Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!

Ładowanie...

IV Grójecki Bieg Uliczny

Grójecka Dycha

  • 20 września 2014
  • 09:30
  • Grójec
  • 5.3/10
  • Dystanse: 10 km

Poprzednia edycja: 173 osób (wyniki 34:51 / 41:51)

Redaktorzy:

Zostań redaktorem

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów

Godzina startu: 09:30
Godzina końca: 16:00
Link do strony zawodów: http://www.grojec10km.pl »
https://www.facebook.com/GrojeckiBiegUliczny.10km »

Miejsce

Ulica: Piłsudskiego 68
Miasto: Grójec
Województwo: mazowieckie
Kraj: Polska
Lokalizacja: Zlokalizuj na mapie

Dane organizatora

Nazwa organizatora: Grójecki Ośrodek Sportu „Mazowsze”, Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym „BIEDRONKI”, Stowarzyszenie Społeczna Inicjatywa Grójecka NOVUM
Osoba kontaktowa: Ireneusz Wojciechowski (sport@gosmazowsze.pl) »
Telefon: 508 339 239
www: http://www.grojec10km.pl »

Informacje o poprzedniej edycji

Liczba uczestników: 173
Zwycięzca mężczyzn: Łukasz Kurek 34:51
Zwycięzca kobiet: Monika Kaczanowska 41:51


Program imprezy

20-09-2014

Godz. Dystans Limit czasu Płeć Cecha Wiek Opcje
09:30 Otwarcie biura zawodów
11:30 początek biegów dzieci
13:00 Dekoracje zwycięzców biegów dzieci
13:30 10 km rolki 50 minut Wszyscy rolki - wyniki
14:30 10 km 90 minut Wszyscy ulica - wyniki
14:30 4.3 km - Wszyscy ulica - wyniki
16:00 dekoracja i wręczenie nagród zwycięzcom biegu i rolkarzom

W godzinach 11:30 - 13:00 odbywają się biegi dzieci. Zapisy do biegów dzieci rozpoczną się w późniejszym terminie

Imprezy powiązane

Inne edycje



Zaloguj się, aby móc ocenić imprezę.

  • Ocena ogólna: 9
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Sceneria: 6
    Szansa na życiówkę: 9
    Atmosfera: 8
    Organizacja: 5
    Wartość: 7
    Dla początkujących: 8

  • Ocena ogólna: 5
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Sceneria: 3
    Szansa na życiówkę: 8
    Atmosfera: 7
    Organizacja: 4
    Wartość: 9
    Dla początkujących: 8

    illus »

    Biegłem w zeszłym roku i byłem zachwycony poziomem organizacji do tego stopnia, że w tym sezonie była to dla mnie impreza obowiązkowa. Jednak w tym roku wyszło średnio. Mocno opóźniony start biegu głównego (w sumie to rozgrzewka to poszła sobie w las przy 20 min czekaniu) bo dopiero jak wszyscy się ustawili to przyszedł pan z obsługi technicznej i ustawiał matę pomiarową. No i te nieszczęsne wyniki. Rozumiem, że za pomiar czasu odpowiada zewnętrzna firma, jednak niesmak pozostaje szczególnie, że co chwila pojawiały się jakieś problemy i wyglądało to tak jakby sam organizator nie był nawet w 50%(bo o 100% nie ma mowy) pewien kto wygrał w jakiej kategorii. Wiem, że wpadki mogą zdarzyć się każdemu i mam nadzieję, że organizator wyciągnie wnioski i w przyszłym roku nie będzie takich psikusów,( nie wiem czym były spowodowane ale domyślam się że powodem był brak chipów dla niektórych zawodników i w efekcie ręczne skanowanie każdego na mecie - chyba tutaj coś zawiodło) Dobrze, że dla poprawy humoru można było najeść się tymi pysznymi jabłuszkami ;) Nie zapominam jednak o plusach: + niewygórowane wpisowe +trasa płaska, sprzyjająca życiówkom +klimat około-biegowy +grochóweczka i całkiem sympatyczny pakiet startowy(cena/jakość) +losowanie ciekawych nagród wśród uczestników +obsługa i informacja +jabłka, jabłka, jabłka... czy polecam ? W tym roku głównie zawiódł pomiar czasu ( czyli to co jest jedną najważniejszy spraw biegowych). Jeśli to się nie powtórzy to jak najbardziej polecam.

