Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów

Wyniki z zawodów biegowych

Data Zawody Miejsce Dystans Mężczyźni Kobiety Ukończyło
07/06
sob
IX Bieg Filipidesa Pasłęk
warmińsko-mazurskie
10 km 00:30:32 00:37:44 261
(210 51)
?
07/06
sob
3. Mróz Śrem Półmaraton Śrem
wielkopolskie
21.1 km 01:14:16 01:23:52 614
(505 109)
?
07/06
sob
Ursus Biega Warszawa
mazowieckie
10 km 00:34:26 00:43:10 339
(272 67)
?
07/06
sob
VIII Półmaraton Kietrz & Rohov Kietrz
opolskie
21.1 km 01:12:05 01:26:02 401
(345 56)
?
01/06
niedz
III Wolsztyńska Dziesiątka Wolsztyn
wielkopolskie
10 km 00:32:10 00:39:17 932
(668 264)
?
01/06
niedz
II Perły Małopolski - Pieniński Park Narodowy Szczawnica
małopolskie
3 km 0:10:32.85 0:11:37.83 90
(55 35)
?
01/06
niedz
II Perły Małopolski - Pieniński Park Narodowy Szczawnica
małopolskie
21 km 1:33:20.72 1:58:30.97 218
(177 41)
?
01/06
niedz
II Perły Małopolski - Pieniński Park Narodowy Szczawnica
małopolskie
10 km 0:43:05.51 0:58:49.12 260
(163 97)
?
01/06
niedz
Bieg Zielonki Zielonki
małopolskie
5 km 00:18:28 00:27:20 30
(21 9)
?
01/06
niedz
Bieg Zielonki Zielonki
małopolskie
10 km 00:38:10 00:40:34 80
(66 14)
?
01/06
niedz
Bieg Słoneczny Radom
mazowieckie
10 km 00:32:07 00:39:00 265
(224 41)
?
01/06
niedz
Bieg Słoneczny Radom
mazowieckie
5 km 00:15:00 00:19:24 238
(146 92)
?
01/06
niedz
XVIII Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie Murowana Goślina
wielkopolskie
21.1 km 01:14:21 01:29:23 357
(300 57)
?
01/06
niedz
1. Pruszkowski Bieg Wolności Pruszków
mazowieckie
10 km 00:34:03 00:42:28 475
(365 110)
?
31/05
sob
Jantarowy Przełaj Jantar
pomorskie
10 km 0:38:16 0:50:10 123
(92 31)
?
31/05
sob
21 Bieg Górski na Ślężę Sobótka
dolnośląskie
5 km 00:25:38 00:30:33 498
(418 80)
?
31/05
sob
III Kaszubska Piętnastka Luzino
pomorskie
15 km 00:51:10 00:59:17 350
(273 77)
?
31/05
sob
I Ultramaraton Podkarpacki Rzeszów
podkarpackie
110 km 10:46:46 11:57:17 64
(60 4)
?
31/05
sob
I Ultramaraton Podkarpacki Rzeszów
podkarpackie
70 km 06:01:22 08:03:45 151
(136 15)
?
27/05
wt
Monte Kazura - bieg 2 Warszawa
mazowieckie
5 km 00:22:16 00:29:58 84
(73 11)
?
25/05
niedz
26 Biegi im.Tomasza Hopfera Janowiec Wielkopolski
kujawsko-pomorskie
10 km 00:31:43 00:38:02 205
(158 47)
?
25/05
niedz
II Bieg Przełajowy Doliną Noteci Nakło n. Notecią
kujawsko-pomorskie
15 km 00:55:19 01:05:38 233
(190 43)
?
25/05
niedz
Giżyckie 5-10-15 Giżycko
warmińsko-mazurskie
5 km 0:15:13 0:17:42 107
(54 53)
?
25/05
niedz
Giżyckie 5-10-15 Giżycko
warmińsko-mazurskie
10 km 0:35:11 0:39:18 95
(67 28)
?
25/05
niedz
Giżyckie 5-10-15 Giżycko
warmińsko-mazurskie
15 km 0:55:09 1:08:10 68
(57 11)
?
25/05
niedz
I Jastrzębski Bieg Kobiet Jastrzębie-Zdrój
śląskie
5.5 km 00:19:22 00:19:22 371
(0 371)
?
24/05
sob
Mistrzostwa Polski w biegu na 10000m Postomino
zachodniopomorskie
B 16
(9 7)
24/05
sob
12. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run Łódź
łódzkie
10 km 00:30:03 00:34:23 2954
(2152 802)
?
24/05
sob
XXXI Półmaraton Solan Nowa Sól
lubuskie
21.1 km 01:08:20 01:23:24 548
(471 77)
?
24/05
sob
III Piętnastka im. Macieja Frankiewicza Poznań
wielkopolskie
15 km 00:53:55 01:07:29 148
(111 37)
?
24/05
sob
II Półmaraton Świętoszowski Świętoszów
dolnośląskie
21.1 km 01:42:04 01:42:04 45
(36 9)
?
24/05
sob
II Bieg Konopielki Juchnowiec Kościelny
podlaskie
10 km 0:33:45 0:41:25 157
(131 26)
?
24/05
sob
II Podkowiańska Dycha Podkowa Leśna
mazowieckie
2.5 km 0:09:44 0:09:51 84
(45 39)
?
24/05
sob
V Kwidzyński Bieg Papiernika Kwidzyn
pomorskie
10 km 00:30:24 00:36:31 2251
(1708 543)
?
24/05
sob
II Podkowiańska Dycha Podkowa Leśna
mazowieckie
10 km 0:36:01 0:43:52 535
(392 143)
?
24/05
sob
Bieg dookoła ZOO Gdańsk
pomorskie
10 km 00:34:22 00:45:28 361
(253 108)
?
18/05
niedz
V Działoszyńska Dziesiątka Działoszyn
łódzkie
10 km 00:32:53 00:35:49 200
(163 37)
?
18/05
niedz
Bieg Lwa Tarnowo Podgórne
wielkopolskie
21.1 km 01:04:40 01:17:27 1067
(830 237)
?
18/05
niedz
Bieg Lwa Tarnowo Podgórne
wielkopolskie
7.3 km 00:23:00 00:32:04 271
(135 136)
?
18/05
niedz
2 Kurdeszowa (Za)Dyszka w Kostrzynie Kostrzyn
wielkopolskie
10 km 00:33:28 00:39:25 377
(279 98)
?
18/05
niedz
Wyszkowski Uliczny Bieg 100-lecia Wyszków
mazowieckie
10 km 00:35:36 00:46:46 90
(78 12)
?
18/05
niedz
Wyszkowski Uliczny Bieg 100-lecia Wyszków
mazowieckie
5 km 00:16:45 00:23:36 129
(85 44)
?
18/05
niedz
Bieg Górski na Wieżycę Szymbark
pomorskie
10 km 0:33:32 0:42:28 219
(176 43)
?
18/05
niedz
Biegi o "Błękitną Wstęgę Wisły" Puławy
lubelskie
5 km 00:18:55 00:22:56 29
(16 13)
?
18/05
niedz
Biegi o "Błękitną Wstęgę Wisły" Puławy
lubelskie
10 km 00:32:05 00:41:50 77
(62 15)
?
18/05
niedz
22 Bieg Fiata Bielsko-Biała
śląskie
10 km 00:29:20 00:33:22 1151
(903 248)
?
18/05
niedz
Bieg 10-lecia Kalisz
wielkopolskie
10 km 00:37:40 00:45:06 57
(49 8)
?
18/05
niedz
13. Cracovia Maraton Kraków
małopolskie
42.2 km 02:15:17 02:38:06 5378
(4698 680)
?
18/05
niedz
LCJRun Łódź
łódzkie
5 km 00:16:13 00:20:14 746
(540 206)
?

07 czerwca 2014 w ramach IX Bieg Filipidesa odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 261 zawodników, 51 pań i 210 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Munywoki Joshua MAINGI - 00:30:32
  2. Sergii OKSENIUK - 00:30:45
  3. Wladislaw PRAMAU - 00:31:24
  4. Yurii KAPTSERAV - 00:31:32
  5. Oleksandr HOLOVNTSKYY - 00:31:40
  6. Radosław DUDYCZ - 00:31:50

Kobiety

  1. Kateryna KARMARENKO - 00:37:44
  2. Svetlana SEPELEVA - 00:37:45
  3. Kamila POBŁOCKA - 00:38:15
  4. Volha KAMINSKAYA - 00:39:59
  5. Dorota PAWŁOWSKA - 00:40:03
  6. Martyna WARDA - 00:40:10

pomiar czasu: STS-Timing

07 czerwca 2014 w ramach 3. Mróz Śrem Półmaraton odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 614 zawodników, 109 pań i 505 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Elisha Kiprotich SAWE - 01:14:16
  2. Mathew Kiptanui KIBET - 01:14:25
  3. Abel Kibet ROP - 01:14:38
  4. Rafał KOŁODZIK - 01:18:43
  5. Radosław LUDZKOWSKI - 01:21:00
  6. Jacek TROCIŃSKI - 01:22:08

Kobiety

  1. Gladys Jepkurui BIWOTT - 01:23:52
  2. Snizhana RYBAK - 01:24:13
  3. Krystyno BOGOMIAGKOVA - 01:27:57
  4. Olena PETROVA - 01:32:43
  5. Monika KACZANOWSKA - 01:37:50
  6. Katarzyna TELUS - 01:40:23

pomiar czasu: Datasport

07 czerwca 2014 w ramach Ursus Biega odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 339 zawodników, 67 pań i 272 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrii PAVELKO - 00:34:26
  2. Maciek ŁUKASIEWICZ - 00:35:03
  3. Ryszard PRZEPIÓRA - 00:35:03
  4. Marek GALINSKI - 00:35:42
  5. Paweł OLSZEWSKI - 00:36:22
  6. Fabian FLOVEL - 00:36:23

Kobiety

  1. Katarzyna STEFANSKA - 00:43:10
  2. Agnieszka KOLANO - 00:43:18
  3. Karolina GMAJ - 00:44:21
  4. Dominika WILINSKA - 00:44:30
  5. Monika STROBIN - 00:44:47
  6. Monika PIASECKA - 00:47:20

pomiar czasu: Ultimasport.pl

07 czerwca 2014 w ramach VIII Półmaraton Kietrz & Rohov odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 401 zawodników, 56 pań i 345 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Siergiej KROWLAJDIS - 01:12:05
  2. Oleksandr LABZIUK - 01:12:13
  3. Volodymir MOLINSKYI - 01:13:23
  4. Piotr MAGIERA - 01:14:11
  5. Wojciech BACZYŃSKI - 01:15:40
  6. Tomasz WINKLER - 01:16:27

Kobiety

  1. Natalia NAGIRNJAK - 01:26:02
  2. Sandra MIKOŁAJCZYK - 01:28:03
  3. Aleksandra JACHIMCZYK - 01:28:36
  4. Joanna OLCHAWA - 01:32:53
  5. Katarzyna KOZAK - 01:35:31
  6. Justyna KOCZUŁA - 01:36:35

pomiar czasu: Datasport

01 czerwca 2014 w ramach III Wolsztyńska Dziesiątka odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 932 zawodników, 264 pań i 668 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam DRACZYŃSKI - 00:32:10
  2. Oleksii GONCHA - 00:32:14
  3. Sergiej KROWLAJDIS - 00:32:15
  4. Piotr HUMERSKI - 00:34:45
  5. Karol CZĄSTKA - 00:34:48
  6. Bartosz FEIFER - 00:34:58

Kobiety

  1. Natalia LEHONKOVA - 00:39:17
  2. Dorota PRZYBYSZ - 00:39:33
  3. Agnieszka GRAD-RYBIŃSKA - 00:40:15
  4. Katarzyna PIETRUSZKA - 00:41:07
  5. Karolina CHABROS - 00:43:38
  6. Joanna KLOCEK - 00:44:36

pomiar czasu: Datasport

01 czerwca 2014 w ramach II Perły Małopolski - Pieniński Park Narodowy odbył się bieg na 3 km.
Bieg ukończyło 90 zawodników, 35 pań i 55 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon GRZYBCZYK - 0:10:32.85
  2. Marcin ŁOJAS - 0:10:55.32
  3. Robert MIODOŃSKI - 0:10:58.87
  4. Dawid OGRABEK - 0:11:03.42
  5. Marcin MIKOŁAJCZYK - 0:11:08.75
  6. Michał SZPUNAR - 0:11:36.98

Kobiety

  1. Wioleta SZYMAŁA - 0:11:37.83
  2. Justyna NOWAK - 0:12:19.01
  3. Karolina KĘDER - 0:12:22.92
  4. Kinga ZAŁAZIŃSKA - 0:12:35.24
  5. Magdalena KOŁOCH - 0:13:17.68
  6. Karolina GANCARCZYK - 0:13:49.22

pomiar czasu: HarperSOFT

01 czerwca 2014 w ramach II Perły Małopolski - Pieniński Park Narodowy odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 218 zawodników, 41 pań i 177 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz GORCZYCA - 1:33:20.72
  2. Piotr BIERNAWSKI - 1:43:24.37
  3. Sylwester PÓŁTORAK - 1:44:55.62
  4. Piotr MĘDOŃ - 1:47:52.24
  5. Dariusz WILK - 1:48:59.91
  6. Tomasz PASEK - 1:52:36.62

Kobiety

  1. Olga ŁYJAK - 1:58:30.97
  2. Natalia TOMASIAK - 2:06:17.28
  3. Justyna KURCZAB - 2:13:04.45
  4. Ewelina KAPUSTA - 2:16:07.84
  5. Jolanta OBRAŁ - 2:16:19.20
  6. Magdalena MALEC - 2:21:47.73

pomiar czasu: HarperSOFT

01 czerwca 2014 w ramach II Perły Małopolski - Pieniński Park Narodowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 260 zawodników, 97 pań i 163 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dariusz MAREK - 0:43:05.51
  2. Krzysztof TROJANOWSKI - 0:43:33.94
  3. Marcin MICHALEC - 0:45:27.79
  4. Norbert JACHYMCZYK - 0:45:30.69
  5. Jacek WOJNAROWSKI - 0:45:37.22
  6. Rafał ŻAK - 0:46:31.79

Kobiety

  1. Justyna DZIADOŃ - 0:58:49.12
  2. Bogusława SIWA-ZYCH - 0:59:29.82
  3. Kinga PACHURA - 0:59:45.61
  4. Edyta OLCON - 1:00:36.17
  5. Ewa BARAN-GĄDEK - 1:02:26.74
  6. Katarzyna FRĄCZYSTA - 1:03:18.41

pomiar czasu: HarperSOFT

01 czerwca 2014 w ramach Bieg Zielonki odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 30 zawodników, 9 pań i 21 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał RADWAN - 00:18:28
  2. Marek MIZUR - 00:20:09
  3. Michał SZYMEL - 00:20:10
  4. Wojtek PRZĘCZEK - 00:20:40
  5. Michał MISTELA - 00:21:05
  6. Radosław BILSKI - 00:21:25

Kobiety

  1. Helena STOCKA - 00:27:20
  2. Marta WICHEREK - 00:30:51
  3. Marzena GULBA - 00:31:47
  4. Elżbieta KUREK - 00:33:47
  5. Aleksandra KUREK - 00:33:54
  6. Magdalena DREŻEWSKA - 00:33:58

01 czerwca 2014 w ramach Bieg Zielonki odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 80 zawodników, 14 pań i 66 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz OPIAŁ - 00:38:10
  2. Lukasz DULIŃSKI - 00:38:59
  3. Damian STAWIARSKI - 00:40:09
  4. Michał WARDZAŁA - 00:40:28
  5. Piotr MAJCHER - 00:40:37
  6. Artur KIJANKA - 00:41:21

Kobiety

  1. Agnieszka CADER - 00:40:34
  2. Monika NOWAK - 00:50:58
  3. Aleksandra FIGIEL - 00:55:36
  4. Beata MAJCHER - 00:56:25
  5. Katarzyna KOCIAŁKOWSKA - 00:58:25
  6. Anna ROLA - 00:59:43

01 czerwca 2014 w ramach Bieg Słoneczny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 265 zawodników, 41 pań i 224 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Siergiej FISKOVICZ - 00:32:07
  2. Michał JAGIEŁO - 00:35:02
  3. Łukasz PAWIŃSKI - 00:35:44
  4. Piotr KANIEWSKI - 00:35:55
  5. Paweł KAMUSIŃSKI - 00:35:59
  6. Karol GRABDA - 00:36:19

Kobiety

  1. Karolina WAŚNIEWSKA - 00:39:00
  2. Kinga BRZOSZKIEWICZ - 00:44:43
  3. Aleksandra TUSIŃSKA - 00:45:44
  4. Anna RAKOWSKA-SKORA - 00:46:07
  5. Katarzyna DOMAŃSKA - 00:46:10
  6. Monika SADOWSKA - 00:46:50

pomiar czasu: Datasport

01 czerwca 2014 w ramach Bieg Słoneczny odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 238 zawodników, 92 pań i 146 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Pavel VERECKIY - 00:15:00
  2. Mateusz KACZOR - 00:15:04
  3. Damian KRZOSEK - 00:15:48
  4. Mateusz DĘBSKI - 00:16:18
  5. Bartłomiej WÓJCIK - 00:16:50
  6. Adam KOBYŁKA - 00:16:57

Kobiety

  1. Klaudia KOTAŃSKA - 00:19:24
  2. Milena CZUBAK - 00:20:49
  3. Ewelina PŁATOS - 00:20:58
  4. Majka DYONIZIAK - 00:23:12
  5. Wiktoria WARDA - 00:23:44
  6. Dorota GÓRSKA - 00:24:02

pomiar czasu: Datasport

01 czerwca 2014 w ramach XVIII Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 357 zawodników, 57 pań i 300 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek DZIĘGIELEWSKI - 01:14:21
  2. Przemysław GIŻYŃSKI - 01:14:27
  3. Krzysztof GÓRNY - 01:14:42
  4. Klaudiusz KOZŁOWSKI - 01:15:29
  5. Sebastian BONCLER - 01:16:58
  6. Jarosław BŁASZCZYK - 01:17:45

Kobiety

  1. Karolina GÓRNA - 01:29:23
  2. Iliana JOPEK-LUBIK - 01:31:08
  3. Aleksandra DZIERZKOWSKA - 01:33:18
  4. Katarzyna BESZ-MALINOWSKA - 01:33:20
  5. Arleta LUDWICZAK - 01:33:24
  6. Maria ORŁOWSKA - 01:33:25

pomiar czasu: Datasport

01 czerwca 2014 w ramach 1. Pruszkowski Bieg Wolności odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 475 zawodników, 110 pań i 365 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kuśmierz SYLWESTER - 00:34:03
  2. Jurewicz DARIUSZ - 00:34:11
  3. Świerdzewski DAMIAN - 00:34:37
  4. Galiński MAREK - 00:35:10
  5. Kruszyński GRZEGORZ - 00:36:27
  6. Michałowski DANIEL - 00:38:04

Kobiety

  1. Kamień DOROTA - 00:42:28
  2. Stefańska KATARZYNA - 00:42:49
  3. Szewczykowska ANNA - 00:43:02
  4. Rosińska BARBARA - 00:44:27
  5. Ziółkowska PAULINA - 00:45:12
  6. Strobin MONIKA - 00:45:59

pomiar czasu: Plus Timing

31 maja 2014 w ramach Jantarowy Przełaj odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 123 zawodników, 31 pań i 92 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz ORŁOWSKI - 0:38:16
  2. Seweryn JAŻDŻEWSKI - 0:39:45
  3. Piotr SANECKI - 0:40:17
  4. Waldemar DUDEK - 0:40:48
  5. Zenon KASZUBOWSKI - 0:41:18
  6. Andrzej STEFAŃSKI - 0:41:20

Kobiety

  1. Katarzyna KONKEL - 0:50:10
  2. Anna RZEPECKA - 0:51:57
  3. Aleksandra KACZMAREK-BYZDRA - 0:52:45
  4. Monika BOETTCHER - 0:54:01
  5. Izabela HAFTKOWSKA - 0:54:01
  6. Olga SZYMKOWIAK - 0:54:13

pomiar czasu: Elektroniczne Zapisy

31 maja 2014 w ramach 21 Bieg Górski na Ślężę odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 498 zawodników, 80 pań i 418 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr ŁOBODZIŃSKI - 00:25:38
  2. Kamil JASTRZEBSKI - 00:26:07
  3. Piotr CZAPLA - 00:26:09
  4. Sylwester LEPIARZ - 00:26:33
  5. Bartosz KAROŃ - 00:26:52
  6. Bartosz GORCZYCA - 00:27:15

Kobiety

  1. Dominika WIŚNIEWSKA-ULFIK - 00:30:33
  2. Anna CELIŃSKA - 00:31:25
  3. Danuta PISKOROWSKA - 00:32:28
  4. Izabela ZATORSKA - 00:33:24
  5. Maria CEBO - 00:34:04
  6. Dagmara DZIUK - 00:34:39

pomiar czasu: Datasport

31 maja 2014 w ramach III Kaszubska Piętnastka odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 350 zawodników, 77 pań i 273 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz WIRKUS - 00:51:10
  2. Michał ROLBIECKI - 00:51:32
  3. Błażej KRÓL - 00:53:05
  4. Rafał KOŁODZIK - 00:54:41
  5. Edmund KRAMARZ - 00:55:07
  6. Łukasz KUROPATWA - 00:55:56

Kobiety

  1. Antonina RYCHTER - 00:59:17
  2. Joanna SCHAB - 01:02:54
  3. Maria MAJ-ROKSZ - 01:04:47
  4. Angelika LIŃSKA - 01:07:19
  5. Jagoda KUBIAK - 01:07:18
  6. Agata KRAMARZ - 01:08:38

pomiar czasu: Domtel-Sport

31 maja 2014 w ramach I Ultramaraton Podkarpacki odbył się bieg na 110 km.
Bieg ukończyło 64 zawodników, 4 pań i 60 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Maciej WIĘCEK - 10:46:46
  2. Józef KUBIK - 11:21:34
  3. Tomasz KULIŃSKI - 11:40:20
  4. Grzegorz POŻAK - 12:42:15
  5. Grzegorz SUROWIEC - 12:43:33
  6. Józef KLIMASZ - 12:46:08

Kobiety

  1. Patrycja BEREZNOWSKA - 11:57:17
  2. Violetta DOMARADZKA - 14:40:07
  3. Iwona JASIC - 15:31:48
  4. Joanna BIAŁA - 15:38:31

pomiar czasu: Chrono Track

31 maja 2014 w ramach I Ultramaraton Podkarpacki odbył się bieg na 70 km.
Bieg ukończyło 151 zawodników, 15 pań i 136 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz KOMISARZ - 06:01:22
  2. Krzysztof WIERNUSZ - 06:06:38
  3. Dariusz TRENER - 06:16:32
  4. Marek ŻUK - 06:17:52
  5. Robert PREISNER - 06:19:20
  6. Robert KORAB - 06:23:35

Kobiety

  1. Justyna KĘPA - 08:03:45
  2. Anna MĄCZKA - 08:35:16
  3. Maria BOCHENEK - 08:48:47
  4. Katarzyna JAKUBOWICZ - 09:03:32
  5. Beata FIUK - 09:03:35
  6. Katarzyna ŻEBRAKOWSKA - 09:03:53

pomiar czasu: Chrono Track

27 maja 2014 w ramach Monte Kazura - bieg 2 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 84 zawodników, 11 pań i 73 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz BLADOS - 00:22:16
  2. Kamil LEŚNIAK - 00:23:11
  3. Jakub WOLSKI - 00:23:22
  4. Maciej GRABOWSKI - 00:23:41
  5. Tomasz ROSZKOWSKI - 00:24:05
  6. Rafał BUDNICKI - 00:24:29

Kobiety

  1. Magdalena OSTROWSKA-DOŁĘGOWSKA - 00:29:58
  2. Violetta DOMARADZKA - 00:31:46
  3. Patrycja DETTLAFF - 00:32:48
  4. Jolanta WAGNER - 00:33:47
  5. Katarzyna KARPA - 00:34:55
  6. Magda SOŁTYS - 00:35:00

25 maja 2014 w ramach 26 Biegi im.Tomasza Hopfera odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 205 zawodników, 47 pań i 158 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil SIERACKI - 00:31:43
  2. Oleksei GONCHAR - 00:32:22
  3. Yuriy BLAHODIR - 00:32:33
  4. Bartosz WILIGALSKI - 00:33:35
  5. Łukasz BANASZAK - 00:34:05
  6. Maciej ŁUCYK - 00:35:21

Kobiety

  1. Nataliya LEHONKOVA - 00:38:02
  2. Switlana OLIINYK - 00:38:13
  3. Andżelika DZIĘGIEL - 00:39:19
  4. Ewa PEKSA - 00:41:09
  5. Maria ORŁOWSKA - 00:43:02
  6. Arleta LUDWICZAK - 00:44:26

pomiar czasu: Datasport

25 maja 2014 w ramach II Bieg Przełajowy Doliną Noteci odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 233 zawodników, 43 pań i 190 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz KRYSKE - 00:55:19
  2. Damian PIERNIKOWSKI - 00:57:00
  3. Krzysztof ŚLIGA - 00:57:19
  4. Grzegorz MACZYŃSKI - 00:58:49
  5. Piotr HORODYSKI - 01:01:01
  6. Maciej MEYER - 01:01:10

Kobiety

  1. Anna ARSENIUK - 01:05:38
  2. Elżbieta NAGÓRSKA - 01:12:08
  3. Agnieszka MAGUSIAK - 01:14:52
  4. Sylwia CHMARA - 01:15:07
  5. Paulina JĘDRZEJCZYK - 01:17:28
  6. Anna BZDAWKA-OSIŃSKA - 01:18:15

pomiar czasu: STS-Timing

25 maja 2014 w ramach Giżyckie 5-10-15 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 107 zawodników, 53 pań i 54 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Damian PIETERCZYK - 0:15:13
  2. Pavel MASHEI - 0:15:52
  3. Dariusz JUREWICZ - 0:16:20
  4. Wojciech GRĄDZKI - 0:16:35
  5. Szymon LIPIŃSKI - 0:17:25
  6. Marcin ECHTA - 0:17:51

Kobiety

  1. Irena SOMOVA - 0:17:42
  2. Natallia PALONNIKAVA - 0:18:31
  3. Maria WOJDA - 0:19:32
  4. Aneta JACUKEVIČ - 0:19:46
  5. Julia ADASIEWICZ - 0:20:31
  6. Emilia WOŁYNIEC - 0:21:03

pomiar czasu: Domtel-Sport

25 maja 2014 w ramach Giżyckie 5-10-15 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 95 zawodników, 28 pań i 67 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Igor TSETSERUKOU - 0:35:11
  2. Bartek OSIOR - 0:35:55
  3. Daniel KOCHNA - 0:38:42
  4. Maciej WARNO - 0:39:57
  5. Dawid KARNIŁOWICZ - 0:40:09
  6. Sławomir MĄKA - 0:40:33

Kobiety

  1. Halina KARRAKSERICH - 0:39:18
  2. Alina GRĄDEK - 0:49:09
  3. Sylwia CYMEK - 0:49:35
  4. Karolina WOJNAROWSKA - 0:51:04
  5. Janina RADOMSKA - 0:51:06
  6. Iwona MASIAK - 0:52:06

pomiar czasu: Domtel-Sport

25 maja 2014 w ramach Giżyckie 5-10-15 odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 68 zawodników, 11 pań i 57 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Henadz VERKHAVODKIN - 0:55:09
  2. Paweł PSZCZÓŁKOWSKI - 0:55:46
  3. Mariusz PARDO - 0:58:58
  4. Wojciech OMIELAN - 1:00:26
  5. Kamil LULLIS - 1:00:50
  6. Marek MAKOWSKI - 1:01:17

Kobiety

  1. Beata POKRZYWIŃSKA - 1:08:10
  2. Olga KĘDZIERSKA - 1:13:47
  3. Marta ŻABICKA - 1:16:56
  4. Sandra KOPICZKO - 1:21:51
  5. Danuta KASIŃSKA - 1:24:49
  6. Bożena RUSZCZYK - 1:29:34

pomiar czasu: Domtel-Sport

25 maja 2014 w ramach I Jastrzębski Bieg Kobiet odbył się bieg na 5.5 km.
Bieg ukończyło 371 zawodników, 371 pań i 0 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

Kobiety

  1. Wioletta FRANKIEWICZ - 00:19:22
  2. Ewa KUCHARSKA - 00:20:09
  3. Gabriela ROLKA - 00:20:46
  4. Dagmara DZIUK - 00:20:52
  5. Edyta LEWANDOWSKA - 00:20:57
  6. Patrycja WŁODARCZYK - 00:21:02

pomiar czasu: Datasport

24 maja 2014 w ramach Mistrzostwa Polski w biegu na 10000m odbył się bieg na 10000 m.
Bieg ukończyło 9 zawodników, 0 pań i 9 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Yared SHEGUMO - 30:18.77
  2. Adam NOWICKI - 30:19.47
  3. Marek KOWALSKI - 30:22.83
  4. Andrzej ROGIEWICZ - 30:27.90
  5. Michał SMALEC - 30:35.33
  6. Damian KABAT - 30:37.10

pomiar czasu: Domtel-Sport

24 maja 2014 w ramach 12. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 2954 zawodników, 802 pań i 2152 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Joshua MAINGI MUNYWO - 00:30:03
  2. Edwin KIRUI - 00:30:06
  3. Mosesa BOWENA - 00:30:07
  4. Andriy MELNYK - 00:31:00
  5. Dmytro DIDOVODIUK - 00:31:02
  6. Vladislav PRAMAU - 00:31:11

Kobiety

  1. Lilia FISKOWICZ - 00:34:23
  2. Agnieszka MIERZEJEWSKA - 00:34:28
  3. Monika KACZMAREK - 00:36:52
  4. Olena PETROVA - 00:37:44
  5. Dominika STELMACH - 00:38:12
  6. Katarzyna WERNER - 00:39:46

pomiar czasu: Datasport

24 maja 2014 w ramach Mistrzostwa Polski w biegu na 10000m odbył się bieg na 10000 m.
Bieg ukończyło 7 zawodników, 7 pań i 0 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

Kobiety

  1. Marta KRAWCZYŃSKA - 34:31.81
  2. Monika STEFANOWICZ - 34:42.12
  3. Justyna KORYTKOWSKA - 35:21.03
  4. Angelika MACH - 35:22.64
  5. Kamila POBŁOCKA - 36:30.97
  6. Mariola ŚLUSARCZYK - 36:40.39

pomiar czasu: Domtel-Sport

24 maja 2014 w ramach XXXI Półmaraton Solan odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 548 zawodników, 77 pań i 471 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mykhaylo IVERUK - 01:08:20
  2. Adam DRACZYŃSKI - 01:09:10
  3. Oleksii GONCHAR - 01:11:18
  4. Marcin ZAGÓRNY - 01:11:39
  5. Karol CZĄSTKA - 01:14:11
  6. Jarosław DRUCIAREK - 01:14:38

Kobiety

  1. Nataliya LEHONKOVA - 01:23:24
  2. Wioletta PADUSZYŃSKA - 01:24:27
  3. Anna POGORZELSKA - 01:29:55
  4. Anna PAWŁOWSKA - 01:32:49
  5. Ewa PADUCH - 01:34:07
  6. Katarzyna KACZMAREK - 01:38:35

24 maja 2014 w ramach III Piętnastka im. Macieja Frankiewicza odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 148 zawodników, 37 pań i 111 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz NAPIERAŁA - 00:53:55
  2. Radosław PLUCIŃSKI - 00:57:09
  3. Przemysław WALEWSKI - 00:58:04
  4. Mateusz JAŚNIEWICZ - 00:58:47
  5. Jędrzej FRENCEL - 00:59:25
  6. Bartosz ALEKSANDROWICZ - 00:59:44

Kobiety

  1. Katarzyna BESZ-MALINOWSKA - 01:07:29
  2. Marta KASPROWICZ - 01:11:52
  3. Dorota PRZYBYLAK - 01:14:40
  4. Karolina PIETRZAK - 01:15:46
  5. Gabriela MARYKA - 01:15:47
  6. Hanna MICHALAK-TOMCZAK - 01:15:55

pomiar czasu: Plus Timing

24 maja 2014 w ramach II Półmaraton Świętoszowski odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 45 zawodników, 9 pań i 36 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz PLESIŃSKI - 01:18:41
  2. Janusz FAJGER - 01:25:26
  3. Paweł SADOWSKI - 01:25:47
  4. Tomasz LACHOWICZ - 01:29:32
  5. Przemysław POPŁAWSKI - 01:31:57
  6. Paweł SROKA - 01:33:14

Kobiety

  1. Bożena MORAWSKA - 01:42:04
  2. Anna ŚWIERK - 01:48:32
  3. Edyta WRZESZCZ - 01:49:36
  4. Łucja KACZMAREK - 02:00:30
  5. Karola MICHALCZAK - 02:03:05
  6. Emilia DYKSZAK - 02:03:41

pomiar czasu: Czasomierzyk

24 maja 2014 w ramach II Bieg Konopielki odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 157 zawodników, 26 pań i 131 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bogusław ANDRZEJUK - 0:33:45
  2. Przemysław DĄBROWSKI - 0:34:02
  3. Andrzej LEOŃCZUK - 0:34:27
  4. Damian ŚWIERDZIEWSKI - 0:35:39
  5. Karol HOŁOWIENKO - 0:36:57
  6. Grzegorz POPŁAWSKI - 0:37:15

Kobiety

  1. Beata LUPA - 0:41:25
  2. Monika SUCHAR - 0:45:18
  3. Anna GOSK - 0:47:30
  4. Bożena OSTROWSKA - 0:49:25
  5. Sylwia CYMEK - 0:51:37
  6. Marta ZAJKOWSKA - 0:51:56

pomiar czasu: Domtel-Sport

24 maja 2014 w ramach II Podkowiańska Dycha odbył się bieg na 2.5 km.
Bieg ukończyło 84 zawodników, 39 pań i 45 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bruno NOWAKOWSKI - 0:09:44
  2. Krzysztof KOWALSKI - 0:09:47
  3. Łukasz SYRWID - 0:10:12
  4. Łukasz KOŁACZ - 0:10:20
  5. Piotr PTASZYŃSKI - 0:10:29
  6. William PEBERDY - 0:10:49

Kobiety

  1. Aleksandra MISARKO - 0:09:51
  2. Karolina WASZCZAK - 0:11:43
  3. Sylwia KIEŁCZYKOWSKA - 0:11:52
  4. Marzena KRUSZYŃSKA - 0:12:07
  5. Helena ŻÓŁTOWSKA - 0:12:21
  6. Zofia NIETUBYĆ - 0:12:31

pomiar czasu: Datasport

24 maja 2014 w ramach V Kwidzyński Bieg Papiernika odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 2251 zawodników, 543 pań i 1708 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Haron SIRMA - 00:30:24
  2. Marcin CHABOWSKI - 00:30:45
  3. Simon KISANG - 00:31:12
  4. Artur OLEJARZ - 00:31:16
  5. Radosław DUDYCZ - 00:31:26
  6. Pavlo OLIINYK - 00:31:30

Kobiety

  1. Tatiana KAZUBOVA - 00:36:31
  2. Ewelina PAPROCKA - 00:37:13
  3. Aleksandra BRZEZIŃSKA - 00:37:37
  4. Monika JACKIEWICZ - 00:38:44
  5. Weronika WÓJCIK - 00:39:29
  6. Dorota PAWŁOWSKA - 00:39:31

pomiar czasu: Datasport

24 maja 2014 w ramach II Podkowiańska Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 535 zawodników, 143 pań i 392 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jakub PUDEŁKO - 0:36:01
  2. Fabian FLOREK - 0:36:52
  3. Dominik GOSK - 0:37:39
  4. Tomasz KUCHARCZYK - 0:37:59
  5. Grzegorz KRUSZYŃSKI - 0:38:03
  6. Daniel MICHAŁOWSKI - 0:38:59

Kobiety

  1. Tamara MIELOCH - 0:43:52
  2. Ewelina SOBOCIŃSKA - 0:45:03
  3. Anna SZEWCZYKOWSKA - 0:45:19
  4. Katarzyna STEFAŃSKA - 0:45:23
  5. Anna PŁAWIAK - 0:46:47
  6. Barbara ROSIŃSKA - 0:48:02

pomiar czasu: Datasport

24 maja 2014 w ramach Bieg dookoła ZOO odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 361 zawodników, 108 pań i 253 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał ROLBIECKI - 00:34:22
  2. Daniel FORMELA - 00:34:33
  3. Piotr SUCHENIA - 00:35:35
  4. Tomasz BAGROWSKI - 00:37:36
  5. Grzegorz BOROWICKI - 00:38:08
  6. Paweł GRZONKA - 00:38:43

Kobiety

  1. Agnieszka LEBIEDZIŃSKA - 00:45:28
  2. Violetta DOMARACKA - 00:48:38
  3. Agnieszka GRUCHALA - 00:48:48
  4. Aleksandra ANDRYSZAK - 00:48:58
  5. Dagmara BARTOSZEK - 00:50:11
  6. Anna ŚLIWAK - 00:50:18

pomiar czasu: Chrono Sports

18 maja 2014 w ramach V Działoszyńska Dziesiątka odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 200 zawodników, 37 pań i 163 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Radosław KŁECZEK - 00:32:53
  2. Cyprian TOMZA - 00:33:00
  3. Piotr MAGIERA - 00:33:15
  4. Zbigniew KALINOWSKI - 00:34:10
  5. Tomasz JUSZCZAK - 00:34:40
  6. Rafał GNIŁA - 00:34:56

Kobiety

  1. Dominika NAPIERAJ - 00:35:49
  2. Tatyana KAZUBOVA - 00:36:15
  3. Ewa BRYCH-PAJAK - 00:36:48
  4. Monika KACZMAREK - 00:36:55
  5. Mariola SOJDA - 00:37:40
  6. Agnieszka KUZYK - 00:39:35

pomiar czasu: Datasport

18 maja 2014 w ramach Bieg Lwa odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 1067 zawodników, 237 pań i 830 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Lauren KWALIA - 01:04:40
  2. Sergej OKSENIUK - 01:05:03
  3. Marcin BŁAZIŃSKI - 01:05:21
  4. Artur KERN - 01:07:16
  5. Piotr DRWAL - 01:07:30
  6. Simon KISANG - 01:08:14

Kobiety

  1. Olga OCHAL - 01:17:27
  2. Dominika STAWCZYK-STELMACH - 01:19:58
  3. Ewa KUCHARSKA - 01:21:07
  4. Andżelika DZIĘGIEL - 01:22:12
  5. Paulina GRZEGÓRZEK - 01:23:57
  6. Wioletta PADUSZYŃSKA - 01:24:41

pomiar czasu: STS-Timing

18 maja 2014 w ramach Bieg Lwa odbył się bieg na 7.3 km.
Bieg ukończyło 271 zawodników, 136 pań i 135 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr TOMCZYK - 00:23:00
  2. Michał HULEWICZ - 00:23:47
  3. Bartłomiej WRONA - 00:25:27
  4. Jerzy WRONA - 00:26:34
  5. Marcin RAKOCZY - 00:26:35
  6. Dominik MAMET - 00:26:37

Kobiety

  1. Justyna GRZYWACZEWSKA - 00:32:04
  2. Agnieszka CHMIELEWSKA - 00:33:05
  3. Violetta LUBIŃSKA - 00:35:04
  4. Kasia CIECHANOWSKA - 00:36:37
  5. Magdalena DROŻDŻ - 00:35:52
  6. Edyta BRZEZIŃSKA-KAPŁON - 00:36:37

pomiar czasu: STS-Timing

18 maja 2014 w ramach 2 Kurdeszowa (Za)Dyszka w Kostrzynie odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 377 zawodników, 98 pań i 279 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł TARASIUK - 00:33:28
  2. Bogusz PODGÓRSKI - 00:35:13
  3. Mikołaj KLONOWSKI - 00:35:20
  4. Adrian GRACZYK - 00:35:44
  5. Radosław PLUCIŃSKI - 00:36:33
  6. Paweł WOJCIECHOWSKI - 00:37:07

Kobiety

  1. Ewa HURYŃ - 00:39:25
  2. Magdalena LEWANDOWSKA - 00:40:19
  3. Iliana JOPEK-LUBIK - 00:41:38
  4. Monika BRZOZOWSKA - 00:41:59
  5. Katarzyna PASTWA - 00:43:43
  6. Agata PECYNA - 00:44:10

pomiar czasu: Plus Timing

18 maja 2014 w ramach Wyszkowski Uliczny Bieg 100-lecia odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 90 zawodników, 12 pań i 78 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Arkadiusz MAJOS - 00:35:36
  2. Dariusz KRÓL - 00:37:00
  3. Paweł NIEDŹWIEDŹ - 00:38:09
  4. Tomasz MIKULSKI - 00:39:42
  5. Sławek SIEDLECKI - 00:40:11
  6. Adrian MONIK - 00:40:38

Kobiety

  1. Iwona REK - 00:46:46
  2. Elżbieta GADALIŃSKA - 00:50:27
  3. Paulina ABRAMCZYK - 00:50:45
  4. Jolanta PACZKOWSKA - 00:51:07
  5. Natalia SIEŃKOWSKA - 00:52:27
  6. Katarzyna WSZOŁA - 00:54:27

pomiar czasu: Ultimasport.pl

18 maja 2014 w ramach Wyszkowski Uliczny Bieg 100-lecia odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 129 zawodników, 44 pań i 85 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sylwester KUŚMIERZ - 00:16:45
  2. Tomasz Michał ROSZKOWSKI - 00:17:15
  3. Adam ZĄBCZYŃSKI - 00:17:53
  4. Krzysztof MACIAK - 00:18:33
  5. Mateusz BRYL - 00:19:39
  6. Piotr OMELIANOWICZ - 00:19:39

Kobiety

  1. Marzena RĘBAŁA - 00:23:36
  2. Magdalena UZDOWSKA - 00:24:13
  3. Klaudia SARNACKA - 00:24:19
  4. Agata UZDOWSKA - 00:24:19
  5. Marina GERSZEWSKA - 00:24:32
  6. Antonina KWIATKOWSKA - 00:24:32

pomiar czasu: Ultimasport.pl

18 maja 2014 w ramach Bieg Górski na Wieżycę odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 219 zawodników, 43 pań i 176 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz KUJAWSKI - 0:33:32
  2. Roman ELWART - 0:38:07
  3. Grzegorz BOROWICKI - 0:38:46
  4. Mateusz DROP - 0:38:57
  5. Dariusz FARKOWSKI - 0:39:32
  6. Krzysztof RUDNIK - 0:39:38

Kobiety

  1. Barbara BĄCZEK-MOTAŁA - 0:42:28
  2. Maria MAJ-ROKSZ - 0:43:43
  3. Ewa KRÓL - 0:45:29
  4. Klaudia ELWART - 0:46:00
  5. Zuzanna GŁOMBIOWSKA - 0:46:19
  6. Wioletta KONKOL-KLIMCZAK - 0:46:50

pomiar czasu: Elektroniczne Zapisy

18 maja 2014 w ramach Biegi o "Błękitną Wstęgę Wisły" odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 29 zawodników, 13 pań i 16 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Damian RUTA - 00:18:55
  2. Mariusz ABRAMCZYK - 00:21:51
  3. Rafał DRYK - 00:21:56
  4. Marek MANDIZUK - 00:22:05
  5. Michał ŻUROWSKI - 00:23:42
  6. Ireneusz POPŁAWSKI - 00:25:29

Kobiety

  1. Oliwia JĘDRYCH - 00:22:56
  2. Kornelia STĘPNICKA - 00:24:13
  3. Joanna TURAK - 00:26:01
  4. Maria FRYDECKA - 00:27:16
  5. Marta MANDZIUK - 00:28:37
  6. Ewa WÓJCIK - 00:33:07

pomiar czasu: Pulsar Sport

18 maja 2014 w ramach Biegi o "Błękitną Wstęgę Wisły" odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 77 zawodników, 15 pań i 62 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dmytro DIDOVYDIUK - 00:32:05
  2. Paulo VERECKIY - 00:32:31
  3. Sergiej FISKOVICZ - 00:33:46
  4. Jeugen SZULIA - 00:33:56
  5. Dariusz KUZDRA - 00:34:35
  6. Hubert ĆWIK - 00:34:55

Kobiety

  1. Lilia FISKOVICZ - 00:41:50
  2. Olga JAROTSKA - 00:42:15
  3. Danuta WOSZCZEK - 00:42:47
  4. Ilona KARDAS - 00:46:20
  5. Katarzyna KAREWICZ - 00:49:35
  6. Justyna PISULA - 00:50:20

pomiar czasu: Pulsar Sport

18 maja 2014 w ramach 22 Bieg Fiata odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 1151 zawodników, 248 pań i 903 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Abel ROP - 00:29:20
  2. Joel MWANGI - 00:29:26
  3. Haron SIRMA - 00:29:33
  4. Oleksandr MATIVIYEKUK - 00:29:45
  5. Bowen MOSES - 00:30:24
  6. Olexandr BABARYKA - 00:30:35

Kobiety

  1. Iwona LEWANDOWSKA - 00:33:22
  2. Katarzyna KOWALSKA - 00:33:47
  3. Monika DRYBULSKA - 00:34:21
  4. Izabela TRZASKALSKA - 00:35:23
  5. Marta KRAWCZYŃSKA - 00:35:26
  6. Aleksandra BRZEZIŃSKA - 00:36:01

pomiar czasu: Datasport

18 maja 2014 w ramach Bieg 10-lecia odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 57 zawodników, 8 pań i 49 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Ryszard PŁOCHOCKI - 00:37:40
  2. Mariusz MAZUREK - 00:39:48
  3. Rafał ZAKRZEWSKI - 00:40:52
  4. Adrian NAWROCKI - 00:41:29
  5. Wiktor JANISZEWSKI - 00:41:31
  6. Tomasz KUPCZYK - 00:41:35

Kobiety

  1. Monika UKLEJA - 00:45:06
  2. Edyta MARCINIAK - 00:46:37
  3. Katarzyna ANTKOWIAK - 00:52:23
  4. Wioletta PRZYBYLSKA - 00:54:32
  5. Żaneta MACHUŁA - 00:55:31
  6. Kamila NAWROCKA - 01:00:51

18 maja 2014 w ramach 13. Cracovia Maraton odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 5378 zawodników, 680 pań i 4698 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Edwin KIRUI - 02:15:17
  2. Taras SALO - 02:17:54
  3. Vasyl MATVIYCHUK - 02:19:34
  4. Boniface Wambua NDUVA - 02:27:38
  5. Grzegorz GRONOSTAJ - 02:30:28
  6. Grzegorz CZYŻ - 02:32:42

Kobiety

  1. Elizabeth Jeruiyot CHEMWENO - 02:38:06
  2. Gladys Jepkurui BIWOTT - 02:41:04
  3. Magdalena SKARZYŃSKA - 02:58:07
  4. Emilia ZIELIŃSKA - 02:58:44
  5. Anastasiia ZAKHAROVA - 03:00:18
  6. SHCHENSNA-RADZIKVSKAO - 03:01:55

pomiar czasu: Datasport

18 maja 2014 w ramach LCJRun odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 746 zawodników, 206 pań i 540 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz OSMULSKI - 00:16:13
  2. Krzysztof PIETRZYK - 00:16:15
  3. Grzegorz PETRUSIEWICZ - 00:16:20
  4. Jakub PUDEŁKO - 00:16:28
  5. Dariusz JUREWICZ - 00:16:36
  6. Krzysztof KRYGIER - 00:16:40

Kobiety

  1. Elżbieta STYCZYŃSKA - 00:20:14
  2. Katarzyna ŻBIKOWSKA-JUSIS - 00:20:21
  3. Monika PIECZORA - 00:20:49
  4. Justyna BOMAN - 00:21:18
  5. Małgorzata GAJDA - 00:22:58
  6. Anna KETNER - 00:22:18

pomiar czasu: inesSport

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Nagrody

Brak nagród

07 maja 2017 w ramach III Drezdenecka Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 309 zawodników, 102 pań i 207 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KLAYBORD - 00:31:44
  2. Paweł TARASIUK - 00:32:49
  3. Karol KAZIKOWSKI - 00:33:56
  4. Jakub WAWRZYNIAK - 00:35:52
  5. Karol HELAK - 00:36:29
  6. Piotr MAJZLIK - 00:36:37

Kobiety

  1. Agnieszka WITCZAK FLAJSZER - 00:38:35
  2. Patrycja KOŁECKA - 00:42:07
  3. Emilia PERZ - 00:42:29
  4. Krystyna ŁUKASZEWICZ - 00:42:49
  5. Kamila KOWALCZYK - 00:44:02
  6. Agnieszka PODLECKA - 00:44:09

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 91 zawodników, 38 pań i 53 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz KOZŁOWSKI - 01:22:05
  2. Jędrzej JOSYPENKO - 01:22:35
  3. Gary BYRNE - 01:30:24
  4. Krzysztof GLAB - 01:33:02
  5. Krzysztof ŚLIWA - 01:34:12
  6. Henryk ŁEPECKI - 01:34:46

Kobiety

  1. Agata TAMBORSKA - 01:41:16
  2. Nina GRABOŚ - 01:47:40
  3. Anna DREJARZ-KACZMAREK - 01:51:11
  4. Angelika APANOWICZ - 01:52:43
  5. Monika STROBIN - 01:52:44
  6. Magdalena RACZYŃSKA - 01:55:17

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach V Bieg Wojciechowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 226 zawodników, 52 pań i 174 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam WAKULUK - 00:33:00
  2. Tomasz GRZYBOWSKI - 00:34:30
  3. Sylwester KUŚMIERZ - 00:35:15
  4. Arkadiusz SZCZOTKA - 00:36:16
  5. Dominik GOSK - 00:36:19
  6. Paweł MACHOWSKI - 00:36:24

Kobiety

  1. Diana DAWIDZIUK - 00:38:12
  2. Katarzyna WESOŁOWSKA - 00:42:37
  3. Monika GRABARCZYK - 00:43:24
  4. Agata ZIEMBICKA - 00:44:10
  5. Joanna RĘBIŚ - 00:44:42
  6. Anna GADOMSKA - 00:44:58

pomiar czasu: Czasomierzyk

07 maja 2017 w ramach II Bieg z zamkiem w tle odbył się bieg na 11 km.
Bieg ukończyło 172 zawodników, 57 pań i 115 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr HOLLY - 00:40:34
  2. Bartosz ZAJĄC - 00:40:36
  3. Krystian GRYCZUK - 00:41:00
  4. Paweł SADOWSKI - 00:41:20
  5. Bartłomiej WALOSZCZYK - 00:42:29
  6. Klaudiusz KOGUT - 00:43:05

Kobiety

  1. Jurczyk KINGA - 00:47:12
  2. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:47:35
  3. Justyna POMARAŃSKA - 00:48:48
  4. Anna ZACZYŃSKA - 00:49:38
  5. Paulina SZABRZYŃSKA - 00:50:01
  6. Ewa KROJCIG - 00:53:11

pomiar czasu: Feniks Timing

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 243 zawodników, 152 pań i 91 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Arkadiusz NOWAK - 00:39:21
  2. Grzegorz WARTAŁOWICZ - 00:41:51
  3. Jacek NOWOCIEŃ - 00:43:15
  4. Bogdan SNARSKI - 00:43:24
  5. Michał MĄCZEWSKI - 00:44:38
  6. Dariusz LISIAK - 00:45:07

Kobiety

  1. Weronika BRZUCHALSKA - 00:45:10
  2. Weronika ZIELIŃSKA - 00:46:04
  3. Marta JASTRZĘBSKA-MAJAK - 00:48:32
  4. Maja KASPERKIEWICZ - 00:50:11
  5. Karolina GAWROŃSKA - 00:50:42
  6. Aleksandra RZESZUTKO - 00:50:48

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach XXVIII Maraton Juranda odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 222 zawodników, 35 pań i 187 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł PIOTRASCHKE - 02:38:07
  2. Sławomir KALISKI - 02:44:27
  3. Przemysław KALIŃSKI - 02:47:54
  4. Krzysztof KRUKOWSKI - 02:52:37
  5. Rafał KOT - 02:58:09
  6. Dariusz WĘDROWSKI - 03:00:36

Kobiety

  1. Marta BARCEWICZ - 03:07:33
  2. Anna KOZIARSKA - 03:17:02
  3. Ewa LISEK - 03:19:19
  4. Renata GINSZT - 03:39:34
  5. Marta WÓDKIEWICZ - 03:45:13
  6. Gabriela GÓRSKA - 03:51:53

pomiar czasu: DomTel-Sport

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 368 zawodników, 251 pań i 117 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz GREGORCZYK - 00:19:09
  2. Daniel GIELO - 00:20:14
  3. Juliusz BORAWSKI - 00:20:32
  4. Andrew MOSSOP - 00:21:06
  5. Marcin BUKAŁA - 00:21:13
  6. Mateusz BARTODZIEJ - 00:21:17

Kobiety

  1. Julita DYBIKOWSKA - 00:19:03
  2. Beata MILEWSKA - 00:20:31
  3. Natalia GAŁĄZKA - 00:22:19
  4. Katarzyna PRZEŹDZIECKA - 00:23:05
  5. Julia ZIÓŁKOWSKA - 00:23:33
  6. Marysia LISIAK - 00:23:35

pomiar czasu: Datasport

06 maja 2017 w ramach Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 3819 zawodników, 1267 pań i 2552 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek KOWALSKI - 00:30:40
  2. Damian PIETERCZYK - 00:30:59
  3. Łukasz OSKIERKO - 00:31:18
  4. Sylwester KUSTER - 00:31:36
  5. Maciej KUBIAK - 00:31:48
  6. Robert SADOWSKI - 00:32:00

Kobiety

  1. Monika CZAPIEWSKA - 00:36:12
  2. Małgorzata SZCZERBIŃSKA - 00:36:21
  3. Katarzyna POBŁOCKA - 00:36:26
  4. Monika ROLBIECKA - 00:37:00
  5. Kamila POBŁOCKA-DOBROWOLSKA - 00:37:16
  6. Ewa HURYŃ - 00:37:53

pomiar czasu: STS Timing

06 maja 2017 w ramach 35 Bieg Kujawiaka Pamięci Napoleona Dzwonkowskiego i Wiesława Wesołowskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 199 zawodników, 45 pań i 154 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Roman ROMANENKO - 00:33:13
  2. Boniface WAMBUA NDUVA - 00:33:39
  3. Paweł OLEJNIK - 00:33:56
  4. Łukasz PARSZCZYŃSKI - 00:35:55
  5. Marcin RAKOCZY - 00:37:14
  6. Kamil PODOLSKI - 00:40:19

Kobiety

  1. Katarzyna KOWALSKA - 00:38:36
  2. Olesia SMOWCZENKO - 00:39:34
  3. Izabela PARSZCZYŃSKA - 00:41:06
  4. Marta SZENK - 00:42:53
  5. Anna NOWAKOWSKA - 00:45:04
  6. Aneta TURALSKA - 00:45:50

03 maja 2017 w ramach XXVII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności odbył się bieg na 9.2 km.
Bieg ukończyło 282 zawodników, 69 pań i 213 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 00:28:13
  2. Dawid KLEYBORD - 00:28:14
  3. Elmokhtar BENHARI - 00:29:09
  4. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:31:00
  5. Paweł MOSKAL - 00:31:26
  6. Radosław SADŁOS - 00:31:41

Kobiety

  1. Sara SZYMAŃSKA - 00:36:03
  2. Dorota PAWŁOWSKA - 00:36:18
  3. Małgorzata TUWALSKA - 00:36:34
  4. Anna Ć-KWAPISZEWSKA - 00:38:52
  5. Magdalena WOLF - 00:39:03
  6. Patrycja JAŻDŻEWSKA - 00:40:40

pomiar czasu: GOOD Time

03 maja 2017 w ramach X Bieg bez Granic odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 679 zawodników, 190 pań i 489 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:32:20
  2. Marcin CIEPŁAK - 00:32:48
  3. Szymon WASKIN - 00:33:04
  4. Kamil CZAPLA - 00:33:11
  5. Mateusz WOLNIK - 00:33:41
  6. Mateusz WŁOSTOWSKI - 00:34:22

Kobiety

  1. Michalina MENDECKA - 00:38:19
  2. Anna SZYJKA - 00:40:10
  3. Jadwiga DYBCZYŃSKA - 00:40:29
  4. Daria MENDECKA - 00:40:44
  5. Sylwia KUCZERA - 00:40:48
  6. Michalina JANOWSKA - 00:41:33

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Piaseczyńska Mila Konstytucyjna odbył się bieg na 1 mile.
Bieg ukończyło 169 zawodników, 63 pań i 106 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof WASIEWICZ - 00:04:09
  2. Piotr MIELEWCZYK - 00:04:09
  3. Andrzej WOJTCZAK - 00:04:11
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:04:17
  5. Paweł KOPACZEWSKI - 00:04:17
  6. Michał DĄBROWSKI - 00:04:22

Kobiety

  1. Aleksandra PŁOCIŃSKA - 00:04:52
  2. Oliwia MALMON - 00:04:52
  3. Natalia KOWALSKA - 00:05:18
  4. Anna STRUSKA-GĄTKOWSKA - 00:05:21
  5. Agata ZIEMBICKA - 00:05:50
  6. Aneta SOBIERAJ - 00:05:50

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 229 zawodników, 109 pań i 120 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Robert WILKOWIECKI - 00:16:45
  2. Sebastian TUBEK - 00:17:01
  3. Tomasz DANIELKIEWICZ - 00:17:36
  4. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:17:38
  5. Dawid BANAŚ - 00:17:41
  6. Rafał TOMOWIAK - 00:17:59

Kobiety

  1. Katarzyna WERNER - 00:20:04
  2. Monika WÓJCIK - 00:21:32
  3. Dagmara OWCZAREK - 00:21:42
  4. Magdalena ŁOWICKA - 00:21:45
  5. Katarzyna BUDZIEWSKA - 00:22:09
  6. Alicja BUĆKO - 00:22:12

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 355 zawodników, 93 pań i 262 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam PUTYRA - 00:33:22
  2. Paweł MATNER - 00:33:27
  3. Filip SMIEINSKI - 00:35:30
  4. Sławomir BIAŁOBRZESKI - 00:35:37
  5. Przemysław STEMPNIK - 00:37:22
  6. Wojciech DURCZYŃSKI - 00:37:47

Kobiety

  1. Małgorzata ZIELEŃ - 00:39:06
  2. Emilia ROGOZA - 00:40:15
  3. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:29
  4. Sonia ROZUMKIEWICZ - 00:42:22
  5. Zuzanna MAREK - 00:42:51
  6. Ewelina ŁOZOWSKA - 00:43:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach 27. Bieg Konstytucji 3 Maja z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 4142 zawodników, 1627 pań i 2515 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil JASTRZĘBSKI - 00:14:48
  2. Maciej BADUREK - 00:15:11
  3. Norbert PIEKIELNY - 00:15:15
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:15:24
  5. Sławomir PTAK - 00:15:34
  6. Michał BERNARDELLI - 00:15:34

Kobiety

  1. Iwona BERNARDELLI - 00:16:24
  2. Anna ŁAPIŃSKA - 00:17:39
  3. Alicia DIAGO - 00:18:50
  4. Monika KACZANOWSKA - 00:18:53
  5. Justyna KOSTRZEWSKA - 00:19:53
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:19:54

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach II Bieg Konstytucji 3 Maja – Międzyrzecz odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 135 zawodników, 50 pań i 85 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BELGRAU - 00:15:43
  2. Maciej GRABEK - 00:15:48
  3. Dominik KRYCA - 00:16:09
  4. Edwin KUSZCZYK - 00:17:15
  5. Cezary WALKOWSKI - 00:17:15
  6. Tomasz CHAWAWKO - 00:17:34

Kobiety

  1. Karolina BILAWA - 00:19:00
  2. Klaudia KOBYDECKA - 00:19:10
  3. Klaudia GREDKA - 00:20:21
  4. Kamila KOWALCZYK - 00:20:26
  5. Magdalena KIEWLUK - 00:21:03
  6. Agnieszka WOCH - 00:21:11

03 maja 2017 w ramach XXVI Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 347 zawodników, 53 pań i 294 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Boniface Wambua NDUVA - 01:11:13
  2. Maciej ŁUCYK - 01:13:57
  3. Yuriy BLAHODIR - 01:13:58
  4. Piotr HUMERSKI - 01:15:39
  5. Dariusz JANKOWSKI - 01:17:15
  6. Daniel BOSY - 01:18:00

Kobiety

  1. Julia DIAŁLOWA - 01:26:54
  2. Katarzyna BESZ-MALINOWSKA - 01:35:46
  3. Iwona MACIĄG - 01:36:37
  4. Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN - 01:37:23
  5. Magdalena PAKULSKA - 01:42:05
  6. Katarzyna ŻARNOWSKA - 01:42:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg Konstytucji 3 Maja odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 231 zawodników, 64 pań i 167 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz KACZOR - 00:14:58
  2. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:16:02
  3. Kolodumyk KNOMENKO - 00:16:36
  4. Krzysztof KRYGIER - 00:16:44
  5. Michał JAMIOŁ - 00:16:56
  6. Kuba GAŁASIEWICZ - 00:17:03

Kobiety

  1. Karolina WAŚNIEWSKA - 00:18:06
  2. Natalia KWIECIEN - 00:20:38
  3. Agnieszka MAŁYSEK - 00:21:10
  4. Ewelina PŁATOS - 00:21:36
  5. Maja DĘBSKA - 00:22:07
  6. Barbara KACZMARZYK - 00:22:19

pomiar czasu: Crono Chip

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 93 zawodników, 45 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Józef ZABIELSKI - 00:16:53
  2. Tomasz WASZCZUK - 00:17:24
  3. Kuba MURAWSKI - 00:17:35
  4. Sebastnian KUKASZEWSKI - 00:17:38
  5. Grzegorz BRAUN - 00:17:53
  6. Daniel POGORZELSKI - 00:17:58

Kobiety

  1. Nikola MURAWSKA - 00:21:08
  2. Ania KOMISACZYK - 00:21:57
  3. Zuzanna KAWCZYŃSKA - 00:24:09
  4. Karolina KIJANA - 00:24:24
  5. Jolanta SZYMAŃSKA - 00:24:32
  6. Dorota NOWAK - 00:25:07

pomiar czasu: Protiming24

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 146 zawodników, 49 pań i 97 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz JURGIEWICZ - 00:32:46
  2. Artur OLEJARZ - 00:33:17
  3. Piotr TOMCZYK - 00:33:18
  4. Zbigniew MURAWSKI - 00:33:59
  5. Mateusz RODEWALD - 00:34:26
  6. Dawid NOWACZYK - 00:34:34

Kobiety

  1. Paulina KOTFICA - 00:37:38
  2. Monika JACKIEWICZ - 00:38:17
  3. Paulina GRZEGÓRZEK - 00:38:21
  4. Wioletta MURAWSKA - 00:41:46
  5. Natalia ŚLUSARCZYK - 00:45:02
  6. Joanna GŁUSZYK - 00:45:19

pomiar czasu: Protiming24

02 maja 2017 w ramach V Bieg Flagi odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 677 zawodników, 168 pań i 509 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz KUJAWSKI - 00:31:49
  2. Łukasz ŚWIESIULSKI - 00:32:06
  3. Sebastian POLAK - 00:32:37
  4. Daniel DULSKI - 00:33:21
  5. Tomasz SZALA - 00:33:56
  6. Jarosław BŁASZCZYK - 00:34:02

Kobiety

  1. Maria CZEŚNIK - 00:37:07
  2. Monika CZAPIEWSKA - 00:37:59
  3. Aleksandra TORZ - 00:38:23
  4. Adrianna KALA - 00:40:54
  5. Anna SZEWCZYKOWSKA - 00:41:14
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:41:17

pomiar czasu: ENTRE Timing

02 maja 2017 w ramach XIII Półmaraton Węgorza odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 442 zawodników, 83 pań i 359 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 01:13:07
  2. Bogusław ANDRZEJUK - 01:13:32
  3. Piotr SZPIGIEL - 01:14:44
  4. Michał MAKOWSKI - 01:14:49
  5. Łukasz NESTROWICZ - 01:15:51
  6. Paweł MŁODZIKOWSKI - 01:16:13

Kobiety

  1. Anna GOSK - 01:22:57
  2. Marzena RANISZEWSKA - 01:31:15
  3. Sylwia BONDARA - 01:31:43
  4. Anna KOZIARSKA - 01:32:23
  5. Ewa RUSINOWICZ - 01:41:17
  6. Kamila ZALEWSKA - 01:41:22

pomiar czasu: DomTel-Sport

01 maja 2017 w ramach IV Bieg o Strzałę Widanta Resko 2017 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 250 zawodników, 72 pań i 178 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł OLIJNYK - 00:31:54
  2. Damian KABAT - 00:32:40
  3. Marcin ZAGÓRNY - 00:33:19
  4. Michał HULEWICZ - 00:33:31
  5. Norbert BORZĘCKI - 00:33:45
  6. Sylwester SZYMAŃSKI - 00:35:17

Kobiety

  1. Paulina KACZYŃSKA - 00:37:24
  2. Swietlana OLIJNYK - 00:38:59
  3. Monika ANDRZEJCZAK - 00:40:55
  4. Barbara POCHRANOWICZ - 00:41:46
  5. Magdalena WITKIEWICZ - 00:42:02
  6. Wioletta MURAWSKA - 00:42:31

pomiar czasu: Sport Time

01 maja 2017 w ramach IV Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 335 zawodników, 64 pań i 271 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil MAKOS - 00:32:21
  2. Sergii KROULAIDIS - 00:32:45
  3. Krzysztof WIŚNIOWSKI - 00:32:58
  4. Mateusz WOLNIK - 00:33:16
  5. Yuriy BLAHODIR - 00:33:18
  6. Mateusz GARCZAREK - 00:33:41

Kobiety

  1. Julia DIATLOWA - 00:39:13
  2. Olga KAZIMINOVA - 00:40:51
  3. Dominika DUCZMAL - 00:42:06
  4. Dorota USTIANOWSKA - 00:42:31
  5. Izabela WIERZCHOWSKA - 00:42:41
  6. Paulina WALCZAK - 00:42:39

pomiar czasu: Pulsar Sport

01 maja 2017 w ramach V Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 705 zawodników, 179 pań i 526 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz GIŻYŃSKI - 01:06:54
  2. Maciej GÓRNY - 01:16:45
  3. Mariusz ZIÓŁKOWSKI - 01:17:56
  4. Klaudiusz WALENDZIAK - 01:19:33
  5. Wojciech OLIŃSKI - 01:20:05
  6. Mariusz WOJDYŁO - 01:20:21

Kobiety

  1. Arleta MELOCH - 01:23:00
  2. Barbara BĄCZEK-MOTAŁA - 01:28:54
  3. Karolina GIŻYŃSKA - 01:32:12
  4. Julita ŻUKOTYŃSKA - 01:34:03
  5. Joanna DEPUTAT - 01:34:16
  6. Grażyna JASZCZERSKA - 01:36:47

pomiar czasu: Datasport

01 maja 2017 w ramach 35. Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 675 zawodników, 182 pań i 493 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:31:29
  2. Pavlo VERETSKYI - 00:31:31
  3. Sylwester KUSTER - 00:31:44
  4. Piotr DROBNIK - 00:32:29
  5. Andrzej NOWAK - 00:32:32
  6. Paweł MATNER - 00:33:52

Kobiety

  1. Olga OCHAL - 00:34:18
  2. Valentyna KILIARSKA - 00:36:48
  3. Ewa KUCHARSKA - 00:37:22
  4. Aleksandra JACHIMCZYK - 00:39:53
  5. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:37
  6. Anna RYGUULA - 00:41:05

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 24 pań i 100 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MYŚLAK - 01:17:46
  2. Marek KOWALCZYK - 01:20:08
  3. Mirosław GOLECKI - 01:21:18
  4. Piotr SZTOLCMAN - 01:23:00
  5. Marcin KLONOWSKI - 01:23:17
  6. Damian CHOJNICKI - 01:23:33

Kobiety

  1. Joanna BARTKOWSKA - 01:33:27
  2. Agnieszka ZAKRZEWICZ-PODLECKA - 01:39:13
  3. Beata JAROCKA - 01:44:28
  4. Aleksandra GALCZAK - 01:44:43
  5. Wioletta PALACZ - 01:45:14
  6. Elżbieta STAWARSKA - 01:46:06

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 75 zawodników, 27 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:34:28
  2. Andrzej JARANOWSKI - 00:35:20
  3. Marcin GÓRALSKI - 00:35:42
  4. Paweł ZIĘGIELEWSKI - 00:36:03
  5. Paweł DZIERLIŃSKI - 00:37:10
  6. Krzysztof RETECKI - 00:39:31

Kobiety

  1. Dorota PAWŁOWSKA - 00:41:33
  2. Dorota SZTUCKA - 00:48:16
  3. Monika ADAMCZYK - 00:49:13
  4. Adrianna STYKAŁA - 00:50:14
  5. Magdalena STYKAŁA - 00:50:14
  6. Monika HODUKIEWICZ - 00:51:28

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 14 pań i 110 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł KOSEK - 02:39:06
  2. Adam MANIAK - 02:53:07
  3. Łukasz DZIĄDZIAK - 02:56:23
  4. Tomasz JABŁOŃSKI - 03:03:06
  5. Jerzy STEC - 03:03:31
  6. Marek BEDNORZ - 03:06:54

Kobiety

  1. Anna ZACZYŃSKA - 03:27:13
  2. Ola ŻELAZOWSKA - 03:52:35
  3. Joanna BANACH - 03:55:10
  4. Ewa PASTUSZEŃKO - 03:56:43
  5. Jadwiga SOWIŃSKA - 04:00:32
  6. Magdalena BŁOCHOWIAK - 04:08:20

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 10.5 km.
Bieg ukończyło 267 zawodników, 104 pań i 163 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz SOBCZYK - 00:34:47
  2. Bartosz ROSKOSZ - 00:35:59
  3. Adam AMBROZIK - 00:36:17
  4. Leszek KONONOWICZ - 00:36:21
  5. Daniel DANIELECKI - 00:36:38
  6. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:36:44

Kobiety

  1. Anna WIĘCEK - 00:40:35
  2. Marzanna BARYŁA - 00:43:26
  3. Aneta KOSARZYCKA - 00:45:26
  4. Ewa ZENDWALEWICZ - 00:47:12
  5. Helena GAWRYLUK - 00:47:22
  6. Anna SALETA - 00:48:58

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów

  • Max96 ocenił 6. Bieg Wegański
    Ocena ogólna: 8
    Sceneria: 7
    Atmosfera: 8
    Wartość: 5
    Czy wystartujesz znowu: 8
    Szanse na życiówkę: 5
    Organizacja: 6
    Dla początkujących: 4

  • kasia.bezko@wp.pl ocenił I Bieg Cysterski
    Ocena ogólna: 8
    Sceneria: 8
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 1
    Organizacja: 8
    Dla początkujących: 3

    Super fajnie było za rok jestem

  • XXXXXX ocenił Bieg Zbója
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 10
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 10