Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!

Ładowanie...

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów
Data Impreza Miejsce Poprzednio Cechy Działania
Brak imprez

26 czerwca 2016 w ramach Bieg Paulinki 2016 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 63 zawodników, 15 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Daniel DULSKI - 00:16:34
  2. Wiesław PYRA - 00:17:10
  3. Damian SOWA - 00:17:36
  4. Szymon SOBAŃTKA - 00:18:11
  5. Michał RUDKO - 00:18:20
  6. Jacek MORDALSKI - 00:18:46

Kobiety

  1. Magdalena DZIWIŃSKA-ZGODA - 00:22:22
  2. Klaudia CIEŚLA - 00:22:52
  3. Sonia CHUĆ - 00:24:17
  4. Katarzyna KNETKI - 00:25:11
  5. Wioletta KUKUCZKA - 00:25:33
  6. Katarzyna KOCHEL - 00:25:42

pomiar czasu: Time Keeper

26 czerwca 2016 w ramach Zabiegaj O-Borki odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 37 zawodników, 7 pań i 30 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Damian ŚWIERDZEWSKI - 00:35:27
  2. Krzysztof KRUKOWSKI - 00:37:27
  3. Mirosław WILKOWSKI - 00:38:49
  4. Robert MICHAJŁOW - 00:39:34
  5. Łukasz DEMBY - 00:39:51
  6. Robert WÓJTOWICZ - 00:40:18

Kobiety

  1. Magdalena PIĄTAK - 00:44:21
  2. Weronika DWORECKA - 00:44:43
  3. Barbara WOJNAR - 00:51:14
  4. Monika KONOPKA - 00:53:45
  5. Teresa MIERZEJEWSKA - 00:54:39
  6. Dorota NADWODNA-PIERSA - 01:03:11

pomiar czasu: Protimer

26 czerwca 2016 w ramach Wieliszewski Crossing Lato odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 264 zawodników, 74 pań i 190 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Hubert GRONOWSKI - 00:39:56
  2. Marek DZIĘGIELEWSKI - 00:40:13
  3. Aleksander KRZEMPEK - 00:40:18
  4. Rafał BUDNICKI - 00:41:29
  5. Patryk KOŚCIELSKI - 00:41:37
  6. Dariusz MURAWSKI - 00:42:04

Kobiety

  1. Patrycja BEREZNOWSKA - 00:46:16
  2. Weronika ZIELIŃSKA - 00:47:38
  3. Aleksandra PUCEK-MIODUSZEWSKA - 00:49:21
  4. Karolina KRAWCZYK - 00:50:37
  5. Agnieszka ŻURANIEWSKA - 00:50:59
  6. Klaudia KRAJEWSKA - 00:51:53

pomiar czasu: Czasomierzyk

26 czerwca 2016 w ramach Biegamy z OSM Piątnica odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 59 zawodników, 18 pań i 41 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł KUPKA - 00:43:55
  2. Szymon PYTEL - 00:46:19
  3. Daniel SERAFIN - 00:47:02
  4. Robert DOMORADZKI - 00:48:31
  5. Jakub SZULC - 00:49:46
  6. Tadeusz WYRWAS - 00:49:46

Kobiety

  1. Dominika KURPIEWSKA - 00:57:15
  2. Grażyna DAWIDZIUK - 01:02:05
  3. Kinga KUCZYŃSKA - 01:04:40
  4. Beata KURPIEWSKA - 01:05:31
  5. Bożena RATKIEWICZ-WITKOWSKA - 01:05:50
  6. Katarzyna KWAPISZ-CICHOWSKA - 01:07:02

pomiar czasu: GOOD Time

26 czerwca 2016 w ramach Grand Prix Dzielnic Gdańska - Wrzeszcz Górny odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 173 zawodników, 60 pań i 113 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Damian WNUK - 00:16:48
  2. Arkadiusz POŁEĆ - 00:17:13
  3. Łukasz STACHOWIAK - 00:17:24
  4. Tomasz BAGROWSKI - 00:17:30
  5. Marek GROCHOWSKI - 00:17:44
  6. Piotr PIETRZAK - 00:17:46

Kobiety

  1. Aleksandra GRABIAS - 00:20:53
  2. Katarzyna ŻYTKIEWICZ - 00:21:46
  3. Agnieszka TURSKA - 00:23:13
  4. Olga KOTOWSKA - 00:23:29
  5. Weronika KOWALCZYK - 00:23:46
  6. Joanna CHMARA - 00:24:14

pomiar czasu: GOOD Time

26 czerwca 2016 w ramach Biegamy z OSM Piątnica odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 113 zawodników, 14 pań i 99 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej LEOŃCZUK - 01:21:45
  2. Adam SZYDLIK - 01:35:26
  3. Bartłomiej OSIOR - 01:35:27
  4. Pawel GRYGO - 01:35:28
  5. Daniel PUPEK - 01:35:28
  6. Andrzej GODLEWSKI - 01:35:28

Kobiety

  1. Anna GOSK - 01:41:02
  2. Beata POKRZYWIŃSKA-OSIOR - 01:50:09
  3. Joanna GROCHOWSKA - 01:51:14
  4. Sylwia CYMEK - 01:55:06
  5. Ewa CHEĆKO - 01:55:53
  6. Hanna NEJFELD - 01:57:17

pomiar czasu: GOOD Time

26 czerwca 2016 w ramach III Wolbromska Ciężka Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 89 zawodników, 16 pań i 73 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Emanuel WOJTACHA - 00:36:27
  2. Darek WILK - 00:38:44
  3. Paweł FRĄCKIEWICZ - 00:40:47
  4. Piotr JANOCHA - 00:42:25
  5. Kamil PAŁKA - 00:43:57
  6. Tomasz ROGAL - 00:44:17

Kobiety

  1. Agnieszka JANOCHA - 00:45:13
  2. Monika KORNOBIS - 00:46:30
  3. Marta RUS - 00:47:43
  4. Agnieszka CHABERKA - 00:51:12
  5. Monika BŁAŻYTKO - 00:52:06
  6. Beata PEPERA - 00:52:57

pomiar czasu: Protimer

26 czerwca 2016 w ramach III Janczewska Dziesiątka o Miecz Kasztelana Santockiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 147 zawodników, 33 pań i 114 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał HULEWICZ - 00:33:14
  2. Maciej GRABEK - 00:35:08
  3. Edwin KUSZCZYK - 00:36:06
  4. Paweł GÓRCZYŃSKI - 00:36:33
  5. Arkadiusz MINKO - 00:37:31
  6. Piotr MAJZLIK - 00:37:37

Kobiety

  1. Sylwia TELATŃSKA - 00:39:12
  2. Klaudia KOBYDECKA - 00:43:01
  3. Sara ZIMNY - 00:48:46
  4. Danuta BETHKE - 00:49:32
  5. Irena MAJŁOWSKA - 00:49:48
  6. Joanna KUPISZ - 00:49:51

pomiar czasu: STS-Timing

26 czerwca 2016 w ramach 8. Bieg w Pogoni za Żubrem odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 463 zawodników, 131 pań i 332 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:52:20
  2. Sergii KROVLAIDIS - 00:52:27
  3. Andrzej LACHOWSKI - 00:53:55
  4. Łukasz DULIŃSKI - 00:56:11
  5. Szymon JAKUBIEC - 00:56:33
  6. Wojciech BARAN - 00:57:19

Kobiety

  1. Patrycja TALAR - 00:58:52
  2. Paulina GÓLEC - 00:59:06
  3. Valentyna KILIARSKA - 01:02:23
  4. Agnieszka CADER - 01:05:28
  5. Natalia BROŻEK-WOŹNICZKA - 01:07:14
  6. Justyna DZIADOŃ - 01:09:38

pomiar czasu: STS-Timing

26 czerwca 2016 w ramach III Wolbromska Ciężka Dycha odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 31 zawodników, 31 pań i 0 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

Kobiety

  1. Joanna SZCZEPANEK - 00:23:56
  2. Katarzyna MOTYL - 00:25:03
  3. Iga DĄBEK - 00:25:26
  4. Agnieszka WALCZAK - 00:25:29
  5. Magdalena JAŚKOWSKA - 00:27:09
  6. Magdalena RUTOWICZ - 00:27:31

pomiar czasu: Protimer

26 czerwca 2016 w ramach 2. Grodziskie Biegi Rodzinne odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 21 zawodników, 3 pań i 18 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jarosław RYBITWA - 00:41:42
  2. Tadeusz FOJUD - 00:42:50
  3. Kamil MIRGOS - 00:43:22
  4. Rafał BOROWSKI - 00:44:10
  5. Arkadiusz SZYDLIK - 00:45:13
  6. Tomasz ANUSZEWSKI - 00:47:00

Kobiety

  1. Karolina KUNDYS - 00:47:43
  2. Małgorzata MATUSIAK - 00:49:21
  3. Beata SZAFRAN - 01:05:24

pomiar czasu: GOOD Time

26 czerwca 2016 w ramach Bieg Przełajowy Kolej na Bieg odbył się bieg na 8.55 km.
Bieg ukończyło 205 zawodników, 61 pań i 144 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Filip ŚMIEIŃSKI - 00:29:36
  2. Waldemar OZGA - 00:29:36
  3. Mariusz TOKARCZYK - 00:29:37
  4. Artur GUŁAJ - 00:29:49
  5. Rafał BARDZIŃSKI - 00:29:55
  6. Andrzej RYDZ - 00:30:20

Kobiety

  1. Marta BLICHARSKA - 00:35:28
  2. Alicja KOWALCZUK - 00:35:41
  3. Brygida SZYMAŃSKA - 00:37:20
  4. Jagoda DURKALEC - 00:38:38
  5. Alicja BIAŁOB5OCKA - 00:38:57
  6. Ewelina DURKALEC - 00:38:59

pomiar czasu: Super-Sport

26 czerwca 2016 w ramach Biegamy z OSM Piątnica odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 75 zawodników, 29 pań i 46 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Karol KACZKOWSKI - 00:19:51
  2. Łukasz SEJNOWSKI - 00:20:47
  3. Daniel OLIVA - 00:21:48
  4. Mirosław BACZEK - 00:22:07
  5. Piotr WAJSEL - 00:22:10
  6. Michał ANDREJCZUK - 00:22:32

Kobiety

  1. Eliza GRZYMAŁA - 00:23:36
  2. Grażyna KOTOMSKA - 00:24:17
  3. Izabela ZACZEK - 00:25:16
  4. Monika SKRYPOCZKO - 00:27:20
  5. Marta SALWA - 00:28:31
  6. Sylwia CHOWAŃSKA - 00:31:00

pomiar czasu: GOOD Time

26 czerwca 2016 w ramach 8. Bieg w Pogoni za Żubrem odbył się bieg na 8 km.
Bieg ukończyło 460 zawodników, 214 pań i 246 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artem KAZBAN - 00:28:27
  2. Dariusz BOROŃ - 00:29:53
  3. Dariusz KUŁYNYCZ - 00:30:01
  4. Marcin SZCZYRBUŁA - 00:30:03
  5. Mirosław SROKA - 00:30:48
  6. Sylwester AUGUSTYŃSKI - 00:31:00

Kobiety

  1. Eliza POGAN - 00:32:09
  2. Magdalena NABIELEC - 00:33:30
  3. Joanna OLCHOWA - 00:34:59
  4. Anna KONIECZNY - 00:36:41
  5. Małgorzata STĘPIEŃ - 00:37:23
  6. Magdalena PŁAZIAK-KOWALSKA - 00:37:34

pomiar czasu: STS-Timing

26 czerwca 2016 w ramach 2. Grodziskie Biegi Rodzinne odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 42 zawodników, 16 pań i 26 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Konrad TABER - 00:18:46
  2. Mariusz CIESIELSKI - 00:19:01
  3. Piotr ZDZIARSKI - 00:20:26
  4. Marek SEKOWSKI - 00:22:04
  5. Mirosław TRUPISZEWSKI - 00:22:43
  6. Artur KIESZEK - 00:22:48

Kobiety

  1. Aneta SOBIERAJ - 00:23:15
  2. Karolina FERGIN - 00:28:12
  3. Elwira KOSTRZEWA - 00:28:38
  4. Marta MIERZWIŃSKA - 00:28:46
  5. Krystyna PAWELEC - 00:29:09
  6. Joanna KOSSAKOWSKA - 00:29:48

pomiar czasu: GOOD Time

26 czerwca 2016 w ramach II Szczęśliwa Siódemka - Bieg w dobrym kierunku odbył się bieg na 7.777 km.
Bieg ukończyło 388 zawodników, 184 pań i 204 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid CIESLAK - 00:27:25
  2. Grzegorz URBAŃCZYK - 00:27:46
  3. Przemysław LASOŃ - 00:27:55
  4. Mariusz NOWAK - 00:29:30
  5. Jakub GOIŃSKI - 00:29:39
  6. Jacek SKODKOWSKI - 00:29:50

Kobiety

  1. Patrycja KOŁECKA - 00:34:00
  2. Arleta LORENC - 00:35:01
  3. Beata WILCZYŃSKA - 00:35:27
  4. Agnieszka ANDRZEJEWSKA - 00:35:40
  5. Joanna DAJERLING - 00:36:22
  6. Kinga ŁUCZAK - 00:36:40

pomiar czasu: Plus Timing

26 czerwca 2016 w ramach Triada odbył się bieg na 35 km.
Bieg ukończyło 72 zawodników, 24 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MAJCHER - 03:34:13
  2. Robert FARON - 03:58:39
  3. Dariusz KELLER - 03:58:41
  4. Robert NIEDZIELSKI - 04:14:45
  5. Witold KOCIOŁEK - 04:16:27
  6. Marek BĘBENEK - 04:16:26

Kobiety

  1. Anna JAWIEŃ - 04:18:20
  2. Iwona FLAGA - 04:34:35
  3. Jowita ŚWITALSKA - 04:43:38
  4. Elżbieta KRÓL - 04:59:04
  5. Beata MAJCHER - 05:01:39
  6. Anna WITKOWSKA - 05:05:29

pomiar czasu: JKR Ostrowski

26 czerwca 2016 w ramach V Bieg Uliczny Karbonalia 2016 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 92 zawodników, 22 pań i 70 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Oleksii OBUKHOVSKYI - 00:31:57
  2. Volodymir KROVLAIDIS - 00:32:32
  3. Tomasz SZYMAŃSKI - 00:33:01
  4. Łukasz LUDKIEWICZ - 00:34:07
  5. Kamil MAKOŚ - 00:34:55
  6. Jarosław DRUCIAREK - 00:35:12

Kobiety

  1. Olena KYTYTSIA - 00:37:53
  2. Elżbieta KOWALEWSKA - 00:40:00
  3. Łucja KOŁOMYJSKA - 00:43:08
  4. Karolina JANKOWSKA - 00:43:28
  5. Małgorzata SZELIGA - 00:45:59
  6. Dominika WYLEŻOŁ - 00:46:44

pomiar czasu: Pulsar Sport

26 czerwca 2016 w ramach VIII Bieg Piekarczyka odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 539 zawodników, 131 pań i 408 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dominic Mailu MUSYIMI - 00:32:14
  2. Henadz VERKHAVODKIN - 00:32:21
  3. Iurii VYKHOPEN - 00:32:24
  4. Aleksandr RADNIKOV - 00:32:38
  5. Bartosz RYNKOWSKI - 00:33:43
  6. Aleksandr SANKO - 00:35:01

Kobiety

  1. Dominika NOWAKOWSKA - 00:36:53
  2. Volha KRAUTSOVA - 00:37:05
  3. Monika JACKIEWICZ - 00:38:22
  4. Elżbieta TUWALSKA - 00:41:26
  5. Małgorzata TUWALSKA - 00:42:09
  6. Sandra BOJARCZYK - 00:44:58

pomiar czasu: STS-Timing

26 czerwca 2016 w ramach VII Cross Dziewicza Góra odbył się bieg na 12.8 km.
Bieg ukończyło 111 zawodników, 24 pań i 87 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sławomir NASKRĘT - 00:45:20
  2. Grzegorz JEZIERSKI - 00:46:20
  3. Przemysław WALEWSKI - 00:46:31
  4. Dominik WŁODARKIEWICZ - 00:46:35
  5. Piotr KOTKOWSKI - 00:47:59
  6. Paweł WICHŁACZ - 00:49:56

Kobiety

  1. Monika BRZOZOWSKA - 00:50:58
  2. Klaudia KAROLCZAK - 00:54:44
  3. Karolina CHABROS - 00:55:20
  4. Katarzyna KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIA - 00:55:47
  5. Małgorzata WAWRZYNIAK - 00:58:22
  6. Anna DWORZYŃSKA - 00:59:41

pomiar czasu: Plus Timing

26 czerwca 2016 w ramach IV Bieg Piotr i Paweł odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 801 zawodników, 263 pań i 538 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł TARASIUK - 00:33:08
  2. Szymon BELGRAU - 00:34:10
  3. Mateusz BYCZKOWSKI - 00:35:36
  4. Bartek FALKOWSKI - 00:35:45
  5. Radosław PLUCIŃSKI - 00:36:00
  6. Sebastian BERESZYŃSKI - 00:36:10

Kobiety

  1. Agnieszka PELC-WANIELISTA - 00:39:44
  2. Dorota PRZYBYSZ - 00:39:57
  3. Katarzyna WARCZAK - 00:41:06
  4. Natalia GRACZ - 00:41:13
  5. Marcelina SŁAPA - 00:42:25
  6. Dagmara KUKLA - 00:42:58

pomiar czasu: Plus Timing

26 czerwca 2016 w ramach Kraśnik Półmaraton im. 24. Pułku Ułanów odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 238 zawodników, 39 pań i 199 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Nduva Boniface WAMBUA - 01:09:41
  2. Abel Kibet ROP - 01:10:00
  3. Kamil JASTRZĘBSKI - 01:10:38
  4. Emil DOBROWOLSKI - 01:14:53
  5. Grygorii KHOMYCH - 01:17:00
  6. Viktor TSOPA - 01:17:02

Kobiety

  1. Gladys Jepkurui BIWOTT - 01:23:55
  2. Antonina MIŁEK - 01:28:02
  3. Joanna WASILEWSKA - 01:33:33
  4. Kinga KACUGA - 01:35:32
  5. Magdalena WÓJCICKA - 01:38:36
  6. Olga ZARZECZNA - 01:48:24

pomiar czasu: STS-Timing

25 czerwca 2016 w ramach VII Rybnicki Półmaraton Księżycowy odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 1068 zawodników, 247 pań i 821 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Oleksandr SITKOVSKIY - 01:06:16
  2. Abderrahim ELASRI - 01:06:58
  3. Abel Kibet ROP - 01:07:36
  4. Andrii STARZHYNSKYI - 01:11:56
  5. Andrzej NOWAK - 01:12:49
  6. Kamil CZAPLA - 01:12:50

Kobiety

  1. Alena SERDIUK - 01:18:41
  2. Gladys Jepkurui BIWOTT - 01:20:05
  3. Valentyna KILIARSKA - 01:28:11
  4. Aneta SZECÓWKA - 01:29:12
  5. Barbara MATUSIK - 01:30:32
  6. Barbara SOBCZYK - 01:31:36

pomiar czasu: Datasport

25 czerwca 2016 w ramach II Nocny Bieg Świętojański odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 181 zawodników, 69 pań i 112 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz KOEBSCH - 00:37:25
  2. Wojciech MAZUR - 00:38:30
  3. Dariusz KIELISZEK - 00:39:54
  4. Bartosz GUZIK - 00:40:19
  5. Jacek JAJEŚNICA - 00:40:22
  6. Maciek PIOTROWSKI - 00:40:56

Kobiety

  1. Anna POGORZELSKA - 00:41:52
  2. Paulina RAKOWSKA - 00:44:32
  3. Magdalena ŚWIERZOWSKA - 00:48:15
  4. Hanna FILIPIAK - 00:50:09
  5. Agnieszka KOPEĆ - 00:50:09
  6. Agnieszka KRZYŻANIAK - 00:50:38

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

25 czerwca 2016 w ramach II Nocny Bieg Świętojański odbył się bieg na 4.3 km.
Bieg ukończyło 198 zawodników, 132 pań i 66 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz ZEGARLICKI - 00:15:34
  2. Jacek SOBCZAK - 00:16:35
  3. Rafał TOMOWIAK - 00:16:36
  4. Marek PFAJFER - 00:16:41
  5. Tomasz FELLENBERG - 00:16:47
  6. Adam SZUDA - 00:16:55

Kobiety

  1. Magdalena JAŁOWSKA - 00:18:42
  2. Agnieszka ŚLEBIODA - 00:18:56
  3. Agnieszka KIJAK - 00:19:21
  4. Joanna DAJERLING - 00:19:33
  5. Joanna GUZIK - 00:20:23
  6. Weronika KLAWITER - 00:21:11

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

25 czerwca 2016 w ramach Triada odbył się bieg na 11 km.
Bieg ukończyło 57 zawodników, 18 pań i 39 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jakub KAŁUŻNY - 00:49:03
  2. Błażej KNUTELSKI - 00:51:17
  3. Robert FARON - 00:53:26
  4. Michał KOŻUCH - 00:55:23
  5. Dariusz KELLER - 00:56:53
  6. Paweł JASIURKOWSKI - 00:57:37

Kobiety

  1. Magdalena KOŁODZIEJ - 01:14:15
  2. Anna WITKOWSKA - 01:15:40
  3. Anna ŚWIATOWIEC - 01:16:04
  4. Katarzyna OSIKA - 01:19:25
  5. Katarzyna SZYMAŃSKA - 01:23:20
  6. Dorota TLATLIK - 01:25:24

pomiar czasu: JKR Ostrowski

25 czerwca 2016 w ramach VI Bieg Trzech Wież odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 354 zawodników, 92 pań i 262 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Iukhymchuuk MYKOLA - 00:31:41
  2. Ogyxobcbknn ONEKCIN - 00:31:54
  3. Wiaczeslav ANTONIVK - 00:32:15
  4. Karbah APTEM - 00:33:18
  5. Iban MUSIYAKO - 00:33:58
  6. Marek SZEWCZYK - 00:34:58

Kobiety

  1. Katsiaryna PTASHUK - 00:38:54
  2. Olena KYTYTSIA - 00:40:07
  3. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:43:03
  4. Jolanta SZWARNÓG - 00:44:08
  5. Milena TOMASZYK - 00:44:52
  6. Jolanta LENDA - 00:45:25

pomiar czasu: Datasport

25 czerwca 2016 w ramach V Bieg Nowej Wsi odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 147 zawodników, 50 pań i 97 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz DRĄG - 00:16:22
  2. Piotr MAGIERA - 00:17:09
  3. Dominik KAMIŃSKI - 00:17:13
  4. Przemysław CHATYS - 00:17:40
  5. Adam JAGIEŁA - 00:17:47
  6. Paweł WINKLER - 00:18:02

Kobiety

  1. Aneta ŚWITAJ - 00:19:45
  2. Beata ADAMCZYK-NOWAK - 00:19:56
  3. Monika BIELIŃSKA - 00:20:30
  4. Tamara KOCZUR - 00:21:03
  5. Daria MENDECKA - 00:21:08
  6. Magdalena JĄCZYZK - 00:22:31

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

25 czerwca 2016 w ramach XII Bieg Świętojański o Puchar Burmistrza Międzychodu odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 72 zawodników, 14 pań i 58 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Przemysław FORNALIK - 00:36:23
  2. Mateusz AGACIAK - 00:36:38
  3. Adam PIETRUSZYŃSKI - 00:38:53
  4. Tomasz OSTAJEWSKI - 00:38:59
  5. Patryk SOPATA - 00:39:32
  6. Szymon GOTFRYDZIAK - 00:39:58

Kobiety

  1. Agnieszka WITCZAK-FLAJSZER - 00:40:39
  2. Danuta PIETRUSZYŃSKA - 00:41:04
  3. Rozalia GAPSKA - 00:42:17
  4. Emilia WOLIŃSKA - 00:48:49
  5. Urszula DYMEK - 00:51:18
  6. Justyna MAZANA - 00:55:06

pomiar czasu: Pulsar Sport

25 czerwca 2016 w ramach V Bieg Trzech Plaż odbył się bieg na 7 km.
Bieg ukończyło 587 zawodników, 235 pań i 352 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KLAYBORD - 00:21:45
  2. Lukasz LESZCZYŃSKI - 00:24:18
  3. Maciej GÓRNY - 00:24:25
  4. Mateusz GUZMANN - 00:24:42
  5. Klaudiusz WALENDZIAK - 00:25:18
  6. Paweł ZAKRZEWSKI - 00:25:25

Kobiety

  1. Arletta MELOCH - 00:25:56
  2. Marzena RANISZEWSKA - 00:27:38
  3. Agneszka POPŁAWSKA - 00:29:08
  4. Kamila SIUDA - 00:29:15
  5. Daria MITRENGA - 00:30:24
  6. Agnieszka STOLARÓW - 00:30:29

pomiar czasu: GOOD Time

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów