Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ:

Rodzaj zawodów

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów

Imprezy biegowe od 12-07-2019

Data Impreza Miejsce Poprzednio Cechy Działania
13/07
sob

10 km, 21 km
Białka Tatrzańska
małopolskie
- ulica edytuj oceń skomentuj
13/07
sob

10 km
Nowa Sarzyna
podkarpackie
- ulica edytuj oceń skomentuj
13/07
sob

10 km
Bukowiec
kujawsko-pomorskie
- ulica edytuj oceń skomentuj
13/07
sob

10 km
Świerczyniec
śląskie
- ulica edytuj oceń skomentuj
13/07
sob

10 km, 21.097 km
Pobiednik Mały
małopolskie
- ulica edytuj oceń skomentuj
13/07
sob

10 km
Susz
warmińsko-mazurskie
- ulica edytuj oceń skomentuj
14/07
niedz

10 km
Prudnik
opolskie
- ulica edytuj oceń skomentuj
14/07
niedz

10 km
Kołaczkowo
wielkopolskie
- ulica edytuj oceń skomentuj
13/07-14/07
sob-niedz

10 km, 11 km
Puszczykowo
wielkopolskie
- przełaj edytuj oceń skomentuj
17/07
śr

10 km
Warszawa
mazowieckie
- park edytuj oceń skomentuj
18/07
czw

5 km, 10 km
Kraków
małopolskie
- ulica edytuj oceń skomentuj
20/07
sob

5 km, 10 km, 21.097 km
Szklarska Poręba
dolnośląskie
- górski anglosaski edytuj regulamin skomentuj
20/07
sob

10 km, 21.097 km
Chrzypsko Wielkie
wielkopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
20/07
sob

10 km
Kurzętnik
warmińsko-mazurskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
20/07
sob

10 km
Kalej
śląskie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj
20/07
sob

10 km
Nowosielce
podkarpackie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
20/07
sob

10 km
Siemianice
wielkopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
20/07
sob

10 km
Lębork
pomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
20/07
sob

10 km, 21.097 km
Piekary Śląskie
śląskie
- ulica, nordic walking edytuj zapisy regulamin skomentuj
21/07
niedz

10 km
Zagnańsk
świętokrzyskie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj
21/07
niedz

5 km, 10 km
Paszczyna
podkarpackie
- bieżnia, ulica edytuj zapisy regulamin skomentuj
18/07-21/07
czw-niedz

10 km, 21 km, 45 km, 68 km, 110 km, 130 km, 240 km
Lądek Zdrój
dolnośląskie
- górski anglosaski edytuj regulamin skomentuj
25/07
czw

5 km, 10 km
Kraków
małopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
27/07
sob

4 km, 10 km, 23 km
Michałowice
małopolskie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj
27/07
sob

10 km
Tykocin
podlaskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
27/07
sob

5 km, 10 km
Warszawa
mazowieckie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
28/07
niedz

10 km
Olsztyn
warmińsko-mazurskie
- park edytuj zapisy regulamin skomentuj
28/07
niedz

10 km
Dąbki
zachodniopomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
28/07
niedz

10 km
Koszwice
śląskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
01/08
czw

5 km, 10 km
Kraków
małopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
02/08
pt

5 km, 10 km
Puszczykowo
wielkopolskie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj
03/08-04/08
sob-niedz

10 km, 20 km, 48 km, 84 km, 102 km
Ochotnica Dolna
małopolskie
650 uczestników górski anglosaski edytuj regulamin skomentuj
03/08
sob

5 km, 10 km
Gdańsk
pomorskie
- górski anglosaski edytuj regulamin skomentuj
03/08
sob

5 km, 10 km
Kamień Pomorski
zachodniopomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
03/08
sob

5 km, 10 km
Gdańsk
pomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
03/08
sob

10 km
Gąsawa
kujawsko-pomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
04/08
niedz

10 km
Opalenica
wielkopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
04/08
niedz

10 km
Bochnia
małopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
08/08
czw

5 km, 10 km
Kraków
małopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
10/08
sob

10 km, 21.097 km
Baćkowice
świętokrzyskie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj
10/08
sob

10 km
Śliwice
kujawsko-pomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
11/08
niedz

5 km, 10 km
Gryfice
zachodniopomorskie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj
11/08
niedz

10 km
Działdowo
warmińsko-mazurskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
11/08
niedz

10 km
Ludwikowice Kłodzkie
dolnośląskie
- górski anglosaski edytuj regulamin skomentuj
11/08
niedz

10 km
Ustroń
śląskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
15/08
czw

5 km, 10 km
Rozłazino
pomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
15/08
czw

10 km
Czerwona Woda
dolnośląskie
- przełaj edytuj zapisy regulamin skomentuj
15/08
czw

5 km, 10 km
Kraków
małopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
17/08
sob

10 km
Szemud
pomorskie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj
17/08
sob

10 km
Sadlinki
pomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
17/08
sob

10 km
Strawczyn
świętokrzyskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
17/08
sob

10 km
Poznań
wielkopolskie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj
17/08
sob

10 km
Płock
mazowieckie
- ulica edytuj zapisy regulamin skomentuj
16/08-18/08
pt-niedz

5 km, 7.5 km, 10 km
Police
zachodniopomorskie
- przełaj, przeszkody edytuj zapisy regulamin skomentuj
18/08
niedz

10 km
Białystok
podlaskie
- ulica edytuj zapisy regulamin skomentuj
18/08
niedz

10 km
Warszewice
kujawsko-pomorskie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj
18/08
niedz

10 km
Żerków
warmińsko-mazurskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
18/08
niedz

10 km
Kołobrzeg
zachodniopomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
18/08
niedz

10 km
Lubawa
warmińsko-mazurskie
- ulica, nordic walking edytuj regulamin skomentuj
22/08
czw

5 km, 10 km
Kraków
małopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
24/08
sob

10 km
Ząbkowice Śląskie
dolnośląskie
280 uczestników ulica edytuj zapisy regulamin skomentuj
24/08
sob

5 km, 10 km, 21.097 km
Gumniska
podkarpackie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj
24/08
sob

10 km
Rzgów
wielkopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
24/08
sob

10 km
Reda
pomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
24/08
sob

10 km
Łódź
łódzkie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
24/08
sob

10 km, 21.097 km
Skarżysko Kamienna
świętokrzyskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
25/08
niedz

10 km, 21.097 km
Szczecin
zachodniopomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
25/08
niedz

5 km, 10 km
Murowana Goślina
wielkopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
25/08
niedz

10 km
Bąkowo
pomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
25/08
niedz

5 km, 10 km
Krościenko Wyżne
podkarpackie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
25/08
niedz

10 km
Wieluń
łódzkie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
29/08
czw

5 km, 10 km
Kraków
małopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
30/08
pt

5 km, 10 km
Krostoszowice
śląskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
31/08
sob

5 km, 10 km, 20 km
Kunice
dolnośląskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
31/08
sob

5 km, 10 km
Okonek
zachodniopomorskie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj
31/08
sob

10 km
Bytom - Miechowice
śląskie
- przełaj, nordic walking edytuj regulamin skomentuj
31/08
sob

10 km
Krzywiń
wielkopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
31/08
sob

10 km
Rypin
kujawsko-pomorskie
- przełaj edytuj zapisy regulamin skomentuj
31/08
sob

3.525 km, 10 km
Kraków
małopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
31/08
sob

10 km
Łeba
pomorskie
- przełaj edytuj zapisy regulamin skomentuj
31/08
sob

10 km
Góra
dolnośląskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
31/08
sob

10 km
Czeladź
śląskie
- przełaj, nordic walking edytuj zapisy regulamin skomentuj
31/08
sob

5 km, 10 km
Poznań
wielkopolskie
- przełaj, nordic walking edytuj zapisy regulamin skomentuj
31/08
sob

5 km, 10 km
Namysłów
opolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
31/08-01/09
sob-niedz

10 km, 35 km, 55 km, 80 km, 110 km
Niedzica
małopolskie
- górski anglosaski edytuj regulamin skomentuj
01/09
niedz

4 km, 10 km (+225/-225)
Spytkowice
małopolskie
210 uczestników górski anglosaski, nordic walking, przeszkody edytuj zapisy regulamin skomentuj
01/09
niedz

10 km, 21.097 km
Kamieniec
śląskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
01/09
niedz

10 km
Spychowo
warmińsko-mazurskie
- przełaj edytuj zapisy regulamin skomentuj
01/09
niedz

5 km, 10 km, 15 km
Trzemeszno
wielkopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
01/09
niedz

10 km
Kleszczów
łódzkie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
01/09
niedz

10 km
Pustelnik
dolnośląskie
- górski anglosaski edytuj regulamin skomentuj
05/09
czw

5 km, 10 km
Kraków
małopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
06/09-08/09
pt-niedz

2.6 km, 7 km, 10 km, 15 km, 21.097 km, 22 km, 34 km, 42.195 km, 64.5 km, 100.8 km
Krynica-Zdrój
małopolskie
- ulica, górski anglosaski, górski alpejski edytuj regulamin skomentuj
07/09
sob

5 km, 10 km
Gdańsk
pomorskie
- górski anglosaski edytuj regulamin skomentuj
07/09
sob

10 km
Mogilno
kujawsko-pomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
07/09
sob

5 km, 10 km
Praga
CZ
11000 uczestników ulica edytuj zapisy regulamin skomentuj
08/09
niedz

5 km, 10 km, 21.097 km
Warszawa
mazowieckie
- ulica edytuj zapisy regulamin skomentuj
08/09
niedz

10 km
Gąbin
mazowieckie
180 uczestników przełaj edytuj zapisy regulamin skomentuj
12/09
czw

5 km, 10 km
Kraków
małopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
14/09
sob

3 km, 10 km, 22 km
Dylągówka Boska Dolina
podkarpackie
216 uczestników przełaj, przeszkody edytuj zapisy regulamin skomentuj
14/09
sob

10 km
Warszawa
mazowieckie
- przełaj, ulica edytuj regulamin skomentuj
14/09
sob

10 km
Gdańsk
pomorskie
- ulica edytuj zapisy regulamin skomentuj
14/09
sob

10 km
Grodziczno
warmińsko-mazurskie
187 uczestników ulica edytuj regulamin skomentuj
14/09
sob

10 km
Grodziczno
warmińsko-mazurskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
15/09
niedz

5 km, 10 km
Inowrocław
kujawsko-pomorskie
- park edytuj zapisy regulamin skomentuj
15/09
niedz

5 km, 10 km
Ruda Śląska
śląskie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj
15/09
niedz

5 km, 10 km, 21 km
Ciechanów
mazowieckie
571 uczestników ulica edytuj zapisy regulamin skomentuj
15/09
niedz

10 km
Warszewice
kujawsko-pomorskie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj
15/09
niedz

10 km
Warszawa
mazowieckie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
15/09
niedz

10 km
Legnica
dolnośląskie
- park edytuj regulamin skomentuj
15/09
niedz

5 km, 10 km
Pilzno
podkarpackie
- wózki, ulica edytuj regulamin skomentuj
19/09
czw

5 km, 10 km
Kraków
małopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
21/09
sob

10 km, 37 km, 70 km, 100 km
Stare Jabłonki k.Ostródy
warmińsko-mazurskie
- przełaj edytuj zapisy regulamin skomentuj
21/09
sob

10 km
Więcbork
kujawsko-pomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
21/09
sob

5 km, 10 km
Rybnik
śląskie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj
21/09
sob

10 km
Kozienice
mazowieckie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
21/09
sob

10 km
Wieruszów
łódzkie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
21/09
sob

10 km
Jastrzębie-Zdrój
śląskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
22/09
niedz

10 km
Przemyśl
podkarpackie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
22/09
niedz

5.2 km, 10 km
Witkowo
wielkopolskie
500 uczestników ulica edytuj regulamin skomentuj
22/09
niedz

5 km, 10 km
Zabrze
śląskie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj
22/09
niedz

10 km
Trzcianka
wielkopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
22/09
niedz

10 km
Gdańsk
pomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
22/09
niedz

10 km
Knurów
śląskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
22/09
niedz

5 km, 10 km
Inowrocław
kujawsko-pomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
22/09
niedz

5 km, 10 km
Osówka
kujawsko-pomorskie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj
20/09-22/09
pt-niedz

500 m, 1 km, 10 km, 25 km, 50 km, 100 km, 200 km
Jura Krakowsko - Częstochowska
małopolskie
- górski anglosaski, górski alpejski edytuj regulamin skomentuj
26/09
czw

5 km, 10 km
Kraków
małopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
28/09
sob

10 km
Wrocław
dolnośląskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
28/09
sob

10 km, 21 km
Zielona Góra
lubuskie
- przełaj edytuj zapisy regulamin skomentuj
29/09
niedz

5 km, 10 km
Skoki
wielkopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
29/09
niedz

10 km
Bielsko-Biała
śląskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
29/09
niedz

10 km
Opole
opolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
29/09
niedz

10 km
Branice
opolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
29/09
niedz

10 km
Masłów/Ciekoty
świętokrzyskie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj
29/09
niedz

10 km
Wolin
zachodniopomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
29/09
niedz

10 km
Syców
dolnośląskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
29/09
niedz

10 km, 21.097 km
Kaźmierz
wielkopolskie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj
29/09
niedz

10 km
Chmielno
pomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
29/09
niedz

5 km, 10 km
Kazimierza Wielka
świętokrzyskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
29/09
niedz

10 km
Strzelin
dolnośląskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
03/10
czw

5 km, 10 km
Kraków
małopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
05/10
sob

5 km, 10 km
Gdańsk
pomorskie
- górski anglosaski edytuj regulamin skomentuj
05/10
sob

10 km
Warszawa
mazowieckie
- przełaj, ulica edytuj regulamin skomentuj
05/10
sob

5 km, 10 km
Kraków
małopolskie
1000 uczestników ulica edytuj regulamin skomentuj
05/10
sob

10 km
Nowy Wiśnicz
śląskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
06/10
niedz

10 km
Kielce
świętokrzyskie
- park edytuj regulamin skomentuj
06/10
niedz

10 km, 21.097 km
Legnica
dolnośląskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
06/10
niedz

10 km, 21 km
Obidowa
małopolskie
- górski anglosaski edytuj regulamin skomentuj
06/10
niedz

10 km
Susk Stary
mazowieckie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
06/10
niedz

10 km
Warszawa
mazowieckie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
06/10
niedz

10 km
Kutno
łódzkie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
06/10
niedz

10 km, 21.097 km
Augustów
podlaskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
06/10
niedz

10 km
Wrocław
dolnośląskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
10/10
czw

5 km, 10 km
Kraków
małopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
12/10
sob

10 km
Warszawa
mazowieckie
- park edytuj regulamin skomentuj
12/10
sob

10 km
Jaworzno
śląskie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj
12/10
sob

10 km
Bodzentyn
świętokrzyskie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj
12/10
sob

10 km, 21.097 km, 50 km
Aleksandrów Kujawski
kujawsko-pomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
13/10
niedz

10 km
Mosina
wielkopolskie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj
13/10
niedz

10 km
Czerwonka Włościańska
mazowieckie
- ulica edytuj zapisy regulamin skomentuj
13/10
niedz

10 km
Wrocław
dolnośląskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
13/10
niedz

10 km
Lewin Brzeski
opolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
13/10
niedz

10 km
Przyjaźń
pomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
13/10
niedz

10 km
Uniejów
łódzkie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
17/10
czw

5 km, 10 km
Kraków
małopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
19/10
sob

10 km
Warszawa
mazowieckie
- przełaj, ulica edytuj regulamin skomentuj
19/10
sob

10 km
Złotniki Kujawskie
kujawsko-pomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
19/10
sob

10 km
Leśniewo
pomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
19/10
sob

10 km
Kozielno
opolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
20/10
niedz

10 km, 21.097 km, 42.195 km, 70 km
Jedlnia Letnisko
mazowieckie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
19/10-20/10
sob-niedz

3 km, 6 km, 10 km
Wrocław
dolnośląskie
- przeszkody edytuj regulamin skomentuj
20/10
niedz

10 km
Staszów
świętokrzyskie
- przełaj edytuj zapisy regulamin skomentuj
20/10
niedz

10 km
Koło
wielkopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
24/10
czw

5 km, 10 km
Kraków
małopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
26/10
sob

10 km
Starościn
lubuskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
27/10
niedz

10 km
Tarnów
małopolskie
900 uczestników ulica edytuj zapisy regulamin skomentuj
27/10
niedz

5 km, 10 km, 21.097 km
Sosnowiec
śląskie
- przełaj, nordic walking edytuj regulamin skomentuj
31/10
czw

5 km, 10 km
Kraków
małopolskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
10/11
niedz

10 km
Radom
mazowieckie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
11/11
pon

10 km
Słubice
lubuskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
11/11
pon

1 mile, 10 km
Goleniów
zachodniopomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
11/11
pon

10 km
Gdynia
pomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
16/11
sob

10 km
Nowy Dwór Mazowiecki
mazowieckie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
24/11
niedz

5 km, 10 km
Inowrocław
kujawsko-pomorskie
- ulica edytuj regulamin skomentuj
15/12
niedz

5 km, 10 km
Zabrze
śląskie
- przełaj edytuj regulamin skomentuj

Nagrody

Brak nagród

07 maja 2017 w ramach III Drezdenecka Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 309 zawodników, 102 pań i 207 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KLAYBORD - 00:31:44
  2. Paweł TARASIUK - 00:32:49
  3. Karol KAZIKOWSKI - 00:33:56
  4. Jakub WAWRZYNIAK - 00:35:52
  5. Karol HELAK - 00:36:29
  6. Piotr MAJZLIK - 00:36:37

Kobiety

  1. Agnieszka WITCZAK FLAJSZER - 00:38:35
  2. Patrycja KOŁECKA - 00:42:07
  3. Emilia PERZ - 00:42:29
  4. Krystyna ŁUKASZEWICZ - 00:42:49
  5. Kamila KOWALCZYK - 00:44:02
  6. Agnieszka PODLECKA - 00:44:09

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 91 zawodników, 38 pań i 53 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz KOZŁOWSKI - 01:22:05
  2. Jędrzej JOSYPENKO - 01:22:35
  3. Gary BYRNE - 01:30:24
  4. Krzysztof GLAB - 01:33:02
  5. Krzysztof ŚLIWA - 01:34:12
  6. Henryk ŁEPECKI - 01:34:46

Kobiety

  1. Agata TAMBORSKA - 01:41:16
  2. Nina GRABOŚ - 01:47:40
  3. Anna DREJARZ-KACZMAREK - 01:51:11
  4. Angelika APANOWICZ - 01:52:43
  5. Monika STROBIN - 01:52:44
  6. Magdalena RACZYŃSKA - 01:55:17

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach V Bieg Wojciechowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 226 zawodników, 52 pań i 174 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam WAKULUK - 00:33:00
  2. Tomasz GRZYBOWSKI - 00:34:30
  3. Sylwester KUŚMIERZ - 00:35:15
  4. Arkadiusz SZCZOTKA - 00:36:16
  5. Dominik GOSK - 00:36:19
  6. Paweł MACHOWSKI - 00:36:24

Kobiety

  1. Diana DAWIDZIUK - 00:38:12
  2. Katarzyna WESOŁOWSKA - 00:42:37
  3. Monika GRABARCZYK - 00:43:24
  4. Agata ZIEMBICKA - 00:44:10
  5. Joanna RĘBIŚ - 00:44:42
  6. Anna GADOMSKA - 00:44:58

pomiar czasu: Czasomierzyk

07 maja 2017 w ramach II Bieg z zamkiem w tle odbył się bieg na 11 km.
Bieg ukończyło 172 zawodników, 57 pań i 115 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr HOLLY - 00:40:34
  2. Bartosz ZAJĄC - 00:40:36
  3. Krystian GRYCZUK - 00:41:00
  4. Paweł SADOWSKI - 00:41:20
  5. Bartłomiej WALOSZCZYK - 00:42:29
  6. Klaudiusz KOGUT - 00:43:05

Kobiety

  1. Jurczyk KINGA - 00:47:12
  2. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:47:35
  3. Justyna POMARAŃSKA - 00:48:48
  4. Anna ZACZYŃSKA - 00:49:38
  5. Paulina SZABRZYŃSKA - 00:50:01
  6. Ewa KROJCIG - 00:53:11

pomiar czasu: Feniks Timing

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 243 zawodników, 152 pań i 91 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Arkadiusz NOWAK - 00:39:21
  2. Grzegorz WARTAŁOWICZ - 00:41:51
  3. Jacek NOWOCIEŃ - 00:43:15
  4. Bogdan SNARSKI - 00:43:24
  5. Michał MĄCZEWSKI - 00:44:38
  6. Dariusz LISIAK - 00:45:07

Kobiety

  1. Weronika BRZUCHALSKA - 00:45:10
  2. Weronika ZIELIŃSKA - 00:46:04
  3. Marta JASTRZĘBSKA-MAJAK - 00:48:32
  4. Maja KASPERKIEWICZ - 00:50:11
  5. Karolina GAWROŃSKA - 00:50:42
  6. Aleksandra RZESZUTKO - 00:50:48

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 368 zawodników, 251 pań i 117 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz GREGORCZYK - 00:19:09
  2. Daniel GIELO - 00:20:14
  3. Juliusz BORAWSKI - 00:20:32
  4. Andrew MOSSOP - 00:21:06
  5. Marcin BUKAŁA - 00:21:13
  6. Mateusz BARTODZIEJ - 00:21:17

Kobiety

  1. Julita DYBIKOWSKA - 00:19:03
  2. Beata MILEWSKA - 00:20:31
  3. Natalia GAŁĄZKA - 00:22:19
  4. Katarzyna PRZEŹDZIECKA - 00:23:05
  5. Julia ZIÓŁKOWSKA - 00:23:33
  6. Marysia LISIAK - 00:23:35

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach XXVIII Maraton Juranda odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 222 zawodników, 35 pań i 187 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł PIOTRASCHKE - 02:38:07
  2. Sławomir KALISKI - 02:44:27
  3. Przemysław KALIŃSKI - 02:47:54
  4. Krzysztof KRUKOWSKI - 02:52:37
  5. Rafał KOT - 02:58:09
  6. Dariusz WĘDROWSKI - 03:00:36

Kobiety

  1. Marta BARCEWICZ - 03:07:33
  2. Anna KOZIARSKA - 03:17:02
  3. Ewa LISEK - 03:19:19
  4. Renata GINSZT - 03:39:34
  5. Marta WÓDKIEWICZ - 03:45:13
  6. Gabriela GÓRSKA - 03:51:53

pomiar czasu: DomTel-Sport

06 maja 2017 w ramach Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 3819 zawodników, 1267 pań i 2552 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek KOWALSKI - 00:30:40
  2. Damian PIETERCZYK - 00:30:59
  3. Łukasz OSKIERKO - 00:31:18
  4. Sylwester KUSTER - 00:31:36
  5. Maciej KUBIAK - 00:31:48
  6. Robert SADOWSKI - 00:32:00

Kobiety

  1. Monika CZAPIEWSKA - 00:36:12
  2. Małgorzata SZCZERBIŃSKA - 00:36:21
  3. Katarzyna POBŁOCKA - 00:36:26
  4. Monika ROLBIECKA - 00:37:00
  5. Kamila POBŁOCKA-DOBROWOLSKA - 00:37:16
  6. Ewa HURYŃ - 00:37:53

pomiar czasu: STS Timing

06 maja 2017 w ramach 35 Bieg Kujawiaka Pamięci Napoleona Dzwonkowskiego i Wiesława Wesołowskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 199 zawodników, 45 pań i 154 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Roman ROMANENKO - 00:33:13
  2. Boniface WAMBUA NDUVA - 00:33:39
  3. Paweł OLEJNIK - 00:33:56
  4. Łukasz PARSZCZYŃSKI - 00:35:55
  5. Marcin RAKOCZY - 00:37:14
  6. Kamil PODOLSKI - 00:40:19

Kobiety

  1. Katarzyna KOWALSKA - 00:38:36
  2. Olesia SMOWCZENKO - 00:39:34
  3. Izabela PARSZCZYŃSKA - 00:41:06
  4. Marta SZENK - 00:42:53
  5. Anna NOWAKOWSKA - 00:45:04
  6. Aneta TURALSKA - 00:45:50

03 maja 2017 w ramach X Bieg bez Granic odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 679 zawodników, 190 pań i 489 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:32:20
  2. Marcin CIEPŁAK - 00:32:48
  3. Szymon WASKIN - 00:33:04
  4. Kamil CZAPLA - 00:33:11
  5. Mateusz WOLNIK - 00:33:41
  6. Mateusz WŁOSTOWSKI - 00:34:22

Kobiety

  1. Michalina MENDECKA - 00:38:19
  2. Anna SZYJKA - 00:40:10
  3. Jadwiga DYBCZYŃSKA - 00:40:29
  4. Daria MENDECKA - 00:40:44
  5. Sylwia KUCZERA - 00:40:48
  6. Michalina JANOWSKA - 00:41:33

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach XXVII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności odbył się bieg na 9.2 km.
Bieg ukończyło 282 zawodników, 69 pań i 213 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 00:28:13
  2. Dawid KLEYBORD - 00:28:14
  3. Elmokhtar BENHARI - 00:29:09
  4. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:31:00
  5. Paweł MOSKAL - 00:31:26
  6. Radosław SADŁOS - 00:31:41

Kobiety

  1. Sara SZYMAŃSKA - 00:36:03
  2. Dorota PAWŁOWSKA - 00:36:18
  3. Małgorzata TUWALSKA - 00:36:34
  4. Anna Ć-KWAPISZEWSKA - 00:38:52
  5. Magdalena WOLF - 00:39:03
  6. Patrycja JAŻDŻEWSKA - 00:40:40

pomiar czasu: GOOD Time

03 maja 2017 w ramach Piaseczyńska Mila Konstytucyjna odbył się bieg na 1 mile.
Bieg ukończyło 169 zawodników, 63 pań i 106 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof WASIEWICZ - 00:04:09
  2. Piotr MIELEWCZYK - 00:04:09
  3. Andrzej WOJTCZAK - 00:04:11
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:04:17
  5. Paweł KOPACZEWSKI - 00:04:17
  6. Michał DĄBROWSKI - 00:04:22

Kobiety

  1. Aleksandra PŁOCIŃSKA - 00:04:52
  2. Oliwia MALMON - 00:04:52
  3. Natalia KOWALSKA - 00:05:18
  4. Anna STRUSKA-GĄTKOWSKA - 00:05:21
  5. Agata ZIEMBICKA - 00:05:50
  6. Aneta SOBIERAJ - 00:05:50

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 229 zawodników, 109 pań i 120 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Robert WILKOWIECKI - 00:16:45
  2. Sebastian TUBEK - 00:17:01
  3. Tomasz DANIELKIEWICZ - 00:17:36
  4. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:17:38
  5. Dawid BANAŚ - 00:17:41
  6. Rafał TOMOWIAK - 00:17:59

Kobiety

  1. Katarzyna WERNER - 00:20:04
  2. Monika WÓJCIK - 00:21:32
  3. Dagmara OWCZAREK - 00:21:42
  4. Magdalena ŁOWICKA - 00:21:45
  5. Katarzyna BUDZIEWSKA - 00:22:09
  6. Alicja BUĆKO - 00:22:12

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 355 zawodników, 93 pań i 262 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam PUTYRA - 00:33:22
  2. Paweł MATNER - 00:33:27
  3. Filip SMIEINSKI - 00:35:30
  4. Sławomir BIAŁOBRZESKI - 00:35:37
  5. Przemysław STEMPNIK - 00:37:22
  6. Wojciech DURCZYŃSKI - 00:37:47

Kobiety

  1. Małgorzata ZIELEŃ - 00:39:06
  2. Emilia ROGOZA - 00:40:15
  3. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:29
  4. Sonia ROZUMKIEWICZ - 00:42:22
  5. Zuzanna MAREK - 00:42:51
  6. Ewelina ŁOZOWSKA - 00:43:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach II Bieg Konstytucji 3 Maja – Międzyrzecz odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 135 zawodników, 50 pań i 85 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BELGRAU - 00:15:43
  2. Maciej GRABEK - 00:15:48
  3. Dominik KRYCA - 00:16:09
  4. Edwin KUSZCZYK - 00:17:15
  5. Cezary WALKOWSKI - 00:17:15
  6. Tomasz CHAWAWKO - 00:17:34

Kobiety

  1. Karolina BILAWA - 00:19:00
  2. Klaudia KOBYDECKA - 00:19:10
  3. Klaudia GREDKA - 00:20:21
  4. Kamila KOWALCZYK - 00:20:26
  5. Magdalena KIEWLUK - 00:21:03
  6. Agnieszka WOCH - 00:21:11

03 maja 2017 w ramach 27. Bieg Konstytucji 3 Maja z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 4142 zawodników, 1627 pań i 2515 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil JASTRZĘBSKI - 00:14:48
  2. Maciej BADUREK - 00:15:11
  3. Norbert PIEKIELNY - 00:15:15
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:15:24
  5. Sławomir PTAK - 00:15:34
  6. Michał BERNARDELLI - 00:15:34

Kobiety

  1. Iwona BERNARDELLI - 00:16:24
  2. Anna ŁAPIŃSKA - 00:17:39
  3. Alicia DIAGO - 00:18:50
  4. Monika KACZANOWSKA - 00:18:53
  5. Justyna KOSTRZEWSKA - 00:19:53
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:19:54

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach XXVI Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 347 zawodników, 53 pań i 294 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Boniface Wambua NDUVA - 01:11:13
  2. Maciej ŁUCYK - 01:13:57
  3. Yuriy BLAHODIR - 01:13:58
  4. Piotr HUMERSKI - 01:15:39
  5. Dariusz JANKOWSKI - 01:17:15
  6. Daniel BOSY - 01:18:00

Kobiety

  1. Julia DIAŁLOWA - 01:26:54
  2. Katarzyna BESZ-MALINOWSKA - 01:35:46
  3. Iwona MACIĄG - 01:36:37
  4. Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN - 01:37:23
  5. Magdalena PAKULSKA - 01:42:05
  6. Katarzyna ŻARNOWSKA - 01:42:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg Konstytucji 3 Maja odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 231 zawodników, 64 pań i 167 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz KACZOR - 00:14:58
  2. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:16:02
  3. Kolodumyk KNOMENKO - 00:16:36
  4. Krzysztof KRYGIER - 00:16:44
  5. Michał JAMIOŁ - 00:16:56
  6. Kuba GAŁASIEWICZ - 00:17:03

Kobiety

  1. Karolina WAŚNIEWSKA - 00:18:06
  2. Natalia KWIECIEN - 00:20:38
  3. Agnieszka MAŁYSEK - 00:21:10
  4. Ewelina PŁATOS - 00:21:36
  5. Maja DĘBSKA - 00:22:07
  6. Barbara KACZMARZYK - 00:22:19

pomiar czasu: Crono Chip

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 93 zawodników, 45 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Józef ZABIELSKI - 00:16:53
  2. Tomasz WASZCZUK - 00:17:24
  3. Kuba MURAWSKI - 00:17:35
  4. Sebastnian KUKASZEWSKI - 00:17:38
  5. Grzegorz BRAUN - 00:17:53
  6. Daniel POGORZELSKI - 00:17:58

Kobiety

  1. Nikola MURAWSKA - 00:21:08
  2. Ania KOMISACZYK - 00:21:57
  3. Zuzanna KAWCZYŃSKA - 00:24:09
  4. Karolina KIJANA - 00:24:24
  5. Jolanta SZYMAŃSKA - 00:24:32
  6. Dorota NOWAK - 00:25:07

pomiar czasu: Protiming24