Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!

Ładowanie...

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów

Wyniki z zawodów biegowych

Data Zawody Miejsce Dystans Mężczyźni Kobiety Ukończyło
26/03
niedz
10. PKO Poznań Półmaraton Poznań
wielkopolskie
21.1 km 01:03:15 01:09:53 10390
(7654 2736)
?
25/03
sob
43. Cross Żagański o Puchar Wielkiej Ucieczki Żagań
lubuskie
10 km 00:33:14 00:39:15 602
(429 173)
?
25/03
sob
III Bieg Pamięci Krzyśka Kuczyńskiego Szczecin
zachodniopomorskie
4 km 00:13:50 00:19:02 152
(75 77)
?
25/03
sob
CITY TRAIL Olsztyn Olsztyn
warmińsko-mazurskie
5 km 00:16:27 00:19:01 341
(234 107)
?
25/03
sob
10. PANAS Półmaraton Ślężański Sobótka
dolnośląskie
21.1 km 01:08:57 01:19:28 3754
(3043 711)
?
25/03
sob
7 Bieg o Złote Gacie (plus Nordic Walking) Brzeszcze
małopolskie
10 km 00:32:16 00:39:07 472
(319 153)
?
19/03
niedz
IV Cross Marcowy Puszczykowo
wielkopolskie
8 km 00:32:56 00:38:32 105
(76 29)
?
19/03
niedz
Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR Pyrzyce
zachodniopomorskie
10 km 00:30:14 00:38:51 595
(420 175)
?
19/03
niedz
Bieg Wiosenny Radia Wrocław Wrocław
dolnośląskie
6 km 00:19:34 00:25:42 194
(113 81)
?
19/03
niedz
CITY TRAIL Katowice Katowice
śląskie
5 km 00:16:05 00:20:42 424
(288 136)
?
19/03
niedz
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg 6/6 Szczecin
zachodniopomorskie
10 km 00:36:04 00:50:39 89
(66 23)
?
19/03
niedz
CITY TRAIL Łódź Łódź
łódzkie
5 km 00:15:28 00:18:16 364
(230 134)
?
19/03
niedz
XIV Krakowski Półmaraton Marzanny Kraków
małopolskie
10 km 00:31:43 00:36:22 816
(450 366)
?
19/03
niedz
XIV Krakowski Półmaraton Marzanny Kraków
małopolskie
21.1 km 01:11:37 01:19:56 3186
(2385 801)
?
19/03
niedz
II Półmaraton Leszczyński Duda-Cars Leszno
wielkopolskie
21.1 km 01:09:16 01:20:08 653
(534 119)
?
19/03
niedz
2. Gdynia Półmaraton Gdynia
pomorskie
21.1 km 01:02:55 01:12:23 5896
(4262 1634)
?
18/03
sob
Bieg z okazji 70. lecia K.S. STAL Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski
lubuskie
7 km 00:22:26 00:26:35 410
(306 104)
?
18/03
sob
Biegi Cztery Pory Roku LOGORUN Poznań
wielkopolskie
5.4 km 00:19:54 00:24:38 209
(77 132)
?
18/03
sob
Biegi Cztery Pory Roku LOGORUN Poznań
wielkopolskie
10.8 km 00:41:39 00:44:33 141
(90 51)
?
18/03
sob
II Bieg Jedności Kaszubów Władysławowo
pomorskie
5 km 00:16:59 00:23:09 96
(48 48)
?
18/03
sob
II Bieg Jedności Kaszubów Władysławowo
pomorskie
10 km 00:35:13 00:44:04 125
(95 30)
?
18/03
sob
Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich Dziewicza Góra
wielkopolskie
10 km 00:39:15 00:49:49 147
(117 30)
?
18/03
sob
Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich Dziewicza Góra
wielkopolskie
5 km 00:19:50 00:25:41 98
(60 38)
?
18/03
sob
CITY TRAIL Wrocław Wrocław
dolnośląskie
5 km 00:15:39 00:18:10 393
(261 132)
?
12/03
niedz
XXXI Międzynarodowy Bieg Zaślubin Kołobrzeg
zachodniopomorskie
15 km 00:46:28 00:56:47 875
(663 212)
?
12/03
niedz
Bieg Zielonych Sznurowadeł Puławy
lubelskie
5 km 00:16:56 00:18:57 266
(142 124)
?
12/03
niedz
Bieg Zielonych Sznurowadeł Puławy
lubelskie
21.1 km 01:14:29 01:24:34 282
(225 57)
?
12/03
niedz
II Bieg Żołnierzy Wyklętych Zręcin
podkarpackie
8 km 00:25:04 00:29:39 193
(152 41)
?
12/03
niedz
CITY TRAIL Szczecin Szczecin
zachodniopomorskie
5 km 00:17:30 00:21:27 549
(347 202)
?
12/03
niedz
CITY TRAIL Warszawa Warszawa
mazowieckie
5 km 00:14:48 00:18:26 598
(370 228)
?
12/03
niedz
Wrocławska Dycha Wrocław
dolnośląskie
10 km 00:33:02 00:39:20 521
(381 140)
?
12/03
niedz
Bieg Tęczowe Łowisko u Żródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica Nidzica
warmińsko-mazurskie
5 km 00:16:07 00:18:40 162
(109 53)
?
12/03
niedz
Myślenicki Bieg Uliczny Myślenice
małopolskie
10 km 00:31:01 00:36:38 793
(575 218)
?
12/03
niedz
III Biegowe Grand Prix Gorzowa Wielkopolskiego - 6 bieg Gorzów WIelkopolski
lubuskie
5 km 00:20:50 00:26:28 139
(100 39)
?
12/03
niedz
Bieg Wiosny Chorzów
śląskie
10 km 00:31:55 00:35:57 974
(685 289)
?
11/03
sob
XIII Maniacka Dziesiątka Poznań
wielkopolskie
10 km 00:29:05 00:33:25 4585
(3254 1331)
?
11/03
sob
Sopocka Wiosna na 5 Sopot
pomorskie
5 km 00:15:37 00:17:48 423
(263 160)
?
11/03
sob
Leśne Run Wiosna 2017 Zabrze
śląskie
5 km 00:17:54 00:20:58 101
(46 55)
?
11/03
sob
II Chwaszczyńska 10 Chwaszczno
pomorskie
10 km 00:30:16 00:37:06 595
(410 185)
?
11/03
sob
Grand Prix "Biegamy razem w Słupsku" Słupsk
pomorskie
5 km 00:16:05 00:21:15 268
(173 95)
?
11/03
sob
CITY TRAIL Lublin Lublin
lubelskie
5 km 00:15:55 00:18:51 352
(257 95)
?
11/03
sob
Grand Prix Warszawy 2017 (2) Warszawa
mazowieckie
10 km 00:33:23 00:41:23 310
(229 81)
?
11/03
sob
Leśne Run Wiosna 2017 Zabrze
śląskie
10 km 00:36:08 00:50:58 66
(47 19)
?
05/03
niedz
37. Półmaraton Wiązowski Wiązowna
mazowieckie
5 km 00:14:31 00:16:57 703
(423 280)
?
05/03
niedz
37. Półmaraton Wiązowski Wiązowna
mazowieckie
21.1 km 01:07:17 01:16:49 1369
(1121 248)
?
05/03
niedz
4 Dziesiatka WROACTIV Wrocław
dolnośląskie
10 km 00:29:29 00:36:23 1216
(909 307)
?
05/03
niedz
II Bieg Dookoła Jeziora Brzostek Promno
wielkopolskie
9 km 00:27:59 00:34:19 58
(38 20)
?
05/03
niedz
CITY TRAIL Bydgoszcz Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie
5 km 00:14:49 00:16:59 661
(429 232)
?
05/03
niedz
Wrocławska Trzydziestka Wrocław
dolnośląskie
30 km 01:56:38 02:14:20 166
(136 30)
?
04/03
sob
VI Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa k. Inowrocławia
kujawsko-pomorskie
15 km 00:48:53 01:01:23 383
(314 69)
?

26 marca 2017 w ramach 10. PKO Poznań Półmaraton odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 10390 zawodników, 2736 pań i 7654 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin CHABOWSKI - 01:03:15
  2. Joel Maina MWANGI - 01:03:49
  3. Ezra KERING - 01:03:51
  4. Szymon KULKA - 01:03:52
  5. Benard Muinde MATHEKA - 01:04:45
  6. Włodzisław PRAMAU - 01:05:11

Kobiety

  1. Karolina NADOLSKA - 01:09:53
  2. Teresa Flavious KWAMBOKA - 01:13:30
  3. Betty CHEPLETING - 01:13:42
  4. Lucy MACHARIA - 01:14:02
  5. Kellen Mukami WAITHIRA - 01:15:12
  6. Monika STEFANOWICZ - 01:16:13

pomiar czasu: STS Timing

25 marca 2017 w ramach 43. Cross Żagański o Puchar Wielkiej Ucieczki odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 602 zawodników, 173 pań i 429 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KLAYBOR - 00:33:14
  2. Adam DRACZYŃSKI - 00:33:33
  3. Paweł BIGUS - 00:34:22
  4. Jacek STADNIK - 00:34:48
  5. Jarosław DRUCIAREK - 00:34:58
  6. Adam PISULSKI - 00:35:27

Kobiety

  1. Patrycja TALAR - 00:39:15
  2. Barbara POCHRANOWICZ - 00:41:45
  3. Ewelina KRAWIEC - 00:44:28
  4. Iwona SUCHOWIECKA - 00:44:34
  5. Emilia KUŹMIAK - 00:45:24
  6. Mariola BIALIC - 00:45:27

pomiar czasu: Super Sport

25 marca 2017 w ramach III Bieg Pamięci Krzyśka Kuczyńskiego odbył się bieg na 4 km.
Bieg ukończyło 152 zawodników, 77 pań i 75 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof SAWICKI - 00:13:50
  2. Mateusz DERLETA - 00:15:54
  3. Kamil KUPACKI - 00:16:01
  4. Krzysztof BARTNIK - 00:16:18
  5. Marek JANKOWSKI - 00:16:20
  6. Krzysztof MAJ - 00:16:57

Kobiety

  1. Katarzyna SZYMAŃSKA - 00:19:02
  2. Justyna BŁASIAN - 00:19:43
  3. Justyna HANDKE - 00:20:07
  4. Joanna DOKOWSKA - 00:20:09
  5. Joanna SPROGŃ - 00:20:21
  6. Marzena GOŁUBOWICZ - 00:20:31

pomiar czasu: Protiming24

25 marca 2017 w ramach CITY TRAIL Olsztyn odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 341 zawodników, 107 pań i 234 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur OLEJARZ - 00:16:27
  2. Paweł PSZCZÓŁKOWSKI - 00:16:28
  3. Konrad NOSARZEWSKI - 00:16:35
  4. Dawid WOROBIEC - 00:17:01
  5. Rafał WIŚNIEWSKI - 00:17:22
  6. Krzysztof BRĄGIEL - 00:17:29

Kobiety

  1. Aleksandra LISOWSKA - 00:19:01
  2. Monika JACKIEWICZ - 00:19:19
  3. Agnieszka LANKOWSKA-KLEMT - 00:22:15
  4. Aleksandra KĘPCZYŃSKA - 00:22:17
  5. Marzena KARPOWSKA - 00:22:20
  6. Agnieszka TYBOROWSKA - 00:22:24

25 marca 2017 w ramach 10. PANAS Półmaraton Ślężański odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 3754 zawodników, 711 pań i 3043 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Joel Maina MWANGI - 01:08:57
  2. Pawel OLIYNYK - 01:09:12
  3. Tomasz GRYCKO - 01:10:16
  4. Mykhaylo IVERUK - 01:11:09
  5. Andrzej WITEK - 01:11:25
  6. Grzegorz GRONOSTAJ - 01:12:07