  • Ocena ogólna: 7
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Sceneria: 9
    Szansa na życiówkę: 5
    Atmosfera: 8
    Organizacja: 7
    Wartość: 8
    Dla początkujących: 9

    slgeefka »

    Nie narzekajmy! Fajnie, że takie imprezy mają u nas miejsce, ale faktycznie duży minus za opóźnienie startu zarówno biegu głównego jak i krasnali.. dzieciaczki już rezygnowały...

  • Ocena ogólna: 2
    Czy wystartujesz znowu: 1
    Sceneria: 7
    Szansa na życiówkę: 6
    Atmosfera: 2
    Organizacja: 1
    Wartość: 2
    Dla początkujących: 3

    montenegro »

    Lubię lokalne biegi organizowane przez pasjonatów. Nie oczekuję w takim przypadku że wszystko będzie idealnie, ale tutaj wpadek było stanowczo za dużo.

  • Ocena ogólna: 1
    Czy wystartujesz znowu: 3
    Sceneria: 4
    Szansa na życiówkę: 10
    Atmosfera: 2
    Organizacja: 0
    Wartość: 7
    Dla początkujących: 9

    bogsna »

    Dno, 20 minut w słońcu na starcie to totalna porażka. Do tej pory nie ma wyników w sieci to kolejna porażka.

  • Ocena ogólna: 3
    Czy wystartujesz znowu: 0
    Sceneria: 5
    Szansa na życiówkę: 10
    Atmosfera: 5
    Organizacja: 3
    Wartość: 3
    Dla początkujących: 5

    bolas99 »

    Na początku chcę tylko wspomnieć o organizacji biegu dla dzieci. Maluchy 5-6 lat stały na linii startu 25 minut...chłopiec który był 3 po odczipowaniu i chaosie na mecie okazało się że jest 5, brak nagrody w postaci talonu dla wszystkich dzieci. Trzy osoby z obsługi biegu nie potrafiły mi odpowiedzieć na pytanie gdzie będzie linia startu dla maluchów.... Co do biegu na 10km to jedna lista startowa na której trzeba było złożyć podpis którą miała jedna pani w związku z czym kolejka po pakiety (gdyby było z 500 osób był by niezły sajgon). Po 15 minutach postoju na linii startu wpadają Panowie z pomiaru czasu i rozkładają matę... (start opóźniony o ponad 20 minut). Brak wody na ostatnim okrążeniu dla osób z końca stawki ( a jedno okrążenie wcześniej wolontariusze polewali wodą biegaczy - nie każdy sobie tego życzy). Zgodzę się z przedmówcą co do dawania medali do ręki... jeszcze się z tym nie spotkałem. I najlepsze na konie totalny bałagan z wynikami w kategoriach wiekowych. lista osób wraz z wynikami został co prawda wywieszona zaraz po zakończeniu biegu jednak okazała się po dwóch godzinach mocno nie aktualna i prośba organizatora " jeśli ktoś otrzyma puchar a nie zgadza się z wynikiem tj wie że nie zajął miejsca w danej kategorii proszę o zwrot pucharu"..... Byłem tu 2 lata temu i jakoś to inaczej wyglądało. Panie Irku tej obsłudze pomiaru czasu nie zapłacił bym nawet złotówki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Ocena ogólna: 8
    Czy wystartujesz znowu: 5
    Sceneria: 3
    Szansa na życiówkę: 7
    Atmosfera: 10
    Organizacja: 8
    Wartość: 8
    Dla początkujących: 10

    malwin92 »

    Fakt minus za czekanie na starcie 20min, minus za brak kubków na ostatnim moim okrążeniu, miłym gestem jest, gdy wolontariusze wieszają medal na szyi a nie dają do ręki za jabłka macie 8/10 :)

  • Ocena ogólna: 7
    Czy wystartujesz znowu: 6
    Sceneria: 4
    Szansa na życiówkę: 9
    Atmosfera: 8
    Organizacja: 1
    Wartość: 8
    Dla początkujących: 9

    partyzant »

    Wystawiam pałę za organizację, pierwszy raz spotkałem się ze staniem 20min ponad czas w którym mieliśmy wystartować...

26 czerwca 2016 w ramach Bieg Paulinki 2016 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 63 zawodników, 15 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Daniel DULSKI - 00:16:34
  2. Wiesław PYRA - 00:17:10
  3. Damian SOWA - 00:17:36
  4. Szymon SOBAŃTKA - 00:18:11
  5. Michał RUDKO - 00:18:20
  6. Jacek MORDALSKI - 00:18:46

Kobiety

  1. Magdalena DZIWIŃSKA-ZGODA - 00:22:22
  2. Klaudia CIEŚLA - 00:22:52
  3. Sonia CHUĆ - 00:24:17
  4. Katarzyna KNETKI - 00:25:11
  5. Wioletta KUKUCZKA - 00:25:33
  6. Katarzyna KOCHEL - 00:25:42

pomiar czasu: Time Keeper

26 czerwca 2016 w ramach Zabiegaj O-Borki odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 37 zawodników, 7 pań i 30 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Damian ŚWIERDZEWSKI - 00:35:27
  2. Krzysztof KRUKOWSKI - 00:37:27
  3. Mirosław WILKOWSKI - 00:38:49
  4. Robert MICHAJŁOW - 00:39:34
  5. Łukasz DEMBY - 00:39:51
  6. Robert WÓJTOWICZ - 00:40:18

Kobiety

  1. Magdalena PIĄTAK - 00:44:21
  2. Weronika DWORECKA - 00:44:43
  3. Barbara WOJNAR - 00:51:14
  4. Monika KONOPKA - 00:53:45
  5. Teresa MIERZEJEWSKA - 00:54:39
  6. Dorota NADWODNA-PIERSA - 01:03:11

pomiar czasu: Protimer

26 czerwca 2016 w ramach Wieliszewski Crossing Lato odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 264 zawodników, 74 pań i 190 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Hubert GRONOWSKI - 00:39:56
  2. Marek DZIĘGIELEWSKI - 00:40:13
  3. Aleksander KRZEMPEK - 00:40:18
  4. Rafał BUDNICKI - 00:41:29
  5. Patryk KOŚCIELSKI - 00:41:37
  6. Dariusz MURAWSKI - 00:42:04

Kobiety

  1. Patrycja BEREZNOWSKA - 00:46:16
  2. Weronika ZIELIŃSKA - 00:47:38
  3. Aleksandra PUCEK-MIODUSZEWSKA - 00:49:21
  4. Karolina KRAWCZYK - 00:50:37
  5. Agnieszka ŻURANIEWSKA - 00:50:59
  6. Klaudia KRAJEWSKA - 00:51:53

pomiar czasu: Czasomierzyk

26 czerwca 2016 w ramach Biegamy z OSM Piątnica odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 59 zawodników, 18 pań i 41 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł KUPKA - 00:43:55
  2. Szymon PYTEL - 00:46:19
  3. Daniel SERAFIN - 00:47:02
  4. Robert DOMORADZKI - 00:48:31
  5. Jakub SZULC - 00:49:46
  6. Tadeusz WYRWAS - 00:49:46

Kobiety

  1. Dominika KURPIEWSKA - 00:57:15
  2. Grażyna DAWIDZIUK - 01:02:05
  3. Kinga KUCZYŃSKA - 01:04:40
  4. Beata KURPIEWSKA - 01:05:31
  5. Bożena RATKIEWICZ-WITKOWSKA - 01:05:50
  6. Katarzyna KWAPISZ-CICHOWSKA - 01:07:02

pomiar czasu: GOOD Time

26 czerwca 2016 w ramach Grand Prix Dzielnic Gdańska - Wrzeszcz Górny odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 173 zawodników, 60 pań i 113 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Damian WNUK - 00:16:48
  2. Arkadiusz POŁEĆ - 00:17:13
  3. Łukasz STACHOWIAK - 00:17:24
  4. Tomasz BAGROWSKI - 00:17:30
  5. Marek GROCHOWSKI - 00:17:44
  6. Piotr PIETRZAK - 00:17:46

Kobiety

  1. Aleksandra GRABIAS - 00:20:53
  2. Katarzyna ŻYTKIEWICZ - 00:21:46
  3. Agnieszka TURSKA - 00:23:13
  4. Olga KOTOWSKA - 00:23:29
  5. Weronika KOWALCZYK - 00:23:46
  6. Joanna CHMARA - 00:24:14

pomiar czasu: GOOD Time

26 czerwca 2016 w ramach Biegamy z OSM Piątnica odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 113 zawodników, 14 pań i 99 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej LEOŃCZUK - 01:21:45
  2. Adam SZYDLIK - 01:35:26
  3. Bartłomiej OSIOR - 01:35:27
  4. Pawel GRYGO - 01:35:28
  5. Daniel PUPEK - 01:35:28
  6. Andrzej GODLEWSKI - 01:35:28

Kobiety

  1. Anna GOSK - 01:41:02
  2. Beata POKRZYWIŃSKA-OSIOR - 01:50:09
  3. Joanna GROCHOWSKA - 01:51:14
  4. Sylwia CYMEK - 01:55:06
  5. Ewa CHEĆKO - 01:55:53
  6. Hanna NEJFELD - 01:57:17

pomiar czasu: GOOD Time

26 czerwca 2016 w ramach III Wolbromska Ciężka Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 89 zawodników, 16 pań i 73 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Emanuel WOJTACHA - 00:36:27
  2. Darek WILK - 00:38:44
  3. Paweł FRĄCKIEWICZ - 00:40:47
  4. Piotr JANOCHA - 00:42:25
  5. Kamil PAŁKA - 00:43:57
  6. Tomasz ROGAL - 00:44:17

Kobiety

  1. Agnieszka JANOCHA - 00:45:13
  2. Monika KORNOBIS - 00:46:30
  3. Marta RUS - 00:47:43
  4. Agnieszka CHABERKA - 00:51:12
  5. Monika BŁAŻYTKO - 00:52:06
  6. Beata PEPERA - 00:52:57

pomiar czasu: Protimer

26 czerwca 2016 w ramach III Janczewska Dziesiątka o Miecz Kasztelana Santockiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 147 zawodników, 33 pań i 114 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał HULEWICZ - 00:33:14
  2. Maciej GRABEK - 00:35:08
  3. Edwin KUSZCZYK - 00:36:06
  4. Paweł GÓRCZYŃSKI - 00:36:33
  5. Arkadiusz MINKO - 00:37:31
  6. Piotr MAJZLIK - 00:37:37

Kobiety

  1. Sylwia TELATŃSKA - 00:39:12
  2. Klaudia KOBYDECKA - 00:43:01
  3. Sara ZIMNY - 00:48:46
  4. Danuta BETHKE - 00:49:32
  5. Irena MAJŁOWSKA - 00:49:48
  6. Joanna KUPISZ - 00:49:51

pomiar czasu: STS-Timing

26 czerwca 2016 w ramach 8. Bieg w Pogoni za Żubrem odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 463 zawodników, 131 pań i 332 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:52:20
  2. Sergii KROVLAIDIS - 00:52:27
  3. Andrzej LACHOWSKI - 00:53:55
  4. Łukasz DULIŃSKI - 00:56:11
  5. Szymon JAKUBIEC - 00:56:33
  6. Wojciech BARAN - 00:57:19

Kobiety

  1. Patrycja TALAR - 00:58:52
  2. Paulina GÓLEC - 00:59:06
  3. Valentyna KILIARSKA - 01:02:23
  4. Agnieszka CADER - 01:05:28
  5. Natalia BROŻEK-WOŹNICZKA - 01:07:14
  6. Justyna DZIADOŃ - 01:09:38

pomiar czasu: STS-Timing

26 czerwca 2016 w ramach III Wolbromska Ciężka Dycha odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 31 zawodników, 31 pań i 0 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

Kobiety

  1. Joanna SZCZEPANEK - 00:23:56
  2. Katarzyna MOTYL - 00:25:03
  3. Iga DĄBEK - 00:25:26
  4. Agnieszka WALCZAK - 00:25:29
  5. Magdalena JAŚKOWSKA - 00:27:09
  6. Magdalena RUTOWICZ - 00:27:31

pomiar czasu: Protimer

26 czerwca 2016 w ramach 2. Grodziskie Biegi Rodzinne odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 21 zawodników, 3 pań i 18 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jarosław RYBITWA - 00:41:42
  2. Tadeusz FOJUD - 00:42:50
  3. Kamil MIRGOS - 00:43:22
  4. Rafał BOROWSKI - 00:44:10
  5. Arkadiusz SZYDLIK - 00:45:13
  6. Tomasz ANUSZEWSKI - 00:47:00

Kobiety

  1. Karolina KUNDYS - 00:47:43
  2. Małgorzata MATUSIAK - 00:49:21
  3. Beata SZAFRAN - 01:05:24

pomiar czasu: GOOD Time

26 czerwca 2016 w ramach Bieg Przełajowy Kolej na Bieg odbył się bieg na 8.55 km.
Bieg ukończyło 205 zawodników, 61 pań i 144 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Filip ŚMIEIŃSKI - 00:29:36
  2. Waldemar OZGA - 00:29:36
  3. Mariusz TOKARCZYK - 00:29:37
  4. Artur GUŁAJ - 00:29:49
  5. Rafał BARDZIŃSKI - 00:29:55
  6. Andrzej RYDZ - 00:30:20

Kobiety

  1. Marta BLICHARSKA - 00:35:28
  2. Alicja KOWALCZUK - 00:35:41
  3. Brygida SZYMAŃSKA - 00:37:20
  4. Jagoda DURKALEC - 00:38:38
  5. Alicja BIAŁOB5OCKA - 00:38:57
  6. Ewelina DURKALEC - 00:38:59

pomiar czasu: Super-Sport

26 czerwca 2016 w ramach Biegamy z OSM Piątnica odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 75 zawodników, 29 pań i 46 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Karol KACZKOWSKI - 00:19:51
  2. Łukasz SEJNOWSKI - 00:20:47
  3. Daniel OLIVA - 00:21:48
  4. Mirosław BACZEK - 00:22:07
  5. Piotr WAJSEL - 00:22:10
  6. Michał ANDREJCZUK - 00:22:32

Kobiety

  1. Eliza GRZYMAŁA - 00:23:36
  2. Grażyna KOTOMSKA - 00:24:17
  3. Izabela ZACZEK - 00:25:16
  4. Monika SKRYPOCZKO - 00:27:20
  5. Marta SALWA - 00:28:31
  6. Sylwia CHOWAŃSKA - 00:31:00

pomiar czasu: GOOD Time

26 czerwca 2016 w ramach 8. Bieg w Pogoni za Żubrem odbył się bieg na 8 km.
Bieg ukończyło 460 zawodników, 214 pań i 246 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artem KAZBAN - 00:28:27
  2. Dariusz BOROŃ - 00:29:53
  3. Dariusz KUŁYNYCZ - 00:30:01
  4. Marcin SZCZYRBUŁA - 00:30:03
  5. Mirosław SROKA - 00:30:48
  6. Sylwester AUGUSTYŃSKI - 00:31:00

Kobiety

  1. Eliza POGAN - 00:32:09
  2. Magdalena NABIELEC - 00:33:30
  3. Joanna OLCHOWA - 00:34:59
  4. Anna KONIECZNY - 00:36:41
  5. Małgorzata STĘPIEŃ - 00:37:23
  6. Magdalena PŁAZIAK-KOWALSKA - 00:37:34

pomiar czasu: STS-Timing

26 czerwca 2016 w ramach 2. Grodziskie Biegi Rodzinne odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 42 zawodników, 16 pań i 26 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Konrad TABER - 00:18:46
  2. Mariusz CIESIELSKI - 00:19:01
  3. Piotr ZDZIARSKI - 00:20:26
  4. Marek SEKOWSKI - 00:22:04
  5. Mirosław TRUPISZEWSKI - 00:22:43
  6. Artur KIESZEK - 00:22:48

Kobiety

  1. Aneta SOBIERAJ - 00:23:15
  2. Karolina FERGIN - 00:28:12
  3. Elwira KOSTRZEWA - 00:28:38
  4. Marta MIERZWIŃSKA - 00:28:46
  5. Krystyna PAWELEC - 00:29:09
  6. Joanna KOSSAKOWSKA - 00:29:48

pomiar czasu: GOOD Time

26 czerwca 2016 w ramach II Szczęśliwa Siódemka - Bieg w dobrym kierunku odbył się bieg na 7.777 km.
Bieg ukończyło 388 zawodników, 184 pań i 204 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid CIESLAK - 00:27:25
  2. Grzegorz URBAŃCZYK - 00:27:46
  3. Przemysław LASOŃ - 00:27:55
  4. Mariusz NOWAK - 00:29:30
  5. Jakub GOIŃSKI - 00:29:39
  6. Jacek SKODKOWSKI - 00:29:50

Kobiety

  1. Patrycja KOŁECKA - 00:34:00
  2. Arleta LORENC - 00:35:01
  3. Beata WILCZYŃSKA - 00:35:27
  4. Agnieszka ANDRZEJEWSKA - 00:35:40
  5. Joanna DAJERLING - 00:36:22
  6. Kinga ŁUCZAK - 00:36:40

pomiar czasu: Plus Timing

26 czerwca 2016 w ramach Triada odbył się bieg na 35 km.
Bieg ukończyło 72 zawodników, 24 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MAJCHER - 03:34:13
  2. Robert FARON - 03:58:39
  3. Dariusz KELLER - 03:58:41
  4. Robert NIEDZIELSKI - 04:14:45
  5. Witold KOCIOŁEK - 04:16:27
  6. Marek BĘBENEK - 04:16:26

Kobiety

  1. Anna JAWIEŃ - 04:18:20
  2. Iwona FLAGA - 04:34:35
  3. Jowita ŚWITALSKA - 04:43:38
  4. Elżbieta KRÓL - 04:59:04
  5. Beata MAJCHER - 05:01:39
  6. Anna WITKOWSKA - 05:05:29

pomiar czasu: JKR Ostrowski

26 czerwca 2016 w ramach V Bieg Uliczny Karbonalia 2016 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 92 zawodników, 22 pań i 70 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Oleksii OBUKHOVSKYI - 00:31:57
  2. Volodymir KROVLAIDIS - 00:32:32
  3. Tomasz SZYMAŃSKI - 00:33:01
  4. Łukasz LUDKIEWICZ - 00:34:07
  5. Kamil MAKOŚ - 00:34:55
  6. Jarosław DRUCIAREK - 00:35:12

Kobiety

  1. Olena KYTYTSIA - 00:37:53
  2. Elżbieta KOWALEWSKA - 00:40:00
  3. Łucja KOŁOMYJSKA - 00:43:08
  4. Karolina JANKOWSKA - 00:43:28
  5. Małgorzata SZELIGA - 00:45:59
  6. Dominika WYLEŻOŁ - 00:46:44

pomiar czasu: Pulsar Sport

26 czerwca 2016 w ramach VIII Bieg Piekarczyka odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 539 zawodników, 131 pań i 408 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dominic Mailu MUSYIMI - 00:32:14
  2. Henadz VERKHAVODKIN - 00:32:21
  3. Iurii VYKHOPEN - 00:32:24
  4. Aleksandr RADNIKOV - 00:32:38
  5. Bartosz RYNKOWSKI - 00:33:43
  6. Aleksandr SANKO - 00:35:01

Kobiety

  1. Dominika NOWAKOWSKA - 00:36:53
  2. Volha KRAUTSOVA - 00:37:05
  3. Monika JACKIEWICZ - 00:38:22
  4. Elżbieta TUWALSKA - 00:41:26
  5. Małgorzata TUWALSKA - 00:42:09
  6. Sandra BOJARCZYK - 00:44:58

pomiar czasu: STS-Timing

26 czerwca 2016 w ramach VII Cross Dziewicza Góra odbył się bieg na 12.8 km.
Bieg ukończyło 111 zawodników, 24 pań i 87 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sławomir NASKRĘT - 00:45:20
  2. Grzegorz JEZIERSKI - 00:46:20
  3. Przemysław WALEWSKI - 00:46:31
  4. Dominik WŁODARKIEWICZ - 00:46:35
  5. Piotr KOTKOWSKI - 00:47:59
  6. Paweł WICHŁACZ - 00:49:56

Kobiety

  1. Monika BRZOZOWSKA - 00:50:58
  2. Klaudia KAROLCZAK - 00:54:44
  3. Karolina CHABROS - 00:55:20
  4. Katarzyna KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIA - 00:55:47
  5. Małgorzata WAWRZYNIAK - 00:58:22
  6. Anna DWORZYŃSKA - 00:59:41

pomiar czasu: Plus Timing

26 czerwca 2016 w ramach IV Bieg Piotr i Paweł odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 801 zawodników, 263 pań i 538 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł TARASIUK - 00:33:08
  2. Szymon BELGRAU - 00:34:10
  3. Mateusz BYCZKOWSKI - 00:35:36
  4. Bartek FALKOWSKI - 00:35:45
  5. Radosław PLUCIŃSKI - 00:36:00
  6. Sebastian BERESZYŃSKI - 00:36:10

Kobiety

  1. Agnieszka PELC-WANIELISTA - 00:39:44
  2. Dorota PRZYBYSZ - 00:39:57
  3. Katarzyna WARCZAK - 00:41:06
  4. Natalia GRACZ - 00:41:13
  5. Marcelina SŁAPA - 00:42:25
  6. Dagmara KUKLA - 00:42:58

pomiar czasu: Plus Timing

26 czerwca 2016 w ramach Kraśnik Półmaraton im. 24. Pułku Ułanów odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 238 zawodników, 39 pań i 199 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Nduva Boniface WAMBUA - 01:09:41
  2. Abel Kibet ROP - 01:10:00
  3. Kamil JASTRZĘBSKI - 01:10:38
  4. Emil DOBROWOLSKI - 01:14:53
  5. Grygorii KHOMYCH - 01:17:00
  6. Viktor TSOPA - 01:17:02

Kobiety

  1. Gladys Jepkurui BIWOTT - 01:23:55
  2. Antonina MIŁEK - 01:28:02
  3. Joanna WASILEWSKA - 01:33:33
  4. Kinga KACUGA - 01:35:32
  5. Magdalena WÓJCICKA - 01:38:36
  6. Olga ZARZECZNA - 01:48:24

pomiar czasu: STS-Timing

25 czerwca 2016 w ramach VII Rybnicki Półmaraton Księżycowy odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 1068 zawodników, 247 pań i 821 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Oleksandr SITKOVSKIY - 01:06:16
  2. Abderrahim ELASRI - 01:06:58
  3. Abel Kibet ROP - 01:07:36
  4. Andrii STARZHYNSKYI - 01:11:56
  5. Andrzej NOWAK - 01:12:49
  6. Kamil CZAPLA - 01:12:50

Kobiety

  1. Alena SERDIUK - 01:18:41
  2. Gladys Jepkurui BIWOTT - 01:20:05
  3. Valentyna KILIARSKA - 01:28:11
  4. Aneta SZECÓWKA - 01:29:12
  5. Barbara MATUSIK - 01:30:32
  6. Barbara SOBCZYK - 01:31:36

pomiar czasu: Datasport

25 czerwca 2016 w ramach II Nocny Bieg Świętojański odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 181 zawodników, 69 pań i 112 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz KOEBSCH - 00:37:25
  2. Wojciech MAZUR - 00:38:30
  3. Dariusz KIELISZEK - 00:39:54
  4. Bartosz GUZIK - 00:40:19
  5. Jacek JAJEŚNICA - 00:40:22
  6. Maciek PIOTROWSKI - 00:40:56

Kobiety

  1. Anna POGORZELSKA - 00:41:52
  2. Paulina RAKOWSKA - 00:44:32
  3. Magdalena ŚWIERZOWSKA - 00:48:15
  4. Hanna FILIPIAK - 00:50:09
  5. Agnieszka KOPEĆ - 00:50:09
  6. Agnieszka KRZYŻANIAK - 00:50:38

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

25 czerwca 2016 w ramach II Nocny Bieg Świętojański odbył się bieg na 4.3 km.
Bieg ukończyło 198 zawodników, 132 pań i 66 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz ZEGARLICKI - 00:15:34
  2. Jacek SOBCZAK - 00:16:35
  3. Rafał TOMOWIAK - 00:16:36
  4. Marek PFAJFER - 00:16:41
  5. Tomasz FELLENBERG - 00:16:47
  6. Adam SZUDA - 00:16:55

Kobiety

  1. Magdalena JAŁOWSKA - 00:18:42
  2. Agnieszka ŚLEBIODA - 00:18:56
  3. Agnieszka KIJAK - 00:19:21
  4. Joanna DAJERLING - 00:19:33
  5. Joanna GUZIK - 00:20:23
  6. Weronika KLAWITER - 00:21:11

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

25 czerwca 2016 w ramach Triada odbył się bieg na 11 km.
Bieg ukończyło 57 zawodników, 18 pań i 39 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jakub KAŁUŻNY - 00:49:03
  2. Błażej KNUTELSKI - 00:51:17
  3. Robert FARON - 00:53:26
  4. Michał KOŻUCH - 00:55:23
  5. Dariusz KELLER - 00:56:53
  6. Paweł JASIURKOWSKI - 00:57:37

Kobiety

  1. Magdalena KOŁODZIEJ - 01:14:15
  2. Anna WITKOWSKA - 01:15:40
  3. Anna ŚWIATOWIEC - 01:16:04
  4. Katarzyna OSIKA - 01:19:25
  5. Katarzyna SZYMAŃSKA - 01:23:20
  6. Dorota TLATLIK - 01:25:24

pomiar czasu: JKR Ostrowski

25 czerwca 2016 w ramach VI Bieg Trzech Wież odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 354 zawodników, 92 pań i 262 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Iukhymchuuk MYKOLA - 00:31:41
  2. Ogyxobcbknn ONEKCIN - 00:31:54
  3. Wiaczeslav ANTONIVK - 00:32:15
  4. Karbah APTEM - 00:33:18
  5. Iban MUSIYAKO - 00:33:58
  6. Marek SZEWCZYK - 00:34:58

Kobiety

  1. Katsiaryna PTASHUK - 00:38:54
  2. Olena KYTYTSIA - 00:40:07
  3. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:43:03
  4. Jolanta SZWARNÓG - 00:44:08
  5. Milena TOMASZYK - 00:44:52
  6. Jolanta LENDA - 00:45:25

pomiar czasu: Datasport

25 czerwca 2016 w ramach V Bieg Nowej Wsi odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 147 zawodników, 50 pań i 97 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz DRĄG - 00:16:22
  2. Piotr MAGIERA - 00:17:09
  3. Dominik KAMIŃSKI - 00:17:13
  4. Przemysław CHATYS - 00:17:40
  5. Adam JAGIEŁA - 00:17:47
  6. Paweł WINKLER - 00:18:02

Kobiety

  1. Aneta ŚWITAJ - 00:19:45
  2. Beata ADAMCZYK-NOWAK - 00:19:56
  3. Monika BIELIŃSKA - 00:20:30
  4. Tamara KOCZUR - 00:21:03
  5. Daria MENDECKA - 00:21:08
  6. Magdalena JĄCZYZK - 00:22:31

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

25 czerwca 2016 w ramach XII Bieg Świętojański o Puchar Burmistrza Międzychodu odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 72 zawodników, 14 pań i 58 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Przemysław FORNALIK - 00:36:23
  2. Mateusz AGACIAK - 00:36:38
  3. Adam PIETRUSZYŃSKI - 00:38:53
  4. Tomasz OSTAJEWSKI - 00:38:59
  5. Patryk SOPATA - 00:39:32
  6. Szymon GOTFRYDZIAK - 00:39:58

Kobiety

  1. Agnieszka WITCZAK-FLAJSZER - 00:40:39
  2. Danuta PIETRUSZYŃSKA - 00:41:04
  3. Rozalia GAPSKA - 00:42:17
  4. Emilia WOLIŃSKA - 00:48:49
  5. Urszula DYMEK - 00:51:18
  6. Justyna MAZANA - 00:55:06

pomiar czasu: Pulsar Sport

25 czerwca 2016 w ramach V Bieg Trzech Plaż odbył się bieg na 7 km.
Bieg ukończyło 587 zawodników, 235 pań i 352 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KLAYBORD - 00:21:45
  2. Lukasz LESZCZYŃSKI - 00:24:18
  3. Maciej GÓRNY - 00:24:25
  4. Mateusz GUZMANN - 00:24:42
  5. Klaudiusz WALENDZIAK - 00:25:18
  6. Paweł ZAKRZEWSKI - 00:25:25

Kobiety

  1. Arletta MELOCH - 00:25:56
  2. Marzena RANISZEWSKA - 00:27:38
  3. Agneszka POPŁAWSKA - 00:29:08
  4. Kamila SIUDA - 00:29:15
  5. Daria MITRENGA - 00:30:24
  6. Agnieszka STOLARÓW - 00:30:29

pomiar czasu: GOOD Time

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów