Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów

Wyniki z zawodów biegowych

Data Zawody Miejsce Dystans Mężczyźni Kobiety Ukończyło
04/05
niedz
IV Sandomierski Sportowy Weekend Kwitnących Sadów Sandomierz
świętokrzyskie
21 km 01:29:33,0 01:46:22,3 65
(57 8)
?
04/05
niedz
10 km Run Toruń Toruń
kujawsko-pomorskie
10 km 0:31:45 0:39:44 1297
(934 363)
?
04/05
niedz
IV Majowy Piknik Sportowy Łódź
łódzkie
10 km 00:34:22 00:38:52 271
(212 59)
?
04/05
niedz
Szybko po Woli Warszawa
mazowieckie
10 km 00:33:32 00:45:27 105
(76 29)
?
04/05
niedz
II Kołobrzeg Maraton Kołobrzeg
zachodniopomorskie
42.2 km 02:41:16 03:16:37 309
(266 43)
?
03/05
sob
IV Sandomierski Sportowy Weekend Kwitnących Sadów Sandomierz
świętokrzyskie
10 km 00:39:35,7 00:44:20,1 69
(46 23)
?
03/05
sob
IV Sandomierski Sportowy Weekend Kwitnących Sadów Sandomierz
świętokrzyskie
21.2 km 01:24:00,1 01:42:59,9 59
(47 12)
?
03/05
sob
XXIV Bieg Konstytucji 3-go Maja Warszawa
mazowieckie
5 km 00:15:14 00:30:17 3310
(2241 1069)
?
02/05
pt
II Bieg Flagi Warszawa
mazowieckie
10 km 00:31:12 00:38:42 586
(449 137)
?
02/05
pt
X Półmaraton Węgorza Węgorzewo
warmińsko-mazurskie
21.1 km 01:07:19 01:19:29 378
(324 54)
?
01/05
czw
32 Bieg Kujawiaka Włocławek
kujawsko-pomorskie
10 km 0:38:05 0:44:09 310
(261 49)
?
01/05
czw
ProTouch Interrun Poznań 2014 Poznań
wielkopolskie
10 km 00:33:09 00:42:15 251
(200 51)
?
01/05
czw
ProTouch Interrun Poznań 2014 Poznań
wielkopolskie
5 km 00:15:08 00:19:19 193
(91 102)
?
01/05
czw
XII Półmaraton Chełmżyński Chełmża
kujawsko-pomorskie
21.1 km 1:19:33 1:34:11 153
(137 16)
?
01/05
czw
XIII Maraton Jelcz-Laskowice Jelcz-Laskowice
dolnośląskie
42.2 km 02:51:37 03:26:20 173
(155 18)
?
27/04
niedz
6. Cieszyński FORTUNA Bieg Cieszyn
śląskie
10 km 00:29:34 00:35:07 916
(739 177)
?
26/04
sob
VI Bieg Dookoła ZOO Warszawa
mazowieckie
10 km 0:32:13 0:37:45 834
(564 270)
?
23/04
śr
Grand Prix Żoliborza Warszawa
mazowieckie
5 km 00:15:22 00:19:19 283
(213 70)
?
23/04
śr
Monte Kazura - bieg 1 Warszawa
mazowieckie
5 km 00:21:55 00:34:12 56
(53 3)
?
06/04
niedz
Szybko po Woli Warszawa
mazowieckie
10 km 00:33:03 00:42:42 123
(94 29)
?
31/12
pon
Impreza biegowa - Wzór Warszawa
mazowieckie
42.2 km 02:20:01 02:20:04 25
(18 7)
?

04 maja 2014 w ramach IV Sandomierski Sportowy Weekend Kwitnących Sadów odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 65 zawodników, 8 pań i 57 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał ZDUNEK - 01:29:33,0
  2. Maciej BUJAK - 01:31:33,5
  3. Krzysztof POGORZELSKI - 01:31:48,4
  4. Marek SKRZYNIARZ - 01:32:18,8
  5. Piotr KOBYLARZ - 01:38:05,2
  6. Grzegorz SYMCZAK - 01:38:10,6

Kobiety

  1. Wiktoria PIEJAK - 01:46:22,3
  2. Patrycja DETTLAFF - 01:54:22,7
  3. Agnieszka KWASEK - 01:59:33,8
  4. Katarzyna KOSSAKOWSKA - 02:09:47,6
  5. Renata GRABSKA - 02:13:14,4
  6. Jolanta ZARĘBA - 02:23:56,4

04 maja 2014 w ramach 10 km Run Toruń odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 1297 zawodników, 363 pań i 934 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tadeusz ZBLEWSKI - 0:31:45
  2. Karol KALIŚ - 0:32:07
  3. Marcin GAŁĄZKA - 0:32:19
  4. Bartosz WILIGALSKI - 0:33:30
  5. Waldemar TOMCZAK - 0:33:56
  6. Patryk DOMIŃCZAK - 0:34:04

Kobiety

  1. Joanna SCHAB - 0:39:44
  2. Agnieszka ŁĘCKA - 0:39:48
  3. Anna ARSENIUK - 0:40:12
  4. Iwona JANUS - 0:40:55
  5. Elżbieta WOJCIECHOWSKA - 0:40:57
  6. Anna SAWICKA - 0:41:15

pomiar czasu: STS-Timing

04 maja 2014 w ramach IV Majowy Piknik Sportowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 271 zawodników, 59 pań i 212 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof PIETRZYK - 00:34:22
  2. Michał JAMIOŁ - 00:35:28
  3. Sebastian KOSĘDA - 00:35:46
  4. Tomasz KUNIKOWSKI - 00:36:20
  5. Sergiusz OLEJNICZAK - 00:36:46
  6. Artur KAMIŃSKI - 00:36:53

Kobiety

  1. Monika KACZMAREK - 00:38:52
  2. Małgorzata MICHALAK - 00:42:35
  3. Sylwia BADOWSKA - 00:45:47
  4. Katarzyna DOWNAR - 00:45:57
  5. Magdalena KSIĄŻKIEWICZ - 00:49:36
  6. Karolina ROCHOWIEC - 00:50:50

pomiar czasu: inesSport

04 maja 2014 w ramach Szybko po Woli odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 105 zawodników, 29 pań i 76 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sebastian POLAK - 00:33:32
  2. Daniel KAROLKIEWICZ - 00:35:46
  3. Przemysław OPAŁA - 00:36:21
  4. Bartosz GRZEŚKOWIAK - 00:37:32
  5. Szymon DRABCZYK - 00:37:54
  6. Robert STYKOWSKI - 00:37:59

Kobiety

  1. Iwona ŚWIERCZ - 00:45:27
  2. Joanna CHODOWICZ-SZEWCZUK - 00:45:35
  3. Hanna WALENTA - 00:45:46
  4. Anna PAWŁOWSKA-POJAWA - 00:46:08
  5. Natalia ŁOJKO - 00:46:37
  6. Agnieszka KIESZEK - 00:46:46

04 maja 2014 w ramach II Kołobrzeg Maraton odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 309 zawodników, 43 pań i 266 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz WIRKUS - 02:41:16
  2. Roman ELWART - 02:45:27
  3. Andrzej ROMANOWSKI - 02:56:20
  4. Jacek LATAŁA - 02:58:44
  5. Andrzej CECHMANN - 02:59:18
  6. Robert DERDA - 03:02:13

Kobiety

  1. Urszula KASZTELAN - 03:16:37
  2. Agata ROMANEK - 03:28:02
  3. Magdalena OLEJNICZAK - 03:28:37
  4. Katarzyna DUSKA - 03:30:50
  5. Agnieszka MIZERA - 03:33:32
  6. Alina TWAROWSKA - 03:42:52

03 maja 2014 w ramach IV Sandomierski Sportowy Weekend Kwitnących Sadów odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 69 zawodników, 23 pań i 46 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej CISEK - 00:39:35,7
  2. Maciej BUJAK - 00:39:55,3
  3. Arkadiusz STAROBRAT - 00:39:55,7
  4. Jacek ĆWIK - 00:40:27,2
  5. Grzegorz RAKOCZY - 00:42:13,0
  6. Mirosław WICHA - 00:42:50,8

Kobiety

  1. Wioletta DESSAUER - 00:44:20,1
  2. Kinga BRZOSZKIEWICZ - 00:48:14,0
  3. Anna KONIECZNY - 00:52:27,5
  4. Małgorzata BRYK - 00:52:54,4
  5. Justyna DUMA - 00:53:15,6
  6. Teresa ŁACH - 00:55:35,2

03 maja 2014 w ramach IV Sandomierski Sportowy Weekend Kwitnących Sadów odbył się bieg na 21.195 km.
Bieg ukończyło 59 zawodników, 12 pań i 47 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał JAGIEŁO - 01:24:00,1
  2. Michał SEDLAK - 01:28:16,0
  3. Marcin KUCHARSKI - 01:34:44,3
  4. Robert BEDNARZ - 01:35:21,3
  5. Rafał PIOTROWSKI - 01:35:35,6
  6. Robert ŻAK - 01:36:28,9

Kobiety

  1. Katarzyna PRUSZCZAK - 01:42:59,9
  2. Magdalena MUSIALIK - 01:44:25,9
  3. Marianna MANGIONE - 01:51:38,4
  4. Bożena CZERWIŃSKA - 01:51:57,6
  5. Anna ARASZKIEWICZ - 01:57:17,0
  6. Anna KAPUSTA - 01:58:05,2

03 maja 2014 w ramach XXIV Bieg Konstytucji 3-go Maja odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 3310 zawodników, 1069 pań i 2241 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał BERNARDELLI - 00:15:14
  2. Krzysztof WASIEWICZ - 00:16:15
  3. Kamil KRAUZE - 00:16:28
  4. Radosław GROMEK - 00:16:40
  5. Piotr MIERZEJEWSKI - 00:16:43
  6. Tomasz GRZYBOWSKI - 00:16:47

Kobiety

  1. Agata GOS - 00:30:17
  2. Anna ŁAPIŃSKA - 00:19:19
  3. Ela PERET - 00:20:10
  4. Katarzyna STEFAŃSKA - 00:21:04
  5. Anna GOSK - 00:21:11
  6. Agata STELMACH - 00:21:21

pomiar czasu: Datasport

02 maja 2014 w ramach II Bieg Flagi odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 586 zawodników, 137 pań i 449 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur JABŁOŃSKI - 00:31:12
  2. Sebastian POLAK - 00:32:19
  3. Marcin STOKOWIEC - 00:32:24
  4. Rafał RUSINIAK - 00:32:38
  5. Grzegorz KOZŁOWSKI - 00:33:50
  6. Arkadiusz MAJOS - 00:34:09

Kobiety

  1. Agnieszka ŁĘCKA - 00:38:42
  2. Ilona POLAK - 00:38:55
  3. Justyna KOSTRZEWSKA - 00:40:41
  4. Monika KACZANOWSKA - 00:41:03
  5. Dorota KAMIEŃ - 00:42:06
  6. Katarzyna PUCZYŁOWSKA - 00:42:36

02 maja 2014 w ramach X Półmaraton Węgorza odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 378 zawodników, 54 pań i 324 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Wojciech KOPEĆ - 01:07:19
  2. Simon KISANG - 01:07:39
  3. Pavel MASHEI - 01:10:39
  4. Ihar TSETSERUKOU - 01:10:51
  5. Paweł RACZYNSKI - 01:12:12
  6. Launen KWALIA - 01:13:08

Kobiety

  1. Volha KRAUTSOVA - 01:19:29
  2. Halina KARNATSEVICH - 01:22:49
  3. Marta BARCEWICZ - 01:23:54
  4. Olga DUBOVSKAYA - 01:28:54
  5. Beata POKRZYWINSKA - 01:33:16
  6. Maria WOJDA - 01:35:16

pomiar czasu: Ultimasport.pl

01 maja 2014 w ramach 32 Bieg Kujawiaka odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 310 zawodników, 49 pań i 261 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz PAWŁOWSKI - 0:38:05
  2. Mariusz DEMBOWSKI - 0:38:21
  3. Krzysztof WŁOCZEWSKI - 0:39:08
  4. Kamil PODOLSKI - 0:39:18
  5. Igor ZALEWSKI - 0:39:42
  6. Wojciech WIĘCKOWSKI - 0:40:05

Kobiety

  1. Dorota PAWŁOWSKA - 0:44:09
  2. Magdalena ZIÓŁEK - 0:46:26
  3. Kari SZYMAŃSKA-WIŚNIEWSKA - 0:47:49
  4. Zofia CHADZYŃSKA - 0:49:54
  5. Joanna PĘSIK - 0:50:24
  6. Patrycja BIENIECKA - 0:50:41

pomiar czasu: Super Sport

01 maja 2014 w ramach ProTouch Interrun Poznań 2014 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 251 zawodników, 51 pań i 200 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BYTNIEWSKI - 00:33:09
  2. Marcin KĘSY - 00:33:15
  3. Piotr TOMCZYK - 00:33:23
  4. Radosław PLUCIŃSKI - 00:34:25
  5. Błażej WYTWER - 00:34:42
  6. Maciej GRABEK - 00:34:52

Kobiety

  1. Maria ORŁOWSKA - 00:42:15
  2. Agnieszka PELC-WANIELISTA - 00:43:14
  3. Hanna PERZ - 00:44:13
  4. Anna STRÓZYK - 00:45:17
  5. Katarzyna KAFTAŃSKA - 00:45:37
  6. Patrycja KOŁECKA - 00:48:18

pomiar czasu: Plus Timing

01 maja 2014 w ramach ProTouch Interrun Poznań 2014 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 193 zawodników, 102 pań i 91 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sebastian NOWICKI - 00:15:08
  2. Bartosz MAJORCZYK - 00:15:37
  3. Michał ŁAWROWSKI - 00:16:34
  4. Adam CHUDZICKI - 00:17:27
  5. Piotr ŁĄCZYŃSKI - 00:18:37
  6. Adam GĄSIOROWSKI - 00:19:12

Kobiety

  1. Małgorzata KOŁACKA - 00:19:19
  2. Martyna STAŚKIEWICZ - 00:23:16
  3. Klaudia PRZEPIÓRA - 00:24:16
  4. Jadwiga ZBĄSZYNIAK - 00:24:05
  5. Justyna GIEL - 00:24:50
  6. Joanna PAWLIK - 00:24:24

pomiar czasu: Plus Timing

01 maja 2014 w ramach XII Półmaraton Chełmżyński odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 153 zawodników, 16 pań i 137 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MYŚLAK - 1:19:33
  2. Michał KULPA - 1:20:22
  3. Krzysztof BARCIKOWSKI - 1:22:10
  4. Piotr OLCHAWA - 1:23:19
  5. Marek JAWORSKI - 1:24:58
  6. Krzysztof GÓRALSKI - 1:26:16

Kobiety

  1. Magdalena MICHALSKA - 1:34:11
  2. Aleksandra JAKIMCZUK - 1:41:58
  3. Joanna BARTKOWSKA - 1:44:10
  4. Małgorzata MASŁOWSKA - 1:49:54
  5. Aleksandra DĄBROWSKA-SZWAJA - 1:51:58
  6. Alina PODBIELSKA - 1:54:57

pomiar czasu: Elektroniczne Zapisy

01 maja 2014 w ramach XIII Maraton Jelcz-Laskowice odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 173 zawodników, 18 pań i 155 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz DZIĄDZIAK - 02:51:37
  2. Piotr SPALIŃSKI - 02:54:32
  3. Robert WŁODARCZYK - 02:57:20
  4. Sebastian GRODECKI - 02:58:47
  5. Paweł PELC - 02:59:09
  6. Marcin ZIELIŃSKI - 02:59:16

Kobiety

  1. Aleksandra PEISERT - 03:26:20
  2. Katarzyna WERNER - 03:37:44
  3. Beata NIENADOWSKA - 03:45:00
  4. Agnieszka MIZERA - 03:52:23
  5. Joanna BARTOSZEK-KUNECKA - 03:53:10
  6. Marta SOBCZYK - 03:54:00

pomiar czasu: Datasport

27 kwietnia 2014 w ramach 6. Cieszyński FORTUNA Bieg odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 916 zawodników, 177 pań i 739 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur KOZŁOWSKI - 00:29:34
  2. Moses BOWEN - 00:29:44
  3. Launen KWALIA - 00:30:53
  4. Wolodymir YOURCZUK - 00:31:19
  5. Siergiej FISKOVICZ - 00:31:57
  6. Tomasz DYRLAGA - 00:32:32

Kobiety

  1. Tatyana HOLOVCENKO - 00:35:07
  2. Urszula NĘCKA - 00:35:38
  3. Lilia FISKOVICZ - 00:35:59
  4. Natalia LEHONKOVA - 00:36:19
  5. Ewa BRYCH-PAJAK - 00:36:54
  6. Dominika WIŚNIEWSKA-ULFIK - 00:37:00

pomiar czasu: Datasport

26 kwietnia 2014 w ramach VI Bieg Dookoła ZOO odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 834 zawodników, 270 pań i 564 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Radosław KŁECZEK - 0:32:13
  2. Marcin GAŁĄZKA - 0:32:21
  3. Krzysztof WASIEWICZ - 0:32:33
  4. Patryk AID - 0:32:59
  5. Maciej GÓRZYŃSKI - 0:35:32
  6. Dominik GOSK - 0:36:12

Kobiety

  1. Anna JAKUBCZAK-PAWELEC - 0:37:45
  2. Emilia ZIELIŃSKA - 0:38:26
  3. Ewa STUPKIEWICZ - 0:42:04
  4. Małgorzata NOWAK - 0:42:34
  5. Agnieszka KOLANO - 0:43:53
  6. Kasia PASTUSZEK - 0:44:24

pomiar czasu: Datasport

23 kwietnia 2014 w ramach Grand Prix Żoliborza odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 283 zawodników, 70 pań i 213 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sebastian POLAK - 00:15:22
  2. Miłosz SOWIŃSKI - 00:15:26
  3. Rafał RUSINIAK - 00:15:37
  4. Jakub PUDEŁKO - 00:15:48
  5. Paweł WOŹNICKI - 00:16:08
  6. Michał ŻURAWSKI - 00:16:13

Kobiety

  1. Ilona POLAK - 00:19:19
  2. Justyna KOSTRZEWSKA - 00:19:44
  3. Joanna ROMANIUK - 00:19:58
  4. Anna SZEWCZYKOWSKA - 00:20:06
  5. Jagoda JURKOWSKA - 00:20:41
  6. Agnieszka KIESZEK - 00:21:21

23 kwietnia 2014 w ramach Monte Kazura - bieg 1 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 56 zawodników, 3 pań i 53 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jacek MORAWSKI - 00:21:55
  2. Fryderyk PRYJMA - 00:23:15
  3. Tomasz KUCHARCZYK - 00:24:00
  4. Lasocki MARCIN - 00:24:34
  5. Marcin KRASOŃ - 00:24:52
  6. Daniel SAŁACIŃSKI - 00:24:56

Kobiety

  1. Katarzyna KARPA - 00:34:12
  2. Magda GRYNKIEWICZ - 00:34:57
  3. Aleksandra SZULENCKA - 00:37:39

06 kwietnia 2014 w ramach Szybko po Woli odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 123 zawodników, 29 pań i 94 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sebastian POLAK - 00:33:03
  2. Rafał RUSINIAK - 00:33:39
  3. Daniel KAROLKIEWICZ - 00:34:01
  4. Tomasz GRZYBOWSKI - 00:34:10
  5. Filip BABIK - 00:37:08
  6. Robert STYKOWSKI - 00:37:49

Kobiety

  1. Agata BOGUCKA - 00:42:42
  2. Agnieszka ŻURANIEWSKA - 00:43:53
  3. Agnieszka PACHNIEWSKA - 00:45:27
  4. Justyna CZEKAJ - 00:45:52
  5. Anna PAWŁOWSKA-POJAWA - 00:46:06
  6. Joanna CHODOWICZ-SZEWCZUK - 00:47:03

31 grudnia 2012 w ramach Impreza biegowa - Wzór odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 25 zawodników, 7 pań i 18 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jan KOWALSKI - 02:20:01
  2. Jan KOWALSKI - 02:20:02
  3. Jan KOWALSKI - 02:20:03
  4. Jan KOWALSKI - 02:20:05
  5. Edvin KOWALSKY - 02:20:06
  6. Jan KOWALSKI - 02:20:07

Kobiety

  1. Janina KOWALSKI - 02:20:04
  2. Krystyna KOWALSKI - 02:20:10
  3. Alina KOWALSKI - 02:20:15
  4. Ewa KOWALSKI - 02:20:16
  5. Zofia KOWALSKI - 02:20:19
  6. Urszula KOWALSKI - 02:20:22

pomiar czasu: Nazwa firmy obs. pomiar czasu

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Nagrody

Brak nagród

07 maja 2017 w ramach III Drezdenecka Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 309 zawodników, 102 pań i 207 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KLAYBORD - 00:31:44
  2. Paweł TARASIUK - 00:32:49
  3. Karol KAZIKOWSKI - 00:33:56
  4. Jakub WAWRZYNIAK - 00:35:52
  5. Karol HELAK - 00:36:29
  6. Piotr MAJZLIK - 00:36:37

Kobiety

  1. Agnieszka WITCZAK FLAJSZER - 00:38:35
  2. Patrycja KOŁECKA - 00:42:07
  3. Emilia PERZ - 00:42:29
  4. Krystyna ŁUKASZEWICZ - 00:42:49
  5. Kamila KOWALCZYK - 00:44:02
  6. Agnieszka PODLECKA - 00:44:09

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 91 zawodników, 38 pań i 53 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz KOZŁOWSKI - 01:22:05
  2. Jędrzej JOSYPENKO - 01:22:35
  3. Gary BYRNE - 01:30:24
  4. Krzysztof GLAB - 01:33:02
  5. Krzysztof ŚLIWA - 01:34:12
  6. Henryk ŁEPECKI - 01:34:46

Kobiety

  1. Agata TAMBORSKA - 01:41:16
  2. Nina GRABOŚ - 01:47:40
  3. Anna DREJARZ-KACZMAREK - 01:51:11
  4. Angelika APANOWICZ - 01:52:43
  5. Monika STROBIN - 01:52:44
  6. Magdalena RACZYŃSKA - 01:55:17

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach V Bieg Wojciechowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 226 zawodników, 52 pań i 174 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam WAKULUK - 00:33:00
  2. Tomasz GRZYBOWSKI - 00:34:30
  3. Sylwester KUŚMIERZ - 00:35:15
  4. Arkadiusz SZCZOTKA - 00:36:16
  5. Dominik GOSK - 00:36:19
  6. Paweł MACHOWSKI - 00:36:24

Kobiety

  1. Diana DAWIDZIUK - 00:38:12
  2. Katarzyna WESOŁOWSKA - 00:42:37
  3. Monika GRABARCZYK - 00:43:24
  4. Agata ZIEMBICKA - 00:44:10
  5. Joanna RĘBIŚ - 00:44:42
  6. Anna GADOMSKA - 00:44:58

pomiar czasu: Czasomierzyk

07 maja 2017 w ramach II Bieg z zamkiem w tle odbył się bieg na 11 km.
Bieg ukończyło 172 zawodników, 57 pań i 115 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr HOLLY - 00:40:34
  2. Bartosz ZAJĄC - 00:40:36
  3. Krystian GRYCZUK - 00:41:00
  4. Paweł SADOWSKI - 00:41:20
  5. Bartłomiej WALOSZCZYK - 00:42:29
  6. Klaudiusz KOGUT - 00:43:05

Kobiety

  1. Jurczyk KINGA - 00:47:12
  2. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:47:35
  3. Justyna POMARAŃSKA - 00:48:48
  4. Anna ZACZYŃSKA - 00:49:38
  5. Paulina SZABRZYŃSKA - 00:50:01
  6. Ewa KROJCIG - 00:53:11

pomiar czasu: Feniks Timing

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 243 zawodników, 152 pań i 91 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Arkadiusz NOWAK - 00:39:21
  2. Grzegorz WARTAŁOWICZ - 00:41:51
  3. Jacek NOWOCIEŃ - 00:43:15
  4. Bogdan SNARSKI - 00:43:24
  5. Michał MĄCZEWSKI - 00:44:38
  6. Dariusz LISIAK - 00:45:07

Kobiety

  1. Weronika BRZUCHALSKA - 00:45:10
  2. Weronika ZIELIŃSKA - 00:46:04
  3. Marta JASTRZĘBSKA-MAJAK - 00:48:32
  4. Maja KASPERKIEWICZ - 00:50:11
  5. Karolina GAWROŃSKA - 00:50:42
  6. Aleksandra RZESZUTKO - 00:50:48

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach XXVIII Maraton Juranda odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 222 zawodników, 35 pań i 187 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł PIOTRASCHKE - 02:38:07
  2. Sławomir KALISKI - 02:44:27
  3. Przemysław KALIŃSKI - 02:47:54
  4. Krzysztof KRUKOWSKI - 02:52:37
  5. Rafał KOT - 02:58:09
  6. Dariusz WĘDROWSKI - 03:00:36

Kobiety

  1. Marta BARCEWICZ - 03:07:33
  2. Anna KOZIARSKA - 03:17:02
  3. Ewa LISEK - 03:19:19
  4. Renata GINSZT - 03:39:34
  5. Marta WÓDKIEWICZ - 03:45:13
  6. Gabriela GÓRSKA - 03:51:53

pomiar czasu: DomTel-Sport

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 368 zawodników, 251 pań i 117 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz GREGORCZYK - 00:19:09
  2. Daniel GIELO - 00:20:14
  3. Juliusz BORAWSKI - 00:20:32
  4. Andrew MOSSOP - 00:21:06
  5. Marcin BUKAŁA - 00:21:13
  6. Mateusz BARTODZIEJ - 00:21:17

Kobiety

  1. Julita DYBIKOWSKA - 00:19:03
  2. Beata MILEWSKA - 00:20:31
  3. Natalia GAŁĄZKA - 00:22:19
  4. Katarzyna PRZEŹDZIECKA - 00:23:05
  5. Julia ZIÓŁKOWSKA - 00:23:33
  6. Marysia LISIAK - 00:23:35

pomiar czasu: Datasport

06 maja 2017 w ramach Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 3819 zawodników, 1267 pań i 2552 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek KOWALSKI - 00:30:40
  2. Damian PIETERCZYK - 00:30:59
  3. Łukasz OSKIERKO - 00:31:18
  4. Sylwester KUSTER - 00:31:36
  5. Maciej KUBIAK - 00:31:48
  6. Robert SADOWSKI - 00:32:00

Kobiety

  1. Monika CZAPIEWSKA - 00:36:12
  2. Małgorzata SZCZERBIŃSKA - 00:36:21
  3. Katarzyna POBŁOCKA - 00:36:26
  4. Monika ROLBIECKA - 00:37:00
  5. Kamila POBŁOCKA-DOBROWOLSKA - 00:37:16
  6. Ewa HURYŃ - 00:37:53

pomiar czasu: STS Timing

06 maja 2017 w ramach 35 Bieg Kujawiaka Pamięci Napoleona Dzwonkowskiego i Wiesława Wesołowskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 199 zawodników, 45 pań i 154 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Roman ROMANENKO - 00:33:13
  2. Boniface WAMBUA NDUVA - 00:33:39
  3. Paweł OLEJNIK - 00:33:56
  4. Łukasz PARSZCZYŃSKI - 00:35:55
  5. Marcin RAKOCZY - 00:37:14
  6. Kamil PODOLSKI - 00:40:19

Kobiety

  1. Katarzyna KOWALSKA - 00:38:36
  2. Olesia SMOWCZENKO - 00:39:34
  3. Izabela PARSZCZYŃSKA - 00:41:06
  4. Marta SZENK - 00:42:53
  5. Anna NOWAKOWSKA - 00:45:04
  6. Aneta TURALSKA - 00:45:50

03 maja 2017 w ramach X Bieg bez Granic odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 679 zawodników, 190 pań i 489 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:32:20
  2. Marcin CIEPŁAK - 00:32:48
  3. Szymon WASKIN - 00:33:04
  4. Kamil CZAPLA - 00:33:11
  5. Mateusz WOLNIK - 00:33:41
  6. Mateusz WŁOSTOWSKI - 00:34:22

Kobiety

  1. Michalina MENDECKA - 00:38:19
  2. Anna SZYJKA - 00:40:10
  3. Jadwiga DYBCZYŃSKA - 00:40:29
  4. Daria MENDECKA - 00:40:44
  5. Sylwia KUCZERA - 00:40:48
  6. Michalina JANOWSKA - 00:41:33

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach XXVII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności odbył się bieg na 9.2 km.
Bieg ukończyło 282 zawodników, 69 pań i 213 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 00:28:13
  2. Dawid KLEYBORD - 00:28:14
  3. Elmokhtar BENHARI - 00:29:09
  4. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:31:00
  5. Paweł MOSKAL - 00:31:26
  6. Radosław SADŁOS - 00:31:41

Kobiety

  1. Sara SZYMAŃSKA - 00:36:03
  2. Dorota PAWŁOWSKA - 00:36:18
  3. Małgorzata TUWALSKA - 00:36:34
  4. Anna Ć-KWAPISZEWSKA - 00:38:52
  5. Magdalena WOLF - 00:39:03
  6. Patrycja JAŻDŻEWSKA - 00:40:40

pomiar czasu: GOOD Time

03 maja 2017 w ramach Piaseczyńska Mila Konstytucyjna odbył się bieg na 1 mile.
Bieg ukończyło 169 zawodników, 63 pań i 106 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof WASIEWICZ - 00:04:09
  2. Piotr MIELEWCZYK - 00:04:09
  3. Andrzej WOJTCZAK - 00:04:11
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:04:17
  5. Paweł KOPACZEWSKI - 00:04:17
  6. Michał DĄBROWSKI - 00:04:22

Kobiety

  1. Aleksandra PŁOCIŃSKA - 00:04:52
  2. Oliwia MALMON - 00:04:52
  3. Natalia KOWALSKA - 00:05:18
  4. Anna STRUSKA-GĄTKOWSKA - 00:05:21
  5. Agata ZIEMBICKA - 00:05:50
  6. Aneta SOBIERAJ - 00:05:50

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 229 zawodników, 109 pań i 120 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Robert WILKOWIECKI - 00:16:45
  2. Sebastian TUBEK - 00:17:01
  3. Tomasz DANIELKIEWICZ - 00:17:36
  4. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:17:38
  5. Dawid BANAŚ - 00:17:41
  6. Rafał TOMOWIAK - 00:17:59

Kobiety

  1. Katarzyna WERNER - 00:20:04
  2. Monika WÓJCIK - 00:21:32
  3. Dagmara OWCZAREK - 00:21:42
  4. Magdalena ŁOWICKA - 00:21:45
  5. Katarzyna BUDZIEWSKA - 00:22:09
  6. Alicja BUĆKO - 00:22:12

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 355 zawodników, 93 pań i 262 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam PUTYRA - 00:33:22
  2. Paweł MATNER - 00:33:27
  3. Filip SMIEINSKI - 00:35:30
  4. Sławomir BIAŁOBRZESKI - 00:35:37
  5. Przemysław STEMPNIK - 00:37:22
  6. Wojciech DURCZYŃSKI - 00:37:47

Kobiety

  1. Małgorzata ZIELEŃ - 00:39:06
  2. Emilia ROGOZA - 00:40:15
  3. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:29
  4. Sonia ROZUMKIEWICZ - 00:42:22
  5. Zuzanna MAREK - 00:42:51
  6. Ewelina ŁOZOWSKA - 00:43:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach 27. Bieg Konstytucji 3 Maja z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 4142 zawodników, 1627 pań i 2515 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil JASTRZĘBSKI - 00:14:48
  2. Maciej BADUREK - 00:15:11
  3. Norbert PIEKIELNY - 00:15:15
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:15:24
  5. Sławomir PTAK - 00:15:34
  6. Michał BERNARDELLI - 00:15:34

Kobiety

  1. Iwona BERNARDELLI - 00:16:24
  2. Anna ŁAPIŃSKA - 00:17:39
  3. Alicia DIAGO - 00:18:50
  4. Monika KACZANOWSKA - 00:18:53
  5. Justyna KOSTRZEWSKA - 00:19:53
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:19:54

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach II Bieg Konstytucji 3 Maja – Międzyrzecz odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 135 zawodników, 50 pań i 85 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BELGRAU - 00:15:43
  2. Maciej GRABEK - 00:15:48
  3. Dominik KRYCA - 00:16:09
  4. Edwin KUSZCZYK - 00:17:15
  5. Cezary WALKOWSKI - 00:17:15
  6. Tomasz CHAWAWKO - 00:17:34

Kobiety

  1. Karolina BILAWA - 00:19:00
  2. Klaudia KOBYDECKA - 00:19:10
  3. Klaudia GREDKA - 00:20:21
  4. Kamila KOWALCZYK - 00:20:26
  5. Magdalena KIEWLUK - 00:21:03
  6. Agnieszka WOCH - 00:21:11

03 maja 2017 w ramach XXVI Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 347 zawodników, 53 pań i 294 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Boniface Wambua NDUVA - 01:11:13
  2. Maciej ŁUCYK - 01:13:57
  3. Yuriy BLAHODIR - 01:13:58
  4. Piotr HUMERSKI - 01:15:39
  5. Dariusz JANKOWSKI - 01:17:15
  6. Daniel BOSY - 01:18:00

Kobiety

  1. Julia DIAŁLOWA - 01:26:54
  2. Katarzyna BESZ-MALINOWSKA - 01:35:46
  3. Iwona MACIĄG - 01:36:37
  4. Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN - 01:37:23
  5. Magdalena PAKULSKA - 01:42:05
  6. Katarzyna ŻARNOWSKA - 01:42:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg Konstytucji 3 Maja odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 231 zawodników, 64 pań i 167 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz KACZOR - 00:14:58
  2. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:16:02
  3. Kolodumyk KNOMENKO - 00:16:36
  4. Krzysztof KRYGIER - 00:16:44
  5. Michał JAMIOŁ - 00:16:56
  6. Kuba GAŁASIEWICZ - 00:17:03

Kobiety

  1. Karolina WAŚNIEWSKA - 00:18:06
  2. Natalia KWIECIEN - 00:20:38
  3. Agnieszka MAŁYSEK - 00:21:10
  4. Ewelina PŁATOS - 00:21:36
  5. Maja DĘBSKA - 00:22:07
  6. Barbara KACZMARZYK - 00:22:19

pomiar czasu: Crono Chip

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 93 zawodników, 45 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Józef ZABIELSKI - 00:16:53
  2. Tomasz WASZCZUK - 00:17:24
  3. Kuba MURAWSKI - 00:17:35
  4. Sebastnian KUKASZEWSKI - 00:17:38
  5. Grzegorz BRAUN - 00:17:53
  6. Daniel POGORZELSKI - 00:17:58

Kobiety

  1. Nikola MURAWSKA - 00:21:08
  2. Ania KOMISACZYK - 00:21:57
  3. Zuzanna KAWCZYŃSKA - 00:24:09
  4. Karolina KIJANA - 00:24:24
  5. Jolanta SZYMAŃSKA - 00:24:32
  6. Dorota NOWAK - 00:25:07

pomiar czasu: Protiming24

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 146 zawodników, 49 pań i 97 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz JURGIEWICZ - 00:32:46
  2. Artur OLEJARZ - 00:33:17
  3. Piotr TOMCZYK - 00:33:18
  4. Zbigniew MURAWSKI - 00:33:59
  5. Mateusz RODEWALD - 00:34:26
  6. Dawid NOWACZYK - 00:34:34

Kobiety

  1. Paulina KOTFICA - 00:37:38
  2. Monika JACKIEWICZ - 00:38:17
  3. Paulina GRZEGÓRZEK - 00:38:21
  4. Wioletta MURAWSKA - 00:41:46
  5. Natalia ŚLUSARCZYK - 00:45:02
  6. Joanna GŁUSZYK - 00:45:19

pomiar czasu: Protiming24

02 maja 2017 w ramach V Bieg Flagi odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 677 zawodników, 168 pań i 509 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz KUJAWSKI - 00:31:49
  2. Łukasz ŚWIESIULSKI - 00:32:06
  3. Sebastian POLAK - 00:32:37
  4. Daniel DULSKI - 00:33:21
  5. Tomasz SZALA - 00:33:56
  6. Jarosław BŁASZCZYK - 00:34:02

Kobiety

  1. Maria CZEŚNIK - 00:37:07
  2. Monika CZAPIEWSKA - 00:37:59
  3. Aleksandra TORZ - 00:38:23
  4. Adrianna KALA - 00:40:54
  5. Anna SZEWCZYKOWSKA - 00:41:14
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:41:17

pomiar czasu: ENTRE Timing

02 maja 2017 w ramach XIII Półmaraton Węgorza odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 442 zawodników, 83 pań i 359 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 01:13:07
  2. Bogusław ANDRZEJUK - 01:13:32
  3. Piotr SZPIGIEL - 01:14:44
  4. Michał MAKOWSKI - 01:14:49
  5. Łukasz NESTROWICZ - 01:15:51
  6. Paweł MŁODZIKOWSKI - 01:16:13

Kobiety

  1. Anna GOSK - 01:22:57
  2. Marzena RANISZEWSKA - 01:31:15
  3. Sylwia BONDARA - 01:31:43
  4. Anna KOZIARSKA - 01:32:23
  5. Ewa RUSINOWICZ - 01:41:17
  6. Kamila ZALEWSKA - 01:41:22

pomiar czasu: DomTel-Sport

01 maja 2017 w ramach IV Bieg o Strzałę Widanta Resko 2017 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 250 zawodników, 72 pań i 178 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł OLIJNYK - 00:31:54
  2. Damian KABAT - 00:32:40
  3. Marcin ZAGÓRNY - 00:33:19
  4. Michał HULEWICZ - 00:33:31
  5. Norbert BORZĘCKI - 00:33:45
  6. Sylwester SZYMAŃSKI - 00:35:17

Kobiety

  1. Paulina KACZYŃSKA - 00:37:24
  2. Swietlana OLIJNYK - 00:38:59
  3. Monika ANDRZEJCZAK - 00:40:55
  4. Barbara POCHRANOWICZ - 00:41:46
  5. Magdalena WITKIEWICZ - 00:42:02
  6. Wioletta MURAWSKA - 00:42:31

pomiar czasu: Sport Time

01 maja 2017 w ramach IV Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 335 zawodników, 64 pań i 271 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil MAKOS - 00:32:21
  2. Sergii KROULAIDIS - 00:32:45
  3. Krzysztof WIŚNIOWSKI - 00:32:58
  4. Mateusz WOLNIK - 00:33:16
  5. Yuriy BLAHODIR - 00:33:18
  6. Mateusz GARCZAREK - 00:33:41

Kobiety

  1. Julia DIATLOWA - 00:39:13
  2. Olga KAZIMINOVA - 00:40:51
  3. Dominika DUCZMAL - 00:42:06
  4. Dorota USTIANOWSKA - 00:42:31
  5. Izabela WIERZCHOWSKA - 00:42:41
  6. Paulina WALCZAK - 00:42:39

pomiar czasu: Pulsar Sport

01 maja 2017 w ramach 35. Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 675 zawodników, 182 pań i 493 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:31:29
  2. Pavlo VERETSKYI - 00:31:31
  3. Sylwester KUSTER - 00:31:44
  4. Piotr DROBNIK - 00:32:29
  5. Andrzej NOWAK - 00:32:32
  6. Paweł MATNER - 00:33:52

Kobiety

  1. Olga OCHAL - 00:34:18
  2. Valentyna KILIARSKA - 00:36:48
  3. Ewa KUCHARSKA - 00:37:22
  4. Aleksandra JACHIMCZYK - 00:39:53
  5. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:37
  6. Anna RYGUULA - 00:41:05

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach V Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 705 zawodników, 179 pań i 526 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz GIŻYŃSKI - 01:06:54
  2. Maciej GÓRNY - 01:16:45
  3. Mariusz ZIÓŁKOWSKI - 01:17:56
  4. Klaudiusz WALENDZIAK - 01:19:33
  5. Wojciech OLIŃSKI - 01:20:05
  6. Mariusz WOJDYŁO - 01:20:21

Kobiety

  1. Arleta MELOCH - 01:23:00
  2. Barbara BĄCZEK-MOTAŁA - 01:28:54
  3. Karolina GIŻYŃSKA - 01:32:12
  4. Julita ŻUKOTYŃSKA - 01:34:03
  5. Joanna DEPUTAT - 01:34:16
  6. Grażyna JASZCZERSKA - 01:36:47

pomiar czasu: Datasport

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 24 pań i 100 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MYŚLAK - 01:17:46
  2. Marek KOWALCZYK - 01:20:08
  3. Mirosław GOLECKI - 01:21:18
  4. Piotr SZTOLCMAN - 01:23:00
  5. Marcin KLONOWSKI - 01:23:17
  6. Damian CHOJNICKI - 01:23:33

Kobiety

  1. Joanna BARTKOWSKA - 01:33:27
  2. Agnieszka ZAKRZEWICZ-PODLECKA - 01:39:13
  3. Beata JAROCKA - 01:44:28
  4. Aleksandra GALCZAK - 01:44:43
  5. Wioletta PALACZ - 01:45:14
  6. Elżbieta STAWARSKA - 01:46:06

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 75 zawodników, 27 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:34:28
  2. Andrzej JARANOWSKI - 00:35:20
  3. Marcin GÓRALSKI - 00:35:42
  4. Paweł ZIĘGIELEWSKI - 00:36:03
  5. Paweł DZIERLIŃSKI - 00:37:10
  6. Krzysztof RETECKI - 00:39:31

Kobiety

  1. Dorota PAWŁOWSKA - 00:41:33
  2. Dorota SZTUCKA - 00:48:16
  3. Monika ADAMCZYK - 00:49:13
  4. Adrianna STYKAŁA - 00:50:14
  5. Magdalena STYKAŁA - 00:50:14
  6. Monika HODUKIEWICZ - 00:51:28

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 14 pań i 110 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł KOSEK - 02:39:06
  2. Adam MANIAK - 02:53:07
  3. Łukasz DZIĄDZIAK - 02:56:23
  4. Tomasz JABŁOŃSKI - 03:03:06
  5. Jerzy STEC - 03:03:31
  6. Marek BEDNORZ - 03:06:54

Kobiety

  1. Anna ZACZYŃSKA - 03:27:13
  2. Ola ŻELAZOWSKA - 03:52:35
  3. Joanna BANACH - 03:55:10
  4. Ewa PASTUSZEŃKO - 03:56:43
  5. Jadwiga SOWIŃSKA - 04:00:32
  6. Magdalena BŁOCHOWIAK - 04:08:20

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 10.5 km.
Bieg ukończyło 267 zawodników, 104 pań i 163 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz SOBCZYK - 00:34:47
  2. Bartosz ROSKOSZ - 00:35:59
  3. Adam AMBROZIK - 00:36:17
  4. Leszek KONONOWICZ - 00:36:21
  5. Daniel DANIELECKI - 00:36:38
  6. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:36:44

Kobiety

  1. Anna WIĘCEK - 00:40:35
  2. Marzanna BARYŁA - 00:43:26
  3. Aneta KOSARZYCKA - 00:45:26
  4. Ewa ZENDWALEWICZ - 00:47:12
  5. Helena GAWRYLUK - 00:47:22
  6. Anna SALETA - 00:48:58

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów

  • Erwud ocenił 6. Bieg i 2. Marsz NW ku czci bł. ks. E. Grzymały
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 5
    Organizacja: 9
    Dla początkujących: 5

  • Seba998 ocenił ADAMED - III Bieg Orła w Czosnowie
    Ocena ogólna: 8
    Sceneria: 7
    Atmosfera: 7
    Wartość: 9
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 5
    Organizacja: 7
    Dla początkujących: 7

  • wooda ocenił Bieg Fair Play
    Ocena ogólna: 9
    Sceneria: 7
    Atmosfera: 9
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 3
    Organizacja: 8
    Dla początkujących: 8