Kobiety

  1. Kellen Mukami WAITHIRA - 01:19:28
  2. Gladys Jepkurui BIWOTT - 01:19:54
  3. Swietlana OLIYNYK - 01:21:09
  4. Ewelina PAPROCKA - 01:21:21
  5. Karolina GÓRNA - 01:23:44
  6. Rose CHEROP - 01:24:10

pomiar czasu: Datasport

25 marca 2017 w ramach 7 Bieg o Złote Gacie (plus Nordic Walking) odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 472 zawodników, 153 pań i 319 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz KAROŃ - 00:32:16
  2. Tomasz STACHOWICZ - 00:35:10
  3. Paweł WÓJCIK - 00:35:39
  4. Józef KOŹMIŃSKI - 00:35:46
  5. Przemysław KOZIARZ - 00:35:54
  6. Paweł JARZĘBOWICZ - 00:35:58

Kobiety

  1. Aleksandra JACHIMCZYK - 00:39:07
  2. Michalina MALINA - 00:42:10
  3. Roksana KOLONKO - 00:43:39
  4. Anna DRZYZGA-BŁASZCZYK - 00:43:47
  5. Katarzyna PRZYWARA - 00:44:14
  6. Dominika PODEMSKA - 00:45:13

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

19 marca 2017 w ramach IV Cross Marcowy odbył się bieg na 8 km.
Bieg ukończyło 105 zawodników, 29 pań i 76 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz BIELEŃ - 00:32:56
  2. Adam DRZYMAŁA - 00:33:15
  3. Piotr PIHIL - 00:33:15
  4. Krzysztof NOWAK - 00:33:53
  5. Krzysztof STRUNOWSKI - 00:34:07
  6. Jakub MARCINIAK - 00:34:15

Kobiety

  1. Emilia BOGUCKA - 00:38:32
  2. Magdalena KĘDZIORA - 00:41:07
  3. Monika ŁAPIŃSKA - 00:41:29
  4. Dorota KRÓLAK - 00:41:50
  5. Julia SOBSKA - 00:44:07
  6. Agata BYSZKIEWICZ-GRECZUK - 00:44:38

pomiar czasu: Plus Timing

19 marca 2017 w ramach Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 595 zawodników, 175 pań i 420 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam NOWICKI - 00:30:14
  2. Wojciech PIWOWARCZYK - 00:32:55
  3. Paweł ZWIĄZEK - 00:34:25
  4. Sebastian FLORCZAK - 00:34:29
  5. Kamil BIENIEK - 00:35:56
  6. Jacek GWÓŹDŹ - 00:35:59

Kobiety

  1. Monika ANDRZEJCZAK - 00:38:51
  2. Nikolina SZURGOCIŃSKA - 00:39:24
  3. Katarzyna WROTECKA - 00:40:57
  4. Ewelina POTERAŁA - 00:41:07
  5. Klaudia KOBYDECKA - 00:41:15
  6. Małgorzata MUSZYŃSKA - 00:43:44

pomiar czasu: DomTel-Sport

19 marca 2017 w ramach Bieg Wiosenny Radia Wrocław odbył się bieg na 6 km.
Bieg ukończyło 194 zawodników, 81 pań i 113 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jacek LESIECKI - 00:19:34
  2. Władysław KWAŚNICKI - 00:20:21
  3. Jerzy ŁADYSZ - 00:21:57
  4. Patryk GLAZ - 00:22:28
  5. Jacek KAMIŃSKI - 00:23:05
  6. Paweł POSŁUSZNY - 00:23:25

Kobiety

  1. Anita HOŁUBOWICZ - 00:25:42
  2. Monika DRĄŻEWSKA - 00:26:44
  3. Agnieszka HAWRON - 00:27:28
  4. Joanna KOZUBAL - 00:30:11
  5. Katarzyna PTASZEK - 00:31:11
  6. Janina DROZD - 00:31:19

19 marca 2017 w ramach CITY TRAIL Katowice odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 424 zawodników, 136 pań i 288 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon KOTYLA - 00:16:05
  2. Damian PASEK - 00:16:08
  3. Mateusz WŁOSTOWSKI - 00:16:17
  4. Piotr MRACHACZ - 00:16:29
  5. Tomasz KAWIK - 00:16:48
  6. Wojciech CZERNEK - 00:16:53

Kobiety

  1. Julia SURMAN - 00:20:42
  2. Agnieszka JANOCHA - 00:21:02
  3. Ewa NOWAK - 00:21:09
  4. Weronika BAGIŃSKA - 00:21:13
  5. Oliwia MUTWIL - 00:21:32
  6. Karolina JANKO - 00:21:44

19 marca 2017 w ramach Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg 6/6 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 89 zawodników, 23 pań i 66 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof SAWICKI - 00:36:04
  2. Tomasz WASZCZUK - 00:37:41
  3. Kamil TARNOWSKI - 00:37:59
  4. Damian WOJCIESZONEK - 00:38:09
  5. Mateusz ŁANGOWSKI - 00:39:28
  6. Łukasz KAMIŃSKI - 00:40:44

Kobiety

  1. Magda MACIASZCZYK - 00:50:39
  2. Izabela PODPORSKA - 00:51:04
  3. Małgorzata OSOJCA - 00:52:29
  4. Magdalena KŁYSZEJKO - 00:52:38
  5. Adrianna BIEŁOWIEC - 00:52:42
  6. Monika ŻYGIEŁO - 00:52:43

19 marca 2017 w ramach CITY TRAIL Łódź odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 364 zawodników, 134 pań i 230 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Wojciech SOWIK - 00:15:28
  2. Paweł KOPACZEWSKI - 00:16:32
  3. Tomasz PIETRZAK - 00:16:39
  4. Łukasz WOJNICKI - 00:16:40
  5. Mateusz JASZCZAK - 00:16:41
  6. Krzysztof PIETRZYK - 00:16:45

Kobiety

  1. Zuzanna MOKROS - 00:18:16
  2. Natalia GRZEGORCZYK - 00:19:06
  3. Magdalena PIERZCHAŁA - 00:19:13
  4. Marta BUKOWSKA - 00:20:34
  5. Agata TAMBORSKA - 00:20:42
  6. Monika GLONEK-SIKORA - 00:21:09

19 marca 2017 w ramach XIV Krakowski Półmaraton Marzanny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 816 zawodników, 366 pań i 450 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon KULKA - 00:31:43
  2. Adam CZERWIŃSKI - 00:32:12
  3. Mateusz CELAK - 00:32:36
  4. Jakub BURGHARDT - 00:33:33
  5. Paweł PIOTRASCHKE - 00:35:01
  6. Bartosz ZAJĄC - 00:35:09

Kobiety

  1. Karolina GIZA - 00:36:22
  2. Paulina GOLEC - 00:36:44
  3. Anna SZYSZKA - 00:36:49
  4. Anna ŁAPIŃSKA - 00:37:32
  5. Michalina MENDECKA - 00:37:52
  6. Agnieszka CADER - 00:38:46

pomiar czasu: STS Timing

19 marca 2017 w ramach XIV Krakowski Półmaraton Marzanny odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 3186 zawodników, 801 pań i 2385 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MIELEWCZYK - 01:11:37
  2. Rafał CZARNECKI - 01:11:40
  3. Łukasz KAPŁON - 01:13:25
  4. Tomasz KLISZ - 01:15:15
  5. Maciej LUBIENIECKI - 01:15:21
  6. Piotr BIERNAWSKI - 01:15:34

Kobiety

  1. Anna ROSTKOWSKA - 01:19:56
  2. Kamila POBŁOCKA-DOBROWOLSKA - 01:23:07
  3. Ewa KUCHARSKA - 01:23:11
  4. Martyna KANTOR - 01:23:32
  5. Regina KULKA - 01:25:54
  6. Aneta SZECÓWKA - 01:25:58

pomiar czasu: STS Timing

19 marca 2017 w ramach II Półmaraton Leszczyński Duda-Cars odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 653 zawodników, 119 pań i 534 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz DEMCZYSZAK - 01:09:16
  2. Adam MARYSIAK - 01:10:10
  3. Dawid KLAYBOR - 01:10:16
  4. Szymon KRAWCZYK - 01:12:22
  5. Daniel DULSKI - 01:12:32
  6. Krzysztof SZYMANOWSKI - 01:14:36

Kobiety

  1. Agnieszka JERZYK - 01:20:08
  2. Wioletta PADUSZYŃSKA - 01:20:59
  3. Patrycja DROZD - 01:27:39
  4. Anna LASECKA - 01:29:25
  5. Monika LACHOWSKA - 01:30:23
  6. Karolina JURCZAK - 01:30:31

pomiar czasu: DomTel-Sport

19 marca 2017 w ramach 2. Gdynia Półmaraton odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 5896 zawodników, 1634 pań i 4262 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Hilary Kiptum MAIYO KIMAIYO - 01:02:55
  2. Mengistu ZELALEM GEZAHEGNE - 01:03:21
  3. Bernard MUINDE MATHEKA - 01:04:23
  4. Tomasz GRYCKO - 01:05:20
  5. Yuriy RUSYUK - 01:06:53
  6. Andrzej ROGIEWICZ - 01:07:13

Kobiety

  1. Fatiha BENCHATKI - 01:12:23
  2. Christine MORAA OIGO - 01:12:49
  3. Runa SKROVE FALCH - 01:14:14
  4. Viktoriya KHAPILINA - 01:15:18
  5. Betty CHEPLETING - 01:15:38
  6. Dominika NOWAKOWSKA - 01:16:01

pomiar czasu: Datasport

18 marca 2017 w ramach Bieg z okazji 70. lecia K.S. STAL Gorzów Wielkopolski odbył się bieg na 7 km.
Bieg ukończyło 410 zawodników, 104 pań i 306 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BELGRAU - 00:22:26
  2. Marcin PALCZARSKI - 00:23:27
  3. Mariusz NOWAK - 00:23:49
  4. Adam KUŚ - 00:24:10
  5. Jakub BYCZEK - 00:24:13
  6. Patryk SOPATA - 00:24:13

Kobiety

  1. Malwina DYMEK - 00:26:35
  2. Klaudia CZAJCZYŃSKA - 00:28:50
  3. Klaudia GREDKA - 00:29:38
  4. Monika WALENTYNOWICZ - 00:30:15
  5. Lucyna POZNAŃSKA - 00:30:30
  6. Ola ROJEK - 00:30:30

pomiar czasu: Sport Time

18 marca 2017 w ramach Biegi Cztery Pory Roku LOGORUN odbył się bieg na 5.4 km.
Bieg ukończyło 209 zawodników, 132 pań i 77 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Rafał TOMOWIAK - 00:19:54
  2. Sławek KONIECZNY - 00:20:13
  3. Kacper KISTOWSKI - 00:20:25
  4. Artur CHOJNACKI - 00:20:31
  5. Aleksander SĘCZKOWSKI - 00:20:55
  6. Damian ZACHMYC - 00:21:31

Kobiety

  1. Dorota ZYSIK - 00:24:38
  2. Monika OWCZARCZAK - 00:24:39
  3. Beata WILCZYŃSKA - 00:25:20
  4. Ewa SZCZĘSNA - 00:27:13
  5. Romana WARSZCZYŃSKA - 00:27:46
  6. Dorota ZOWCZAK - 00:27:59

pomiar czasu: Datasport

18 marca 2017 w ramach Biegi Cztery Pory Roku LOGORUN odbył się bieg na 10.8 km.
Bieg ukończyło 141 zawodników, 51 pań i 90 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur BĄK - 00:41:39
  2. Kazimierz GRYCMAN - 00:42:37
  3. Piotr WZIĘCH - 00:43:51
  4. Leszek LANGOWICZ - 00:44:14
  5. Mateusz NETTMANN - 00:47:41
  6. Paweł WIŚNIEWSKI - 00:48:38

Kobiety

  1. Alicia DIAGO - 00:44:33
  2. Agnieszka KIJAK - 00:48:28
  3. Anna HOFFMANN - 00:52:09
  4. Zuzanna ZIENKIEWICZ - 00:54:21
  5. Katarzyna FALIŃSKA - 00:54:50
  6. Sylwia KONCZEWICZ - 00:56:00

pomiar czasu: Datasport

18 marca 2017 w ramach II Bieg Jedności Kaszubów odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 96 zawodników, 48 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz KUJAWSKI - 00:16:59
  2. Damian BUCZKOWSKI - 00:19:04
  3. Roman BŁOŃSKI - 00:19:24
  4. Marcin LANGA - 00:19:44
  5. Kuba ROLEWSKI - 00:19:45
  6. Piotr SMOLIŃSKI - 00:20:20

Kobiety

  1. Katarzyna OWCZAREK - 00:23:09
  2. Beata CHUDZIK - 00:23:42
  3. Renata JAMRÓZ - 00:24:37
  4. Grażyna KRAWCZYK - 00:25:15
  5. Anna CEPIŃSKA - 00:25:41
  6. Emilia KRZYSTOWSKA-WÓJCIK - 00:25:48

pomiar czasu: GOOD Time

18 marca 2017 w ramach II Bieg Jedności Kaszubów odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 125 zawodników, 30 pań i 95 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartłomiej NIKRANT - 00:35:13
  2. Łukasz GOSTKOWSKI - 00:37:36
  3. Jan RUTKOWSKI - 00:37:41
  4. Tomasz KALETA - 00:38:01
  5. Bartosz MICHALSKI - 00:38:08
  6. Adam CZYŻ - 00:39:20

Kobiety

  1. Kamila PLICHTA - 00:44:04
  2. Ilona BRZEZIK - 00:46:02
  3. Monika CYBULSKA - 00:48:59
  4. Anna ŚLIWAK-BŁOŃSKA - 00:49:07
  5. Natalia CHOJNACKA - 00:49:21
  6. Paulina GAFFKE - 00:49:37

pomiar czasu: GOOD Time

18 marca 2017 w ramach Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 147 zawodników, 30 pań i 117 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid STEFAŃSKI - 00:39:15
  2. Adrian GRACZYK - 00:41:23
  3. Dariusz KONARCZAK - 00:41:48
  4. Sebastian BOROWCZYK - 00:42:28
  5. Wojciech GRABIŃSKI - 00:43:38
  6. Krzysztof TERLECKI - 00:44:07

Kobiety

  1. Katarzyna PASTWA - 00:49:49
  2. Katarzyna PIETRUSZKA - 00:50:12
  3. Lucyna WALASZCZYK - 00:50:24
  4. Małgorzata WAWRZYNIAK - 00:52:45
  5. Magdalena BIEŃ - 00:57:20
  6. Zofia WAWRZYNIAK - 00:57:39

18 marca 2017 w ramach Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 98 zawodników, 38 pań i 60 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Miłosz CZECHOWICZ - 00:19:50
  2. Dariusz ZAWIDZKI - 00:20:03
  3. Robert SIKORA - 00:20:53
  4. Arkadiusz MICHALSKI - 00:21:12
  5. Piotr STARKOWSKI - 00:21:36
  6. Szymon MICH - 00:21:58

Kobiety

  1. Joanna DAJERLING - 00:25:41
  2. Marlena STRZELCZYK - 00:26:20
  3. Alina LICZNIERSKA - 00:26:29
  4. Renata MICHALSKA - 00:27:23
  5. Agata MASTERNAK - 00:27:24
  6. Joanna SKĄPSKA - 00:27:29

18 marca 2017 w ramach CITY TRAIL Wrocław odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 393 zawodników, 132 pań i 261 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dariusz BORATYŃSKI - 00:15:39
  2. Rafał MROWIŃSKI - 00:15:41
  3. Andrzej WITEK - 00:15:53
  4. Filip PAPLA - 00:15:56
  5. