Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!

Ładowanie...

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów

Wyniki z zawodów biegowych

Data Zawody Miejsce Dystans Mężczyźni Kobiety Ukończyło
07/05
niedz
6. Bieg Wegański Warszawa
mazowieckie
21 km 01:22:05 01:41:16 91
(53 38)
?
07/05
niedz
III Drezdenecka Dycha Drezdenko
lubuskie
10 km 00:31:44 00:38:35 309
(207 102)
?
07/05
niedz
V Bieg Wojciechowy Serock
mazowieckie
10 km 00:33:00 00:38:12 226
(174 52)
?
07/05
niedz
II Bieg z zamkiem w tle Bolków
dolnośląskie
11 km 00:40:34 00:47:12 172
(115 57)
?
07/05
niedz
6. Bieg Wegański Warszawa
mazowieckie
10 km 00:39:21 00:45:10 243
(91 152)
?
07/05
niedz
XXVIII Maraton Juranda Szczytno
warmińsko-mazurskie
42.2 km 02:38:07 03:07:33 222
(187 35)
?
07/05
niedz
6. Bieg Wegański Warszawa
mazowieckie
5 km 00:19:03 00:19:03 368
(117 251)
?
06/05
sob
Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim Gdynia
pomorskie
10 km 00:30:40 00:36:12 3819
(2552 1267)
?
06/05
sob
35 Bieg Kujawiaka Pamięci Napoleona Dzwonkowskiego i Wiesława Wesołowskiego Włocławek
kujawsko-pomorskie
10 km 00:33:13 00:38:36 199
(154 45)
?
03/05
śr
X Bieg bez Granic Racibórz
śląskie
10 km 00:32:20 00:38:19 679
(489 190)
?
03/05
śr
XXVII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności Sztum
pomorskie
9.2 km 00:28:13 00:36:03 282
(213 69)
?
03/05
śr
Piaseczyńska Mila Konstytucyjna Piaseczno
mazowieckie
1.61 km 00:04:09 00:04:52 169
(106 63)
?
03/05
śr
Bieg z Konstytucją Kobierzyce
dolnośląskie
5 km 00:16:45 00:20:04 229
(120 109)
?
03/05
śr
Bieg z Konstytucją Kobierzyce
dolnośląskie
10 km 00:33:22 00:39:06 355
(262 93)
?
03/05
śr
27. Bieg Konstytucji 3 Maja z PKO Bankiem Polskim Warszawa
mazowieckie
5 km 00:14:48 00:16:24 4142
(2515 1627)
?
03/05
śr
II Bieg Konstytucji 3 Maja – Międzyrzecz Międzyrzecz
lubuskie
5 km 00:15:43 00:19:00 135
(85 50)
?
03/05
śr
XXVI Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego Trzemeszno
wielkopolskie
21.1 km 01:11:13 01:26:54 347
(294 53)
?
03/05
śr
Bieg Konstytucji 3 Maja Radom
mazowieckie
5 km 00:14:58 00:18:06 231
(167 64)
?
03/05
śr
Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km Szczecin
zachodniopomorskie
5 km 00:16:53 00:21:08 93
(48 45)
?
03/05
śr
Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km Szczecin
zachodniopomorskie
10 km 00:32:46 00:37:38 146
(97 49)
?
02/05
wt
V Bieg Flagi Warszawa
mazowieckie
10 km 00:31:49 00:37:07 677
(509 168)
?
02/05
wt
XIII Półmaraton Węgorza Węgorzewo
warmińsko-mazurskie
21.1 km 01:13:07 01:22:57 442
(359 83)
?
01/05
pon
IV Bieg o Strzałę Widanta Resko 2017 Resko
zachodniopomorskie
10 km 00:31:54 00:37:24 250
(178 72)
?
01/05
pon
IV Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno
wielkopolskie
10 km 00:32:21 00:39:13 335
(271 64)
?
01/05
pon
35. Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny Krapkowice
opolskie
10 km 00:31:29 00:34:18 675
(493 182)
?
01/05
pon
V Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego Grudziądz
kujawsko-pomorskie
21.1 km 01:06:54 01:23:00 705
(526 179)
?
01/05
pon
XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - Chełmża
kujawsko-pomorskie
21.1 km 01:17:46 01:33:27 124
(100 24)
?
01/05
pon
XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - Chełmża
kujawsko-pomorskie
10 km 00:34:28 00:41:33 75
(48 27)
?
01/05
pon
12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI Jelcz-Laskowice
dolnośląskie
42.2 km 02:39:06 03:27:13 124
(110 14)
?
01/05
pon
12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI Jelcz-Laskowice
dolnośląskie
10.5 km 00:34:47 00:40:35 267
(163 104)
?
30/04
niedz
XXXIV Bieg Kosynierów Września
wielkopolskie
10 km 00:31:28 00:36:30 647
(490 157)
?
30/04
niedz
I Bieg im. Mikołaja Kopernika Lidzbark Warmiński
warmińsko-mazurskie
10 km 00:33:04 00:42:27 200
(169 31)
?
30/04
niedz
16. PZU Cracovia Maraton Kraków
małopolskie
42.2 km 02:12:52 02:33:01 5612
(4621 991)
?
29/04
sob
IV Bieg Lisów Jędrzejów k. Kielc
świętokrzyskie
10 km 00:32:16 00:42:08 153
(114 39)
?
29/04
sob
II Bieg NieNaZarty Pamiątkowo
wielkopolskie
9 km 00:35:45 00:40:26 163
(103 60)
?
29/04
sob
Kartuska 10 Kartuzy
pomorskie
10 km 00:35:06 00:42:21 485
(348 137)
?
23/04
niedz
Bieg Enigmy Poznań
wielkopolskie
10 km 00:33:31 00:41:08 141
(101 40)
?
23/04
niedz
VII Bieg im. Braci Mikrutów Koronowo
kujawsko-pomorskie
10 km 00:33:18 00:37:33 184
(138 46)
?
23/04
niedz
34. Bieg Uliczny Memoriał Winanda Osińskiego Szczecinek
zachodniopomorskie
10 km 00:31:47 00:35:30 755
(548 207)
?
23/04
niedz
XX Półmaraton Ostrzeszowski Ostrzeszów
wielkopolskie
21.1 km 01:14:00 01:28:10 273
(222 51)
?
23/04
niedz
Fortuna Bieg Cieszyn
śląskie
10 km 00:30:46 00:34:15 1168
(886 282)
?
23/04
niedz
Cross Straceńców Górkowo k.Głogowa
dolnośląskie
21 km 01:18:38 01:33:15 131
(114 17)
?
23/04
niedz
DOZ Maraton Łódź z PZU Łódź
łódzkie
10 km 00:32:55 00:37:04 2000
(1408 592)
?
23/04
niedz
DOZ Maraton Łódź z PZU Łódź
łódzkie
42.2 km 02:14:19 02:33:21 1282
(1106 176)
?
23/04
niedz
5. ORLEN Warsaw Marathon Warszawa
mazowieckie
42.2 km 02:10:34 02:28:44 5567
(4415 1152)
?
22/04
sob
IV Bieg Papieski Lubin
dolnośląskie
6.3 km 00:20:45 00:26:32 1800
(1122 678)
?
22/04
sob
II Nocna Dycha Brzeg
opolskie
10 km 00:30:56 00:37:24 1025
(728 297)
?
22/04
sob
III Świąteczne Spotkanie Biegowe 2017 Wielka Wieś
małopolskie
10 km 00:39:34 00:45:18 50
(36 14)
?
22/04
sob
II Bieg Po Zdrowie Kędzierzyn-Koźle
opolskie
5 km 00:20:57 00:25:44 80
(54 26)
?
22/04
sob
II Wiszeńska (za)Dyszka Ligota Piękna k. Wrocławia
dolnośląskie
10 km 00:34:45 00:44:45 152
(109 43)
?

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 91 zawodników, 38 pań i 53 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz KOZŁOWSKI - 01:22:05
  2. Jędrzej JOSYPENKO - 01:22:35
  3. Gary BYRNE - 01:30:24
  4. Krzysztof GLAB - 01:33:02
  5. Krzysztof ŚLIWA - 01:34:12
  6. Henryk ŁEPECKI - 01:34:46

Kobiety

  1. Agata TAMBORSKA - 01:41:16
  2. Nina GRABOŚ - 01:47:40
  3. Anna DREJARZ-KACZMAREK - 01:51:11
  4. Angelika APANOWICZ - 01:52:43
  5. Monika STROBIN - 01:52:44
  6. Magdalena RACZYŃSKA - 01:55:17

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach III Drezdenecka Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 309 zawodników, 102 pań i 207 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KLAYBORD - 00:31:44
  2. Paweł TARASIUK - 00:32:49
  3. Karol KAZIKOWSKI - 00:33:56
  4. Jakub WAWRZYNIAK - 00:35:52
  5. Karol HELAK - 00:36:29
  6. Piotr MAJZLIK - 00:36:37

Kobiety

  1. Agnieszka WITCZAK FLAJSZER - 00:38:35
  2. Patrycja KOŁECKA - 00:42:07
  3. Emilia PERZ - 00:42:29
  4. Krystyna ŁUKASZEWICZ - 00:42:49
  5. Kamila KOWALCZYK - 00:44:02
  6. Agnieszka PODLECKA - 00:44:09

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

07 maja 2017 w ramach V Bieg Wojciechowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 226 zawodników, 52 pań i 174 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam WAKULUK - 00:33:00
  2. Tomasz GRZYBOWSKI - 00:34:30
  3. Sylwester KUŚMIERZ - 00:35:15
  4. Arkadiusz SZCZOTKA - 00:36:16
  5. Dominik GOSK - 00:36:19
  6. Paweł MACHOWSKI - 00:36:24

Kobiety

  1. Diana DAWIDZIUK - 00:38:12
  2. Katarzyna WESOŁOWSKA - 00:42:37
  3. Monika GRABARCZYK - 00:43:24
  4. Agata ZIEMBICKA - 00:44:10
  5. Joanna RĘBIŚ - 00:44:42
  6. Anna GADOMSKA - 00:44:58

pomiar czasu: Czasomierzyk

07 maja 2017 w ramach II Bieg z zamkiem w tle odbył się bieg na 11 km.
Bieg ukończyło 172 zawodników, 57 pań i 115 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr HOLLY - 00:40:34
  2. Bartosz ZAJĄC - 00:40:36
  3. Krystian GRYCZUK - 00:41:00
  4. Paweł SADOWSKI - 00:41:20
  5. Bartłomiej WALOSZCZYK - 00:42:29
  6. Klaudiusz KOGUT - 00:43:05

Kobiety

  1. Jurczyk KINGA - 00:47:12
  2. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:47:35
  3. Justyna POMARAŃSKA - 00:48:48
  4. Anna ZACZYŃSKA - 00:49:38
  5. Paulina SZABRZYŃSKA - 00:50:01
  6. Ewa KROJCIG - 00:53:11

pomiar czasu: Feniks Timing

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 243 zawodników, 152 pań i 91 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Arkadiusz NOWAK - 00:39:21
  2. Grzegorz WARTAŁOWICZ - 00:41:51
  3. Jacek NOWOCIEŃ - 00:43:15
  4. Bogdan SNARSKI - 00:43:24
  5. Michał MĄCZEWSKI - 00:44:38
  6. Dariusz LISIAK - 00:45:07

Kobiety

  1. Weronika BRZUCHALSKA - 00:45:10
  2. Weronika ZIELIŃSKA - 00:46:04
  3. Marta JASTRZĘBSKA-MAJAK - 00:48:32
  4. Maja KASPERKIEWICZ - 00:50:11
  5. Karolina GAWROŃSKA - 00:50:42
  6. Aleksandra RZESZUTKO - 00:50:48

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach XXVIII Maraton Juranda odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 222 zawodników, 35 pań i 187 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł PIOTRASCHKE - 02:38:07
  2. Sławomir KALISKI - 02:44:27
  3. Przemysław KALIŃSKI - 02:47:54
  4. Krzysztof KRUKOWSKI - 02:52:37
  5. Rafał KOT - 02:58:09
  6. Dariusz WĘDROWSKI - 03:00:36

Kobiety

  1. Marta BARCEWICZ - 03:07:33
  2. Anna KOZIARSKA - 03:17:02
  3. Ewa LISEK - 03:19:19
  4. Renata GINSZT - 03:39:34
  5. Marta WÓDKIEWICZ - 03:45:13
  6. Gabriela GÓRSKA - 03:51:53

pomiar czasu: DomTel-Sport

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 368 zawodników, 251 pań i 117 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz GREGORCZYK - 00:19:09
  2. Daniel GIELO - 00:20:14
  3. Juliusz BORAWSKI - 00:20:32
  4. Andrew MOSSOP - 00:21:06
  5. Marcin BUKAŁA - 00:21:13
  6. Mateusz BARTODZIEJ - 00:21:17

Kobiety

  1. Julita DYBIKOWSKA - 00:19:03
  2. Beata MILEWSKA - 00:20:31
  3. Natalia GAŁĄZKA - 00:22:19
  4. Katarzyna PRZEŹDZIECKA - 00:23:05
  5. Julia ZIÓŁKOWSKA - 00:23:33
  6. Marysia LISIAK - 00:23:35

pomiar czasu: Datasport

06 maja 2017 w ramach Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 3819 zawodników, 1267 pań i 2552 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek KOWALSKI - 00:30:40
  2. Damian PIETERCZYK - 00:30:59
  3. Łukasz OSKIERKO - 00:31:18
  4. Sylwester KUSTER - 00:31:36
  5. Maciej KUBIAK - 00:31:48
  6. Robert SADOWSKI - 00:32:00

Kobiety

  1. Monika CZAPIEWSKA - 00:36:12
  2. Małgorzata SZCZERBIŃSKA - 00:36:21
  3. Katarzyna POBŁOCKA - 00:36:26
  4. Monika ROLBIECKA - 00:37:00
  5. Kamila POBŁOCKA-DOBROWOLSKA - 00:37:16
  6. Ewa HURYŃ - 00:37:53

pomiar czasu: STS Timing

06 maja 2017 w ramach 35 Bieg Kujawiaka Pamięci Napoleona Dzwonkowskiego i Wiesława Wesołowskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 199 zawodników, 45 pań i 154 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Roman ROMANENKO - 00:33:13
  2. Boniface WAMBUA NDUVA - 00:33:39
  3. Paweł OLEJNIK - 00:33:56
  4. Łukasz PARSZCZYŃSKI - 00:35:55
  5. Marcin RAKOCZY - 00:37:14
  6. Kamil PODOLSKI - 00:40:19

Kobiety

  1. Katarzyna KOWALSKA - 00:38:36
  2. Olesia SMOWCZENKO - 00:39:34
  3. Izabela PARSZCZYŃSKA - 00:41:06
  4. Marta SZENK - 00:42:53
  5. Anna NOWAKOWSKA - 00:45:04
  6. Aneta TURALSKA - 00:45:50

03 maja 2017 w ramach X Bieg bez Granic odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 679 zawodników, 190 pań i 489 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:32:20
  2. Marcin CIEPŁAK - 00:32:48
  3. Szymon WASKIN - 00:33:04
  4. Kamil CZAPLA - 00:33:11
  5. Mateusz WOLNIK - 00:33:41
  6. Mateusz WŁOSTOWSKI - 00:34:22

Kobiety

  1. Michalina MENDECKA - 00:38:19
  2. Anna SZYJKA - 00:40:10
  3. Jadwiga DYBCZYŃSKA - 00:40:29
  4. Daria MENDECKA - 00:40:44
  5. Sylwia KUCZERA - 00:40:48
  6. Michalina JANOWSKA - 00:41:33

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach XXVII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności odbył się bieg na 9.2 km.
Bieg ukończyło 282 zawodników, 69 pań i 213 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 00:28:13
  2. Dawid KLEYBORD - 00:28:14
  3. Elmokhtar BENHARI - 00:29:09
  4. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:31:00
  5. Paweł MOSKAL - 00:31:26
  6. Radosław SADŁOS - 00:31:41

Kobiety

  1. Sara SZYMAŃSKA - 00:36:03
  2. Dorota PAWŁOWSKA - 00:36:18
  3. Małgorzata TUWALSKA - 00:36:34
  4. Anna Ć-KWAPISZEWSKA - 00:38:52
  5. Magdalena WOLF - 00:39:03
  6. Patrycja JAŻDŻEWSKA - 00:40:40

pomiar czasu: GOOD Time

03 maja 2017 w ramach Piaseczyńska Mila Konstytucyjna odbył się bieg na 1 mile.
Bieg ukończyło 169 zawodników, 63 pań i 106 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof WASIEWICZ - 00:04:09
  2. Piotr MIELEWCZYK - 00:04:09
  3. Andrzej WOJTCZAK - 00:04:11
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:04:17
  5. Paweł KOPACZEWSKI - 00:04:17
  6. Michał DĄBROWSKI - 00:04:22

Kobiety

  1. Aleksandra PŁOCIŃSKA - 00:04:52
  2. Oliwia MALMON - 00:04:52
  3. Natalia KOWALSKA - 00:05:18
  4. Anna STRUSKA-GĄTKOWSKA - 00:05:21
  5. Agata ZIEMBICKA - 00:05:50
  6. Aneta SOBIERAJ - 00:05:50

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 229 zawodników, 109 pań i 120 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Robert WILKOWIECKI - 00:16:45
  2. Sebastian TUBEK - 00:17:01
  3. Tomasz DANIELKIEWICZ - 00:17:36
  4. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:17:38
  5. Dawid BANAŚ - 00:17:41
  6. Rafał TOMOWIAK - 00:17:59

Kobiety

  1. Katarzyna WERNER - 00:20:04
  2. Monika WÓJCIK - 00:21:32
  3. Dagmara OWCZAREK - 00:21:42
  4. Magdalena ŁOWICKA - 00:21:45
  5. Katarzyna BUDZIEWSKA - 00:22:09
  6. Alicja BUĆKO - 00:22:12

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 355 zawodników, 93 pań i 262 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam PUTYRA - 00:33:22
  2. Paweł MATNER - 00:33:27
  3. Filip SMIEINSKI - 00:35:30
  4. Sławomir BIAŁOBRZESKI - 00:35:37
  5. Przemysław STEMPNIK - 00:37:22
  6. Wojciech DURCZYŃSKI - 00:37:47

Kobiety

  1. Małgorzata ZIELEŃ - 00:39:06
  2. Emilia ROGOZA - 00:40:15
  3. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:29
  4. Sonia ROZUMKIEWICZ - 00:42:22
  5. Zuzanna MAREK - 00:42:51
  6. Ewelina ŁOZOWSKA - 00:43:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach 27. Bieg Konstytucji 3 Maja z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 4142 zawodników, 1627 pań i 2515 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil JASTRZĘBSKI - 00:14:48
  2. Maciej BADUREK - 00:15:11
  3. Norbert PIEKIELNY - 00:15:15
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:15:24
  5. Sławomir PTAK - 00:15:34
  6. Michał BERNARDELLI - 00:15:34

Kobiety

  1. Iwona BERNARDELLI - 00:16:24
  2. Anna ŁAPIŃSKA - 00:17:39
  3. Alicia DIAGO - 00:18:50
  4. Monika KACZANOWSKA - 00:18:53
  5. Justyna KOSTRZEWSKA - 00:19:53
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:19:54

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach II Bieg Konstytucji 3 Maja – Międzyrzecz odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 135 zawodników, 50 pań i 85 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BELGRAU - 00:15:43
  2. Maciej GRABEK - 00:15:48
  3. Dominik KRYCA - 00:16:09
  4. Edwin KUSZCZYK - 00:17:15
  5. Cezary WALKOWSKI - 00:17:15
  6. Tomasz CHAWAWKO - 00:17:34

Kobiety

  1. Karolina BILAWA - 00:19:00
  2. Klaudia KOBYDECKA - 00:19:10
  3. Klaudia GREDKA - 00:20:21
  4. Kamila KOWALCZYK - 00:20:26
  5. Magdalena KIEWLUK - 00:21:03
  6. Agnieszka WOCH - 00:21:11

03 maja 2017 w ramach XXVI Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 347 zawodników, 53 pań i 294 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Boniface Wambua NDUVA - 01:11:13
  2. Maciej ŁUCYK - 01:13:57
  3. Yuriy BLAHODIR - 01:13:58
  4. Piotr HUMERSKI - 01:15:39
  5. Dariusz JANKOWSKI - 01:17:15
  6. Daniel BOSY - 01:18:00

Kobiety

  1. Julia DIAŁLOWA - 01:26:54
  2. Katarzyna BESZ-MALINOWSKA - 01:35:46
  3. Iwona MACIĄG - 01:36:37
  4. Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN - 01:37:23
  5. Magdalena PAKULSKA - 01:42:05
  6. Katarzyna ŻARNOWSKA - 01:42:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg Konstytucji 3 Maja odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 231 zawodników, 64 pań i 167 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz KACZOR - 00:14:58
  2. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:16:02
  3. Kolodumyk KNOMENKO - 00:16:36
  4. Krzysztof KRYGIER - 00:16:44
  5. Michał JAMIOŁ - 00:16:56
  6. Kuba GAŁASIEWICZ - 00:17:03

Kobiety

  1. Karolina WAŚNIEWSKA - 00:18:06
  2. Natalia KWIECIEN - 00:20:38
  3. Agnieszka MAŁYSEK - 00:21:10
  4. Ewelina PŁATOS - 00:21:36
  5. Maja DĘBSKA - 00:22:07
  6. Barbara KACZMARZYK - 00:22:19

pomiar czasu: Crono Chip

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 93 zawodników, 45 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Józef ZABIELSKI - 00:16:53
  2. Tomasz WASZCZUK - 00:17:24
  3. Kuba MURAWSKI - 00:17:35
  4. Sebastnian KUKASZEWSKI - 00:17:38
  5. Grzegorz BRAUN - 00:17:53
  6. Daniel POGORZELSKI - 00:17:58

Kobiety

  1. Nikola MURAWSKA - 00:21:08
  2. Ania KOMISACZYK - 00:21:57
  3. Zuzanna KAWCZYŃSKA - 00:24:09
  4. Karolina KIJANA - 00:24:24
  5. Jolanta SZYMAŃSKA - 00:24:32
  6. Dorota NOWAK - 00:25:07

pomiar czasu: Protiming24

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 146 zawodników, 49 pań i 97 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz JURGIEWICZ - 00:32:46
  2. Artur OLEJARZ - 00:33:17
  3. Piotr TOMCZYK - 00:33:18
  4. Zbigniew MURAWSKI - 00:33:59
  5. Mateusz RODEWALD - 00:34:26
  6. Dawid NOWACZYK - 00:34:34

Kobiety

  1. Paulina KOTFICA - 00:37:38
  2. Monika JACKIEWICZ - 00:38:17
  3. Paulina GRZEGÓRZEK - 00:38:21
  4. Wioletta MURAWSKA - 00:41:46
  5. Natalia ŚLUSARCZYK - 00:45:02
  6. Joanna GŁUSZYK - 00:45:19

pomiar czasu: Protiming24

02 maja 2017 w ramach V Bieg Flagi odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 677 zawodników, 168 pań i 509 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz KUJAWSKI - 00:31:49
  2. Łukasz ŚWIESIULSKI - 00:32:06
  3. Sebastian POLAK - 00:32:37
  4. Daniel DULSKI - 00:33:21
  5. Tomasz SZALA - 00:33:56
  6. Jarosław BŁASZCZYK - 00:34:02

Kobiety

  1. Maria CZEŚNIK - 00:37:07
  2. Monika CZAPIEWSKA - 00:37:59
  3. Aleksandra TORZ - 00:38:23
  4. Adrianna KALA - 00:40:54
  5. Anna SZEWCZYKOWSKA - 00:41:14
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:41:17

pomiar czasu: ENTRE Timing

02 maja 2017 w ramach XIII Półmaraton Węgorza odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 442 zawodników, 83 pań i 359 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 01:13:07
  2. Bogusław ANDRZEJUK - 01:13:32
  3. Piotr SZPIGIEL - 01:14:44
  4. Michał MAKOWSKI - 01:14:49
  5. Łukasz NESTROWICZ - 01:15:51
  6. Paweł MŁODZIKOWSKI - 01:16:13

Kobiety

  1. Anna GOSK - 01:22:57
  2. Marzena RANISZEWSKA - 01:31:15
  3. Sylwia BONDARA - 01:31:43
  4. Anna KOZIARSKA - 01:32:23
  5. Ewa RUSINOWICZ - 01:41:17
  6. Kamila ZALEWSKA - 01:41:22

pomiar czasu: DomTel-Sport

01 maja 2017 w ramach IV Bieg o Strzałę Widanta Resko 2017 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 250 zawodników, 72 pań i 178 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł OLIJNYK - 00:31:54
  2. Damian KABAT - 00:32:40
  3. Marcin ZAGÓRNY - 00:33:19
  4. Michał HULEWICZ - 00:33:31
  5. Norbert BORZĘCKI - 00:33:45
  6. Sylwester SZYMAŃSKI - 00:35:17

Kobiety

  1. Paulina KACZYŃSKA - 00:37:24
  2. Swietlana OLIJNYK - 00:38:59
  3. Monika ANDRZEJCZAK - 00:40:55
  4. Barbara POCHRANOWICZ - 00:41:46
  5. Magdalena WITKIEWICZ - 00:42:02
  6. Wioletta MURAWSKA - 00:42:31

pomiar czasu: Sport Time

01 maja 2017 w ramach IV Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 335 zawodników, 64 pań i 271 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil MAKOS - 00:32:21
  2. Sergii KROULAIDIS - 00:32:45
  3. Krzysztof WIŚNIOWSKI - 00:32:58
  4. Mateusz WOLNIK - 00:33:16
  5. Yuriy BLAHODIR - 00:33:18
  6. Mateusz GARCZAREK - 00:33:41

Kobiety

  1. Julia DIATLOWA - 00:39:13
  2. Olga KAZIMINOVA - 00:40:51
  3. Dominika DUCZMAL - 00:42:06
  4. Dorota USTIANOWSKA - 00:42:31
  5. Izabela WIERZCHOWSKA - 00:42:41
  6. Paulina WALCZAK - 00:42:39

pomiar czasu: Pulsar Sport

01 maja 2017 w ramach 35. Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 675 zawodników, 182 pań i 493 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:31:29
  2. Pavlo VERETSKYI - 00:31:31
  3. Sylwester KUSTER - 00:31:44
  4. Piotr DROBNIK - 00:32:29
  5. Andrzej NOWAK - 00:32:32
  6. Paweł MATNER - 00:33:52

Kobiety

  1. Olga OCHAL - 00:34:18
  2. Valentyna KILIARSKA - 00:36:48
  3. Ewa KUCHARSKA - 00:37:22
  4. Aleksandra JACHIMCZYK - 00:39:53
  5. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:37
  6. Anna RYGUULA - 00:41:05

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach V Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 705 zawodników, 179 pań i 526 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz GIŻYŃSKI - 01:06:54
  2. Maciej GÓRNY - 01:16:45
  3. Mariusz ZIÓŁKOWSKI - 01:17:56
  4. Klaudiusz WALENDZIAK - 01:19:33
  5. Wojciech OLIŃSKI - 01:20:05
  6. Mariusz WOJDYŁO - 01:20:21

Kobiety

  1. Arleta MELOCH - 01:23:00
  2. Barbara BĄCZEK-MOTAŁA - 01:28:54
  3. Karolina GIŻYŃSKA - 01:32:12
  4. Julita ŻUKOTYŃSKA - 01:34:03
  5. Joanna DEPUTAT - 01:34:16
  6. Grażyna JASZCZERSKA - 01:36:47

pomiar czasu: Datasport

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 24 pań i 100 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MYŚLAK - 01:17:46
  2. Marek KOWALCZYK - 01:20:08
  3. Mirosław GOLECKI - 01:21:18
  4. Piotr SZTOLCMAN - 01:23:00
  5. Marcin KLONOWSKI - 01:23:17
  6. Damian CHOJNICKI - 01:23:33

Kobiety

  1. Joanna BARTKOWSKA - 01:33:27
  2. Agnieszka ZAKRZEWICZ-PODLECKA - 01:39:13
  3. Beata JAROCKA - 01:44:28
  4. Aleksandra GALCZAK - 01:44:43
  5. Wioletta PALACZ - 01:45:14
  6. Elżbieta STAWARSKA - 01:46:06

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 75 zawodników, 27 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:34:28
  2. Andrzej JARANOWSKI - 00:35:20
  3. Marcin GÓRALSKI - 00:35:42
  4. Paweł ZIĘGIELEWSKI - 00:36:03
  5. Paweł DZIERLIŃSKI - 00:37:10
  6. Krzysztof RETECKI - 00:39:31

Kobiety

  1. Dorota PAWŁOWSKA - 00:41:33
  2. Dorota SZTUCKA - 00:48:16
  3. Monika ADAMCZYK - 00:49:13
  4. Adrianna STYKAŁA - 00:50:14
  5. Magdalena STYKAŁA - 00:50:14
  6. Monika HODUKIEWICZ - 00:51:28

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 14 pań i 110 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł KOSEK - 02:39:06
  2. Adam MANIAK - 02:53:07
  3. Łukasz DZIĄDZIAK - 02:56:23
  4. Tomasz JABŁOŃSKI - 03:03:06
  5. Jerzy STEC - 03:03:31
  6. Marek BEDNORZ - 03:06:54

Kobiety

  1. Anna ZACZYŃSKA - 03:27:13
  2. Ola ŻELAZOWSKA - 03:52:35
  3. Joanna BANACH - 03:55:10
  4. Ewa PASTUSZEŃKO - 03:56:43
  5. Jadwiga SOWIŃSKA - 04:00:32
  6. Magdalena BŁOCHOWIAK - 04:08:20

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 10.5 km.
Bieg ukończyło 267 zawodników, 104 pań i 163 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz SOBCZYK - 00:34:47
  2. Bartosz ROSKOSZ - 00:35:59
  3. Adam AMBROZIK - 00:36:17
  4. Leszek KONONOWICZ - 00:36:21
  5. Daniel DANIELECKI - 00:36:38
  6. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:36:44

Kobiety

  1. Anna WIĘCEK - 00:40:35
  2. Marzanna BARYŁA - 00:43:26
  3. Aneta KOSARZYCKA - 00:45:26
  4. Ewa ZENDWALEWICZ - 00:47:12
  5. Helena GAWRYLUK - 00:47:22
  6. Anna SALETA - 00:48:58

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

30 kwietnia 2017 w ramach XXXIV Bieg Kosynierów odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 647 zawodników, 157 pań i 490 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof SZYMANOWSKI - 00:31:28
  2. Dmytro MUSIIATCHENKO - 00:32:04
  3. Paweł TARASIUK - 00:32:31
  4. Piotr MIKOŁAJCZAK - 00:33:16
  5. Piotr CYPRYAŃSKI - 00:33:19
  6. Jacek DZIECHCIOWSKI - 00:34:15

Kobiety

  1. Patrycja TALAR - 00:36:30
  2. Katsiaryna PTASHUK - 00:36:36
  3. Monika BRZOZOWSKA - 00:37:07
  4. Magdalena LEWANDOWSKA - 00:38:28
  5. Olga NOWOGRODZKA - 00:40:41
  6. Gabriela Maryka TRZEPACZ - 00:41:15

30 kwietnia 2017 w ramach I Bieg im. Mikołaja Kopernika odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 200 zawodników, 31 pań i 169 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Konrad NOSARZEWSKI - 00:33:04
  2. Paweł RACZYŃSKI - 00:34:08
  3. Daniel MIKIELSKI - 00:34:15
  4. Dawid WOROBIEC - 00:34:16
  5. Szymon GWARDJAK - 00:34:46
  6. Michał KANIGOWSKI - 00:35:24

Kobiety

  1. Aleksandra JAKIMCZUK - 00:42:27
  2. Magda INGIELEWICZ - 00:43:57
  3. Lidia JUCHNIEWICZ - 00:44:23
  4. Barbara ROSIŃSKA - 00:44:47
  5. Bogusława MAJER - 00:45:04
  6. Agnieszka LANKOWSKA-KLEMT - 00:45:11

pomiar czasu: Datasport

30 kwietnia 2017 w ramach 16. PZU Cracovia Maraton odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 5612 zawodników, 991 pań i 4621 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Cosmas MUTUKU KYEVA - 02:12:52
  2. Moses TOO - 02:15:02
  3. Dominic MAILU MUSYIMI - 02:16:23
  4. Elias KEMBOI CHELIMO - 02:17:56
  5. Joel MAINA MWANGI - 02:18:27
  6. Sisay YAZEW - 02:18:55

Kobiety

  1. Stellah JEPNGETICH BARSOSIO - 02:33:01
  2. Lemelem BERHA YACHEM - 02:41:09
  3. Derebe ALEMU - 02:41:50
  4. Joasia ZAKRZEWSKI - 02:45:19
  5. Workitu AYANU GURMU - 02:49:04
  6. Paulina LIPSKA - 02:56:00

pomiar czasu: Datasport

29 kwietnia 2017 w ramach IV Bieg Lisów odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 153 zawodników, 39 pań i 114 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Pavlo VERETSKYI - 00:32:16
  2. Sergii RYBAK - 00:32:19
  3. Sylwester LEPIARZ - 00:32:31
  4. Gawroński TOMASZ - 00:34:42
  5. Jakub CABAN - 00:35:07
  6. Marcin SZNAPKA - 00:35:20

Kobiety

  1. Valentyna KILIARSKA - 00:42:08
  2. Wioleta JOŃCZYK - 00:42:20
  3. Aneta KORNECKA-CIELIBAŁA - 00:44:01
  4. Ewelina KACZMARCZYK - 00:45:34
  5. Joanna DUDA - 00:46:03
  6. Zuzanna GAJEK - 00:46:29

29 kwietnia 2017 w ramach II Bieg NieNaZarty odbył się bieg na 9 km.
Bieg ukończyło 163 zawodników, 60 pań i 103 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adrian GRACZYK - 00:35:45
  2. Tomasz MUSIAŁ - 00:35:59
  3. Rafał TOMOWIAK - 00:36:01
  4. Piotr KRAKOWSKI - 00:36:05
  5. Szymon KUKUŁA - 00:36:05
  6. Tomasz KMIECIK - 00:36:18

Kobiety

  1. Małgorzata WAWRZYNIAK - 00:40:26
  2. Dagmara CWOJDZIŃSKA - 00:44:27
  3. Monika ŁAPIŃSKA - 00:45:39
  4. Jolanta WITCZAK - 00:45:48
  5. Izabela KONECKO - 00:45:59
  6. Joanna DAIECZKOWSKA-NIKLEWICZ - 00:46:26

pomiar czasu: Plus Timing

29 kwietnia 2017 w ramach Kartuska 10 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 485 zawodników, 137 pań i 348 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Robert SADOWSKI - 00:35:06
  2. Głogowski ADAM - 00:35:54
  3. Kamil WŁODARCZYK - 00:36:02
  4. Sebastian WĄSICKI - 00:00:36
  5. Jarosław RICHERT - 00:37:34
  6. Sebastian SIKORA - 00:37:42

Kobiety

  1. Aleksandra BARANOWSKA-TRZASKO - 00:42:21
  2. Ewa MAJ-PŁOTKA - 00:42:31
  3. Małgorzata TUWALSKA - 00:43:31
  4. Aleksandra GRABIAS - 00:45:42
  5. Dorota KACZMAREK - 00:46:01
  6. Iwona SIKORA - 00:46:10

pomiar czasu: Zapisy.info

23 kwietnia 2017 w ramach Bieg Enigmy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 141 zawodników, 40 pań i 101 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dariusz JANKOWSKI - 00:33:31
  2. Radosław PLUCIŃSKI - 00:35:40
  3. Waldek KONIECZNY - 00:36:40
  4. Piotr WALIGÓRA - 00:37:13
  5. Jacek FURTAK - 00:37:17
  6. Waldemar KALETA - 00:37:20

Kobiety

  1. Patrycja KOŁECKA - 00:41:08
  2. Agnieszka CZERNIAK - 00:43:27
  3. Agnieszka KRZYŻANIAK - 00:43:58
  4. Justyna LIRSZ - 00:45:35
  5. Agnieszka ARABSKA-OPALA - 00:47:51
  6. Dominika PRZYBYSZEWSKA - 00:48:08

pomiar czasu: Plus Timing

23 kwietnia 2017 w ramach VII Bieg im. Braci Mikrutów odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 184 zawodników, 46 pań i 138 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:33:18
  2. Paweł MOSKAL - 00:33:35
  3. Maciej GÓRNY - 00:34:17
  4. Wojciech LUTOWSKI - 00:34:24
  5. Sylwester Leon TUCZYŃSKI - 00:34:57
  6. Paweł DZIERLIŃSKI - 00:36:51

Kobiety

  1. Dominika GRZELAK - 00:37:33
  2. Patrycja PACZKOWSKA - 00:41:08
  3. Agata WOŹNIAKOWSKA - 00:42:11
  4. Magdalena JAGODZIŃSKA - 00:43:41
  5. Daria PROCEK - 00:43:56
  6. Aleksandra PĘKAŁA - 00:44:15

pomiar czasu: Sport Time

23 kwietnia 2017 w ramach 34. Bieg Uliczny Memoriał Winanda Osińskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 755 zawodników, 207 pań i 548 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 00:31:47
  2. Marcin FEHLAU - 00:32:03
  3. Łukasz WIRKUS - 00:32:08
  4. Bartosz RYNKOWSKI - 00:32:11
  5. Norbert BORZĘCKI - 00:32:31
  6. Zbigniew KASZEWSKI - 00:32:40

Kobiety

  1. Olga KRAUTSOVA - 00:35:30
  2. Katsiaryna PTASHUK - 00:35:58
  3. Katarzyna POBŁOCKA - 00:36:55
  4. Paulina GRZEGÓRZEK - 00:37:31
  5. Ewa HURYŃ - 00:37:46
  6. Aleksandra POCHRANOWICZ - 00:37:59

pomiar czasu: Datasport

23 kwietnia 2017 w ramach XX Półmaraton Ostrzeszowski odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 273 zawodników, 51 pań i 222 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Rafał CZARNECKI - 01:14:00
  2. Sergii KROULAIDIS - 01:13:46
  3. Karol FRELIK - 01:14:39
  4. Rafał FORMICKI - 01:15:21
  5. Tomasz JUSZCZAK - 01:15:37
  6. Krzysztof GÓRNY - 01:16:31

Kobiety

  1. Natalia NAGIRNJAK - 01:28:10
  2. Julia DIATLOWA - 01:28:29
  3. Lidia CZARNECKA - 01:29:44
  4. Olga KAZIMIROWA - 01:30:00
  5. Agnieszka SZYMANOWSKA - 01:31:49
  6. Barbara TOBIASZ - 01:34:15

23 kwietnia 2017 w ramach Fortuna Bieg odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 1168 zawodników, 282 pań i 886 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Silas Kiprono TOO - 00:30:46
  2. Henry KEMBOI - 00:30:50
  3. Paweł OLIJNYK - 00:31:08
  4. Mykhaylo IVERUK - 00:31:48
  5. Matouš VRZALA - 00:33:20
  6. Tomasz JANUSZ - 00:33:47

Kobiety

  1. Betty CHEPLETING - 00:34:15
  2. Swietlana OLIJNYK - 00:36:47
  3. Izabela KUBIAK - 00:39:40
  4. Jadwiga DYBCZYŃSKA - 00:40:29
  5. Dominika GIL - 00:40:35
  6. Magdalena BIAŁORCZYK - 00:41:06

pomiar czasu: Datasport

23 kwietnia 2017 w ramach Cross Straceńców odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 131 zawodników, 17 pań i 114 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Pavlo VERECKYI - 01:18:38
  2. Kamil MAKOS - 01:20:59
  3. Blahodir YURIY - 01:27:30
  4. Mateusz KRAWIECKI - 01:28:31
  5. Grzegorz JANKOWSKI - 01:29:49
  6. Tomasz DANIELKIEWICZ - 01:30:30

Kobiety

  1. Valentyna KILIARSKA - 01:33:15
  2. Anna FICNER - 01:35:14
  3. Emilia BŁASZCZYK - 01:48:24
  4. Emilia KUŹMIAK - 01:50:47
  5. Mariola BŁASZKOWSKA - 02:12:26
  6. Joanna SZCZUROWSKA - 02:15:04

23 kwietnia 2017 w ramach DOZ Maraton Łódź z PZU odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 2000 zawodników, 592 pań i 1408 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz OSMULSKI - 00:32:55
  2. Paweł MATNER - 00:32:57
  3. Krzysztof PIETRZYK - 00:33:05
  4. Jan WYCHOWAŁEK - 00:33:37
  5. Marcin KĘSY - 00:33:52
  6. Michał KOSIOR - 00:34:53

Kobiety

  1. Zuzanna MOKROS - 00:37:04
  2. Martyna BALCERZAK - 00:38:46
  3. Natalia GRZEGORCZYK - 00:39:03
  4. Katarzyna GORLO - 00:39:18
  5. Agata WALCZAK - 00:40:51
  6. Monika KOŁATKA - 00:41:13

pomiar czasu: Datasport

23 kwietnia 2017 w ramach DOZ Maraton Łódź z PZU odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 1282 zawodników, 176 pań i 1106 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Samson Kiprono BARMAO - 02:14:19
  2. Asmare WORKNEH - 02:15:08
  3. Jafred Kipchumba CHIRCHIR - 02:16:29
  4. Wosen Zeleke DEMSE - 02:17:50
  5. Abdisa Sori BEDADA - 02:18:32
  6. Szymon KNOBLOCH - 02:36:55

Kobiety

  1. Kenza DAHMANI - 02:33:21
  2. Amelework Fikadu BOSHO - 02:34:25
  3. Tigist Shetu BILTO - 02:34:37
  4. Sifan Melaku DEMISE - 02:37:24
  5. Marta KLOC - 03:15:12
  6. Anna KETNER - 03:18:07

pomiar czasu: Datasport

23 kwietnia 2017 w ramach 5. ORLEN Warsaw Marathon odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 5567 zawodników, 1152 pań i 4415 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Felix KIMUTAI - 02:10:34
  2. Alex SAEKWO - 02:12:01
  3. Artur KOZŁOWSKI - 02:12:38
  4. Jeffrey EGGLESTON - 02:14:00
  5. Abdi FUFA - 02:15:35
  6. Philemon Gitia BAARU - 02:15:51

Kobiety

  1. Nastassia IVANOVA - 02:28:44
  2. Izabela TRZASKALSKA - 02:29:56
  3. Viola YATOR - 02:30:03
  4. Muluhabt TSEGA - 02:30:16
  5. Darya MYKHAYLOVA - 02:35:55
  6. Dominika STELMACH - 02:38:52

pomiar czasu: DomTel-Sport

22 kwietnia 2017 w ramach IV Bieg Papieski odbył się bieg na 6.3 km.
Bieg ukończyło 1800 zawodników, 678 pań i 1122 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam DRACZYŃSKI - 00:20:45
  2. Piotr ŁAWICKI - 00:20:57
  3. Jarosław DRUCIAREK - 00:21:58
  4. Filip ŚMIEIŃSKI - 00:22:02
  5. Tomasz LUBAŚ - 00:22:05
  6. Radosław PIASECKI - 00:22:12

Kobiety

  1. Urszula OLEJNICZAK - 00:26:32
  2. Anna ZACZYŃSKA - 00:26:56
  3. Monika LACHOWSKA - 00:27:12
  4. Ewelina LOZOWSKA - 00:28:08
  5. Elżbieta BOTUSZYN - 00:28:22
  6. Mariola BIALIC - 00:28:22

pomiar czasu: Super Sport

22 kwietnia 2017 w ramach II Nocna Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 1025 zawodników, 297 pań i 728 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil KARBOWIAK - 00:30:56
  2. Mariusz ZAREMBA - 00:33:11
  3. Yuriy BLAHODIR - 00:33:35
  4. Tomasz SOBCZYK - 00:33:41
  5. Bartosz ROSKOSZ - 00:34:33
  6. Damian JARECKI - 00:34:36

Kobiety

  1. Anna ROSTKOWSKA - 00:37:24
  2. Valentyna KILIARSKA - 00:37:36
  3. Yulia DIATLOVA - 00:38:13
  4. Anna WIĘCEK - 00:38:52
  5. Agata LITWIN - 00:40:36
  6. Mariola KRZEMIŃSKA - 00:42:08

pomiar czasu: Datasport

22 kwietnia 2017 w ramach III Świąteczne Spotkanie Biegowe 2017 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 50 zawodników, 14 pań i 36 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł MOLCZYK - 00:39:34
  2. Robert GRAJDURA - 00:40:13
  3. Waldemar MATYASZEK - 00:41:01
  4. Bogusław OPRYSZEK - 00:41:55
  5. Marek SIKOŃ - 00:42:07
  6. Tomasz KITA - 00:42:34

Kobiety

  1. Katarzyna KMIEĆ - 00:45:18
  2. Patrycja ŚWIERCZEK - 00:45:21
  3. Joanna NOWAK - 00:48:46
  4. Aneta KĄDZIOŁKA - 00:53:49
  5. Anna KOWALSKA - 00:54:59
  6. Monika KĄDZIOŁKA - 00:55:01

pomiar czasu: Protimer

22 kwietnia 2017 w ramach II Bieg Po Zdrowie odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 80 zawodników, 26 pań i 54 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr DYLLA - 00:20:57
  2. Szymon KOŁODZIEJ - 00:21:40
  3. Mateusz KOPEĆ - 00:21:53
  4. Adam CIBIS - 00:21:59
  5. Dominik IWANEK - 00:22:25
  6. Paweł SZARF - 00:22:30

Kobiety

  1. Irena CZUTA-PAKOSZ - 00:25:44
  2. Kinga KUCZYŃSKA - 00:26:35
  3. Oliwia ŁABUDA - 00:28:07
  4. Magdalena GUMIENNY - 00:28:40
  5. Andrea JURCZYK - 00:28:43
  6. Elzbieta RAMS - 00:29:18

pomiar czasu: Time Sport

22 kwietnia 2017 w ramach II Wiszeńska (za)Dyszka odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 152 zawodników, 43 pań i 109 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Daniel DULSKI - 00:34:45
  2. Łukasz KACZMARCZYK - 00:37:59
  3. Mariusz TOKARCZYK - 00:38:01
  4. Wojciech URBANOWSKI - 00:38:10
  5. Tomasz KOZŁOWICZ - 00:38:15
  6. Karol KOMOROWSKI - 00:38:18

Kobiety

  1. Adrianna KALA - 00:44:45
  2. Bogumiła TANAŚ - 00:45:45
  3. Aneta KOSARZYCKA - 00:47:57
  4. Ewa BOĆKO - 00:49:03
  5. Anna CZERW - 00:49:31
  6. Małgorzata KRASZEWSKA - 00:49:40

pomiar czasu: Pulsar Sport

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Nagrody

Brak nagród

07 maja 2017 w ramach III Drezdenecka Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 309 zawodników, 102 pań i 207 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KLAYBORD - 00:31:44
  2. Paweł TARASIUK - 00:32:49
  3. Karol KAZIKOWSKI - 00:33:56
  4. Jakub WAWRZYNIAK - 00:35:52
  5. Karol HELAK - 00:36:29
  6. Piotr MAJZLIK - 00:36:37

Kobiety

  1. Agnieszka WITCZAK FLAJSZER - 00:38:35
  2. Patrycja KOŁECKA - 00:42:07
  3. Emilia PERZ - 00:42:29
  4. Krystyna ŁUKASZEWICZ - 00:42:49
  5. Kamila KOWALCZYK - 00:44:02
  6. Agnieszka PODLECKA - 00:44:09

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 91 zawodników, 38 pań i 53 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz KOZŁOWSKI - 01:22:05
  2. Jędrzej JOSYPENKO - 01:22:35
  3. Gary BYRNE - 01:30:24
  4. Krzysztof GLAB - 01:33:02
  5. Krzysztof ŚLIWA - 01:34:12
  6. Henryk ŁEPECKI - 01:34:46

Kobiety

  1. Agata TAMBORSKA - 01:41:16
  2. Nina GRABOŚ - 01:47:40
  3. Anna DREJARZ-KACZMAREK - 01:51:11
  4. Angelika APANOWICZ - 01:52:43
  5. Monika STROBIN - 01:52:44
  6. Magdalena RACZYŃSKA - 01:55:17

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach V Bieg Wojciechowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 226 zawodników, 52 pań i 174 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam WAKULUK - 00:33:00
  2. Tomasz GRZYBOWSKI - 00:34:30
  3. Sylwester KUŚMIERZ - 00:35:15
  4. Arkadiusz SZCZOTKA - 00:36:16
  5. Dominik GOSK - 00:36:19
  6. Paweł MACHOWSKI - 00:36:24

Kobiety

  1. Diana DAWIDZIUK - 00:38:12
  2. Katarzyna WESOŁOWSKA - 00:42:37
  3. Monika GRABARCZYK - 00:43:24
  4. Agata ZIEMBICKA - 00:44:10
  5. Joanna RĘBIŚ - 00:44:42
  6. Anna GADOMSKA - 00:44:58

pomiar czasu: Czasomierzyk

07 maja 2017 w ramach II Bieg z zamkiem w tle odbył się bieg na 11 km.
Bieg ukończyło 172 zawodników, 57 pań i 115 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr HOLLY - 00:40:34
  2. Bartosz ZAJĄC - 00:40:36
  3. Krystian GRYCZUK - 00:41:00
  4. Paweł SADOWSKI - 00:41:20
  5. Bartłomiej WALOSZCZYK - 00:42:29
  6. Klaudiusz KOGUT - 00:43:05

Kobiety

  1. Jurczyk KINGA - 00:47:12
  2. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:47:35
  3. Justyna POMARAŃSKA - 00:48:48
  4. Anna ZACZYŃSKA - 00:49:38
  5. Paulina SZABRZYŃSKA - 00:50:01
  6. Ewa KROJCIG - 00:53:11

pomiar czasu: Feniks Timing

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 243 zawodników, 152 pań i 91 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Arkadiusz NOWAK - 00:39:21
  2. Grzegorz WARTAŁOWICZ - 00:41:51
  3. Jacek NOWOCIEŃ - 00:43:15
  4. Bogdan SNARSKI - 00:43:24
  5. Michał MĄCZEWSKI - 00:44:38
  6. Dariusz LISIAK - 00:45:07

Kobiety

  1. Weronika BRZUCHALSKA - 00:45:10
  2. Weronika ZIELIŃSKA - 00:46:04
  3. Marta JASTRZĘBSKA-MAJAK - 00:48:32
  4. Maja KASPERKIEWICZ - 00:50:11
  5. Karolina GAWROŃSKA - 00:50:42
  6. Aleksandra RZESZUTKO - 00:50:48

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 368 zawodników, 251 pań i 117 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz GREGORCZYK - 00:19:09
  2. Daniel GIELO - 00:20:14
  3. Juliusz BORAWSKI - 00:20:32
  4. Andrew MOSSOP - 00:21:06
  5. Marcin BUKAŁA - 00:21:13
  6. Mateusz BARTODZIEJ - 00:21:17

Kobiety

  1. Julita DYBIKOWSKA - 00:19:03
  2. Beata MILEWSKA - 00:20:31
  3. Natalia GAŁĄZKA - 00:22:19
  4. Katarzyna PRZEŹDZIECKA - 00:23:05
  5. Julia ZIÓŁKOWSKA - 00:23:33
  6. Marysia LISIAK - 00:23:35

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach XXVIII Maraton Juranda odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 222 zawodników, 35 pań i 187 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł PIOTRASCHKE - 02:38:07
  2. Sławomir KALISKI - 02:44:27
  3. Przemysław KALIŃSKI - 02:47:54
  4. Krzysztof KRUKOWSKI - 02:52:37
  5. Rafał KOT - 02:58:09
  6. Dariusz WĘDROWSKI - 03:00:36

Kobiety

  1. Marta BARCEWICZ - 03:07:33
  2. Anna KOZIARSKA - 03:17:02
  3. Ewa LISEK - 03:19:19
  4. Renata GINSZT - 03:39:34
  5. Marta WÓDKIEWICZ - 03:45:13
  6. Gabriela GÓRSKA - 03:51:53

pomiar czasu: DomTel-Sport

06 maja 2017 w ramach Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 3819 zawodników, 1267 pań i 2552 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek KOWALSKI - 00:30:40
  2. Damian PIETERCZYK - 00:30:59
  3. Łukasz OSKIERKO - 00:31:18
  4. Sylwester KUSTER - 00:31:36
  5. Maciej KUBIAK - 00:31:48
  6. Robert SADOWSKI - 00:32:00

Kobiety

  1. Monika CZAPIEWSKA - 00:36:12
  2. Małgorzata SZCZERBIŃSKA - 00:36:21
  3. Katarzyna POBŁOCKA - 00:36:26
  4. Monika ROLBIECKA - 00:37:00
  5. Kamila POBŁOCKA-DOBROWOLSKA - 00:37:16
  6. Ewa HURYŃ - 00:37:53

pomiar czasu: STS Timing

06 maja 2017 w ramach 35 Bieg Kujawiaka Pamięci Napoleona Dzwonkowskiego i Wiesława Wesołowskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 199 zawodników, 45 pań i 154 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Roman ROMANENKO - 00:33:13
  2. Boniface WAMBUA NDUVA - 00:33:39
  3. Paweł OLEJNIK - 00:33:56
  4. Łukasz PARSZCZYŃSKI - 00:35:55
  5. Marcin RAKOCZY - 00:37:14
  6. Kamil PODOLSKI - 00:40:19

Kobiety

  1. Katarzyna KOWALSKA - 00:38:36
  2. Olesia SMOWCZENKO - 00:39:34
  3. Izabela PARSZCZYŃSKA - 00:41:06
  4. Marta SZENK - 00:42:53
  5. Anna NOWAKOWSKA - 00:45:04
  6. Aneta TURALSKA - 00:45:50

03 maja 2017 w ramach X Bieg bez Granic odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 679 zawodników, 190 pań i 489 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:32:20
  2. Marcin CIEPŁAK - 00:32:48
  3. Szymon WASKIN - 00:33:04
  4. Kamil CZAPLA - 00:33:11
  5. Mateusz WOLNIK - 00:33:41
  6. Mateusz WŁOSTOWSKI - 00:34:22

Kobiety

  1. Michalina MENDECKA - 00:38:19
  2. Anna SZYJKA - 00:40:10
  3. Jadwiga DYBCZYŃSKA - 00:40:29
  4. Daria MENDECKA - 00:40:44
  5. Sylwia KUCZERA - 00:40:48
  6. Michalina JANOWSKA - 00:41:33

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach XXVII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności odbył się bieg na 9.2 km.
Bieg ukończyło 282 zawodników, 69 pań i 213 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 00:28:13
  2. Dawid KLEYBORD - 00:28:14
  3. Elmokhtar BENHARI - 00:29:09
  4. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:31:00
  5. Paweł MOSKAL - 00:31:26
  6. Radosław SADŁOS - 00:31:41

Kobiety

  1. Sara SZYMAŃSKA - 00:36:03
  2. Dorota PAWŁOWSKA - 00:36:18
  3. Małgorzata TUWALSKA - 00:36:34
  4. Anna Ć-KWAPISZEWSKA - 00:38:52
  5. Magdalena WOLF - 00:39:03
  6. Patrycja JAŻDŻEWSKA - 00:40:40

pomiar czasu: GOOD Time

03 maja 2017 w ramach Piaseczyńska Mila Konstytucyjna odbył się bieg na 1 mile.
Bieg ukończyło 169 zawodników, 63 pań i 106 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof WASIEWICZ - 00:04:09
  2. Piotr MIELEWCZYK - 00:04:09
  3. Andrzej WOJTCZAK - 00:04:11
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:04:17
  5. Paweł KOPACZEWSKI - 00:04:17
  6. Michał DĄBROWSKI - 00:04:22

Kobiety

  1. Aleksandra PŁOCIŃSKA - 00:04:52
  2. Oliwia MALMON - 00:04:52
  3. Natalia KOWALSKA - 00:05:18
  4. Anna STRUSKA-GĄTKOWSKA - 00:05:21
  5. Agata ZIEMBICKA - 00:05:50
  6. Aneta SOBIERAJ - 00:05:50

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 229 zawodników, 109 pań i 120 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Robert WILKOWIECKI - 00:16:45
  2. Sebastian TUBEK - 00:17:01
  3. Tomasz DANIELKIEWICZ - 00:17:36
  4. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:17:38
  5. Dawid BANAŚ - 00:17:41
  6. Rafał TOMOWIAK - 00:17:59

Kobiety

  1. Katarzyna WERNER - 00:20:04
  2. Monika WÓJCIK - 00:21:32
  3. Dagmara OWCZAREK - 00:21:42
  4. Magdalena ŁOWICKA - 00:21:45
  5. Katarzyna BUDZIEWSKA - 00:22:09
  6. Alicja BUĆKO - 00:22:12

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 355 zawodników, 93 pań i 262 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam PUTYRA - 00:33:22
  2. Paweł MATNER - 00:33:27
  3. Filip SMIEINSKI - 00:35:30
  4. Sławomir BIAŁOBRZESKI - 00:35:37
  5. Przemysław STEMPNIK - 00:37:22
  6. Wojciech DURCZYŃSKI - 00:37:47

Kobiety

  1. Małgorzata ZIELEŃ - 00:39:06
  2. Emilia ROGOZA - 00:40:15
  3. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:29
  4. Sonia ROZUMKIEWICZ - 00:42:22
  5. Zuzanna MAREK - 00:42:51
  6. Ewelina ŁOZOWSKA - 00:43:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach 27. Bieg Konstytucji 3 Maja z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 4142 zawodników, 1627 pań i 2515 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil JASTRZĘBSKI - 00:14:48
  2. Maciej BADUREK - 00:15:11
  3. Norbert PIEKIELNY - 00:15:15
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:15:24
  5. Sławomir PTAK - 00:15:34
  6. Michał BERNARDELLI - 00:15:34

Kobiety

  1. Iwona BERNARDELLI - 00:16:24
  2. Anna ŁAPIŃSKA - 00:17:39
  3. Alicia DIAGO - 00:18:50
  4. Monika KACZANOWSKA - 00:18:53
  5. Justyna KOSTRZEWSKA - 00:19:53
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:19:54

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach II Bieg Konstytucji 3 Maja – Międzyrzecz odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 135 zawodników, 50 pań i 85 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BELGRAU - 00:15:43
  2. Maciej GRABEK - 00:15:48
  3. Dominik KRYCA - 00:16:09
  4. Edwin KUSZCZYK - 00:17:15
  5. Cezary WALKOWSKI - 00:17:15
  6. Tomasz CHAWAWKO - 00:17:34

Kobiety

  1. Karolina BILAWA - 00:19:00
  2. Klaudia KOBYDECKA - 00:19:10
  3. Klaudia GREDKA - 00:20:21
  4. Kamila KOWALCZYK - 00:20:26
  5. Magdalena KIEWLUK - 00:21:03
  6. Agnieszka WOCH - 00:21:11

03 maja 2017 w ramach XXVI Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 347 zawodników, 53 pań i 294 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Boniface Wambua NDUVA - 01:11:13
  2. Maciej ŁUCYK - 01:13:57
  3. Yuriy BLAHODIR - 01:13:58
  4. Piotr HUMERSKI - 01:15:39
  5. Dariusz JANKOWSKI - 01:17:15
  6. Daniel BOSY - 01:18:00

Kobiety

  1. Julia DIAŁLOWA - 01:26:54
  2. Katarzyna BESZ-MALINOWSKA - 01:35:46
  3. Iwona MACIĄG - 01:36:37
  4. Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN - 01:37:23
  5. Magdalena PAKULSKA - 01:42:05
  6. Katarzyna ŻARNOWSKA - 01:42:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg Konstytucji 3 Maja odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 231 zawodników, 64 pań i 167 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz KACZOR - 00:14:58
  2. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:16:02
  3. Kolodumyk KNOMENKO - 00:16:36
  4. Krzysztof KRYGIER - 00:16:44
  5. Michał JAMIOŁ - 00:16:56
  6. Kuba GAŁASIEWICZ - 00:17:03

Kobiety

  1. Karolina WAŚNIEWSKA - 00:18:06
  2. Natalia KWIECIEN - 00:20:38
  3. Agnieszka MAŁYSEK - 00:21:10
  4. Ewelina PŁATOS - 00:21:36
  5. Maja DĘBSKA - 00:22:07
  6. Barbara KACZMARZYK - 00:22:19

pomiar czasu: Crono Chip

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 93 zawodników, 45 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Józef ZABIELSKI - 00:16:53
  2. Tomasz WASZCZUK - 00:17:24
  3. Kuba MURAWSKI - 00:17:35
  4. Sebastnian KUKASZEWSKI - 00:17:38
  5. Grzegorz BRAUN - 00:17:53
  6. Daniel POGORZELSKI - 00:17:58

Kobiety

  1. Nikola MURAWSKA - 00:21:08
  2. Ania KOMISACZYK - 00:21:57
  3. Zuzanna KAWCZYŃSKA - 00:24:09
  4. Karolina KIJANA - 00:24:24
  5. Jolanta SZYMAŃSKA - 00:24:32
  6. Dorota NOWAK - 00:25:07

pomiar czasu: Protiming24

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 146 zawodników, 49 pań i 97 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz JURGIEWICZ - 00:32:46
  2. Artur OLEJARZ - 00:33:17
  3. Piotr TOMCZYK - 00:33:18
  4. Zbigniew MURAWSKI - 00:33:59
  5. Mateusz RODEWALD - 00:34:26
  6. Dawid NOWACZYK - 00:34:34

Kobiety

  1. Paulina KOTFICA - 00:37:38
  2. Monika JACKIEWICZ - 00:38:17
  3. Paulina GRZEGÓRZEK - 00:38:21
  4. Wioletta MURAWSKA - 00:41:46
  5. Natalia ŚLUSARCZYK - 00:45:02
  6. Joanna GŁUSZYK - 00:45:19

pomiar czasu: Protiming24

02 maja 2017 w ramach V Bieg Flagi odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 677 zawodników, 168 pań i 509 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz KUJAWSKI - 00:31:49
  2. Łukasz ŚWIESIULSKI - 00:32:06
  3. Sebastian POLAK - 00:32:37
  4. Daniel DULSKI - 00:33:21
  5. Tomasz SZALA - 00:33:56
  6. Jarosław BŁASZCZYK - 00:34:02

Kobiety

  1. Maria CZEŚNIK - 00:37:07
  2. Monika CZAPIEWSKA - 00:37:59
  3. Aleksandra TORZ - 00:38:23
  4. Adrianna KALA - 00:40:54
  5. Anna SZEWCZYKOWSKA - 00:41:14
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:41:17

pomiar czasu: ENTRE Timing

02 maja 2017 w ramach XIII Półmaraton Węgorza odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 442 zawodników, 83 pań i 359 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 01:13:07
  2. Bogusław ANDRZEJUK - 01:13:32
  3. Piotr SZPIGIEL - 01:14:44
  4. Michał MAKOWSKI - 01:14:49
  5. Łukasz NESTROWICZ - 01:15:51
  6. Paweł MŁODZIKOWSKI - 01:16:13

Kobiety

  1. Anna GOSK - 01:22:57
  2. Marzena RANISZEWSKA - 01:31:15
  3. Sylwia BONDARA - 01:31:43
  4. Anna KOZIARSKA - 01:32:23
  5. Ewa RUSINOWICZ - 01:41:17
  6. Kamila ZALEWSKA - 01:41:22

pomiar czasu: DomTel-Sport

01 maja 2017 w ramach IV Bieg o Strzałę Widanta Resko 2017 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 250 zawodników, 72 pań i 178 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł OLIJNYK - 00:31:54
  2. Damian KABAT - 00:32:40
  3. Marcin ZAGÓRNY - 00:33:19
  4. Michał HULEWICZ - 00:33:31
  5. Norbert BORZĘCKI - 00:33:45
  6. Sylwester SZYMAŃSKI - 00:35:17

Kobiety

  1. Paulina KACZYŃSKA - 00:37:24
  2. Swietlana OLIJNYK - 00:38:59
  3. Monika ANDRZEJCZAK - 00:40:55
  4. Barbara POCHRANOWICZ - 00:41:46
  5. Magdalena WITKIEWICZ - 00:42:02
  6. Wioletta MURAWSKA - 00:42:31

pomiar czasu: Sport Time

01 maja 2017 w ramach IV Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 335 zawodników, 64 pań i 271 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil MAKOS - 00:32:21
  2. Sergii KROULAIDIS - 00:32:45
  3. Krzysztof WIŚNIOWSKI - 00:32:58
  4. Mateusz WOLNIK - 00:33:16
  5. Yuriy BLAHODIR - 00:33:18
  6. Mateusz GARCZAREK - 00:33:41

Kobiety

  1. Julia DIATLOWA - 00:39:13
  2. Olga KAZIMINOVA - 00:40:51
  3. Dominika DUCZMAL - 00:42:06
  4. Dorota USTIANOWSKA - 00:42:31
  5. Izabela WIERZCHOWSKA - 00:42:41
  6. Paulina WALCZAK - 00:42:39

pomiar czasu: Pulsar Sport

01 maja 2017 w ramach 35. Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 675 zawodników, 182 pań i 493 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:31:29
  2. Pavlo VERETSKYI - 00:31:31
  3. Sylwester KUSTER - 00:31:44
  4. Piotr DROBNIK - 00:32:29
  5. Andrzej NOWAK - 00:32:32
  6. Paweł MATNER - 00:33:52

Kobiety

  1. Olga OCHAL - 00:34:18
  2. Valentyna KILIARSKA - 00:36:48
  3. Ewa KUCHARSKA - 00:37:22
  4. Aleksandra JACHIMCZYK - 00:39:53
  5. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:37
  6. Anna RYGUULA - 00:41:05

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach V Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 705 zawodników, 179 pań i 526 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz GIŻYŃSKI - 01:06:54
  2. Maciej GÓRNY - 01:16:45
  3. Mariusz ZIÓŁKOWSKI - 01:17:56
  4. Klaudiusz WALENDZIAK - 01:19:33
  5. Wojciech OLIŃSKI - 01:20:05
  6. Mariusz WOJDYŁO - 01:20:21

Kobiety

  1. Arleta MELOCH - 01:23:00
  2. Barbara BĄCZEK-MOTAŁA - 01:28:54
  3. Karolina GIŻYŃSKA - 01:32:12
  4. Julita ŻUKOTYŃSKA - 01:34:03
  5. Joanna DEPUTAT - 01:34:16
  6. Grażyna JASZCZERSKA - 01:36:47

pomiar czasu: Datasport

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 24 pań i 100 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MYŚLAK - 01:17:46
  2. Marek KOWALCZYK - 01:20:08
  3. Mirosław GOLECKI - 01:21:18
  4. Piotr SZTOLCMAN - 01:23:00
  5. Marcin KLONOWSKI - 01:23:17
  6. Damian CHOJNICKI - 01:23:33

Kobiety

  1. Joanna BARTKOWSKA - 01:33:27
  2. Agnieszka ZAKRZEWICZ-PODLECKA - 01:39:13
  3. Beata JAROCKA - 01:44:28
  4. Aleksandra GALCZAK - 01:44:43
  5. Wioletta PALACZ - 01:45:14
  6. Elżbieta STAWARSKA - 01:46:06

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 75 zawodników, 27 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:34:28
  2. Andrzej JARANOWSKI - 00:35:20
  3. Marcin GÓRALSKI - 00:35:42
  4. Paweł ZIĘGIELEWSKI - 00:36:03
  5. Paweł DZIERLIŃSKI - 00:37:10
  6. Krzysztof RETECKI - 00:39:31

Kobiety

  1. Dorota PAWŁOWSKA - 00:41:33
  2. Dorota SZTUCKA - 00:48:16
  3. Monika ADAMCZYK - 00:49:13
  4. Adrianna STYKAŁA - 00:50:14
  5. Magdalena STYKAŁA - 00:50:14
  6. Monika HODUKIEWICZ - 00:51:28

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 14 pań i 110 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł KOSEK - 02:39:06
  2. Adam MANIAK - 02:53:07
  3. Łukasz DZIĄDZIAK - 02:56:23
  4. Tomasz JABŁOŃSKI - 03:03:06
  5. Jerzy STEC - 03:03:31
  6. Marek BEDNORZ - 03:06:54

Kobiety

  1. Anna ZACZYŃSKA - 03:27:13
  2. Ola ŻELAZOWSKA - 03:52:35
  3. Joanna BANACH - 03:55:10
  4. Ewa PASTUSZEŃKO - 03:56:43
  5. Jadwiga SOWIŃSKA - 04:00:32
  6. Magdalena BŁOCHOWIAK - 04:08:20

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 10.5 km.
Bieg ukończyło 267 zawodników, 104 pań i 163 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz SOBCZYK - 00:34:47
  2. Bartosz ROSKOSZ - 00:35:59
  3. Adam AMBROZIK - 00:36:17
  4. Leszek KONONOWICZ - 00:36:21
  5. Daniel DANIELECKI - 00:36:38
  6. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:36:44

Kobiety

  1. Anna WIĘCEK - 00:40:35
  2. Marzanna BARYŁA - 00:43:26
  3. Aneta KOSARZYCKA - 00:45:26
  4. Ewa ZENDWALEWICZ - 00:47:12
  5. Helena GAWRYLUK - 00:47:22
  6. Anna SALETA - 00:48:58

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów

  • MaciekJ87 ocenił BricoMarche - Hotel Senator Challenge I Półmaraton Starachowicki
    Ocena ogólna: 1
    Sceneria: 6
    Atmosfera: 3
    Wartość: 1
    Czy wystartujesz znowu: 0
    Szanse na życiówkę: 2
    Organizacja: 0
    Dla początkujących: 1

    Organizacja to tragedia! Trasa kiepsko zabezpieczona,

  • irenek ocenił Czwarta Dycha do Maratonu
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 9
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 8
    Organizacja: 9
    Dla początkujących: 8

  • cris.zary ocenił 3. Dycha po Żarach
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 8
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 10

    Są tylko 2 takie imprezy w