Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów

Wyniki z zawodów biegowych

Data Zawody Miejsce Dystans Mężczyźni Kobiety Ukończyło
17/05
sob
XII Bieg Europejski Gniezno
wielkopolskie
10 km 00:29:31 00:34:53 817
(645 172)
?
17/05
sob
Bieg na Monte Cassino Cassino
IT
10 km 00:35:20 00:41:34 998
(822 176)
?
17/05
sob
XVI Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa Konin
wielkopolskie
10 km 00:31:50 00:36:16 171
(144 27)
?
17/05
sob
13. Cracovia Maraton Kraków
małopolskie
4.22 km 00:12:48 00:14:50 738
(402 336)
?
17/05
sob
31 Bieg Grzymalitów Chodzież
wielkopolskie
5.1 km 00:15:08 00:17:28 386
(242 144)
?
17/05
sob
Majówka z Kociewiem Gniew
pomorskie
8 km 0:25:21 0:30:58 76
(59 17)
?
17/05
sob
Bieg o Puchar Radia RMF FM Kraków
małopolskie
4.5 km 00:11:02 00:13:03 921
(618 303)
?
17/05
sob
I Bieg Doliną Zimnicy Lubin
dolnośląskie
15 km 0:56:58 1:08:35 89
(64 25)
?
17/05
sob
10-tka Myśliborska Myślibórz
zachodniopomorskie
10 km 0:31:40 0:39:45 265
(232 33)
?
17/05
sob
II Olecka Trzynastka Olecko
warmińsko-mazurskie
13 km 0:44:05 0:56:54 161
(124 37)
?
17/05
sob
VIII Bieg im.Jerzego Kortza Szczecin
zachodniopomorskie
5.3 km 22:44 25:50 39
(30 9)
?
17/05
sob
Biegiem na staż Warszawa
mazowieckie
5 km 00:15:59 00:18:47 333
(200 133)
?
17/05
sob
Grand Prix Ścieżek Biegowych 1 Wrocław
dolnośląskie
5.7 km 00:20:51 00:23:54 85
(51 34)
?
17/05
sob
XIV Półmaraton Hajnowski Hajnówka
podlaskie
21.1 km 01:11:56 01:26:31 270
(231 39)
?
17/05
sob
I Bieg Rycerski Świecie
kujawsko-pomorskie
10 km 0:34:35 0:39:47 429
(326 103)
?
17/05
sob
IV Bieg Cichociemnych Tłuszcz
mazowieckie
10 km 00:36:16.05 00:39:33.03 170
(130 40)
?
16/05
pt
13. Cracovia Maraton Kraków
małopolskie
10 km 00:32:14 00:39:36 1058
(708 350)
?
14/05
śr
Grand Prix Żoliborza Warszawa
mazowieckie
10 km 00:33:24.61 00:39:54.45 255
(194 61)
?
11/05
niedz
XXIII Memoriał Uliczny im. Michała Fludra Wleń
dolnośląskie
10 km 0:32:29 0:38:49 109
(79 30)
?
11/05
niedz
I Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK Leszno
mazowieckie
10 km 0:35:39 0:44:48 171
(129 42)
?
11/05
niedz
XVIII Ogólnopolski Górski Bieg Magurki Bielsko-Biała
śląskie
6.5 km 0:30:17,9 0:36:53,0 186
(149 37)
?
11/05
niedz
IV Panewnicki Dziki Bieg - bieg 5 Katowice
śląskie
19.5 km 01:15:59 01:37:18 119
(101 18)
?
11/05
niedz
3. Bieg Szpot Swarzędz Swarzędz
wielkopolskie
10 km 00:30:01 00:36:23 2977
(2220 757)
?
11/05
niedz
2. Białystok Półmaraton Białystok
podlaskie
21.1 km 01:05:04 01:18:13 940
(774 166)
?
11/05
niedz
II Bieg Mietkowski Mietków
dolnośląskie
16 km 00:54:11 01:03:50 460
(341 119)
?
11/05
niedz
IV Maraton Opolski Opole
opolskie
42.2 km 02:23:13 02:57:46 199
(182 17)
?
11/05
niedz
IV Maraton Opolski Opole
opolskie
21.1 km 01:13:39 01:29:15 381
(316 65)
?
11/05
niedz
III Roztoczański Międzynarodowy Maraton Lubaczów - Jaworów Lubaczów
podkarpackie
42.2 km 02:35:30 03:15:34 89
(75 14)
?
11/05
niedz
II Maraton Lubelski Lublin
lubelskie
42.2 km 02:40:58 03:22:06 609
(545 64)
?
10/05
sob
XIX Oleskie Uliczne Biegi Pokoju Olesno
opolskie
5 km 0:14:39 0:16:48 264
(207 57)
?
10/05
sob
Mistrzostwa Gminy Strzałkowo Strzałkowo
wielkopolskie
10 km 00:37:49 00:44:43 77
(58 19)
?
10/05
sob
Mistrzostwa Gminy Strzałkowo Strzałkowo
wielkopolskie
5 km 00:20:13 00:25:32 37
(20 17)
?
10/05
sob
XII Bieg Skawiński Skawina
małopolskie
10 km 00:30:37 00:35:03 993
(808 185)
?
10/05
sob
VIII Złotowski Bieg Zawilca Złotów
wielkopolskie
5 km 00:16:49 00:19:26 820
(504 316)
?
10/05
sob
Bieg Górski - Chyrowa 2014 Dukla
podkarpackie
9.5 km 00:50:24.779 00:50:24.779 16
(0 16)
?
10/05
sob
I Bieg Sieprawska 5-ka Siepraw
małopolskie
5 km 00:15:14 00:22:15 49
(38 11)
?
10/05
sob
Bieg Europejski Gdynia
pomorskie
10 km 00:30:07 00:34:58 5143
(3691 1452)
?
10/05
sob
10 lat w Unii Europejskiej Koszalin
zachodniopomorskie
5 km 17:05 22:03 212
(153 59)
?
10/05
sob
Bieg Górski - Chyrowa 2014 Dukla
podkarpackie
12.3 km 00:58:31.873 44
(44 0)
?
10/05
sob
Dziewicza Góra Biega Poznań
wielkopolskie
10 km 00:44:29 00:57:23 47
(42 5)
?
10/05
sob
Dziewicza Góra Biega Poznań
wielkopolskie
5 km 00:19:52 00:25:39 62
(41 21)
?
10/05
sob
IV Bieg Pamięci Warszawa
mazowieckie
10 km 00:36:01 00:41:20 152
(125 27)
?
10/05
sob
IX Bieg Wyspiańskiego Wrocław
dolnośląskie
5.2 km 00:16:41 00:21:40 66
(46 20)
?
10/05
sob
IV Bieg Pamięci Warszawa
mazowieckie
5 km 00:16:27 00:19:23 87
(55 32)
?
10/05
sob
Bieg Łosia Łomianki
mazowieckie
17 km 00:58:47 01:12:59 324
(234 90)
?
10/05
sob
VII Bieg Piastowski Inowrocław
kujawsko-pomorskie
21.1 km 01:05:02 01:15:17 579
(504 75)
?
10/05
sob
GWiNT Ultra Cross Wolsztyn
wielkopolskie
55 km 04:01:56 04:55:40 152
(115 37)
?
10/05
sob
GWiNT Ultra Cross Wolsztyn
wielkopolskie
110 km 09:35:57 11:39:23 62
(55 7)
?
04/05
niedz
9 Międzynarodowy Bieg Kraków-Skotniki Kraków
małopolskie
15 km 00:47:53 00:55:04 358
(301 57)
?
04/05
niedz
10 km Run Toruń Toruń
kujawsko-pomorskie
10 km 0:31:45 0:39:44 1297
(934 363)
?

17 maja 2014 w ramach XII Bieg Europejski odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 817 zawodników, 172 pań i 645 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Launen KWALIA - 00:29:31
  2. Sergii OKSENIUK - 00:29:35
  3. Ruslan SAVCHUK - 00:30:40
  4. Simon KISANG - 00:30:41
  5. Olessandr HOLOVNYTSKYY - 00:31:58
  6. Radosław KŁECZEK - 00:32:28

Kobiety

  1. Agnieszka MIERZEJEWSKA-CIOŁEK - 00:34:53
  2. Tatyana KOZUBOVA - 00:35:00
  3. Monika KACZMAREK - 00:36:32
  4. Magdalena LEWANDOWSKA - 00:39:15
  5. Małgorzata KOŁACKA - 00:39:25
  6. Marlena NOWACKA - 00:40:18

pomiar czasu: Datasport

17 maja 2014 w ramach Bieg na Monte Cassino odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 998 zawodników, 176 pań i 822 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jaouad ZAIN - 00:35:20
  2. Paul SUGUT KIPCHUMBA - 00:35:24
  3. Adam NOWICKI - 00:35:57
  4. Tomasz GRYCKO - 00:36:24
  5. Yassine KABBOURI - 00:36:38
  6. Ismail ADIM - 00:36:55

Kobiety

  1. Rebecca KORIR JEPCHIRC - 00:41:34
  2. Meriyem LAMACHI - 00:42:19
  3. Hanane JANAT - 00:44:00
  4. Karolina PILARSKA - 00:45:38
  5. Virginia PETREI - 00:45:54
  6. Marta SZENK - 00:46:57

17 maja 2014 w ramach XVI Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 171 zawodników, 27 pań i 144 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Pavlo VERETSKIY - 00:31:50
  2. Siergiej FISKOVICZ - 00:32:01
  3. Hubert POKROP - 00:33:31
  4. Piotr TOMCZYK - 00:33:47
  5. Yevgeinij SZULIAC - 00:34:20
  6. Piotr WERNER - 00:35:02

Kobiety

  1. Karolina GÓRNA - 00:36:16
  2. Olga JAROTSKA - 00:37:11
  3. Emilia KONDEJA - 00:37:59
  4. Katarzyna WERNER - 00:40:45
  5. Izabela WIERZCHOWSKA - 00:44:50
  6. Edyta MARCINIAK - 00:45:06

pomiar czasu: Plus Timing

17 maja 2014 w ramach 13. Cracovia Maraton odbył się bieg na 4.2195 km.
Bieg ukończyło 738 zawodników, 336 pań i 402 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KUBIEC - 00:12:48
  2. Andrzej LACHOWSKI - 00:12:54
  3. Michał WOJCIECHOWSKI - 00:13:15
  4. Dominik PIWOWARCZYK - 00:14:05
  5. Robert MAKOWIEC - 00:14:09
  6. Robert ZIELONKA - 00:14:17

Kobiety

  1. Agnieszka CADER - 00:14:50
  2. Gabriela ROLKA - 00:15:16
  3. Paulina GOLEC - 00:15:38
  4. Michalina MALINA - 00:17:29
  5. Anna PŁAWIAK - 00:17:54
  6. Sławomira NĘDZA - 00:18:02

pomiar czasu: Datasport

17 maja 2014 w ramach 31 Bieg Grzymalitów odbył się bieg na 5.1 km.
Bieg ukończyło 386 zawodników, 144 pań i 242 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tadeusz ZBLEWSKI - 00:15:08
  2. Pavel OLIJNYK - 00:15:11
  3. Siergiej KROWLAJDIS - 00:15:34
  4. Oleksii GONCHAR - 00:15:37
  5. Błażej KRÓL - 00:15:56
  6. Łukasz WIRKUS - 00:16:46

Kobiety

  1. Nataliya LEHONKOVA - 00:17:28
  2. Ewelina PAPROCKA - 00:17:37
  3. Aleksandra POCHRANOWICZ - 00:17:59
  4. Switlana OLIJNYK - 00:18:08
  5. Angelika STEFAOSKA - 00:18:24
  6. Antonina RYCHTER - 00:18:33

pomiar czasu: STS-Timing

17 maja 2014 w ramach Majówka z Kociewiem odbył się bieg na 8 km.
Bieg ukończyło 76 zawodników, 17 pań i 59 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Oskar PRZYSIĘŻNY - 0:25:21
  2. Mateusz NIEMCZYK - 0:25:53
  3. Krzysztof PAWŁOWSKI - 0:26:15
  4. Przemysław RULIŃSKI - 0:26:46
  5. Maxymilian WÓJCIK - 0:27:28
  6. Adam SEROCKI - 0:27:34

Kobiety

  1. Weronika WÓJCIK - 0:30:58
  2. Kamila GRZONKA - 0:31:55
  3. Iwona WSZELAK - 0:35:53
  4. Dagmara BARTOSZEK - 0:36:04
  5. Bożena ZNAROWSKA - 0:36:23
  6. Monika BRZOZOWSKA - 0:37:38

pomiar czasu: Elektroniczne Zapisy

17 maja 2014 w ramach Bieg o Puchar Radia RMF FM odbył się bieg na 4.5 km.
Bieg ukończyło 921 zawodników, 303 pań i 618 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur KOZŁOWSKI - 00:11:02
  2. Dmytro DIDOVYDIUK - 00:11:31
  3. Dawid KUBIEC - 00:12:08
  4. Łukasz WRONA - 00:12:12
  5. Michał WOJCIECHOWSKI - 00:12:14
  6. Rafał BIOLIK - 00:12:28

Kobiety

  1. Wioletta FRANKIEWICZ - 00:13:03
  2. Lilia FISKOVICZ - 00:13:14
  3. Edyta LEWANDOWSKA - 00:13:40
  4. Sandra MICHALAK - 00:14:56
  5. Weronika JUREK - 00:15:32
  6. Emilia STAŃKOWSKA - 00:15:48

pomiar czasu: Datasport

17 maja 2014 w ramach I Bieg Doliną Zimnicy odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 89 zawodników, 25 pań i 64 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sebastian GRODECKI - 0:56:58
  2. Piotr MAJEWSKI - 0:57:12
  3. Łukasz KULCZEWSKI - 0:57:24
  4. Dariusz SOCHA - 0:57:37
  5. Stanisław MAJDAN - 1:00:05
  6. Marek LEŚNICKI - 1:00:09

Kobiety

  1. Ewa PADUCH - 1:08:35
  2. Barbara FILIPOWICZ - 1:13:49
  3. Dorota JUSZKO-SMOLAŃSKA - 1:16:55
  4. Katarzyna RZECZKOWSKA - 1:16:55
  5. Dorota SIEDLAK - 1:17:28
  6. Alicja ZAKASZEWSKA - 1:19:22

pomiar czasu: Super Sport

17 maja 2014 w ramach 10-tka Myśliborska odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 265 zawodników, 33 pań i 232 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur OLEJARZ - 0:31:40
  2. Karol CZĄSTKA - 0:34:29
  3. Andrzej KUŚMIDER - 0:34:42
  4. Tomasz CHAWAWKO - 0:35:14
  5. Dariusz GUZOWSKI - 0:35:44
  6. Zenon SZCZEŚNIAK - 0:35:53

Kobiety

  1. Ewa HURYŃ - 0:39:45
  2. Basia POCHRANOWICZ - 0:43:40
  3. Elżbieta ROMEJ - 0:44:26
  4. Jolanta PUCHALSKA - 0:45:56
  5. Anna NOWAK - 0:46:20
  6. Anna SOBCZAK-CZYNSZ - 0:46:21

pomiar czasu: Domtel-Sport

17 maja 2014 w ramach II Olecka Trzynastka odbył się bieg na 13 km.
Bieg ukończyło 161 zawodników, 37 pań i 124 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Daniel MIKIELSKI - 0:44:05
  2. Vytautas GRAZYS - 0:46:44
  3. Witold MIKIELSKI - 0:47:01
  4. Daniel KOCHNA - 0:47:35
  5. Leszek STELWACH - 0:47:47
  6. Adrian MARCINKIEWICZ - 0:47:55

Kobiety

  1. Maria WOJDA - 0:56:54
  2. Kinga GÓRSKA - 0:58:34
  3. Katarzyna PUCZYŁOWSKA - 0:58:47
  4. Emilia WOŁYNIEC - 1:00:14
  5. Agata SIECZKOWSKA - 1:00:26
  6. Kristina ZAJANC KOUSKAJA - 1:01:37

pomiar czasu: Elektroniczne Zapisy

17 maja 2014 w ramach VIII Bieg im.Jerzego Kortza odbył się bieg na 5.3 km.
Bieg ukończyło 39 zawodników, 9 pań i 30 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mirosław BŁONIARZ - 22:44
  2. Grzegorz SUPLICKI - 22:52
  3. Janusz ŻYWICKI - 23:10
  4. Waldemar KOWALCZYK - 23:13
  5. Roman ZAJĄC - 23:15
  6. Bartosz DUDA - 23:17

Kobiety

  1. Wioleta MURAWSKA - 25:50
  2. Agnieszka MIKULSKA - 29:04
  3. Agnieszka WALCZAK - 29:19
  4. Marzena BIAŁOWOLSKA - 30:45
  5. Adrianna BIEŁOWIEC - 31:54
  6. Helena MAJDAN - 33:51

17 maja 2014 w ramach Biegiem na staż odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 333 zawodników, 133 pań i 200 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Wojciech GRĄDZKI - 00:15:59
  2. Michał ŁASIŃSKI - 00:16:21
  3. Jarosław CHRABAŁOWSKI - 00:16:31
  4. Filip BABIK - 00:16:43
  5. Piotr MĄDRACH - 00:16:50
  6. Piotr STOCHMALSKI - 00:17:00

Kobiety

  1. Anna SAWICKA - 00:18:47
  2. Agata STELMACH - 00:19:31
  3. Karolina WESŁOWSKA - 00:20:36
  4. Mariola WENTLANDT - 00:20:58
  5. Monika ZARZYCKA - 00:21:28
  6. Kosma SYDOR - 00:21:33

pomiar czasu: Chrono Sports

17 maja 2014 w ramach Grand Prix Ścieżek Biegowych 1 odbył się bieg na 5.7 km.
Bieg ukończyło 85 zawodników, 34 pań i 51 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz KACZMARCZYK - 00:20:51
  2. Henryk TOMCZAK - 00:22:18
  3. Radosław ZAGROBELNY - 00:22:46
  4. Lesław ZALENSKI - 00:22:58
  5. Bartosz CHOCIAJ - 00:23:45
  6. Szymon STODÓŁKA - 00:24:04

Kobiety

  1. Łucja KOŁOMYJSKA - 00:23:54
  2. Magdalena JONKO - 00:24:12
  3. Judyta MIKLAS - 00:25:56
  4. Marta PROKSZ - 00:26:49
  5. Janina SROKA - 00:28:39
  6. Krzysztofa GROMADA - 00:28:45

pomiar czasu: Datasport

17 maja 2014 w ramach XIV Półmaraton Hajnowski odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 270 zawodników, 39 pań i 231 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bogusław ANDRZEJUK - 01:11:56
  2. Pavel MASHEI - 01:12:06
  3. Ihar TSETSERUKOU - 01:12:13
  4. Andrzej LEOŃCZUK - 01:12:52
  5. Patryk AID - 01:17:26
  6. Antanas ZUKAUSKAS - 01:17:27

Kobiety

  1. Halina KARNATSEVICH - 01:26:31
  2. Ewa FABIAN - 01:41:39
  3. Dobrochna MIERZEJEWSKA - 01:44:13
  4. Monika TEREBUN - 01:45:09
  5. Anna ROMANOWICZ - 01:47:16
  6. Agata PIETRAŚ - 01:47:38

pomiar czasu: Pulsar Sport

17 maja 2014 w ramach I Bieg Rycerski odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 429 zawodników, 103 pań i 326 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin JANIAK - 0:34:35
  2. Jerzy CHMARZYŃSKI - 0:34:50
  3. Piotr MYSLAK - 0:34:55
  4. Robert GACKI - 0:35:07
  5. Robert HASS - 0:35:15
  6. Paweł ROGOWSKI - 0:36:37

Kobiety

  1. Krystyna KUTA - 0:39:47
  2. Patrycja PACZKOWSKA - 0:40:45
  3. Wiktoria GURNA - 0:43:00
  4. Sylwia MARCHLEWSKA - 0:43:16
  5. Alina BOROWSKA - 0:43:54
  6. Mirela JASKULSKA - 0:44:28

pomiar czasu: Elektroniczne Zapisy

17 maja 2014 w ramach IV Bieg Cichociemnych odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 170 zawodników, 40 pań i 130 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Przemysław DĄBROWSKI - 00:36:16.05
  2. Adrian ZARZECKI - 00:37:42.93
  3. Dariusz KRÓL - 00:37:48.77
  4. Tomasz ROSZKOWSKI - 00:38:35.74
  5. Gabriel KOZŁOWSKI - 00:39:17.11
  6. Wojciech PACAJ - 00:39:25.46

Kobiety

  1. Anna SZYSZKA - 00:39:33.03
  2. Monika GRABARCZYK - 00:46:14.62
  3. Jolanta MENDRZYCKA - 00:47:55.95
  4. Paulina ADAMSKA - 00:48:12.43
  5. Elżbieta ROSA - 00:49:15.55
  6. Sylwia CYMEK - 00:50:12.88

pomiar czasu: ChipTiming.pl

16 maja 2014 w ramach 13. Cracovia Maraton odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 1058 zawodników, 350 pań i 708 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej LACHOWSKI - 00:32:14
  2. Łukasz WRONA - 00:32:58
  3. Kamil WOJNICKI - 00:33:01
  4. Michał BUJAŁA - 00:33:06
  5. Kacper PIECH - 00:33:51
  6. Mariusz OKRÓJ - 00:34:33

Kobiety

  1. Iga KOPIEC - 00:39:36
  2. Dorota SOSNOWSKA - 00:39:53
  3. Magdalena DEREZIŃSKA-OSIECKA - 00:40:00
  4. Janina MALSKA - 00:42:32
  5. Joanna MARCHEWKA - 00:44:29
  6. Małgorzata CHMIELEWSKA - 00:45:32

pomiar czasu: Datasport

14 maja 2014 w ramach Grand Prix Żoliborza odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 255 zawodników, 61 pań i 194 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł RACZYŃSKI - 00:33:24.61
  2. Sebastian POLAK - 00:34:14.56
  3. Rafał RUSINIAK - 00:34:27.58
  4. Jakub PUDEŁKO - 00:34:38.90
  5. Michał ŻURAWSKI - 00:34:48.80
  6. Marek OMSZAŃSKI - 00:34:51.41

Kobiety

  1. Ilona POLAK - 00:39:54.45
  2. Joanna ROMANIUK - 00:42:31.48
  3. Anna SZEWCZYKOWSKA - 00:44:09.61
  4. Jagoda JURKOWSKA - 00:44:40.53
  5. Anna PŁAWIAK - 00:44:59.53
  6. Agnieszka ŻURANIEWSKA - 00:45:55.41

11 maja 2014 w ramach XXIII Memoriał Uliczny im. Michała Fludra odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 109 zawodników, 30 pań i 79 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Radosław KŁECZEK - 0:32:29
  2. Volodymir TIMASHOV - 0:32:44
  3. Yuriy BLAHODIR - 0:32:53
  4. Krzysztof HAMMER - 0:33:42
  5. Marcin PAWŁOWSKI - 0:33:53
  6. Karol CZĄSTKA - 0:34:12

Kobiety

  1. Anna FICNER - 0:38:49
  2. Dominika JAROSZ - 0:41:27
  3. Sabina RZEPKA - 0:42:07
  4. Samanta PARANIAK - 0:42:53
  5. Paulina JANIK - 0:43:44
  6. Ewa HOFMAN - 0:44:14

11 maja 2014 w ramach I Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos AK odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 171 zawodników, 42 pań i 129 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sylwester KUŚMIERZ - 0:35:39
  2. Maciej SULIK - 0:35:59
  3. Tomasz ROSZKOWSKI - 0:37:30
  4. Daniel STRYKOWSKI - 0:38:27
  5. Piotr STĘPNIAK - 0:40:11
  6. Robert ROWICKI - 0:40:59

Kobiety

  1. Sylwia BADOWSKA - 0:44:48
  2. Agnieszka KIESZEK - 0:48:15
  3. Justyna JONIK - 0:52:38
  4. Agnieszka BROGOWICZ STĘPNIEWSKA - 0:53:36
  5. Zuzanna HAŁAT - 0:54:04
  6. Sylwia PŁOSKA - 0:56:11

pomiar czasu: Domtel-Sport

11 maja 2014 w ramach XVIII Ogólnopolski Górski Bieg Magurki odbył się bieg na 6.5 km.
Bieg ukończyło 186 zawodników, 37 pań i 149 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jarosław GNIEWEK - 0:30:17,9
  2. Daniel DULSKI - 0:30:48,3
  3. Jarosław SMOLEŃ - 0:31:25,4
  4. Paweł KLISZ - 0:31:30,9
  5. Wojciech PROBST - 0:31:32,8
  6. Marek SKRZYP - 0:31:34,8

Kobiety

  1. Maria CEBO - 0:36:53,0
  2. Joanna FRUKACZ - 0:38:36,6
  3. Halina GAŁUSZKA - 0:39:40,0
  4. Magdalena JANOWSKA - 0:40:05,0
  5. Weronika JUREK - 0:40:12,8
  6. Alicja SIKORA - 0:42:06,6

11 maja 2014 w ramach IV Panewnicki Dziki Bieg - bieg 5 odbył się bieg na 19.528 km.
Bieg ukończyło 119 zawodników, 18 pań i 101 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marian STEFAŃSKI - 01:15:59
  2. Artur ZIARNIK - 01:20:53
  3. Dariusz WALICZEK - 01:22:21
  4. Sebastian SNOCHOWSKI - 01:22:28
  5. Michał POLANIN - 01:22:54
  6. Łukasz PILARCZYK - 01:23:01

Kobiety

  1. Aneta RAJDA - 01:37:18
  2. Katarzyna BZDYK - 01:37:41
  3. Monika JARECKA - 01:38:23
  4. Ewa PAPLA - 01:38:23
  5. Barbara SZULC-WYLĘŻEK - 01:39:26
  6. Klaudia RADZIWOŃCZYK - 01:41:48

11 maja 2014 w ramach 3. Bieg Szpot Swarzędz odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 2977 zawodników, 757 pań i 2220 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Launen Mark KWALIA - 00:30:01
  2. Moses Kipkosgei BOWEN - 00:30:02
  3. Bartosz MAJORCZYK - 00:32:47
  4. Paweł TARASIUK - 00:33:10
  5. Hubert PROKOP - 00:33:34
  6. Szymon BYTNIEWSKI - 00:33:36

Kobiety

  1. Karolina GÓRNA - 00:36:23
  2. Patrycja TALAR - 00:38:31
  3. Dorota PRZYBYSZ - 00:40:05
  4. Iliana JOPEK - 00:40:16
  5. Małgorzata SOBAŃSKA - 00:41:12
  6. Karolina GRĄDZKA - 00:41:29

pomiar czasu: Plus Timing

11 maja 2014 w ramach 2. Białystok Półmaraton odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 940 zawodników, 166 pań i 774 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Haron SIRMA - 01:05:04
  2. Martin MUKULE - 01:05:47
  3. Henadz VERKHAVODKIN - 01:05:48
  4. Emil DOBROWOLSKI - 01:07:17
  5. Damian KABAT - 01:07:20
  6. Artur KERN - 01:07:55

Kobiety

  1. Izabela TRZASKALSKA - 01:18:13
  2. Olga KRAVTSOVA - 01:18:48
  3. Halina KARNATSEVICH - 01:20:42
  4. Kamila POBŁOCKA - 01:21:08
  5. Beata LUPA - 01:26:39
  6. Anna ŁAPIŃSKA - 01:27:01

pomiar czasu: Datasport

11 maja 2014 w ramach II Bieg Mietkowski odbył się bieg na 16 km.
Bieg ukończyło 460 zawodników, 119 pań i 341 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil MAKOS - 00:54:11
  2. Denis SKOBODJANJUK - 00:55:01
  3. Tomasz SOBCZYK - 00:55:46
  4. Jacek RUDZINSKI - 00:56:50
  5. Robert KUBIAK - 00:57:14
  6. Tomasz REGIMOWICZ - 00:58:16

Kobiety

  1. Joanna SUSMANEK - 01:03:50
  2. Danuta PISKOROWSKA - 01:04:06
  3. Magdalena BISKUPSKA - 01:07:05
  4. Alicja KAUCKA - 01:08:33
  5. Anna WIECEK - 01:09:41
  6. Ewa WALENSKA - 01:11:35

pomiar czasu: Ultimasport.pl

11 maja 2014 w ramach IV Maraton Opolski odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 199 zawodników, 17 pań i 182 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Simon KISANG - 02:23:13
  2. Marcin BŁAZIŃSKI - 02:28:17
  3. Tamás NAGY - 02:31:54
  4. Krzysztof PACHUTA - 02:43:53
  5. Tomasz ANTOSIAK - 02:46:52
  6. Adrian BŁAZIŃSKI - 02:47:55

Kobiety

  1. Ewa BRYCH-PAJAK - 02:57:46
  2. Katalin GARAMI - 03:00:17
  3. Agnieszka KUZYK - 03:03:07
  4. Aleksandra BOROŃ - 03:24:39
  5. Marta SOBCZYK - 03:39:50
  6. Agnieszka KANIEWSKA - 03:46:09

pomiar czasu: Datasport

11 maja 2014 w ramach IV Maraton Opolski odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 381 zawodników, 65 pań i 316 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartłomiej STAJNIAK - 01:13:39
  2. Jacek SOBAS - 01:14:10
  3. Robert STUDZIŃSKI - 01:15:07
  4. Mariusz DYCZEK - 01:15:46
  5. Paweł KASZYCA - 01:17:34
  6. Mariusz ZAREMBA - 01:19:40

Kobiety

  1. Wioletta URYGA - 01:29:15
  2. Teresa UCIECHOWSKA - 01:35:59
  3. Anna RYGUŁA - 01:39:55
  4. Anja FELGENTREU - 01:42:51
  5. Ewelina SMĘDZIK - 01:44:09
  6. Martyna KANTOR - 01:46:05

pomiar czasu: Datasport

11 maja 2014 w ramach III Roztoczański Międzynarodowy Maraton Lubaczów - Jaworów odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 89 zawodników, 14 pań i 75 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Viktor STARODUBTSEV - 02:35:30
  2. Stanisław WAŻNY - 02:46:38
  3. Igor OKILKA - 02:51:38
  4. Oleksandr NAZARENKO - 02:55:33
  5. Mateusz RAWSKI - 02:58:32
  6. Oleg DROZD - 03:02:05

Kobiety

  1. Sofiya YAREMCHUK - 03:15:34
  2. Maryna SHAPOVALOVA - 03:22:17
  3. Agnieszka FARON - 03:35:27
  4. Mariya OSTROVSKA - 03:37:41
  5. Oksana ZALISKO - 03:49:23
  6. Aleksandra DZIK - 04:12:14

pomiar czasu: Czasomierzyk

11 maja 2014 w ramach II Maraton Lubelski odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 609 zawodników, 64 pań i 545 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Rafał CZARNECKI - 02:40:58
  2. Arkadiusz MAJOS - 02:46:21
  3. Romuald PRÓSZYOSKI - 02:46:52
  4. Bartosz CEBERAK - 02:50:31
  5. Tomasz KRASOWSKI - 02:54:20
  6. Jacek BANAK - 02:56:24

Kobiety

  1. Katarzyna PRUSZCZAK - 03:22:06
  2. Marta KLOC - 03:28:12
  3. Ewa FABIAN - 03:38:45
  4. Monika SZCZEPANEK - 03:39:02
  5. Iwona ŚWIERCZ - 03:42:16
  6. Magdalena PANKE - 03:43:24

pomiar czasu: STS-Timing

10 maja 2014 w ramach XIX Oleskie Uliczne Biegi Pokoju odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 264 zawodników, 57 pań i 207 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Moses BOWEN - 0:14:39
  2. Launen KWAILA - 0:14:40
  3. Paweł OCHAL - 0:15:58
  4. Piotr MAGIERA - 0:16:11
  5. Tomasz JUSZCZAK - 0:16:26
  6. Jarosław GRABOWSKI - 0:16:34

Kobiety

  1. Olga OCHAL - 0:16:48
  2. Aleksandra BRZEZIŃSKI - 0:17:19
  3. Mariola SMOLL - 0:20:26
  4. Monika SUCHODOLSKA - 0:20:48
  5. Ewelina BARTOCHA - 0:21:03
  6. Monika WOSZCZYK - 0:21:56

pomiar czasu: ZmierzymyCzas.pl

10 maja 2014 w ramach Mistrzostwa Gminy Strzałkowo odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 77 zawodników, 19 pań i 58 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sławomir FURMANSKI - 00:37:49
  2. Wojciech MACIASZCZYK - 00:38:16
  3. Zurkowski MACIEJ - 00:38:35
  4. Marcin IGNACZAK - 00:39:32
  5. Przemysław MIKOŁAJCZYK - 00:41:33
  6. Jacek KOWALCZYK - 00:42:31

Kobiety

  1. Natalia GRACZ - 00:44:43
  2. Małgorzata GOLON - 00:50:40
  3. Jolanta BARTKOWIAK - 00:51:12
  4. Agata BYCZKOWSKA - 00:52:36
  5. Daria ZAMIATAŁA - 00:52:43
  6. Anita POKOJOWCZYK - 00:53:09

pomiar czasu: Czas Na CHIP

10 maja 2014 w ramach Mistrzostwa Gminy Strzałkowo odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 37 zawodników, 17 pań i 20 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur CIEMIOR - 00:20:13
  2. Grzegorz SMOCZYK - 00:20:47
  3. Łukasz SZCZESNIAK - 00:23:35
  4. Kacper KROTECKI - 00:24:03
  5. Mateusz PRZYWARTY - 00:24:14
  6. Adam GORZELANY - 00:24:36

Kobiety

  1. Paulina DEBICKA - 00:25:32
  2. Zuzanna ZYWERT - 00:25:40
  3. Marta LEWANDOWSKA - 00:27:16
  4. Agnieszka GÓRSKA - 00:27:23
  5. Magdalena BYCZKOWSKA - 00:27:37
  6. Grazyna ZYWERT - 00:28:26

pomiar czasu: Czas Na CHIP

10 maja 2014 w ramach XII Bieg Skawiński odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 993 zawodników, 185 pań i 808 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Ruslan SAVCHUK - 00:30:37
  2. Bogdan SEMENOWYCZ - 00:30:48
  3. Siergiej FISKOVICZ - 00:32:13
  4. Siergiej KROWLAJDIS - 00:32:22
  5. Pavlo VERETSKIY - 00:32:28
  6. Tomasz KAWIK - 00:32:55

Kobiety

  1. Wioletta FRANKIEWICZ - 00:35:03
  2. Ewa KUCHARSKA - 00:36:39
  3. Agnieszka CADER - 00:37:43
  4. Olena PETROVA - 00:37:53
  5. Aleksandra JACHIMCZYK - 00:39:26
  6. Dorota SOSNOWSKA - 00:39:50

pomiar czasu: Datasport

10 maja 2014 w ramach VIII Złotowski Bieg Zawilca odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 820 zawodników, 316 pań i 504 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr DZIUBA - 00:16:49
  2. Sylwester SZYMAŃSKI - 00:17:00
  3. Adrian BEDNAREK - 00:17:02
  4. Mateusz RODEWALD - 00:17:20
  5. Aleksander HOFFMAN - 00:17:23
  6. Darek KOWALSKI - 00:17:38

Kobiety

  1. Angelika SMOLARZ - 00:19:26
  2. Mariola GROCHALA - 00:21:00
  3. Karolina ZIACH - 00:21:13
  4. Sandra SZPOTT - 00:21:39
  5. Irena SAMOIŁ-KOWALSKA - 00:21:55
  6. Anna SOBAŃSKA - 00:22:32

pomiar czasu: Domtel-Sport

10 maja 2014 w ramach Bieg Górski - Chyrowa 2014 odbył się bieg na 9.5 km.
Bieg ukończyło 16 zawodników, 16 pań i 0 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

Kobiety

  1. Dominika WIŚNIEWSKA - 00:50:24.779
  2. Anna CELIŃSKA - 00:50:49.341
  3. Danuta WOSZCZEK - 00:54:27.841
  4. Maria CEBO - 00:56:30.357
  5. Antonina RYCHTER - 00:56:45.779
  6. Patrycja MAŚLOCH - 01:00:40.591

10 maja 2014 w ramach I Bieg Sieprawska 5-ka odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 49 zawodników, 11 pań i 38 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jacek ŻĄDŁO - 00:15:14
  2. Grzegorz OPIAŁ - 00:16:11
  3. Olaf WOŹNIAK - 00:16:49
  4. Rafał KRZEMIEŃ - 00:16:58
  5. Mariusz DZIEDIC - 00:18:23
  6. Stanisław RADZIK - 00:18:24

Kobiety

  1. Marta ORDA - 00:22:15
  2. Anna KONIECZNY - 00:22:32
  3. Ewelina WOJTYCZA - 00:22:47
  4. Iwona TURCZA - 00:24:00
  5. Sylwia PINDELSKA - 00:24:06
  6. Basia MATOGA - 00:24:12

pomiar czasu: Pulsar Sport

10 maja 2014 w ramach Bieg Europejski odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 5143 zawodników, 1452 pań i 3691 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek KOWALSKI - 00:30:07
  2. Łukasz KUJAWSKI - 00:30:09
  3. Łukasz GURFINKIEL - 00:30:49
  4. Bartosz MAZERSKI - 00:31:16
  5. Łukasz OSKIERKO - 00:31:16
  6. Karol KALIŚ - 00:31:20

Kobiety

  1. Marta KRAWCZYŃSKA - 00:34:58
  2. Ewelina PAPROCKA - 00:35:31
  3. Aleksandra POCHRANOWICZ - 00:36:52
  4. Martyna WARDA - 00:37:20
  5. Ewa HURYŃ - 00:38:08
  6. Weronika WÓJCIK - 00:38:12

pomiar czasu: STS-Timing

10 maja 2014 w ramach 10 lat w Unii Europejskiej odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 212 zawodników, 59 pań i 153 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz WITKOWSKI - 17:05
  2. Szymon POLAK - 18:18
  3. Damian WESOŁOWSKI - 18:24
  4. Bogusław BARAŃSKI - 18:47
  5. Marek TOMCZAK - 18:50
  6. Krzysztof POWARZYŃSKI - 19:01

Kobiety

  1. Zyta KUROWSKA - 22:03
  2. Karolina LABUDA - 22:30
  3. Agnieszka KONKEL - 22:49
  4. Marzena KAPUŚCIŃSKA - 23:18
  5. Anna DĄBROWSKA - 23:36
  6. Joanna RUTKOWSKA - 23:52

10 maja 2014 w ramach Bieg Górski - Chyrowa 2014 odbył się bieg na 12.3 km.
Bieg ukończyło 44 zawodników, 0 pań i 44 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil JASTRZĘBSKI - 00:58:31.873
  2. Bartosz GORCZYCA - 00:58:42.482
  3. Sylwester LEPIARZ - 00:59:35.482
  4. Daniel WOSIK - 01:00:14.920
  5. Piotr CZAPLA - 01:00:45.966
  6. Bartosz KAROŃ - 01:01:37.310

10 maja 2014 w ramach Dziewicza Góra Biega odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 47 zawodników, 5 pań i 42 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Przemysław LASOŃ - 00:44:29
  2. Piotr JAKUBIK - 00:44:56
  3. Piotr KOTKOWSKI - 00:45:56
  4. Waldemar KALETA - 00:46:26
  5. Radosław DARUL - 00:47:50
  6. Michał WASZAK - 00:48:11

Kobiety

  1. Karolina KOTKOWSKA - 00:57:23
  2. Magdalena BIEŃ - 00:57:31
  3. Anna CHMIELEWSKA - 01:00:57
  4. Aneta PLUSKOTA - 01:08:26
  5. Katarzyna KONIECZNA - 01:10:15

10 maja 2014 w ramach Dziewicza Góra Biega odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 62 zawodników, 21 pań i 41 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz PĘKALA - 00:19:52
  2. Hubert BORWIŃSKI - 00:20:46
  3. Wojciech PŁONKA - 00:21:12
  4. Mikołaj DRUCIAREK - 00:21:41
  5. Michał RZEPECKI - 00:23:55
  6. Marcin KORBIK - 00:23:58

Kobiety

  1. Agnieszka GRZESZKOWIAK - 00:25:39
  2. Dobrochna MIERZEJEWSKA - 00:25:41
  3. Natalia JANKOWSKA - 00:28:39
  4. Emilia PIOTROWICZ - 00:28:53
  5. Alicja BOGALECKA - 00:29:14
  6. Daria PONIEDZIAŁEK - 00:31:34

10 maja 2014 w ramach IV Bieg Pamięci odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 152 zawodników, 27 pań i 125 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr ŁOBODZIŃSKI - 00:36:01
  2. Michał JAMIOŁ - 00:36:10
  3. Tomasz SABADASZ - 00:36:15
  4. Łukasz KUREK - 00:36:46
  5. Andrzej OWSIŃSKI - 00:38:22
  6. Maciej ŻYTO - 00:38:35

Kobiety

  1. Ela PERET - 00:41:20
  2. Olga ŁYJAK - 00:42:02
  3. Agnieszka NAJNIGIER-PIERZYNOWSKA - 00:43:37
  4. Monika SADOWSKA - 00:46:56
  5. Magdalena NOWOCIN - 00:49:36
  6. Joanna NAJNIGIER-TUROS - 00:51:14

10 maja 2014 w ramach IX Bieg Wyspiańskiego odbył się bieg na 5.2 km.
Bieg ukończyło 66 zawodników, 20 pań i 46 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał WENDLAND - 00:16:41
  2. Wojciech PACHNIK - 00:17:46
  3. Tomasz REGIMOWICZ - 00:17:58
  4. Jan DOBROWOLSKI - 00:18:09
  5. Patryk PODOLSKI - 00:18:16
  6. Sławomir KOSUCIŃSKI - 00:18:23

Kobiety

  1. Małgorzata SZELIGA - 00:21:40
  2. Beata BĄKOWSKA-TOMAŚ - 00:22:37
  3. Lidia NIEKRAŚ-KRAWCZYK - 00:23:45
  4. Magdalena ŻYCHOWSKA - 00:23:48
  5. Anna PAWLIKOWSKA - 00:24:01
  6. Sylwia HADZICKA - 00:25:22

pomiar czasu: Bogusław&Grzegorz Tomaszewski

10 maja 2014 w ramach IV Bieg Pamięci odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 87 zawodników, 32 pań i 55 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Rafał RUSINIAK - 00:16:27
  2. Rafał WYSOCKI - 00:16:45
  3. Grzegorz KOZŁOWSKI - 00:16:52
  4. Wojciech GRĄDZKI - 00:16:56
  5. Łukasz KOSIERADZKI - 00:17:06
  6. Paweł WOŹNICKI - 00:17:18

Kobiety

  1. Emilia ZIELIŃSKA - 00:19:23
  2. Joanna CIBICKA - 00:20:44
  3. Agnieszka KRUSZEWSKA-SENK - 00:21:07
  4. Katarzyna STEFAŃSKA - 00:22:07
  5. Anna DREJARZ-KACZMAREK - 00:23:12
  6. KOSSAKOWSKA - 00:24:11

10 maja 2014 w ramach Bieg Łosia odbył się bieg na 17 km.
Bieg ukończyło 324 zawodników, 90 pań i 234 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur JABŁOŃSKI - 00:58:47
  2. Tomasz BLADOS - 00:59:26
  3. Sebastian POLAK - 01:01:12
  4. Sylwester KUŚMIERZ - 01:02:05
  5. Grzegorz SADKOWSKI - 01:04:11
  6. Daniel SAŁACIŃSKI - 01:06:41

Kobiety

  1. Joanna SCHAB - 01:12:59
  2. Tamara MIELOCH - 01:17:55
  3. Ewelina SOBOCIŃSKA - 01:19:13
  4. Violetta DOMARADZKA - 01:24:09
  5. Ewa STAŃCZAK - 01:25:48
  6. Natalia ŁOJKO - 01:26:22

pomiar czasu: Chrono Sports

10 maja 2014 w ramach VII Bieg Piastowski odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 579 zawodników, 75 pań i 504 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin CHABOWSKI - 01:05:02
  2. Artur KOZŁOWSKI - 01:05:09
  3. Sergii OKSENIUK - 01:05:19
  4. Mykola IUKHYMCHUK - 01:06:18
  5. Sergii MARCHUK - 01:08:54
  6. Oleksandr HOLOVNYTSKYY - 01:10:17

Kobiety

  1. Svitlana STANKO - 01:15:17
  2. Tetyana KUZUBOVA - 01:16:42
  3. Natalia LEHONKOVA - 01:17:55
  4. Vita POTERIUK - 01:18:46
  5. Wioletta PADUSZYŃSKA - 01:24:29
  6. Krystyna KUTA - 01:25:26

pomiar czasu: Pulsar Sport

10 maja 2014 w ramach GWiNT Ultra Cross odbył się bieg na 55 km.
Bieg ukończyło 152 zawodników, 37 pań i 115 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr KAROLCZAK - 04:01:56
  2. Mirosław SPRENGER - 04:15:49
  3. Grzegorz MIKOŁAJCZYK - 04:15:50
  4. Mateusz WOJCIECHOWSKI - 04:15:51
  5. Piotr HUMERSKI - 04:20:11
  6. Łukasz ZŁOTKOWSKI - 04:21:11

Kobiety

  1. Magdalena JÓŹWIAK - 04:55:40
  2. Kaja MILANOWSKA - 04:55:41
  3. Monika JABŁOŃSKA - 05:08:27
  4. Małgorzata JACKOWIAK - 05:20:45
  5. Karolina RUTA - 05:30:24
  6. Anna MILLER - 05:40:11

pomiar czasu: f-time

10 maja 2014 w ramach GWiNT Ultra Cross odbył się bieg na 110 km.
Bieg ukończyło 62 zawodników, 7 pań i 55 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof TUMKO - 09:35:57
  2. Michał JĘDROSZKOWIAK - 09:59:28
  3. Pawel SZYNAL - 10:36:01
  4. Grzegorz SIERGIEJEWICZ - 11:03:28
  5. Mikołaj KASPRZAK - 11:03:28
  6. Aleksander NIEMIR - 11:25:58

Kobiety

  1. Monika BIEGASIEWICZ - 11:39:23
  2. Jolanta WITCZAK - 13:17:19
  3. Joanna KLOCEK - 13:49:21
  4. Katarzyna WOJTKOWIAK - 14:07:11
  5. Justyna GRZELAK - 14:13:51
  6. Alicja KOZŁOWSKA - 14:49:44

pomiar czasu: f-time

04 maja 2014 w ramach 9 Międzynarodowy Bieg Kraków-Skotniki odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 358 zawodników, 57 pań i 301 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KLAYBOR - 00:47:53
  2. Andrzej LACHOWSKI - 00:48:42
  3. Bogdan DZIUBA - 00:48:51
  4. Łukasz GRAJCAR - 00:49:08
  5. Tomasz KAWIK - 00:49:17
  6. Jarosław STEC - 00:50:06

Kobiety

  1. Angelika MACH - 00:55:04
  2. Ewa KUCHARSKA - 00:58:01
  3. Agnieszka CADER - 01:00:23
  4. Dorota SOSNOWSKA - 01:00:35
  5. Aleksandra JACHIMCZYK - 01:00:54
  6. Barbara GOS - 01:01:34

pomiar czasu: Ultimasport.pl

04 maja 2014 w ramach 10 km Run Toruń odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 1297 zawodników, 363 pań i 934 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tadeusz ZBLEWSKI - 0:31:45
  2. Karol KALIŚ - 0:32:07
  3. Marcin GAŁĄZKA - 0:32:19
  4. Bartosz WILIGALSKI - 0:33:30
  5. Waldemar TOMCZAK - 0:33:56
  6. Patryk DOMIŃCZAK - 0:34:04

Kobiety

  1. Joanna SCHAB - 0:39:44
  2. Agnieszka ŁĘCKA - 0:39:48
  3. Anna ARSENIUK - 0:40:12
  4. Iwona JANUS - 0:40:55
  5. Elżbieta WOJCIECHOWSKA - 0:40:57
  6. Anna SAWICKA - 0:41:15

pomiar czasu: STS-Timing

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Nagrody

Brak nagród

07 maja 2017 w ramach III Drezdenecka Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 309 zawodników, 102 pań i 207 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KLAYBORD - 00:31:44
  2. Paweł TARASIUK - 00:32:49
  3. Karol KAZIKOWSKI - 00:33:56
  4. Jakub WAWRZYNIAK - 00:35:52
  5. Karol HELAK - 00:36:29
  6. Piotr MAJZLIK - 00:36:37

Kobiety

  1. Agnieszka WITCZAK FLAJSZER - 00:38:35
  2. Patrycja KOŁECKA - 00:42:07
  3. Emilia PERZ - 00:42:29
  4. Krystyna ŁUKASZEWICZ - 00:42:49
  5. Kamila KOWALCZYK - 00:44:02
  6. Agnieszka PODLECKA - 00:44:09

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 91 zawodników, 38 pań i 53 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz KOZŁOWSKI - 01:22:05
  2. Jędrzej JOSYPENKO - 01:22:35
  3. Gary BYRNE - 01:30:24
  4. Krzysztof GLAB - 01:33:02
  5. Krzysztof ŚLIWA - 01:34:12
  6. Henryk ŁEPECKI - 01:34:46

Kobiety

  1. Agata TAMBORSKA - 01:41:16
  2. Nina GRABOŚ - 01:47:40
  3. Anna DREJARZ-KACZMAREK - 01:51:11
  4. Angelika APANOWICZ - 01:52:43
  5. Monika STROBIN - 01:52:44
  6. Magdalena RACZYŃSKA - 01:55:17

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach V Bieg Wojciechowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 226 zawodników, 52 pań i 174 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam WAKULUK - 00:33:00
  2. Tomasz GRZYBOWSKI - 00:34:30
  3. Sylwester KUŚMIERZ - 00:35:15
  4. Arkadiusz SZCZOTKA - 00:36:16
  5. Dominik GOSK - 00:36:19
  6. Paweł MACHOWSKI - 00:36:24

Kobiety

  1. Diana DAWIDZIUK - 00:38:12
  2. Katarzyna WESOŁOWSKA - 00:42:37
  3. Monika GRABARCZYK - 00:43:24
  4. Agata ZIEMBICKA - 00:44:10
  5. Joanna RĘBIŚ - 00:44:42
  6. Anna GADOMSKA - 00:44:58

pomiar czasu: Czasomierzyk

07 maja 2017 w ramach II Bieg z zamkiem w tle odbył się bieg na 11 km.
Bieg ukończyło 172 zawodników, 57 pań i 115 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr HOLLY - 00:40:34
  2. Bartosz ZAJĄC - 00:40:36
  3. Krystian GRYCZUK - 00:41:00
  4. Paweł SADOWSKI - 00:41:20
  5. Bartłomiej WALOSZCZYK - 00:42:29
  6. Klaudiusz KOGUT - 00:43:05

Kobiety

  1. Jurczyk KINGA - 00:47:12
  2. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:47:35
  3. Justyna POMARAŃSKA - 00:48:48
  4. Anna ZACZYŃSKA - 00:49:38
  5. Paulina SZABRZYŃSKA - 00:50:01
  6. Ewa KROJCIG - 00:53:11

pomiar czasu: Feniks Timing

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 243 zawodników, 152 pań i 91 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Arkadiusz NOWAK - 00:39:21
  2. Grzegorz WARTAŁOWICZ - 00:41:51
  3. Jacek NOWOCIEŃ - 00:43:15
  4. Bogdan SNARSKI - 00:43:24
  5. Michał MĄCZEWSKI - 00:44:38
  6. Dariusz LISIAK - 00:45:07

Kobiety

  1. Weronika BRZUCHALSKA - 00:45:10
  2. Weronika ZIELIŃSKA - 00:46:04
  3. Marta JASTRZĘBSKA-MAJAK - 00:48:32
  4. Maja KASPERKIEWICZ - 00:50:11
  5. Karolina GAWROŃSKA - 00:50:42
  6. Aleksandra RZESZUTKO - 00:50:48

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach XXVIII Maraton Juranda odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 222 zawodników, 35 pań i 187 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł PIOTRASCHKE - 02:38:07
  2. Sławomir KALISKI - 02:44:27
  3. Przemysław KALIŃSKI - 02:47:54
  4. Krzysztof KRUKOWSKI - 02:52:37
  5. Rafał KOT - 02:58:09
  6. Dariusz WĘDROWSKI - 03:00:36

Kobiety

  1. Marta BARCEWICZ - 03:07:33
  2. Anna KOZIARSKA - 03:17:02
  3. Ewa LISEK - 03:19:19
  4. Renata GINSZT - 03:39:34
  5. Marta WÓDKIEWICZ - 03:45:13
  6. Gabriela GÓRSKA - 03:51:53

pomiar czasu: DomTel-Sport

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 368 zawodników, 251 pań i 117 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz GREGORCZYK - 00:19:09
  2. Daniel GIELO - 00:20:14
  3. Juliusz BORAWSKI - 00:20:32
  4. Andrew MOSSOP - 00:21:06
  5. Marcin BUKAŁA - 00:21:13
  6. Mateusz BARTODZIEJ - 00:21:17

Kobiety

  1. Julita DYBIKOWSKA - 00:19:03
  2. Beata MILEWSKA - 00:20:31
  3. Natalia GAŁĄZKA - 00:22:19
  4. Katarzyna PRZEŹDZIECKA - 00:23:05
  5. Julia ZIÓŁKOWSKA - 00:23:33
  6. Marysia LISIAK - 00:23:35

pomiar czasu: Datasport

06 maja 2017 w ramach Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 3819 zawodników, 1267 pań i 2552 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek KOWALSKI - 00:30:40
  2. Damian PIETERCZYK - 00:30:59
  3. Łukasz OSKIERKO - 00:31:18
  4. Sylwester KUSTER - 00:31:36
  5. Maciej KUBIAK - 00:31:48
  6. Robert SADOWSKI - 00:32:00

Kobiety

  1. Monika CZAPIEWSKA - 00:36:12
  2. Małgorzata SZCZERBIŃSKA - 00:36:21
  3. Katarzyna POBŁOCKA - 00:36:26
  4. Monika ROLBIECKA - 00:37:00
  5. Kamila POBŁOCKA-DOBROWOLSKA - 00:37:16
  6. Ewa HURYŃ - 00:37:53

pomiar czasu: STS Timing

06 maja 2017 w ramach 35 Bieg Kujawiaka Pamięci Napoleona Dzwonkowskiego i Wiesława Wesołowskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 199 zawodników, 45 pań i 154 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Roman ROMANENKO - 00:33:13
  2. Boniface WAMBUA NDUVA - 00:33:39
  3. Paweł OLEJNIK - 00:33:56
  4. Łukasz PARSZCZYŃSKI - 00:35:55
  5. Marcin RAKOCZY - 00:37:14
  6. Kamil PODOLSKI - 00:40:19

Kobiety

  1. Katarzyna KOWALSKA - 00:38:36
  2. Olesia SMOWCZENKO - 00:39:34
  3. Izabela PARSZCZYŃSKA - 00:41:06
  4. Marta SZENK - 00:42:53
  5. Anna NOWAKOWSKA - 00:45:04
  6. Aneta TURALSKA - 00:45:50

03 maja 2017 w ramach XXVII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności odbył się bieg na 9.2 km.
Bieg ukończyło 282 zawodników, 69 pań i 213 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 00:28:13
  2. Dawid KLEYBORD - 00:28:14
  3. Elmokhtar BENHARI - 00:29:09
  4. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:31:00
  5. Paweł MOSKAL - 00:31:26
  6. Radosław SADŁOS - 00:31:41

Kobiety

  1. Sara SZYMAŃSKA - 00:36:03
  2. Dorota PAWŁOWSKA - 00:36:18
  3. Małgorzata TUWALSKA - 00:36:34
  4. Anna Ć-KWAPISZEWSKA - 00:38:52
  5. Magdalena WOLF - 00:39:03
  6. Patrycja JAŻDŻEWSKA - 00:40:40

pomiar czasu: GOOD Time

03 maja 2017 w ramach X Bieg bez Granic odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 679 zawodników, 190 pań i 489 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:32:20
  2. Marcin CIEPŁAK - 00:32:48
  3. Szymon WASKIN - 00:33:04
  4. Kamil CZAPLA - 00:33:11
  5. Mateusz WOLNIK - 00:33:41
  6. Mateusz WŁOSTOWSKI - 00:34:22

Kobiety

  1. Michalina MENDECKA - 00:38:19
  2. Anna SZYJKA - 00:40:10
  3. Jadwiga DYBCZYŃSKA - 00:40:29
  4. Daria MENDECKA - 00:40:44
  5. Sylwia KUCZERA - 00:40:48
  6. Michalina JANOWSKA - 00:41:33

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Piaseczyńska Mila Konstytucyjna odbył się bieg na 1 mile.
Bieg ukończyło 169 zawodników, 63 pań i 106 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof WASIEWICZ - 00:04:09
  2. Piotr MIELEWCZYK - 00:04:09
  3. Andrzej WOJTCZAK - 00:04:11
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:04:17
  5. Paweł KOPACZEWSKI - 00:04:17
  6. Michał DĄBROWSKI - 00:04:22

Kobiety

  1. Aleksandra PŁOCIŃSKA - 00:04:52
  2. Oliwia MALMON - 00:04:52
  3. Natalia KOWALSKA - 00:05:18
  4. Anna STRUSKA-GĄTKOWSKA - 00:05:21
  5. Agata ZIEMBICKA - 00:05:50
  6. Aneta SOBIERAJ - 00:05:50

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 229 zawodników, 109 pań i 120 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Robert WILKOWIECKI - 00:16:45
  2. Sebastian TUBEK - 00:17:01
  3. Tomasz DANIELKIEWICZ - 00:17:36
  4. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:17:38
  5. Dawid BANAŚ - 00:17:41
  6. Rafał TOMOWIAK - 00:17:59

Kobiety

  1. Katarzyna WERNER - 00:20:04
  2. Monika WÓJCIK - 00:21:32
  3. Dagmara OWCZAREK - 00:21:42
  4. Magdalena ŁOWICKA - 00:21:45
  5. Katarzyna BUDZIEWSKA - 00:22:09
  6. Alicja BUĆKO - 00:22:12

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 355 zawodników, 93 pań i 262 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam PUTYRA - 00:33:22
  2. Paweł MATNER - 00:33:27
  3. Filip SMIEINSKI - 00:35:30
  4. Sławomir BIAŁOBRZESKI - 00:35:37
  5. Przemysław STEMPNIK - 00:37:22
  6. Wojciech DURCZYŃSKI - 00:37:47

Kobiety

  1. Małgorzata ZIELEŃ - 00:39:06
  2. Emilia ROGOZA - 00:40:15
  3. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:29
  4. Sonia ROZUMKIEWICZ - 00:42:22
  5. Zuzanna MAREK - 00:42:51
  6. Ewelina ŁOZOWSKA - 00:43:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach 27. Bieg Konstytucji 3 Maja z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 4142 zawodników, 1627 pań i 2515 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil JASTRZĘBSKI - 00:14:48
  2. Maciej BADUREK - 00:15:11
  3. Norbert PIEKIELNY - 00:15:15
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:15:24
  5. Sławomir PTAK - 00:15:34
  6. Michał BERNARDELLI - 00:15:34

Kobiety

  1. Iwona BERNARDELLI - 00:16:24
  2. Anna ŁAPIŃSKA - 00:17:39
  3. Alicia DIAGO - 00:18:50
  4. Monika KACZANOWSKA - 00:18:53
  5. Justyna KOSTRZEWSKA - 00:19:53
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:19:54

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach II Bieg Konstytucji 3 Maja – Międzyrzecz odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 135 zawodników, 50 pań i 85 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BELGRAU - 00:15:43
  2. Maciej GRABEK - 00:15:48
  3. Dominik KRYCA - 00:16:09
  4. Edwin KUSZCZYK - 00:17:15
  5. Cezary WALKOWSKI - 00:17:15
  6. Tomasz CHAWAWKO - 00:17:34

Kobiety

  1. Karolina BILAWA - 00:19:00
  2. Klaudia KOBYDECKA - 00:19:10
  3. Klaudia GREDKA - 00:20:21
  4. Kamila KOWALCZYK - 00:20:26
  5. Magdalena KIEWLUK - 00:21:03
  6. Agnieszka WOCH - 00:21:11

03 maja 2017 w ramach XXVI Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 347 zawodników, 53 pań i 294 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Boniface Wambua NDUVA - 01:11:13
  2. Maciej ŁUCYK - 01:13:57
  3. Yuriy BLAHODIR - 01:13:58
  4. Piotr HUMERSKI - 01:15:39
  5. Dariusz JANKOWSKI - 01:17:15
  6. Daniel BOSY - 01:18:00

Kobiety

  1. Julia DIAŁLOWA - 01:26:54
  2. Katarzyna BESZ-MALINOWSKA - 01:35:46
  3. Iwona MACIĄG - 01:36:37
  4. Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN - 01:37:23
  5. Magdalena PAKULSKA - 01:42:05
  6. Katarzyna ŻARNOWSKA - 01:42:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg Konstytucji 3 Maja odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 231 zawodników, 64 pań i 167 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz KACZOR - 00:14:58
  2. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:16:02
  3. Kolodumyk KNOMENKO - 00:16:36
  4. Krzysztof KRYGIER - 00:16:44
  5. Michał JAMIOŁ - 00:16:56
  6. Kuba GAŁASIEWICZ - 00:17:03

Kobiety

  1. Karolina WAŚNIEWSKA - 00:18:06
  2. Natalia KWIECIEN - 00:20:38
  3. Agnieszka MAŁYSEK - 00:21:10
  4. Ewelina PŁATOS - 00:21:36
  5. Maja DĘBSKA - 00:22:07
  6. Barbara KACZMARZYK - 00:22:19

pomiar czasu: Crono Chip

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 93 zawodników, 45 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Józef ZABIELSKI - 00:16:53
  2. Tomasz WASZCZUK - 00:17:24
  3. Kuba MURAWSKI - 00:17:35
  4. Sebastnian KUKASZEWSKI - 00:17:38
  5. Grzegorz BRAUN - 00:17:53
  6. Daniel POGORZELSKI - 00:17:58

Kobiety

  1. Nikola MURAWSKA - 00:21:08
  2. Ania KOMISACZYK - 00:21:57
  3. Zuzanna KAWCZYŃSKA - 00:24:09
  4. Karolina KIJANA - 00:24:24
  5. Jolanta SZYMAŃSKA - 00:24:32
  6. Dorota NOWAK - 00:25:07

pomiar czasu: Protiming24

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 146 zawodników, 49 pań i 97 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz JURGIEWICZ - 00:32:46
  2. Artur OLEJARZ - 00:33:17
  3. Piotr TOMCZYK - 00:33:18
  4. Zbigniew MURAWSKI - 00:33:59
  5. Mateusz RODEWALD - 00:34:26
  6. Dawid NOWACZYK - 00:34:34

Kobiety

  1. Paulina KOTFICA - 00:37:38
  2. Monika JACKIEWICZ - 00:38:17
  3. Paulina GRZEGÓRZEK - 00:38:21
  4. Wioletta MURAWSKA - 00:41:46
  5. Natalia ŚLUSARCZYK - 00:45:02
  6. Joanna GŁUSZYK - 00:45:19

pomiar czasu: Protiming24

02 maja 2017 w ramach V Bieg Flagi odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 677 zawodników, 168 pań i 509 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz KUJAWSKI - 00:31:49
  2. Łukasz ŚWIESIULSKI - 00:32:06
  3. Sebastian POLAK - 00:32:37
  4. Daniel DULSKI - 00:33:21
  5. Tomasz SZALA - 00:33:56
  6. Jarosław BŁASZCZYK - 00:34:02

Kobiety

  1. Maria CZEŚNIK - 00:37:07
  2. Monika CZAPIEWSKA - 00:37:59
  3. Aleksandra TORZ - 00:38:23
  4. Adrianna KALA - 00:40:54
  5. Anna SZEWCZYKOWSKA - 00:41:14
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:41:17

pomiar czasu: ENTRE Timing

02 maja 2017 w ramach XIII Półmaraton Węgorza odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 442 zawodników, 83 pań i 359 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 01:13:07
  2. Bogusław ANDRZEJUK - 01:13:32
  3. Piotr SZPIGIEL - 01:14:44
  4. Michał MAKOWSKI - 01:14:49
  5. Łukasz NESTROWICZ - 01:15:51
  6. Paweł MŁODZIKOWSKI - 01:16:13

Kobiety

  1. Anna GOSK - 01:22:57
  2. Marzena RANISZEWSKA - 01:31:15
  3. Sylwia BONDARA - 01:31:43
  4. Anna KOZIARSKA - 01:32:23
  5. Ewa RUSINOWICZ - 01:41:17
  6. Kamila ZALEWSKA - 01:41:22

pomiar czasu: DomTel-Sport

01 maja 2017 w ramach IV Bieg o Strzałę Widanta Resko 2017 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 250 zawodników, 72 pań i 178 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł OLIJNYK - 00:31:54
  2. Damian KABAT - 00:32:40
  3. Marcin ZAGÓRNY - 00:33:19
  4. Michał HULEWICZ - 00:33:31
  5. Norbert BORZĘCKI - 00:33:45
  6. Sylwester SZYMAŃSKI - 00:35:17

Kobiety

  1. Paulina KACZYŃSKA - 00:37:24
  2. Swietlana OLIJNYK - 00:38:59
  3. Monika ANDRZEJCZAK - 00:40:55
  4. Barbara POCHRANOWICZ - 00:41:46
  5. Magdalena WITKIEWICZ - 00:42:02
  6. Wioletta MURAWSKA - 00:42:31

pomiar czasu: Sport Time

01 maja 2017 w ramach IV Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 335 zawodników, 64 pań i 271 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil MAKOS - 00:32:21
  2. Sergii KROULAIDIS - 00:32:45
  3. Krzysztof WIŚNIOWSKI - 00:32:58
  4. Mateusz WOLNIK - 00:33:16
  5. Yuriy BLAHODIR - 00:33:18
  6. Mateusz GARCZAREK - 00:33:41

Kobiety

  1. Julia DIATLOWA - 00:39:13
  2. Olga KAZIMINOVA - 00:40:51
  3. Dominika DUCZMAL - 00:42:06
  4. Dorota USTIANOWSKA - 00:42:31
  5. Izabela WIERZCHOWSKA - 00:42:41
  6. Paulina WALCZAK - 00:42:39

pomiar czasu: Pulsar Sport

01 maja 2017 w ramach V Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 705 zawodników, 179 pań i 526 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz GIŻYŃSKI - 01:06:54
  2. Maciej GÓRNY - 01:16:45
  3. Mariusz ZIÓŁKOWSKI - 01:17:56
  4. Klaudiusz WALENDZIAK - 01:19:33
  5. Wojciech OLIŃSKI - 01:20:05
  6. Mariusz WOJDYŁO - 01:20:21

Kobiety

  1. Arleta MELOCH - 01:23:00
  2. Barbara BĄCZEK-MOTAŁA - 01:28:54
  3. Karolina GIŻYŃSKA - 01:32:12
  4. Julita ŻUKOTYŃSKA - 01:34:03
  5. Joanna DEPUTAT - 01:34:16
  6. Grażyna JASZCZERSKA - 01:36:47

pomiar czasu: Datasport

01 maja 2017 w ramach 35. Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 675 zawodników, 182 pań i 493 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:31:29
  2. Pavlo VERETSKYI - 00:31:31
  3. Sylwester KUSTER - 00:31:44
  4. Piotr DROBNIK - 00:32:29
  5. Andrzej NOWAK - 00:32:32
  6. Paweł MATNER - 00:33:52

Kobiety

  1. Olga OCHAL - 00:34:18
  2. Valentyna KILIARSKA - 00:36:48
  3. Ewa KUCHARSKA - 00:37:22
  4. Aleksandra JACHIMCZYK - 00:39:53
  5. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:37
  6. Anna RYGUULA - 00:41:05

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 24 pań i 100 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MYŚLAK - 01:17:46
  2. Marek KOWALCZYK - 01:20:08
  3. Mirosław GOLECKI - 01:21:18
  4. Piotr SZTOLCMAN - 01:23:00
  5. Marcin KLONOWSKI - 01:23:17
  6. Damian CHOJNICKI - 01:23:33

Kobiety

  1. Joanna BARTKOWSKA - 01:33:27
  2. Agnieszka ZAKRZEWICZ-PODLECKA - 01:39:13
  3. Beata JAROCKA - 01:44:28
  4. Aleksandra GALCZAK - 01:44:43
  5. Wioletta PALACZ - 01:45:14
  6. Elżbieta STAWARSKA - 01:46:06

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 75 zawodników, 27 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:34:28
  2. Andrzej JARANOWSKI - 00:35:20
  3. Marcin GÓRALSKI - 00:35:42
  4. Paweł ZIĘGIELEWSKI - 00:36:03
  5. Paweł DZIERLIŃSKI - 00:37:10
  6. Krzysztof RETECKI - 00:39:31

Kobiety

  1. Dorota PAWŁOWSKA - 00:41:33
  2. Dorota SZTUCKA - 00:48:16
  3. Monika ADAMCZYK - 00:49:13
  4. Adrianna STYKAŁA - 00:50:14
  5. Magdalena STYKAŁA - 00:50:14
  6. Monika HODUKIEWICZ - 00:51:28

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 14 pań i 110 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł KOSEK - 02:39:06
  2. Adam MANIAK - 02:53:07
  3. Łukasz DZIĄDZIAK - 02:56:23
  4. Tomasz JABŁOŃSKI - 03:03:06
  5. Jerzy STEC - 03:03:31
  6. Marek BEDNORZ - 03:06:54

Kobiety

  1. Anna ZACZYŃSKA - 03:27:13
  2. Ola ŻELAZOWSKA - 03:52:35
  3. Joanna BANACH - 03:55:10
  4. Ewa PASTUSZEŃKO - 03:56:43
  5. Jadwiga SOWIŃSKA - 04:00:32
  6. Magdalena BŁOCHOWIAK - 04:08:20

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 10.5 km.
Bieg ukończyło 267 zawodników, 104 pań i 163 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz SOBCZYK - 00:34:47
  2. Bartosz ROSKOSZ - 00:35:59
  3. Adam AMBROZIK - 00:36:17
  4. Leszek KONONOWICZ - 00:36:21
  5. Daniel DANIELECKI - 00:36:38
  6. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:36:44

Kobiety

  1. Anna WIĘCEK - 00:40:35
  2. Marzanna BARYŁA - 00:43:26
  3. Aneta KOSARZYCKA - 00:45:26
  4. Ewa ZENDWALEWICZ - 00:47:12
  5. Helena GAWRYLUK - 00:47:22
  6. Anna SALETA - 00:48:58

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów

  • Max96 ocenił 6. Bieg Wegański
    Ocena ogólna: 8
    Sceneria: 7
    Atmosfera: 8
    Wartość: 5
    Czy wystartujesz znowu: 8
    Szanse na życiówkę: 5
    Organizacja: 6
    Dla początkujących: 4

  • kasia.bezko@wp.pl ocenił I Bieg Cysterski
    Ocena ogólna: 8
    Sceneria: 8
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 1
    Organizacja: 8
    Dla początkujących: 3

    Super fajnie było za rok jestem

  • XXXXXX ocenił Bieg Zbója
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 10
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 10