Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów

Wyniki z zawodów biegowych

Data Zawody Miejsce Dystans Mężczyźni Kobiety Ukończyło
21/06
sob
IV Bieg Trzech Wież Prusice
dolnośląskie
10 km 00:29:56 00:35:55 204
(157 47)
?
21/06
sob
II Bieg Pokój i Dobro Lubartów
lubelskie
10 km 00:35:34 00:47:20 266
(199 67)
?
21/06
sob
II Smolecka (za)Dyszka Smolec
dolnośląskie
10 km 0:32:43 0:39:33 378
(283 95)
?
21/06
sob
XXVI Cross Świętojański im. Jana Marka Pogórze
śląskie
12.5 km 00:41:31 00:52:50 102
(82 20)
?
21/06
sob
Grill + Run = Fun Palowice*
śląskie
15 km 00:57:39 01:09:51 64
(55 9)
?
21/06
sob
Bieg Świętojański Nowa Karczma
pomorskie
10 km 00:34:01 00:39:15 43
(27 16)
?
21/06
sob
Grill + Run = Fun Palowice*
śląskie
5 km 00:18:09 00:24:41 71
(45 26)
?
21/06
sob
III Strzegomska Dwunastka Strzegom
dolnośląskie
8 km 00:31:26 00:31:26 86
(0 86)
?
21/06
sob
III Strzegomska Dwunastka Strzegom
dolnośląskie
12 km 00:40:20 219
(219 0)
?
21/06
sob
Stęszewski Bieg Przełajowy Stęszew
wielkopolskie
10 km 00:35:09 00:40:58 416
(286 130)
?
21/06
sob
Bieg Uniwersytecki Olsztyn
warmińsko-mazurskie
15 km 00:49:27 01:00:02 236
(190 46)
?
21/06
sob
XXVIII Bieg Świerzawy Świerzawa
dolnośląskie
10 km 00:36:29 00:47:31 36
(27 9)
?
21/06
sob
I Bieg Wierchami Rytro
małopolskie
8.5 km 00:37:01 00:50:52 60
(39 21)
?
21/06
sob
I Bieg Wierchami Rytro
małopolskie
28.5 km 02:02:17 02:35:11 96
(80 16)
?
21/06
sob
III Półmaraton Skierniewicki Skierniewice
łódzkie
21.1 km 01:08:51 01:27:27 212
(181 31)
?
21/06
sob
II Półmaraton Rypiński Rypin
kujawsko-pomorskie
21.1 km 01:10:12 01:40:27 91
(81 10)
?
21/06
sob
IV Bieg Uliczny Karbonalia 2014 Bogatynia
dolnośląskie
2.5 km 00:09:26 00:11:04 45
(29 16)
?
21/06
sob
IV Bieg Uliczny Karbonalia 2014 Bogatynia
dolnośląskie
10 km 00:32:28 00:46:42 79
(61 18)
?
21/06
sob
Memoriał Pułkownika Władysława Kabata ps. Brzechwa Miechowice Małe
małopolskie
10 km 00:34:19 00:50:39 33
(26 7)
?
21/06
sob
XVIII Międzynarodowe Mistrzostwa Policji w Półmaratonie Słupsk
pomorskie
21.1 km 1:11:21 1:36:16 48
(44 4)
?
21/06
sob
III Bieg Rzeźniczek Cisna
podkarpackie
26 km 2:10:51,0 2:48:47,1 414
(284 130)
?
20/06
pt
Nocny Bieg Świętojański 2014 Gdynia
pomorskie
10 km 00:28:59 00:33:36 6199
(4281 1918)
?
20/06
pt
26. Sudecka 100 Boguszów-Gorce
dolnośląskie
100 km 08:56:11 09:58:55 129
(111 18)
?
20/06
pt
26. Sudecka 100 Boguszów-Gorce
dolnośląskie
42.2 km 03:16:00 04:20:25 88
(73 15)
?
19/06
czw
Leśna Piątka (3 z 6) Koszalin
zachodniopomorskie
5 km 0:17:34 0:21:08 510
(324 186)
?
18/06
śr
Grand Prix Żoliborza Warszawa
mazowieckie
15 km 00:53:04 01:02:58 194
(149 45)
?
15/06
niedz
5. Żmigrodzki Bieg Smoka Żmigród
dolnośląskie
10 km 00:34:29 00:37:31 160
(125 35)
?
15/06
niedz
XII Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno Bukowno
małopolskie
10 km 00:30:02 00:36:58 401
(335 66)
?
15/06
niedz
XXII Bieg Papieski im. Św. JANA PAWŁA II Karlino 2014 Karlino
zachodniopomorskie
15 km 00:45:54 00:51:58 262
(212 50)
?
15/06
niedz
II Kleszczów na Piątkę Kleszczów
łódzkie
5 km 00:15:20 00:18:10 299
(205 94)
?
15/06
niedz
III Bieg Pszczyński o puchar Carbo Asecura Pszczyna
śląskie
10 km 00:30:45 00:36:49 735
(552 183)
?
15/06
niedz
AVON kontra przemoc Garwolin
mazowieckie
10 km 00:30:56 00:35:11 588
(399 189)
?
15/06
niedz
Makowska Piętnastka Maków Mazowiecki
mazowieckie
15 km 0:54:44 1:11:27 62
(50 12)
?
15/06
niedz
V Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów Złotoryja
dolnośląskie
13 km 01:14:35 01:24:43 588
(431 157)
?
15/06
niedz
Malta Trail Running Poznań
wielkopolskie
8 km 00:26:35 00:33:30 70
(56 14)
?
14/06
sob
Krakowski Bieg Świetlików - Lato Kraków
małopolskie
10 km 0:33:05.37 0:40:25.56 536
(326 210)
?
14/06
sob
II Wrocław Półmaraton Wrocław
dolnośląskie
21.1 km 01:02:27 01:11:42 4973
(3826 1147)
?
14/06
sob
VIII Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę Stargard Szczeciński
zachodniopomorskie
10 km 00:29:56 00:35:06 825
(652 173)
?
14/06
sob
Bieg Ursynowa - Ruch po zdrowie Warszawa
mazowieckie
5 km 00:13:51 00:15:54 1828
(1304 524)
?
14/06
sob
Grand Prix w biegach górskich - III etap Gdynia
pomorskie
10.5 km 00:41:18 00:48:35 121
(104 17)
?
14/06
sob
Grand Prix w biegach górskich - III etap Gdynia
pomorskie
5.25 km 00:21:46 00:25:48 79
(45 34)
?
14/06
sob
Kaszubski Bieg Lesoków Szemud
pomorskie
10.2 km 0:34:09 0:39:59 164
(120 44)
?
14/06
sob
III MCI Maraton Mazury Gałkowo k.Mikołajek
warmińsko-mazurskie
10 km 00:34:37 00:41:59 480
(283 197)
?
14/06
sob
VII Bieg Marszałka Sulejówek
mazowieckie
10 km 00:31:51 00:39:44 501
(412 89)
?
14/06
sob
III MCI Maraton Mazury Gałkowo k.Mikołajek
warmińsko-mazurskie
42.2 km 02:33:07 03:19:28 214
(180 34)
?
11/06
śr
Monte Kazura - bieg 3 Warszawa
mazowieckie
5 km 00:22:30 00:31:24 89
(79 10)
?
08/06
niedz
II Bieg po Rybę Gdańsk
pomorskie
11 km 00:42:32 00:52:49 91
(68 23)
?
08/06
niedz
II Bieg po Rybę Gdańsk
pomorskie
5.5 km 00:23:25 00:29:30 34
(18 16)
?
08/06
niedz
VIII Grodziski Półmaraton Słowaka Grodzisk Wielkopolski
wielkopolskie
21.1 km 01:06:32 01:20:40 2163
(1747 416)
?
07/06
sob
XXXIV Półmaraton Gochów Bytów
pomorskie
21.1 km 1:15:22 1:28:37 286
(245 41)
?

21 czerwca 2014 w ramach IV Bieg Trzech Wież odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 204 zawodników, 47 pań i 157 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam NOWICKI - 00:29:56
  2. Anton POTOSKYI - 00:30:14
  3. Semenowicz BOGDAN - 00:30:43
  4. Oliinyk PAVLO - 00:30:55
  5. Krzysztof GOSIEWSKI - 00:31:09
  6. Labziuk OLEKSANDR - 00:33:44

Kobiety

  1. Napieraj DOMINIKA - 00:35:55
  2. Tatiana KOZUBAŁA - 00:36:31
  3. Monika KALICIŃSKA - 00:36:54
  4. Oliinyk SVITLANA - 00:36:56
  5. Sneazhana RYBAK - 00:37:36
  6. Silarska DOROTA - 00:38:21

21 czerwca 2014 w ramach II Bieg Pokój i Dobro odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 266 zawodników, 67 pań i 199 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz CEBERAK - 00:35:34
  2. Piotr ZIĘBA - 00:36:52
  3. Michał ORZEŁ - 00:37:58
  4. Stanisław TERENTOWICZ - 00:38:13
  5. Krzysztof GRUCA - 00:39:12
  6. Dawid CZARKOWSKI - 00:39:40

Kobiety

  1. Wiktoria SZCZĘŚNIAK - 00:47:20
  2. Aneta WIATR - 00:47:51
  3. Olga WRÓBLEWSKA - 00:48:11
  4. Olga TRĄBKA - 00:49:04
  5. Karolina KOCHANIEC - 00:49:53
  6. Marta POPIEL - 00:50:01

pomiar czasu: inesSport

21 czerwca 2014 w ramach II Smolecka (za)Dyszka odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 378 zawodników, 95 pań i 283 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam PUTYRA - 0:32:43
  2. Dominik SAMOTIJ - 0:33:57
  3. Tomasz REGIMOWICZ - 0:35:27
  4. Jacek FEDOROWICZ - 0:35:32
  5. Jerzy ŁADYSZ - 0:35:55
  6. Zdzislaw TOMASZEWSKI - 0:36:23

Kobiety

  1. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 0:39:33
  2. Klaudia JELENIK - 0:45:00
  3. Marzena ANDRZEJCZUK - 0:45:58
  4. Magdalena KUŚNIERSKA - 0:47:03
  5. Irena TRZĘSICKA - 0:47:44
  6. Alina BRZEZICKA - 0:48:19

pomiar czasu: ZmierzymyCzas.pl

21 czerwca 2014 w ramach XXVI Cross Świętojański im. Jana Marka odbył się bieg na 12.5 km.
Bieg ukończyło 102 zawodników, 20 pań i 82 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Pavlo VERETSKYI - 00:41:31
  2. Wojciech BACZYŃSKI - 00:43:22
  3. Tomasz WRÓBEL - 00:43:26
  4. Andrzej WŁOCH - 00:43:48
  5. Jakub GLAJCAR - 00:43:55
  6. Zenon ZABOST - 00:45:02

Kobiety

  1. Barbara GOS - 00:52:50
  2. Jadwiga DYBCZYŃSKA - 00:55:55
  3. Beata WROŃSKA - 00:56:15
  4. Izabela WYSŁUCH - 00:56:31
  5. Ewa FLIEGERT - 00:57:17
  6. Zofia KOŁODZIEJCZYK - 00:57:55

21 czerwca 2014 w ramach Grill + Run = Fun odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 64 zawodników, 9 pań i 55 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz SZYMURA - 00:57:39
  2. Adam GOMOLA - 01:00:18
  3. Krzysztof SZALA - 01:01:02
  4. Michał SZCZYRBOWSKI - 01:02:14
  5. Tomasz SŁUPIK - 01:02:27
  6. Michał SUROWIEC - 01:03:04

Kobiety

  1. Elżbieta KIŚLUK - 01:09:51
  2. Joanna LISOWSKA - 01:21:21
  3. Joanna MAREK - 01:25:01
  4. Monika WOŁOSZCZAK - 01:27:06
  5. Edyta JEZUSEK - 01:29:37
  6. Sabina BARTECKA - 01:31:16

21 czerwca 2014 w ramach Bieg Świętojański odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 43 zawodników, 16 pań i 27 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz WIRKUS - 00:34:01
  2. Piotr BĘTKOWSKI - 00:34:26
  3. Bartek OSIOR - 00:34:47
  4. Adam SEROCKI - 00:36:24
  5. Maciej WESOLOWSKI - 00:36:52
  6. Mariusz SŁONKA - 00:37:03

Kobiety

  1. Antonina RYCHTER - 00:39:15
  2. Kamila GRZONKA - 00:41:05
  3. Beata POKRZYWIŃSKA - 00:43:16
  4. Magdalena GORZELAK - 00:47:17
  5. Emilia URBAŃSKA - 00:47:26
  6. Hanna MUERAU-NOWICKA - 00:47:37

21 czerwca 2014 w ramach Grill + Run = Fun odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 71 zawodników, 26 pań i 45 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł WOJTEK - 00:18:09
  2. Kamil BEDNORZ - 00:18:29
  3. Wojciech HOLONA - 00:19:14
  4. Mariusz WALCZYŃSKI - 00:19:41
  5. Piotr PUCHAŁA - 00:20:14
  6. Robert ZOSTAWA - 00:20:29

Kobiety

  1. Alicja LAMPA - 00:24:41
  2. Anna ŚWIERZY - 00:24:57
  3. Dorota PYSZ - 00:26:07
  4. Ewa KAPSZEWICZ - 00:26:28
  5. Zofia SMOLIŃSKA - 00:26:31
  6. Sabina MACIEJEWSKA - 00:26:42

21 czerwca 2014 w ramach III Strzegomska Dwunastka odbył się bieg na 8 km.
Bieg ukończyło 86 zawodników, 86 pań i 0 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

Kobiety

  1. Paulina WOJTANOWSKA - 00:31:26
  2. Ewa PADUCH - 00:34:06
  3. Aleksandra BUDZYŃSKA - 00:35:07
  4. Malwina MIŚ - 00:35:12
  5. Anna MENDAK - 00:36:19
  6. Dorota ROSTKOWSKA - 00:36:32

pomiar czasu: Datasport

21 czerwca 2014 w ramach III Strzegomska Dwunastka odbył się bieg na 12 km.
Bieg ukończyło 219 zawodników, 0 pań i 219 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz KONDRATOWICZ - 00:40:20
  2. Michał BUJAŁA - 00:40:26
  3. Tomasz SOBCZYK - 00:41:17
  4. Karol BRYL - 00:42:06
  5. Patryk ŁAZARSKI - 00:42:15
  6. Patryk PODOLSKI - 00:42:51

pomiar czasu: Datasport

21 czerwca 2014 w ramach Stęszewski Bieg Przełajowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 416 zawodników, 130 pań i 286 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz MAJORCZYK - 00:35:09
  2. Tomasz NAPIERALA - 00:35:56
  3. Adrian GRACZYK - 00:36:26
  4. Roman JANAS - 00:36:34
  5. Daniel KORYTOWSKI - 00:36:42
  6. Mirosław MICHALAK - 00:37:08

Kobiety

  1. Dorota PRZYBYSZ - 00:40:58
  2. Ewelina MATUŁA - 00:42:43
  3. Justyna PAPIEŻ - 00:43:00
  4. Gabriela MARYKA - 00:44:08
  5. Dagna CHWARŚCIANEK - 00:44:17
  6. Karolina CHABROS - 00:45:21

pomiar czasu: Plus Timing

21 czerwca 2014 w ramach Bieg Uniwersytecki odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 236 zawodników, 46 pań i 190 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur OLEJARZ - 00:49:27
  2. Wojciech KOPEĆ - 00:50:15
  3. Paweł PSZCZÓŁKOWSKI - 00:50:45
  4. Dawid WOROBIEC - 00:50:47
  5. Konrad NOSARZEWSKI - 00:54:26
  6. Kamil WOŁOSZYK - 00:54:46

Kobiety

  1. Monika JACKIEWICZ - 01:00:02
  2. Karolina KASPRZAK - 01:05:29
  3. Krystyna PIECZULIS - 01:05:29
  4. Danuta MYER - 01:08:08
  5. Anna GOŹDZIEJEWSKA - 01:08:15
  6. Julita GOJŁO-WOŹNIAK - 01:08:42

pomiar czasu: Superczas.pl

21 czerwca 2014 w ramach XXVIII Bieg Świerzawy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 36 zawodników, 9 pań i 27 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jarosław KOŁODZIEJCZYK - 00:36:29
  2. Adam SKÓRKA - 00:38:01
  3. Artur GUŁAJ - 00:38:10
  4. Piotr PĘCHERZ - 00:38:29
  5. Robert KURIATA - 00:38:59
  6. Mikołaj SADOWSKI - 00:40:21

Kobiety

  1. Anna KOŁODZIEJCZYK - 00:47:31
  2. Patrycja STANOK - 00:49:25
  3. Dagmara STRYJAK - 00:51:48
  4. Angelika WARZOCHA - 00:53:13
  5. Aleksandra GIL - 00:53:17
  6. Krystyna ŚWIERK - 00:54:14

pomiar czasu: Bogusław&Grzegorz Tomaszewski

21 czerwca 2014 w ramach I Bieg Wierchami odbył się bieg na 8.5 km.
Bieg ukończyło 60 zawodników, 21 pań i 39 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz OGORZAŁY - 00:37:01
  2. Stanisław JAŹWIECKI - 00:38:48
  3. Andrzej TOKAR - 00:40:07
  4. Tomasz PASEK - 00:41:26
  5. Przemysław BIEŃ - 00:41:56
  6. Piotr PRUSAK - 00:43:28

Kobiety

  1. Barbara ZYGADŁO - 00:50:52
  2. Angelika BROŃCZYK - 00:51:55
  3. Maria CZUBA-LATON - 00:52:12
  4. Karolina LEWANDOWSKA - 00:52:50
  5. Beata DEREŃ - 00:54:46
  6. Iwona BASTA - 00:56:25

pomiar czasu: Ultimasport.pl

21 czerwca 2014 w ramach I Bieg Wierchami odbył się bieg na 28.5 km.
Bieg ukończyło 96 zawodników, 16 pań i 80 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur JABŁOŃSKI - 02:02:17
  2. Robert FARON - 02:04:06
  3. Daniel WOSIK - 02:08:36
  4. Adam DŁUGOSZ - 02:09:13
  5. Piotr BIERNAWSKI - 02:09:16
  6. Sylwester PÓŁTORAK - 02:12:27

Kobiety

  1. Joanna OLCHAWA - 02:35:11
  2. Dominika SZYMAŃSKA - 02:47:31
  3. Justyna BOCZKOWSKA - 02:51:30
  4. Jolanta WAGNER - 03:04:31
  5. Izabella MOSKAL - 03:07:04
  6. Ewa SIWOŃ - 03:07:34

pomiar czasu: Ultimasport.pl

21 czerwca 2014 w ramach III Półmaraton Skierniewicki odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 212 zawodników, 31 pań i 181 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Stepan POGOVTSOV - 01:08:51
  2. Andrij STAREZINSKIJ - 01:08:53
  3. Bogusław ANDRZEJUK - 01:09:58
  4. Michał CENKIER - 01:11:22
  5. Yurij BLAHODIR - 01:12:05
  6. Rafał CZARNECKI - 01:12:56

Kobiety

  1. Volka KAMINSKAYA - 01:27:27
  2. Alena SHUMIK - 01:27:27
  3. Monika KACZMAREK - 01:28:47
  4. Katarzyna DOWNAR - 01:37:10
  5. Aneta ŚWIDEREK - 01:39:10
  6. Zofia CHĄDZYŃSKA - 01:39:59

pomiar czasu: inesSport

21 czerwca 2014 w ramach II Półmaraton Rypiński odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 91 zawodników, 10 pań i 81 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz WALEROWICZ - 01:10:12
  2. Przemysław GIŻYŃSKI - 01:13:09
  3. Damian PIERNIKOWSKI - 01:15:47
  4. Mariusz DEMBOWSKI - 01:17:07
  5. Artur BARANKIEWICZ - 01:19:17
  6. Dawid NATAŃSKI - 01:20:03

Kobiety

  1. Weronika KOKOT COŁBECKA - 01:40:27
  2. Aneta TURALSKA - 01:43:05
  3. Marlena KĘPCZYŃSKA - 01:44:19
  4. Agnieszka KOPIENIAK - 01:45:08
  5. Joanna KALINOWSKA - 01:48:29
  6. Ewa DRAWERT - 01:56:32

pomiar czasu: STS-Timing

21 czerwca 2014 w ramach IV Bieg Uliczny Karbonalia 2014 odbył się bieg na 2.5 km.
Bieg ukończyło 45 zawodników, 16 pań i 29 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Konrad SIWIŃSKI - 00:09:26
  2. Tadeusz ZIOŁA - 00:09:30
  3. Jakub WALCZAK - 00:09:33
  4. Przemysław BEDNARSKI - 00:09:35
  5. Filip WALCZAK - 00:09:38
  6. Hubert URBAŃSKI - 00:09:45

Kobiety

  1. Patrycja TERECHOWICZ - 00:11:04
  2. Anna WOJCIECHOWSKA - 00:12:28
  3. Ewa SITNIK - 00:12:43
  4. Zuzia BEDNARSKA - 00:12:57
  5. Joanna JÓŹKÓW - 00:13:56
  6. Aleksandra FISZER - 00:14:21

pomiar czasu: Pulsar Sport

21 czerwca 2014 w ramach IV Bieg Uliczny Karbonalia 2014 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 79 zawodników, 18 pań i 61 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrey XAUMOV - 00:32:28
  2. Oleksandr LABZIUK - 00:32:27
  3. Marcin ZAGÓRNY - 00:32:34
  4. Tomasz CHAWAWKO - 00:35:38
  5. Janusz WOJNAROWICZ - 00:35:50
  6. Łukasz KARKOSZKA - 00:36:22

Kobiety

  1. Anna MAZUR - 00:46:42
  2. Anna DZIOPA-KAN - 00:46:50
  3. Małgorzata PEREMICKA - 00:47:20
  4. Magdalena SAREŁO - 00:52:18
  5. Valentyna LABZIUK - 00:53:18
  6. Klaudia KUSTRA - 00:54:31

pomiar czasu: Pulsar Sport

21 czerwca 2014 w ramach Memoriał Pułkownika Władysława Kabata ps. Brzechwa odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 33 zawodników, 7 pań i 26 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz CZYZ - 00:34:19
  2. Marek ŁABUZ - 00:35:35
  3. Michał PAJOR - 00:35:55
  4. Paweł MOZDZIERZ - 00:36:09
  5. Kamil SKIBA - 00:36:59
  6. Paweł MALSKI - 00:37:24

Kobiety

  1. Ewa SARAT - 00:50:39
  2. Magdalena ROMEROWICZ-KABAT - 00:52:53
  3. Irena WIATR - 00:53:27
  4. Renata MASLANKA - 00:54:02
  5. Aleksandra BUŁAT - 00:55:24
  6. Paula PILARSKA - 00:56:30

pomiar czasu: JKR OSTROWSKI

21 czerwca 2014 w ramach XVIII Międzynarodowe Mistrzostwa Policji w Półmaratonie odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 48 zawodników, 4 pań i 44 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł PIOTRASCHKE - 1:11:21
  2. Adam THIEL - 1:16:14
  3. Michał JAMIOŁ - 1:16:59
  4. Maciej WOJCIECHOWSKI - 1:17:27
  5. Tomasz KOWALSKI - 1:18:39
  6. Andrzej LUŚNIA - 1:18:55

Kobiety

  1. Małgorzata PAZDA-POZORSKA - 1:36:16
  2. Edyta MARCINIAK - 1:41:31
  3. Katarzyna WESOŁOWSKA - 1:50:01
  4. Dorota MIEDZIŃSKA - 2:02:12

pomiar czasu: Domtel-Sport

21 czerwca 2014 w ramach III Bieg Rzeźniczek odbył się bieg na 26 km.
Bieg ukończyło 414 zawodników, 130 pań i 284 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin ŚWIERC - 2:10:51,0
  2. Piotr KSIĄŻKIEWICZ - 2:22:56,2
  3. Marcin RAKOCZY - 2:24:00,8
  4. Marcin TOPOLSKI - 2:25:02,0
  5. Krzysztof LISAK - 2:28:59,9
  6. Dominik GOSK - 2:29:10,5

Kobiety

  1. Anna BIENIECKA - 2:48:47,1
  2. Paulina KRAWCZAK - 2:55:22,7
  3. Joanna PĘSIK - 3:03:43,6
  4. Agata BOGUCKA - 3:09:25,4
  5. Monika JAKUBASZEK - 3:12:39,8
  6. Ewa WITEK-PIOTROWSKA - 3:13:12,2

20 czerwca 2014 w ramach Nocny Bieg Świętojański 2014 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 6199 zawodników, 1918 pań i 4281 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Daniel Muindi MUTETI - 00:28:59
  2. Tola BANE - 00:29:05
  3. Roman ROMANENKO - 00:29:22
  4. Melaku BELAEHEW - 00:29:28
  5. Łukasz KUJAWSKI - 00:29:31
  6. Elisha Kiprotich SAWE - 00:29:34

Kobiety

  1. Letebrhan Haylay GEBRELASSE - 00:33:36
  2. Tatiana HOLOWCENKO - 00:33:38
  3. Consalater Chemtai YADAA - 00:33:38
  4. Lilia FISIKOVICI - 00:34:29
  5. Hellen Nzembi MUSYOKA - 00:34:32
  6. Tatiana KUZUBOWA - 00:34:49

pomiar czasu: STS-Timing

20 czerwca 2014 w ramach 26. Sudecka 100 odbył się bieg na 100 km.
Bieg ukończyło 129 zawodników, 18 pań i 111 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał JOCHYMEK - 08:56:11
  2. Marek SWOBODA - 09:02:41
  3. Paweł CIEŚLIK - 09:41:26
  4. Janusz CŁAPIŃSKI - 10:08:27
  5. Andrzej DĄBROWA - 10:25:45
  6. Sebastian GRODECKI - 10:28:03

Kobiety

  1. Ewa MAJER - 09:58:55
  2. Marta OLECHNOWICZ - 10:12:56
  3. Żaneta BOGDAŁ - 10:48:21
  4. Anna PŁOŃSKA - 12:09:54
  5. Justyna STEFANIAK - 12:26:07
  6. Patrycja DETTLAFF - 13:14:51

pomiar czasu: Datasport

20 czerwca 2014 w ramach 26. Sudecka 100 odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 88 zawodników, 15 pań i 73 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jan WĄSOWICZ - 03:16:00
  2. Robert KUBIAK - 03:30:58
  3. Alan DOBROWOLSKI - 03:38:46
  4. Michał RAIS - 03:44:11
  5. Bogdan RYCERSKI - 03:46:50
  6. Marcin JAGIELLICZ - 03:51:12

Kobiety

  1. Ewa HOFMAN - 04:20:25
  2. Marta KORCZYŃSKA-ZDĄBŁARZ - 04:54:54
  3. Anna GRZEŚKOWIAK - 05:05:19
  4. Ewa WARDAK - 05:05:36
  5. Małgorzata ŚLIWIŃSKA - 05:07:42
  6. Weronika BIAŁA - 05:09:32

pomiar czasu: Datasport

19 czerwca 2014 w ramach Leśna Piątka (3 z 6) odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 510 zawodników, 186 pań i 324 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jakub FARJASZEWSKI - 0:17:34
  2. Daniel KAMIŃSKI - 0:17:57
  3. Robert BURDA - 0:19:11
  4. Norbert BORZĘCKI - 0:19:23
  5. Maciej DALAK - 0:19:28
  6. Szymon POLAK - 0:19:28

Kobiety

  1. Małgorzata KOTARA-PAŁKA - 0:21:08
  2. Zyta KUROWSKA - 0:22:41
  3. Martyna CHODOR - 0:22:49
  4. Sylwia MACHELSKA - 0:23:50
  5. Joanna ZIOMEK - 0:23:51
  6. Agnieszka RESZKA - 0:24:03

pomiar czasu: Michał SFX Bieliński

18 czerwca 2014 w ramach Grand Prix Żoliborza odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 194 zawodników, 45 pań i 149 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sebastian POLAK - 00:53:04
  2. Daniel KAROLKIEWICZ - 00:53:25
  3. Marek OMSZAŃSKI - 00:53:36
  4. Jakub PUDEŁKO - 00:53:38
  5. Michał ŻURAWSKI - 00:54:36
  6. Hubert KRED - 00:57:35

Kobiety

  1. Ilona POLAK - 01:02:58
  2. Joanna ROMANIUK - 01:06:16
  3. Joanna CIBICKA - 01:06:59
  4. Karolina UBYSZ - 01:08:48
  5. Agnieszka ŻURANIEWSKA - 01:10:36
  6. Agnieszka KIESZEK - 01:11:03

15 czerwca 2014 w ramach 5. Żmigrodzki Bieg Smoka odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 160 zawodników, 35 pań i 125 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał LENKIER - 00:34:29
  2. Denis STOBODIANIUK - 00:34:42
  3. Tomasz DANIELKIEWICZ - 00:35:14
  4. Adrian GRACZYK - 00:35:51
  5. Mateusz SAMIŁO - 00:35:57
  6. Roman JANOWICZ - 00:36:00

Kobiety

  1. Nataliia BATRAK - 00:37:31
  2. Dorota SILARSKA - 00:38:43
  3. Natalia NAGIRNJAK - 00:42:00
  4. Aneta KOSARZYCKA - 00:44:58
  5. Zuzanna MAREK - 00:46:28
  6. Agnieszka TYLL - 00:46:35

pomiar czasu: Datasport

15 czerwca 2014 w ramach XII Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 401 zawodników, 66 pań i 335 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Elisha Kiprotich SAWE - 00:30:02
  2. Mathew Kiptanui KIBET - 00:30:38
  3. Dmytro DIDOVODYK - 00:30:46
  4. Andrej MIELNIK - 00:30:48
  5. Adam CZERWIŃSKI - 00:31:38
  6. Elias Kiptum MAINDI - 00:31:42

Kobiety

  1. Aniko KALOUICS - 00:36:58
  2. Agnieszka CADER - 00:37:05
  3. Ewa BRYCH-PAJAK - 00:37:32
  4. Dalia DELEWSKA - 00:37:42
  5. Paulina GOLEC - 00:38:14
  6. Patrycja WŁODARCZYK - 00:38:48

pomiar czasu: Datasport

15 czerwca 2014 w ramach XXII Bieg Papieski im. Św. JANA PAWŁA II Karlino 2014 odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 262 zawodników, 50 pań i 212 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii OKSENIUK - 00:45:54
  2. Abel Kibet ROP - 00:45:59
  3. Charles Cheruiyot TOROITICH - 00:46:15
  4. Iveruk MYKHAYLO - 00:46:23
  5. Bogdan SEMENOWYCZ - 00:46:51
  6. Piotr DRWAL - 00:46:54

Kobiety

  1. Volha MAZURONAK - 00:51:58
  2. Letebrhan GEBRESLASEA - 00:52:34
  3. Gladys Jepkurui BIWOTT - 00:54:31
  4. Kamila POBŁOCKA - 00:56:04
  5. Tatyana KUZUBOVA - 00:56:06
  6. Anna PECHKO - 00:56:22

15 czerwca 2014 w ramach II Kleszczów na Piątkę odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 299 zawodników, 94 pań i 205 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Hubert POKROP - 00:15:20
  2. Tomasz OSMULSKI - 00:15:27
  3. Maciek NITKA - 00:15:46
  4. Patryk STYPUŁKOWSKI - 00:15:53
  5. Krzysztof PIETRZYK - 00:16:01
  6. Tomasz KUNIKOWSKI - 00:16:47

Kobiety

  1. Justyna KORYTKOWSKA - 00:18:10
  2. Agnieszka KUZYK - 00:18:54
  3. Elżbieta STYCZYŃSKA - 00:19:01
  4. Marta OLCZYK - 00:19:13
  5. Katarzyna SMAROWSKA - 00:19:16
  6. Beata JANDA - 00:19:28

pomiar czasu: inesSport

15 czerwca 2014 w ramach III Bieg Pszczyński o puchar Carbo Asecura odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 735 zawodników, 183 pań i 552 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Pavel OLIJNYK - 00:30:45
  2. Wojciech KOPEĆ - 00:31:23
  3. Łukasz GRAJCAR - 00:31:46
  4. Wojciech GAJNY - 00:32:00
  5. Wojciech BACZYŃSKI - 00:32:31
  6. Zbigniew KALINOWSKI - 00:32:37

Kobiety

  1. Ewa KUCHARSKA - 00:36:49
  2. Ewa BRYCH-PAJĄK - 00:36:48
  3. Switlana OLIJNYK - 00:37:04
  4. Katarzyna CZYŻ - 00:39:43
  5. Oliwia NOWAKOWSKA - 00:40:20
  6. Janina MALSKA - 00:40:31

pomiar czasu: STS-Timing

15 czerwca 2014 w ramach AVON kontra przemoc odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 588 zawodników, 189 pań i 399 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur KERN - 00:30:56
  2. Henadz VERKHAVODKIN - 00:30:59
  3. Sergii MARCZUK - 00:31:36
  4. Pavlo BERECKI - 00:31:38
  5. Robert GŁOWALA - 00:31:46
  6. Siergii FISKOVICZ - 00:31:58

Kobiety

  1. Lilia FISKOVICZ - 00:35:11
  2. Olga OCHAL KALENDAROVA - 00:35:24
  3. Olga KOTOVSKA - 00:35:32
  4. Olga JAROCKA - 00:35:36
  5. Aleksandra JAKUBCZAK - 00:35:42
  6. Anna SZYSZKA - 00:37:54

pomiar czasu: Datasport

15 czerwca 2014 w ramach Makowska Piętnastka odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 62 zawodników, 12 pań i 50 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof SIEPIOŁA - 0:54:44
  2. Andrzej PIECHNA - 0:55:05
  3. Michał IWANICKI - 0:56:55
  4. Tomasz ROSZKOWSKI - 0:57:08
  5. Daniel STRYKOWSKI - 0:57:15
  6. Włodzimierz PIECHNA - 0:57:37

Kobiety

  1. Anna RZEPECKA - 1:11:27
  2. Urszula LEŚNIAK - 1:13:29
  3. Aneta SZAFRAŃSKA - 1:13:54
  4. Renata JASKÓŁKA-PRUSZCZYŃSKA - 1:16:38
  5. Marianna PĘDZICH - 1:17:20
  6. Paulina GODLEWSKA - 1:25:18

15 czerwca 2014 w ramach V Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów odbył się bieg na 13 km.
Bieg ukończyło 588 zawodników, 157 pań i 431 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Maciej DAWIDZIUK - 01:14:35
  2. Michał WĘGRZYN - 01:16:20
  3. Seweryn POGOCKI - 01:18:13
  4. Michał SIKORA - 01:18:35
  5. Jacek JOLIBSKI - 01:19:33
  6. Dominik KOMENDACKI - 01:20:16

Kobiety

  1. Anna FICNER - 01:24:43
  2. Kamila BUCHLA - 01:34:19
  3. Katarzyna WOŁOSZYN - 01:34:41
  4. Monika DĘBSKA - 01:48:16
  5. Małgorzata GAJDA - 01:49:31
  6. Elżbieta FARYNIARZ - 01:50:09

15 czerwca 2014 w ramach Malta Trail Running odbył się bieg na 8 km.
Bieg ukończyło 70 zawodników, 14 pań i 56 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz WIRKUS - 00:26:35
  2. Maciej MUŚLEWSKI - 00:28:10
  3. Piotr KAROLCZAK - 00:29:41
  4. Paweł GÓRCZYŃSKI - 00:30:26
  5. Adam TOMCZAK - 00:30:51
  6. Paweł GRAMACKI - 00:31:11

Kobiety

  1. Agnieszka GOLAK - 00:33:30
  2. Aleksandra DZIERZKOWSKA - 00:34:37
  3. Ewa KACZMAREK - 00:35:54
  4. Magdalena PILARSKA - 00:39:11
  5. Anna KOLAN-ZWOLIŃSKA - 00:40:00
  6. Joanna BESTRZYŃSKA - 00:42:03

pomiar czasu: Plus Timing

14 czerwca 2014 w ramach Krakowski Bieg Świetlików - Lato odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 536 zawodników, 210 pań i 326 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Volodymyr MOLINSKYI - 0:33:05.37
  2. Wojciech KOPEĆ - 0:33:13.41
  3. Andrzej ZACHOWSKI - 0:34:10.72
  4. Radosław KASPEROWICZ - 0:37:52.85
  5. Norbert JACHYMCZYK - 0:37:53.86
  6. Kacper MEUS - 0:39:29.29

Kobiety

  1. Michalina MENDECKA - 0:40:25.56
  2. Tatiana BELVOL - 0:41:23.70
  3. Joanna OLCHAWA - 0:43:39.90
  4. Natalia BROŻEK-WOŹNICZKA - 0:43:52.35
  5. Magdalena MALEC - 0:46:05.40
  6. Dorota KUCHTA - 0:46:38.81

pomiar czasu: HarperSOFT

14 czerwca 2014 w ramach II Wrocław Półmaraton odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 4973 zawodników, 1147 pań i 3826 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Daniel Muindi MUTETI - 01:02:27
  2. Francis LAGAT - 01:02:49
  3. Melaku BIZUNEH - 01:03:22
  4. Mathew Bowen KOSGEI - 01:03:51
  5. Edwin KIRUI - 01:04:28
  6. Abel Kibet ROP - 01:04:34

Kobiety

  1. Letebrhan Haylay GEBRESLASEA - 01:11:42
  2. Nancy KOECH - 01:11:46
  3. Hellen Nzembi MUSYOKA - 01:13:41
  4. Aliaksandra DULIBA - 01:14:53
  5. Gladys Jepkurui BIWOTT - 01:16:26
  6. Karolina GÓRNA - 01:17:38

pomiar czasu: Datasport

14 czerwca 2014 w ramach VIII Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 825 zawodników, 173 pań i 652 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii OKSENIUK - 00:29:56
  2. Damian KABAT - 00:30:07
  3. Anton POTOCKIJ - 00:30:11
  4. Artur OLEJARZ - 00:30:41
  5. Sergii UKZAIRETS - 00:31:01
  6. Andriy NAUMOVN - 00:31:09

Kobiety

  1. Valentina LABZIUK - 00:35:06
  2. Nataliya LEHONKOVA - 00:35:39
  3. Snizhana RYBAK - 00:35:43
  4. Anna PECHKO - 00:36:16
  5. Paulina GRZEGÓRZEK - 00:37:06
  6. Paulina KOTFICA - 00:37:20

pomiar czasu: Pulsar Sport

14 czerwca 2014 w ramach Bieg Ursynowa - Ruch po zdrowie odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 1828 zawodników, 524 pań i 1304 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz PARSZCZYŃSKI - 00:13:51
  2. Artur KOZŁOWSKI - 00:14:06
  3. Łukasz KUJAWSKI - 00:14:08
  4. Oleksander BORYSIUK - 00:14:13
  5. Yared SHEGUMO - 00:14:17
  6. Artur KERN - 00:14:19

Kobiety

  1. Iwona LEWANDOWSKA - 00:15:54
  2. Agnieszka MIERZEJEWSKA - 00:16:30
  3. Justyna KORYTKOWSKA - 00:16:42
  4. Lilia FISIKOVICI - 00:16:51
  5. Ewa CHREŚCIONKO - 00:16:56
  6. Aleksandra JAKUBCZAK - 00:17:07

pomiar czasu: Datasport

14 czerwca 2014 w ramach Grand Prix w biegach górskich - III etap odbył się bieg na 10.5 km.
Bieg ukończyło 121 zawodników, 17 pań i 104 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Robert SADOWSKI - 00:41:18
  2. Krzysztof GARBOWSKI - 00:42:45
  3. Jacek ŚLIWIŃSKI - 00:43:28
  4. Marek GROCHOWSKI - 00:43:51
  5. Wojciech ROBAK - 00:44:34
  6. Sebastian SIKORA - 00:46:24

Kobiety

  1. Kasia SEKUŁA - 00:48:35
  2. Kamila GRZONKA - 00:53:03
  3. Hanna JARSKA - 00:55:28
  4. Anna ŚLIWAK - 00:58:24
  5. Agnieszka PIWKOWSKA - 01:03:42
  6. Diana SZKUDLARZ - 01:05:01

14 czerwca 2014 w ramach Grand Prix w biegach górskich - III etap odbył się bieg na 5.25 km.
Bieg ukończyło 79 zawodników, 34 pań i 45 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof GOTOWAŁA - 00:21:46
  2. Janusz ROMANIK - 00:22:21
  3. Artur ANGOWSKI - 00:23:16
  4. Tomasz PARTYKA - 00:23:18
  5. Jakub URBAN - 00:23:39
  6. Marcin POLAŃSKI - 00:24:01

Kobiety

  1. Julia DIAS - 00:25:48
  2. Angelika LIŃSKA - 00:26:01
  3. Sylwia WRÓBLEWSKA - 00:30:45
  4. Maria KLUWA - 00:31:22
  5. Aleksandra BECZEK - 00:31:24
  6. Monika ROGOWSKA - 00:31:45

14 czerwca 2014 w ramach Kaszubski Bieg Lesoków odbył się bieg na 10.17 km.
Bieg ukończyło 164 zawodników, 44 pań i 120 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał ROLBIECKI - 0:34:09
  2. Michał CZAPIŃSKI - 0:34:31
  3. Rafał KOŁODZIK - 0:35:46
  4. Wojciech LABUDDA - 0:37:04
  5. Jakub WENT - 0:37:10
  6. Dariusz FARKOWSKI - 0:37:25

Kobiety

  1. Monika CZAPIEWSKA - 0:39:59
  2. Barbara BĄCZEK-MOTAŁA - 0:40:48
  3. Joanna DOBROWOLSKA - 0:44:02
  4. Wioletta KONKOL-KLIMCZAK - 0:44:30
  5. Zuzanna GŁOMBIOWSKA - 0:44:53
  6. Bożena GAWĘDA - 0:47:04

pomiar czasu: GOOD TIME - Jan Salewski

14 czerwca 2014 w ramach III MCI Maraton Mazury odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 480 zawodników, 197 pań i 283 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Hubert DUKLANOWSKI - 00:34:37
  2. Adam WAKULUK - 00:34:39
  3. Maciej WOJCIECHOWSKI - 00:35:14
  4. Daniel KOCHNA - 00:36:41
  5. Krzysztof UMBRAS - 00:36:48
  6. Mateusz RESZKA - 00:37:11

Kobiety

  1. Karolina WAŚNIEWSKA - 00:41:59
  2. Anna JESIEN - 00:44:31
  3. Emilia WOŁYNIEC - 00:45:34
  4. Anna ZAKRZEWSKA - 00:46:26
  5. Marta STAŃCZUK - 00:47:04
  6. Olga KĘDZIERSKA - 00:47:15

pomiar czasu: Domtel-Sport

14 czerwca 2014 w ramach VII Bieg Marszałka odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 501 zawodników, 89 pań i 412 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur JABŁOŃSKI - 00:31:51
  2. Bartosz OLSZEWSKI - 00:33:43
  3. Aleksander CELIŃSKI - 00:34:31
  4. Marcin STUPAK - 00:35:25
  5. Jarosław ANTOSIK - 00:35:30
  6. Kamil ONISK - 00:35:47

Kobiety

  1. Emilia ZIELIŃSKA - 00:39:44
  2. Monika KACZANOWSKA - 00:40:54
  3. Kamila KUCHARSKA - 00:42:10
  4. Maria ORŁOWSKA - 00:43:18
  5. Monika GRABARCZYK - 00:45:14
  6. Karolina LEWANDOWSKA - 00:45:51

pomiar czasu: Datasport

14 czerwca 2014 w ramach III MCI Maraton Mazury odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 214 zawodników, 34 pań i 180 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil SIERACKI - 02:33:07
  2. Tomasz ORŁOWSKI - 02:52:31
  3. Wiesław SOSNOWSKI - 02:55:21
  4. Mariusz PARDO - 02:56:43
  5. Bartek OSIOR - 03:00:43
  6. Przemysław KALIŃSKI - 03:01:47

Kobiety

  1. Agnieszka MALINOWSKA-SYPEK - 03:19:28
  2. Beata POKRZYWIŃSKA - 03:37:00
  3. Marta ŻABICKA - 03:38:01
  4. Joanna REGLIŃSKA - 03:48:59
  5. Sylwia MŁODECKA - 03:49:19
  6. Renata SIMSON KRISSS - 03:52:31

pomiar czasu: Domtel-Sport

11 czerwca 2014 w ramach Monte Kazura - bieg 3 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 89 zawodników, 10 pań i 79 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jacek MORAWSKI - 00:22:30
  2. Tomasz ROSZKOWSKI - 00:23:30
  3. Rafał BUDNICKI - 00:23:48
  4. Daniel SAŁACIŃSKI - 00:23:56
  5. Piotr BĘTKOWSKI - 00:24:11
  6. Krzysztof DOŁĘGOWSKI - 00:24:35

Kobiety

  1. Agnieszka KOSTRZEWA - 00:31:24
  2. Violetta DOMARADZKA - 00:31:41
  3. Martyna WIŚNIEWSKA - 00:32:11
  4. Patrycja DETTLAFF - 00:32:39
  5. Magda GRYNKIEWICZ - 00:34:49
  6. Katarzyna KOSSAKOWSKA - 00:35:08

08 czerwca 2014 w ramach II Bieg po Rybę odbył się bieg na 11 km.
Bieg ukończyło 91 zawodników, 23 pań i 68 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr SUCHENIA - 00:42:32
  2. Grzegorz SOSIŃSKI - 00:44:38
  3. Krzysztof SKUBIJ - 00:44:50
  4. Marcin BASIS - 00:45:41
  5. Mateusz STUDNIAK - 00:48:05
  6. Piotr GRZEBIN - 00:48:27

Kobiety

  1. Marta WENTA - 00:52:49
  2. Maria OLEWCZYŃSKA - 00:56:16
  3. Karolina KUCHAREK - 00:58:59
  4. Aleksandra BECZEK - 01:03:09
  5. Dagmara GRABOWSKA - 01:04:17
  6. Izabela LAZAROWICZ-BECZEK - 01:04:33

pomiar czasu: inesSport

08 czerwca 2014 w ramach II Bieg po Rybę odbył się bieg na 5.5 km.
Bieg ukończyło 34 zawodników, 16 pań i 18 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Filip ORDAKOWSKI - 00:23:25
  2. Paweł KALICA - 00:24:59
  3. Michał BANASIK - 00:27:50
  4. Jerzy KRZAK - 00:28:00
  5. Paweł SZKUDLAREK - 00:28:01
  6. Michał HEWELT - 00:29:28

Kobiety

  1. Natalia ŚLIWIŃSKA - 00:29:30
  2. Karolina WĘGRZYŃSKA-GÓRZYŃSKA - 00:30:18
  3. Agnieszka RUPIŃSKA - 00:30:24
  4. Anna PAPROCKA - 00:31:43
  5. Barbara BRZYSKA - 00:33:19
  6. Agnieszka GRUSZKA - 00:33:53

pomiar czasu: inesSport

08 czerwca 2014 w ramach VIII Grodziski Półmaraton Słowaka odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 2163 zawodników, 416 pań i 1747 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Abel Kibet ROP - 01:06:32
  2. Mykola IUKHYMCHUK - 01:07:14
  3. Elisha Kiprotich SAWE - 01:07:46
  4. Mathew Kibet KPTANUI - 01:07:52
  5. Haron SIRMA - 01:08:01
  6. Vladislav PRAMAU - 01:08:22

Kobiety

  1. Gladys Jepkurui BIWOTT - 01:20:40
  2. Aliaksandra DULIBA - 01:25:02
  3. Natalya LEHONKOVA - 01:25:29
  4. Wioletta PADUSZYŃSKA - 01:29:06
  5. Krystyna BOGOMIAGKOVA - 01:29:57
  6. Dorota PRZYBYSZ - 01:30:04

pomiar czasu: Datasport

07 czerwca 2014 w ramach XXXIV Półmaraton Gochów odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 286 zawodników, 41 pań i 245 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tadeusz ZBLEWSKI - 1:15:22
  2. Michał ROLBIECKI - 1:15:35
  3. Artur PELO - 1:16:30
  4. Jakub WENT - 1:23:50
  5. Jarosław KEMUŚ - 1:23:56
  6. Waldek HIBNER - 1:23:57

Kobiety

  1. Krystyna KUTA - 1:28:37
  2. Ania KAROLAK - 1:32:46
  3. Małgorzata TUWALSKA - 1:34:32
  4. Elżbieta TUWALSKA - 1:41:03
  5. Joanna REGLIŃSKA - 1:41:37
  6. Silvia BARWOLT - 1:43:16

pomiar czasu: GOOD TIME - Jan Salewski

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Nagrody

Brak nagród

07 maja 2017 w ramach III Drezdenecka Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 309 zawodników, 102 pań i 207 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KLAYBORD - 00:31:44
  2. Paweł TARASIUK - 00:32:49
  3. Karol KAZIKOWSKI - 00:33:56
  4. Jakub WAWRZYNIAK - 00:35:52
  5. Karol HELAK - 00:36:29
  6. Piotr MAJZLIK - 00:36:37

Kobiety

  1. Agnieszka WITCZAK FLAJSZER - 00:38:35
  2. Patrycja KOŁECKA - 00:42:07
  3. Emilia PERZ - 00:42:29
  4. Krystyna ŁUKASZEWICZ - 00:42:49
  5. Kamila KOWALCZYK - 00:44:02
  6. Agnieszka PODLECKA - 00:44:09

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 91 zawodników, 38 pań i 53 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz KOZŁOWSKI - 01:22:05
  2. Jędrzej JOSYPENKO - 01:22:35
  3. Gary BYRNE - 01:30:24
  4. Krzysztof GLAB - 01:33:02
  5. Krzysztof ŚLIWA - 01:34:12
  6. Henryk ŁEPECKI - 01:34:46

Kobiety

  1. Agata TAMBORSKA - 01:41:16
  2. Nina GRABOŚ - 01:47:40
  3. Anna DREJARZ-KACZMAREK - 01:51:11
  4. Angelika APANOWICZ - 01:52:43
  5. Monika STROBIN - 01:52:44
  6. Magdalena RACZYŃSKA - 01:55:17

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach V Bieg Wojciechowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 226 zawodników, 52 pań i 174 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam WAKULUK - 00:33:00
  2. Tomasz GRZYBOWSKI - 00:34:30
  3. Sylwester KUŚMIERZ - 00:35:15
  4. Arkadiusz SZCZOTKA - 00:36:16
  5. Dominik GOSK - 00:36:19
  6. Paweł MACHOWSKI - 00:36:24

Kobiety

  1. Diana DAWIDZIUK - 00:38:12
  2. Katarzyna WESOŁOWSKA - 00:42:37
  3. Monika GRABARCZYK - 00:43:24
  4. Agata ZIEMBICKA - 00:44:10
  5. Joanna RĘBIŚ - 00:44:42
  6. Anna GADOMSKA - 00:44:58

pomiar czasu: Czasomierzyk

07 maja 2017 w ramach II Bieg z zamkiem w tle odbył się bieg na 11 km.
Bieg ukończyło 172 zawodników, 57 pań i 115 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr HOLLY - 00:40:34
  2. Bartosz ZAJĄC - 00:40:36
  3. Krystian GRYCZUK - 00:41:00
  4. Paweł SADOWSKI - 00:41:20
  5. Bartłomiej WALOSZCZYK - 00:42:29
  6. Klaudiusz KOGUT - 00:43:05

Kobiety

  1. Jurczyk KINGA - 00:47:12
  2. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:47:35
  3. Justyna POMARAŃSKA - 00:48:48
  4. Anna ZACZYŃSKA - 00:49:38
  5. Paulina SZABRZYŃSKA - 00:50:01
  6. Ewa KROJCIG - 00:53:11

pomiar czasu: Feniks Timing

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 243 zawodników, 152 pań i 91 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Arkadiusz NOWAK - 00:39:21
  2. Grzegorz WARTAŁOWICZ - 00:41:51
  3. Jacek NOWOCIEŃ - 00:43:15
  4. Bogdan SNARSKI - 00:43:24
  5. Michał MĄCZEWSKI - 00:44:38
  6. Dariusz LISIAK - 00:45:07

Kobiety

  1. Weronika BRZUCHALSKA - 00:45:10
  2. Weronika ZIELIŃSKA - 00:46:04
  3. Marta JASTRZĘBSKA-MAJAK - 00:48:32
  4. Maja KASPERKIEWICZ - 00:50:11
  5. Karolina GAWROŃSKA - 00:50:42
  6. Aleksandra RZESZUTKO - 00:50:48

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach XXVIII Maraton Juranda odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 222 zawodników, 35 pań i 187 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł PIOTRASCHKE - 02:38:07
  2. Sławomir KALISKI - 02:44:27
  3. Przemysław KALIŃSKI - 02:47:54
  4. Krzysztof KRUKOWSKI - 02:52:37
  5. Rafał KOT - 02:58:09
  6. Dariusz WĘDROWSKI - 03:00:36

Kobiety

  1. Marta BARCEWICZ - 03:07:33
  2. Anna KOZIARSKA - 03:17:02
  3. Ewa LISEK - 03:19:19
  4. Renata GINSZT - 03:39:34
  5. Marta WÓDKIEWICZ - 03:45:13
  6. Gabriela GÓRSKA - 03:51:53

pomiar czasu: DomTel-Sport

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 368 zawodników, 251 pań i 117 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz GREGORCZYK - 00:19:09
  2. Daniel GIELO - 00:20:14
  3. Juliusz BORAWSKI - 00:20:32
  4. Andrew MOSSOP - 00:21:06
  5. Marcin BUKAŁA - 00:21:13
  6. Mateusz BARTODZIEJ - 00:21:17

Kobiety

  1. Julita DYBIKOWSKA - 00:19:03
  2. Beata MILEWSKA - 00:20:31
  3. Natalia GAŁĄZKA - 00:22:19
  4. Katarzyna PRZEŹDZIECKA - 00:23:05
  5. Julia ZIÓŁKOWSKA - 00:23:33
  6. Marysia LISIAK - 00:23:35

pomiar czasu: Datasport

06 maja 2017 w ramach Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 3819 zawodników, 1267 pań i 2552 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek KOWALSKI - 00:30:40
  2. Damian PIETERCZYK - 00:30:59
  3. Łukasz OSKIERKO - 00:31:18
  4. Sylwester KUSTER - 00:31:36
  5. Maciej KUBIAK - 00:31:48
  6. Robert SADOWSKI - 00:32:00

Kobiety

  1. Monika CZAPIEWSKA - 00:36:12
  2. Małgorzata SZCZERBIŃSKA - 00:36:21
  3. Katarzyna POBŁOCKA - 00:36:26
  4. Monika ROLBIECKA - 00:37:00
  5. Kamila POBŁOCKA-DOBROWOLSKA - 00:37:16
  6. Ewa HURYŃ - 00:37:53

pomiar czasu: STS Timing

06 maja 2017 w ramach 35 Bieg Kujawiaka Pamięci Napoleona Dzwonkowskiego i Wiesława Wesołowskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 199 zawodników, 45 pań i 154 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Roman ROMANENKO - 00:33:13
  2. Boniface WAMBUA NDUVA - 00:33:39
  3. Paweł OLEJNIK - 00:33:56
  4. Łukasz PARSZCZYŃSKI - 00:35:55
  5. Marcin RAKOCZY - 00:37:14
  6. Kamil PODOLSKI - 00:40:19

Kobiety

  1. Katarzyna KOWALSKA - 00:38:36
  2. Olesia SMOWCZENKO - 00:39:34
  3. Izabela PARSZCZYŃSKA - 00:41:06
  4. Marta SZENK - 00:42:53
  5. Anna NOWAKOWSKA - 00:45:04
  6. Aneta TURALSKA - 00:45:50

03 maja 2017 w ramach XXVII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności odbył się bieg na 9.2 km.
Bieg ukończyło 282 zawodników, 69 pań i 213 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 00:28:13
  2. Dawid KLEYBORD - 00:28:14
  3. Elmokhtar BENHARI - 00:29:09
  4. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:31:00
  5. Paweł MOSKAL - 00:31:26
  6. Radosław SADŁOS - 00:31:41

Kobiety

  1. Sara SZYMAŃSKA - 00:36:03
  2. Dorota PAWŁOWSKA - 00:36:18
  3. Małgorzata TUWALSKA - 00:36:34
  4. Anna Ć-KWAPISZEWSKA - 00:38:52
  5. Magdalena WOLF - 00:39:03
  6. Patrycja JAŻDŻEWSKA - 00:40:40

pomiar czasu: GOOD Time

03 maja 2017 w ramach X Bieg bez Granic odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 679 zawodników, 190 pań i 489 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:32:20
  2. Marcin CIEPŁAK - 00:32:48
  3. Szymon WASKIN - 00:33:04
  4. Kamil CZAPLA - 00:33:11
  5. Mateusz WOLNIK - 00:33:41
  6. Mateusz WŁOSTOWSKI - 00:34:22

Kobiety

  1. Michalina MENDECKA - 00:38:19
  2. Anna SZYJKA - 00:40:10
  3. Jadwiga DYBCZYŃSKA - 00:40:29
  4. Daria MENDECKA - 00:40:44
  5. Sylwia KUCZERA - 00:40:48
  6. Michalina JANOWSKA - 00:41:33

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Piaseczyńska Mila Konstytucyjna odbył się bieg na 1 mile.
Bieg ukończyło 169 zawodników, 63 pań i 106 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof WASIEWICZ - 00:04:09
  2. Piotr MIELEWCZYK - 00:04:09
  3. Andrzej WOJTCZAK - 00:04:11
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:04:17
  5. Paweł KOPACZEWSKI - 00:04:17
  6. Michał DĄBROWSKI - 00:04:22

Kobiety

  1. Aleksandra PŁOCIŃSKA - 00:04:52
  2. Oliwia MALMON - 00:04:52
  3. Natalia KOWALSKA - 00:05:18
  4. Anna STRUSKA-GĄTKOWSKA - 00:05:21
  5. Agata ZIEMBICKA - 00:05:50
  6. Aneta SOBIERAJ - 00:05:50

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 229 zawodników, 109 pań i 120 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Robert WILKOWIECKI - 00:16:45
  2. Sebastian TUBEK - 00:17:01
  3. Tomasz DANIELKIEWICZ - 00:17:36
  4. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:17:38
  5. Dawid BANAŚ - 00:17:41
  6. Rafał TOMOWIAK - 00:17:59

Kobiety

  1. Katarzyna WERNER - 00:20:04
  2. Monika WÓJCIK - 00:21:32
  3. Dagmara OWCZAREK - 00:21:42
  4. Magdalena ŁOWICKA - 00:21:45
  5. Katarzyna BUDZIEWSKA - 00:22:09
  6. Alicja BUĆKO - 00:22:12

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 355 zawodników, 93 pań i 262 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam PUTYRA - 00:33:22
  2. Paweł MATNER - 00:33:27
  3. Filip SMIEINSKI - 00:35:30
  4. Sławomir BIAŁOBRZESKI - 00:35:37
  5. Przemysław STEMPNIK - 00:37:22
  6. Wojciech DURCZYŃSKI - 00:37:47

Kobiety

  1. Małgorzata ZIELEŃ - 00:39:06
  2. Emilia ROGOZA - 00:40:15
  3. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:29
  4. Sonia ROZUMKIEWICZ - 00:42:22
  5. Zuzanna MAREK - 00:42:51
  6. Ewelina ŁOZOWSKA - 00:43:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach 27. Bieg Konstytucji 3 Maja z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 4142 zawodników, 1627 pań i 2515 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil JASTRZĘBSKI - 00:14:48
  2. Maciej BADUREK - 00:15:11
  3. Norbert PIEKIELNY - 00:15:15
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:15:24
  5. Sławomir PTAK - 00:15:34
  6. Michał BERNARDELLI - 00:15:34

Kobiety

  1. Iwona BERNARDELLI - 00:16:24
  2. Anna ŁAPIŃSKA - 00:17:39
  3. Alicia DIAGO - 00:18:50
  4. Monika KACZANOWSKA - 00:18:53
  5. Justyna KOSTRZEWSKA - 00:19:53
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:19:54

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach II Bieg Konstytucji 3 Maja – Międzyrzecz odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 135 zawodników, 50 pań i 85 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BELGRAU - 00:15:43
  2. Maciej GRABEK - 00:15:48
  3. Dominik KRYCA - 00:16:09
  4. Edwin KUSZCZYK - 00:17:15
  5. Cezary WALKOWSKI - 00:17:15
  6. Tomasz CHAWAWKO - 00:17:34

Kobiety

  1. Karolina BILAWA - 00:19:00
  2. Klaudia KOBYDECKA - 00:19:10
  3. Klaudia GREDKA - 00:20:21
  4. Kamila KOWALCZYK - 00:20:26
  5. Magdalena KIEWLUK - 00:21:03
  6. Agnieszka WOCH - 00:21:11

03 maja 2017 w ramach XXVI Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 347 zawodników, 53 pań i 294 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Boniface Wambua NDUVA - 01:11:13
  2. Maciej ŁUCYK - 01:13:57
  3. Yuriy BLAHODIR - 01:13:58
  4. Piotr HUMERSKI - 01:15:39
  5. Dariusz JANKOWSKI - 01:17:15
  6. Daniel BOSY - 01:18:00

Kobiety

  1. Julia DIAŁLOWA - 01:26:54
  2. Katarzyna BESZ-MALINOWSKA - 01:35:46
  3. Iwona MACIĄG - 01:36:37
  4. Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN - 01:37:23
  5. Magdalena PAKULSKA - 01:42:05
  6. Katarzyna ŻARNOWSKA - 01:42:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg Konstytucji 3 Maja odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 231 zawodników, 64 pań i 167 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz KACZOR - 00:14:58
  2. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:16:02
  3. Kolodumyk KNOMENKO - 00:16:36
  4. Krzysztof KRYGIER - 00:16:44
  5. Michał JAMIOŁ - 00:16:56
  6. Kuba GAŁASIEWICZ - 00:17:03

Kobiety

  1. Karolina WAŚNIEWSKA - 00:18:06
  2. Natalia KWIECIEN - 00:20:38
  3. Agnieszka MAŁYSEK - 00:21:10
  4. Ewelina PŁATOS - 00:21:36
  5. Maja DĘBSKA - 00:22:07
  6. Barbara KACZMARZYK - 00:22:19

pomiar czasu: Crono Chip

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 93 zawodników, 45 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Józef ZABIELSKI - 00:16:53
  2. Tomasz WASZCZUK - 00:17:24
  3. Kuba MURAWSKI - 00:17:35
  4. Sebastnian KUKASZEWSKI - 00:17:38
  5. Grzegorz BRAUN - 00:17:53
  6. Daniel POGORZELSKI - 00:17:58

Kobiety

  1. Nikola MURAWSKA - 00:21:08
  2. Ania KOMISACZYK - 00:21:57
  3. Zuzanna KAWCZYŃSKA - 00:24:09
  4. Karolina KIJANA - 00:24:24
  5. Jolanta SZYMAŃSKA - 00:24:32
  6. Dorota NOWAK - 00:25:07

pomiar czasu: Protiming24

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 146 zawodników, 49 pań i 97 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz JURGIEWICZ - 00:32:46
  2. Artur OLEJARZ - 00:33:17
  3. Piotr TOMCZYK - 00:33:18
  4. Zbigniew MURAWSKI - 00:33:59
  5. Mateusz RODEWALD - 00:34:26
  6. Dawid NOWACZYK - 00:34:34

Kobiety

  1. Paulina KOTFICA - 00:37:38
  2. Monika JACKIEWICZ - 00:38:17
  3. Paulina GRZEGÓRZEK - 00:38:21
  4. Wioletta MURAWSKA - 00:41:46
  5. Natalia ŚLUSARCZYK - 00:45:02
  6. Joanna GŁUSZYK - 00:45:19

pomiar czasu: Protiming24

02 maja 2017 w ramach V Bieg Flagi odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 677 zawodników, 168 pań i 509 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz KUJAWSKI - 00:31:49
  2. Łukasz ŚWIESIULSKI - 00:32:06
  3. Sebastian POLAK - 00:32:37
  4. Daniel DULSKI - 00:33:21
  5. Tomasz SZALA - 00:33:56
  6. Jarosław BŁASZCZYK - 00:34:02

Kobiety

  1. Maria CZEŚNIK - 00:37:07
  2. Monika CZAPIEWSKA - 00:37:59
  3. Aleksandra TORZ - 00:38:23
  4. Adrianna KALA - 00:40:54
  5. Anna SZEWCZYKOWSKA - 00:41:14
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:41:17

pomiar czasu: ENTRE Timing

02 maja 2017 w ramach XIII Półmaraton Węgorza odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 442 zawodników, 83 pań i 359 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 01:13:07
  2. Bogusław ANDRZEJUK - 01:13:32
  3. Piotr SZPIGIEL - 01:14:44
  4. Michał MAKOWSKI - 01:14:49
  5. Łukasz NESTROWICZ - 01:15:51
  6. Paweł MŁODZIKOWSKI - 01:16:13

Kobiety

  1. Anna GOSK - 01:22:57
  2. Marzena RANISZEWSKA - 01:31:15
  3. Sylwia BONDARA - 01:31:43
  4. Anna KOZIARSKA - 01:32:23
  5. Ewa RUSINOWICZ - 01:41:17
  6. Kamila ZALEWSKA - 01:41:22

pomiar czasu: DomTel-Sport

01 maja 2017 w ramach IV Bieg o Strzałę Widanta Resko 2017 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 250 zawodników, 72 pań i 178 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł OLIJNYK - 00:31:54
  2. Damian KABAT - 00:32:40
  3. Marcin ZAGÓRNY - 00:33:19
  4. Michał HULEWICZ - 00:33:31
  5. Norbert BORZĘCKI - 00:33:45
  6. Sylwester SZYMAŃSKI - 00:35:17

Kobiety

  1. Paulina KACZYŃSKA - 00:37:24
  2. Swietlana OLIJNYK - 00:38:59
  3. Monika ANDRZEJCZAK - 00:40:55
  4. Barbara POCHRANOWICZ - 00:41:46
  5. Magdalena WITKIEWICZ - 00:42:02
  6. Wioletta MURAWSKA - 00:42:31

pomiar czasu: Sport Time

01 maja 2017 w ramach IV Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 335 zawodników, 64 pań i 271 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil MAKOS - 00:32:21
  2. Sergii KROULAIDIS - 00:32:45
  3. Krzysztof WIŚNIOWSKI - 00:32:58
  4. Mateusz WOLNIK - 00:33:16
  5. Yuriy BLAHODIR - 00:33:18
  6. Mateusz GARCZAREK - 00:33:41

Kobiety

  1. Julia DIATLOWA - 00:39:13
  2. Olga KAZIMINOVA - 00:40:51
  3. Dominika DUCZMAL - 00:42:06
  4. Dorota USTIANOWSKA - 00:42:31
  5. Izabela WIERZCHOWSKA - 00:42:41
  6. Paulina WALCZAK - 00:42:39

pomiar czasu: Pulsar Sport

01 maja 2017 w ramach V Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 705 zawodników, 179 pań i 526 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz GIŻYŃSKI - 01:06:54
  2. Maciej GÓRNY - 01:16:45
  3. Mariusz ZIÓŁKOWSKI - 01:17:56
  4. Klaudiusz WALENDZIAK - 01:19:33
  5. Wojciech OLIŃSKI - 01:20:05
  6. Mariusz WOJDYŁO - 01:20:21

Kobiety

  1. Arleta MELOCH - 01:23:00
  2. Barbara BĄCZEK-MOTAŁA - 01:28:54
  3. Karolina GIŻYŃSKA - 01:32:12
  4. Julita ŻUKOTYŃSKA - 01:34:03
  5. Joanna DEPUTAT - 01:34:16
  6. Grażyna JASZCZERSKA - 01:36:47

pomiar czasu: Datasport

01 maja 2017 w ramach 35. Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 675 zawodników, 182 pań i 493 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:31:29
  2. Pavlo VERETSKYI - 00:31:31
  3. Sylwester KUSTER - 00:31:44
  4. Piotr DROBNIK - 00:32:29
  5. Andrzej NOWAK - 00:32:32
  6. Paweł MATNER - 00:33:52

Kobiety

  1. Olga OCHAL - 00:34:18
  2. Valentyna KILIARSKA - 00:36:48
  3. Ewa KUCHARSKA - 00:37:22
  4. Aleksandra JACHIMCZYK - 00:39:53
  5. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:37
  6. Anna RYGUULA - 00:41:05

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 24 pań i 100 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MYŚLAK - 01:17:46
  2. Marek KOWALCZYK - 01:20:08
  3. Mirosław GOLECKI - 01:21:18
  4. Piotr SZTOLCMAN - 01:23:00
  5. Marcin KLONOWSKI - 01:23:17
  6. Damian CHOJNICKI - 01:23:33

Kobiety

  1. Joanna BARTKOWSKA - 01:33:27
  2. Agnieszka ZAKRZEWICZ-PODLECKA - 01:39:13
  3. Beata JAROCKA - 01:44:28
  4. Aleksandra GALCZAK - 01:44:43
  5. Wioletta PALACZ - 01:45:14
  6. Elżbieta STAWARSKA - 01:46:06

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 75 zawodników, 27 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:34:28
  2. Andrzej JARANOWSKI - 00:35:20
  3. Marcin GÓRALSKI - 00:35:42
  4. Paweł ZIĘGIELEWSKI - 00:36:03
  5. Paweł DZIERLIŃSKI - 00:37:10
  6. Krzysztof RETECKI - 00:39:31

Kobiety

  1. Dorota PAWŁOWSKA - 00:41:33
  2. Dorota SZTUCKA - 00:48:16
  3. Monika ADAMCZYK - 00:49:13
  4. Adrianna STYKAŁA - 00:50:14
  5. Magdalena STYKAŁA - 00:50:14
  6. Monika HODUKIEWICZ - 00:51:28

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 14 pań i 110 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł KOSEK - 02:39:06
  2. Adam MANIAK - 02:53:07
  3. Łukasz DZIĄDZIAK - 02:56:23
  4. Tomasz JABŁOŃSKI - 03:03:06
  5. Jerzy STEC - 03:03:31
  6. Marek BEDNORZ - 03:06:54

Kobiety

  1. Anna ZACZYŃSKA - 03:27:13
  2. Ola ŻELAZOWSKA - 03:52:35
  3. Joanna BANACH - 03:55:10
  4. Ewa PASTUSZEŃKO - 03:56:43
  5. Jadwiga SOWIŃSKA - 04:00:32
  6. Magdalena BŁOCHOWIAK - 04:08:20

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 10.5 km.
Bieg ukończyło 267 zawodników, 104 pań i 163 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz SOBCZYK - 00:34:47
  2. Bartosz ROSKOSZ - 00:35:59
  3. Adam AMBROZIK - 00:36:17
  4. Leszek KONONOWICZ - 00:36:21
  5. Daniel DANIELECKI - 00:36:38
  6. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:36:44

Kobiety

  1. Anna WIĘCEK - 00:40:35
  2. Marzanna BARYŁA - 00:43:26
  3. Aneta KOSARZYCKA - 00:45:26
  4. Ewa ZENDWALEWICZ - 00:47:12
  5. Helena GAWRYLUK - 00:47:22
  6. Anna SALETA - 00:48:58

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów

  • Max96 ocenił 6. Bieg Wegański
    Ocena ogólna: 8
    Sceneria: 7
    Atmosfera: 8
    Wartość: 5
    Czy wystartujesz znowu: 8
    Szanse na życiówkę: 5
    Organizacja: 6
    Dla początkujących: 4

  • kasia.bezko@wp.pl ocenił I Bieg Cysterski
    Ocena ogólna: 8
    Sceneria: 8
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 1
    Organizacja: 8
    Dla początkujących: 3

    Super fajnie było za rok jestem

  • XXXXXX ocenił Bieg Zbója
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 10
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 10