Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!

Ładowanie...

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów

Login: dkrysiak
Imię: Dawid
Nazwisko: Krysiak
Data urodzenia: 01/05/2017



Zapisany do następujących imprez za pomocą formularza zapisów kalendarzbiegowy.pl



Brak przyszłych imprez, do których jesteś zapisany
Brak przeszłych imprez, do których jesteś zapisany

Lista dodanych materiałów



Brak przyszłych imprez
Brak przeszłych imprez

Lista materiałów, których jestem redaktorem



Brak przyszłych imprez
Brak przeszłych imprez

Lista ocenionych imprez

Brak ocen

Lista ostatnich odpowiedzi

Nagrody

Brak nagród

23 kwietnia 2017 w ramach Bieg Enigmy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 141 zawodników, 40 pań i 101 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dariusz JANKOWSKI - 00:33:31
  2. Radosław PLUCIŃSKI - 00:35:40
  3. Waldek KONIECZNY - 00:36:40
  4. Piotr WALIGÓRA - 00:37:13
  5. Jacek FURTAK - 00:37:17
  6. Waldemar KALETA - 00:37:20

Kobiety

  1. Patrycja KOŁECKA - 00:41:08
  2. Agnieszka CZERNIAK - 00:43:27
  3. Agnieszka KRZYŻANIAK - 00:43:58
  4. Justyna LIRSZ - 00:45:35
  5. Agnieszka ARABSKA-OPALA - 00:47:51
  6. Dominika PRZYBYSZEWSKA - 00:48:08

pomiar czasu: Plus Timing

23 kwietnia 2017 w ramach VII Bieg im. Braci Mikrutów odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 184 zawodników, 46 pań i 138 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:33:18
  2. Paweł MOSKAL - 00:33:35
  3. Maciej GÓRNY - 00:34:17
  4. Wojciech LUTOWSKI - 00:34:24
  5. Sylwester Leon TUCZYŃSKI - 00:34:57
  6. Paweł DZIERLIŃSKI - 00:36:51

Kobiety

  1. Dominika GRZELAK - 00:37:33
  2. Patrycja PACZKOWSKA - 00:41:08
  3. Agata WOŹNIAKOWSKA - 00:42:11
  4. Magdalena JAGODZIŃSKA - 00:43:41
  5. Daria PROCEK - 00:43:56
  6. Aleksandra PĘKAŁA - 00:44:15

pomiar czasu: Sport Time

23 kwietnia 2017 w ramach 34. Bieg Uliczny Memoriał Winanda Osińskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 755 zawodników, 207 pań i 548 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 00:31:47
  2. Marcin FEHLAU - 00:32:03
  3. Łukasz WIRKUS - 00:32:08
  4. Bartosz RYNKOWSKI - 00:32:11
  5. Norbert BORZĘCKI - 00:32:31
  6. Zbigniew KASZEWSKI - 00:32:40

Kobiety

  1. Olga KRAUTSOVA - 00:35:30
  2. Katsiaryna PTASHUK - 00:35:58
  3. Katarzyna POBŁOCKA - 00:36:55
  4. Paulina GRZEGÓRZEK - 00:37:31
  5. Ewa HURYŃ - 00:37:46
  6. Aleksandra POCHRANOWICZ - 00:37:59

pomiar czasu: Datasport

23 kwietnia 2017 w ramach Cross Straceńców odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 131 zawodników, 17 pań i 114 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Pavlo VERECKYI - 01:18:38
  2. Kamil MAKOS - 01:20:59
  3. Blahodir YURIY - 01:27:30
  4. Mateusz KRAWIECKI - 01:28:31
  5. Grzegorz JANKOWSKI - 01:29:49
  6. Tomasz DANIELKIEWICZ - 01:30:30

Kobiety

  1. Valentyna KILIARSKA - 01:33:15
  2. Anna FICNER - 01:35:14
  3. Emilia BŁASZCZYK - 01:48:24
  4. Emilia KUŹMIAK - 01:50:47
  5. Mariola BŁASZKOWSKA - 02:12:26
  6. Joanna SZCZUROWSKA - 02:15:04

23 kwietnia 2017 w ramach XX Półmaraton Ostrzeszowski odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 273 zawodników, 51 pań i 222 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Rafał CZARNECKI - 01:14:00
  2. Sergii KROULAIDIS - 01:13:46
  3. Karol FRELIK - 01:14:39
  4. Rafał FORMICKI - 01:15:21
  5. Tomasz JUSZCZAK - 01:15:37
  6. Krzysztof GÓRNY - 01:16:31

Kobiety

  1. Natalia NAGIRNJAK - 01:28:10
  2. Julia DIATLOWA - 01:28:29
  3. Lidia CZARNECKA - 01:29:44
  4. Olga KAZIMIROWA - 01:30:00
  5. Agnieszka SZYMANOWSKA - 01:31:49
  6. Barbara TOBIASZ - 01:34:15

23 kwietnia 2017 w ramach Fortuna Bieg odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 1168 zawodników, 282 pań i 886 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Silas Kiprono TOO - 00:30:46
  2. Henry KEMBOI - 00:30:50
  3. Paweł OLIJNYK - 00:31:08
  4. Mykhaylo IVERUK - 00:31:48
  5. Matouš VRZALA - 00:33:20
  6. Tomasz JANUSZ - 00:33:47

Kobiety

  1. Betty CHEPLETING - 00:34:15
  2. Swietlana OLIJNYK - 00:36:47
  3. Izabela KUBIAK - 00:39:40
  4. Jadwiga DYBCZYŃSKA - 00:40:29
  5. Dominika GIL - 00:40:35
  6. Magdalena BIAŁORCZYK - 00:41:06

pomiar czasu: Datasport

23 kwietnia 2017 w ramach DOZ Maraton Łódź z PZU odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 2000 zawodników, 592 pań i 1408 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz OSMULSKI - 00:32:55
  2. Paweł MATNER - 00:32:57
  3. Krzysztof PIETRZYK - 00:33:05
  4. Jan WYCHOWAŁEK - 00:33:37
  5. Marcin KĘSY - 00:33:52
  6. Michał KOSIOR - 00:34:53

Kobiety

  1. Zuzanna MOKROS - 00:37:04
  2. Martyna BALCERZAK - 00:38:46
  3. Natalia GRZEGORCZYK - 00:39:03
  4. Katarzyna GORLO - 00:39:18
  5. Agata WALCZAK - 00:40:51
  6. Monika KOŁATKA - 00:41:13

pomiar czasu: Datasport

23 kwietnia 2017 w ramach DOZ Maraton Łódź z PZU odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 1282 zawodników, 176 pań i 1106 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Samson Kiprono BARMAO - 02:14:19
  2. Asmare WORKNEH - 02:15:08
  3. Jafred Kipchumba CHIRCHIR - 02:16:29
  4. Wosen Zeleke DEMSE - 02:17:50
  5. Abdisa Sori BEDADA - 02:18:32
  6. Szymon KNOBLOCH - 02:36:55

Kobiety

  1. Kenza DAHMANI - 02:33:21
  2. Amelework Fikadu BOSHO - 02:34:25
  3. Tigist Shetu BILTO - 02:34:37
  4. Sifan Melaku DEMISE - 02:37:24
  5. Marta KLOC - 03:15:12
  6. Anna KETNER - 03:18:07

pomiar czasu: Datasport

23 kwietnia 2017 w ramach 5. ORLEN Warsaw Marathon odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 5567 zawodników, 1152 pań i 4415 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Felix KIMUTAI - 02:10:34
  2. Alex SAEKWO - 02:12:01
  3. Artur KOZŁOWSKI - 02:12:38
  4. Jeffrey EGGLESTON - 02:14:00
  5. Abdi FUFA - 02:15:35
  6. Philemon Gitia BAARU - 02:15:51

Kobiety

  1. Nastassia IVANOVA - 02:28:44
  2. Izabela TRZASKALSKA - 02:29:56
  3. Viola YATOR - 02:30:03
  4. Muluhabt TSEGA - 02:30:16
  5. Darya MYKHAYLOVA - 02:35:55
  6. Dominika STELMACH - 02:38:52

pomiar czasu: DomTel-Sport

22 kwietnia 2017 w ramach IV Bieg Papieski odbył się bieg na 6.3 km.
Bieg ukończyło 1800 zawodników, 678 pań i 1122 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam DRACZYŃSKI - 00:20:45
  2. Piotr ŁAWICKI - 00:20:57
  3. Jarosław DRUCIAREK - 00:21:58
  4. Filip ŚMIEIŃSKI - 00:22:02
  5. Tomasz LUBAŚ - 00:22:05
  6. Radosław PIASECKI - 00:22:12

Kobiety

  1. Urszula OLEJNICZAK - 00:26:32
  2. Anna ZACZYŃSKA - 00:26:56
  3. Monika LACHOWSKA - 00:27:12
  4. Ewelina LOZOWSKA - 00:28:08
  5. Elżbieta BOTUSZYN - 00:28:22
  6. Mariola BIALIC - 00:28:22

pomiar czasu: Super Sport

22 kwietnia 2017 w ramach II Nocna Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 1025 zawodników, 297 pań i 728 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil KARBOWIAK - 00:30:56
  2. Mariusz ZAREMBA - 00:33:11
  3. Yuriy BLAHODIR - 00:33:35
  4. Tomasz SOBCZYK - 00:33:41
  5. Bartosz ROSKOSZ - 00:34:33
  6. Damian JARECKI - 00:34:36

Kobiety

  1. Anna ROSTKOWSKA - 00:37:24
  2. Valentyna KILIARSKA - 00:37:36
  3. Yulia DIATLOVA - 00:38:13
  4. Anna WIĘCEK - 00:38:52
  5. Agata LITWIN - 00:40:36
  6. Mariola KRZEMIŃSKA - 00:42:08

pomiar czasu: Datasport

22 kwietnia 2017 w ramach III Świąteczne Spotkanie Biegowe 2017 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 50 zawodników, 14 pań i 36 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł MOLCZYK - 00:39:34
  2. Robert GRAJDURA - 00:40:13
  3. Waldemar MATYASZEK - 00:41:01
  4. Bogusław OPRYSZEK - 00:41:55
  5. Marek SIKOŃ - 00:42:07
  6. Tomasz KITA - 00:42:34

Kobiety

  1. Katarzyna KMIEĆ - 00:45:18
  2. Patrycja ŚWIERCZEK - 00:45:21
  3. Joanna NOWAK - 00:48:46
  4. Aneta KĄDZIOŁKA - 00:53:49
  5. Anna KOWALSKA - 00:54:59
  6. Monika KĄDZIOŁKA - 00:55:01

pomiar czasu: Protimer

22 kwietnia 2017 w ramach Biegi w Szczawnicy odbył się bieg na 6 km.
Bieg ukończyło 111 zawodników, 62 pań i 49 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej BENIOWSKI - 00:29:23
  2. Michał KOŻUCH - 00:30:25
  3. Dariusz LISTOPAD - 00:31:29
  4. Tomek MIKULSKI - 00:32:44
  5. Dariusz FARON - 00:35:36
  6. Łukasz SZLACHTOWSKI - 00:36:01

Kobiety

  1. Kinga PACHURA - 00:37:33
  2. Martyna WARDA - 00:41:32
  3. Anna WSZOŁEK - 00:43:00
  4. Emilia PERZ - 00:43:50
  5. Joanna BARNAŚ - 00:45:16
  6. Agnieszka HRYDZIUSZKO - 00:47:12

pomiar czasu: STS Timing

22 kwietnia 2017 w ramach II Wiszeńska (za)Dyszka odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 152 zawodników, 43 pań i 109 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Daniel DULSKI - 00:34:45
  2. Łukasz KACZMARCZYK - 00:37:59
  3. Mariusz TOKARCZYK - 00:38:01
  4. Wojciech URBANOWSKI - 00:38:10
  5. Tomasz KOZŁOWICZ - 00:38:15
  6. Karol KOMOROWSKI - 00:38:18

Kobiety

  1. Adrianna KALA - 00:44:45
  2. Bogumiła TANAŚ - 00:45:45
  3. Aneta KOSARZYCKA - 00:47:57
  4. Ewa BOĆKO - 00:49:03
  5. Anna CZERW - 00:49:31
  6. Małgorzata KRASZEWSKA - 00:49:40

pomiar czasu: Pulsar Sport

22 kwietnia 2017 w ramach II Bieg Po Zdrowie odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 80 zawodników, 26 pań i 54 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr DYLLA - 00:20:57
  2. Szymon KOŁODZIEJ - 00:21:40
  3. Mateusz KOPEĆ - 00:21:53
  4. Adam CIBIS - 00:21:59
  5. Dominik IWANEK - 00:22:25
  6. Paweł SZARF - 00:22:30

Kobiety

  1. Irena CZUTA-PAKOSZ - 00:25:44
  2. Kinga KUCZYŃSKA - 00:26:35
  3. Oliwia ŁABUDA - 00:28:07
  4. Magdalena GUMIENNY - 00:28:40
  5. Andrea JURCZYK - 00:28:43
  6. Elzbieta RAMS - 00:29:18

pomiar czasu: Time Sport

22 kwietnia 2017 w ramach Jorge Cross 2017 odbył się bieg na 13 km.
Bieg ukończyło 293 zawodników, 87 pań i 206 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam DRACZYŃSKI - 00:44:51
  2. Jacek STADNIK - 00:44:55
  3. Piotr MIKOŁAJCZAK - 00:45:20
  4. Dawid ROMANOWSKI - 00:48:51
  5. Sławomir TARCZEWSKI - 00:48:58
  6. Paweł DZIEDZIC - 00:49:27

Kobiety

  1. Patrycja DROZD - 00:55:43
  2. Anna RESPONDEK - 00:57:34
  3. Agnieszka JURCZAK - 00:58:41
  4. Joann TOMOŃSKA-MALINOWSKA - 00:59:31
  5. Elżbieta FUDALEJ - 00:59:33
  6. Elżbieta SIEMIATOWSKA - 01:00:37

pomiar czasu: Super Sport

22 kwietnia 2017 w ramach IV Uniwersytecka ZaDyszka im. Jerzego Żeligowskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 263 zawodników, 90 pań i 173 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr TOMCZYK - 00:36:30
  2. Filip PRZYMUSIŃSKI - 00:36:33
  3. Damian FILODA - 00:36:36
  4. Mateusz AGACIAK - 00:36:44
  5. Mariusz NOWAK - 00:37:46
  6. Artur BĄK - 00:38:20

Kobiety

  1. Małgorzata KOŁACKA - 00:39:31
  2. Alicia DIAGO - 00:40:24
  3. Weronika HEDZIELSKA - 00:41:32
  4. Anna KORZENIOWSKA - 00:42:42
  5. Anita NOWICKA-KOTLARSKA - 00:45:51
  6. Elżbieta NEKANDA-TREPKA - 00:48:26

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

22 kwietnia 2017 w ramach Jorge Cross 2017 odbył się bieg na 6 km.
Bieg ukończyło 119 zawodników, 57 pań i 62 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sebastian SOBCZAK - 00:23:09
  2. Jakub WAWRZYKOWSKI - 00:23:55
  3. Marcin PIOTROWSKI - 00:24:00
  4. Bartłomiej WALOSZCZYK - 00:24:01
  5. Krzysztof PRZYWORSKI - 00:24:17
  6. Mateusz ROŻNOWICZ - 00:24:51

Kobiety

  1. Agnieszka GADOMSKA - 00:26:27
  2. Katarzyna DURZYŃSKA - 00:28:48
  3. Agnieszka WOCH - 00:29:16
  4. Elżbieta SARNECKA - 00:31:14
  5. Agata ZABOKLICKA - 00:32:22
  6. Monika ŁOWEJKO - 00:32:54

pomiar czasu: Super Sport

22 kwietnia 2017 w ramach XXIV Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 945 zawodników, 240 pań i 705 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł OLINYK - 00:32:55
  2. Roman POLIUKHOVYCH - 00:33:03
  3. Dawid KLAYBOR - 00:33:21
  4. Vadum ROGOZOWSKI - 00:33:27
  5. Mykhaylo IVERUK - 00:35:42
  6. Kamil GAIK - 00:35:44

Kobiety

  1. Swietlana OLINYK - 00:39:23
  2. Julia DIALTOWA - 00:39:39
  3. Michalina MENDECKA - 00:40:03
  4. Patrycja WŁODARCZYK - 00:40:17
  5. Agnieszka KOBIERSKA - 00:41:14
  6. Aleksandra JACHIMCZYK - 00:42:17

pomiar czasu: DomTel-Sport

22 kwietnia 2017 w ramach IV Uniwersytecka ZaDyszka im. Jerzego Żeligowskiego odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 170 zawodników, 77 pań i 93 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BYTNIEWSKI - 00:19:06
  2. Paweł MURAWSKI - 00:19:34
  3. Hubert BORWIŃSKI - 00:19:46
  4. Tomasz MUSIAŁ - 00:19:57
  5. Marcel MARKIEWICZ - 00:20:49
  6. Domink MAMET - 00:20:57

Kobiety

  1. Marianna TRZECIAK - 00:23:13
  2. Katarzyna ALBRECHT - 00:25:47
  3. Klaudia SOKOŁOWSKA - 00:26:52
  4. Magdalena PALMOWSKA - 00:27:11
  5. Joanna BESTRZYŃSKA - 00:27:13
  6. Kamila WYLEGAŁA - 00:27:25

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

22 kwietnia 2017 w ramach Biegi w Szczawnicy odbył się bieg na 20 km.
Bieg ukończyło 302 zawodników, 145 pań i 157 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dariusz MAREK - 01:36:34
  2. Krzysztof DOŁĘGOWSKI - 01:40:18
  3. Artur BARAN - 01:41:00
  4. Łukasz BARANOW - 01:42:24
  5. Damian KOZIOL - 01:43:26
  6. Piotr KSIĄŻKIEWICZ - 01:46:05

Kobiety

  1. Martyna KANTOR - 01:54:12
  2. Justyna GRZYWACZEWSKA - 02:03:37
  3. Monika MOSIOŁEK - 02:05:53
  4. Lenka WAGNER - 02:16:24
  5. Weronika ZIELIŃSKA - 02:18:46
  6. Karolina KISZKA - 02:20:42

pomiar czasu: STS Timing

22 kwietnia 2017 w ramach Leśny Bieg odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 177 zawodników, 77 pań i 100 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin MISZEWSKI - 00:39:40
  2. Maksym GRZYBOWSKI - 00:46:17
  3. Michal FELON - 00:47:29
  4. Piotr NAWROT - 00:47:53
  5. Radosław RADULSKI - 00:47:54
  6. Krystian JARANTEWICZ - 00:49:20

Kobiety

  1. Iwona SZABŁOWSKA - 00:54:06
  2. Kamila SZULC - 00:57:48
  3. Monika BEYER-WRÓBLEWSKA - 00:59:23
  4. Ewa PIOTROWICZ - 00:59:44
  5. Anna RYBOŁOWICZ - 01:00:26
  6. Beata DORSZ - 01:00:42

pomiar czasu: GOOD Time

22 kwietnia 2017 w ramach Leśny Bieg odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 199 zawodników, 54 pań i 145 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Robert SADOWSKI - 01:23:37
  2. Daniel CHUCHAŁA - 01:30:19
  3. Łukasz KESLINKE - 01:32:06
  4. Paweł TOMECZKOWSKI - 01:32:52
  5. Janusz LIDZBARSKI - 01:33:28
  6. Mateusz MODERHAK - 01:37:17

Kobiety

  1. Aleksandra BARANOWSKA-TRZASKO - 01:42:51
  2. Elżbieta TUWALSKA - 01:44:37
  3. Natalia CHATKINA - 01:45:13
  4. Iwona SIKORA - 01:50:17
  5. Anna SUŁKOWSKA - 01:55:58
  6. Monika KRAWCZUK - 01:56:50

pomiar czasu: GOOD Time

22 kwietnia 2017 w ramach Król Parku odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 357 zawodników, 116 pań i 241 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz URBAŃCZYK - 01:21:55
  2. Dawid CIEŚLAK - 01:22:14
  3. Paweł ŁĄCZNY - 01:23:01
  4. Dominik ANDRZEJEWSKI - 01:26:27
  5. Michał SZCZEPANIAK - 01:27:15
  6. Piotr STARKOWSKI - 01:27:22

Kobiety

  1. Maria WENGIEREK - 01:38:00
  2. Emilia BOGUCKA - 01:43:00
  3. Katarzyna BĄK - 01:43:23
  4. Agnieszka ZAŁUSKA-LIPA - 01:43:21
  5. Karolina CHMIELARZ - 01:44:01
  6. Renata KWIATKOWSKA - 01:45:01

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

22 kwietnia 2017 w ramach Biegi w Szczawnicy odbył się bieg na 43 km.
Bieg ukończyło 544 zawodników, 132 pań i 412 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil LEŚNIAK - 03:50:27
  2. Rafał KLECHA - 03:58:08
  3. Robert FARON - 03:59:17
  4. Tomek KOCZWARA - 04:04:04
  5. Piotr BIERNAWSKI - 04:07:45
  6. Andrzej TOKARZ - 04:11:21

Kobiety

  1. Natalia TOMASIAK - 04:42:59
  2. Katarzyna SOLIŃSKA - 04:47:18
  3. Sylwia BONDARA - 04:48:57
  4. Agnieszka KORPAL - 05:20:06
  5. Paulina KRAWCZAK - 05:21:54
  6. Wioletta DESSAUER - 05:26:41

pomiar czasu: STS Timing

22 kwietnia 2017 w ramach Król Parku odbył się bieg na 60 km.
Bieg ukończyło 149 zawodników, 23 pań i 126 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz WRÓBEL - 04:21:21
  2. Łukasz PRZYBYLSKI - 04:48:34
  3. Marek RUTKA - 04:50:05
  4. Jakub STYPEREK - 04:54:53
  5. Jarosław STRYKOWSKI - 04:59:18
  6. Filip MORAWSKI - 05:05:02

Kobiety

  1. Katarzyna MAY-ADAMEK - 05:39:07
  2. Gosia JACKOWIAK - 05:50:01
  3. Edyta BIERNACKA - 05:55:08
  4. Agnieszka MICHALSKA - 06:03:43
  5. Beata MUCHA - 06:27:57
  6. Katarzyna REMLEIN - 06:30:56

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

22 kwietnia 2017 w ramach Biegi w Szczawnicy odbył się bieg na 96.5 km.
Bieg ukończyło 260 zawodników, 33 pań i 227 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin ŚWIERC - 06:06:38
  2. Bartosz GORCZYCA - 06:11:38
  3. Wojciech PROBST - 06:21:21
  4. Paweł DYBEK - 06:57:08
  5. Sebastian SIKORA - 07:00:08
  6. Łukasz ZDANOWSKI - 07:01:26

Kobiety

  1. Edyta LEWANDOWSKA - 07:34:11
  2. Anna KĄCKA - 07:43:50
  3. Marta WENTA - 07:51:53
  4. Iwona KIK - 08:10:57
  5. Katarzyna PIECHULA - 08:39:37
  6. Agata DŁUGOSZ - 09:10:05

pomiar czasu: STS Timing

15 kwietnia 2017 w ramach III Bieg Zajączka Wielkanocnego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 302 zawodników, 107 pań i 195 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jakub MUSIAŁ - 00:37:21
  2. Aleksander KAZIMIROW - 00:37:57
  3. Mikołaj GŁUCHY - 00:38:34
  4. Adam ŚLEDŹ - 00:38:54
  5. Paweł ROGOWSKI - 00:39:00
  6. Leszek LANGOWICZ - 00:40:15

Kobiety

  1. Olga KAZIMIROWA - 00:42:11
  2. Karolina KUNDYS - 00:46:21
  3. Dorota LUTOMSKA - 00:46:37
  4. Monika LEHMANN - 00:48:23
  5. Agnieszka KRZYŻANIAK - 00:48:45
  6. Katarzyna ALBRECHT - 00:50:08

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

15 kwietnia 2017 w ramach III Bieg Zajączka Wielkanocnego odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 373 zawodników, 212 pań i 161 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Maciej ŁUCYK - 00:17:26
  2. Zbigniew MIŚ - 00:18:06
  3. Tomasz MUSIAŁ - 00:18:09
  4. Szymon BRZOZOWSKI - 00:18:53
  5. Artur CHOJNACKI - 00:18:58
  6. Michał GALIŃSKI - 00:19:01

Kobiety

  1. Karolina BILAWA - 00:20:36
  2. Małgorzata WAWRZYNIAK - 00:21:19
  3. Joanna DAJERLING - 00:23:16
  4. Magdalena JAWORSKA - 00:23:24
  5. Joanna GUZIK - 00:23:28
  6. Żaneta OBARA - 00:23:52

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

09 kwietnia 2017 w ramach 3. Dycha po Żarach odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 647 zawodników, 213 pań i 434 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam DRACZYŃSKI - 00:32:44
  2. Aleksander WOSTAL - 00:33:24
  3. Jacek STADNIK - 00:33:49
  4. Sebastian SOBCZAK - 00:35:06
  5. Adam PISULSKI - 00:35:15
  6. Michał ŁAWROWSKI - 00:35:22

Kobiety

  1. Agnieszka GADOMSKA - 00:41:10
  2. Agnieszka JAWNIAK - 00:44:20
  3. Agnieszka JURCZAK - 00:45:26
  4. Joanna WOŹNIAK-CIEŚLAR - 00:45:50
  5. Dorota LASKOWSKA - 00:46:02
  6. Wioletta OLEKSYK - 00:46:10

pomiar czasu: Pulsar Sport

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów

  • MaciekJ87 ocenił BricoMarche - Hotel Senator Challenge I Półmaraton Starachowicki
    Ocena ogólna: 1
    Sceneria: 6
    Atmosfera: 3
    Wartość: 1
    Czy wystartujesz znowu: 0
    Szanse na życiówkę: 2
    Organizacja: 0
    Dla początkujących: 1

    Organizacja to tragedia! Trasa kiepsko zabezpieczona,

  • irenek ocenił Czwarta Dycha do Maratonu
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 9
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 8
    Organizacja: 9
    Dla początkujących: 8

  • cris.zary ocenił 3. Dycha po Żarach
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 8
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 10

    Są tylko 2 takie imprezy w