Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!

Ładowanie...

VIII Osobowicka Ósemka

  • 04 października 2014
  • 08:30
  • Wrocław
  • 0/10
  • Dystanse: 8 km

Poprzednia edycja: 180 osób (wyniki 26:54.15 / 36:16.67)

Redaktorzy:

Zostań redaktorem

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów
VIII Osobowicka Ósemka

Godzina startu: 08:30
Godzina końca: 09:40
Link do strony zawodów: http://8osobowicka.maratony24.pl/ »

Miejsce

Ulica: Las Osobowicki
Miasto: Wrocław
Województwo: dolnośląskie
Kraj: Polska
Lokalizacja: Zlokalizuj na mapie

Dane organizatora

Nazwa organizatora: Rada OSiedla Osobowice-Rędzin
Osoba kontaktowa: Andrzej Cymanek
Ulica: pl. Wyzwolenia 4
Miasto: Wrocław
Telefon: 504-691-041

Informacje o poprzedniej edycji

Liczba uczestników: 180
Zwycięzca mężczyzn: Grzegorz Gronostaj 26:54.15
Zwycięzca kobiet: Żaneta Bogdał 36:16.67


Program imprezy

04-10-2014

Godz. Dystans Limit czasu Płeć Cecha Wiek Opcje
08:30 8 km - Wszyscy przełaj 16 - wyniki

Inne edycje



Zaloguj się, aby móc ocenić imprezę.

Brak ocen

26 maja 2016 w ramach III Czernicki Bieg Uliczny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 123 zawodników, 32 pań i 91 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł KOSEK - 00:33:56
  2. Mateusz WOLNIK - 00:34:07
  3. Marcin SZNAPKA - 00:35:45
  4. Ireneusz GÓRNIK - 00:36:16
  5. Kamil BEDNORZ - 00:37:00
  6. Szczepan LOKAJ - 00:37:48

Kobiety

  1. Barbara SOBCZYK - 00:40:01
  2. Elżbieta LEWICKA - 00:42:22
  3. Magdalena SZNAPKA - 00:45:45
  4. Julia TASZKA - 00:47:54
  5. Gabriela KAŁUŻA - 00:50:11
  6. Agnieszka BIERZA - 00:50:44

25 maja 2016 w ramach X Dziesiątka Artemisu odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 73 zawodników, 16 pań i 57 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł PELC - 00:35:38
  2. Dawid BANAŚ - 00:36:26
  3. Łukasz KACZMARCZYK - 00:37:47
  4. Grzegorz GRABLEWSKI - 00:38:12
  5. Łukasz BUDNIK - 00:38:26
  6. Krzysztof KRĘZEL - 00:38:45

Kobiety

  1. Monika WEŁPA - 00:51:05
  2. Justyna STEFANIAK - 00:45:38
  3. Joanna NALEWALSKA - 00:48:03
  4. Mirona ZIELIŃSKA - 00:48:15
  5. Krystyna KOWALSKA - 00:49:48
  6. Kamila CHAŁUPA - 00:49:58

25 maja 2016 w ramach VII Zakopiański Test Coopera odbył się bieg na 12 min.
Bieg ukończyło 123 zawodników, 46 pań i 77 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz BACHLEDA - 3500
  2. Wiktor WCZAJA - 3480
  3. Zbigniew OBROCHTA - 3480
  4. Dawid DAMIAN - 3440
  5. Wojciech SUŁEK - 3435
  6. Andrzej PRADZIAD - 3430

Kobiety

  1. Justyna ŚLIWA - 3010
  2. Marta KOCEMBA - 2910
  3. Patrycja KARCIARZ - 2900
  4. Alicja FADEREWSKA - 2850
  5. Anna GĄSIENICA ROJ - 2850
  6. Marcelina GĄSIENICA ROJ - 2830

25 maja 2016 w ramach Bieg Rzeźnika na Raty odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 100 zawodników, 25 pań i 75 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur KAMIŃSKI - 01:44:27
  2. Tomasz POLAŃSKI - 01:46:02
  3. Emil BAKALARZ - 01:50:02
  4. Mirosław PRĘDKI - 01:53:08
  5. Bartek KUJAWSKI - 01:54:53
  6. Robert KNOPEK - 01:54:59

Kobiety

  1. Agnieszka FOGIEL-PAWŁOWSKA - 02:12:38
  2. Izabela POTĘGA - 02:17:43
  3. Agnieszka KRUSZEWSKA-SENK - 02:18:00
  4. Joanna TERESZKIEWICZ - 02:19:18
  5. Magdalena BURANDT - 02:22:40
  6. Ewa GIMZICKA - 02:26:13

pomiar czasu: B4Sport

24 maja 2016 w ramach ITMBWieczorem #28 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 60 zawodników, 16 pań i 44 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MALINA - 00:18:37
  2. Marcin KRYGIER - 00:18:50
  3. Mateusz SZTANDUR - 00:18:58
  4. Bogusław OPRYSZEK - 00:19:00
  5. Michał TARGOSZ - 00:19:08
  6. Jerzy PODGÓRSKI - 00:19:35

Kobiety

  1. Magdalena NABIELEC - 00:19:54
  2. Aneta SZUBA - 00:21:26
  3. Anna FRANCUZ - 00:21:53
  4. Judyta LECH - 00:21:54
  5. Małgorzata MARCINEK - 00:22:16
  6. Joanna NABIELEC - 00:22:24

24 maja 2016 w ramach Bieg studenta - "Delfinalia 2016" odbył się bieg na 5.2 km.
Bieg ukończyło 86 zawodników, 24 pań i 62 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał CZAPIŃSKI - 00:15:58
  2. Dawid KURSZEWSKI - 00:17:11
  3. Maciej KERSZEN - 00:17:14
  4. Wojciech LABUDA - 00:17:28
  5. Błażej ŁUKASZEWSKI - 00:17:31
  6. Łukasz STACHERSKI - 00:18:12

Kobiety

  1. Aleksandra BARANOWSKA-TRZASKO - 00:19:22
  2. Elżbieta TUWALSKA - 00:19:42
  3. Małgorzata TUWALSKA - 00:20:04
  4. Martyna NIKEL - 00:20:42
  5. Marta NAGÓRKA - 00:20:50
  6. Paulina ZAKIEWICZ - 00:22:35

pomiar czasu: GOOD Time

24 maja 2016 w ramach Bieg Rzeźnika na Raty odbył się bieg na 22 km.
Bieg ukończyło 114 zawodników, 34 pań i 80 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur KAMIŃSKI - 02:25:25
  2. Tomasz POLAŃSKI - 02:32:42
  3. Mateusz GAPSKI - 02:34:42
  4. Sebastian CISZCZONIK - 02:38:11
  5. Bartek KUJAWSKI - 02:41:24
  6. Mirosław PRĘDKI - 02:45:05

Kobiety

  1. Agnieszka FOGIEL-PAWŁOWSKA - 03:04:37
  2. Joanna TERESZKIEWICZ - 03:15:22
  3. Agnieszka KRUSZEWSKA-SENK - 03:22:49
  4. Izabela POTĘGA - 03:27:48
  5. Magdalena BURANDT - 03:29:20
  6. Elżbieta HYJEK - 03:35:11

pomiar czasu: B4Sport

23 maja 2016 w ramach Bieg Rzeźnika na Raty odbył się bieg na 33 km.
Bieg ukończyło 119 zawodników, 35 pań i 84 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur KAMIŃSKI - 02:45:24
  2. Sebastian CISZCZONIK - 02:46:35
  3. Mateusz GAPSKI - 02:56:14
  4. Tomasz POLAŃSKI - 02:57:08
  5. Emil BAKALARZ - 03:05:18
  6. Bartek KUJAWSKI - 03:07:42

Kobiety

  1. Agnieszka FOGIEL-PAWŁOWSKA - 03:38:37
  2. Izabela POTĘGA - 03:42:10
  3. Agnieszka KRUSZEWSKA-SENK - 03:44:02
  4. Magdalena BURANDT - 03:52:15
  5. Ewa GIMZICKA - 03:54:26
  6. Elżbieta HYJEK - 03:56:16

pomiar czasu: B4Sport

22 maja 2016 w ramach V Piątka Majowa odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 92 zawodników, 23 pań i 69 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał HULLEWICZ - 00:18:50
  2. Edwin KUSZCZYK - 00:19:13
  3. Cezary WALKOWSKI - 00:19:41
  4. Piotr DUDKA - 00:19:48
  5. Dariusz SZYMAŃSKI - 00:20:11
  6. Karol HELAK - 00:20:19

Kobiety

  1. Wioletta PADUSZYŃSKA - 00:22:22
  2. Barbara POCHRANOWICZ - 00:23:14
  3. Joanna PROCHORENKO - 00:23:37
  4. Aneta LASECKA - 00:23:49
  5. Klaudia KOBYDECKA - 00:24:28
  6. Klaudia GREDKA - 00:25:38

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

22 maja 2016 w ramach XI Bieg Skotnicki z Okazji 96 urodzin Świętego Jana Pawła II odbył się bieg na 13 km.
Bieg ukończyło 172 zawodników, 36 pań i 136 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej LACHOWSKI - 00:44:35
  2. Łukasz WOŹNIAK - 00:45:27
  3. Sylwester LEPIARZ - 00:46:17
  4. Tomasz POCIECHA - 00:46:32
  5. Zbigniew KALINOWSKI - 00:47:12
  6. Łukasz DULIŃSKI - 00:50:05

Kobiety

  1. Agnieszka CADER - 00:54:46
  2. Ewa BRYCH-PAJAK - 00:56:49
  3. Magdalena NABIELEC - 00:59:32
  4. Elżbieta KRÓL - 01:02:31
  5. Sylwia SKRZYPEK - 01:05:32
  6. Agnieszka SZMIGIEL - 01:07:20

pomiar czasu: Ultimasport

22 maja 2016 w ramach Bieg Lwa odbył się bieg na 7.1 km.
Bieg ukończyło 364 zawodników, 176 pań i 188 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł PRĄDZYŃSKI - 00:25:01
  2. Patryk SOBCZYK - 00:25:25
  3. Sławomir NASKRĘT - 00:25:42
  4. Tomasz ZAGÓRSKI - 00:26:12
  5. Paweł WARDZIŃSKI - 00:26:22
  6. Jacek JAJEŚNICA - 00:26:55

Kobiety

  1. Maria WENGIEREK - 00:30:08
  2. Karolina CHABROS - 00:30:34
  3. Katarzyna KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK - 00:30:49
  4. Magdalena LEWICKA - 00:31:48
  5. Alicja FERCHMIN - 00:32:14
  6. Zuzanna JEŻAK - 00:32:50

pomiar czasu: STS-Timing

22 maja 2016 w ramach 4. Kurdeszowa (Za)Dyszka odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 463 zawodników, 120 pań i 343 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Yuriy BLAHODIR - 00:34:36
  2. Dariusz SZRAMA - 00:34:39
  3. Damian GLAPIAK - 00:34:51
  4. Dariusz JANKOWSKI - 00:34:59
  5. Andrzej GROMADZIŃSKI - 00:35:49
  6. Piotr KAŹMIERCZAK - 00:35:56

Kobiety

  1. Monika BRZOZOWSKA - 00:38:55
  2. Agnieszka GOLAK - 00:41:03
  3. Aldona BIAŁAS - 00:44:57
  4. Marlena STRZELCZYK - 00:45:39
  5. Sylwia ROSZAK-SURKÓW - 00:48:03
  6. Jowita KRUCZKOWSKA - 00:49:37

pomiar czasu: Plus Timing

22 maja 2016 w ramach Bieg Lwa odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 977 zawodników, 215 pań i 762 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin CHABOWSKI - 01:04:55
  2. Edwin Cheruiyot MELLY - 01:05:53
  3. Boniface Wambua NDUVA - 01:06:17
  4. Andrzej STARŻYNSKI - 01:07:50
  5. Emil DOBROWOLSKI - 01:11:00
  6. Andrzej ROGIEWICZ - 01:11:20

Kobiety

  1. Christine Moraa OIGO - 01:17:17
  2. Agnieszka GORTEL-MACIUK - 01:19:28
  3. Agnes CHEBET - 01:22:02
  4. Anna ROSTKOWSKA - 01:23:25
  5. Magdalena LEWANDOWSKA - 01:23:31
  6. Justyna PAPIEŻ - 01:32:00

pomiar czasu: STS-Timing

22 maja 2016 w ramach Konwaliowa 5-ka odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 97 zawodników, 40 pań i 57 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sebastian BERESZYŃSKI - 00:20:18
  2. Wiesław DALEKI - 00:20:49
  3. Paweł MELONEK - 00:20:57
  4. Marcin KOZIOŁEK - 00:21:06
  5. Zbigniew WIECZOREK - 00:21:23
  6. Mirosław SUDZIK - 00:21:29

Kobiety

  1. Natalia TIETZ - 00:26:30
  2. Monika MRUGALSKA-WAJS - 00:26:47
  3. Danuta STEMPIN - 00:26:33
  4. Małgorzata JANUSZ - 00:27:46
  5. Beata KLIMASZEWKA - 00:26:18
  6. Anita CUPRYŚ - 00:27:10

22 maja 2016 w ramach III Bieg Elegant na 5 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 345 zawodników, 134 pań i 211 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dmytro DIDOVODIUK - 00:15:07
  2. Evgeniy DEBENOV - 00:15:14
  3. Hubert POKROP - 00:15:18
  4. Paweł TARASIUK - 00:15:26
  5. Oleksii RYBALCHENKO - 00:15:29
  6. Mateusz FABISIAK - 00:17:03

Kobiety

  1. Katsiaryna PTASHUK - 00:18:09
  2. Tetiana RYBALCHENKO - 00:18:38
  3. Jadwiga WYRWIŃSKA - 00:20:08
  4. Agnieszka KUSTER - 00:20:38
  5. Agnieszka ZAŁUSKA-LIPA - 00:20:55
  6. Beata OWCZAREK - 00:22:04

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

22 maja 2016 w ramach 16. Europejskie Biegi Uliczne odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 158 zawodników, 46 pań i 112 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Ruslan SAVCHUK - 00:30:57
  2. Kamil MAKOŚ - 00:31:56
  3. Aleks SANKO - 00:31:58
  4. Grzegorz GRONOSTAJ - 00:32:27
  5. Bartosz RYNKOWSKI - 00:32:33
  6. Tristian SAMULSKI - 00:34:26

Kobiety

  1. Volha TSIKHANOVSKAYA - 00:39:11
  2. Tetyana KUZUBOVA - 00:39:16
  3. Anna FICNER - 00:39:39
  4. Elśbieta KOWALEWSKA - 00:40:01
  5. Adriana KAŹMIERCZAK-SOWA - 00:42:50
  6. Monika LACHOWSKA - 00:42:52

pomiar czasu: Bogusław&Grzegorz Tomaszewski

22 maja 2016 w ramach Bieg Jana III Sobieskiego odbył się bieg na 8 km.
Bieg ukończyło 57 zawodników, 24 pań i 33 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof ZABIELSKI - 00:26:02
  2. Sebastian WOJCIECHOWSKI - 00:26:38
  3. Karol OSTAPCZUK - 00:28:36
  4. Michał MURAWSKI - 00:29:26
  5. Paweł SZKARADEK - 00:29:42
  6. Paweł SŁOMKA - 00:30:42

Kobiety

  1. Karolina LEWANDOWSKA - 00:36:14
  2. Justyna JASLOWSKA - 00:36:20
  3. Karolina STAŃCZYK - 00:37:45
  4. Agnieszka KORDACKA - 00:40:18
  5. Paula ZAWADZKA - 00:40:55
  6. Katarzyna KOSSAKOWSKA - 00:41:38

22 maja 2016 w ramach Bieg Jana III Sobieskiego odbył się bieg na 4 km.
Bieg ukończyło 53 zawodników, 33 pań i 20 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Zbigniew MARZEC - 00:13:17
  2. Marcin KUFEL - 00:13:36
  3. Piotr MĄDRACH - 00:14:04
  4. Stanisław NOWAK - 00:14:43
  5. Hubert Mohamed KRED - 00:15:15
  6. Michał ŁODZIŃSKI - 00:17:40

Kobiety

  1. Dorota Maria NOWAK - 00:17:14
  2. Justyna SKUBISZ-DĄBROWSKA - 00:17:18
  3. Ewa WITEK-PIOTROWSKA - 00:17:28
  4. Natalia NOWAK - 00:18:41
  5. Sylwia RADEJ - 00:19:24
  6. Violetta LEBELT-ZANOTTO - 00:19:44

22 maja 2016 w ramach II Bieg Łomianek odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 318 zawodników, 92 pań i 226 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Oskar WOJTALIK - 00:33:43
  2. Rafał OWCZAREK - 00:33:50
  3. Sebastian POLAK - 00:33:53
  4. Dariusz WIECZOREK - 00:34:11
  5. Paweł LISICKI - 00:35:01
  6. Michał ORZEŁ - 00:35:09

Kobiety

  1. Joanna TEKIEŃ - 00:40:22
  2. Justyna KOSTRZEWSKA - 00:43:01
  3. Marta ARBATOWSKA - 00:44:03
  4. Ewa MARZEC - 00:45:38
  5. Sylwia MADEJAK - 00:45:39
  6. Agnieszka MARON - 00:45:46

pomiar czasu: DomTel-Sport

22 maja 2016 w ramach Vladislavia Cross - bieg III odbył się bieg na 8.5 km.
Bieg ukończyło 26 zawodników, 0 pań i 26 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr WIŚNIEWSKI - 00:26:23
  2. Waldemar MŁYNARCZYK - 00:26:27
  3. Andrzej CHMIELEWSKI - 00:27:59
  4. Marcin GABRYELSKI - 00:28:57
  5. Marcin PASTERNAK - 00:29:41
  6. Zbigniew PIWOŃSKI - 00:29:59

22 maja 2016 w ramach 10-tka Myśliborska odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 339 zawodników, 105 pań i 234 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Volodymyr TIMASHOV - 00:32:33
  2. Adam MARYSIAK - 00:33:08
  3. Oleksandr LABZIUK - 00:33:09
  4. Michał HULEWICZ - 00:33:24
  5. Miłosz LEWANDOWSKI - 00:35:18
  6. Jarosław JANICKI - 00:35:24

Kobiety

  1. Natalia NAHIRNIAK - 00:38:18
  2. Wioletta PADUSZYŃSKA - 00:38:47
  3. Barbara POCHRANOWICZ - 00:40:23
  4. Nikolina SZURGOCIŃSKA - 00:42:00
  5. Ewa ŻURKOWSKA - 00:42:51
  6. Anna LASECKA - 00:43:03

pomiar czasu: Sport Time

22 maja 2016 w ramach 20. Cross Trzeźwości odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 127 zawodników, 27 pań i 100 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Maciej BIELAWIEC - 00:32:41
  2. Adam WAKULUK - 00:33:27
  3. Adam SUPIŃSKI - 00:35:20
  4. Andrzej GODLEWSKI - 00:35:30
  5. Marcin GETEK - 00:35:40
  6. Karol KRZYŻANOWSKI - 00:35:51

Kobiety

  1. Izabela PARSZCZYŃSKA - 00:37:30
  2. Julita KROPIEWNICKA - 00:39:56
  3. Anna WOJTULEWICZ - 00:40:23
  4. Anna GOSK - 00:43:23
  5. Joanna GROCHOWSKA - 00:44:07
  6. Hanna NEJFELD - 00:45:39

22 maja 2016 w ramach IV Bieg Kwitnących Ogrodów odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 109 zawodników, 29 pań i 80 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Daniel KAROLKIEWICZ - 00:35:55
  2. Cezary MYSERA - 00:36:38
  3. Marcin KOMOROWSKI - 00:38:15
  4. Wojciech SKORY - 00:38:55
  5. Dariusz MURAWSKI - 00:38:57
  6. Paweł CIARKA - 00:39:44

Kobiety

  1. Anna ŻUCHOWSKA - 00:47:02
  2. Iwona ŚWIERCZ - 00:47:26
  3. Marta GULASZEWSKA - 00:47:35
  4. Anna RZEPECKA - 00:48:06
  5. Agnieszka FERSKA - 00:50:13
  6. Agata ISASI-KURAN - 00:50:51

22 maja 2016 w ramach Zdzieszowice Półmaraton odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 70 zawodników, 16 pań i 54 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil BARON - 00:34:19
  2. Mariusz LERIAN - 00:37:21
  3. Mariusz WRÓBEL - 00:38:14
  4. Grzegorz KASPER - 00:38:55
  5. Waldemar MARKOWSKI - 00:38:55
  6. Piotr DYLLA - 00:39:19

Kobiety

  1. Gabriela KOCIOK - 00:46:33
  2. Anna KRÓLICKA - 00:47:03
  3. Barbara FRYSIAK - 00:49:25
  4. Alicja FESSER - 00:50:04
  5. Anna ORIAN - 00:51:52
  6. Krystyna GADZIŃSKA - 00:52:11

pomiar czasu: Datasport

22 maja 2016 w ramach ekoSTART Warmia i Mazury 2016 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 203 zawodników, 68 pań i 135 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Yury KAPTSERAU - 00:32:06
  2. Pawel OLIJNYK - 00:32:09
  3. Dawid WOROBIEC - 00:34:19
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:34:52
  5. Robert NAJDZION - 00:37:09
  6. Mariusz DROŻDŻ - 00:37:27

Kobiety

  1. Olga KRAUTSOVA - 00:36:57
  2. Monika JACKIEWICZ - 00:37:54
  3. Swietlana OLIJNYK - 00:38:23
  4. Beata GAWROŃSKA - 00:45:05
  5. Natalia ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK - 00:45:28
  6. Selena POPŁAWSKA - 00:46:58

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

22 maja 2016 w ramach IX Letni Dylewski Cross Sasinów odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 43 zawodników, 15 pań i 28 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcel BESTVATER - 00:19:07
  2. Michał FEDERCZYK - 00:19:33
  3. Kacper KLINICKI - 00:20:30
  4. Albert FILIPOWICZ - 00:23:25
  5. Igor PAŹDZIORKO - 00:24:02
  6. Maciej DWÓRZNIK - 00:24:22

Kobiety

  1. Monika SZELC - 00:26:46
  2. Mariola FIJAS - 00:30:30
  3. Martyna ŚMIGIELSKA - 00:30:56
  4. Marta PRZYBYLSKA - 00:31:15
  5. Paulina ŚMIGIELSKA - 00:32:36
  6. Dorota JURCZAK - 00:32:51

pomiar czasu: GOOD Time

22 maja 2016 w ramach XIX Biegi uliczne im. Jana Kielasa odbył się bieg na 8 km.
Bieg ukończyło 87 zawodników, 21 pań i 66 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Wiesław SOSNOWSKI - 00:23:31
  2. Adam SEROCKI - 00:23:54
  3. Wojciech OLIŃSKI - 00:23:54
  4. Leszek CZAJA - 00:24:20
  5. Tomasz HAPKE - 00:24:45
  6. Zenon KASZUBOWSKI - 00:24:49

Kobiety

  1. Barbara BĄCZEK-MOTAŁA - 00:26:15
  2. Elżbieta TUWALSKA - 00:26:32
  3. Magdalena ŻUREK - 00:26:33
  4. Joanna DOBROWOLSKA - 00:26:41
  5. Magdalena GAŃSKA - 00:27:12
  6. Agnieszka STOLARÓW - 00:29:02

pomiar czasu: GOOD Time

22 maja 2016 w ramach VII Białostocki Bieg Masowy Polska Biega odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 176 zawodników, 65 pań i 111 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej LEOŃCZUK - 00:15:32
  2. Arkadiusz OSTASZEWSKI - 00:16:11
  3. Tomasz ŁAWIDA - 00:17:17
  4. Kamil KOŁOSOWSKI - 00:17:31
  5. Piotr PETELCZYC - 00:18:02
  6. Albert MIECZNIK - 00:18:04

Kobiety

  1. Agnieszka ŻOCH - 00:20:03
  2. Katarzyna KARPACZ - 00:20:24
  3. Paulina ŁAPIŃSKA - 00:20:56
  4. Urszula ŻOCH - 00:21:37
  5. Joanna KORONKIEWICZ - 00:21:51
  6. Anita CICHOCKA - 00:21:52

pomiar czasu: GOOD Time

22 maja 2016 w ramach Biegowy Przełaj na Młynku odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 90 zawodników, 24 pań i 66 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał KOSIOR - 00:21:00
  2. Leszek MARCINKIEWICZ - 00:21:16
  3. Paweł KOPACZEWSKI - 00:21:56
  4. Kamil SKRZYPCZAK - 00:22:04
  5. Robert SOBCZAK - 00:22:30
  6. Jarosław CICHOSZ - 00:22:45

Kobiety

  1. Marta BUKOWSKA - 00:26:31
  2. Agnieszka WYSOCKA - 00:27:16
  3. Magdalena POLA - 00:29:04
  4. Monika MIKOŁAJCZYK-SOWA - 00:29:59
  5. Ania PATURA - 00:31:10
  6. Ewa MIELCZAREK - 00:31:16

22 maja 2016 w ramach 3R PWSZ dla Regionu odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 139 zawodników, 38 pań i 101 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof SZYMANOWSKI - 00:35:11
  2. Michał KUMOLKA - 00:35:58
  3. Piotr MIKOŁAJCZYK - 00:36:11
  4. Dawid MIASKOWSKI - 00:37:57
  5. Wiktor JANISZEWSKI - 00:38:42
  6. Tomasz KAŹMIERCZAK - 00:38:59

Kobiety

  1. Karolina JURCZAK - 00:43:33
  2. Ewa SZAWELSKA - 00:44:55
  3. Katarzyna MIEDZIŃSKA - 00:45:24
  4. Marta MURAWSKA - 00:47:19
  5. Beata TURBAŃSKA - 00:48:53
  6. Agata GLUMA - 00:50:00

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów

  • Pawel63 ocenił Bukowski Bieg Mieszka I
    Ocena ogólna: 8
    Sceneria: 7
    Atmosfera: 8
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 9
    Szanse na życiówkę: 10
    Organizacja: 9
    Dla początkujących: 9

  • Pawel63 ocenił V Towarzyski Półmaraton
    Ocena ogólna: 8
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 7
    Wartość: 5
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 2
    Organizacja: 9
    Dla początkujących: 1

  • pkaczyn ocenił Bieg Poznaniaka dla Przedszkolaka
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 0
    Szanse na życiówkę: 3
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 10

    Super impreza rodzinna. Tylko trochę ciężko