Bieg na nawierzchni mieszanej

Bieg Wolności Podatkowej IFIRMA

Bieg Wolności Podatkowej IFIRMA13.6.2026Wrocław

Data

13.06.26 (sobota) 11:00am

Miejsce

Wrocław

Wrocław, Dolnośląskie

Other Events

Szczegóły biegu

Kiedy fiskus odpuszcza, zaczyna się bieg! IFIRMA zaprasza na wyjątkowe wydarzenie organizowane z okazji Dnia Wolności Podatkowej oraz 25-lecia firmy. To bieg dla przedsiębiorców, klientów IFIRMA i wszystkich, którzy cenią aktywność, niezależność i dobrą energię.

13 czerwca uczestnicy będą mogli wystartować na dystansie 5 lub 10 km - stacjonarnie we Wrocławiu lub w formule wirtualnej z dowolnego miejsca w Polsce. Główna odsłona wydarzenia odbędzie się na Stadionie Olimpijskim, a trasa poprowadzi malowniczą pętlą wzdłuż Odry. Płasko i widokowo - idealne warunki do biegania w Mieście Stu Mostów.

Każdy krok ma tu dodatkowe znaczenie. Osoby biorące udział w biegu wspierają Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, pokazując, że sportowa energia może realnie pomagać innym. To dobra okazja, by połączyć aktywność fizyczną z działaniem na rzecz ważnego celu. 

Na uczestników czeka również bogaty pakiet startowy przygotowany przez IFIRMA: oficjalna koszulka biegu, medal na mecie, numer startowy, wielorazowy kubek, torba sportowa oraz certyfikat własnego drzewa w lesie IFIRMA w Oleśnicy. 

Dołącz do Biegu Wolności Podatkowej 2026 i świętuj wolność aktywnie!

Dystanse

5 lub 10 km