Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów

Wyniki z zawodów biegowych

Data Zawody Miejsce Dystans Mężczyźni Kobiety Ukończyło
29/06
niedz
Grand Prix Szczecina Run Expert - bieg 10 Szczecin
zachodniopomorskie
5 km 00:15:29 00:20:56 166
(119 47)
?
29/06
niedz
Bieg o Puchar Złotej Pyry Oborniki
wielkopolskie
21.1 km 01:14:03 01:34:05 396
(322 74)
?
29/06
niedz
VI Bieg Rekreacyjny Bełchatów
łódzkie
10 km 00:38:17 00:52:22 90
(79 11)
?
29/06
niedz
II Radomszczański Bieg Uliczny Radomsko
łódzkie
10 km 00:33:24 00:46:11 81
(74 7)
?
29/06
niedz
Wolbromska Ciężka Dycha Wolbrom
małopolskie
10 km 00:36:42 00:45:36 84
(70 14)
?
29/06
niedz
II Półmaraton Żarnowiecki Czymanowo
pomorskie
21.1 km 01:08:23 01:18:06 344
(274 70)
?
29/06
niedz
VIII Maraton Ostrowski im. Marka Jakowczyka Ostrów Wielkopolski
wielkopolskie
21.1 km 01:24:03 01:37:15 72
(56 16)
?
29/06
niedz
VIII Maraton Ostrowski im. Marka Jakowczyka Ostrów Wielkopolski
wielkopolskie
42.2 km 03:01:38 04:54:31 59
(58 1)
?
29/06
niedz
I Półmaraton Porajski Poraj
śląskie
21.1 km 01:17:13 01:33:26 290
(253 37)
?
29/06
niedz
IV Cross Zielonogórski "Parszywa 12" Zielona Góra
lubuskie
12 km 0:40:34 0:52:00 545
(439 106)
?
29/06
niedz
V Cross Dziewicza Góra Owińska
wielkopolskie
12.8 km 00:45:25 00:55:54 187
(143 44)
?
28/06
sob
V Rybnicki Półmaraton Księżycowy Rybnik
śląskie
21.1 km 01:07:10 01:22:09 963
(757 206)
?
28/06
sob
III Półmaraton Tradycji Adamów
lubelskie
21.1 km 1:21:52 1:39:00 100
(85 15)
?
28/06
sob
V Bieg Uliczny „Biegiem Przez Platerów” Platerów
mazowieckie
10 km 0:30:22 0:37:47 128
(99 29)
?
28/06
sob
XVI Bieg Górski ŻAR 2014 Czernichów*
śląskie
6.8 km 00:29:21 00:34:32 295
(244 51)
?
28/06
sob
III Bieg Trzech Plaż Grudziądz
kujawsko-pomorskie
7 km 0:22:47 0:25:56 451
(289 162)
?
28/06
sob
Bieg na Czantorię (995 m) Ustroń
śląskie
17.6 km 01:17:17 01:35:35 112
(96 16)
?
28/06
sob
X Jubileuszowy Bieg Świętojański o Puchar Burmistrza Międzychodu Międzychód
wielkopolskie
10 km 00:33:14 00:39:56 161
(129 32)
?
28/06
sob
XI Półmaraton Unisławski Unisław
kujawsko-pomorskie
10 km 0:34:35 0:43:23 236
(177 59)
?
28/06
sob
XI Półmaraton Unisławski Unisław
kujawsko-pomorskie
21.1 km 1:13:44 1:28:24 360
(308 52)
?
28/06
sob
VI Bieg Sokoła Sokołów Małopolski
podkarpackie
5 km 00:16:53 00:21:20 75
(56 19)
?
28/06
sob
VI Bieg Sokoła Sokołów Małopolski
podkarpackie
10 km 00:33:29 00:45:30 158
(122 36)
?
28/06
sob
I Nekielski Bieg do Lata Nekla
wielkopolskie
10 km 00:31:36 00:38:49 311
(228 83)
?
28/06
sob
V Przełajowe Grand Prix Mysłowic (4) Katowice
śląskie
6.7 km 00:23:33 00:29:16 70
(52 18)
?
28/06
sob
XII Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck Glinojeck
mazowieckie
10 km 0:33:05 0:42:16 83
(66 17)
?
28/06
sob
Bieg Uliczny Tolerancja na Sportowo Oświęcim
małopolskie
10 km 00:28:14 00:31:45 281
(206 75)
?
28/06
sob
Bieg Uliczny Tolerancja na Sportowo Oświęcim
małopolskie
5 km 00:14:29 00:16:53 130
(72 58)
?
28/06
sob
II Maraton Benedyktyński Przemyśl - Jarosław Jarosław
podkarpackie
42.2 km 02:47:50 04:08:43 98
(89 9)
?
28/06
sob
Open Classic Test Poznań
wielkopolskie
B 6
(6 0)
28/06
sob
BPH Tur Night 2014 Chojnice
pomorskie
5 km 0:14:49 0:17:59 173
(114 59)
?
22/06
niedz
Otuski Bieg Przełajowy Otusz
wielkopolskie
5 km 18:37:00 21:42:00 52
(34 18)
?
22/06
niedz
Men Expert Survival Race Warszawa
mazowieckie
5 km 00:20:39 00:23:30 706
(483 223)
?
22/06
niedz
II Sucholeska Dziesiątka Fightera Suchy Las
wielkopolskie
10 km 00:34:05 00:40:37 555
(418 137)
?
22/06
niedz
II Sucholeska Dziesiątka Fightera Suchy Las
wielkopolskie
5 km 00:17:00 00:20:07 115
(54 61)
?
22/06
niedz
Bieg charytatywny - Rak. To się leczy! Łódź
łódzkie
5 km 00:19:06 00:20:55 459
(258 201)
?
22/06
niedz
ProTouch Interrun Cracovia 2014 Kraków
małopolskie
10 km 00:32:10 00:37:21 1261
(951 310)
?
22/06
niedz
ProTouch Interrun Cracovia 2014 Kraków
małopolskie
5 km 00:16:01 00:17:23 1068
(582 486)
?
22/06
niedz
Bieg Chełmońskiego Radziejowice
mazowieckie
10 km 0:38:45 00:50:02 110
(87 23)
?
22/06
niedz
15 Bieg Śladem Konia Wrocław
dolnośląskie
4.3 km 14:39,70 18:50,80 158
(111 47)
?
22/06
niedz
Hipodromowy Cross Biegowy Warszawa
mazowieckie
10 km 00:37:25 00:43:24 67
(50 17)
?
22/06
niedz
Vladislavia Cross - Etap IV Włocławek
kujawsko-pomorskie
7.7 km 28.27 38.52 32
(29 3)
?
22/06
niedz
Parkowa Mila Chorzów
śląskie
1.61 km 05:06 06:27 133
(91 42)
?
22/06
niedz
II Półmaraton Radomskiego Czerwca ‘76 Radom
mazowieckie
21.1 km 01:06:25 01:15:38 911
(782 129)
?
22/06
niedz
Men Expert Survival Race Warszawa
mazowieckie
10 km 00:42:24 00:54:18 1087
(879 208)
?
22/06
niedz
IX Visegrad Maraton Rytro
małopolskie
42.2 km 02:42:34 03:14:06 97
(88 9)
?
22/06
niedz
XXIII Maraton Ekologiczny pam.Tomasza Hopfera Lębork
pomorskie
42.2 km 2:25:48 2:47:49 413
(356 57)
?
21/06
sob
III Nocny Bieg Świetlików Dąbrowa Górnicza
śląskie
6 km 00:19:34 00:22:27 223
(144 79)
?
21/06
sob
I Bieg Szerszenia Oleśnica
dolnośląskie
10 km 00:36:41 00:47:52 130
(102 28)
?
21/06
sob
Bieg Pamięci w Palmirach Palmiry
mazowieckie
5 km 00:14:53 00:21:05 210
(144 66)
?
21/06
sob
XII Bieg Naftowy Gorlice
małopolskie
6.5 km 00:22:08 00:29:56 80
(66 14)
?

29 czerwca 2014 w ramach Grand Prix Szczecina Run Expert - bieg 10 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 166 zawodników, 47 pań i 119 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał BRESZKA - 00:15:29
  2. Bartosz JURGIEWICZ - 00:15:57
  3. Tomasz ŁUŻYŃSKI - 00:17:34
  4. Waldemar SKONECZNY - 00:17:41
  5. Tomasz JURKOWSKI - 00:18:03
  6. Andrzej FELISIAK - 00:18:11

Kobiety

  1. Agata KILICH - 00:20:56
  2. Wioletta MURAWSKA - 00:21:07
  3. Claudia WEISS - 00:21:26
  4. Anna KOTARSKA - 00:21:43
  5. Agnieszka MIKULSKA - 00:22:31
  6. Agnieszka DOLOŻEK - 00:23:17

pomiar czasu: PROtiming

29 czerwca 2014 w ramach Bieg o Puchar Złotej Pyry odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 396 zawodników, 74 pań i 322 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dariusz SZRAMA - 01:14:03
  2. Adrian GRACZYK - 01:17:57
  3. Krzysztof GÓRECKI - 01:18:48
  4. Robert ANTCZAK - 01:20:48
  5. Paweł KUŚNIERZ - 01:22:45
  6. Sławomir KULAS - 01:23:16

Kobiety

  1. Kamila BOBIŃSKA - 01:34:05
  2. Ewa KACZMAREK - 01:37:16
  3. Iwona KOZLOWSKA - 01:42:06
  4. Monika JABŁOŃSKA - 01:43:12
  5. Joanna KACZMAREK - 01:44:18
  6. Kornelia KOZŁOWSKA - 01:45:24

pomiar czasu: Plus Timing

29 czerwca 2014 w ramach VI Bieg Rekreacyjny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 90 zawodników, 11 pań i 79 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz OWCZAREK - 00:38:17
  2. Tomasz PACHOLCZYK - 00:39:38
  3. Arkadiusz PAŁUBSKI - 00:40:23
  4. Mateusz KRAJDA - 00:41:05
  5. Tomasz JASIEWICZ - 00:41:18
  6. Krzystof SÓJKA - 00:41:38

Kobiety

  1. Ewa PIETRUSZKA - 00:52:22
  2. Karolina SZPEJDA - 00:52:35
  3. Mariola CIURA - 00:55:23
  4. Agnieszka KULESZA - 00:57:56
  5. Marta PENEW PAWŁOW - 00:59:15
  6. Kasia GÓRNIESIEWICZ - 00:59:47

29 czerwca 2014 w ramach II Radomszczański Bieg Uliczny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 81 zawodników, 7 pań i 74 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Daniel DULSKI - 00:33:24
  2. Tomasz CHAWAWKO - 00:34:51
  3. Marcin OSIŃSKI - 00:35:03
  4. Mariusz ZEMBROŃ - 00:35:27
  5. Rafał KAZIMIERCZAK - 00:35:47
  6. Przemysław LASOŃ - 00:37:59

Kobiety

  1. Katarzyna KONOPKA-CHABIN - 00:46:11
  2. Karolina GAWROŃSKA - 00:49:03
  3. Monika STELMASZCZYK - 00:52:33
  4. Ewa SZYMCZYK-DZWONEK - 00:54:35
  5. Katarzyna STRZELECKA - 00:59:29
  6. Agnieszka MAJCHRZAK - 01:00:13

pomiar czasu: Pulsar Sport

29 czerwca 2014 w ramach Wolbromska Ciężka Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 84 zawodników, 14 pań i 70 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin CIEPŁAK - 00:36:42
  2. Dariusz STARZYŃSKI - 00:36:48
  3. Emanuel WOJTACHA - 00:36:56
  4. Grzegorz RAKOCZY - 00:39:28
  5. Marek SZCZEPANIUK - 00:39:59
  6. Tomasz CIEPŁAK - 00:40:56

Kobiety

  1. Janina MALSKA - 00:45:36
  2. Justyna PAŁKA - 00:47:57
  3. Beata PEPERA - 00:52:20
  4. Iwona POGAN - 00:52:38
  5. Joanna SZCZEPANEK - 00:53:42
  6. Bogdana CIEPŁAK - 00:54:58

pomiar czasu: Ultimasport.pl

29 czerwca 2014 w ramach II Półmaraton Żarnowiecki odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 344 zawodników, 70 pań i 274 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mykhaylo IVERUK - 01:08:23
  2. Anton POTOCKIJ - 01:08:32
  3. Tomasz GRYCKO - 01:10:33
  4. Daniel CHUCHAŁA - 01:10:56
  5. Michał CZAPIŃSKI - 01:11:26
  6. Paweł PIOTRASCHKE - 01:12:29

Kobiety

  1. Olha MAZURONAK - 01:18:06
  2. Kamila POBŁOCKA - 01:20:27
  3. Karolina GÓRNA - 01:20:34
  4. Sniżana RYBAK - 01:23:50
  5. Katarzyna POBŁOCKA - 01:29:07
  6. Maria MAJ-ROKSZ - 01:29:14

pomiar czasu: Domtel-Sport

29 czerwca 2014 w ramach VIII Maraton Ostrowski im. Marka Jakowczyka odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 72 zawodników, 16 pań i 56 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof PERZ - 01:24:03
  2. Gracjan URBAN - 01:29:38
  3. Konrad PAWLAK - 01:30:40
  4. Emanuel ZIMNY - 01:33:01
  5. Rafał POKORA - 01:36:21
  6. Wojciech KURZAWSKI - 01:37:00

Kobiety

  1. Anna PIORUN - 01:37:15
  2. Agnieszka MICHALSKA - 01:50:58
  3. Małgorzata SKRZYPCZAK - 01:52:30
  4. Dominika PERLIŃSKA - 01:55:09
  5. Zuzanna IDKOWIAK - 01:57:00
  6. Renata PŁÓCIENNIK - 02:03:15

29 czerwca 2014 w ramach VIII Maraton Ostrowski im. Marka Jakowczyka odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 59 zawodników, 1 pań i 58 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Ryszard PŁOCHOCKI - 03:01:38
  2. Marcin KARASIŃSKI - 03:03:50
  3. Krzysztof MACIEJEWSKI - 03:05:01
  4. Czesław SIENKIEWICZ - 03:20:47
  5. Tomasz KUPCZYK - 03:31:10
  6. Jakub NOWOTARSKI - 03:32:57

Kobiety

  1. Joanna GOTTOWT-PAPIEWSKA - 04:54:31

29 czerwca 2014 w ramach I Półmaraton Porajski odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 290 zawodników, 37 pań i 253 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Stsiapan RAHAUTSON - 01:17:13
  2. Łukasz GRAJCAR - 01:17:41
  3. Jury KAPTSERAK - 01:18:16
  4. Cyprian TOMZA - 01:20:16
  5. Tomasz WINKLER - 01:23:26
  6. Jacek DŁUGOSZ - 01:24:54

Kobiety

  1. Ewa BRYCH-PAJĄK - 01:33:26
  2. Vohla KAMINSKAYA - 01:36:19
  3. Agnieszka KUZYK - 01:38:17
  4. Barbara GOS - 01:38:42
  5. Dorota WYLECIAŁ - 01:47:08
  6. Tamara KOCZUR - 01:49:30

pomiar czasu: Chrono Sports

29 czerwca 2014 w ramach IV Cross Zielonogórski "Parszywa 12" odbył się bieg na 12 km.
Bieg ukończyło 545 zawodników, 106 pań i 439 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur OLEJARZ - 0:40:34
  2. Adam DRACZYŃSKI - 0:40:35
  3. Marcin ZAGÓRNY - 0:41:32
  4. Paweł KAMODA - 0:44:59
  5. Jerzy MAZURKIEWICZ - 0:45:17
  6. Grzegorz JANKOWSKI - 0:45:36

Kobiety

  1. Anna POGORZELSKA - 0:52:00
  2. Barbara POCHRANOWICZ - 0:53:22
  3. Dominika JĘDRZEJCZYK - 0:54:01
  4. Katarzyna PIETRUSZKA - 0:54:40
  5. Anna PAWŁOWSKA - 0:56:36
  6. Grażyna DUDKOWIAK - 0:58:52

pomiar czasu: Super Sport

29 czerwca 2014 w ramach V Cross Dziewicza Góra odbył się bieg na 12.8 km.
Bieg ukończyło 187 zawodników, 44 pań i 143 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz BANASZAK - 00:45:25
  2. Sławomir NASKRĘT - 00:47:15
  3. Krzysztof GRZEŚKOWIAK - 00:47:41
  4. Robert SZCZESZEK - 00:48:23
  5. Przemek WALEWSKI - 00:48:26
  6. Grzegorz JEZIERSKI - 00:48:49

Kobiety

  1. Ewelina MATUŁA - 00:55:54
  2. Monika BRZOZOWSKA - 00:56:49
  3. Katarzyna BESZ-MALINOWSKA - 00:59:14
  4. Karolina KOTKOWSKA - 01:04:01
  5. Magdalena BUDYCH-GÓRZNA - 01:04:07
  6. Paulina BIADALA-GLAPKA - 01:05:52

pomiar czasu: Plus Timing

28 czerwca 2014 w ramach V Rybnicki Półmaraton Księżycowy odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 963 zawodników, 206 pań i 757 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Charles Cheruiyot TOROITICH - 01:07:10
  2. Marcin BŁAZINSKI - 01:07:23
  3. Elisha Kiprotich SAWE - 01:08:37
  4. Elias Kiptum MUINDI - 01:10:32
  5. Philemon KIPCHILAT - 01:12:02
  6. Tomasz BRACHMAN - 01:12:10

Kobiety

  1. Yadaa Consalater CHEMTAI - 01:22:09
  2. Letebrhan Haylay GEBRESLASEA - 01:22:13
  3. Gladys Kerubo OTERO - 01:23:07
  4. Ewa BRYCH-PAJAK - 01:23:12
  5. Ewa KUCHARSKA - 01:23:21
  6. Sandra MIKOŁAJCZYK - 01:23:54

pomiar czasu: Datasport

28 czerwca 2014 w ramach III Półmaraton Tradycji odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 100 zawodników, 15 pań i 85 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł MŁODZIKOWSKI - 1:21:52
  2. Rafał SROCZYŃSKI - 1:22:15
  3. Maciej BUJAK - 1:23:06
  4. Andrzej PAWONIAK - 1:25:16
  5. Grzegorz RYCYK - 1:25:53
  6. Ireneusz HAWRYLUK - 1:29:04

Kobiety

  1. Magdalena PAWLAK - 1:39:00
  2. Agnieszka BROGOWICZ STĘPNIEWSKA - 1:49:12
  3. Agata ZBOINA - 1:49:21
  4. Kornelia STĘPNICKA - 1:50:49
  5. Magda CĄKAŁA - 1:52:13
  6. Justyna DUDZIŃSKA - 1:52:43

28 czerwca 2014 w ramach V Bieg Uliczny „Biegiem Przez Platerów” odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 128 zawodników, 29 pań i 99 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Ilya SLAVENSKI - 0:30:22
  2. Sergii OKSENIUK - 0:30:33
  3. Andriy STARZINSKIJ - 0:31:02
  4. Stsiapan RAHAUSTOV - 0:31:02
  5. Ruslan SAUCHUK - 0:31:44
  6. Yury KAPTSERAU - 0:32:14

Kobiety

  1. Oleksandra OLINYK - 0:37:47
  2. Martyna KONARZEWSKA - 0:38:14
  3. Volga KAMINSKAYA - 0:39:58
  4. Anna JAKUBCZAK - 0:40:58
  5. Paulina CZERSKA-MAZUR - 0:43:34
  6. Katarzyna PAJDOSZ - 0:44:04

pomiar czasu: ZmierzymyCzas.pl

28 czerwca 2014 w ramach XVI Bieg Górski ŻAR 2014 odbył się bieg na 6.8 km.
Bieg ukończyło 295 zawodników, 51 pań i 244 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej DLUGOSZ - 00:29:21
  2. Piotr CZAPLA - 00:30:23
  3. Tomasz WRÓBEL - 00:31:35
  4. Nataniel SWAT - 00:32:27
  5. Jarosław GNIEWEK - 00:32:55
  6. Andrzej WŁOCH - 00:32:57

Kobiety

  1. Anna CELIŃSKA - 00:34:32
  2. Izabela ZATORSKA - 00:37:29
  3. Magdalena BIAŁORCZYK - 00:39:09
  4. Joanna FRUKACZ - 00:41:16
  5. Dominika BOLECHOWSKA - 00:41:33
  6. Halina GAŁUSZKA - 00:42:17

28 czerwca 2014 w ramach III Bieg Trzech Plaż odbył się bieg na 7 km.
Bieg ukończyło 451 zawodników, 162 pań i 289 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof PAWŁOWSKI - 0:22:47
  2. Oskar MIKA - 0:22:59
  3. Mariusz PAWŁOWSKI - 0:23:17
  4. Michał DERDOWSKI - 0:23:29
  5. Piotr SZYMANSKI - 0:23:59
  6. Maciej GÓRNY - 0:24:48

Kobiety

  1. Andżelika DZIĘGIEL - 0:25:56
  2. Arleta MELOCH - 0:26:06
  3. Dorota PAWŁOWSKA - 0:26:59
  4. Marzenna RANISZEWSKA - 0:29:16
  5. Agnieszka POPŁAWSKA - 0:29:46
  6. Katarzyna RADECKA - 0:30:09

pomiar czasu: GOOD TIME - Jan Salewski

28 czerwca 2014 w ramach Bieg na Czantorię (995 m) odbył się bieg na 17.6 km.
Bieg ukończyło 112 zawodników, 16 pań i 96 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz GORCZYCA - 01:17:17
  2. Piotr KOŃ - 01:17:45
  3. Daniel WOSIK - 01:19:57
  4. Marek OMSZAŃSKI - 01:21:07
  5. Mateusz WENSŁAW - 01:21:24
  6. Jan WĄSOWICZ - 01:23:18

Kobiety

  1. Ewa MAJER - 01:35:35
  2. Anna BIENIECKA-MAGRYŚ - 01:43:19
  3. Agnieszka JAROSZ - 01:48:36
  4. Paulina MATYJASEK - 01:48:49
  5. Dominika DULĘBA - 01:50:50
  6. Justyna BOCZKOWSKA - 01:53:03

pomiar czasu: SPORT EVENT

28 czerwca 2014 w ramach X Jubileuszowy Bieg Świętojański o Puchar Burmistrza Międzychodu odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 161 zawodników, 32 pań i 129 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin ZAGÓRNY - 00:33:14
  2. Karol KAZIKOWSKI - 00:33:47
  3. Karol CZĄSTKA - 00:34:31
  4. Adrian GRACZYK - 00:34:46
  5. Tomasz NAPIERAŁA - 00:34:53
  6. Roman JANAS - 00:35:44

Kobiety

  1. Agnieszka WITCZAK-FLAJSZER - 00:39:56
  2. Danuta PIETRUSZYŃSKA - 00:42:29
  3. Alicja WALENDZIAK - 00:46:09
  4. Agnieszka TYLL - 00:47:02
  5. Agnieszka MIKULSKA - 00:48:15
  6. Joanna KARSKA - 00:48:23

pomiar czasu: Pulsar Sport

28 czerwca 2014 w ramach XI Półmaraton Unisławski odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 236 zawodników, 59 pań i 177 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz WILIGALSKI - 0:34:35
  2. Michał KANIGOWSKI - 0:35:03
  3. Artur BARANKIEWICZ - 0:36:19
  4. Robert WOJNAR - 0:36:40
  5. Dawid NATAŃSKI - 0:37:16
  6. Marcin KLEMAŃSKI - 0:38:37

Kobiety

  1. Wiktoria GURNA - 0:43:23
  2. Paulina CZAJA - 0:43:44
  3. Jolanta GURNA - 0:45:06
  4. Sandra CZERWIŃSKA - 0:46:35
  5. Sylwia NAWROCKA - 0:47:06
  6. Nika TARNOWSKA - 0:47:45

pomiar czasu: GOOD TIME - Jan Salewski

28 czerwca 2014 w ramach XI Półmaraton Unisławski odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 360 zawodników, 52 pań i 308 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz MAZERSKI - 1:13:44
  2. Marek WOJTAS - 1:16:35
  3. Bartosz KRYSKE - 1:16:43
  4. Waldemar TOMCZAK - 1:16:52
  5. Mikołaj RACZYŃSKI - 1:17:47
  6. Krzysztof GARBOWSKI - 1:18:40

Kobiety

  1. Krystyna KUTA - 1:28:24
  2. Elżbieta WOJCIECHOWSKA - 1:32:14
  3. Maria ORŁOWSKA - 1:36:28
  4. Sylwia MARCHLEWSKA - 1:38:42
  5. Justyna SZCZUTKOWSKA - 1:41:48
  6. Edyta JAKUBOWSKA-OLECH - 1:43:26

pomiar czasu: GOOD TIME - Jan Salewski

28 czerwca 2014 w ramach VI Bieg Sokoła odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 75 zawodników, 19 pań i 56 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bogdan KARKUT - 00:16:53
  2. Sebastian CISZCZONIK - 00:17:32
  3. Dominik KIJOWSKI - 00:18:42
  4. Wojciech RYFA - 00:18:48
  5. Michał WIECZOREK - 00:19:06
  6. Krzysztof ROGIŃSKI - 00:19:55

Kobiety

  1. Paulina SZOSTECKA - 00:21:20
  2. Justyna STADNIK - 00:21:45
  3. Karolina ZUBER - 00:22:04
  4. Joanna JASKOT - 00:24:09
  5. Monika SZPILA - 00:24:47
  6. Patrycja HOŁUB - 00:24:50

pomiar czasu: Ultimasport.pl

28 czerwca 2014 w ramach VI Bieg Sokoła odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 158 zawodników, 36 pań i 122 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jacek ŻĄDŁO - 00:33:29
  2. Arnold PEREZ - 00:33:37
  3. Dariusz PIEDEL - 00:35:46
  4. Damian MALITA - 00:37:36
  5. Andrzej CISEK - 00:37:46
  6. Michał KIEŁBOŃ - 00:38:21

Kobiety

  1. Ewelina BUDYKA - 00:45:30
  2. Magdalena MUSIALIK - 00:45:45
  3. Patrycja SUROWIEC - 00:46:34
  4. Magdalena GAJEK - 00:46:48
  5. Dorota ŚLUSARCZYK - 00:47:17
  6. Monika BESTER - 00:47:45

pomiar czasu: Ultimasport.pl

28 czerwca 2014 w ramach I Nekielski Bieg do Lata odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 311 zawodników, 83 pań i 228 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Anton POTOTSKYI - 00:31:36
  2. Volodymyn TIMASHOV - 00:32:09
  3. Yuriy BLEHOOLIR - 00:32:11
  4. Patryk ŁUKASZEWSKI - 00:33:02
  5. Andriiy NAUMOV - 00:34:04
  6. Łukasz BANASZAK - 00:34:13

Kobiety

  1. Volha MAZURONAK - 00:38:49
  2. Wioletta PADUSZYŃSKA - 00:39:06
  3. Oksana MELTSAYEVA - 00:40:04
  4. Katarzyna WERNER - 00:40:37
  5. Ewa PEKSA - 00:41:07
  6. Anna WAŁKIEWICZ - 00:41:14

pomiar czasu: Plus Timing

28 czerwca 2014 w ramach V Przełajowe Grand Prix Mysłowic (4) odbył się bieg na 6.7 km.
Bieg ukończyło 70 zawodników, 18 pań i 52 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jakub LYSKO - 00:23:33
  2. Daniel DRYBCZEWSKI - 00:24:03
  3. Dariusz GRELOWSKI - 00:26:44
  4. Marek MACIEJEWSKI - 00:27:13
  5. Rafał TUREK - 00:27:40
  6. Maciej WALEROWICZ - 00:28:28

Kobiety

  1. Barbara GOS - 00:29:16
  2. Izabela WYSŁUCH - 00:29:17
  3. Dorota WYLECIAŁ - 00:29:33
  4. Ewa NOWAK - 00:29:59
  5. Patrycja MAKAREWICZ - 00:33:22
  6. Agnieszka LYSKO - 00:33:28

28 czerwca 2014 w ramach XII Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 83 zawodników, 17 pań i 66 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Wojciech KOPEĆ - 0:33:05
  2. Artur KAMIŃSKI - 0:33:10
  3. Marcin JĘDRZEJEWSKI - 0:34:30
  4. Radosław SIKORA - 0:35:08
  5. Patryk RYOKIŃSKI - 0:36:00
  6. Henryk KUCIEJCZYK - 0:36:00

Kobiety

  1. Kamila KUCHARSKA - 0:42:16
  2. Zofia CHĄDZYŃSKA - 0:43:54
  3. Aneta TURALSKA - 0:45:24
  4. Anna RZEPECKA - 0:45:26
  5. Aleksandra KUCHARSKA - 0:45:54
  6. Aneta SZAFRAŃSKA - 0:48:26

28 czerwca 2014 w ramach Bieg Uliczny Tolerancja na Sportowo odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 281 zawodników, 75 pań i 206 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Charles TOROITICH - 00:28:14
  2. Elisha SAWE - 00:28:18
  3. Volodymir YURCZUK - 00:28:31
  4. Wojciech GAJNY - 00:30:16
  5. Sergiej FISKOVICZ - 00:31:45
  6. Robert ZIELONKA - 00:33:00

Kobiety

  1. Tatyano HOLOVCENKO - 00:31:45
  2. Wioletta FRANKIEWICZ - 00:32:28
  3. Elżbieta LEWICKA - 00:38:57
  4. Beata KANTYKA - 00:39:30
  5. Iwona JANUSZYK - 00:40:13
  6. Ewa KUZIOR - 00:40:31

pomiar czasu: Datasport

28 czerwca 2014 w ramach Bieg Uliczny Tolerancja na Sportowo odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 130 zawodników, 58 pań i 72 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam CZERWIŃSKI - 00:14:29
  2. Dmytro DIDIVODIUK - 00:14:36
  3. Artur KERN - 00:14:45
  4. Pavlo VERETKIY - 00:15:07
  5. Marcin CIEPŁAK - 00:15:46
  6. Michał GÓRKIEWICZ - 00:15:48

Kobiety

  1. Olga JAROSTKA - 00:16:53
  2. Marija SATALOVA - 00:16:55
  3. Gladys OTERO KERUBO - 00:17:08
  4. Natalia BARTRAK - 00:17:23
  5. Katarzyna CZYŻ - 00:19:00
  6. Agnieszka SZURKO - 00:19:22

pomiar czasu: Datasport

28 czerwca 2014 w ramach II Maraton Benedyktyński Przemyśl - Jarosław odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 98 zawodników, 9 pań i 89 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz CZYŻ - 02:47:50
  2. Robert PREISNER - 02:55:51
  3. Łukasz KUTRYN - 03:02:51
  4. Grzegorz FEDAK - 03:03:42
  5. Radosław WILK - 03:13:08
  6. Marek ŻUK - 03:17:59

Kobiety

  1. Marta ORONOWICZ - 04:08:43
  2. Agnieszka KWASEK - 04:18:24
  3. Joanna DOLECKA - 04:21:07
  4. Joanna BĄCAL - 04:30:16
  5. Monika GIELŻYŃSKA-WYW - 04:36:10
  6. Katarzyna SZEWCZYK - 04:42:23

pomiar czasu: Czasomierzyk

28 czerwca 2014 w ramach Open Classic Test odbył się bieg na 3000 m.
Bieg ukończyło 6 zawodników, 0 pań i 6 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał WIERZBICKI - 10:27,0
  2. Szymek MICH - 10:35,0
  3. Arek KWIATKOWSKI - 10:52,0
  4. Tomek MAĆKOWSKI - 11:37,0
  5. Jacek - 14:25,0
  6. Olek JANUSZEWSKI - 14:25,0

28 czerwca 2014 w ramach BPH Tur Night 2014 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 173 zawodników, 59 pań i 114 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof GOSIEWSKI - 0:14:49
  2. Damian KABAT - 0:14:51
  3. Volodymyr TIMASHOV - 0:15:14
  4. Mateusz NIEMCZYK - 0:15:29
  5. Andrey NAUMOV - 0:15:47
  6. Mikołaj URBANOWSKI - 0:15:52

Kobiety

  1. Aleksandra POCHRANOWICZ - 0:17:59
  2. Paulina KACZYŃSKA - 0:19:08
  3. Marlena PAWŁOWSKA - 0:19:13
  4. Angelika SMOLARZ - 0:19:27
  5. Sabina NITZKA - 0:20:47
  6. Beata PURWIN - 0:21:15

pomiar czasu: GOOD TIME - Jan Salewski

22 czerwca 2014 w ramach Otuski Bieg Przełajowy odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 52 zawodników, 18 pań i 34 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krystian BŁASZCZAK - 18:37:00
  2. Adam DRZYMAŁA - 18:59:00
  3. Karol ŚLOTAŁA - 19:16:00
  4. Marcin KOZIOŁEK - 19:23:00
  5. Jacek FLAK-MARCINKOWSKI - 19:36:00
  6. Tomasz NOWACZYK - 20:01:00

Kobiety

  1. Aleksandra SIEKIERSKA - 21:42:00
  2. Emilia PERZ - 22:35:00
  3. Marzenna PERZ - 24:28:00
  4. Violetta LEŚNIAREK - 26:10:00
  5. Miros³awa SZNYCER - 26:23:00
  6. Izabela SŁAWIŃSKA - 26:51:00

22 czerwca 2014 w ramach Men Expert Survival Race odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 706 zawodników, 223 pań i 483 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sylwester CHAMIELEC - 00:20:39
  2. Mateusz RYKOWSKI - 00:20:52
  3. Marek MICHAŁEK - 00:20:52
  4. Bogumił KIEGLER - 00:20:52
  5. Damian MAJCHRZAK - 00:20:53
  6. Robert BARTOSZEWSKI - 00:21:00

Kobiety

  1. Agnieszka LAMIROWSKA - 00:23:30
  2. Aleksandra CZERNIAK - 00:27:35
  3. Aleksandra RAMOS - 00:27:49
  4. Izabela TROJANOWSKA - 00:29:41
  5. Jolanta BAJUS - 00:31:39
  6. Zuzanna OLSZEWSKA - 00:34:20

22 czerwca 2014 w ramach II Sucholeska Dziesiątka Fightera odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 555 zawodników, 137 pań i 418 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Maciej ŁUCYK - 00:34:05
  2. Karol KAZIKOWSKI - 00:34:14
  3. Łukasz BANASZAK - 00:34:45
  4. Dariusz JANKOWSKI - 00:34:58
  5. Radosław PLUCIŃSKI - 00:35:48
  6. Grzegorz URBAŃCZYK - 00:35:51

Kobiety

  1. Elżbieta WOJCIECHOWSKA - 00:40:37
  2. Marta ANDRZEJEWSKA - 00:40:59
  3. Aleksandra DZIERZKOWSKA - 00:41:22
  4. Kamila BOBIŃSKA - 00:42:09
  5. Katarzyna BESZ-MALINOWSKA - 00:42:30
  6. Gabriela Maryka TRZEPACZ - 00:42:45

pomiar czasu: Plus Timing

22 czerwca 2014 w ramach II Sucholeska Dziesiątka Fightera odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 115 zawodników, 61 pań i 54 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał HULEWICZ - 00:17:00
  2. Artur ŁUBKOWSKI - 00:17:21
  3. Michał SZUSTER - 00:17:47
  4. Hubert BORWIŃSKI - 00:17:48
  5. Szymon ORZŁOWSKI - 00:18:28
  6. Dominik MAMET - 00:18:44

Kobiety

  1. Monika BRZOZOWSKA - 00:20:07
  2. Karolina CHABROS - 00:21:11
  3. Izabela MARCINIAK - 00:21:39
  4. Joanna KNIAT - 00:23:00
  5. Magdalena LEWICKA - 00:23:06
  6. Magdalena ŚWIERZOWSKA - 00:24:03

pomiar czasu: Plus Timing

22 czerwca 2014 w ramach Bieg charytatywny - Rak. To się leczy! odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 459 zawodników, 201 pań i 258 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Radosław BUCHACZ - 00:19:06
  2. Tomasz OSMULSKI - 00:19:07
  3. Wiesław WASIAK - 00:19:17
  4. Jędrzej HASIURA - 00:19:44
  5. Michał SMOLIŃSKI - 00:19:53
  6. Przemek STUPNOWICZ - 00:20:02

Kobiety

  1. Agnieszka OLEJNICZAK - 00:20:55
  2. Katarzyna ŻBIKOWSKA-JUSIS - 00:21:10
  3. Patrycja MAJKUT - 00:23:02
  4. Kamila KRAUZE-PYRGIEL - 00:23:04
  5. Katarzyna CHORZEWSKA - 00:23:43
  6. Monika KOCOT - 00:23:40

pomiar czasu: inesSport

22 czerwca 2014 w ramach ProTouch Interrun Cracovia 2014 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 1261 zawodników, 310 pań i 951 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Pavlo VERTSKYI - 00:32:10
  2. Tomasz BRACHMAN - 00:32:18
  3. Łukasz GRAJCAR - 00:32:38
  4. Tomasz KAWIK - 00:33:55
  5. Piotr MAGIERA - 00:34:09
  6. Dariusz RYSZKA - 00:35:13

Kobiety

  1. Nataliia BATRAK - 00:37:21
  2. Paulina GOLEC - 00:39:01
  3. Kamila PERUCKA - 00:40:41
  4. Iwona SULOWSKA - 00:41:47
  5. Natalia BROŻEK-WOŹNICZKA - 00:41:49
  6. Justyna KURCZAB - 00:44:05

pomiar czasu: Datasport

22 czerwca 2014 w ramach ProTouch Interrun Cracovia 2014 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 1068 zawodników, 486 pań i 582 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam CZERWIŃSKI - 00:16:01
  2. Grzegorz OPIAŁ - 00:16:51
  3. Witali MARYNYCH - 00:16:57
  4. Jacek RUDZIŃSKI - 00:17:04
  5. Dariusz BOROŃ - 00:17:10
  6. Paweł GÓRALCZYK - 00:17:25

Kobiety

  1. Wioletta FRANKIEWICZ - 00:17:23
  2. Agnieszka CADER - 00:18:56
  3. Kaja KWIATKOWSKA - 00:23:03
  4. Agata KACZMAREK - 00:23:45
  5. Maria WIERZBOWSKA - 00:23:52
  6. Monika NOWAK - 00:23:57

pomiar czasu: Datasport

22 czerwca 2014 w ramach Bieg Chełmońskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 110 zawodników, 23 pań i 87 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur KUREK - 0:38:45
  2. Daniel STRYKOWSKI - 0:39:28
  3. Jacek NOWOCIEŃ - 0:39:46
  4. Piotr STĘPNIAK - 0:40:15
  5. Krzysztof NIEMOJEWSKI - 0:40:33
  6. Darek KNYCHAS - 0:40:42

Kobiety

  1. Monika NIEDZIŃSKA - 00:50:02
  2. Agata ZIEMBICKA - 00:50:21
  3. Agnieszka BROGOWICZ-STĘPNIEWSKA - 00:51:55
  4. Aneta SOBIERAJ - 00:52:03
  5. Agnieszka MANIECKA - 00:52:44
  6. Bożena CERET - 00:53:15

22 czerwca 2014 w ramach 15 Bieg Śladem Konia odbył się bieg na 4.3 km.
Bieg ukończyło 158 zawodników, 47 pań i 111 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam KUZYNIN - 14:39,70
  2. Jacek FEDOROWICZ - 14:48,80
  3. Tomasz DANIELKIEWICZ - 15:08,50
  4. Zdzisław TOMASZEWSKI - 15:12,30
  5. Łukasz BÓB - 15:17,00
  6. Andrzej SADOWSKI - 15:29,10

Kobiety

  1. Patrycja OBODZIŃSKA - 18:50,80
  2. Zuzanna MAREK - 19:14,10
  3. Monika GOCHA - 19:27,10
  4. Justyna KOPCZYŃSKA - 20:28,80
  5. Małgorzata WIKTORSKA - 20:42,10
  6. Aneta KUCZKOWSKA - 20:59,00

22 czerwca 2014 w ramach Hipodromowy Cross Biegowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 67 zawodników, 17 pań i 50 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sylwester KUŚMIERZ - 00:37:25
  2. Łukasz LEMANOWICZ - 00:38:21
  3. Dariusz Marek KRÓL - 00:39:36
  4. Jarosław WŁODARSKI - 00:40:29
  5. Jarosław SEKUŁA - 00:41:21
  6. Jerzy MAGIERSKI - 00:41:34

Kobiety

  1. Emilia ZIELIŃSKA - 00:43:24
  2. Agnieszka KRUSZEWSKA-SENK - 00:48:07
  3. Iwona REK - 00:50:50
  4. Gizela GRABIŃSKA - 00:51:17
  5. Anna PAWŁOWSKA-POJAW - 00:51:17
  6. Ewelina SZADKOWSKA - 00:51:32

pomiar czasu: Czasomierzyk

22 czerwca 2014 w ramach Vladislavia Cross - Etap IV odbył się bieg na 7.7 km.
Bieg ukończyło 32 zawodników, 3 pań i 29 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Igor ZALEWSKI - 28.27
  2. Waldemar MŁYNARCZYK - 28.32
  3. Paweł ŚLIWIŃSKI - 29.07
  4. Kamil KACZOROWSKI - 31.15
  5. Szymon BRZOZOWSKI - 31.28
  6. Wojciech SEGELIN - 32.20

Kobiety

  1. Aleksandra WITCZAK - 38.52
  2. Agnieszka PRZYBYLSKA - 40.23
  3. Jolanta WICZKOWSKA - 41.16

22 czerwca 2014 w ramach Parkowa Mila odbył się bieg na 1 mile.
Bieg ukończyło 133 zawodników, 42 pań i 91 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jakub LYSKO - 05:06
  2. Arkadiusz NOWACZYK - 05:24
  3. Arkadiusz MYSIAK - 05:24
  4. Lech GŁOWIAK - 05:26
  5. Robert FILA - 05:28
  6. Tomasz PANCHYRZ - 05:28

Kobiety

  1. Agnieszka BOJKO - 06:27
  2. Ewa CIENIAWSKA - 06:36
  3. Agnieszka SIEDLACZEK - 06:42
  4. Beata PREJS - 06:51
  5. Agnieszka LYSKO - 06:52
  6. Klaudia RADZIWOŃCZYK - 06:55

pomiar czasu: August Jakubik

22 czerwca 2014 w ramach II Półmaraton Radomskiego Czerwca ‘76 odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 911 zawodników, 129 pań i 782 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mathew Kiptanui KIBET - 01:06:25
  2. Charles Cheruiyot TOROITICH - 01:06:36
  3. Elisha Kiprotich SAWE - 01:06:41
  4. Mathew Bowen KOSGEI - 01:07:18
  5. Sergii OKSENIUK - 01:09:13
  6. Siergiej FISKOVICZ - 01:16:01

Kobiety

  1. Tatyana HOLOVCENKO - 01:15:38
  2. Letebrhan Haylay GEBRESLASEA - 01:16:16
  3. Yadaa Consalater CHEMTAI - 01:16:23
  4. Gladys Kerubo OTERO - 01:16:40
  5. Zita KÁCSER - 01:21:17
  6. Karolina WAŚNIEWSKA - 01:26:48

pomiar czasu: Datasport

22 czerwca 2014 w ramach Men Expert Survival Race odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 1087 zawodników, 208 pań i 879 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Arkadiusz KOZAK - 00:42:24
  2. Radosław CHMIELEWSKI - 00:42:45
  3. Karol DAMPC - 00:44:52
  4. Marek OMSZAŃSKI - 00:45:33
  5. Łukasz MIKA - 00:46:48
  6. Mateusz JASIŃSKI - 00:46:54

Kobiety

  1. Monika KACZANOWSKA - 00:54:18
  2. Beata STĘPNIK - 00:58:44
  3. Zuzanna GŁOMBIOWSKA - 00:59:08
  4. Justyna STACHELEK - 01:00:57
  5. Magdalena SZULC - 01:01:51
  6. Karolina SZCZEPANOWSKA - 01:02:11

22 czerwca 2014 w ramach IX Visegrad Maraton odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 97 zawodników, 9 pań i 88 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz CZYŻ - 02:42:34
  2. Robert MAKOWIEC - 02:51:04
  3. Robert GLEŃ - 02:51:42
  4. Władysław WACHULEC - 02:55:24
  5. Sergey DOLZHENKOV - 02:55:44
  6. Dariusz CICHOREK - 02:59:03

Kobiety

  1. Aleksandra JACHIMCZYK - 03:14:06
  2. Iwona JANUS - 03:24:50
  3. Małgorzata JACKOWIAK - 03:48:04
  4. Anna MILLER - 03:49:10
  5. Magdalena MUSIALIK - 03:49:56
  6. Kinga KWIATKOWSKA - 03:52:02

pomiar czasu: Ultimasport.pl

22 czerwca 2014 w ramach XXIII Maraton Ekologiczny pam.Tomasza Hopfera odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 413 zawodników, 57 pań i 356 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Philemon KIPCHILAT - 2:25:48
  2. Kiptum Mandi ELIAS - 2:25:52
  3. Oiekshndr HOIOVNYTSKYY - 2:26:05
  4. Adam DRACZYŃSKI - 2:28:35
  5. Artur PELO - 2:31:22
  6. Gennadii KUZNIETSOV - 2:33:58

Kobiety

  1. Tünde SZABÓ - 2:47:49
  2. Halina KARNATSEVICH - 2:59:27
  3. Ágnes KISS - 3:01:17
  4. Olga KAZYMIROWA - 3:09:54
  5. Magdalena GAŃSKA - 3:12:51
  6. Ewa HURYŃ - 3:14:48

pomiar czasu: GOOD TIME - Jan Salewski

21 czerwca 2014 w ramach III Nocny Bieg Świetlików odbył się bieg na 6 km.
Bieg ukończyło 223 zawodników, 79 pań i 144 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam JAMIŃSKI - 00:19:34
  2. Michał KWIECIŃSKI - 00:19:56
  3. Tomasz BREMBOR - 00:20:03
  4. Bartłomiej BAJON - 00:20:22
  5. Jakub LYSKO - 00:20:23
  6. Robert ZIELONKA - 00:20:40

Kobiety

  1. Sandra MIKOŁAJCZYK - 00:22:27
  2. Kaja DELEWSKA - 00:24:18
  3. Beata ADAMCZYK-NOWAK - 00:24:56
  4. Edyta WILK - 00:25:12
  5. Monika SUCHOGÓRSKA - 00:25:28
  6. Joanna KUBICZEK - 00:26:02

pomiar czasu: STS-Timing

21 czerwca 2014 w ramach I Bieg Szerszenia odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 130 zawodników, 28 pań i 102 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartłomiej SZUKALSKI - 00:36:41
  2. Paweł RAK - 00:37:14
  3. Mateusz MUSIAŁ - 00:38:24
  4. Kamil PAPIERSKI - 00:38:36
  5. Wiesław LENDA - 00:38:45
  6. Rafał TOMCZYK - 00:40:14

Kobiety

  1. Sandra BUDZEŃ - 00:47:52
  2. Urszula RUDZIŃSKA - 00:50:31
  3. Ewa ŚLEZIAK - 00:50:46
  4. Olga PILARSKA - 00:52:23
  5. Zuzanna SZYMCZAK - 00:52:30
  6. Danuta PILARZ-MAŁKIEWICZ - 00:52:37

pomiar czasu: Bogusław&Grzegorz Tomaszewski

21 czerwca 2014 w ramach Bieg Pamięci w Palmirach odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 210 zawodników, 66 pań i 144 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz GIŻYŃSKI - 00:14:53
  2. Jacek WICHOWSKI - 00:15:37
  3. Marek JENDRYCH - 00:15:58
  4. Marek OMSZAŃSKI - 00:16:38
  5. Fabian FLOREK - 00:16:38
  6. Tomasz WOJCIESKI - 00:17:36

Kobiety

  1. Barbara ROSIŃSKA - 00:21:05
  2. Katarzyna TOMCZUK-KUZKA - 00:21:55
  3. Marta ARBATOWSKA - 00:21:59
  4. Karolina WESOŁOWSKA - 00:22:16
  5. Małgorzata NIEDZIÓŁKA - 00:22:22
  6. Aneta WITAS - 00:22:58

pomiar czasu: Czasomierzyk

21 czerwca 2014 w ramach XII Bieg Naftowy odbył się bieg na 6.5 km.
Bieg ukończyło 80 zawodników, 14 pań i 66 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz GOLONKA - 00:22:08
  2. Jarosław MAKOWIEC - 00:22:12
  3. Arkadiusz GUBAŁA - 00:23:27
  4. Rafał SAWCZYN - 00:23:31
  5. Jacek CHOWANIEC - 00:23:41
  6. Bartłomiej OLBRYCH - 00:24:02

Kobiety

  1. Agnieszka ŻELAZNY - 00:29:56
  2. Magdalena LENARTOWICZ - 00:30:01
  3. Anna MAKOWSKA - 00:31:08
  4. Joanna STECH - 00:31:15
  5. Anna SAMBORSKA - 00:32:11
  6. Monika STANKOWSKA - 00:33:55

pomiar czasu: Datasport

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Nagrody

Brak nagród

07 maja 2017 w ramach III Drezdenecka Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 309 zawodników, 102 pań i 207 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KLAYBORD - 00:31:44
  2. Paweł TARASIUK - 00:32:49
  3. Karol KAZIKOWSKI - 00:33:56
  4. Jakub WAWRZYNIAK - 00:35:52
  5. Karol HELAK - 00:36:29
  6. Piotr MAJZLIK - 00:36:37

Kobiety

  1. Agnieszka WITCZAK FLAJSZER - 00:38:35
  2. Patrycja KOŁECKA - 00:42:07
  3. Emilia PERZ - 00:42:29
  4. Krystyna ŁUKASZEWICZ - 00:42:49
  5. Kamila KOWALCZYK - 00:44:02
  6. Agnieszka PODLECKA - 00:44:09

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 91 zawodników, 38 pań i 53 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz KOZŁOWSKI - 01:22:05
  2. Jędrzej JOSYPENKO - 01:22:35
  3. Gary BYRNE - 01:30:24
  4. Krzysztof GLAB - 01:33:02
  5. Krzysztof ŚLIWA - 01:34:12
  6. Henryk ŁEPECKI - 01:34:46

Kobiety

  1. Agata TAMBORSKA - 01:41:16
  2. Nina GRABOŚ - 01:47:40
  3. Anna DREJARZ-KACZMAREK - 01:51:11
  4. Angelika APANOWICZ - 01:52:43
  5. Monika STROBIN - 01:52:44
  6. Magdalena RACZYŃSKA - 01:55:17

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach V Bieg Wojciechowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 226 zawodników, 52 pań i 174 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam WAKULUK - 00:33:00
  2. Tomasz GRZYBOWSKI - 00:34:30
  3. Sylwester KUŚMIERZ - 00:35:15
  4. Arkadiusz SZCZOTKA - 00:36:16
  5. Dominik GOSK - 00:36:19
  6. Paweł MACHOWSKI - 00:36:24

Kobiety

  1. Diana DAWIDZIUK - 00:38:12
  2. Katarzyna WESOŁOWSKA - 00:42:37
  3. Monika GRABARCZYK - 00:43:24
  4. Agata ZIEMBICKA - 00:44:10
  5. Joanna RĘBIŚ - 00:44:42
  6. Anna GADOMSKA - 00:44:58

pomiar czasu: Czasomierzyk

07 maja 2017 w ramach II Bieg z zamkiem w tle odbył się bieg na 11 km.
Bieg ukończyło 172 zawodników, 57 pań i 115 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr HOLLY - 00:40:34
  2. Bartosz ZAJĄC - 00:40:36
  3. Krystian GRYCZUK - 00:41:00
  4. Paweł SADOWSKI - 00:41:20
  5. Bartłomiej WALOSZCZYK - 00:42:29
  6. Klaudiusz KOGUT - 00:43:05

Kobiety

  1. Jurczyk KINGA - 00:47:12
  2. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:47:35
  3. Justyna POMARAŃSKA - 00:48:48
  4. Anna ZACZYŃSKA - 00:49:38
  5. Paulina SZABRZYŃSKA - 00:50:01
  6. Ewa KROJCIG - 00:53:11

pomiar czasu: Feniks Timing

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 243 zawodników, 152 pań i 91 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Arkadiusz NOWAK - 00:39:21
  2. Grzegorz WARTAŁOWICZ - 00:41:51
  3. Jacek NOWOCIEŃ - 00:43:15
  4. Bogdan SNARSKI - 00:43:24
  5. Michał MĄCZEWSKI - 00:44:38
  6. Dariusz LISIAK - 00:45:07

Kobiety

  1. Weronika BRZUCHALSKA - 00:45:10
  2. Weronika ZIELIŃSKA - 00:46:04
  3. Marta JASTRZĘBSKA-MAJAK - 00:48:32
  4. Maja KASPERKIEWICZ - 00:50:11
  5. Karolina GAWROŃSKA - 00:50:42
  6. Aleksandra RZESZUTKO - 00:50:48

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach XXVIII Maraton Juranda odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 222 zawodników, 35 pań i 187 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł PIOTRASCHKE - 02:38:07
  2. Sławomir KALISKI - 02:44:27
  3. Przemysław KALIŃSKI - 02:47:54
  4. Krzysztof KRUKOWSKI - 02:52:37
  5. Rafał KOT - 02:58:09
  6. Dariusz WĘDROWSKI - 03:00:36

Kobiety

  1. Marta BARCEWICZ - 03:07:33
  2. Anna KOZIARSKA - 03:17:02
  3. Ewa LISEK - 03:19:19
  4. Renata GINSZT - 03:39:34
  5. Marta WÓDKIEWICZ - 03:45:13
  6. Gabriela GÓRSKA - 03:51:53

pomiar czasu: DomTel-Sport

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 368 zawodników, 251 pań i 117 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz GREGORCZYK - 00:19:09
  2. Daniel GIELO - 00:20:14
  3. Juliusz BORAWSKI - 00:20:32
  4. Andrew MOSSOP - 00:21:06
  5. Marcin BUKAŁA - 00:21:13
  6. Mateusz BARTODZIEJ - 00:21:17

Kobiety

  1. Julita DYBIKOWSKA - 00:19:03
  2. Beata MILEWSKA - 00:20:31
  3. Natalia GAŁĄZKA - 00:22:19
  4. Katarzyna PRZEŹDZIECKA - 00:23:05
  5. Julia ZIÓŁKOWSKA - 00:23:33
  6. Marysia LISIAK - 00:23:35

pomiar czasu: Datasport

06 maja 2017 w ramach Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 3819 zawodników, 1267 pań i 2552 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek KOWALSKI - 00:30:40
  2. Damian PIETERCZYK - 00:30:59
  3. Łukasz OSKIERKO - 00:31:18
  4. Sylwester KUSTER - 00:31:36
  5. Maciej KUBIAK - 00:31:48
  6. Robert SADOWSKI - 00:32:00

Kobiety

  1. Monika CZAPIEWSKA - 00:36:12
  2. Małgorzata SZCZERBIŃSKA - 00:36:21
  3. Katarzyna POBŁOCKA - 00:36:26
  4. Monika ROLBIECKA - 00:37:00
  5. Kamila POBŁOCKA-DOBROWOLSKA - 00:37:16
  6. Ewa HURYŃ - 00:37:53

pomiar czasu: STS Timing

06 maja 2017 w ramach 35 Bieg Kujawiaka Pamięci Napoleona Dzwonkowskiego i Wiesława Wesołowskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 199 zawodników, 45 pań i 154 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Roman ROMANENKO - 00:33:13
  2. Boniface WAMBUA NDUVA - 00:33:39
  3. Paweł OLEJNIK - 00:33:56
  4. Łukasz PARSZCZYŃSKI - 00:35:55
  5. Marcin RAKOCZY - 00:37:14
  6. Kamil PODOLSKI - 00:40:19

Kobiety

  1. Katarzyna KOWALSKA - 00:38:36
  2. Olesia SMOWCZENKO - 00:39:34
  3. Izabela PARSZCZYŃSKA - 00:41:06
  4. Marta SZENK - 00:42:53
  5. Anna NOWAKOWSKA - 00:45:04
  6. Aneta TURALSKA - 00:45:50

03 maja 2017 w ramach XXVII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności odbył się bieg na 9.2 km.
Bieg ukończyło 282 zawodników, 69 pań i 213 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 00:28:13
  2. Dawid KLEYBORD - 00:28:14
  3. Elmokhtar BENHARI - 00:29:09
  4. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:31:00
  5. Paweł MOSKAL - 00:31:26
  6. Radosław SADŁOS - 00:31:41

Kobiety

  1. Sara SZYMAŃSKA - 00:36:03
  2. Dorota PAWŁOWSKA - 00:36:18
  3. Małgorzata TUWALSKA - 00:36:34
  4. Anna Ć-KWAPISZEWSKA - 00:38:52
  5. Magdalena WOLF - 00:39:03
  6. Patrycja JAŻDŻEWSKA - 00:40:40

pomiar czasu: GOOD Time

03 maja 2017 w ramach X Bieg bez Granic odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 679 zawodników, 190 pań i 489 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:32:20
  2. Marcin CIEPŁAK - 00:32:48
  3. Szymon WASKIN - 00:33:04
  4. Kamil CZAPLA - 00:33:11
  5. Mateusz WOLNIK - 00:33:41
  6. Mateusz WŁOSTOWSKI - 00:34:22

Kobiety

  1. Michalina MENDECKA - 00:38:19
  2. Anna SZYJKA - 00:40:10
  3. Jadwiga DYBCZYŃSKA - 00:40:29
  4. Daria MENDECKA - 00:40:44
  5. Sylwia KUCZERA - 00:40:48
  6. Michalina JANOWSKA - 00:41:33

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Piaseczyńska Mila Konstytucyjna odbył się bieg na 1 mile.
Bieg ukończyło 169 zawodników, 63 pań i 106 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof WASIEWICZ - 00:04:09
  2. Piotr MIELEWCZYK - 00:04:09
  3. Andrzej WOJTCZAK - 00:04:11
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:04:17
  5. Paweł KOPACZEWSKI - 00:04:17
  6. Michał DĄBROWSKI - 00:04:22

Kobiety

  1. Aleksandra PŁOCIŃSKA - 00:04:52
  2. Oliwia MALMON - 00:04:52
  3. Natalia KOWALSKA - 00:05:18
  4. Anna STRUSKA-GĄTKOWSKA - 00:05:21
  5. Agata ZIEMBICKA - 00:05:50
  6. Aneta SOBIERAJ - 00:05:50

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 229 zawodników, 109 pań i 120 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Robert WILKOWIECKI - 00:16:45
  2. Sebastian TUBEK - 00:17:01
  3. Tomasz DANIELKIEWICZ - 00:17:36
  4. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:17:38
  5. Dawid BANAŚ - 00:17:41
  6. Rafał TOMOWIAK - 00:17:59

Kobiety

  1. Katarzyna WERNER - 00:20:04
  2. Monika WÓJCIK - 00:21:32
  3. Dagmara OWCZAREK - 00:21:42
  4. Magdalena ŁOWICKA - 00:21:45
  5. Katarzyna BUDZIEWSKA - 00:22:09
  6. Alicja BUĆKO - 00:22:12

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 355 zawodników, 93 pań i 262 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam PUTYRA - 00:33:22
  2. Paweł MATNER - 00:33:27
  3. Filip SMIEINSKI - 00:35:30
  4. Sławomir BIAŁOBRZESKI - 00:35:37
  5. Przemysław STEMPNIK - 00:37:22
  6. Wojciech DURCZYŃSKI - 00:37:47

Kobiety

  1. Małgorzata ZIELEŃ - 00:39:06
  2. Emilia ROGOZA - 00:40:15
  3. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:29
  4. Sonia ROZUMKIEWICZ - 00:42:22
  5. Zuzanna MAREK - 00:42:51
  6. Ewelina ŁOZOWSKA - 00:43:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach 27. Bieg Konstytucji 3 Maja z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 4142 zawodników, 1627 pań i 2515 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil JASTRZĘBSKI - 00:14:48
  2. Maciej BADUREK - 00:15:11
  3. Norbert PIEKIELNY - 00:15:15
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:15:24
  5. Sławomir PTAK - 00:15:34
  6. Michał BERNARDELLI - 00:15:34

Kobiety

  1. Iwona BERNARDELLI - 00:16:24
  2. Anna ŁAPIŃSKA - 00:17:39
  3. Alicia DIAGO - 00:18:50
  4. Monika KACZANOWSKA - 00:18:53
  5. Justyna KOSTRZEWSKA - 00:19:53
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:19:54

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach II Bieg Konstytucji 3 Maja – Międzyrzecz odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 135 zawodników, 50 pań i 85 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BELGRAU - 00:15:43
  2. Maciej GRABEK - 00:15:48
  3. Dominik KRYCA - 00:16:09
  4. Edwin KUSZCZYK - 00:17:15
  5. Cezary WALKOWSKI - 00:17:15
  6. Tomasz CHAWAWKO - 00:17:34

Kobiety

  1. Karolina BILAWA - 00:19:00
  2. Klaudia KOBYDECKA - 00:19:10
  3. Klaudia GREDKA - 00:20:21
  4. Kamila KOWALCZYK - 00:20:26
  5. Magdalena KIEWLUK - 00:21:03
  6. Agnieszka WOCH - 00:21:11

03 maja 2017 w ramach XXVI Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 347 zawodników, 53 pań i 294 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Boniface Wambua NDUVA - 01:11:13
  2. Maciej ŁUCYK - 01:13:57
  3. Yuriy BLAHODIR - 01:13:58
  4. Piotr HUMERSKI - 01:15:39
  5. Dariusz JANKOWSKI - 01:17:15
  6. Daniel BOSY - 01:18:00

Kobiety

  1. Julia DIAŁLOWA - 01:26:54
  2. Katarzyna BESZ-MALINOWSKA - 01:35:46
  3. Iwona MACIĄG - 01:36:37
  4. Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN - 01:37:23
  5. Magdalena PAKULSKA - 01:42:05
  6. Katarzyna ŻARNOWSKA - 01:42:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg Konstytucji 3 Maja odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 231 zawodników, 64 pań i 167 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz KACZOR - 00:14:58
  2. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:16:02
  3. Kolodumyk KNOMENKO - 00:16:36
  4. Krzysztof KRYGIER - 00:16:44
  5. Michał JAMIOŁ - 00:16:56
  6. Kuba GAŁASIEWICZ - 00:17:03

Kobiety

  1. Karolina WAŚNIEWSKA - 00:18:06
  2. Natalia KWIECIEN - 00:20:38
  3. Agnieszka MAŁYSEK - 00:21:10
  4. Ewelina PŁATOS - 00:21:36
  5. Maja DĘBSKA - 00:22:07
  6. Barbara KACZMARZYK - 00:22:19

pomiar czasu: Crono Chip

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 93 zawodników, 45 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Józef ZABIELSKI - 00:16:53
  2. Tomasz WASZCZUK - 00:17:24
  3. Kuba MURAWSKI - 00:17:35
  4. Sebastnian KUKASZEWSKI - 00:17:38
  5. Grzegorz BRAUN - 00:17:53
  6. Daniel POGORZELSKI - 00:17:58

Kobiety

  1. Nikola MURAWSKA - 00:21:08
  2. Ania KOMISACZYK - 00:21:57
  3. Zuzanna KAWCZYŃSKA - 00:24:09
  4. Karolina KIJANA - 00:24:24
  5. Jolanta SZYMAŃSKA - 00:24:32
  6. Dorota NOWAK - 00:25:07

pomiar czasu: Protiming24

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 146 zawodników, 49 pań i 97 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz JURGIEWICZ - 00:32:46
  2. Artur OLEJARZ - 00:33:17
  3. Piotr TOMCZYK - 00:33:18
  4. Zbigniew MURAWSKI - 00:33:59
  5. Mateusz RODEWALD - 00:34:26
  6. Dawid NOWACZYK - 00:34:34

Kobiety

  1. Paulina KOTFICA - 00:37:38
  2. Monika JACKIEWICZ - 00:38:17
  3. Paulina GRZEGÓRZEK - 00:38:21
  4. Wioletta MURAWSKA - 00:41:46
  5. Natalia ŚLUSARCZYK - 00:45:02
  6. Joanna GŁUSZYK - 00:45:19

pomiar czasu: Protiming24

02 maja 2017 w ramach V Bieg Flagi odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 677 zawodników, 168 pań i 509 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz KUJAWSKI - 00:31:49
  2. Łukasz ŚWIESIULSKI - 00:32:06
  3. Sebastian POLAK - 00:32:37
  4. Daniel DULSKI - 00:33:21
  5. Tomasz SZALA - 00:33:56
  6. Jarosław BŁASZCZYK - 00:34:02

Kobiety

  1. Maria CZEŚNIK - 00:37:07
  2. Monika CZAPIEWSKA - 00:37:59
  3. Aleksandra TORZ - 00:38:23
  4. Adrianna KALA - 00:40:54
  5. Anna SZEWCZYKOWSKA - 00:41:14
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:41:17

pomiar czasu: ENTRE Timing

02 maja 2017 w ramach XIII Półmaraton Węgorza odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 442 zawodników, 83 pań i 359 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 01:13:07
  2. Bogusław ANDRZEJUK - 01:13:32
  3. Piotr SZPIGIEL - 01:14:44
  4. Michał MAKOWSKI - 01:14:49
  5. Łukasz NESTROWICZ - 01:15:51
  6. Paweł MŁODZIKOWSKI - 01:16:13

Kobiety

  1. Anna GOSK - 01:22:57
  2. Marzena RANISZEWSKA - 01:31:15
  3. Sylwia BONDARA - 01:31:43
  4. Anna KOZIARSKA - 01:32:23
  5. Ewa RUSINOWICZ - 01:41:17
  6. Kamila ZALEWSKA - 01:41:22

pomiar czasu: DomTel-Sport

01 maja 2017 w ramach IV Bieg o Strzałę Widanta Resko 2017 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 250 zawodników, 72 pań i 178 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł OLIJNYK - 00:31:54
  2. Damian KABAT - 00:32:40
  3. Marcin ZAGÓRNY - 00:33:19
  4. Michał HULEWICZ - 00:33:31
  5. Norbert BORZĘCKI - 00:33:45
  6. Sylwester SZYMAŃSKI - 00:35:17

Kobiety

  1. Paulina KACZYŃSKA - 00:37:24
  2. Swietlana OLIJNYK - 00:38:59
  3. Monika ANDRZEJCZAK - 00:40:55
  4. Barbara POCHRANOWICZ - 00:41:46
  5. Magdalena WITKIEWICZ - 00:42:02
  6. Wioletta MURAWSKA - 00:42:31

pomiar czasu: Sport Time

01 maja 2017 w ramach IV Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 335 zawodników, 64 pań i 271 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil MAKOS - 00:32:21
  2. Sergii KROULAIDIS - 00:32:45
  3. Krzysztof WIŚNIOWSKI - 00:32:58
  4. Mateusz WOLNIK - 00:33:16
  5. Yuriy BLAHODIR - 00:33:18
  6. Mateusz GARCZAREK - 00:33:41

Kobiety

  1. Julia DIATLOWA - 00:39:13
  2. Olga KAZIMINOVA - 00:40:51
  3. Dominika DUCZMAL - 00:42:06
  4. Dorota USTIANOWSKA - 00:42:31
  5. Izabela WIERZCHOWSKA - 00:42:41
  6. Paulina WALCZAK - 00:42:39

pomiar czasu: Pulsar Sport

01 maja 2017 w ramach V Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 705 zawodników, 179 pań i 526 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz GIŻYŃSKI - 01:06:54
  2. Maciej GÓRNY - 01:16:45
  3. Mariusz ZIÓŁKOWSKI - 01:17:56
  4. Klaudiusz WALENDZIAK - 01:19:33
  5. Wojciech OLIŃSKI - 01:20:05
  6. Mariusz WOJDYŁO - 01:20:21

Kobiety

  1. Arleta MELOCH - 01:23:00
  2. Barbara BĄCZEK-MOTAŁA - 01:28:54
  3. Karolina GIŻYŃSKA - 01:32:12
  4. Julita ŻUKOTYŃSKA - 01:34:03
  5. Joanna DEPUTAT - 01:34:16
  6. Grażyna JASZCZERSKA - 01:36:47

pomiar czasu: Datasport

01 maja 2017 w ramach 35. Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 675 zawodników, 182 pań i 493 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:31:29
  2. Pavlo VERETSKYI - 00:31:31
  3. Sylwester KUSTER - 00:31:44
  4. Piotr DROBNIK - 00:32:29
  5. Andrzej NOWAK - 00:32:32
  6. Paweł MATNER - 00:33:52

Kobiety

  1. Olga OCHAL - 00:34:18
  2. Valentyna KILIARSKA - 00:36:48
  3. Ewa KUCHARSKA - 00:37:22
  4. Aleksandra JACHIMCZYK - 00:39:53
  5. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:37
  6. Anna RYGUULA - 00:41:05

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 24 pań i 100 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MYŚLAK - 01:17:46
  2. Marek KOWALCZYK - 01:20:08
  3. Mirosław GOLECKI - 01:21:18
  4. Piotr SZTOLCMAN - 01:23:00
  5. Marcin KLONOWSKI - 01:23:17
  6. Damian CHOJNICKI - 01:23:33

Kobiety

  1. Joanna BARTKOWSKA - 01:33:27
  2. Agnieszka ZAKRZEWICZ-PODLECKA - 01:39:13
  3. Beata JAROCKA - 01:44:28
  4. Aleksandra GALCZAK - 01:44:43
  5. Wioletta PALACZ - 01:45:14
  6. Elżbieta STAWARSKA - 01:46:06

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 75 zawodników, 27 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:34:28
  2. Andrzej JARANOWSKI - 00:35:20
  3. Marcin GÓRALSKI - 00:35:42
  4. Paweł ZIĘGIELEWSKI - 00:36:03
  5. Paweł DZIERLIŃSKI - 00:37:10
  6. Krzysztof RETECKI - 00:39:31

Kobiety

  1. Dorota PAWŁOWSKA - 00:41:33
  2. Dorota SZTUCKA - 00:48:16
  3. Monika ADAMCZYK - 00:49:13
  4. Adrianna STYKAŁA - 00:50:14
  5. Magdalena STYKAŁA - 00:50:14
  6. Monika HODUKIEWICZ - 00:51:28

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 14 pań i 110 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł KOSEK - 02:39:06
  2. Adam MANIAK - 02:53:07
  3. Łukasz DZIĄDZIAK - 02:56:23
  4. Tomasz JABŁOŃSKI - 03:03:06
  5. Jerzy STEC - 03:03:31
  6. Marek BEDNORZ - 03:06:54

Kobiety

  1. Anna ZACZYŃSKA - 03:27:13
  2. Ola ŻELAZOWSKA - 03:52:35
  3. Joanna BANACH - 03:55:10
  4. Ewa PASTUSZEŃKO - 03:56:43
  5. Jadwiga SOWIŃSKA - 04:00:32
  6. Magdalena BŁOCHOWIAK - 04:08:20

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 10.5 km.
Bieg ukończyło 267 zawodników, 104 pań i 163 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz SOBCZYK - 00:34:47
  2. Bartosz ROSKOSZ - 00:35:59
  3. Adam AMBROZIK - 00:36:17
  4. Leszek KONONOWICZ - 00:36:21
  5. Daniel DANIELECKI - 00:36:38
  6. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:36:44

Kobiety

  1. Anna WIĘCEK - 00:40:35
  2. Marzanna BARYŁA - 00:43:26
  3. Aneta KOSARZYCKA - 00:45:26
  4. Ewa ZENDWALEWICZ - 00:47:12
  5. Helena GAWRYLUK - 00:47:22
  6. Anna SALETA - 00:48:58

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów

  • Max96 ocenił 6. Bieg Wegański
    Ocena ogólna: 8
    Sceneria: 7
    Atmosfera: 8
    Wartość: 5
    Czy wystartujesz znowu: 8
    Szanse na życiówkę: 5
    Organizacja: 6
    Dla początkujących: 4

  • kasia.bezko@wp.pl ocenił I Bieg Cysterski
    Ocena ogólna: 8
    Sceneria: 8
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 1
    Organizacja: 8
    Dla początkujących: 3

    Super fajnie było za rok jestem

  • XXXXXX ocenił Bieg Zbója
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 10
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 10