Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!

Ładowanie...

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów

Login: miichaal
Imię: Michał
Nazwisko: Piotrowski
Data urodzenia: 10/03/1985



Zapisany do następujących imprez za pomocą formularza zapisów kalendarzbiegowy.pl



Brak przyszłych imprez, do których jesteś zapisany
Brak przeszłych imprez, do których jesteś zapisany

Lista dodanych materiałów



Brak przyszłych imprez
Brak przeszłych imprez

Lista materiałów, których jestem redaktorem



Brak przyszłych imprez
Brak przeszłych imprez

Lista ocenionych imprez

Brak ocen

Lista ostatnich odpowiedzi

  • 31.01.2017 12:13 Lista zapisanych »

    Witam Gdzie można znaleźć link do zapisów? Czy będzie jakaś odprawa (dzień wcześniej lub tego samego dnia)?

Nagrody

Brak nagród

19 marca 2017 w ramach Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 595 zawodników, 175 pań i 420 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam NOWICKI - 00:30:14
  2. Wojciech PIWOWARCZYK - 00:32:55
  3. Paweł ZWIĄZEK - 00:34:25
  4. Sebastian FLORCZAK - 00:34:29
  5. Kamil BIENIEK - 00:35:56
  6. Jacek GWÓŹDŹ - 00:35:59

Kobiety

  1. Monika ANDRZEJCZAK - 00:38:51
  2. Nikolina SZURGOCIŃSKA - 00:39:24
  3. Katarzyna WROTECKA - 00:40:57
  4. Ewelina POTERAŁA - 00:41:07
  5. Klaudia KOBYDECKA - 00:41:15
  6. Małgorzata MUSZYŃSKA - 00:43:44

pomiar czasu: DomTel-Sport

19 marca 2017 w ramach IV Cross Marcowy odbył się bieg na 8 km.
Bieg ukończyło 105 zawodników, 29 pań i 76 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz BIELEŃ - 00:32:56
  2. Adam DRZYMAŁA - 00:33:15
  3. Piotr PIHIL - 00:33:15
  4. Krzysztof NOWAK - 00:33:53
  5. Krzysztof STRUNOWSKI - 00:34:07
  6. Jakub MARCINIAK - 00:34:15

Kobiety

  1. Emilia BOGUCKA - 00:38:32
  2. Magdalena KĘDZIORA - 00:41:07
  3. Monika ŁAPIŃSKA - 00:41:29
  4. Dorota KRÓLAK - 00:41:50
  5. Julia SOBSKA - 00:44:07
  6. Agata BYSZKIEWICZ-GRECZUK - 00:44:38

pomiar czasu: Plus Timing

19 marca 2017 w ramach CITY TRAIL Łódź odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 364 zawodników, 134 pań i 230 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Wojciech SOWIK - 00:15:28
  2. Paweł KOPACZEWSKI - 00:16:32
  3. Tomasz PIETRZAK - 00:16:39
  4. Łukasz WOJNICKI - 00:16:40
  5. Mateusz JASZCZAK - 00:16:41
  6. Krzysztof PIETRZYK - 00:16:45

Kobiety

  1. Zuzanna MOKROS - 00:18:16
  2. Natalia GRZEGORCZYK - 00:19:06
  3. Magdalena PIERZCHAŁA - 00:19:13
  4. Marta BUKOWSKA - 00:20:34
  5. Agata TAMBORSKA - 00:20:42
  6. Monika GLONEK-SIKORA - 00:21:09

19 marca 2017 w ramach XIV Krakowski Półmaraton Marzanny odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 3186 zawodników, 801 pań i 2385 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MIELEWCZYK - 01:11:37
  2. Rafał CZARNECKI - 01:11:40
  3. Łukasz KAPŁON - 01:13:25
  4. Tomasz KLISZ - 01:15:15
  5. Maciej LUBIENIECKI - 01:15:21
  6. Piotr BIERNAWSKI - 01:15:34

Kobiety

  1. Anna ROSTKOWSKA - 01:19:56
  2. Kamila POBŁOCKA-DOBROWOLSKA - 01:23:07
  3. Ewa KUCHARSKA - 01:23:11
  4. Martyna KANTOR - 01:23:32
  5. Regina KULKA - 01:25:54
  6. Aneta SZECÓWKA - 01:25:58

pomiar czasu: STS Timing

19 marca 2017 w ramach II Półmaraton Leszczyński Duda-Cars odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 653 zawodników, 119 pań i 534 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz DEMCZYSZAK - 01:09:16
  2. Adam MARYSIAK - 01:10:10
  3. Dawid KLAYBOR - 01:10:16
  4. Szymon KRAWCZYK - 01:12:22
  5. Daniel DULSKI - 01:12:32
  6. Krzysztof SZYMANOWSKI - 01:14:36

Kobiety

  1. Agnieszka JERZYK - 01:20:08
  2. Wioletta PADUSZYŃSKA - 01:20:59
  3. Patrycja DROZD - 01:27:39
  4. Anna LASECKA - 01:29:25
  5. Monika LACHOWSKA - 01:30:23
  6. Karolina JURCZAK - 01:30:31

pomiar czasu: DomTel-Sport

19 marca 2017 w ramach Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg 6/6 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 89 zawodników, 23 pań i 66 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof SAWICKI - 00:36:04
  2. Tomasz WASZCZUK - 00:37:41
  3. Kamil TARNOWSKI - 00:37:59
  4. Damian WOJCIESZONEK - 00:38:09
  5. Mateusz ŁANGOWSKI - 00:39:28
  6. Łukasz KAMIŃSKI - 00:40:44

Kobiety

  1. Magda MACIASZCZYK - 00:50:39
  2. Izabela PODPORSKA - 00:51:04
  3. Małgorzata OSOJCA - 00:52:29
  4. Magdalena KŁYSZEJKO - 00:52:38
  5. Adrianna BIEŁOWIEC - 00:52:42
  6. Monika ŻYGIEŁO - 00:52:43

19 marca 2017 w ramach Bieg Wiosenny Radia Wrocław odbył się bieg na 6 km.
Bieg ukończyło 194 zawodników, 81 pań i 113 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jacek LESIECKI - 00:19:34
  2. Władysław KWAŚNICKI - 00:20:21
  3. Jerzy ŁADYSZ - 00:21:57
  4. Patryk GLAZ - 00:22:28
  5. Jacek KAMIŃSKI - 00:23:05
  6. Paweł POSŁUSZNY - 00:23:25

Kobiety

  1. Anita HOŁUBOWICZ - 00:25:42
  2. Monika DRĄŻEWSKA - 00:26:44
  3. Agnieszka HAWRON - 00:27:28
  4. Joanna KOZUBAL - 00:30:11
  5. Katarzyna PTASZEK - 00:31:11
  6. Janina DROZD - 00:31:19

19 marca 2017 w ramach XIV Krakowski Półmaraton Marzanny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 816 zawodników, 366 pań i 450 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon KULKA - 00:31:43
  2. Adam CZERWIŃSKI - 00:32:12
  3. Mateusz CELAK - 00:32:36
  4. Jakub BURGHARDT - 00:33:33
  5. Paweł PIOTRASCHKE - 00:35:01
  6. Bartosz ZAJĄC - 00:35:09

Kobiety

  1. Karolina GIZA - 00:36:22
  2. Paulina GOLEC - 00:36:44
  3. Anna SZYSZKA - 00:36:49
  4. Anna ŁAPIŃSKA - 00:37:32
  5. Michalina MENDECKA - 00:37:52
  6. Agnieszka CADER - 00:38:46

pomiar czasu: STS Timing

19 marca 2017 w ramach CITY TRAIL Katowice odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 424 zawodników, 136 pań i 288 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon KOTYLA - 00:16:05
  2. Damian PASEK - 00:16:08
  3. Mateusz WŁOSTOWSKI - 00:16:17
  4. Piotr MRACHACZ - 00:16:29
  5. Tomasz KAWIK - 00:16:48
  6. Wojciech CZERNEK - 00:16:53

Kobiety

  1. Julia SURMAN - 00:20:42
  2. Agnieszka JANOCHA - 00:21:02
  3. Ewa NOWAK - 00:21:09
  4. Weronika BAGIŃSKA - 00:21:13
  5. Oliwia MUTWIL - 00:21:32
  6. Karolina JANKO - 00:21:44

19 marca 2017 w ramach 2. Gdynia Półmaraton odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 5896 zawodników, 1634 pań i 4262 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Hilary Kiptum MAIYO KIMAIYO - 01:02:55
  2. Mengistu ZELALEM GEZAHEGNE - 01:03:21
  3. Bernard MUINDE MATHEKA - 01:04:23
  4. Tomasz GRYCKO - 01:05:20
  5. Yuriy RUSYUK - 01:06:53
  6. Andrzej ROGIEWICZ - 01:07:13

Kobiety

  1. Fatiha BENCHATKI - 01:12:23
  2. Christine MORAA OIGO - 01:12:49
  3. Runa SKROVE FALCH - 01:14:14
  4. Viktoriya KHAPILINA - 01:15:18
  5. Betty CHEPLETING - 01:15:38
  6. Dominika NOWAKOWSKA - 01:16:01

pomiar czasu: Datasport

18 marca 2017 w ramach Bieg z okazji 70. lecia K.S. STAL Gorzów Wielkopolski odbył się bieg na 7 km.
Bieg ukończyło 410 zawodników, 104 pań i 306 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BELGRAU - 00:22:26
  2. Marcin PALCZARSKI - 00:23:27
  3. Mariusz NOWAK - 00:23:49
  4. Adam KUŚ - 00:24:10
  5. Jakub BYCZEK - 00:24:13
  6. Patryk SOPATA - 00:24:13

Kobiety

  1. Malwina DYMEK - 00:26:35
  2. Klaudia CZAJCZYŃSKA - 00:28:50
  3. Klaudia GREDKA - 00:29:38
  4. Monika WALENTYNOWICZ - 00:30:15
  5. Lucyna POZNAŃSKA - 00:30:30
  6. Ola ROJEK - 00:30:30

pomiar czasu: Sport Time

18 marca 2017 w ramach Biegi Cztery Pory Roku LOGORUN odbył się bieg na 5.4 km.
Bieg ukończyło 209 zawodników, 132 pań i 77 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Rafał TOMOWIAK - 00:19:54
  2. Sławek KONIECZNY - 00:20:13
  3. Kacper KISTOWSKI - 00:20:25
  4. Artur CHOJNACKI - 00:20:31
  5. Aleksander SĘCZKOWSKI - 00:20:55
  6. Damian ZACHMYC - 00:21:31

Kobiety

  1. Dorota ZYSIK - 00:24:38
  2. Monika OWCZARCZAK - 00:24:39
  3. Beata WILCZYŃSKA - 00:25:20
  4. Ewa SZCZĘSNA - 00:27:13
  5. Romana WARSZCZYŃSKA - 00:27:46
  6. Dorota ZOWCZAK - 00:27:59

pomiar czasu: Datasport

18 marca 2017 w ramach Biegi Cztery Pory Roku LOGORUN odbył się bieg na 10.8 km.
Bieg ukończyło 141 zawodników, 51 pań i 90 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur BĄK - 00:41:39
  2. Kazimierz GRYCMAN - 00:42:37
  3. Piotr WZIĘCH - 00:43:51
  4. Leszek LANGOWICZ - 00:44:14
  5. Mateusz NETTMANN - 00:47:41
  6. Paweł WIŚNIEWSKI - 00:48:38

Kobiety

  1. Alicia DIAGO - 00:44:33
  2. Agnieszka KIJAK - 00:48:28
  3. Anna HOFFMANN - 00:52:09
  4. Zuzanna ZIENKIEWICZ - 00:54:21
  5. Katarzyna FALIŃSKA - 00:54:50
  6. Sylwia KONCZEWICZ - 00:56:00

pomiar czasu: Datasport

18 marca 2017 w ramach II Bieg Jedności Kaszubów odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 96 zawodników, 48 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz KUJAWSKI - 00:16:59
  2. Damian BUCZKOWSKI - 00:19:04
  3. Roman BŁOŃSKI - 00:19:24
  4. Marcin LANGA - 00:19:44
  5. Kuba ROLEWSKI - 00:19:45
  6. Piotr SMOLIŃSKI - 00:20:20

Kobiety

  1. Katarzyna OWCZAREK - 00:23:09
  2. Beata CHUDZIK - 00:23:42
  3. Renata JAMRÓZ - 00:24:37
  4. Grażyna KRAWCZYK - 00:25:15
  5. Anna CEPIŃSKA - 00:25:41
  6. Emilia KRZYSTOWSKA-WÓJCIK - 00:25:48

pomiar czasu: GOOD Time

18 marca 2017 w ramach II Bieg Jedności Kaszubów odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 125 zawodników, 30 pań i 95 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartłomiej NIKRANT - 00:35:13
  2. Łukasz GOSTKOWSKI - 00:37:36
  3. Jan RUTKOWSKI - 00:37:41
  4. Tomasz KALETA - 00:38:01
  5. Bartosz MICHALSKI - 00:38:08
  6. Adam CZYŻ - 00:39:20

Kobiety

  1. Kamila PLICHTA - 00:44:04
  2. Ilona BRZEZIK - 00:46:02
  3. Monika CYBULSKA - 00:48:59
  4. Anna ŚLIWAK-BŁOŃSKA - 00:49:07
  5. Natalia CHOJNACKA - 00:49:21
  6. Paulina GAFFKE - 00:49:37

pomiar czasu: GOOD Time

18 marca 2017 w ramach CITY TRAIL Wrocław odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 393 zawodników, 132 pań i 261 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dariusz BORATYŃSKI - 00:15:39
  2. Rafał MROWIŃSKI - 00:15:41
  3. Andrzej WITEK - 00:15:53
  4. Filip PAPLA - 00:15:56
  5. Jacek SOBAS - 00:16:02
  6. Mikołaj CZERONEK - 00:16:13

Kobiety

  1. Dominika NAPIERAJ - 00:18:10
  2. Małgorzata ZIELEŃ - 00:18:15
  3. Anna PRZYJAZNA - 00:18:30
  4. Aleksandra KACZMAREK - 00:19:23
  5. Katarzyna BIERNACKA - 00:19:29
  6. Anna WIĘCEK - 00:19:39

18 marca 2017 w ramach Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 147 zawodników, 30 pań i 117 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid STEFAŃSKI - 00:39:15
  2. Adrian GRACZYK - 00:41:23
  3. Dariusz KONARCZAK - 00:41:48
  4. Sebastian BOROWCZYK - 00:42:28
  5. Wojciech GRABIŃSKI - 00:43:38
  6. Krzysztof TERLECKI - 00:44:07

Kobiety

  1. Katarzyna PASTWA - 00:49:49
  2. Katarzyna PIETRUSZKA - 00:50:12
  3. Lucyna WALASZCZYK - 00:50:24
  4. Małgorzata WAWRZYNIAK - 00:52:45
  5. Magdalena BIEŃ - 00:57:20
  6. Zofia WAWRZYNIAK - 00:57:39

18 marca 2017 w ramach Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 98 zawodników, 38 pań i 60 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Miłosz CZECHOWICZ - 00:19:50
  2. Dariusz ZAWIDZKI - 00:20:03
  3. Robert SIKORA - 00:20:53
  4. Arkadiusz MICHALSKI - 00:21:12
  5. Piotr STARKOWSKI - 00:21:36
  6. Szymon MICH - 00:21:58

Kobiety

  1. Joanna DAJERLING - 00:25:41
  2. Marlena STRZELCZYK - 00:26:20
  3. Alina LICZNIERSKA - 00:26:29
  4. Renata MICHALSKA - 00:27:23
  5. Agata MASTERNAK - 00:27:24
  6. Joanna SKĄPSKA - 00:27:29

12 marca 2017 w ramach XXXI Międzynarodowy Bieg Zaślubin odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 875 zawodników, 212 pań i 663 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:46:28
  2. Sergii MARCHUK - 00:46:42
  3. Sergii UKRAIŃSKI - 00:49:05
  4. Norbert BORZĘCKI - 00:50:19
  5. Piotr POBŁOCKI - 00:50:19
  6. Volodymyr KNOMENKO - 00:50:57

Kobiety

  1. Katarzyna POBŁOCKA - 00:56:47
  2. Kamila POBŁOCKA-DOBROWOLSKA - 00:57:10
  3. Katarzyna WROTECKA - 01:02:26
  4. Iwona PAPIERSKA - 01:02:39
  5. Anna FELSKA - 01:03:59
  6. Wioletta MURAWSKA - 01:04:29

pomiar czasu: B4Sport

12 marca 2017 w ramach Wrocławska Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 521 zawodników, 140 pań i 381 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jacek SOBAS - 00:33:02
  2. Mariusz ZAREMBA - 00:33:18
  3. Igor ZALEWSKI - 00:33:28
  4. Bartosz ZAJĄC - 00:33:37
  5. Jakub KULESZA - 00:33:57
  6. Dawid SMOLAK - 00:35:13

Kobiety

  1. Elżbieta KOWALEWSKA - 00:39:20
  2. Emilia ROGOZA - 00:41:08
  3. Agnieszka GÓRNIAK-ANTKOWIAK - 00:41:50
  4. Karolina LEŚNIAK - 00:42:30
  5. Monika WÓJCIK - 00:42:56
  6. Jagoda PETRYNA - 00:43:04

pomiar czasu: Datasport

12 marca 2017 w ramach Bieg Zielonych Sznurowadeł odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 282 zawodników, 57 pań i 225 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał ORZEŁ - 01:14:29
  2. Paweł LISICKI - 01:16:09
  3. Kamil MŁYNARZ - 01:17:29
  4. Michał JAGIEŁO - 01:18:19
  5. Robert ZYCH - 01:20:37
  6. Krzysztof POLAK - 01:21:11

Kobiety

  1. Karolina WAŚNIEWSKA - 01:24:34
  2. Justyna ŚLIWIAK - 01:26:41
  3. Olga ZARZECZNA - 01:34:32
  4. Paulina GAIK - 01:40:14
  5. Iwona ŚWIERCZ - 01:41:11
  6. Kinga BRZOSZKIEWICZ - 01:42:02

pomiar czasu: STS Timing

12 marca 2017 w ramach CITY TRAIL Szczecin odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 549 zawodników, 202 pań i 347 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Maciej ŻOŁNOWSKI - 00:17:30
  2. Sebastian FLORCZAK - 00:18:04
  3. Paweł PAWLISIAK - 00:18:20
  4. Tomasz WASZCZUK - 00:18:25
  5. Arkadiusz MINKO - 00:18:28
  6. Bartek BUŁATOWICZ - 00:18:49

Kobiety

  1. Sylwia TELATYŃSKA - 00:21:27
  2. Ania KOMISARCZYK - 00:23:34
  3. Aleksandra MAZAN - 00:23:44
  4. Klaudia MAŚLANKA - 00:23:48
  5. Nikola MURAWSKA - 00:24:04
  6. Anna BAZAN - 00:24:08

12 marca 2017 w ramach II Bieg Żołnierzy Wyklętych odbył się bieg na 8 km.
Bieg ukończyło 193 zawodników, 41 pań i 152 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Hubert WIERDAK - 00:25:04
  2. Ignacy DOMISZEWSKI - 00:26:09
  3. Damian DZIEWIŃSKI - 00:26:46
  4. Konrad DZIEDZIC - 00:27:38
  5. Krzysztof MROZEK - 00:27:36
  6. Bartłomiej OLBRYCH - 00:28:10

Kobiety

  1. Katarzyna ALBRYCHT - 00:29:39
  2. Marta PRAJZNER - 00:30:47
  3. Elżbieta WITEK - 00:32:21
  4. Maria DOMISZEWSKA - 00:33:09
  5. Barbara ŁUCZAK-POKÓJ - 00:34:51
  6. Sylwia KARAŚ - 00:35:58

pomiar czasu: Chronotex

12 marca 2017 w ramach CITY TRAIL Warszawa odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 598 zawodników, 228 pań i 370 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil JASTRZĘBSKI - 00:14:48
  2. Łukasz OSKIERKO - 00:14:54
  3. Piotr MIELEWCZYK - 00:15:14
  4. Artur JABŁOŃSKI - 00:15:42
  5. Marcin NAGÓREK - 00:15:46
  6. Radosław GROMEK - 00:16:05

Kobiety

  1. Martyna WIŚNIEWSKA - 00:18:26
  2. Paulina PRUGAR FUKOWSKA - 00:19:15
  3. Agnieszka KOWALCZYK - 00:19:18
  4. Bożena JOSYPENKO - 00:19:26
  5. Paulina LIPSKA - 00:19:45
  6. Iwona REK - 00:19:52

12 marca 2017 w ramach Bieg Zielonych Sznurowadeł odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 266 zawodników, 124 pań i 142 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał KOSIOR - 00:16:56
  2. Michał KĘDRA - 00:17:31
  3. Mateusz ŚLIWIŃSKI - 00:17:44
  4. Karol KLUZIAK - 00:17:46
  5. Łukasz AUGUSTYNIAK - 00:18:06
  6. Rafał WOJTUNIAK - 00:18:15

Kobiety

  1. Joanna SZMIT - 00:18:57
  2. Kinga KACUGA - 00:19:16
  3. Lilianna JAWORSKA - 00:21:42
  4. Kinga TYLUTKI - 00:22:34
  5. Dorota GORCZYCA - 00:22:35
  6. Katarzyna IWANIUK-MROCZEK - 00:22:46

pomiar czasu: STS Timing

12 marca 2017 w ramach III Biegowe Grand Prix Gorzowa Wielkopolskiego - 6 bieg odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 139 zawodników, 39 pań i 100 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin PALCZARSKI - 00:20:50
  2. Mateusz ŁANGOWSKI - 00:21:32
  3. Sebastian PIKUŁA - 00:21:39
  4. Dawid GROBELSKI - 00:22:13
  5. Piotr DUDKA - 00:22:28
  6. Mariusz WAWRZYNIUK - 00:22:29

Kobiety

  1. Alicja WRĘCZYCKA-SIAREK - 00:26:28
  2. Paulina ZASTAWA-SCHODOWSKA - 00:26:28
  3. Iwona ŻURKOWSKA - 00:27:08
  4. Barbara KASPERSKA - 00:27:22
  5. Monika WALENTYNOWICZ - 00:27:37
  6. Anna NOWAK - 00:28:08

pomiar czasu: Sport Time

12 marca 2017 w ramach Myślenicki Bieg Uliczny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 793 zawodników, 218 pań i 575 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam CZERWIŃSKI - 00:31:01
  2. Michał GĄSIORSKI - 00:31:57
  3. Michał GÓRKIEWICZ - 00:32:45
  4. Maciej LUBIENIECKI - 00:33:03
  5. Adrian WOJTACHA - 00:33:27
  6. Marcin COMBIK - 00:33:28

Kobiety

  1. Michalina MENDECKA - 00:36:38
  2. Daria MENDECKA - 00:39:33
  3. Magdalena NABIELEC - 00:40:34
  4. Justyna WOŹNIAK - 00:41:12
  5. Iwona FLAGA - 00:41:29
  6. Lidia BAJOREK - 00:41:55

pomiar czasu: JKR Ostrowski

12 marca 2017 w ramach Bieg Tęczowe Łowisko u Żródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 162 zawodników, 53 pań i 109 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek DZIĘGIELEWSKI - 00:16:07
  2. Paweł MOSKAL - 00:16:16
  3. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:16:24
  4. Rafał WIŚNIEWSKI - 00:16:36
  5. Daniel MIKIELSKI - 00:16:42
  6. Tomasz JEDRASZEK - 00:16:54

Kobiety

  1. Mariola SUDZIŃSKA - 00:18:40
  2. Dorota PAWŁOWSKA - 00:19:38
  3. Ewa LISEK - 00:20:16
  4. Żaneta LUDA - 00:22:05
  5. Anna KIEZIK - 00:22:08
  6. Barbara JESZKO - 00:22:26

12 marca 2017 w ramach Bieg Wiosny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 974 zawodników, 289 pań i 685 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KLAYBOR - 00:31:55
  2. Damian POŁEĆ - 00:32:33
  3. Daniel DULSKI - 00:32:58
  4. Piotr CZAPLA - 00:33:03
  5. Mateusz PAWEŁCZAK - 00:33:11
  6. Rafał FORNICKI - 00:33:45

Kobiety

  1. Karolina GIZA - 00:35:57
  2. Agnieszka JANOCHA - 00:41:07
  3. Daria KUDIO - 00:41:27
  4. Karolina SZOJDA - 00:41:45
  5. Paulina SZPILOWSKA - 00:41:57
  6. Beata WROŃSKA - 00:43:00

pomiar czasu: STS Timing

11 marca 2017 w ramach Sopocka Wiosna na 5 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 423 zawodników, 160 pań i 263 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał CZAPIŃSKI - 00:15:37
  2. Błażej KRÓL - 00:15:49
  3. Damian WNUK - 00:15:56
  4. Arkadiusz POŁEĆ - 00:16:02
  5. Karol DAMPC - 00:16:25
  6. Szymon GWARDJAK - 00:16:47

Kobiety

  1. Marta ŁAGOWNIK - 00:17:48
  2. Monika ROLBIECKA - 00:18:09
  3. Alicja MISIAK - 00:19:06
  4. Ewa MAJ-PŁOTKA - 00:19:08
  5. Agnieszka SZYMANOWSKA - 00:19:12
  6. Małgorzata TUWALSKA - 00:19:17

pomiar czasu: GOOD Time

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów

  • mateuszabc ocenił Bieg Zielonych Sznurowadeł
    Ocena ogólna: 8
    Sceneria: 5
    Atmosfera: 8
    Wartość: 7
    Czy wystartujesz znowu: 9
    Szanse na życiówkę: 7
    Organizacja: 7
    Dla początkujących: 6

  • kiyomaro89 ocenił 4 Dziesiatka WROACTIV
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 9
    Atmosfera: 10
    Wartość: 9
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 10
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 10

    Organizacja i atmosfera bajeczna :)

  • Domel104 ocenił 37. Półmaraton Wiązowski
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 8
    Szanse na życiówkę: 10
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 10

    Organizacja bardzo dobra, bardzo polecam innym,