Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!

Ładowanie...

BiegamBoLubię LASY Zimą

Grand Prix Chojnów

  • 21 lutego 2016
  • 11:00
  • Chojnów k. Piaseczna
  • 9/10
  • Dystanse: 5 km, 10 km

Poprzednia edycja: 305 osób (wyniki / )

Redaktorzy:

Zostań redaktorem

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów
BiegamBoLubię LASY Zimą BiegamBoLubię LASY Zimą

Godzina startu: 11:00
Link do strony zawodów: http://www.biegambolubie-lasy.pl/index.php/regulamin-2 »

Miejsce

Opis: Polana Zimne Doły
Miasto: Chojnów k. Piaseczna
Województwo: mazowieckie
Kraj: Polska
Lokalizacja: Zlokalizuj na mapie

Dane organizatora

Nazwa organizatora: Lasy Państwowe; Centrum Informacyjne Lasów Państwowych (CILP), Nadleśnictwo Chojnów, Club BbL, Fundacja Wychowanie przez Sport

Informacje o poprzedniej edycji

Liczba uczestników: 305


Program imprezy

21-02-2016

Godz. Dystans Limit czasu Płeć Cecha Wiek Opcje
09:00 Oficjalne rozpoczęcie imprezy i otwarcie biura zawodów
10:15 Start biegów dzieci „SportGeneracja” (3 kategorie wiekowe: Kat.I do 7 lat, Kat. II 8-11 lat, Kat. III 12-15 lat )
10:45 Wspólna rozgrzewka prowadzona przez trenerów akcji stadionowej „BiegamBoLubię”
11:00 10 km 100 minut Wszyscy przełaj 16 - wyniki
11:10 5 km 50 minut Wszyscy przełaj 16 - wyniki
11:10 5 km nordic walking - Wszyscy nordic walking 16 - wyniki

Zakończyły się zapisy do biegu. Organizator prosi o potwierdzenie udziału w biegu lub rezygnacji do 14 lutego do godz. 23.59. Brak potwierdzenia spowoduje wykreślenie z listy startowej.

Potwierdzenia lub rezygnację należy dokonać wysyłając e-mail na adres potwierdzenie.kalendarz@gmail.com w treści wpisując imię i nazwisko, rok urodzenia oraz wybrany dystans (w jednej wiadomości można potwierdzić udział kilku osób).

Limit miejsc: 400 osób (w sumie na wszystkie dystanse: 5 km, 10 km i marsz nordic walking)

ZAPISY NA BIEGU DZIECI w 3 kategoriach wiekowych na miejscu w biurze zawodów!

Imprezy w cyklu

Inne edycje

pomiar czasu: DomTel-Sport

Zaloguj się, aby móc ocenić imprezę.

  • Ocena ogólna: 9
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Sceneria: 10
    Szansa na życiówkę: 8
    Atmosfera: 10
    Organizacja: 10
    Wartość: 0
    Dla początkujących: 10

25 września 2016 w ramach V Bieg Wzgórz Strzelińskich odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 187 zawodników, 50 pań i 137 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Arkadiusz GARDZIELEWSKI - 00:30:02
  2. Adam NOWICKI - 00:30:10
  3. Kamil KARBOWIAK - 00:30:53
  4. Kamil MAKOS - 00:32:03
  5. Oleksij OBUKHOVSKYI - 00:33:56
  6. Piotr HOLLY - 00:35:23

Kobiety

  1. Valentyna KILIARSKA - 00:34:45
  2. Anna ROSTKOWSKA - 00:35:32
  3. Natalia NAHIRNJAK - 00:39:22
  4. Marta ŁUKIJANIUK - 00:41:48
  5. Paulina WOJTANOWSKA - 00:42:16
  6. Paulina JANIK - 00:42:49

pomiar czasu: DomTel-Sport

25 września 2016 w ramach I Witkowska Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 282 zawodników, 77 pań i 205 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł TARASIUK - 00:32:37
  2. Patryk ŁUKASZEWSKI - 00:34:09
  3. Piotr KAŹMIERCZAK - 00:35:26
  4. Patryk SOBCZYK - 00:35:36
  5. Szymon REMBOWICZ - 00:35:50
  6. Roman KŁOSOWSKI - 00:36:19

Kobiety

  1. Marzena SIWIŃSKA - 00:42:13
  2. Ewelina PINIARSKA - 00:43:50
  3. Arleta LUDWICZAK - 00:44:57
  4. Magdalena PRZESLAWSKA - 00:45:10
  5. Elżbieta CIEŚLICKA - 00:45:44
  6. Karolina TOMCZAK - 00:47:18

pomiar czasu: Time4Run

25 września 2016 w ramach XXIX Bieg Zbąskich odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 564 zawodników, 135 pań i 429 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mykol IUKHYCHUK - 01:07:51
  2. Ivan MUSIYAKO - 01:10:08
  3. Bartosz JURGIEWICZ - 01:10:51
  4. Krzysztof SZYMANOWSKI - 01:14:44
  5. Vitalii MARYNYCZ - 01:16:14
  6. Przemysław FORNALIK - 01:16:47

Kobiety

  1. Katsiaryna PTASHUK - 01:25:14
  2. Agata ŚWIĄTEK - 01:29:32
  3. Katarzyna PIETRUSZKA - 01:31:11
  4. Agnieszka ZAKRZEWICZ-PODLECKA - 01:34:23
  5. Magdalena NOWAK - 01:35:38
  6. Sylwia KOLECKA - 01:35:48

pomiar czasu: STS-Timing

25 września 2016 w ramach Leśna Zadyszka odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 84 zawodników, 22 pań i 62 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bogusz PODGORSKI - 00:37:42
  2. Szymon ZIELIŃSKI - 00:38:48
  3. Leszek LIWAK - 00:38:56
  4. Dariusz FRĄCKOWIAK - 00:39:02
  5. Krzysztof JĘDRZEJCZAK - 00:40:02
  6. Wiktor BORYSEWICZ - 00:40:51

Kobiety

  1. Paula POHL - 00:45:55
  2. Agnieszka ŚLEBIODA - 00:46:05
  3. Magdalena MICHALSKA - 00:47:27
  4. Malwina WALENCIAK - 00:50:05
  5. Sylwia MAŁECKA - 00:50:42
  6. Marzena KWAŚNA - 00:51:07

25 września 2016 w ramach 4 Hochland Półmaraton Doliną Samy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 308 zawodników, 126 pań i 182 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil JEREMICZ - 00:39:26
  2. Ryszard JĘDRASZYK - 00:39:54
  3. Adrian RADAJ - 00:40:41
  4. Tomasz WARCHULSKI - 00:41:14
  5. Paweł WAWRZYNIAK - 00:41:35
  6. Michał ROJEWSKI - 00:42:37

Kobiety

  1. Katarzyna SAMMLER - 00:46:47
  2. Beata WILCZYŃSKA - 00:46:49
  3. Maria MONIUSZKO - 00:48:56
  4. Magdalena BEISSERT-KACZMAREK - 00:49:55
  5. Hanna PAWLAK - 00:50:21
  6. Anna WIŚNIEWSKA - 00:50:51

pomiar czasu: Plus Timing

25 września 2016 w ramach 34. Międzynarodowy Bieg im. Tadeusza Zielińskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 253 zawodników, 55 pań i 198 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Francis Kioko NZYOKI - 00:29:47
  2. Damian KABAT - 00:30:11
  3. Krzysztof GOSIEWSKI - 00:30:35
  4. Michał HULEWICZ - 00:32:02
  5. Andrzej KUŚMIDER - 00:32:08
  6. Adrian WYRZYKIEWICZ - 00:32:35

Kobiety

  1. Paulina KACZYŃSKA - 00:33:25
  2. Monika STEFANOWICZ - 00:33:33
  3. Aleksandra BREZIŃSKA - 00:34:42
  4. Aleksandra POCHRANOWICZ - 00:38:59
  5. Rozalia GAPSKA - 00:41:32
  6. Izabela FABIS - 00:41:32

pomiar czasu: STS-Timing

25 września 2016 w ramach VI Bieg na K2 odbył się bieg na 8.611 km.
Bieg ukończyło 486 zawodników, 118 pań i 368 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof JUSZCZYK - 00:36:16
  2. Kamil RUSEK - 00:36:23
  3. Józef ZABIELSKI - 00:36:39
  4. Bartosz DROBCZYŃSKI - 00:37:56
  5. Michał SIECZKOWSKI - 00:38:01
  6. Krzysztof PLESNER - 00:38:16

Kobiety

  1. Nikolina SZURGOCIŃSKA - 00:39:16
  2. Sylwia TELATYŃSKA - 00:40:15
  3. Wioletta MURAWSKA - 00:42:44
  4. Magdalena IWASZKIEWICZ - 00:43:54
  5. Maja DUDZIŃSKA - 00:44:35
  6. Marta WOLSKA - 00:45:41

pomiar czasu: Super-Sport

25 września 2016 w ramach III 4F Półmaraton Wielicki odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 441 zawodników, 95 pań i 346 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Silas Kiprono TOO - 01:06:53
  2. Moses Kipruto KIBIRE - 01:09:51
  3. Damian ROSZKO - 01:09:56
  4. Adam CZERWIŃSKI - 01:09:59
  5. Volodymyr TIMASHOV - 01:10:42
  6. Oleksandr HOLOWNITSKII - 01:13:54

Kobiety

  1. Olena BURKOWSKA - 01:16:47
  2. Agnes CHEBET - 01:18:15
  3. Betty CHEPLETING - 01:19:47
  4. Ewa KUCHARSKA - 01:22:39
  5. Magdalena LEWANDOWSKA - 01:24:50
  6. Eliza POGAN - 01:26:57

pomiar czasu: Datasport

25 września 2016 w ramach 4 Hochland Półmaraton Doliną Samy odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 264 zawodników, 71 pań i 193 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jakub SZYMANKIEWICZ - 01:15:01
  2. Tomasz WIATR - 01:16:57
  3. Paweł KUŚNIERZ - 01:21:35
  4. Jacek SZYMAŃCZUK - 01:26:50
  5. Maciej RYBARCZYK - 01:27:58
  6. Radosław GLUZA - 01:27:58

Kobiety

  1. Justyna PAPIEŻ - 01:27:35
  2. Magdalena JAŁOWSKA - 01:37:28
  3. Anna DEVINE - 01:41:49
  4. Małgorzata OPALA - 01:42:54
  5. Hania JARASZKIEWICZ - 01:45:20
  6. Anna NIESPODZIANA - 01:47:59

pomiar czasu: Plus Timing

25 września 2016 w ramach IV Przemyski Bieg Uliczny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 602 zawodników, 175 pań i 427 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon KULKA - 00:30:02
  2. Łukasz ŚWIESIULSKI - 00:33:08
  3. Maciej LUBIENIECKI - 00:34:02
  4. Andrzej SZPUNAR - 00:34:09
  5. Arkadiusz JANICKI - 00:34:17
  6. Mateusz RAWSKI - 00:34:57

Kobiety

  1. Paulina WYWŁOKA - 00:39:48
  2. Katarzyna SZEPIENIEC - 00:40:57
  3. Karolina PIECUCH - 00:42:47
  4. Elżbieta WITEK - 00:43:05
  5. LACHOWSKA-WÓJCIAK - 00:43:23
  6. Maria SZUMADA - 00:44:12

pomiar czasu: Chronotex

25 września 2016 w ramach Ląduj na Osowej odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 183 zawodników, 60 pań i 123 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz KUJAWSKI - 00:35:00
  2. Jakub RUCIŃSKI - 00:35:46
  3. Andrzej GUŻ - 00:35:48
  4. Paweł LIPKA - 00:36:15
  5. Juan Felipe ALVARADO - 00:36:55
  6. Karol JAKS - 00:37:55

Kobiety

  1. Aleksandra BARANOWSKA-TRZASKO - 00:40:40
  2. Magda BUCEWKA - 00:42:23
  3. Iwona SIKORA - 00:43:47
  4. Magdalena ZADWORNA - 00:44:01
  5. Joanna DZIEWIATOWSKA - 00:44:24
  6. Katarzyna ZDROJEWSKA - 00:45:14

pomiar czasu: B4Sport

25 września 2016 w ramach 1. Półmaraton Szpot Swarzędz odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 867 zawodników, 185 pań i 682 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej STARŻYŃSKI - 01:09:17
  2. Marcin ZAGÓRNY - 01:13:51
  3. Sergii KNORLAIDIS - 01:13:52
  4. Maciej ŁUCYK - 01:13:52
  5. Szymon BYTNIEWSKI - 01:14:55
  6. Klaudiusz KOZŁOWSKI - 01:16:01

Kobiety

  1. Monika KAPERA - 01:20:53
  2. Monika BRZOZOWSKA - 01:24:11
  3. Aleksandra PEISERT - 01:26:44
  4. Katarzyna WARCZAK - 01:29:09
  5. Natalia GRACZ - 01:30:27
  6. Klaudia KAROLCZAK - 01:31:48

pomiar czasu: Plus Timing

25 września 2016 w ramach 38. PZU Maraton Warszawski odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 2908 zawodników, 1422 pań i 1486 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz OSKIERKO - 00:14:33
  2. Piotr ŁOBODZIŃSKI - 00:14:40
  3. Michał BERNARDELLI - 00:14:53
  4. Oskar WOJTALIK - 00:15:07
  5. Krzysztof WASIEWICZ - 00:15:14
  6. Michał MISIEWICZ - 00:15:19

Kobiety

  1. Ewa JAGIELSKA - 00:16:37
  2. Angelika MACH - 00:16:39
  3. Dominika STELMACH - 00:16:44
  4. Izabela PARSZCZYNSKA - 00:16:47
  5. Aleksandra LISOWSKA - 00:16:51
  6. Sylwia ŚLĘZAK - 00:17:10

pomiar czasu: STS-Timing

25 września 2016 w ramach Terenowa Masakra odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 744 zawodników, 289 pań i 455 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr BONKOWSKI - 00:43:20
  2. Jakub CHOJNACKI - 00:45:07
  3. Maciej CYROK - 00:45:18
  4. Łukasz BASIŃSKI - 00:45:25
  5. Rafał DUDEK - 00:45:43
  6. Maciej SKIBSKI - 00:45:55

Kobiety

  1. Marta WOJDAT - 00:52:11
  2. Ewelina GRODZKA - 00:52:48
  3. Marzena ŁUKASZEK - 00:58:51
  4. Małgorzata LACKORZYŃSKA - 00:59:34
  5. Agnieszka STANGRECKA - 01:00:42
  6. Angelika KUJAWSKA - 01:02:02

pomiar czasu: STS-Timing

25 września 2016 w ramach Terenowa Masakra odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 658 zawodników, 172 pań i 486 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz WITT - 01:01:34
  2. Mirosław STAJKOWSKI - 01:05:25
  3. Michał RULEWSKI - 01:06:23
  4. Robert BANDOSZ - 01:07:29
  5. Sebastian GOŁDYN - 01:08:20
  6. Wojciech BRZOSKWINNIA - 01:08:42

Kobiety

  1. Małgorzata DASZKIEWICZ - 01:14:05
  2. Anna SZULECKA - 01:15:04
  3. Jolanta WESOŁOWSKA - 01:20:45
  4. Magdalena WAWRZYNIAK - 01:21:03
  5. Izabela FRONTCZAK - 01:29:05
  6. Angelika GADZIŃSKA - 01:30:42

pomiar czasu: STS-Timing

25 września 2016 w ramach 38. PZU Maraton Warszawski odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 5924 zawodników, 1027 pań i 4897 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Ezekial OMULLO - 02:08:54
  2. Douglas Kipsanai CHEBII - 02:11:24
  3. Dominic Kangor KIMWETICH - 02:11:48
  4. Sammy Dismas NYOKAYE - 02:14:16
  5. Albert MATEBOR - 02:14:26
  6. Yared SHEGUMO - 02:15:02

Kobiety

  1. Gladys KIBIWOTT - 02:36:32
  2. Niguse WUBISHET TIZITA - 02:37:29
  3. Jane Mwikali MUIA - 02:39:09
  4. Anna SZYSZKA - 02:50:16
  5. Karolina WAŚNIEWSKA - 02:55:12
  6. Frida SÖDERMARK - 02:56:53

pomiar czasu: STS-Timing

24 września 2016 w ramach Bieg Równonocny odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 597 zawodników, 264 pań i 333 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam JAMIŃSKI - 00:17:04
  2. Jakub LYSKO - 00:17:48
  3. Rafał URLIK - 00:18:18
  4. Paweł TOMASZEWSKI - 00:18:22
  5. Stanisław ODRÓBKA - 00:18:49
  6. Maciej GARNOWSKI - 00:18:56

Kobiety

  1. Kamila NOWAK - 00:21:35
  2. Beata WROŃSKA - 00:21:43
  3. Alicja DEPCZYŃSKA - 00:21:54
  4. Natalia JARAWKA - 00:22:16
  5. Julia SUMMAN - 00:22:32
  6. Barbara PIWISZKIS - 00:23:08

pomiar czasu: STS-Timing

24 września 2016 w ramach III Otuski Bieg Przełajowy odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 80 zawodników, 16 pań i 64 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Rafał MISJAN - 00:25:33
  2. Adrian ZEIDLER - 00:26:24
  3. Pawel GRAMACKI - 00:26:33
  4. Tomasz MAIK - 00:26:51
  5. Sebastian KRÓL - 00:27:55
  6. Sławek SIBILSKI - 00:27:58

Kobiety

  1. Agata ŚWIĄTEK - 00:28:13
  2. Malwina DYMEK - 00:28:45
  3. Dominika MIZIOŁEK - 00:32:23
  4. Natalia ŚWIERKIEL - 00:34:13
  5. Angelika GAŁĄZKA - 00:35:01
  6. Ewa KEMPA - 00:36:58

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

24 września 2016 w ramach 1. Bieg Arasmusa odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 375 zawodników, 138 pań i 237 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dominic MAILU MUSYIMI - 00:14:30
  2. Marek KOWALSKI - 00:14:37
  3. Łukasz KUJAWSKI - 00:14:48
  4. Mateusz NIEMCZYK - 00:15:19
  5. Robert SADOWSKI - 00:15:51
  6. Damian SŁAWIŃSKI - 00:15:59

Kobiety

  1. Dominika NOWAKOWSKA - 00:17:03
  2. Monika CZAPIEWSKA - 00:17:22
  3. Beata LUPA - 00:17:34
  4. Marta ŁAGOWNIK - 00:18:47
  5. Ewa MAJ-PŁOTKA - 00:18:58
  6. Kamila PLICHTA - 00:20:43

pomiar czasu: GOOD Time

24 września 2016 w ramach XV Świebodzińska Dziesiątka odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 299 zawodników, 67 pań i 232 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MIKOŁAJCZYK - 00:33:31
  2. Sebastian SOBCZAK - 00:34:58
  3. Dawid ROMANOWSKI - 00:35:15
  4. Jakub JAMROZIK - 00:35:38
  5. Mateusz ŁANGKOWSKI - 00:35:43
  6. Radosław BIALIC - 00:35:48

Kobiety

  1. Patrycja DROZD - 00:39:02
  2. Anna LASECKA - 00:39:54
  3. Mariola BIALIC - 00:43:04
  4. Elwira BAŁENKOWSKA - 00:43:09
  5. Izabela KUCHTA - 00:43:24
  6. Zofia ADAMSKA - 00:44:11

pomiar czasu: Pulsar Sport

24 września 2016 w ramach VIII Memoriał Im. Krzysztofa Wolińskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 136 zawodników, 35 pań i 101 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Aleksander DRAGAN - 00:32:46
  2. Rafał CZARNECKI - 00:32:54
  3. Sylwester LEPIARZ - 00:33:28
  4. Paweł KROCHMAL - 00:33:33
  5. Michał JAGIEŁO - 00:35:49
  6. Sebastian DUSZYŃSKI - 00:35:54

Kobiety

  1. Antonina MIŁEK - 00:40:14
  2. Lidia CZARNECKA - 00:40:55
  3. Zuzanna FIJAŁKOWSKA - 00:42:04
  4. Wioleta JAŚKOWSKA - 00:42:35
  5. Karolina KUNDYS - 00:43:50
  6. Katarzyna DOMAŃSKA - 00:45:36

pomiar czasu: Czasomierzyk

24 września 2016 w ramach 3. Bielański Bieg Rodzinny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 248 zawodników, 66 pań i 182 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr HOLLY - 00:34:46
  2. Paweł PELC - 00:35:16
  3. Krzysztof PRYSTASZ - 00:35:31
  4. Bartłomiej SZUKALSKI - 00:38:21
  5. Marcin SKÓRZEWSKI - 00:38:23
  6. Sebastian TUBEK - 00:38:39

Kobiety

  1. Anna WIĘCEK - 00:40:07
  2. Monika WÓJCIK - 00:43:48
  3. Magdalena ŁOWICKA - 00:44:06
  4. Małgorzata DEMBOWSKA-GOŁĄBEK - 00:45:19
  5. Agnieszka JANKOWICZ - 00:46:01
  6. Dorota FOJTAR - 00:46:55

pomiar czasu: Datasport

24 września 2016 w ramach 3. Bielański Bieg Rodzinny odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 140 zawodników, 65 pań i 75 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz DEMCZYSZAK - 00:15:20
  2. Wojciech URBANOWSKI - 00:17:09
  3. Jakub JANISZEWSKI - 00:17:57
  4. Robert PONTUS - 00:18:01
  5. Rafał GĘBARA - 00:18:15
  6. Artur WENNE - 00:18:33

Kobiety

  1. Ewa SAMBORSKA-WCISŁO - 00:20:22
  2. Paulina SZARZYŃSKA - 00:20:40
  3. Alicja BUĆKO - 00:22:06
  4. Joanna KUBIAK - 00:22:10
  5. Ewa GUBERNAT-ULATOWSKI - 00:23:00
  6. Joanna JEDNORÓG - 00:23:52

pomiar czasu: Datasport

24 września 2016 w ramach II Bieg Spełniać Marzenia odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 62 zawodników, 28 pań i 34 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał WOJCIECHOWSKI - 00:15:51
  2. Maciej TOMASZEWSKI - 00:17:01
  3. Mariusz TURCZYN - 00:17:23
  4. Maciej HASIAK - 00:18:00
  5. Bogdan ZMITROWICZ - 00:18:09
  6. Łukasz MARKOWICZ - 00:18:10

Kobiety

  1. Joanna WASILEWSKA - 00:19:13
  2. Paulina WYWŁOKA - 00:19:18
  3. Katarzyna SZEPIENIEC - 00:19:54
  4. Dorota STAROŃSKA - 00:22:13
  5. Magdalena BIJOK - 00:22:41
  6. Anna GUŚCIORA - 00:22:56

pomiar czasu: Time Keeper

24 września 2016 w ramach II Bieg Spełniać Marzenia odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 52 zawodników, 17 pań i 35 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bogdan DZIUBA - 00:34:37
  2. Kamil PTAK - 00:37:09
  3. Maciej KIPER - 00:37:31
  4. Mateusz BURYŁO - 00:38:07
  5. Tomasz WÓJCIK - 00:38:09
  6. Tomasz KORZENIOWSKI - 00:39:36

Kobiety

  1. Małgorzata SIEMBIDA - 00:41:06
  2. Anna STAROŃSKA - 00:49:27
  3. Katarzyna JAMRÓZ - 00:49:55
  4. Małgorzata JAROCKA-RECZEK - 00:51:04
  5. Monika MAŁEK - 00:52:34
  6. Magdalena ISKRZYCKA - 00:53:33

pomiar czasu: Time Keeper

24 września 2016 w ramach III Nowohucki Bieg Wokół Zalewu odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 127 zawodników, 47 pań i 80 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam CZERWIŃSKI - 00:14:46
  2. Oleksii OBUKHOVSKYI - 00:14:54
  3. Tomasz KAWIK - 00:15:27
  4. Dominik TABOR - 00:15:28
  5. Sirgiej FISKOVICZ - 00:15:43
  6. Grzegorz SUDOŁ - 00:15:57

Kobiety

  1. Lilia FISIKOVICI - 00:16:22
  2. Katarzyna BRONIATOWSKA - 00:16:55
  3. Olesea SMOVJENCO - 00:18:22
  4. Aleksandra ŚNIOCH - 00:19:00
  5. Katarzyna KMIEĆ - 00:19:41
  6. Alicja ANTOSZ - 00:23:12

pomiar czasu: JKR Ostrowski

24 września 2016 w ramach Bieg dla 4 łap we Wrocławiu odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 297 zawodników, 212 pań i 85 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Przemek GALA - 00:21:00
  2. Arkadiusz WOLDAN - 00:21:09
  3. Michał ŁOWICKI - 00:21:14
  4. Paweł ZAWADZKI - 00:21:27
  5. Damian PIOTROWSKI - 00:21:31
  6. Łukasz MONETA - 00:21:36

Kobiety

  1. Emilia ROGOZA - 00:21:03
  2. Monika PIETRZAK - 00:21:37
  3. Katarzyna MIECZNIKOWSKA - 00:22:45
  4. Alicja BIAŁOBŁOCKA - 00:22:48
  5. Anna BROŻYNIAK - 00:22:56
  6. Mirona ZIELIŃSKA - 00:23:22

24 września 2016 w ramach IV Cross Doliny Małej Panwi odbył się bieg na 12.5 km.
Bieg ukończyło 114 zawodników, 23 pań i 91 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof PACHUTA - 00:44:44
  2. Grzegorz GRZYWNA - 00:49:05
  3. Rafał JANIK - 00:50:23
  4. Dariusz WOLNY - 00:51:43
  5. Artur WALKOWIAK - 00:51:43
  6. Krzysztof KANDZIA - 00:52:25

Kobiety

  1. Mariola SMOLL - 00:56:04
  2. Izabela WOJTASIK - 00:58:17
  3. Magdalena CICHOŃ - 01:02:55
  4. Justyna GARWOL - 01:02:54
  5. Anna ZĄBKIEWICZ - 01:03:11
  6. Małgorzata OSÓBKA - 01:07:18

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

24 września 2016 w ramach 14. Mikołowski Bieg Uliczny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 238 zawodników, 57 pań i 181 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał BEJM - 00:36:10
  2. Tomasz WRÓBEL - 00:36:31
  3. Damian POŁEĆ - 00:37:30
  4. Dawid THEN - 00:37:44
  5. Witold BULIK - 00:38:00
  6. Piotr MUSKIETORZ - 00:38:07

Kobiety

  1. Mariola SOJDA - 00:40:15
  2. Emilia ROMANOWICZ - 00:42:19
  3. Agnieszka KUZYK - 00:42:27
  4. Anna SKALSKA - 00:43:30
  5. Daria MENDECKA - 00:44:33
  6. Małgorzata RENCZ - 00:45:19

pomiar czasu: JKR Ostrowski

24 września 2016 w ramach III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 112 zawodników, 33 pań i 79 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Ivkhymchuk MYKOLA - 00:16:52
  2. Musiyako IVAN - 00:16:53
  3. Zbigniew JOST - 00:17:10
  4. Piotr POBŁOCKI - 00:17:25
  5. Łukasz WIRKUS - 00:17:51
  6. Marcin SPUSTEK - 00:17:56

Kobiety

  1. Ptashuk KATSIARYNA - 00:19:08
  2. Kamila POBŁOCKA - 00:19:36
  3. Katarzyna POBŁOCKA - 00:20:15
  4. Mariola SUDZIŃSKA - 00:20:38
  5. Antonina RYCHTER - 00:20:44
  6. Alicja MISIAK - 00:21:09

pomiar czasu: GOOD Time

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów

  • sowka1980 ocenił I Witkowska Dycha
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 0
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 10
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 10

    Rewelacyjna impreza .
    Pełen profesjonalizm.

  • Matall ocenił III Zielona Mila
    Ocena ogólna: 9
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 7
    Organizacja: 8
    Dla początkujących: 10

  • Janum ocenił 8 Bytomski Półmaraton
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 8
    Atmosfera: 10
    Wartość: 9
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 9
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 9