Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!

Ładowanie...

IV Grójecki Bieg Uliczny

Grójecka Dycha

  • 20 września 2014
  • 09:30
  • Grójec
  • 5.3/10
  • Dystanse: 10 km

Poprzednia edycja: 173 osób (wyniki 34:51 / 41:51)

Redaktorzy:

Zostań redaktorem

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów

Godzina startu: 09:30
Godzina końca: 16:00
Link do strony zawodów: http://www.grojec10km.pl »
https://www.facebook.com/GrojeckiBiegUliczny.10km »

Miejsce

Ulica: Piłsudskiego 68
Miasto: Grójec
Województwo: mazowieckie
Kraj: Polska
Lokalizacja: Zlokalizuj na mapie

Dane organizatora

Nazwa organizatora: Grójecki Ośrodek Sportu „Mazowsze”, Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym „BIEDRONKI”, Stowarzyszenie Społeczna Inicjatywa Grójecka NOVUM
Osoba kontaktowa: Ireneusz Wojciechowski (sport@gosmazowsze.pl) »
Telefon: 508 339 239
www: http://www.grojec10km.pl »

Informacje o poprzedniej edycji

Liczba uczestników: 173
Zwycięzca mężczyzn: Łukasz Kurek 34:51
Zwycięzca kobiet: Monika Kaczanowska 41:51


Program imprezy

20-09-2014

Godz. Dystans Limit czasu Płeć Cecha Wiek Opcje
09:30 Otwarcie biura zawodów
11:30 początek biegów dzieci
13:00 Dekoracje zwycięzców biegów dzieci
13:30 10 km rolki 50 minut Wszyscy rolki - wyniki
14:30 10 km 90 minut Wszyscy ulica - wyniki
14:30 4.3 km - Wszyscy ulica - wyniki
16:00 dekoracja i wręczenie nagród zwycięzcom biegu i rolkarzom

W godzinach 11:30 - 13:00 odbywają się biegi dzieci. Zapisy do biegów dzieci rozpoczną się w późniejszym terminie

Imprezy powiązane

Inne edycje



Zaloguj się, aby móc ocenić imprezę.

  • Ocena ogólna: 9
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Sceneria: 6
    Szansa na życiówkę: 9
    Atmosfera: 8
    Organizacja: 5
    Wartość: 7
    Dla początkujących: 8

  • Ocena ogólna: 5
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Sceneria: 3
    Szansa na życiówkę: 8
    Atmosfera: 7
    Organizacja: 4
    Wartość: 9
    Dla początkujących: 8

    illus »

    Biegłem w zeszłym roku i byłem zachwycony poziomem organizacji do tego stopnia, że w tym sezonie była to dla mnie impreza obowiązkowa. Jednak w tym roku wyszło średnio. Mocno opóźniony start biegu głównego (w sumie to rozgrzewka to poszła sobie w las przy 20 min czekaniu) bo dopiero jak wszyscy się ustawili to przyszedł pan z obsługi technicznej i ustawiał matę pomiarową. No i te nieszczęsne wyniki. Rozumiem, że za pomiar czasu odpowiada zewnętrzna firma, jednak niesmak pozostaje szczególnie, że co chwila pojawiały się jakieś problemy i wyglądało to tak jakby sam organizator nie był nawet w 50%(bo o 100% nie ma mowy) pewien kto wygrał w jakiej kategorii. Wiem, że wpadki mogą zdarzyć się każdemu i mam nadzieję, że organizator wyciągnie wnioski i w przyszłym roku nie będzie takich psikusów,( nie wiem czym były spowodowane ale domyślam się że powodem był brak chipów dla niektórych zawodników i w efekcie ręczne skanowanie każdego na mecie - chyba tutaj coś zawiodło) Dobrze, że dla poprawy humoru można było najeść się tymi pysznymi jabłuszkami ;) Nie zapominam jednak o plusach: + niewygórowane wpisowe +trasa płaska, sprzyjająca życiówkom +klimat około-biegowy +grochóweczka i całkiem sympatyczny pakiet startowy(cena/jakość) +losowanie ciekawych nagród wśród uczestników +obsługa i informacja +jabłka, jabłka, jabłka... czy polecam ? W tym roku głównie zawiódł pomiar czasu ( czyli to co jest jedną najważniejszy spraw biegowych). Jeśli to się nie powtórzy to jak najbardziej polecam.

  • Ocena ogólna: 7
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Sceneria: 9
    Szansa na życiówkę: 5
    Atmosfera: 8
    Organizacja: 7
    Wartość: 8
    Dla początkujących: 9

    slgeefka »

    Nie narzekajmy! Fajnie, że takie imprezy mają u nas miejsce, ale faktycznie duży minus za opóźnienie startu zarówno biegu głównego jak i krasnali.. dzieciaczki już rezygnowały...

  • Ocena ogólna: 2
    Czy wystartujesz znowu: 1
    Sceneria: 7
    Szansa na życiówkę: 6
    Atmosfera: 2
    Organizacja: 1
    Wartość: 2
    Dla początkujących: 3

    montenegro »

    Lubię lokalne biegi organizowane przez pasjonatów. Nie oczekuję w takim przypadku że wszystko będzie idealnie, ale tutaj wpadek było stanowczo za dużo.

  • Ocena ogólna: 1
    Czy wystartujesz znowu: 3
    Sceneria: 4
    Szansa na życiówkę: 10
    Atmosfera: 2
    Organizacja: 0
    Wartość: 7
    Dla początkujących: 9

    bogsna »

    Dno, 20 minut w słońcu na starcie to totalna porażka. Do tej pory nie ma wyników w sieci to kolejna porażka.

  • Ocena ogólna: 3
    Czy wystartujesz znowu: 0
    Sceneria: 5
    Szansa na życiówkę: 10
    Atmosfera: 5
    Organizacja: 3
    Wartość: 3
    Dla początkujących: 5

    bolas99 »

    Na początku chcę tylko wspomnieć o organizacji biegu dla dzieci. Maluchy 5-6 lat stały na linii startu 25 minut...chłopiec który był 3 po odczipowaniu i chaosie na mecie okazało się że jest 5, brak nagrody w postaci talonu dla wszystkich dzieci. Trzy osoby z obsługi biegu nie potrafiły mi odpowiedzieć na pytanie gdzie będzie linia startu dla maluchów.... Co do biegu na 10km to jedna lista startowa na której trzeba było złożyć podpis którą miała jedna pani w związku z czym kolejka po pakiety (gdyby było z 500 osób był by niezły sajgon). Po 15 minutach postoju na linii startu wpadają Panowie z pomiaru czasu i rozkładają matę... (start opóźniony o ponad 20 minut). Brak wody na ostatnim okrążeniu dla osób z końca stawki ( a jedno okrążenie wcześniej wolontariusze polewali wodą biegaczy - nie każdy sobie tego życzy). Zgodzę się z przedmówcą co do dawania medali do ręki... jeszcze się z tym nie spotkałem. I najlepsze na konie totalny bałagan z wynikami w kategoriach wiekowych. lista osób wraz z wynikami został co prawda wywieszona zaraz po zakończeniu biegu jednak okazała się po dwóch godzinach mocno nie aktualna i prośba organizatora " jeśli ktoś otrzyma puchar a nie zgadza się z wynikiem tj wie że nie zajął miejsca w danej kategorii proszę o zwrot pucharu"..... Byłem tu 2 lata temu i jakoś to inaczej wyglądało. Panie Irku tej obsłudze pomiaru czasu nie zapłacił bym nawet złotówki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Ocena ogólna: 8
    Czy wystartujesz znowu: 5
    Sceneria: 3
    Szansa na życiówkę: 7
    Atmosfera: 10
    Organizacja: 8
    Wartość: 8
    Dla początkujących: 10

    malwin92 »

    Fakt minus za czekanie na starcie 20min, minus za brak kubków na ostatnim moim okrążeniu, miłym gestem jest, gdy wolontariusze wieszają medal na szyi a nie dają do ręki za jabłka macie 8/10 :)

  • Ocena ogólna: 7
    Czy wystartujesz znowu: 6
    Sceneria: 4
    Szansa na życiówkę: 9
    Atmosfera: 8
    Organizacja: 1
    Wartość: 8
    Dla początkujących: 9

    partyzant »

    Wystawiam pałę za organizację, pierwszy raz spotkałem się ze staniem 20min ponad czas w którym mieliśmy wystartować...

27 lipca 2016 w ramach CITY TRAIL on Tour Wrocław odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 256 zawodników, 107 pań i 149 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dariusz BORATYŃSKI - 00:15:32
  2. Krzysztof PERZ - 00:15:32
  3. Andrzej WITEK - 00:15:46
  4. Tomasz SOBCZYK - 00:16:25
  5. Dominik SAMOTIJ - 00:16:36
  6. Wojciech URBANOWSKI - 00:17:06

Kobiety

  1. Anna FICNER - 00:18:16
  2. Danuta PISKOROWSKA - 00:18:57
  3. Katarzyna BIERNACKA - 00:19:18
  4. Jolanta SZWARNÓG - 00:19:29
  5. Magdalena CHRUSZCZ - 00:19:39
  6. Monika WÓJCIK - 00:21:32

26 lipca 2016 w ramach CITY TRAIL on Tour Poznań odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 400 zawodników, 182 pań i 218 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz WIETECKI - 00:16:53
  2. Mateusz GOLENIEWSKI - 00:16:59
  3. Tomasz OWCZARZAK - 00:17:04
  4. Grzegorz ZIEMBIŃSKI - 00:17:09
  5. Dariusz JANKOWSKI - 00:17:15
  6. Sławomir NASKRĘT - 00:17:32

Kobiety

  1. Patrycja TALAR - 00:18:50
  2. Janusz STAŃCZAK - 00:19:40
  3. Marta ANDRZEJEWSKA - 00:20:35
  4. Marcelina SŁAPA - 00:20:38
  5. Karolina CHABROS - 00:20:56
  6. Adrianna MŚCIWUJEWSKA - 00:21:47

26 lipca 2016 w ramach ITMBWieczorem #41 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 24 zawodników, 1 pań i 23 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin KRYGIER - 00:17:43
  2. Bogusław OPRYSZEK - 00:18:15
  3. Patryk JANICKI - 00:18:25
  4. Michał TARGOSZ - 00:18:28
  5. Łukasz KLAŚ - 00:18:34
  6. Tomasz KANIA - 00:18:45

Kobiety

  1. Aneta SZUBA - 00:20:57

25 lipca 2016 w ramach CITY TRAIL on Tour Szczecin odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 217 zawodników, 88 pań i 129 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Filip JANOWSKI - 00:18:16
  2. Krzysztof JUSZCZYK - 00:19:04
  3. Mateusz ŁANGOWSKI - 00:19:27
  4. Dariusz FILIPOWSKI - 00:19:34
  5. Krzysztof PLESNER - 00:19:49
  6. Janusz ŻYWICKI - 00:19:51

Kobiety

  1. Alicja MIŃCZUK - 00:20:50
  2. Sylwia TELATYŃSKA - 00:21:45
  3. Emanuela ADAMCZYK - 00:22:52
  4. Wioletta MURAWSKA - 00:23:01
  5. Magdalena IWASZKIEWICZ - 00:23:20
  6. Iwona PAPIERSKA - 00:23:26

24 lipca 2016 w ramach Przybij Piątkę w Kleosinie odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 164 zawodników, 51 pań i 113 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Maciej BIELAWIEC - 00:16:05
  2. Andrzej LEOŃCZUK - 00:16:05
  3. Marek RZEMIENIECKI - 00:17:10
  4. Paweł GRYGO - 00:17:11
  5. Adam SUPINSKI - 00:17:22
  6. Sebastian PALECKI - 00:18:19

Kobiety

  1. Beata LUPA - 00:18:11
  2. Anna GOSK - 00:18:24
  3. Julita KROPIEWNICKA - 00:19:02
  4. Anna WOJTULEWICZ - 00:19:23
  5. Katarzyna KARPACZ - 00:22:31
  6. Marta ZAJKOWSKA - 00:23:18

pomiar czasu: Protimer

24 lipca 2016 w ramach 7. Bieg o Laur Brzezin odbył się bieg na 7.5 km.
Bieg ukończyło 105 zawodników, 26 pań i 79 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:22:47
  2. Sylwester LEPIARZ - 00:23:34
  3. Mateusz CELAK - 00:24:04
  4. Tomasz BISKUPSKI - 00:24:18
  5. Rafał CZARNECKI - 00:25:03
  6. Szymon WIKTOROWICZ - 00:26:22

Kobiety

  1. Sabina JARZĄBEK - 00:28:03
  2. Łucja WIKTOROWICZ - 00:28:16
  3. Katarzyna KMIEĆ - 00:29:22
  4. Anna ŻÓŁTAK - 00:32:37
  5. Olga PIERZAK - 00:34:29
  6. Agata OSMAN - 00:35:33

pomiar czasu: PomiaryCzasu.pl

24 lipca 2016 w ramach Biegowe Grand Prix Mikołajek - Biegam Bo Lubię Polską Wieś odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 77 zawodników, 30 pań i 47 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Maciej SUSZCZYŃSKI - 00:13:33
  2. Krzysztof SULEWSKI - 00:13:38
  3. Dawid WOROBIEC - 00:13:49
  4. Marcin AMBROZIAK - 00:14:43
  5. Przemysław MENZIŃSKI - 00:14:51
  6. Mateusz KWIATKOWSKI - 00:15:27

Kobiety

  1. Ilona BRUSIŁO - 00:17:12
  2. Justyna PISKORZ - 00:18:00
  3. Ewelina SOBOCIŃSKA - 00:18:04
  4. Ewelina DOBRYDNIO - 00:19:18
  5. Julia WAWRZYNOWICZ - 00:19:19
  6. Agata GŁĘBOCKA - 00:19:40

pomiar czasu: DO:ST:AR:TU

24 lipca 2016 w ramach II Bieg Czterolistnej Koniczynki odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 213 zawodników, 82 pań i 131 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Konrad DZIEDZIC - 00:16:45
  2. Maciej TOMASZEWSKI - 00:17:16
  3. Damian KIC - 00:17:29
  4. Wojciech PELCZAR - 00:18:01
  5. Tomasz KUCHARCZYK - 00:18:02
  6. Maciej KIPER - 00:18:02

Kobiety

  1. Katarzyna WINIARSKA - 00:20:35
  2. Weronika KLINGER - 00:22:26
  3. Justyna STRZELEC - 00:22:40
  4. Kinga WALANIA - 00:23:06
  5. Dominika CIOBAN - 00:24:00
  6. Magdalena TERLECKA - 00:24:16

pomiar czasu: Time Keeper

24 lipca 2016 w ramach XIV Bieg Górski Do Dobrego Źródła odbył się bieg na 8.3 km.
Bieg ukończyło 110 zawodników, 28 pań i 82 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz ZAJĄC - 00:38:50
  2. Piotr HOLLY - 00:39:08
  3. Piotr JOCHYMEK - 00:40:17
  4. Sławomir PIECZUROWSKI - 00:40:35
  5. Mateusz DZIOBA - 00:40:49
  6. Rafał BARDZIŃSKI - 00:40:53

Kobiety

  1. Katarzyna RUTKOWSKA - 00:41:36
  2. Anna FICNER - 00:42:17
  3. Barbara SKRZYPKO - 00:43:11
  4. Paulina JANIK - 00:48:51
  5. Justyna ROMANOWSKA - 00:49:41
  6. Weronika MACHOWSKA - 00:49:50

pomiar czasu: Bogusław&Grzegorz Tomaszewski

24 lipca 2016 w ramach II Działkowa Piątka odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 21 zawodników, 4 pań i 17 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Karol KAZIKOWSKI - 00:35:57
  2. Dariusz JANKOWSKI - 00:36:52
  3. Grzegorz JEZIERSKI - 00:37:30
  4. Wojciech GRABIŃSKI - 00:39:06
  5. Jarosław SAJNAJ - 00:39:44
  6. Dawid ZDANOWSKI - 00:41:26

Kobiety

  1. Agnieszka SZCZERBAL - 00:53:29
  2. Elżbieta WYSŁUŻAL - 01:04:28
  3. Asia PRZYBYŁEK - 01:06:34
  4. Anna KIWERTZ - 01:06:34

24 lipca 2016 w ramach II Działkowa Piątka odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 24 zawodników, 8 pań i 16 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Volodymyr LYS - 00:19:10
  2. Przemysław WOŹNY - 00:19:23
  3. Łukasz BANKIEWICZ - 00:19:50
  4. Dariusz GRACZYK - 00:19:58
  5. Maciej KOBYLIŃSKI - 00:19:59
  6. Kevin GZIEL - 00:20:22

Kobiety

  1. Monika PAJĄK - 00:26:33
  2. Anna KUBIAK - 00:29:52
  3. Katarzyna WALKIEWICZ - 00:30:18
  4. Izabela REKAWEK - 00:35:59
  5. Aneta BARC - 00:38:41
  6. Magdalena SOBCZAK - 00:44:02

24 lipca 2016 w ramach Bielawa Półmaraton Górski odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 158 zawodników, 54 pań i 104 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek SWOBODA - 00:50:53
  2. Radosław PUCHAŁA - 00:51:16
  3. Paweł DROZDOWSKI - 00:52:09
  4. Sebastian CHOJNOWSKI - 00:52:50
  5. Ireneusz STERMACH - 00:52:59
  6. Mariusz LERIAN - 00:53:34

Kobiety

  1. Danuta PISKOROWSKA - 00:54:03
  2. Anna KĄCKA - 00:57:07
  3. Paulina SZARZYŃSKA - 01:00:55
  4. Dominika ŁABUDA - 01:02:16
  5. Dominika WYLEŻOŁ - 01:04:08
  6. Kamila KAWA - 01:05:54

pomiar czasu: Datasport

24 lipca 2016 w ramach Bielawa Półmaraton Górski odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 154 zawodników, 23 pań i 131 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Patryk CHRZANOWSKI - 01:37:31
  2. Irek CIARA - 01:40:35
  3. Sebastian GRODECKI - 01:41:43
  4. Michal SIKORA - 01:42:08
  5. Damian CABAJ - 01:43:34
  6. Marcin WRÓBEL - 01:44:16

Kobiety

  1. Paulina WOJTANOWSKA - 01:56:44
  2. Bożena MORAWSKA - 01:58:08
  3. Dorota SILARSKA - 01:58:34
  4. Alicja KAUCKA - 02:01:30
  5. Anna ZACZYŃSKA - 02:12:03
  6. Magdalena MASIEWICZ - 02:14:08

pomiar czasu: Datasport

24 lipca 2016 w ramach Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 288 zawodników, 105 pań i 183 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Miłosz SZCZEŚNIEWSKI - 00:44:09
  2. Krzysztof JILEK - 00:44:51
  3. Jokin JIZEAGA - 00:45:33
  4. Roman BOGDAŁ - 00:46:20
  5. Tomasz JATEIKO - 00:47:06
  6. Janusz MAGIERA - 00:48:00

Kobiety

  1. Natalia TOMASIAK - 00:55:03
  2. Karolina LEWANDOWSKA - 00:59:34
  3. Agnieszka ŁĘCKA - 01:00:51
  4. Malwina JACHOWICZ - 01:01:27
  5. Jagoda JURKOWSKA - 01:01:59
  6. Marija TRIMONYTE RUTA - 01:03:15

pomiar czasu: BGTimeSport

24 lipca 2016 w ramach Bieg Piwniczanki Doliną Popradu odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 135 zawodników, 31 pań i 104 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz POCIECHA - 00:30:16
  2. Viktor STARODUBTSEV - 00:30:37
  3. Paweł SMĘDOWSKI - 00:31:10
  4. Grzegorz CZYŻ - 00:31:43
  5. Orest BABIAK - 00:32:04
  6. Robert FARON - 00:32:44

Kobiety

  1. Regina KULKA - 00:36:00
  2. Natalia BROŻEK-WOŹNICZKA - 00:38:29
  3. Angelika BROŃCZYK - 00:39:44
  4. Anna BODZIONY - 00:41:19
  5. Alicja WALENDZIAK - 00:42:58
  6. Agnieszka DZIEDZINIEWICZ - 00:45:22

pomiar czasu: Ultimasport

24 lipca 2016 w ramach II Wadowicki Półmaraton Górski odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 328 zawodników, 76 pań i 252 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł GÓRALCZYK - 01:38:46
  2. Robert MAKOWIEC - 01:39:08
  3. Pawel GRZEGORCZYK - 01:42:26
  4. Paweł ŁODEJ - 01:42:51
  5. Przemysław KRUPA - 01:44:43
  6. Henryk SOBCZAK - 01:45:26

Kobiety

  1. Iwona FLAGA - 01:58:02
  2. Iwona KIK - 02:05:26
  3. Barbara CHRZANOWSKA - 02:05:54
  4. Katarzyna PIECHULA - 02:06:35
  5. Anna SKALSKA - 02:06:40
  6. Celestyna AKSAMIT-MIKA - 02:08:28

pomiar czasu: JKR Ostrowski

24 lipca 2016 w ramach Spartan Race odbył się bieg na 13 km.
Bieg ukończyło 718 zawodników, 167 pań i 551 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomáš SATINSKÝ - 01:56:33
  2. Jean THIBAULT - 01:57:23
  3. Akos BALHASI - 02:07:28
  4. Michal IVANČO - 02:09:46
  5. Łukasz MARMOL - 02:10:55
  6. Roman BAK - 02:11:41

Kobiety

  1. Marcela BARTKOVÁ - 02:34:43
  2. Monika KOZMOVÁ - 02:42:14
  3. Sabina TLACHÁČOVÁ - 02:46:17
  4. Martina DVOŘÁKOVÁ - 02:52:47
  5. Kempelen ZITA - 02:54:42
  6. Terézia BEITLOVÁ - 03:00:00

pomiar czasu: Online System

23 lipca 2016 w ramach ENEA Bieg Nocny odbył się bieg na 5.6 km.
Bieg ukończyło 367 zawodników, 167 pań i 200 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof GRZEŚKOWIAK - 00:18:29
  2. Piotr MYŚLAK - 00:18:33
  3. Adrian GRACZYK - 00:18:53
  4. Patryk SOBCZYK - 00:18:59
  5. Paweł GÓRCZYŃSKI - 00:19:36
  6. Patryk GLUZA - 00:20:01

Kobiety

  1. Agnieszka KUSTER - 00:22:26
  2. Agnieszka ŚLEBIODA - 00:23:16
  3. Edyta FALTYŃSKA - 00:23:16
  4. Roksana SZYMCZAK - 00:23:48
  5. Wiola HARKIEWICZ - 00:24:06
  6. Agnieszka TYLL - 00:24:22

pomiar czasu: STS-Timing

23 lipca 2016 w ramach 26. Bieg Powstania Warszawskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 8325 zawodników, 2765 pań i 5560 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Maciej BADUREK - 00:31:27
  2. Michał BERNARDELLI - 00:31:40
  3. Łukasz OSKIERKO - 00:31:47
  4. Piotr MIELEWCZYK - 00:33:01
  5. Aleksander DRAGAN - 00:33:06
  6. Mikołaj RACZYŃSKI - 00:33:11

Kobiety

  1. Karolina PILARSKA - 00:35:47
  2. Mariola ŚLUSARCZYK - 00:37:35
  3. Magdalena SZYMAŃSKA - 00:37:38
  4. Karolina WAŚNIEWSKA - 00:37:56
  5. Joanna TEKIEŃ - 00:39:18
  6. Edyta MIESIAK - 00:40:20

pomiar czasu: Datasport

23 lipca 2016 w ramach 16. Bieg Uliczny św. Jakuba odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 462 zawodników, 115 pań i 347 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Aleksandr MATWIJCHUK - 00:30:02
  2. Sergii OKSENIUK - 00:30:17
  3. Łukasz KUJAWSKI - 00:30:25
  4. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:30:53
  5. Aliaksandr KRUHLENIA - 00:31:19
  6. Artur KERN - 00:31:42

Kobiety

  1. Marta KRAWCZYŃSKA - 00:35:26
  2. Dominika NOWAKOWSKA - 00:35:30
  3. Nataliia BATRAK - 00:35:40
  4. Ewelina PAPROCKA - 00:35:52
  5. Monika KAPERA - 00:36:50
  6. Kamila POBŁOCKA - 00:37:32

pomiar czasu: DomTel-Sport

23 lipca 2016 w ramach VI Bieg Kamienny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 178 zawodników, 40 pań i 138 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jarosław GRABOWSKI - 00:34:34
  2. Tomasz JUSZCZAK - 00:37:04
  3. Adam WAŁOWSKI - 00:38:13
  4. Mateusz KMIEĆ - 00:39:33
  5. Piotr GRYBOŚ - 00:40:10
  6. Krzysztof SZWED - 00:40:18

Kobiety

  1. Beata MAZGAJ - 00:43:35
  2. Mariola SMOLL - 00:46:17
  3. Anna BALICKA - 00:46:59
  4. Aleksandra CYTRYCKA - 00:47:14
  5. Dorota WYLECIAŁ - 00:47:23
  6. Dorota KUBISZ - 00:47:36

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

23 lipca 2016 w ramach 8. Półmaraton Ziemi Puckiej odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 473 zawodników, 86 pań i 387 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz GRYCKO - 01:07:12
  2. Iurii GRYTSAK - 01:07:24
  3. Henadz VERKHAVKINDO - 01:11:32
  4. Anatolij DEMYDA - 01:11:39
  5. Bartosz RYNKOWSKI - 01:12:38
  6. Oleksandr HOLOWNYTSKYY - 01:13:38

Kobiety

  1. Vita POTERIUK - 01:19:24
  2. Olena FEDOROWA - 01:25:05
  3. Aleksandra DETTLAFF - 01:34:06
  4. Danuta MANTERYS - 01:34:29
  5. Sylwia MANTERYS - 01:34:34
  6. Anna JANOWICZ-GŁOWIENKA - 01:34:55

pomiar czasu: DomTel-Sport

23 lipca 2016 w ramach Bieg Herkulesa odbył się bieg na 3 km.
Bieg ukończyło 59 zawodników, 31 pań i 28 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł KOZAK - 00:11:14
  2. Tomasz SOSNOWSKI - 00:11:29
  3. Paweł WEBER - 00:11:30
  4. Jean-Marc BUZKO - 00:11:30
  5. Laloc JOACHIM - 00:11:38
  6. Edward MEZYN - 00:11:40

Kobiety

  1. Dorota ZDROJEWSKA - 00:13:50
  2. Sylwia KILJAN - 00:13:57
  3. Dorota PIEPRZYK - 00:14:15
  4. Zuzanna NOWAKOWSKA - 00:15:27
  5. Louisa SOHONNEY - 00:15:28
  6. Natalia ORWAT - 00:15:29

pomiar czasu: B4Sport

23 lipca 2016 w ramach Bieg Herkulesa odbył się bieg na 6 km.
Bieg ukończyło 78 zawodników, 17 pań i 61 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sebastian RYBACZEK - 00:20:38
  2. Grzegorz EMILIT - 00:22:41
  3. Marcin BASIUKIEWICZ - 00:23:10
  4. Tadeusz JAKIMIEC - 00:23:30
  5. Adam KUŹMA - 00:24:25
  6. Dawid LUBLEWSKI - 00:24:39

Kobiety

  1. Izabela FRONTCZAK - 00:24:57
  2. Kamila WERNER - 00:25:14
  3. Julita PEŁECHATA - 00:27:32
  4. Joanna STEFANOWICZ - 00:27:58
  5. Justyna BARGAŃSKA - 00:28:15
  6. Małgorzata KASPROWICZ - 00:28:48

pomiar czasu: B4Sport

23 lipca 2016 w ramach 18. Międzynarodowy Bieg Cztery Mile Jarka odbył się bieg na 9.5 km.
Bieg ukończyło 157 zawodników, 30 pań i 127 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartłomiej OSIOR - 00:33:18
  2. Grzegorz TERLIKOWSKI - 00:34:27
  3. Mariusz TOKARCZYK - 00:34:32
  4. Krzysztof POKRZYWIŃSKI - 00:35:41
  5. Adam MATULA - 00:36:26
  6. Kazimierz GRYCMAN - 00:36:41

Kobiety

  1. Beata POKRZYWIŃSKA-OSIOR - 00:41:01
  2. Joanna PACZYŃSKA - 00:44:43
  3. Brygida SZYMAŃSKA - 00:45:59
  4. Joanna CIEMNA - 00:46:11
  5. Justyna GĄSKA - 00:46:09
  6. Sylwia GRZESIAK - 00:46:29

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

23 lipca 2016 w ramach III Mistrzostwa Zakopanego w Biegu pod Górę odbył się bieg na 400 m.
Bieg ukończyło 87 zawodników, 24 pań i 63 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof BODURKA - 00:04:10
  2. Dariusz STANUCH - 00:04:23
  3. Bogusław GRACZ - 00:04:34
  4. Piotr BIERNAWSKI - 00:04:38
  5. Andrzej PRADZIAD - 00:04:41
  6. Grzegorz ZIEJEWSKI - 00:04:41

Kobiety

  1. Martyna GALEWICZ - 00:05:30
  2. Dominika BOLECHOWSKA - 00:06:04
  3. Róża MÓRAWSKA - 00:06:27
  4. Justyna BOCZKOWSKA - 00:06:46
  5. Anna GĄSIENICA-ROJ - 00:06:47
  6. Klaudia KRAJEWSKA - 00:06:49

pomiar czasu: Sport-Timing

23 lipca 2016 w ramach Bieg Herkulesa odbył się bieg na 12 km.
Bieg ukończyło 45 zawodników, 5 pań i 40 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Wiesław JAROSZ - 00:42:00
  2. Paweł BEDNARZ - 00:42:31
  3. Michał TUTUS - 00:44:34
  4. Mateusz SYDORUK - 00:45:44
  5. Wojciech USTIANOWSKI - 00:47:44
  6. Piotr PAKOS - 00:48:43

Kobiety

  1. Mira PACAN - 01:02:56
  2. Weronika WOLF - 01:03:21
  3. Barbara MAZUREK - 01:03:40
  4. Monika KRZEWIŃSKA - 01:04:21
  5. Agnieszka VON BARDELEBEN - 01:08:20

pomiar czasu: B4Sport

23 lipca 2016 w ramach IV Kogucia Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 212 zawodników, 47 pań i 165 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Karol KALIŚ - 00:33:04
  2. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:34:37
  3. Paweł MOSKAL - 00:35:10
  4. Szymon KOSMALA - 00:35:40
  5. Marek DZIĘGIELEWSKI - 00:36:32
  6. Piotr KAMIŃSKI - 00:36:47

Kobiety

  1. Monika JACKIEWICZ - 00:39:32
  2. Mariola SUDZIŃSKA - 00:40:26
  3. Barbara BĄCZEK-MOTAŁA - 00:40:51
  4. Agneszka POPŁAWSKA - 00:43:22
  5. Magda BUCEWKA - 00:44:22
  6. Paulina WIERNICKA - 00:45:31

pomiar czasu: GOOD Time

23 lipca 2016 w ramach 4 Leśno-Błotny Cross Leśnych Diabłów odbył się bieg na 8 km.
Bieg ukończyło 76 zawodników, 17 pań i 59 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Przemysław TOKARSKI - 01:05:54
  2. Jarosław WEBER - 01:07:07
  3. Marek WEBER - 01:07:27
  4. Marek INSTYNSKI - 01:08:49
  5. Michał TWARDOWSKI - 01:09:23
  6. Rafał CIECHORSKI - 01:09:58

Kobiety

  1. Natalia ŻUKOWSKA - 01:22:26
  2. Iwona TWARDOWSKA - 01:24:13
  3. Eliza GARAS - 01:26:17
  4. Nina JÓŹWIAK - 01:27:40
  5. Aleksandra TRACZEWSKA - 01:31:01
  6. Marta JUSIAK TOMASZEWSKA - 01:31:50

23 lipca 2016 w ramach III Mistrzostwa Zakopanego w Biegu pod Górę odbył się bieg na 600 m.
Bieg ukończyło 87 zawodników, 24 pań i 63 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof BODURKA - 00:05:48
  2. Bogusław GRACZ - 00:05:56
  3. Franciszek RZĄSA - 00:06:11
  4. Dariusz STANUCH - 00:06:16
  5. Piotr BIERNAWSKI - 00:06:20
  6. Andrzej PRADZIAD - 00:06:34

Kobiety

  1. Martyna GALEWICZ - 00:07:35
  2. Dominika BOLECHOWSKA - 00:08:59
  3. Róża MÓRAWSKA - 00:09:02
  4. Justyna BOCZKOWSKA - 00:09:21
  5. Anna GĄSIENICA-ROJ - 00:09:28
  6. Beata SAMSEL - 00:09:38

pomiar czasu: Sport-Timing

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów

  • JacekZ77 ocenił 26. Bieg Powstania Warszawskiego
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 8
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 9

  • Erwud ocenił III Bieg ku czci Błogosławionego Edwarda Grzymały
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 8
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 9

  • lowca ocenił I Bieg Chomika
    Ocena ogólna: 9
    Sceneria: 7
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 8
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 10