Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów

Wyniki z zawodów biegowych

Data Zawody Miejsce Dystans Mężczyźni Kobiety Ukończyło
22/04
sob
II Bieg Po Zdrowie Kędzierzyn-Koźle
opolskie
5 km 00:20:57 00:25:44 80
(54 26)
?
22/04
sob
IV Uniwersytecka ZaDyszka im. Jerzego Żeligowskiego Poznań
wielkopolskie
5 km 00:19:06 00:23:13 170
(93 77)
?
22/04
sob
Jorge Cross 2017 Czerwieńsk
lubuskie
13 km 00:44:51 00:55:43 293
(206 87)
?
22/04
sob
Jorge Cross 2017 Czerwieńsk
lubuskie
6 km 00:23:09 00:26:27 119
(62 57)
?
22/04
sob
XXIV Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego Katowice - Siemianowice Śląskie
śląskie
10 km 00:32:55 00:39:23 945
(705 240)
?
22/04
sob
IV Uniwersytecka ZaDyszka im. Jerzego Żeligowskiego Poznań
wielkopolskie
10 km 00:36:30 00:39:31 263
(173 90)
?
22/04
sob
Biegi w Szczawnicy Szczawnica
małopolskie
20 km 01:36:34 01:54:12 302
(157 145)
?
22/04
sob
Leśny Bieg Gdynia
pomorskie
10 km 00:39:40 00:54:06 177
(100 77)
?
22/04
sob
Leśny Bieg Gdynia
pomorskie
21.1 km 01:23:37 01:42:51 199
(145 54)
?
22/04
sob
Król Parku Mosina
wielkopolskie
21 km 01:21:55 01:38:00 357
(241 116)
?
22/04
sob
Biegi w Szczawnicy Szczawnica
małopolskie
43 km 03:50:27 04:42:59 544
(412 132)
?
22/04
sob
Król Parku Mosina
wielkopolskie
60 km 04:21:21 05:39:07 149
(126 23)
?
22/04
sob
Biegi w Szczawnicy Szczawnica
małopolskie
96.5 km 06:06:38 07:34:11 260
(227 33)
?
15/04
sob
III Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań
wielkopolskie
10 km 00:37:21 00:42:11 302
(195 107)
?
15/04
sob
III Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań
wielkopolskie
5 km 00:17:26 00:20:36 373
(161 212)
?
09/04
niedz
3. Dycha po Żarach Żary
lubuskie
10 km 00:32:44 00:41:10 647
(434 213)
?
09/04
niedz
IV Bieg Nasza Dycha Gostyń
wielkopolskie
10 km 00:29:42 00:35:21 445
(335 110)
?
09/04
niedz
BiegamBoLubię LASY Wiosną Zalesie Górne
mazowieckie
5 km 00:19:06 00:21:40 172
(80 92)
?
09/04
niedz
X Półmaraton Dąbrowski Dąbrowa Górnicza
śląskie
21.1 km 01:05:24 01:15:42 1367
(1102 265)
?
09/04
niedz
Biegi Górskie w Parku Śląskim Chorzów
śląskie
5 km 00:21:14 00:24:49 164
(98 66)
?
09/04
niedz
Biegi Górskie w Parku Śląskim Chorzów
śląskie
10 km 00:42:54 00:48:47 223
(172 51)
?
09/04
niedz
Wiosenny Olszak Półmaraton Poznań
wielkopolskie
21.1 km 01:26:19 01:42:03 83
(67 16)
?
09/04
niedz
VIII Bieg Raszyński Raszyn
mazowieckie
10 km 00:31:01 00:39:37 505
(378 127)
?
09/04
niedz
BiegamBoLubię LASY Wiosną Zalesie Górne
mazowieckie
10 km 00:36:36 00:44:42 205
(139 66)
?
09/04
niedz
Czwarta Dycha do Maratonu Lublin
lubelskie
10 km 00:32:43 00:35:50 1677
(1259 418)
?
09/04
niedz
Lisiecki Półmaraton Piekary
małopolskie
21.1 km 01:14:24 01:35:14 474
(373 101)
?
09/04
niedz
Lisiecki Półmaraton Piekary
małopolskie
5 km 00:17:07 00:21:01 188
(106 82)
?
09/04
niedz
3. Gdańsk Maraton Gdańsk
pomorskie
42.2 km 02:24:32 02:51:42 2375
(1964 411)
?
08/04
sob
XV Bieg Europejski Gniezno
wielkopolskie
10 km 00:28:52 00:33:21 1319
(995 324)
?
08/04
sob
FOUR COLOURS Grand Prix Inowrocławia na 5 i 10 km Inowrocław
kujawsko-pomorskie
5 km 00:15:31 00:18:41 282
(167 115)
?
08/04
sob
FOUR COLOURS Grand Prix Inowrocławia na 5 i 10 km Inowrocław
kujawsko-pomorskie
10 km 00:33:45 00:41:57 172
(138 34)
?
08/04
sob
VI Bieg Zdobywca Góry Parkowej Kamienna Góra
dolnośląskie
11 km 00:39:27 00:48:34 217
(175 42)
?
08/04
sob
H2O Półmaraton Wrocław
dolnośląskie
21.1 km 01:11:47 01:27:59 761
(562 199)
?
02/04
niedz
IV Ostrowski ICE MAT Półmaraton pod Patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Ostrów Wielkopolski
wielkopolskie
21.1 km 01:16:51 01:19:25 628
(522 106)
?
02/04
niedz
VII Pabianicki Półmaraton Pabianice
łódzkie
5 km 00:17:16 00:20:04 143
(74 69)
?
02/04
niedz
VII Pabianicki Półmaraton Pabianice
łódzkie
21.1 km 01:10:33 01:20:27 1223
(1006 217)
?
02/04
niedz
44. Maraton Dębno Dębno
zachodniopomorskie
42.2 km 02:16:47 02:40:05 2177
(1785 392)
?
01/04
sob
34. Bieg Szpęgawski Starogard Gdański
pomorskie
5.5 km 00:16:46 00:19:08 474
(350 124)
?
01/04
sob
5. GO Bieg Wrocław
dolnośląskie
10 km 00:33:28 00:42:46 358
(247 111)
?
01/04
sob
I Otwarte Przełajowe Mistrzostwa Sianowa Sianów
zachodniopomorskie
5 km 00:17:17 00:21:36 140
(97 43)
?
01/04
sob
5. GO Bieg Wrocław
dolnośląskie
5 km 00:16:24 00:21:00 292
(119 173)
?
01/04
sob
Botaniczna Piątka - edycja wiosenna Poznań
wielkopolskie
5 km 00:17:09 00:21:45 259
(125 134)
?
01/04
sob
Półmaraton leśny "NaŻarcie" Legionowo
mazowieckie
21.1 km 01:19:33 01:31:29 214
(161 53)
?
26/03
niedz
XXXIII Bieg „ŚLADAMI WIOSNY” Przemysław k. Sulęcina
lubuskie
10 km 00:33:46 00:42:44 144
(115 29)
?
26/03
niedz
Bieg Żołnierzy Wyklętych im. M. Chojnackiego ps. Młodzik Radzymin
mazowieckie
7.8 km 00:27:03 00:32:00 145
(102 43)
?
26/03
niedz
CITY TRAIL Trójmiasto Trójmiasto
pomorskie
5 km 00:17:34 00:19:05 304
(183 121)
?
26/03
niedz
4. Harpagańska Dycha Sosnowiec
śląskie
10 km 00:31:43 00:37:19 852
(641 211)
?
26/03
niedz
Cross Błękitna Wstęga Balatonu 2017 Wodzisław Śląski
śląskie
5 km 00:19:34 00:25:04 68
(29 39)
?
26/03
niedz
Cross Błękitna Wstęga Balatonu 2017 Wodzisław Śląski
śląskie
10 km 00:38:23 00:44:43 163
(120 43)
?
26/03
niedz
12. PZU Półmaraton Warszawski Warszawa
mazowieckie
21.1 km 01:01:11 01:10:24 12180
(8917 3263)
?

22 kwietnia 2017 w ramach II Bieg Po Zdrowie odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 80 zawodników, 26 pań i 54 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr DYLLA - 00:20:57
  2. Szymon KOŁODZIEJ - 00:21:40
  3. Mateusz KOPEĆ - 00:21:53
  4. Adam CIBIS - 00:21:59
  5. Dominik IWANEK - 00:22:25
  6. Paweł SZARF - 00:22:30

Kobiety

  1. Irena CZUTA-PAKOSZ - 00:25:44
  2. Kinga KUCZYŃSKA - 00:26:35
  3. Oliwia ŁABUDA - 00:28:07
  4. Magdalena GUMIENNY - 00:28:40
  5. Andrea JURCZYK - 00:28:43
  6. Elzbieta RAMS - 00:29:18

pomiar czasu: Time Sport

22 kwietnia 2017 w ramach IV Uniwersytecka ZaDyszka im. Jerzego Żeligowskiego odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 170 zawodników, 77 pań i 93 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BYTNIEWSKI - 00:19:06
  2. Paweł MURAWSKI - 00:19:34
  3. Hubert BORWIŃSKI - 00:19:46
  4. Tomasz MUSIAŁ - 00:19:57
  5. Marcel MARKIEWICZ - 00:20:49
  6. Domink MAMET - 00:20:57

Kobiety

  1. Marianna TRZECIAK - 00:23:13
  2. Katarzyna ALBRECHT - 00:25:47
  3. Klaudia SOKOŁOWSKA - 00:26:52
  4. Magdalena PALMOWSKA - 00:27:11
  5. Joanna BESTRZYŃSKA - 00:27:13
  6. Kamila WYLEGAŁA - 00:27:25

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

22 kwietnia 2017 w ramach Jorge Cross 2017 odbył się bieg na 13 km.
Bieg ukończyło 293 zawodników, 87 pań i 206 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam DRACZYŃSKI - 00:44:51
  2. Jacek STADNIK - 00:44:55
  3. Piotr MIKOŁAJCZAK - 00:45:20
  4. Dawid ROMANOWSKI - 00:48:51
  5. Sławomir TARCZEWSKI - 00:48:58
  6. Paweł DZIEDZIC - 00:49:27

Kobiety

  1. Patrycja DROZD - 00:55:43
  2. Anna RESPONDEK - 00:57:34
  3. Agnieszka JURCZAK - 00:58:41
  4. Joann TOMOŃSKA-MALINOWSKA - 00:59:31
  5. Elżbieta FUDALEJ - 00:59:33
  6. Elżbieta SIEMIATOWSKA - 01:00:37

pomiar czasu: Super Sport

22 kwietnia 2017 w ramach Jorge Cross 2017 odbył się bieg na 6 km.
Bieg ukończyło 119 zawodników, 57 pań i 62 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sebastian SOBCZAK - 00:23:09
  2. Jakub WAWRZYKOWSKI - 00:23:55
  3. Marcin PIOTROWSKI - 00:24:00
  4. Bartłomiej WALOSZCZYK - 00:24:01
  5. Krzysztof PRZYWORSKI - 00:24:17
  6. Mateusz ROŻNOWICZ - 00:24:51

Kobiety

  1. Agnieszka GADOMSKA - 00:26:27
  2. Katarzyna DURZYŃSKA - 00:28:48
  3. Agnieszka WOCH - 00:29:16
  4. Elżbieta SARNECKA - 00:31:14
  5. Agata ZABOKLICKA - 00:32:22
  6. Monika ŁOWEJKO - 00:32:54

pomiar czasu: Super Sport

22 kwietnia 2017 w ramach XXIV Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 945 zawodników, 240 pań i 705 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł OLINYK - 00:32:55
  2. Roman POLIUKHOVYCH - 00:33:03
  3. Dawid KLAYBOR - 00:33:21
  4. Vadum ROGOZOWSKI - 00:33:27
  5. Mykhaylo IVERUK - 00:35:42
  6. Kamil GAIK - 00:35:44

Kobiety

  1. Swietlana OLINYK - 00:39:23
  2. Julia DIALTOWA - 00:39:39
  3. Michalina MENDECKA - 00:40:03
  4. Patrycja WŁODARCZYK - 00:40:17
  5. Agnieszka KOBIERSKA - 00:41:14
  6. Aleksandra JACHIMCZYK - 00:42:17

pomiar czasu: DomTel-Sport

22 kwietnia 2017 w ramach IV Uniwersytecka ZaDyszka im. Jerzego Żeligowskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 263 zawodników, 90 pań i 173 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr TOMCZYK - 00:36:30
  2. Filip PRZYMUSIŃSKI - 00:36:33
  3. Damian FILODA - 00:36:36
  4. Mateusz AGACIAK - 00:36:44
  5. Mariusz NOWAK - 00:37:46
  6. Artur BĄK - 00:38:20

Kobiety

  1. Małgorzata KOŁACKA - 00:39:31
  2. Alicia DIAGO - 00:40:24
  3. Weronika HEDZIELSKA - 00:41:32
  4. Anna KORZENIOWSKA - 00:42:42
  5. Anita NOWICKA-KOTLARSKA - 00:45:51
  6. Elżbieta NEKANDA-TREPKA - 00:48:26

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

22 kwietnia 2017 w ramach Biegi w Szczawnicy odbył się bieg na 20 km.
Bieg ukończyło 302 zawodników, 145 pań i 157 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dariusz MAREK - 01:36:34
  2. Krzysztof DOŁĘGOWSKI - 01:40:18
  3. Artur BARAN - 01:41:00
  4. Łukasz BARANOW - 01:42:24
  5. Damian KOZIOL - 01:43:26
  6. Piotr KSIĄŻKIEWICZ - 01:46:05

Kobiety

  1. Martyna KANTOR - 01:54:12
  2. Justyna GRZYWACZEWSKA - 02:03:37
  3. Monika MOSIOŁEK - 02:05:53
  4. Lenka WAGNER - 02:16:24
  5. Weronika ZIELIŃSKA - 02:18:46
  6. Karolina KISZKA - 02:20:42

pomiar czasu: STS Timing

22 kwietnia 2017 w ramach Leśny Bieg odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 177 zawodników, 77 pań i 100 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin MISZEWSKI - 00:39:40
  2. Maksym GRZYBOWSKI - 00:46:17
  3. Michal FELON - 00:47:29
  4. Piotr NAWROT - 00:47:53
  5. Radosław RADULSKI - 00:47:54
  6. Krystian JARANTEWICZ - 00:49:20

Kobiety

  1. Iwona SZABŁOWSKA - 00:54:06
  2. Kamila SZULC - 00:57:48
  3. Monika BEYER-WRÓBLEWSKA - 00:59:23
  4. Ewa PIOTROWICZ - 00:59:44
  5. Anna RYBOŁOWICZ - 01:00:26
  6. Beata DORSZ - 01:00:42

pomiar czasu: GOOD Time

22 kwietnia 2017 w ramach Leśny Bieg odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 199 zawodników, 54 pań i 145 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Robert SADOWSKI - 01:23:37
  2. Daniel CHUCHAŁA - 01:30:19
  3. Łukasz KESLINKE - 01:32:06
  4. Paweł TOMECZKOWSKI - 01:32:52
  5. Janusz LIDZBARSKI - 01:33:28
  6. Mateusz MODERHAK - 01:37:17

Kobiety

  1. Aleksandra BARANOWSKA-TRZASKO - 01:42:51
  2. Elżbieta TUWALSKA - 01:44:37
  3. Natalia CHATKINA - 01:45:13
  4. Iwona SIKORA - 01:50:17
  5. Anna SUŁKOWSKA - 01:55:58
  6. Monika KRAWCZUK - 01:56:50

pomiar czasu: GOOD Time

22 kwietnia 2017 w ramach Król Parku odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 357 zawodników, 116 pań i 241 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz URBAŃCZYK - 01:21:55
  2. Dawid CIEŚLAK - 01:22:14
  3. Paweł ŁĄCZNY - 01:23:01
  4. Dominik ANDRZEJEWSKI - 01:26:27
  5. Michał SZCZEPANIAK - 01:27:15
  6. Piotr STARKOWSKI - 01:27:22

Kobiety

  1. Maria WENGIEREK - 01:38:00
  2. Emilia BOGUCKA - 01:43:00
  3. Katarzyna BĄK - 01:43:23
  4. Agnieszka ZAŁUSKA-LIPA - 01:43:21
  5. Karolina CHMIELARZ - 01:44:01
  6. Renata KWIATKOWSKA - 01:45:01

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

22 kwietnia 2017 w ramach Biegi w Szczawnicy odbył się bieg na 43 km.
Bieg ukończyło 544 zawodników, 132 pań i 412 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil LEŚNIAK - 03:50:27
  2. Rafał KLECHA - 03:58:08
  3. Robert FARON - 03:59:17
  4. Tomek KOCZWARA - 04:04:04
  5. Piotr BIERNAWSKI - 04:07:45
  6. Andrzej TOKARZ - 04:11:21

Kobiety

  1. Natalia TOMASIAK - 04:42:59
  2. Katarzyna SOLIŃSKA - 04:47:18
  3. Sylwia BONDARA - 04:48:57
  4. Agnieszka KORPAL - 05:20:06
  5. Paulina KRAWCZAK - 05:21:54
  6. Wioletta DESSAUER - 05:26:41

pomiar czasu: STS Timing

22 kwietnia 2017 w ramach Król Parku odbył się bieg na 60 km.
Bieg ukończyło 149 zawodników, 23 pań i 126 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz WRÓBEL - 04:21:21
  2. Łukasz PRZYBYLSKI - 04:48:34
  3. Marek RUTKA - 04:50:05
  4. Jakub STYPEREK - 04:54:53
  5. Jarosław STRYKOWSKI - 04:59:18
  6. Filip MORAWSKI - 05:05:02

Kobiety

  1. Katarzyna MAY-ADAMEK - 05:39:07
  2. Gosia JACKOWIAK - 05:50:01
  3. Edyta BIERNACKA - 05:55:08
  4. Agnieszka MICHALSKA - 06:03:43
  5. Beata MUCHA - 06:27:57
  6. Katarzyna REMLEIN - 06:30:56

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

22 kwietnia 2017 w ramach Biegi w Szczawnicy odbył się bieg na 96.5 km.
Bieg ukończyło 260 zawodników, 33 pań i 227 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin ŚWIERC - 06:06:38
  2. Bartosz GORCZYCA - 06:11:38
  3. Wojciech PROBST - 06:21:21
  4. Paweł DYBEK - 06:57:08
  5. Sebastian SIKORA - 07:00:08
  6. Łukasz ZDANOWSKI - 07:01:26

Kobiety

  1. Edyta LEWANDOWSKA - 07:34:11
  2. Anna KĄCKA - 07:43:50
  3. Marta WENTA - 07:51:53
  4. Iwona KIK - 08:10:57
  5. Katarzyna PIECHULA - 08:39:37
  6. Agata DŁUGOSZ - 09:10:05

pomiar czasu: STS Timing

15 kwietnia 2017 w ramach III Bieg Zajączka Wielkanocnego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 302 zawodników, 107 pań i 195 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jakub MUSIAŁ - 00:37:21
  2. Aleksander KAZIMIROW - 00:37:57
  3. Mikołaj GŁUCHY - 00:38:34
  4. Adam ŚLEDŹ - 00:38:54
  5. Paweł ROGOWSKI - 00:39:00
  6. Leszek LANGOWICZ - 00:40:15

Kobiety

  1. Olga KAZIMIROWA - 00:42:11
  2. Karolina KUNDYS - 00:46:21
  3. Dorota LUTOMSKA - 00:46:37
  4. Monika LEHMANN - 00:48:23
  5. Agnieszka KRZYŻANIAK - 00:48:45
  6. Katarzyna ALBRECHT - 00:50:08

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

15 kwietnia 2017 w ramach III Bieg Zajączka Wielkanocnego odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 373 zawodników, 212 pań i 161 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Maciej ŁUCYK - 00:17:26
  2. Zbigniew MIŚ - 00:18:06
  3. Tomasz MUSIAŁ - 00:18:09
  4. Szymon BRZOZOWSKI - 00:18:53
  5. Artur CHOJNACKI - 00:18:58
  6. Michał GALIŃSKI - 00:19:01

Kobiety

  1. Karolina BILAWA - 00:20:36
  2. Małgorzata WAWRZYNIAK - 00:21:19
  3. Joanna DAJERLING - 00:23:16
  4. Magdalena JAWORSKA - 00:23:24
  5. Joanna GUZIK - 00:23:28
  6. Żaneta OBARA - 00:23:52

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

09 kwietnia 2017 w ramach 3. Dycha po Żarach odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 647 zawodników, 213 pań i 434 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam DRACZYŃSKI - 00:32:44
  2. Aleksander WOSTAL - 00:33:24
  3. Jacek STADNIK - 00:33:49
  4. Sebastian SOBCZAK - 00:35:06
  5. Adam PISULSKI - 00:35:15
  6. Michał ŁAWROWSKI - 00:35:22

Kobiety

  1. Agnieszka GADOMSKA - 00:41:10
  2. Agnieszka JAWNIAK - 00:44:20
  3. Agnieszka JURCZAK - 00:45:26
  4. Joanna WOŹNIAK-CIEŚLAR - 00:45:50
  5. Dorota LASKOWSKA - 00:46:02
  6. Wioletta OLEKSYK - 00:46:10

pomiar czasu: Pulsar Sport

09 kwietnia 2017 w ramach IV Bieg Nasza Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 445 zawodników, 110 pań i 335 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam NOWICKI - 00:29:42
  2. Boniface NDUVA - 00:30:00
  3. Wladzislaw PRAMAW - 00:30:27
  4. Sergii OKSENIUK - 00:31:15
  5. Yurii VUHOPEN - 00:31:58
  6. Krzysztof SZYMANOWSKI - 00:32:02

Kobiety

  1. Agnieszka JERZYK - 00:35:21
  2. Olesia DIDOVODIUK - 00:36:11
  3. Oksana OKSENIUK - 00:36:16
  4. Katsiaryna PTASHUK - 00:36:40
  5. Jolanta JEŻ - 00:41:50
  6. Katarzyna BESZ-MALINOWSKA - 00:43:17

pomiar czasu: Plus Timing

09 kwietnia 2017 w ramach BiegamBoLubię LASY Wiosną odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 172 zawodników, 92 pań i 80 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr TOKARSKI - 00:19:06
  2. Michał ŁASIŃSKI - 00:19:33
  3. Paweł SZCZEPAŃSKI - 00:19:58
  4. Stefan WNOROWSKI - 00:20:11
  5. Dariusz KRÓL - 00:20:22
  6. Sebastian TOKARSKI - 00:20:49

Kobiety

  1. Joanna CIBICKA - 00:21:40
  2. Anna STRUSKA-GĄTKOWSKA - 00:22:01
  3. Barbara OSOWSKA - 00:23:38
  4. Monika DZIEWULSKA - 00:23:44
  5. Maria WOLIŃSKA - 00:24:08
  6. Anna WOJEWÓDZKA - 00:24:43

pomiar czasu: STS Timing

09 kwietnia 2017 w ramach X Półmaraton Dąbrowski odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 1367 zawodników, 265 pań i 1102 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dominic Mailu MUSYIMI - 01:05:24
  2. Silas Kiprono TOO - 01:05:35
  3. Moses Masai KOMON - 01:08:12
  4. Adam CZERWIŃSKI - 01:08:46
  5. Marcin ZAGÓRNY - 01:11:19
  6. Bartosz KAROŃ - 01:11:23

Kobiety

  1. Helen Nzembi MUSYOKA - 01:15:42
  2. Kellen Mukami WAITHIRA - 01:16:06
  3. Ruth Chemisto MATEBO - 01:18:32
  4. Dalia DELEWSKA - 01:21:32
  5. Patrycja WŁODARCZYK - 01:22:35
  6. Martyna KANTOR - 01:23:18

pomiar czasu: STS Timing

09 kwietnia 2017 w ramach Biegi Górskie w Parku Śląskim odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 164 zawodników, 66 pań i 98 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Rafał URLIK - 00:21:14
  2. Leszek PSTRAŚŚ - 00:21:56
  3. Michał SUROWIEC - 00:22:06
  4. Mateusz SZUBERT - 00:22:13
  5. Tomasz LIGOCKI - 00:22:28
  6. Marcin BROL - 00:22:34

Kobiety

  1. Angelika KRYSZTOFORSKA - 00:24:49
  2. Karolina JANKO - 00:24:53
  3. Weronika BAGIŃSKA - 00:25:20
  4. Kaja REKIEĆ - 00:29:10
  5. Agnieszka PROKOPENKO - 00:29:34
  6. Magdalena RZEPKA - 00:29:55

pomiar czasu: STS Timing

09 kwietnia 2017 w ramach Biegi Górskie w Parku Śląskim odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 223 zawodników, 51 pań i 172 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dariusz WILK - 00:42:54
  2. Paweł TOMASZEWSKI - 00:42:55
  3. Wojciech DORIGHI - 00:43:22
  4. Mateusz KNAR - 00:44:29
  5. Dawid GAŁUSZKA - 00:44:42
  6. Jarosław SMOLEŃ - 00:44:53

Kobiety

  1. Julia SURMAN - 00:48:47
  2. Kamila NOWAK - 00:52:06
  3. Grażyna LAZAR - 00:53:22
  4. Beata WROŃSKA - 00:54:19
  5. Celestyna AKSAMIT-MIKA - 00:54:46
  6. Ewa SZAŁAS - 00:56:45

pomiar czasu: STS Timing

09 kwietnia 2017 w ramach Wiosenny Olszak Półmaraton odbył się bieg na 21.1 km.
Bieg ukończyło 83 zawodników, 16 pań i 67 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adrian GRACZYK - 01:26:19
  2. Piotr MIĘSIAK - 01:26:55
  3. Wojciech GRABIŃSKI - 01:30:30
  4. Tomasz RUDNIK - 01:30:59
  5. Sławomir WASIAK - 01:33:17
  6. Janusz LACHOWICZ - 01:33:27

Kobiety

  1. Małgorzata WAWRZYNIAK - 01:42:03
  2. Katrzyna BARTOSZEK - 01:47:50
  3. Karolina KUNDYS - 01:49:30
  4. Aleksandra PIĄTKOWIAK - 01:57:22
  5. Aleksandra MICHALAK - 01:57:55
  6. Agnieszka KRZYŻANIAK - 02:01:48

09 kwietnia 2017 w ramach VIII Bieg Raszyński odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 505 zawodników, 127 pań i 378 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Maciej BADUREK - 00:31:01
  2. Krzysztof WASIEWICZ - 00:31:45
  3. Piotr PARFANOWICZ - 00:31:47
  4. Konrad NOSARZEWSKI - 00:32:56
  5. Karol FRELIK - 00:32:56
  6. Paweł PSZCZÓŁKOWSKI - 00:33:02

Kobiety

  1. Anna MALISZEWSKA - 00:39:37
  2. Izabela LEMANOWICZ - 00:42:39
  3. Katarzyna PASTUSZEK - 00:42:49
  4. Anna SOWA - 00:43:03
  5. Aleksandra MĄDZIK - 00:43:08
  6. Dorota KAMIEŃ - 00:43:28

09 kwietnia 2017 w ramach BiegamBoLubię LASY Wiosną odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 205 zawodników, 66 pań i 139 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Rafał BUDNICKI - 00:36:36
  2. Wojciech PISZCZATOWSKI - 00:36:37
  3. Waldemar BAĆ - 00:36:42
  4. Bartłomiej SITNIK - 00:37:34
  5. Marcin PYTLOS - 00:37:57
  6. Łukasz KUREK - 00:37:59

Kobiety

  1. Joanna RĘBIŚ - 00:44:42
  2. Anna GÓRNICKA-ANTONOWICZ - 00:44:59
  3. Beata ZARĘBA - 00:47:38
  4. Emilia SZCZĘSNA - 00:48:44
  5. Iga STASIEWICZ - 00:49:01
  6. Małgorzata MICHNA - 00:49:25

pomiar czasu: STS Timing

09 kwietnia 2017 w ramach Czwarta Dycha do Maratonu odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 1677 zawodników, 418 pań i 1259 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz CEBERAK - 00:32:43
  2. Michał BIAŁY - 00:32:50
  3. Tomasz MYDLAK - 00:33:09
  4. Paweł RACZYŃSKI - 00:33:11
  5. Michał ORZEŁ - 00:33:55
  6. Cezary BEDNARZ - 00:34:02

Kobiety

  1. Mariola STASIEWICZ - 00:35:50
  2. Paulina PAWŁOWSKA - 00:36:32
  3. Kinga KACUGA - 00:39:21
  4. Magdalena WÓJCICKA - 00:40:17
  5. Marta KLOC - 00:40:56
  6. Anna HUMIN - 00:40:55

09 kwietnia 2017 w ramach Lisiecki Półmaraton odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 474 zawodników, 101 pań i 373 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz CZYŻ - 01:14:24
  2. Robert FARON - 01:15:47
  3. Michał TALAGA - 01:15:54
  4. Seweryn DUDA - 01:16:09
  5. Tomasz ROSZKOWSKI - 01:18:16
  6. Bartłomiej CZYŻ - 01:18:18

Kobiety

  1. Elżbieta KRÓL - 01:35:14
  2. Patrycja ŚWIERCZEK - 01:36:32
  3. Beata SWIADEK - 01:39:11
  4. Anna KUSION - 01:39:27
  5. Dominika ROMANIAK - 01:40:13
  6. Sonia POPŁAWSKA - 01:40:24

pomiar czasu: JKR Ostrowski

09 kwietnia 2017 w ramach Lisiecki Półmaraton odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 188 zawodników, 82 pań i 106 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jakub PIECH - 00:17:07
  2. Przemysław KOZIARZ - 00:17:26
  3. Konrad DOBOSZ - 00:18:03
  4. Marcin BERNASIEWICZ - 00:18:15
  5. Piotr KASTELIK - 00:18:21
  6. Krzysztof TROJANOWSKI - 00:18:41

Kobiety

  1. Katarzyna KMIEĆ - 00:21:01
  2. Maria BAHRANOWSKA - 00:21:30
  3. Iwona FLAGA - 00:21:45
  4. Anna SURDEL-OKRUTNIAK - 00:22:31
  5. Małgorzata CZUBAK - 00:22:53
  6. Katarzyna POLAK - 00:23:02

pomiar czasu: JKR Ostrowski

09 kwietnia 2017 w ramach 3. Gdańsk Maraton odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 2375 zawodników, 411 pań i 1964 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Rafał CZARNECKI - 02:24:32
  2. Tomasz WALEROWICZ - 02:25:33
  3. Piotr POBŁOCKI - 02:34:42
  4. Marcin RAKOCZY - 02:35:51
  5. Michał KASZUBA - 02:36:32
  6. Robert CZERNIAK - 02:37:22

Kobiety

  1. Katarzyna POBŁOCKA - 02:51:42
  2. Justyna ŚLIWIAK - 02:52:06
  3. Ewa HURYŃ - 02:57:20
  4. Gosiunia PAZDA POZORSKA - 02:59:32
  5. Volha RAHAUTSOVA - 03:02:24
  6. Alena SZUMIK - 03:03:04

pomiar czasu: STS Timing

08 kwietnia 2017 w ramach XV Bieg Europejski odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 1319 zawodników, 324 pań i 995 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dominic Mailu MUSYIMI - 00:28:52
  2. Hillary Kiptum Maiyo KIMAIYO - 00:28:53
  3. Arkadiusz GARDZIELEWSKI - 00:28:55
  4. Benard Muinde MATHEKA - 00:29:08
  5. Henryk SZOST - 00:29:15
  6. Marek KOWALSKI - 00:29:51

Kobiety

  1. Izabela TRZASKALSKA - 00:33:21
  2. Hellen Nzembi MUSYOKA - 00:33:33
  3. Betty CHEPLETING - 00:34:11
  4. Aleksandra BRZEZIŃSKA - 00:34:16
  5. Olga OCHAL KALENDAROVA - 00:35:02
  6. Olesia DIDOVODIUK - 00:36:14

pomiar czasu: Datasport

08 kwietnia 2017 w ramach FOUR COLOURS Grand Prix Inowrocławia na 5 i 10 km odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 282 zawodników, 115 pań i 167 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz PAWLAK - 00:15:31
  2. Paweł MOSKAL - 00:16:10
  3. Jakub MARZYJANEK - 00:17:42
  4. Przemysław LEWANDOWSKI - 00:18:21
  5. Maciej MAĆKOWSKI - 00:18:42
  6. Bartosz PARADOWSKI - 00:18:51

Kobiety

  1. Anna NOWAKOWSKA - 00:18:41
  2. Zofia KANARKOWSKA - 00:21:32
  3. Iwona FRONTCZAK - 00:23:50
  4. Justyna WIECZOREK - 00:23:54
  5. Karolina JUREK - 00:24:08
  6. Agnieszka ADAMCZYK - 00:24:12

pomiar czasu: STS Timing

08 kwietnia 2017 w ramach FOUR COLOURS Grand Prix Inowrocławia na 5 i 10 km odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 172 zawodników, 34 pań i 138 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:33:45
  2. Dariusz ŚLIWIŃSKI - 00:35:56
  3. Paweł ŚLIWIŃSKI - 00:36:21
  4. Piotr SZTOLCMAN - 00:36:41
  5. Łukasz NĘDZA - 00:36:48
  6. Paweł PŁOTALSKI - 00:36:57

Kobiety

  1. Mirosława SZWEDA - 00:41:57
  2. Aleksandra ZIELIŃSKA - 00:43:53
  3. Marlena GOLON - 00:45:07
  4. Anna TUCZYŃSKA - 00:46:18
  5. Karolina WALIGÓRA - 00:46:43
  6. Ewa SZMECHTIG-GAUDEN - 00:48:05

pomiar czasu: STS Timing

08 kwietnia 2017 w ramach VI Bieg Zdobywca Góry Parkowej odbył się bieg na 11 km.
Bieg ukończyło 217 zawodników, 42 pań i 175 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz KONDRATOWICZ - 00:39:27
  2. Pavel BRYDL - 00:40:01
  3. Sławomir SŁAWIŃSKI - 00:40:19
  4. Łukasz WAWRZYNIAK - 00:41:36
  5. Krystian GRYCZUK - 00:41:39
  6. Krzysztof TSCHIRCH - 00:41:41

Kobiety

  1. Paulina JANIK - 00:48:34
  2. Dominika WYLEŻOŁ - 00:49:49
  3. Anna GRZEŚKOWIAK - 00:52:17
  4. Aneta REMISZEWSKA - 00:54:31
  5. Marta MARCINIAK - 00:56:27
  6. Dominika ŁABUDA - 00:57:29

pomiar czasu: Datasport

08 kwietnia 2017 w ramach H2O Półmaraton odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 761 zawodników, 199 pań i 562 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam PUTYRA - 01:11:47
  2. Grzegorz GRONOSTAJ - 01:12:02
  3. Andrzej WITEK - 01:13:28
  4. Tomasz SOBCZYK - 01:14:39
  5. Przemysław FORNALIK - 01:16:46
  6. Paweł PELC - 01:16:50

Kobiety

  1. Anna WIESE - 01:27:59
  2. Karolina LEŚNIAK - 01:33:12
  3. Ewa PADUCH - 01:36:42
  4. Magda OGŁAZA - 01:38:08
  5. Dorota PASTUSZAK - 01:38:28
  6. Ewelina MROCZKOWSKA - 01:38:35

pomiar czasu: Datasport

02 kwietnia 2017 w ramach IV Ostrowski ICE MAT Półmaraton pod Patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 628 zawodników, 106 pań i 522 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jarosław BŁASZCZYK - 01:16:51
  2. Tomasz JUSZCZAK - 01:17:19
  3. Damian KLUCZYK - 01:18:18
  4. Michał PRZERWA - 01:18:50
  5. Martin SOBOTA - 01:18:51
  6. Mateusz PAWEŁCZAK - 01:19:13

Kobiety

  1. Agnieszka JANASIAK - 01:19:25
  2. Katarzyna WROTECKA - 01:33:11
  3. Iwona MACIĄG - 01:33:14
  4. Karolina SOBCZAK - 01:36:08
  5. Iwona ŻUKOWSKA - 01:38:42
  6. Ewa PACHURKA - 01:39:18

pomiar czasu: Datasport

02 kwietnia 2017 w ramach VII Pabianicki Półmaraton odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 143 zawodników, 69 pań i 74 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Maciej JAGUSIAK - 00:17:16
  2. Michał JAMIOŁ - 00:17:24
  3. Łukasz WOJNICKI - 00:17:26
  4. Przemysław OBARA - 00:17:37
  5. Szymon SOBCZAK - 00:17:52
  6. Krzysztof KRYGIER - 00:17:53

Kobiety

  1. Magdalena PIERZCHAŁA - 00:20:04
  2. Justyna GRZELEWSKA - 00:22:55
  3. Agnieszka JASTRZĄBEK - 00:23:40
  4. Magdalena POLA - 00:23:54
  5. Dominika FOGIEL - 00:24:54
  6. Małgorzata NOWACKA - 00:25:17

pomiar czasu: Datasport

02 kwietnia 2017 w ramach VII Pabianicki Półmaraton odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 1223 zawodników, 217 pań i 1006 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii OKSENIUK - 01:10:33
  2. Tomasz WALEROWICZ - 01:11:32
  3. Radosław KASPRZAK - 01:12:06
  4. Pavlo SZEPANENIKO - 01:13:13
  5. Bartłomiej PRZEDWOJEWSKI - 01:14:13
  6. Dariusz SZRAMA - 01:14:24

Kobiety

  1. Katarzyna KARMARENKO - 01:20:27
  2. Zuzanna MOKROS - 01:22:53
  3. Oksana OKSENIUK - 01:23:42
  4. Martyna BALCERZAK - 01:28:00
  5. Agata WALCZAK - 01:30:54
  6. Magdalena WÓJCICKA - 01:31:18

pomiar czasu: Datasport

02 kwietnia 2017 w ramach 44. Maraton Dębno odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 2177 zawodników, 392 pań i 1785 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Nduva Bonifacy WAMBUA - 02:16:47
  2. Too Silas KIPRONO - 02:17:11
  3. Mbiti James MUTUA - 02:18:56
  4. Sergii MARCHUK - 02:19:38
  5. Kibire Moses KIPRUTO - 02:19:49
  6. Volodymyr IURCHUK - 02:22:38

Kobiety

  1. Waithira Kellen MUKAMI - 02:40:05
  2. Dominika STELMACH - 02:41:13
  3. Paulina GOLEC - 02:41:41
  4. Volha KRAUTSOVA - 02:44:17
  5. Arleta MELOCH - 02:44:46
  6. Karolina WAŚNIEWSKA - 02:48:34

pomiar czasu: DomTel-Sport

01 kwietnia 2017 w ramach 34. Bieg Szpęgawski odbył się bieg na 5.5 km.
Bieg ukończyło 474 zawodników, 124 pań i 350 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dominic MUSYIMI - 00:16:46
  2. Marek KOWALSKI - 00:16:51
  3. Serhii OKSEMIUK - 00:17:02
  4. Pawel OLIJNYK - 00:17:05
  5. Błażej BRZEZIŃSKI - 00:17:12
  6. Bartosz KOTŁOWSKI - 00:17:25

Kobiety

  1. Hellen MUSYOKA - 00:19:08
  2. Kateruna KARMANENKO - 00:19:12
  3. Aleksandra BRZEZIŃSKA - 00:19:34
  4. Swietlana OLIJNYK - 00:20:07
  5. Oksana OKSEWIUK - 00:20:17
  6. Monika CZAPIEWSKA - 00:20:22

pomiar czasu: GOOD Time

01 kwietnia 2017 w ramach 5. GO Bieg odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 358 zawodników, 111 pań i 247 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Taavi TAMBUR - 00:33:28
  2. Tomasz SOBCZYK - 00:34:53
  3. Jacek FEDOROWICZ - 00:35:26
  4. Maciek OGRODNIK - 00:37:14
  5. Jakub MICHALAK - 00:37:45
  6. Tomasz FABIAŃSKI - 00:37:54

Kobiety

  1. Paulina DŁUGOSZ - 00:42:46
  2. Justyna ROMANOWSKA - 00:43:20
  3. Izabela JANUSZ - 00:43:43
  4. Marta MILLER - 00:45:53
  5. Julia IWANOW - 00:46:29
  6. Agnieszka IDCZAK - 00:46:36

pomiar czasu: Datasport

01 kwietnia 2017 w ramach I Otwarte Przełajowe Mistrzostwa Sianowa odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 140 zawodników, 43 pań i 97 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil ORZECHOWSKI - 00:17:17
  2. Arkadiusz KOZAK - 00:17:24
  3. Paweł BEDNARZ - 00:17:37
  4. Mirosław GOLECKI - 00:17:40
  5. Sebastian RYBACZEK - 00:17:52
  6. Ryszard ZABORSKI - 00:18:16

Kobiety

  1. Izabela FRONTCZAK - 00:21:36
  2. Ewelina SZABLA - 00:21:48
  3. Martyna CHODOR - 00:22:29
  4. Joanna GARSKA - 00:23:11
  5. Izabela CHODOR - 00:23:30
  6. Daria BORKOWSKA-KOWALCZYK - 00:23:46

pomiar czasu: B4Sport

01 kwietnia 2017 w ramach 5. GO Bieg odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 292 zawodników, 173 pań i 119 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jaroslaw DRUCIAREK - 00:16:24
  2. Adam PISULSKI - 00:16:42
  3. Łukasz KACZMARCZYK - 00:17:41
  4. Sebastian TUBEK - 00:17:54
  5. Jakub PLEWKO - 00:18:12
  6. Bartłomiej WALOSZCZYK - 00:18:27

Kobiety

  1. Agnieszka JAWNIAK - 00:21:00
  2. Małgorzata CZAJA - 00:22:07
  3. Alicja BUĆKO - 00:22:09
  4. Martyna STAŚKIEWICZ - 00:22:27
  5. Agnieszka WIŚNIEWSKA - 00:22:38
  6. Joanna NALEWALSKA - 00:22:53

pomiar czasu: Datasport

01 kwietnia 2017 w ramach Botaniczna Piątka - edycja wiosenna odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 259 zawodników, 134 pań i 125 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adrian GRACZYK - 00:17:09
  2. Tomasz MUSIAŁ - 00:17:44
  3. Rafał TOMOWIAK - 00:18:35
  4. Arkadiusz KWIATKOWSKI - 00:18:44
  5. Piotr KUCHTA - 00:19:11
  6. Robert WALCZAK - 00:19:27

Kobiety

  1. Izabela BUDNA - 00:21:45
  2. Agata ABRAM - 00:22:23
  3. Monika ŁAPIŃSKA - 00:22:26
  4. Magdalena PAKULSKA - 00:22:50
  5. Karolina KUŁAKOWSKA - 00:22:58
  6. Ewelina JANISZEWSKA - 00:23:14

pomiar czasu: Plus Timing

01 kwietnia 2017 w ramach Półmaraton leśny "NaŻarcie" odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 214 zawodników, 53 pań i 161 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dariusz WIECZOREK - 01:19:33
  2. Robert ŚWIECAK - 01:20:42
  3. Jędrzej JOSYPENKO - 01:20:56
  4. Piotr GŁOGOWSKI - 01:26:26
  5. Tomasz ZAREMBA - 01:27:38
  6. Tomasz JAWORSKI - 01:28:03

Kobiety

  1. Patrycja BEREZNOWSKA - 01:31:29
  2. Paulina PRUGAR FUKOWSKA - 01:35:07
  3. Monika GRABARCZYK - 01:36:51
  4. Anna SZYMANEK - 01:45:43
  5. Nina GRABOŚ - 01:48:37
  6. Joanna PIECZKA - 01:50:25

pomiar czasu: Pro tempo

26 marca 2017 w ramach XXXIII Bieg „ŚLADAMI WIOSNY” odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 144 zawodników, 29 pań i 115 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin ZAGÓRNY - 00:33:46
  2. Łukasz HRYCIUK - 00:35:53
  3. Dominik KRYCA - 00:36:16
  4. Karol CZĄSTKA - 00:36:46
  5. Tomek OSOWSKI - 00:37:02
  6. Marcin JASKOWSKI - 00:37:35

Kobiety

  1. Anna LASECKA - 00:42:44
  2. Klaudia KOBYDECKA - 00:43:16
  3. Aleksandra KAZUBOWSKA - 00:45:37
  4. Kamila KOWALCZYK - 00:47:45
  5. Roalia GAPSKA - 00:48:13
  6. Elżbieta WZIĘTEK - 00:48:48

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

26 marca 2017 w ramach Bieg Żołnierzy Wyklętych im. M. Chojnackiego ps. Młodzik odbył się bieg na 7.8 km.
Bieg ukończyło 145 zawodników, 43 pań i 102 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał PAWŁOWSKI - 00:27:03
  2. Dariusz WIECZOREK - 00:27:12
  3. Jarosław KUREK - 00:27:18
  4. Adrian KOŁECKI - 00:27:57
  5. Artur FIJAŁKOWSKI - 00:28:06
  6. Dariusz Marek KRÓL - 00:28:19

Kobiety

  1. Iga MODZELEWSKA - 00:32:00
  2. Monika GRABARCZYK - 00:32:43
  3. Dominika DUDA - 00:33:40
  4. Aleksandra KLIMCZAK - 00:33:44
  5. Paulina ADAMSKA - 00:35:03
  6. Aleksandra WICIK-KOWALCZYK - 00:35:13

pomiar czasu: Datasport

26 marca 2017 w ramach CITY TRAIL Trójmiasto odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 304 zawodników, 121 pań i 183 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał ROLBIECKI - 00:17:34
  2. Marcin MISZEWSKI - 00:17:42
  3. Karol DAMPC - 00:18:02
  4. Piotr DEMBICKI - 00:18:32
  5. Jakub RUCIŃSKI - 00:18:41
  6. Jarosław RICHERT - 00:18:52

Kobiety

  1. Monika CZAPIEWSKA - 00:19:05
  2. Monika ROLBIECKA - 00:20:00
  3. Aleksandra BARANOWSKA - TRZASKO - 00:20:31
  4. Maria MAJ-ROKSZ - 00:20:46
  5. Agnieszka SZYMANOWSKA - 00:21:12
  6. Anna ŚLESZYCKA - 00:21:20

26 marca 2017 w ramach 4. Harpagańska Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 852 zawodników, 211 pań i 641 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam CZERWIŃSKI - 00:31:43
  2. Pawel OLIJNYK - 00:31:55
  3. Mateusz DRĄG - 00:33:02
  4. Andrzej NOWAK - 00:33:05
  5. Piotr CZAPLA - 00:33:45
  6. Kamil GAIK - 00:33:56

Kobiety

  1. Swietlana OLIJNYK - 00:37:19
  2. Dalia DELEWSKA - 00:37:57
  3. Sandra MICHALAK - 00:38:09
  4. Dominika GIL - 00:40:10
  5. Agnieszka JANOCHA - 00:40:32
  6. Julia SURMAN - 00:41:02

pomiar czasu: Timing4U

26 marca 2017 w ramach Cross Błękitna Wstęga Balatonu 2017 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 68 zawodników, 39 pań i 29 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Oliwier MUTWIL - 00:19:34
  2. Michał SAWICKI - 00:20:40
  3. Piotr SŁONKA - 00:21:10
  4. Sławomir SZUREK - 00:21:49
  5. Denis ANTOŃCZYK - 00:21:49
  6. Artur OŚLIZŁO - 00:22:45

Kobiety

  1. Oliwia MUTWIL - 00:25:04
  2. Beata DRÓŻDŻ - 00:27:34
  3. Anna BASZTOŃ - 00:27:43
  4. Elżbieta PRZYBYŁ - 00:27:53
  5. Alicja NOWAK - 00:29:18
  6. Urszula PEŁKA - 00:29:49

pomiar czasu: Personal Best Ewa Górnik

26 marca 2017 w ramach Cross Błękitna Wstęga Balatonu 2017 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 163 zawodników, 43 pań i 120 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł KOSEK - 00:38:23
  2. Mateusz MRÓWKA - 00:38:50
  3. Mateusz WOLNIK - 00:39:24
  4. Krzysztof BARTOSIK - 00:42:47
  5. Mariusz MIŚKIEWICZ - 00:42:53
  6. Marcin SZNAPKA - 00:43:10

Kobiety

  1. Petra PASTOROVA - 00:44:43
  2. Agata WARŁO - 00:45:45
  3. Adéla ESENTIEROVÁ - 00:48:19
  4. Dagmara DZIUK - 00:50:26
  5. Daria KUDIO - 00:50:36
  6. Martyna KOCZY - 00:52:40

pomiar czasu: Personal Best Ewa Górnik

26 marca 2017 w ramach 12. PZU Półmaraton Warszawski odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 12180 zawodników, 3263 pań i 8917 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Lotiang John KIPSANG - 01:01:11
  2. Masresha BISETEGN - 01:01:39
  3. Hunegnaw MESFIN - 01:01:42
  4. Maiyo Kimaiyo Hillary KIPTUM - 01:01:44
  5. Kangogo Justus KIPKOGEI - 01:02:15
  6. Musyimi Dominik MAILU - 01:02:49

Kobiety

  1. Abdi Ayantu GEMECHU - 01:10:24
  2. Peninah ARUSEI - 01:11:31
  3. Christine MORAA OIGO - 01:11:49
  4. Musyoka Helen NZEMBI - 01:13:01
  5. Wolkeba Asmerawork BEKELE - 01:13:17
  6. Alice KEMUNTO MOGIRE - 01:13:48

pomiar czasu: STS Timing

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Nagrody

Brak nagród

07 maja 2017 w ramach III Drezdenecka Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 309 zawodników, 102 pań i 207 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KLAYBORD - 00:31:44
  2. Paweł TARASIUK - 00:32:49
  3. Karol KAZIKOWSKI - 00:33:56
  4. Jakub WAWRZYNIAK - 00:35:52
  5. Karol HELAK - 00:36:29
  6. Piotr MAJZLIK - 00:36:37

Kobiety

  1. Agnieszka WITCZAK FLAJSZER - 00:38:35
  2. Patrycja KOŁECKA - 00:42:07
  3. Emilia PERZ - 00:42:29
  4. Krystyna ŁUKASZEWICZ - 00:42:49
  5. Kamila KOWALCZYK - 00:44:02
  6. Agnieszka PODLECKA - 00:44:09

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 91 zawodników, 38 pań i 53 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz KOZŁOWSKI - 01:22:05
  2. Jędrzej JOSYPENKO - 01:22:35
  3. Gary BYRNE - 01:30:24
  4. Krzysztof GLAB - 01:33:02
  5. Krzysztof ŚLIWA - 01:34:12
  6. Henryk ŁEPECKI - 01:34:46

Kobiety

  1. Agata TAMBORSKA - 01:41:16
  2. Nina GRABOŚ - 01:47:40
  3. Anna DREJARZ-KACZMAREK - 01:51:11
  4. Angelika APANOWICZ - 01:52:43
  5. Monika STROBIN - 01:52:44
  6. Magdalena RACZYŃSKA - 01:55:17

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach V Bieg Wojciechowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 226 zawodników, 52 pań i 174 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam WAKULUK - 00:33:00
  2. Tomasz GRZYBOWSKI - 00:34:30
  3. Sylwester KUŚMIERZ - 00:35:15
  4. Arkadiusz SZCZOTKA - 00:36:16
  5. Dominik GOSK - 00:36:19
  6. Paweł MACHOWSKI - 00:36:24

Kobiety

  1. Diana DAWIDZIUK - 00:38:12
  2. Katarzyna WESOŁOWSKA - 00:42:37
  3. Monika GRABARCZYK - 00:43:24
  4. Agata ZIEMBICKA - 00:44:10
  5. Joanna RĘBIŚ - 00:44:42
  6. Anna GADOMSKA - 00:44:58

pomiar czasu: Czasomierzyk

07 maja 2017 w ramach II Bieg z zamkiem w tle odbył się bieg na 11 km.
Bieg ukończyło 172 zawodników, 57 pań i 115 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr HOLLY - 00:40:34
  2. Bartosz ZAJĄC - 00:40:36
  3. Krystian GRYCZUK - 00:41:00
  4. Paweł SADOWSKI - 00:41:20
  5. Bartłomiej WALOSZCZYK - 00:42:29
  6. Klaudiusz KOGUT - 00:43:05

Kobiety

  1. Jurczyk KINGA - 00:47:12
  2. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:47:35
  3. Justyna POMARAŃSKA - 00:48:48
  4. Anna ZACZYŃSKA - 00:49:38
  5. Paulina SZABRZYŃSKA - 00:50:01
  6. Ewa KROJCIG - 00:53:11

pomiar czasu: Feniks Timing

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 243 zawodników, 152 pań i 91 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Arkadiusz NOWAK - 00:39:21
  2. Grzegorz WARTAŁOWICZ - 00:41:51
  3. Jacek NOWOCIEŃ - 00:43:15
  4. Bogdan SNARSKI - 00:43:24
  5. Michał MĄCZEWSKI - 00:44:38
  6. Dariusz LISIAK - 00:45:07

Kobiety

  1. Weronika BRZUCHALSKA - 00:45:10
  2. Weronika ZIELIŃSKA - 00:46:04
  3. Marta JASTRZĘBSKA-MAJAK - 00:48:32
  4. Maja KASPERKIEWICZ - 00:50:11
  5. Karolina GAWROŃSKA - 00:50:42
  6. Aleksandra RZESZUTKO - 00:50:48

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 368 zawodników, 251 pań i 117 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz GREGORCZYK - 00:19:09
  2. Daniel GIELO - 00:20:14
  3. Juliusz BORAWSKI - 00:20:32
  4. Andrew MOSSOP - 00:21:06
  5. Marcin BUKAŁA - 00:21:13
  6. Mateusz BARTODZIEJ - 00:21:17

Kobiety

  1. Julita DYBIKOWSKA - 00:19:03
  2. Beata MILEWSKA - 00:20:31
  3. Natalia GAŁĄZKA - 00:22:19
  4. Katarzyna PRZEŹDZIECKA - 00:23:05
  5. Julia ZIÓŁKOWSKA - 00:23:33
  6. Marysia LISIAK - 00:23:35

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach XXVIII Maraton Juranda odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 222 zawodników, 35 pań i 187 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł PIOTRASCHKE - 02:38:07
  2. Sławomir KALISKI - 02:44:27
  3. Przemysław KALIŃSKI - 02:47:54
  4. Krzysztof KRUKOWSKI - 02:52:37
  5. Rafał KOT - 02:58:09
  6. Dariusz WĘDROWSKI - 03:00:36

Kobiety

  1. Marta BARCEWICZ - 03:07:33
  2. Anna KOZIARSKA - 03:17:02
  3. Ewa LISEK - 03:19:19
  4. Renata GINSZT - 03:39:34
  5. Marta WÓDKIEWICZ - 03:45:13
  6. Gabriela GÓRSKA - 03:51:53

pomiar czasu: DomTel-Sport

06 maja 2017 w ramach Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 3819 zawodników, 1267 pań i 2552 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek KOWALSKI - 00:30:40
  2. Damian PIETERCZYK - 00:30:59
  3. Łukasz OSKIERKO - 00:31:18
  4. Sylwester KUSTER - 00:31:36
  5. Maciej KUBIAK - 00:31:48
  6. Robert SADOWSKI - 00:32:00

Kobiety

  1. Monika CZAPIEWSKA - 00:36:12
  2. Małgorzata SZCZERBIŃSKA - 00:36:21
  3. Katarzyna POBŁOCKA - 00:36:26
  4. Monika ROLBIECKA - 00:37:00
  5. Kamila POBŁOCKA-DOBROWOLSKA - 00:37:16
  6. Ewa HURYŃ - 00:37:53

pomiar czasu: STS Timing

06 maja 2017 w ramach 35 Bieg Kujawiaka Pamięci Napoleona Dzwonkowskiego i Wiesława Wesołowskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 199 zawodników, 45 pań i 154 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Roman ROMANENKO - 00:33:13
  2. Boniface WAMBUA NDUVA - 00:33:39
  3. Paweł OLEJNIK - 00:33:56
  4. Łukasz PARSZCZYŃSKI - 00:35:55
  5. Marcin RAKOCZY - 00:37:14
  6. Kamil PODOLSKI - 00:40:19

Kobiety

  1. Katarzyna KOWALSKA - 00:38:36
  2. Olesia SMOWCZENKO - 00:39:34
  3. Izabela PARSZCZYŃSKA - 00:41:06
  4. Marta SZENK - 00:42:53
  5. Anna NOWAKOWSKA - 00:45:04
  6. Aneta TURALSKA - 00:45:50

03 maja 2017 w ramach X Bieg bez Granic odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 679 zawodników, 190 pań i 489 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:32:20
  2. Marcin CIEPŁAK - 00:32:48
  3. Szymon WASKIN - 00:33:04
  4. Kamil CZAPLA - 00:33:11
  5. Mateusz WOLNIK - 00:33:41
  6. Mateusz WŁOSTOWSKI - 00:34:22

Kobiety

  1. Michalina MENDECKA - 00:38:19
  2. Anna SZYJKA - 00:40:10
  3. Jadwiga DYBCZYŃSKA - 00:40:29
  4. Daria MENDECKA - 00:40:44
  5. Sylwia KUCZERA - 00:40:48
  6. Michalina JANOWSKA - 00:41:33

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach XXVII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności odbył się bieg na 9.2 km.
Bieg ukończyło 282 zawodników, 69 pań i 213 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 00:28:13
  2. Dawid KLEYBORD - 00:28:14
  3. Elmokhtar BENHARI - 00:29:09
  4. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:31:00
  5. Paweł MOSKAL - 00:31:26
  6. Radosław SADŁOS - 00:31:41

Kobiety

  1. Sara SZYMAŃSKA - 00:36:03
  2. Dorota PAWŁOWSKA - 00:36:18
  3. Małgorzata TUWALSKA - 00:36:34
  4. Anna Ć-KWAPISZEWSKA - 00:38:52
  5. Magdalena WOLF - 00:39:03
  6. Patrycja JAŻDŻEWSKA - 00:40:40

pomiar czasu: GOOD Time

03 maja 2017 w ramach Piaseczyńska Mila Konstytucyjna odbył się bieg na 1 mile.
Bieg ukończyło 169 zawodników, 63 pań i 106 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof WASIEWICZ - 00:04:09
  2. Piotr MIELEWCZYK - 00:04:09
  3. Andrzej WOJTCZAK - 00:04:11
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:04:17
  5. Paweł KOPACZEWSKI - 00:04:17
  6. Michał DĄBROWSKI - 00:04:22

Kobiety

  1. Aleksandra PŁOCIŃSKA - 00:04:52
  2. Oliwia MALMON - 00:04:52
  3. Natalia KOWALSKA - 00:05:18
  4. Anna STRUSKA-GĄTKOWSKA - 00:05:21
  5. Agata ZIEMBICKA - 00:05:50
  6. Aneta SOBIERAJ - 00:05:50

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 229 zawodników, 109 pań i 120 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Robert WILKOWIECKI - 00:16:45
  2. Sebastian TUBEK - 00:17:01
  3. Tomasz DANIELKIEWICZ - 00:17:36
  4. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:17:38
  5. Dawid BANAŚ - 00:17:41
  6. Rafał TOMOWIAK - 00:17:59

Kobiety

  1. Katarzyna WERNER - 00:20:04
  2. Monika WÓJCIK - 00:21:32
  3. Dagmara OWCZAREK - 00:21:42
  4. Magdalena ŁOWICKA - 00:21:45
  5. Katarzyna BUDZIEWSKA - 00:22:09
  6. Alicja BUĆKO - 00:22:12

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 355 zawodników, 93 pań i 262 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam PUTYRA - 00:33:22
  2. Paweł MATNER - 00:33:27
  3. Filip SMIEINSKI - 00:35:30
  4. Sławomir BIAŁOBRZESKI - 00:35:37
  5. Przemysław STEMPNIK - 00:37:22
  6. Wojciech DURCZYŃSKI - 00:37:47

Kobiety

  1. Małgorzata ZIELEŃ - 00:39:06
  2. Emilia ROGOZA - 00:40:15
  3. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:29
  4. Sonia ROZUMKIEWICZ - 00:42:22
  5. Zuzanna MAREK - 00:42:51
  6. Ewelina ŁOZOWSKA - 00:43:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach 27. Bieg Konstytucji 3 Maja z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 4142 zawodników, 1627 pań i 2515 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil JASTRZĘBSKI - 00:14:48
  2. Maciej BADUREK - 00:15:11
  3. Norbert PIEKIELNY - 00:15:15
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:15:24
  5. Sławomir PTAK - 00:15:34
  6. Michał BERNARDELLI - 00:15:34

Kobiety

  1. Iwona BERNARDELLI - 00:16:24
  2. Anna ŁAPIŃSKA - 00:17:39
  3. Alicia DIAGO - 00:18:50
  4. Monika KACZANOWSKA - 00:18:53
  5. Justyna KOSTRZEWSKA - 00:19:53
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:19:54

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach II Bieg Konstytucji 3 Maja – Międzyrzecz odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 135 zawodników, 50 pań i 85 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BELGRAU - 00:15:43
  2. Maciej GRABEK - 00:15:48
  3. Dominik KRYCA - 00:16:09
  4. Edwin KUSZCZYK - 00:17:15
  5. Cezary WALKOWSKI - 00:17:15
  6. Tomasz CHAWAWKO - 00:17:34

Kobiety

  1. Karolina BILAWA - 00:19:00
  2. Klaudia KOBYDECKA - 00:19:10
  3. Klaudia GREDKA - 00:20:21
  4. Kamila KOWALCZYK - 00:20:26
  5. Magdalena KIEWLUK - 00:21:03
  6. Agnieszka WOCH - 00:21:11

03 maja 2017 w ramach XXVI Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 347 zawodników, 53 pań i 294 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Boniface Wambua NDUVA - 01:11:13
  2. Maciej ŁUCYK - 01:13:57
  3. Yuriy BLAHODIR - 01:13:58
  4. Piotr HUMERSKI - 01:15:39
  5. Dariusz JANKOWSKI - 01:17:15
  6. Daniel BOSY - 01:18:00

Kobiety

  1. Julia DIAŁLOWA - 01:26:54
  2. Katarzyna BESZ-MALINOWSKA - 01:35:46
  3. Iwona MACIĄG - 01:36:37
  4. Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN - 01:37:23
  5. Magdalena PAKULSKA - 01:42:05
  6. Katarzyna ŻARNOWSKA - 01:42:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg Konstytucji 3 Maja odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 231 zawodników, 64 pań i 167 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz KACZOR - 00:14:58
  2. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:16:02
  3. Kolodumyk KNOMENKO - 00:16:36
  4. Krzysztof KRYGIER - 00:16:44
  5. Michał JAMIOŁ - 00:16:56
  6. Kuba GAŁASIEWICZ - 00:17:03

Kobiety

  1. Karolina WAŚNIEWSKA - 00:18:06
  2. Natalia KWIECIEN - 00:20:38
  3. Agnieszka MAŁYSEK - 00:21:10
  4. Ewelina PŁATOS - 00:21:36
  5. Maja DĘBSKA - 00:22:07
  6. Barbara KACZMARZYK - 00:22:19

pomiar czasu: Crono Chip

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 93 zawodników, 45 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Józef ZABIELSKI - 00:16:53
  2. Tomasz WASZCZUK - 00:17:24
  3. Kuba MURAWSKI - 00:17:35
  4. Sebastnian KUKASZEWSKI - 00:17:38
  5. Grzegorz BRAUN - 00:17:53
  6. Daniel POGORZELSKI - 00:17:58

Kobiety

  1. Nikola MURAWSKA - 00:21:08
  2. Ania KOMISACZYK - 00:21:57
  3. Zuzanna KAWCZYŃSKA - 00:24:09
  4. Karolina KIJANA - 00:24:24
  5. Jolanta SZYMAŃSKA - 00:24:32
  6. Dorota NOWAK - 00:25:07

pomiar czasu: Protiming24

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 146 zawodników, 49 pań i 97 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz JURGIEWICZ - 00:32:46
  2. Artur OLEJARZ - 00:33:17
  3. Piotr TOMCZYK - 00:33:18
  4. Zbigniew MURAWSKI - 00:33:59
  5. Mateusz RODEWALD - 00:34:26
  6. Dawid NOWACZYK - 00:34:34

Kobiety

  1. Paulina KOTFICA - 00:37:38
  2. Monika JACKIEWICZ - 00:38:17
  3. Paulina GRZEGÓRZEK - 00:38:21
  4. Wioletta MURAWSKA - 00:41:46
  5. Natalia ŚLUSARCZYK - 00:45:02
  6. Joanna GŁUSZYK - 00:45:19

pomiar czasu: Protiming24

02 maja 2017 w ramach V Bieg Flagi odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 677 zawodników, 168 pań i 509 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz KUJAWSKI - 00:31:49
  2. Łukasz ŚWIESIULSKI - 00:32:06
  3. Sebastian POLAK - 00:32:37
  4. Daniel DULSKI - 00:33:21
  5. Tomasz SZALA - 00:33:56
  6. Jarosław BŁASZCZYK - 00:34:02

Kobiety

  1. Maria CZEŚNIK - 00:37:07
  2. Monika CZAPIEWSKA - 00:37:59
  3. Aleksandra TORZ - 00:38:23
  4. Adrianna KALA - 00:40:54
  5. Anna SZEWCZYKOWSKA - 00:41:14
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:41:17

pomiar czasu: ENTRE Timing

02 maja 2017 w ramach XIII Półmaraton Węgorza odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 442 zawodników, 83 pań i 359 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 01:13:07
  2. Bogusław ANDRZEJUK - 01:13:32
  3. Piotr SZPIGIEL - 01:14:44
  4. Michał MAKOWSKI - 01:14:49
  5. Łukasz NESTROWICZ - 01:15:51
  6. Paweł MŁODZIKOWSKI - 01:16:13

Kobiety

  1. Anna GOSK - 01:22:57
  2. Marzena RANISZEWSKA - 01:31:15
  3. Sylwia BONDARA - 01:31:43
  4. Anna KOZIARSKA - 01:32:23
  5. Ewa RUSINOWICZ - 01:41:17
  6. Kamila ZALEWSKA - 01:41:22

pomiar czasu: DomTel-Sport

01 maja 2017 w ramach IV Bieg o Strzałę Widanta Resko 2017 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 250 zawodników, 72 pań i 178 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł OLIJNYK - 00:31:54
  2. Damian KABAT - 00:32:40
  3. Marcin ZAGÓRNY - 00:33:19
  4. Michał HULEWICZ - 00:33:31
  5. Norbert BORZĘCKI - 00:33:45
  6. Sylwester SZYMAŃSKI - 00:35:17

Kobiety

  1. Paulina KACZYŃSKA - 00:37:24
  2. Swietlana OLIJNYK - 00:38:59
  3. Monika ANDRZEJCZAK - 00:40:55
  4. Barbara POCHRANOWICZ - 00:41:46
  5. Magdalena WITKIEWICZ - 00:42:02
  6. Wioletta MURAWSKA - 00:42:31

pomiar czasu: Sport Time

01 maja 2017 w ramach IV Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 335 zawodników, 64 pań i 271 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil MAKOS - 00:32:21
  2. Sergii KROULAIDIS - 00:32:45
  3. Krzysztof WIŚNIOWSKI - 00:32:58
  4. Mateusz WOLNIK - 00:33:16
  5. Yuriy BLAHODIR - 00:33:18
  6. Mateusz GARCZAREK - 00:33:41

Kobiety

  1. Julia DIATLOWA - 00:39:13
  2. Olga KAZIMINOVA - 00:40:51
  3. Dominika DUCZMAL - 00:42:06
  4. Dorota USTIANOWSKA - 00:42:31
  5. Izabela WIERZCHOWSKA - 00:42:41
  6. Paulina WALCZAK - 00:42:39

pomiar czasu: Pulsar Sport

01 maja 2017 w ramach 35. Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 675 zawodników, 182 pań i 493 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:31:29
  2. Pavlo VERETSKYI - 00:31:31
  3. Sylwester KUSTER - 00:31:44
  4. Piotr DROBNIK - 00:32:29
  5. Andrzej NOWAK - 00:32:32
  6. Paweł MATNER - 00:33:52

Kobiety

  1. Olga OCHAL - 00:34:18
  2. Valentyna KILIARSKA - 00:36:48
  3. Ewa KUCHARSKA - 00:37:22
  4. Aleksandra JACHIMCZYK - 00:39:53
  5. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:37
  6. Anna RYGUULA - 00:41:05

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach V Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 705 zawodników, 179 pań i 526 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz GIŻYŃSKI - 01:06:54
  2. Maciej GÓRNY - 01:16:45
  3. Mariusz ZIÓŁKOWSKI - 01:17:56
  4. Klaudiusz WALENDZIAK - 01:19:33
  5. Wojciech OLIŃSKI - 01:20:05
  6. Mariusz WOJDYŁO - 01:20:21

Kobiety

  1. Arleta MELOCH - 01:23:00
  2. Barbara BĄCZEK-MOTAŁA - 01:28:54
  3. Karolina GIŻYŃSKA - 01:32:12
  4. Julita ŻUKOTYŃSKA - 01:34:03
  5. Joanna DEPUTAT - 01:34:16
  6. Grażyna JASZCZERSKA - 01:36:47

pomiar czasu: Datasport

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 24 pań i 100 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MYŚLAK - 01:17:46
  2. Marek KOWALCZYK - 01:20:08
  3. Mirosław GOLECKI - 01:21:18
  4. Piotr SZTOLCMAN - 01:23:00
  5. Marcin KLONOWSKI - 01:23:17
  6. Damian CHOJNICKI - 01:23:33

Kobiety

  1. Joanna BARTKOWSKA - 01:33:27
  2. Agnieszka ZAKRZEWICZ-PODLECKA - 01:39:13
  3. Beata JAROCKA - 01:44:28
  4. Aleksandra GALCZAK - 01:44:43
  5. Wioletta PALACZ - 01:45:14
  6. Elżbieta STAWARSKA - 01:46:06

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 75 zawodników, 27 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:34:28
  2. Andrzej JARANOWSKI - 00:35:20
  3. Marcin GÓRALSKI - 00:35:42
  4. Paweł ZIĘGIELEWSKI - 00:36:03
  5. Paweł DZIERLIŃSKI - 00:37:10
  6. Krzysztof RETECKI - 00:39:31

Kobiety

  1. Dorota PAWŁOWSKA - 00:41:33
  2. Dorota SZTUCKA - 00:48:16
  3. Monika ADAMCZYK - 00:49:13
  4. Adrianna STYKAŁA - 00:50:14
  5. Magdalena STYKAŁA - 00:50:14
  6. Monika HODUKIEWICZ - 00:51:28

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 14 pań i 110 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł KOSEK - 02:39:06
  2. Adam MANIAK - 02:53:07
  3. Łukasz DZIĄDZIAK - 02:56:23
  4. Tomasz JABŁOŃSKI - 03:03:06
  5. Jerzy STEC - 03:03:31
  6. Marek BEDNORZ - 03:06:54

Kobiety

  1. Anna ZACZYŃSKA - 03:27:13
  2. Ola ŻELAZOWSKA - 03:52:35
  3. Joanna BANACH - 03:55:10
  4. Ewa PASTUSZEŃKO - 03:56:43
  5. Jadwiga SOWIŃSKA - 04:00:32
  6. Magdalena BŁOCHOWIAK - 04:08:20

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 10.5 km.
Bieg ukończyło 267 zawodników, 104 pań i 163 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz SOBCZYK - 00:34:47
  2. Bartosz ROSKOSZ - 00:35:59
  3. Adam AMBROZIK - 00:36:17
  4. Leszek KONONOWICZ - 00:36:21
  5. Daniel DANIELECKI - 00:36:38
  6. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:36:44

Kobiety

  1. Anna WIĘCEK - 00:40:35
  2. Marzanna BARYŁA - 00:43:26
  3. Aneta KOSARZYCKA - 00:45:26
  4. Ewa ZENDWALEWICZ - 00:47:12
  5. Helena GAWRYLUK - 00:47:22
  6. Anna SALETA - 00:48:58

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów

  • Erwud ocenił 6. Bieg i 2. Marsz NW ku czci bł. ks. E. Grzymały
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 5
    Organizacja: 9
    Dla początkujących: 5

  • Seba998 ocenił ADAMED - III Bieg Orła w Czosnowie
    Ocena ogólna: 8
    Sceneria: 7
    Atmosfera: 7
    Wartość: 9
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 5
    Organizacja: 7
    Dla początkujących: 7

  • wooda ocenił Bieg Fair Play
    Ocena ogólna: 9
    Sceneria: 7
    Atmosfera: 9
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 3
    Organizacja: 8
    Dla początkujących: 8