Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!

Ładowanie...

Wolność jest w Naturze w Nadleśnictwie Niepołomice

  • 25 października 2014
  • 11:45
  • Niepołomice
  • 9/10
  • Dystanse: 8.4 km

Redaktorzy:

Zostań redaktorem

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów

Godzina startu: 11:45

Miejsce

Ulica: Parking leśny zlokalizowany przy drodze krajowej nr 75 na trasie Niepołomice-Szarów
Miasto: Niepołomice
Województwo: małopolskie
Kraj: Polska
Lokalizacja: Zlokalizuj na mapie

Dane organizatora

Nazwa organizatora: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Niepołomice
Osoba kontaktowa: (niepolomice@krakow.lasy.gov.pl) »
Ulica: Myśliwska 41
Miasto: Niepołomice
Telefon: (012) 281-15-66
www: http://www.niepolomice.krakow.lasy.gov.pl/ »


Program imprezy

25-10-2014

Godz. Dystans Limit czasu Płeć Cecha Wiek Opcje
09:30 Otwarcie biura zawodów (zapisy i weryfikacja uczestników)
10:45 Zamknięcie biura zawodów
10:45 Oficjalne otwarcie zawodów
11:00 Start biegu dla dzieci na dystansie 500 m (limit czasu 10 minut)
11:15 Start biegu dla młodzieży na dystansie 1500 m (limit czasu 50 minut)
11:45 8.4 km 90 minut Wszyscy przełaj 16 - wyniki
13:30 Ogłoszenie wyników i zwycięzców, dekoracja zwycięzców
13:45 Zakończenie i podsumowanie biegów „Wolność jest w naturze w Nadleśnictwie Niepołomice

Współrzędne biura zawodów: X: 239427,02 Y: 588930,73; N: 50* 0' 55,71" E: 20* 14' 30,03"

pomiar czasu: DomTel-Sport

Zaloguj się, aby móc ocenić imprezę.

  • Ocena ogólna: 9
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Sceneria: 10
    Szansa na życiówkę: 6
    Atmosfera: 10
    Organizacja: 10
    Wartość: 10
    Dla początkujących: 8

    panuna »

    Organizacyjnie jedna z najlepszych imprez w których startowałem.

  • Ocena ogólna: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Sceneria: 10
    Szansa na życiówkę: 10
    Atmosfera: 10
    Organizacja: 10
    Wartość: 10
    Dla początkujących: 10

  • Ocena ogólna: 9
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Sceneria: 10
    Szansa na życiówkę: 5
    Atmosfera: 9
    Organizacja: 10
    Wartość: 10
    Dla początkujących: 7

  • Ocena ogólna: 8
    Czy wystartujesz znowu: 8
    Sceneria: 9
    Szansa na życiówkę: 3
    Atmosfera: 6
    Organizacja: 7
    Wartość: 10
    Dla początkujących: 7

25 lipca 2016 w ramach CITY TRAIL on Tour Szczecin odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 217 zawodników, 88 pań i 129 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Filip JANOWSKI - 00:18:16
  2. Krzysztof JUSZCZYK - 00:19:04
  3. Mateusz ŁANGOWSKI - 00:19:27
  4. Dariusz FILIPOWSKI - 00:19:34
  5. Krzysztof PLESNER - 00:19:49
  6. Janusz ŻYWICKI - 00:19:51

Kobiety

  1. Alicja MIŃCZUK - 00:20:50
  2. Sylwia TELATYŃSKA - 00:21:45
  3. Emanuela ADAMCZYK - 00:22:52
  4. Wioletta MURAWSKA - 00:23:01
  5. Magdalena IWASZKIEWICZ - 00:23:20
  6. Iwona PAPIERSKA - 00:23:26

24 lipca 2016 w ramach Przybij Piątkę w Kleosinie odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 164 zawodników, 51 pań i 113 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Maciej BIELAWIEC - 00:16:05
  2. Andrzej LEOŃCZUK - 00:16:05
  3. Marek RZEMIENIECKI - 00:17:10
  4. Paweł GRYGO - 00:17:11
  5. Adam SUPINSKI - 00:17:22
  6. Sebastian PALECKI - 00:18:19

Kobiety

  1. Beata LUPA - 00:18:11
  2. Anna GOSK - 00:18:24
  3. Julita KROPIEWNICKA - 00:19:02
  4. Anna WOJTULEWICZ - 00:19:23
  5. Katarzyna KARPACZ - 00:22:31
  6. Marta ZAJKOWSKA - 00:23:18

pomiar czasu: Protimer

24 lipca 2016 w ramach II Bieg Czterolistnej Koniczynki odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 213 zawodników, 82 pań i 131 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Konrad DZIEDZIC - 00:16:45
  2. Maciej TOMASZEWSKI - 00:17:16
  3. Damian KIC - 00:17:29
  4. Wojciech PELCZAR - 00:18:01
  5. Tomasz KUCHARCZYK - 00:18:02
  6. Maciej KIPER - 00:18:02

Kobiety

  1. Katarzyna WINIARSKA - 00:20:35
  2. Weronika KLINGER - 00:22:26
  3. Justyna STRZELEC - 00:22:40
  4. Kinga WALANIA - 00:23:06
  5. Dominika CIOBAN - 00:24:00
  6. Magdalena TERLECKA - 00:24:16

pomiar czasu: Time Keeper

24 lipca 2016 w ramach Biegowe Grand Prix Mikołajek - Biegam Bo Lubię Polską Wieś odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 77 zawodników, 30 pań i 47 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Maciej SUSZCZYŃSKI - 00:13:33
  2. Krzysztof SULEWSKI - 00:13:38
  3. Dawid WOROBIEC - 00:13:49
  4. Marcin AMBROZIAK - 00:14:43
  5. Przemysław MENZIŃSKI - 00:14:51
  6. Mateusz KWIATKOWSKI - 00:15:27

Kobiety

  1. Ilona BRUSIŁO - 00:17:12
  2. Justyna PISKORZ - 00:18:00
  3. Ewelina SOBOCIŃSKA - 00:18:04
  4. Ewelina DOBRYDNIO - 00:19:18
  5. Julia WAWRZYNOWICZ - 00:19:19
  6. Agata GŁĘBOCKA - 00:19:40

pomiar czasu: DO:ST:AR:TU

24 lipca 2016 w ramach XIV Bieg Górski Do Dobrego Źródła odbył się bieg na 8.3 km.
Bieg ukończyło 110 zawodników, 28 pań i 82 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz ZAJĄC - 00:38:50
  2. Piotr HOLLY - 00:39:08
  3. Piotr JOCHYMEK - 00:40:17
  4. Sławomir PIECZUROWSKI - 00:40:35
  5. Mateusz DZIOBA - 00:40:49
  6. Rafał BARDZIŃSKI - 00:40:53

Kobiety

  1. Katarzyna RUTKOWSKA - 00:41:36
  2. Anna FICNER - 00:42:17
  3. Barbara SKRZYPKO - 00:43:11
  4. Paulina JANIK - 00:48:51
  5. Justyna ROMANOWSKA - 00:49:41
  6. Weronika MACHOWSKA - 00:49:50

pomiar czasu: Bogusław&Grzegorz Tomaszewski

24 lipca 2016 w ramach Bielawa Półmaraton Górski odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 158 zawodników, 54 pań i 104 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek SWOBODA - 00:50:53
  2. Radosław PUCHAŁA - 00:51:16
  3. Paweł DROZDOWSKI - 00:52:09
  4. Sebastian CHOJNOWSKI - 00:52:50
  5. Ireneusz STERMACH - 00:52:59
  6. Mariusz LERIAN - 00:53:34

Kobiety

  1. Danuta PISKOROWSKA - 00:54:03
  2. Anna KĄCKA - 00:57:07
  3. Paulina SZARZYŃSKA - 01:00:55
  4. Dominika ŁABUDA - 01:02:16
  5. Dominika WYLEŻOŁ - 01:04:08
  6. Kamila KAWA - 01:05:54

pomiar czasu: Datasport

24 lipca 2016 w ramach Bielawa Półmaraton Górski odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 154 zawodników, 23 pań i 131 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Patryk CHRZANOWSKI - 01:37:31
  2. Irek CIARA - 01:40:35
  3. Sebastian GRODECKI - 01:41:43
  4. Michal SIKORA - 01:42:08
  5. Damian CABAJ - 01:43:34
  6. Marcin WRÓBEL - 01:44:16

Kobiety

  1. Paulina WOJTANOWSKA - 01:56:44
  2. Bożena MORAWSKA - 01:58:08
  3. Dorota SILARSKA - 01:58:34
  4. Alicja KAUCKA - 02:01:30
  5. Anna ZACZYŃSKA - 02:12:03
  6. Magdalena MASIEWICZ - 02:14:08

pomiar czasu: Datasport

24 lipca 2016 w ramach II Wadowicki Półmaraton Górski odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 328 zawodników, 76 pań i 252 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł GÓRALCZYK - 01:38:46
  2. Robert MAKOWIEC - 01:39:08
  3. Pawel GRZEGORCZYK - 01:42:26
  4. Paweł ŁODEJ - 01:42:51
  5. Przemysław KRUPA - 01:44:43
  6. Henryk SOBCZAK - 01:45:26

Kobiety

  1. Iwona FLAGA - 01:58:02
  2. Iwona KIK - 02:05:26
  3. Barbara CHRZANOWSKA - 02:05:54
  4. Katarzyna PIECHULA - 02:06:35
  5. Anna SKALSKA - 02:06:40
  6. Celestyna AKSAMIT-MIKA - 02:08:28

pomiar czasu: JKR Ostrowski

24 lipca 2016 w ramach Bieg Piwniczanki Doliną Popradu odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 135 zawodników, 31 pań i 104 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz POCIECHA - 00:30:16
  2. Viktor STARODUBTSEV - 00:30:37
  3. Paweł SMĘDOWSKI - 00:31:10
  4. Grzegorz CZYŻ - 00:31:43
  5. Orest BABIAK - 00:32:04
  6. Robert FARON - 00:32:44

Kobiety

  1. Regina KULKA - 00:36:00
  2. Natalia BROŻEK-WOŹNICZKA - 00:38:29
  3. Angelika BROŃCZYK - 00:39:44
  4. Anna BODZIONY - 00:41:19
  5. Alicja WALENDZIAK - 00:42:58
  6. Agnieszka DZIEDZINIEWICZ - 00:45:22

pomiar czasu: Ultimasport

24 lipca 2016 w ramach Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 288 zawodników, 105 pań i 183 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Miłosz SZCZEŚNIEWSKI - 00:44:09
  2. Krzysztof JILEK - 00:44:51
  3. Jokin JIZEAGA - 00:45:33
  4. Roman BOGDAŁ - 00:46:20
  5. Tomasz JATEIKO - 00:47:06
  6. Janusz MAGIERA - 00:48:00

Kobiety

  1. Natalia TOMASIAK - 00:55:03
  2. Karolina LEWANDOWSKA - 00:59:34
  3. Agnieszka ŁĘCKA - 01:00:51
  4. Malwina JACHOWICZ - 01:01:27
  5. Jagoda JURKOWSKA - 01:01:59
  6. Marija TRIMONYTE RUTA - 01:03:15

pomiar czasu: BGTimeSport

24 lipca 2016 w ramach Spartan Race odbył się bieg na 13 km.
Bieg ukończyło 718 zawodników, 167 pań i 551 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomáš SATINSKÝ - 01:56:33
  2. Jean THIBAULT - 01:57:23
  3. Akos BALHASI - 02:07:28
  4. Michal IVANČO - 02:09:46
  5. Łukasz MARMOL - 02:10:55
  6. Roman BAK - 02:11:41

Kobiety

  1. Marcela BARTKOVÁ - 02:34:43
  2. Monika KOZMOVÁ - 02:42:14
  3. Sabina TLACHÁČOVÁ - 02:46:17
  4. Martina DVOŘÁKOVÁ - 02:52:47
  5. Kempelen ZITA - 02:54:42
  6. Terézia BEITLOVÁ - 03:00:00

pomiar czasu: Online System

23 lipca 2016 w ramach ENEA Bieg Nocny odbył się bieg na 5.6 km.
Bieg ukończyło 367 zawodników, 167 pań i 200 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof GRZEŚKOWIAK - 00:18:29
  2. Piotr MYŚLAK - 00:18:33
  3. Adrian GRACZYK - 00:18:53
  4. Patryk SOBCZYK - 00:18:59
  5. Paweł GÓRCZYŃSKI - 00:19:36
  6. Patryk GLUZA - 00:20:01

Kobiety

  1. Agnieszka KUSTER - 00:22:26
  2. Agnieszka ŚLEBIODA - 00:23:16
  3. Edyta FALTYŃSKA - 00:23:16
  4. Roksana SZYMCZAK - 00:23:48
  5. Wiola HARKIEWICZ - 00:24:06
  6. Agnieszka TYLL - 00:24:22

pomiar czasu: STS-Timing

23 lipca 2016 w ramach 26. Bieg Powstania Warszawskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 8325 zawodników, 2765 pań i 5560 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Maciej BADUREK - 00:31:27
  2. Michał BERNARDELLI - 00:31:40
  3. Łukasz OSKIERKO - 00:31:47
  4. Piotr MIELEWCZYK - 00:33:01
  5. Aleksander DRAGAN - 00:33:06
  6. Mikołaj RACZYŃSKI - 00:33:11

Kobiety

  1. Karolina PILARSKA - 00:35:47
  2. Mariola ŚLUSARCZYK - 00:37:35
  3. Magdalena SZYMAŃSKA - 00:37:38
  4. Karolina WAŚNIEWSKA - 00:37:56
  5. Joanna TEKIEŃ - 00:39:18
  6. Edyta MIESIAK - 00:40:20

pomiar czasu: Datasport

23 lipca 2016 w ramach VI Bieg Kamienny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 178 zawodników, 40 pań i 138 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jarosław GRABOWSKI - 00:34:34
  2. Tomasz JUSZCZAK - 00:37:04
  3. Adam WAŁOWSKI - 00:38:13
  4. Mateusz KMIEĆ - 00:39:33
  5. Piotr GRYBOŚ - 00:40:10
  6. Krzysztof SZWED - 00:40:18

Kobiety

  1. Beata MAZGAJ - 00:43:35
  2. Mariola SMOLL - 00:46:17
  3. Anna BALICKA - 00:46:59
  4. Aleksandra CYTRYCKA - 00:47:14
  5. Dorota WYLECIAŁ - 00:47:23
  6. Dorota KUBISZ - 00:47:36

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

23 lipca 2016 w ramach 16. Bieg Uliczny św. Jakuba odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 462 zawodników, 115 pań i 347 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Aleksandr MATWIJCHUK - 00:30:02
  2. Sergii OKSENIUK - 00:30:17
  3. Łukasz KUJAWSKI - 00:30:25
  4. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:30:53
  5. Aliaksandr KRUHLENIA - 00:31:19
  6. Artur KERN - 00:31:42

Kobiety

  1. Marta KRAWCZYŃSKA - 00:35:26
  2. Dominika NOWAKOWSKA - 00:35:30
  3. Nataliia BATRAK - 00:35:40
  4. Ewelina PAPROCKA - 00:35:52
  5. Monika KAPERA - 00:36:50
  6. Kamila POBŁOCKA - 00:37:32

pomiar czasu: DomTel-Sport

23 lipca 2016 w ramach Bieg Herkulesa odbył się bieg na 3 km.
Bieg ukończyło 59 zawodników, 31 pań i 28 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł KOZAK - 00:11:14
  2. Tomasz SOSNOWSKI - 00:11:29
  3. Paweł WEBER - 00:11:30
  4. Jean-Marc BUZKO - 00:11:30
  5. Laloc JOACHIM - 00:11:38
  6. Edward MEZYN - 00:11:40

Kobiety

  1. Dorota ZDROJEWSKA - 00:13:50
  2. Sylwia KILJAN - 00:13:57
  3. Dorota PIEPRZYK - 00:14:15
  4. Zuzanna NOWAKOWSKA - 00:15:27
  5. Louisa SOHONNEY - 00:15:28
  6. Natalia ORWAT - 00:15:29

pomiar czasu: B4Sport

23 lipca 2016 w ramach 8. Półmaraton Ziemi Puckiej odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 473 zawodników, 86 pań i 387 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz GRYCKO - 01:07:12
  2. Iurii GRYTSAK - 01:07:24
  3. Henadz VERKHAVKINDO - 01:11:32
  4. Anatolij DEMYDA - 01:11:39
  5. Bartosz RYNKOWSKI - 01:12:38
  6. Oleksandr HOLOWNYTSKYY - 01:13:38

Kobiety

  1. Vita POTERIUK - 01:19:24
  2. Olena FEDOROWA - 01:25:05
  3. Aleksandra DETTLAFF - 01:34:06
  4. Danuta MANTERYS - 01:34:29
  5. Sylwia MANTERYS - 01:34:34
  6. Anna JANOWICZ-GŁOWIENKA - 01:34:55

pomiar czasu: DomTel-Sport

23 lipca 2016 w ramach Bieg Herkulesa odbył się bieg na 6 km.
Bieg ukończyło 78 zawodników, 17 pań i 61 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sebastian RYBACZEK - 00:20:38
  2. Grzegorz EMILIT - 00:22:41
  3. Marcin BASIUKIEWICZ - 00:23:10
  4. Tadeusz JAKIMIEC - 00:23:30
  5. Adam KUŹMA - 00:24:25
  6. Dawid LUBLEWSKI - 00:24:39

Kobiety

  1. Izabela FRONTCZAK - 00:24:57
  2. Kamila WERNER - 00:25:14
  3. Julita PEŁECHATA - 00:27:32
  4. Joanna STEFANOWICZ - 00:27:58
  5. Justyna BARGAŃSKA - 00:28:15
  6. Małgorzata KASPROWICZ - 00:28:48

pomiar czasu: B4Sport

23 lipca 2016 w ramach 18. Międzynarodowy Bieg Cztery Mile Jarka odbył się bieg na 9.5 km.
Bieg ukończyło 157 zawodników, 30 pań i 127 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartłomiej OSIOR - 00:33:18
  2. Grzegorz TERLIKOWSKI - 00:34:27
  3. Mariusz TOKARCZYK - 00:34:32
  4. Krzysztof POKRZYWIŃSKI - 00:35:41
  5. Adam MATULA - 00:36:26
  6. Kazimierz GRYCMAN - 00:36:41

Kobiety

  1. Beata POKRZYWIŃSKA-OSIOR - 00:41:01
  2. Joanna PACZYŃSKA - 00:44:43
  3. Brygida SZYMAŃSKA - 00:45:59
  4. Joanna CIEMNA - 00:46:11
  5. Justyna GĄSKA - 00:46:09
  6. Sylwia GRZESIAK - 00:46:29

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

23 lipca 2016 w ramach III Mistrzostwa Zakopanego w Biegu pod Górę odbył się bieg na 400 m.
Bieg ukończyło 87 zawodników, 24 pań i 63 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof BODURKA - 00:04:10
  2. Dariusz STANUCH - 00:04:23
  3. Bogusław GRACZ - 00:04:34
  4. Piotr BIERNAWSKI - 00:04:38
  5. Andrzej PRADZIAD - 00:04:41
  6. Grzegorz ZIEJEWSKI - 00:04:41

Kobiety

  1. Martyna GALEWICZ - 00:05:30
  2. Dominika BOLECHOWSKA - 00:06:04
  3. Róża MÓRAWSKA - 00:06:27
  4. Justyna BOCZKOWSKA - 00:06:46
  5. Anna GĄSIENICA-ROJ - 00:06:47
  6. Klaudia KRAJEWSKA - 00:06:49

pomiar czasu: Sport-Timing

23 lipca 2016 w ramach Bieg Herkulesa odbył się bieg na 12 km.
Bieg ukończyło 45 zawodników, 5 pań i 40 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Wiesław JAROSZ - 00:42:00
  2. Paweł BEDNARZ - 00:42:31
  3. Michał TUTUS - 00:44:34
  4. Mateusz SYDORUK - 00:45:44
  5. Wojciech USTIANOWSKI - 00:47:44
  6. Piotr PAKOS - 00:48:43

Kobiety

  1. Mira PACAN - 01:02:56
  2. Weronika WOLF - 01:03:21
  3. Barbara MAZUREK - 01:03:40
  4. Monika KRZEWIŃSKA - 01:04:21
  5. Agnieszka VON BARDELEBEN - 01:08:20

pomiar czasu: B4Sport

23 lipca 2016 w ramach IV Kogucia Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 212 zawodników, 47 pań i 165 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Karol KALIŚ - 00:33:04
  2. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:34:37
  3. Paweł MOSKAL - 00:35:10
  4. Szymon KOSMALA - 00:35:40
  5. Marek DZIĘGIELEWSKI - 00:36:32
  6. Piotr KAMIŃSKI - 00:36:47

Kobiety

  1. Monika JACKIEWICZ - 00:39:32
  2. Mariola SUDZIŃSKA - 00:40:26
  3. Barbara BĄCZEK-MOTAŁA - 00:40:51
  4. Agneszka POPŁAWSKA - 00:43:22
  5. Magda BUCEWKA - 00:44:22
  6. Paulina WIERNICKA - 00:45:31

pomiar czasu: GOOD Time

23 lipca 2016 w ramach III Mistrzostwa Zakopanego w Biegu pod Górę odbył się bieg na 600 m.
Bieg ukończyło 87 zawodników, 24 pań i 63 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof BODURKA - 00:05:48
  2. Bogusław GRACZ - 00:05:56
  3. Franciszek RZĄSA - 00:06:11
  4. Dariusz STANUCH - 00:06:16
  5. Piotr BIERNAWSKI - 00:06:20
  6. Andrzej PRADZIAD - 00:06:34

Kobiety

  1. Martyna GALEWICZ - 00:07:35
  2. Dominika BOLECHOWSKA - 00:08:59
  3. Róża MÓRAWSKA - 00:09:02
  4. Justyna BOCZKOWSKA - 00:09:21
  5. Anna GĄSIENICA-ROJ - 00:09:28
  6. Beata SAMSEL - 00:09:38

pomiar czasu: Sport-Timing

23 lipca 2016 w ramach Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 300 zawodników, 107 pań i 193 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał RAJCA - 01:34:57
  2. Kacper PIECH - 01:36:00
  3. Szymon GLINKA - 01:38:45
  4. Maciej TOPCZEWSKI - 01:39:53
  5. Adrian GRONEK - 01:40:53
  6. Łukasz GREGORCZYK - 01:44:09

Kobiety

  1. Natalia TOMASIAK - 01:51:21
  2. Martyna KANTOR - 01:53:39
  3. Martyna BALCERZAK - 02:06:44
  4. Karolina SOBCZAK - 02:07:01
  5. Agnieszka STANISŁAWSKA - 02:09:44
  6. Lidia NIEKRAŚ - 02:11:18

pomiar czasu: BGTimeSport

23 lipca 2016 w ramach Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich odbył się bieg na 43 km.
Bieg ukończyło 183 zawodników, 44 pań i 139 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bernat Tofol CASTANYER - 03:45:43
  2. Miloš KRATOCHVÍL - 03:46:50
  3. Maciej KUCHARCZYK - 04:10:43
  4. Jan STRAPEK - 04:24:38
  5. Radosław LANGNER - 04:29:31
  6. Sebastian KROSNY - 04:49:17

Kobiety

  1. Patrycja DETTLAFF - 05:07:02
  2. Ewelina MATUŁA - 05:09:12
  3. Malgorzata LABUZ - 05:32:04
  4. Dominika DUCZMAL - 05:32:11
  5. Bożena KOSIŃSKA - 05:46:10
  6. Sabina ŁAWNICZAK - 05:50:54

pomiar czasu: BGTimeSport

23 lipca 2016 w ramach Bieg Muszyna-Cechini odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 129 zawodników, 40 pań i 89 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon KULKA - 00:13:01
  2. Patryk PAWŁOWSKI - 00:13:36
  3. Tomasz POCIECHA - 00:13:42
  4. Patryk MARMON - 00:14:02
  5. Bogdan DZIUBA - 00:14:16
  6. Andrzej DŁUGOSZ - 00:14:25

Kobiety

  1. Katarzyna ALBRYCHT - 00:15:42
  2. Sara MARMON - 00:16:44
  3. Marta PRAJZNER - 00:16:56
  4. Katarzyna KMIEĆ - 00:17:14
  5. Ewa FLIEGERT - 00:17:58
  6. Angelika BROŃCZYK - 00:18:09

pomiar czasu: Festiwal Biegowy

23 lipca 2016 w ramach III Mistrzostwa Zakopanego w Biegu pod Górę odbył się bieg na 1.3 km.
Bieg ukończyło 88 zawodników, 24 pań i 64 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof BODURKA - 00:08:55
  2. Bogusław GRACZ - 00:09:09
  3. Dariusz STANUCH - 00:10:00
  4. Jan WĄSOWICZ - 00:10:08
  5. Piotr BIERNAWSKI - 00:10:09
  6. Andrzej PRADZIAD - 00:10:13

Kobiety

  1. Martyna GALEWICZ - 00:11:46
  2. Dominika BOLECHOWSKA - 00:13:28
  3. Róża MÓRAWSKA - 00:13:50
  4. Anna GĄSIENICA-ROJ - 00:14:10
  5. Justyna BOCZKOWSKA - 00:14:17
  6. Kinga PACHURA - 00:14:27

pomiar czasu: Sport-Timing

23 lipca 2016 w ramach Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - sezon III - bieg 7 odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 56 zawodników, 13 pań i 43 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Wojciech HOLONA - 01:25:25
  2. Bogusław OPRYSZEK - 01:31:21
  3. Andrzej ZACZYK - 01:32:47
  4. Andrzej LEONOWICZ - 01:33:49
  5. Jerzy PODGÓRSKI - 01:34:11
  6. Marcin WIECHUŁA - 01:35:47

Kobiety

  1. Aneta SZUBA - 01:40:09
  2. Joanna BERESKA - 01:52:05
  3. Anna GOGOLIN - 01:55:58
  4. Dorota DELEWSKA - 02:00:16
  5. Małgorzata WILCZEK - 02:02:40
  6. Aneta SKÓRA - 02:03:01

pomiar czasu: Time Keeper

23 lipca 2016 w ramach Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa - sezon III - bieg 7 odbył się bieg na 5.274 km.
Bieg ukończyło 86 zawodników, 43 pań i 43 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jerzy SALASOWICZ - 00:21:56
  2. Adam OGRODNICZEK - 00:24:02
  3. Marcin PŁOMIN - 00:24:37
  4. Bartosz MICHALSKI - 00:24:59
  5. Jerzy GOGOLIN - 00:26:40
  6. Zdzisław GÓRECKI - 00:27:29

Kobiety

  1. Elżbieta LEWICKA - 00:22:14
  2. Anna ŻOŁNOWSKA - 00:25:04
  3. Gabriela GDULA - 00:26:45
  4. Jola GABRYŚ - 00:28:50
  5. Beata POLEWKA - 00:29:03
  6. Katarzyna DOWEJKO - 00:29:04

pomiar czasu: Time Keeper

23 lipca 2016 w ramach XVII Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 214 zawodników, 50 pań i 164 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jarosław JANICKI - 00:56:21
  2. Andrzej PAŃKO - 00:58:26
  3. Grzegorz NAGLACKI - 00:59:08
  4. Tomasz SZMIGIEL - 00:59:54
  5. Janusz ŻYWICKI - 01:00:09
  6. Bartosz DROBCZYŃSKI - 01:00:21

Kobiety

  1. Barbara POCHRANOWICZ - 01:07:03
  2. Nikolina SZURGOCIŃSKA - 01:08:41
  3. Katarzyna PRZYGODA - 01:11:54
  4. Magdalena DROŹDZIEL - 01:12:17
  5. Patrycja KWAŚNIEWSKA - 01:12:20
  6. Aleksandra KOTERAS - 01:13:22

pomiar czasu: DomTel-Sport

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów