Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!

Ładowanie...

BiegamBoLubię LASY Zimą

Grand Prix Chojnów

  • 21 lutego 2016
  • 11:00
  • Chojnów k. Piaseczna
  • 9/10
  • Dystanse: 5 km, 10 km

Poprzednia edycja: 305 osób (wyniki / )

Redaktorzy:

Zostań redaktorem

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów
BiegamBoLubię LASY Zimą BiegamBoLubię LASY Zimą

Godzina startu: 11:00
Link do strony zawodów: http://www.biegambolubie-lasy.pl/index.php/regulamin-2 »

Miejsce

Opis: Polana Zimne Doły
Miasto: Chojnów k. Piaseczna
Województwo: mazowieckie
Kraj: Polska
Lokalizacja: Zlokalizuj na mapie

Dane organizatora

Nazwa organizatora: Lasy Państwowe; Centrum Informacyjne Lasów Państwowych (CILP), Nadleśnictwo Chojnów, Club BbL, Fundacja Wychowanie przez Sport

Informacje o poprzedniej edycji

Liczba uczestników: 305


Program imprezy

21-02-2016

Godz. Dystans Limit czasu Płeć Cecha Wiek Opcje
09:00 Oficjalne rozpoczęcie imprezy i otwarcie biura zawodów
10:15 Start biegów dzieci „SportGeneracja” (3 kategorie wiekowe: Kat.I do 7 lat, Kat. II 8-11 lat, Kat. III 12-15 lat )
10:45 Wspólna rozgrzewka prowadzona przez trenerów akcji stadionowej „BiegamBoLubię”
11:00 10 km 100 minut Wszyscy przełaj 16 - wyniki
11:10 5 km 50 minut Wszyscy przełaj 16 - wyniki
11:10 5 km nordic walking - Wszyscy nordic walking 16 - wyniki

Zakończyły się zapisy do biegu. Organizator prosi o potwierdzenie udziału w biegu lub rezygnacji do 14 lutego do godz. 23.59. Brak potwierdzenia spowoduje wykreślenie z listy startowej.

Potwierdzenia lub rezygnację należy dokonać wysyłając e-mail na adres potwierdzenie.kalendarz@gmail.com w treści wpisując imię i nazwisko, rok urodzenia oraz wybrany dystans (w jednej wiadomości można potwierdzić udział kilku osób).

Limit miejsc: 400 osób (w sumie na wszystkie dystanse: 5 km, 10 km i marsz nordic walking)

ZAPISY NA BIEGU DZIECI w 3 kategoriach wiekowych na miejscu w biurze zawodów!

Imprezy w cyklu

Inne edycje

pomiar czasu: DomTel-Sport

Zaloguj się, aby móc ocenić imprezę.

  • Ocena ogólna: 9
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Sceneria: 10
    Szansa na życiówkę: 8
    Atmosfera: 10
    Organizacja: 10
    Wartość: 0
    Dla początkujących: 10

30 czerwca 2016 w ramach ITMBWieczorem #36 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 16 zawodników, 2 pań i 14 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bogusław OPRYSZEK - 00:40:58
  2. Grzegorz KRUPA - 00:41:53
  3. Stanisław ROGASCH - 00:42:10
  4. Jerzy PODGÓRSKI - 00:42:38
  5. Karol KŁOSOWSKI - 00:44:44
  6. Konrad KOSTORZ - 00:46:30

Kobiety

  1. Aneta SZUBA - 00:45:40
  2. Anna BEDNARCZUK - 00:51:59

30 czerwca 2016 w ramach ITMBWieczorem #36 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 14 zawodników, 3 pań i 11 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał TARGOSZ - 00:19:20
  2. Andrzej SIBIK - 00:20:28
  3. Grzegorz TOMASZEWSKI - 00:20:50
  4. Maciej JASZCZYŃSKI - 00:21:13
  5. Mieczysław GAŁĄZKA - 00:22:10
  6. Marcin KRYGIER - 00:22:17

Kobiety

  1. Magdalena NABIELEC - 00:19:45
  2. Joanna NABIELEC - 00:22:17
  3. Ewelina KEMPA - 00:24:25

28 czerwca 2016 w ramach ITMBWieczorem #35 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 30 zawodników, 5 pań i 25 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał TARGOSZ - 00:18:44
  2. Rafał OŚWIĘCIMKA - 00:19:03
  3. Piotr MALINA - 00:19:13
  4. Michał MICHALCEWICZ - 00:19:22
  5. Bartosz GIERLICKI - 00:20:43
  6. Paweł BAJDAŁA - 00:20:55

Kobiety

  1. Magdalena NABIELEC - 00:19:12
  2. Joanna NABIELEC - 00:21:20
  3. Aneta SZUBA - 00:21:37
  4. Barbara BAJUR - 00:26:35
  5. Joanna DUDEK - 00:28:57

26 czerwca 2016 w ramach Ogólnopolski Minimaraton Romana 2016 odbył się bieg na 10.5 km.
Bieg ukończyło 79 zawodników, 16 pań i 63 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mykola IUKHYMCHUK - 00:32:24
  2. Viacheslav AHTDHIUK - 00:32:34
  3. Michał CENKIER - 00:33:29
  4. Jakub MUSIAŁ - 00:36:50
  5. Dmytro KONONOV - 00:37:01
  6. Aleksandr KAZYMYROW - 00:37:26

Kobiety

  1. Magdalena LEWANDOWSKA - 00:41:43
  2. Katarzyna WERNER - 00:43:59
  3. Ewa PACHURKA - 00:45:37
  4. Karolina CHMIELARZ - 00:47:19
  5. Magdalena MAZURKIEWICZ - 00:50:01
  6. Paulina PRAWUCKA-GLINA - 00:51:13

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

26 czerwca 2016 w ramach XXX Bieg im. Ignacego Łukasiewicza odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 52 zawodników, 11 pań i 41 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Ignacy DOMISZEWSKI - 00:33:16
  2. Marcin NIEZGODA - 00:33:34
  3. Kamil MEZGLEWSKI - 00:33:49
  4. Paweł SIKORSKI - 00:34:17
  5. Karol MACHOWSKI - 00:36:30
  6. Bogdan ZMITROWICZ - 00:36:41

Kobiety

  1. Katarzyna ALBRYCHT - 00:37:57
  2. Marta PRAJZNER - 00:37:59
  3. Marzena MOSKAL - 00:43:54
  4. Sabina ZIĘBA - 00:45:46
  5. Adrianna SIKORSKA - 00:47:16
  6. Klaudia BURDAŚ - 00:48:16

pomiar czasu: Time Keeper

26 czerwca 2016 w ramach II Bieg na Brzankę odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 80 zawodników, 20 pań i 60 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Robert MAKOWIEC - 00:42:59
  2. Tomek KOCZWARA - 00:43:19
  3. Jarosław MAKOWIEC - 00:43:55
  4. Krzysztof WIERNUSZ - 00:44:22
  5. Krzysztof KITA - 00:47:15
  6. Jakub JÓZEFCZYK - 00:48:06

Kobiety

  1. Izabela ZATORSKA - 00:52:15
  2. Lenka WAGNER - 00:52:28
  3. Beata SŁOMSKA - 00:57:13
  4. Dominika PRZYWARA - 00:57:53
  5. Patrycja OSUCH - 00:58:19
  6. Martyna TRYGAR - 01:00:32

26 czerwca 2016 w ramach Bieg Paulinki 2016 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 63 zawodników, 15 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Daniel DULSKI - 00:16:34
  2. Wiesław PYRA - 00:17:10
  3. Damian SOWA - 00:17:36
  4. Szymon SOBAŃTKA - 00:18:11
  5. Michał RUDKO - 00:18:20
  6. Jacek MORDALSKI - 00:18:46

Kobiety

  1. Magdalena DZIWIŃSKA-ZGODA - 00:22:22
  2. Klaudia CIEŚLA - 00:22:52
  3. Sonia CHUĆ - 00:24:17
  4. Katarzyna KNETKI - 00:25:11
  5. Wioletta KUKUCZKA - 00:25:33
  6. Katarzyna KOCHEL - 00:25:42

pomiar czasu: Time Keeper

26 czerwca 2016 w ramach I Łabiszyński Bieg Świętojański odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 209 zawodników, 88 pań i 121 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KLAYBOR - 00:15:37
  2. Bartosz KRYSKE - 00:17:11
  3. Kamil SMOLIŃSKI - 00:17:15
  4. Dariusz ŚLIWIŃSKI - 00:17:23
  5. Maciej MAĆKOWSKI - 00:17:54
  6. Daniel KAPCZYNSKI - 00:18:13

Kobiety

  1. Natalia KLAYBOR - 00:19:56
  2. Agnieszka SZYMANOWSKA - 00:20:05
  3. Kuba BAGIŃSKI - 00:20:26
  4. Kamila MACIEJEWSKA - 00:21:38
  5. Anna GRECMAN - 00:21:57
  6. Kornela ŚLIWIŃSKA - 00:23:02

pomiar czasu: B4Sport

26 czerwca 2016 w ramach VII Bieg Uliczny Biegiem przez Platerów odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 250 zawodników, 51 pań i 199 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Przemysław DĄBROWSKI - 00:33:45
  2. Adam WAKULUK - 00:34:17
  3. Jean Marc LEANDRO - 00:35:18
  4. Zbigniew LAMPARSKI - 00:35:40
  5. Rafał WYSOCKI - 00:36:05
  6. Łukasz KOSIERADZKI - 00:36:46

Kobiety

  1. Mariola STASIEWICZ - 00:39:32
  2. Patrycja BUCZYŁO - 00:44:24
  3. Hanna WISZNIEWSKA - 00:47:33
  4. Magdalena PAWLAK - 00:47:56
  5. Beata DĄBROWSKA - 00:48:38
  6. Izabela LEMANOWICZ - 00:48:43

pomiar czasu: TIME2GO

26 czerwca 2016 w ramach Zabiegaj O-Borki odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 37 zawodników, 7 pań i 30 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Damian ŚWIERDZEWSKI - 00:35:27
  2. Krzysztof KRUKOWSKI - 00:37:27
  3. Mirosław WILKOWSKI - 00:38:49
  4. Robert MICHAJŁOW - 00:39:34
  5. Łukasz DEMBY - 00:39:51
  6. Robert WÓJTOWICZ - 00:40:18

Kobiety

  1. Magdalena PIĄTAK - 00:44:21
  2. Weronika DWORECKA - 00:44:43
  3. Barbara WOJNAR - 00:51:14
  4. Monika KONOPKA - 00:53:45
  5. Teresa MIERZEJEWSKA - 00:54:39
  6. Dorota NADWODNA-PIERSA - 01:03:11

pomiar czasu: Protimer

26 czerwca 2016 w ramach Memoriał Pułkownika Władysława Kabata PS. Brzechwa odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 49 zawodników, 12 pań i 37 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz CZYŻ - 00:34:16
  2. Paweł MALSKI - 00:35:54
  3. Paweł MOLCZYK - 00:36:15
  4. Paweł MOŹDZIERZ - 00:37:32
  5. Bogusław OPRYSZEK - 00:38:35
  6. Mirosław RAJSKI - 00:39:00

Kobiety

  1. Patrycja ŚWIERCZEK - 00:44:01
  2. Sara DRWAL - 00:50:00
  3. Renata MAŚLANKA - 00:50:54
  4. Małgorzata DOMARADZKA - 00:52:23
  5. Ewelina NAWARA - 00:54:26
  6. Ewa SARAT - 00:55:16

pomiar czasu: JKR Ostrowski

26 czerwca 2016 w ramach Wieliszewski Crossing Lato odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 264 zawodników, 74 pań i 190 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Hubert GRONOWSKI - 00:39:56
  2. Marek DZIĘGIELEWSKI - 00:40:13
  3. Aleksander KRZEMPEK - 00:40:18
  4. Rafał BUDNICKI - 00:41:29
  5. Patryk KOŚCIELSKI - 00:41:37
  6. Dariusz MURAWSKI - 00:42:04

Kobiety

  1. Patrycja BEREZNOWSKA - 00:46:16
  2. Weronika ZIELIŃSKA - 00:47:38
  3. Aleksandra PUCEK-MIODUSZEWSKA - 00:49:21
  4. Karolina KRAWCZYK - 00:50:37
  5. Agnieszka ŻURANIEWSKA - 00:50:59
  6. Klaudia KRAJEWSKA - 00:51:53

pomiar czasu: Czasomierzyk

26 czerwca 2016 w ramach III Wolbromska Ciężka Dycha odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 31 zawodników, 31 pań i 0 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

Kobiety

  1. Joanna SZCZEPANEK - 00:23:56
  2. Katarzyna MOTYL - 00:25:03
  3. Iga DĄBEK - 00:25:26
  4. Agnieszka WALCZAK - 00:25:29
  5. Magdalena JAŚKOWSKA - 00:27:09
  6. Magdalena RUTOWICZ - 00:27:31

pomiar czasu: Protimer

26 czerwca 2016 w ramach Biegamy z OSM Piątnica odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 75 zawodników, 29 pań i 46 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Karol KACZKOWSKI - 00:19:51
  2. Łukasz SEJNOWSKI - 00:20:47
  3. Daniel OLIVA - 00:21:48
  4. Mirosław BACZEK - 00:22:07
  5. Piotr WAJSEL - 00:22:10
  6. Michał ANDREJCZUK - 00:22:32

Kobiety

  1. Eliza GRZYMAŁA - 00:23:36
  2. Grażyna KOTOMSKA - 00:24:17
  3. Izabela ZACZEK - 00:25:16
  4. Monika SKRYPOCZKO - 00:27:20
  5. Marta SALWA - 00:28:31
  6. Sylwia CHOWAŃSKA - 00:31:00

pomiar czasu: GOOD Time

26 czerwca 2016 w ramach Biegamy z OSM Piątnica odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 59 zawodników, 18 pań i 41 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł KUPKA - 00:43:55
  2. Szymon PYTEL - 00:46:19
  3. Daniel SERAFIN - 00:47:02
  4. Robert DOMORADZKI - 00:48:31
  5. Jakub SZULC - 00:49:46
  6. Tadeusz WYRWAS - 00:49:46

Kobiety

  1. Dominika KURPIEWSKA - 00:57:15
  2. Grażyna DAWIDZIUK - 01:02:05
  3. Kinga KUCZYŃSKA - 01:04:40
  4. Beata KURPIEWSKA - 01:05:31
  5. Bożena RATKIEWICZ-WITKOWSKA - 01:05:50
  6. Katarzyna KWAPISZ-CICHOWSKA - 01:07:02

pomiar czasu: GOOD Time

26 czerwca 2016 w ramach Charytatywny II Ekologiczny Bieg Mazurski odbył się bieg na 5.6 km.
Bieg ukończyło 97 zawodników, 60 pań i 37 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin AMBROZIAK - 00:21:32
  2. Marcin BRYNDA - 00:22:15
  3. Marek DŁUGOSZ - 00:22:42
  4. Kamil SOWA - 00:25:08
  5. Kamil JEGLIŃSKI - 00:25:12
  6. Marek ROGIŃSKI - 00:25:32

Kobiety

  1. Marta MUZYK - 00:28:12
  2. Sylwia MURACH - 00:29:03
  3. Anna TRASZKUĆ - 00:29:26
  4. Janina RADOMSKA - 00:29:52
  5. Monika ZARZECKA - 00:30:22
  6. Iwona MASIAK - 00:30:39

pomiar czasu: GOOD Time

26 czerwca 2016 w ramach Biegamy z OSM Piątnica odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 113 zawodników, 14 pań i 99 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej LEOŃCZUK - 01:21:45
  2. Adam SZYDLIK - 01:35:26
  3. Bartłomiej OSIOR - 01:35:27
  4. Pawel GRYGO - 01:35:28
  5. Daniel PUPEK - 01:35:28
  6. Andrzej GODLEWSKI - 01:35:28

Kobiety

  1. Anna GOSK - 01:41:02
  2. Beata POKRZYWIŃSKA-OSIOR - 01:50:09
  3. Joanna GROCHOWSKA - 01:51:14
  4. Sylwia CYMEK - 01:55:06
  5. Ewa CHEĆKO - 01:55:53
  6. Hanna NEJFELD - 01:57:17

pomiar czasu: GOOD Time

26 czerwca 2016 w ramach Charytatywny II Ekologiczny Bieg Mazurski odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 56 zawodników, 13 pań i 43 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Maciej GARNOWSKI - 00:53:47
  2. Tadeusz BARSZCZEWSKI - 00:54:29
  3. Łukasz JĘDRZEJCZYK - 00:59:15
  4. Dominik MARCINKJAN - 01:00:42
  5. Piotr BOGUSZ - 01:04:10
  6. Marek NESTOROWICZ - 01:04:39

Kobiety

  1. Anna STOLARCZYK - 01:06:59
  2. Magda KAJKO - 01:17:28
  3. Anna ZAKRZEWSKA - 01:19:27
  4. Beata KOSZ - 01:23:08
  5. Anna BIKOWSKA - 01:27:04
  6. Joanna JABŁCZYŃSKA - 01:28:33

pomiar czasu: GOOD Time

26 czerwca 2016 w ramach III Janczewska Dziesiątka o Miecz Kasztelana Santockiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 147 zawodników, 33 pań i 114 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał HULEWICZ - 00:33:14
  2. Maciej GRABEK - 00:35:08
  3. Edwin KUSZCZYK - 00:36:06
  4. Paweł GÓRCZYŃSKI - 00:36:33
  5. Arkadiusz MINKO - 00:37:31
  6. Piotr MAJZLIK - 00:37:37

Kobiety

  1. Sylwia TELATŃSKA - 00:39:12
  2. Klaudia KOBYDECKA - 00:43:01
  3. Sara ZIMNY - 00:48:46
  4. Danuta BETHKE - 00:49:32
  5. Irena MAJŁOWSKA - 00:49:48
  6. Joanna KUPISZ - 00:49:51

pomiar czasu: STS-Timing

26 czerwca 2016 w ramach 43. Witunia Weekend Maraton odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 6 zawodników, 1 pań i 5 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jan GATLIK - 03:58:24
  2. Artur SIKORA - 03:59:40
  3. Zygmunt ŁUCZKOWSKI - 04:03:38
  4. Bogusław MACIEJEWSKI - 04:27:52
  5. Ryszard KAŁACZYŃSKI - 04:33:33

Kobiety

  1. Aleksa MOTYLSKA - 04:17:10

26 czerwca 2016 w ramach 8. Bieg w Pogoni za Żubrem odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 463 zawodników, 131 pań i 332 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:52:20
  2. Sergii KROVLAIDIS - 00:52:27
  3. Andrzej LACHOWSKI - 00:53:55
  4. Łukasz DULIŃSKI - 00:56:11
  5. Szymon JAKUBIEC - 00:56:33
  6. Wojciech BARAN - 00:57:19

Kobiety

  1. Patrycja TALAR - 00:58:52
  2. Paulina GÓLEC - 00:59:06
  3. Valentyna KILIARSKA - 01:02:23
  4. Agnieszka CADER - 01:05:28
  5. Natalia BROŻEK-WOŹNICZKA - 01:07:14
  6. Justyna DZIADOŃ - 01:09:38

pomiar czasu: STS-Timing

26 czerwca 2016 w ramach Bieg Przełajowy Kolej na Bieg odbył się bieg na 8.55 km.
Bieg ukończyło 205 zawodników, 61 pań i 144 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Filip ŚMIEIŃSKI - 00:29:36
  2. Waldemar OZGA - 00:29:36
  3. Mariusz TOKARCZYK - 00:29:37
  4. Artur GUŁAJ - 00:29:49
  5. Rafał BARDZIŃSKI - 00:29:55
  6. Andrzej RYDZ - 00:30:20

Kobiety

  1. Marta BLICHARSKA - 00:35:28
  2. Alicja KOWALCZUK - 00:35:41
  3. Brygida SZYMAŃSKA - 00:37:20
  4. Jagoda DURKALEC - 00:38:38
  5. Alicja BIAŁOB5OCKA - 00:38:57
  6. Ewelina DURKALEC - 00:38:59

pomiar czasu: Super-Sport

26 czerwca 2016 w ramach III Wolbromska Ciężka Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 89 zawodników, 16 pań i 73 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Emanuel WOJTACHA - 00:36:27
  2. Darek WILK - 00:38:44
  3. Paweł FRĄCKIEWICZ - 00:40:47
  4. Piotr JANOCHA - 00:42:25
  5. Kamil PAŁKA - 00:43:57
  6. Tomasz ROGAL - 00:44:17

Kobiety

  1. Agnieszka JANOCHA - 00:45:13
  2. Monika KORNOBIS - 00:46:30
  3. Marta RUS - 00:47:43
  4. Agnieszka CHABERKA - 00:51:12
  5. Monika BŁAŻYTKO - 00:52:06
  6. Beata PEPERA - 00:52:57

pomiar czasu: Protimer

26 czerwca 2016 w ramach 2. Grodziskie Biegi Rodzinne odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 21 zawodników, 3 pań i 18 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jarosław RYBITWA - 00:41:42
  2. Tadeusz FOJUD - 00:42:50
  3. Kamil MIRGOS - 00:43:22
  4. Rafał BOROWSKI - 00:44:10
  5. Arkadiusz SZYDLIK - 00:45:13
  6. Tomasz ANUSZEWSKI - 00:47:00

Kobiety

  1. Karolina KUNDYS - 00:47:43
  2. Małgorzata MATUSIAK - 00:49:21
  3. Beata SZAFRAN - 01:05:24

pomiar czasu: GOOD Time

26 czerwca 2016 w ramach 8. Bieg w Pogoni za Żubrem odbył się bieg na 8 km.
Bieg ukończyło 460 zawodników, 214 pań i 246 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artem KAZBAN - 00:28:27
  2. Dariusz BOROŃ - 00:29:53
  3. Dariusz KUŁYNYCZ - 00:30:01
  4. Marcin SZCZYRBUŁA - 00:30:03
  5. Mirosław SROKA - 00:30:48
  6. Sylwester AUGUSTYŃSKI - 00:31:00

Kobiety

  1. Eliza POGAN - 00:32:09
  2. Magdalena NABIELEC - 00:33:30
  3. Joanna OLCHOWA - 00:34:59
  4. Anna KONIECZNY - 00:36:41
  5. Małgorzata STĘPIEŃ - 00:37:23
  6. Magdalena PŁAZIAK-KOWALSKA - 00:37:34

pomiar czasu: STS-Timing

26 czerwca 2016 w ramach Grand Prix Dzielnic Gdańska - Wrzeszcz Górny odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 173 zawodników, 60 pań i 113 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Damian WNUK - 00:16:48
  2. Arkadiusz POŁEĆ - 00:17:13
  3. Łukasz STACHOWIAK - 00:17:24
  4. Tomasz BAGROWSKI - 00:17:30
  5. Marek GROCHOWSKI - 00:17:44
  6. Piotr PIETRZAK - 00:17:46

Kobiety

  1. Aleksandra GRABIAS - 00:20:53
  2. Katarzyna ŻYTKIEWICZ - 00:21:46
  3. Agnieszka TURSKA - 00:23:13
  4. Olga KOTOWSKA - 00:23:29
  5. Weronika KOWALCZYK - 00:23:46
  6. Joanna CHMARA - 00:24:14

pomiar czasu: GOOD Time

26 czerwca 2016 w ramach II Rodzinne Podbiegi odbył się bieg na 5.4 km.
Bieg ukończyło 55 zawodników, 28 pań i 27 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krystian STACH - 00:20:00
  2. Michał GRZEGORZAK - 00:20:47
  3. Rafał GONSIOR - 00:21:20
  4. Marcel BROJ - 00:21:50
  5. Wojciech ŻUREK - 00:22:52
  6. Marcin ZIELIŃSKI - 00:23:10

Kobiety

  1. Dorota SZOT - 00:29:15
  2. Oliwia ŁABUDA - 00:30:30
  3. Patrycja STACH - 00:30:31
  4. Agnieszka MAJ - 00:31:19
  5. Agata TWORKOWSKA - 00:32:34
  6. Joanna MOCHNACZ - 00:32:48

pomiar czasu: Time Sport

26 czerwca 2016 w ramach 2. Grodziskie Biegi Rodzinne odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 42 zawodników, 16 pań i 26 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Konrad TABER - 00:18:46
  2. Mariusz CIESIELSKI - 00:19:01
  3. Piotr ZDZIARSKI - 00:20:26
  4. Marek SEKOWSKI - 00:22:04
  5. Mirosław TRUPISZEWSKI - 00:22:43
  6. Artur KIESZEK - 00:22:48

Kobiety

  1. Aneta SOBIERAJ - 00:23:15
  2. Karolina FERGIN - 00:28:12
  3. Elwira KOSTRZEWA - 00:28:38
  4. Marta MIERZWIŃSKA - 00:28:46
  5. Krystyna PAWELEC - 00:29:09
  6. Joanna KOSSAKOWSKA - 00:29:48

pomiar czasu: GOOD Time

26 czerwca 2016 w ramach II Rodzinne Podbiegi odbył się bieg na 9.4 km.
Bieg ukończyło 73 zawodników, 21 pań i 52 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof JANIK - 00:34:47
  2. Adam PIEGOWSKI - 00:34:52
  3. Bartosz JANIK - 00:36:18
  4. Łukasz ŚMIGIEL - 00:36:48
  5. Rafał POLAK - 00:40:40
  6. Jacek BOSY - 00:41:12

Kobiety

  1. Lilianna MILIŃSKA - 00:45:04
  2. Lucyna OBSTOI - 00:46:08
  3. Agata MAJER - 00:46:40
  4. Justyna GARWOL - 00:46:51
  5. Marta GRUCHALSKA - 00:47:02
  6. Joanna ZYLA - 00:47:06

pomiar czasu: Time Sport

26 czerwca 2016 w ramach II Szczęśliwa Siódemka - Bieg w dobrym kierunku odbył się bieg na 7.777 km.
Bieg ukończyło 388 zawodników, 184 pań i 204 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid CIESLAK - 00:27:25
  2. Grzegorz URBAŃCZYK - 00:27:46
  3. Przemysław LASOŃ - 00:27:55
  4. Mariusz NOWAK - 00:29:30
  5. Jakub GOIŃSKI - 00:29:39
  6. Jacek SKODKOWSKI - 00:29:50

Kobiety

  1. Patrycja KOŁECKA - 00:34:00
  2. Arleta LORENC - 00:35:01
  3. Beata WILCZYŃSKA - 00:35:27
  4. Agnieszka ANDRZEJEWSKA - 00:35:40
  5. Joanna DAJERLING - 00:36:22
  6. Kinga ŁUCZAK - 00:36:40

pomiar czasu: Plus Timing

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów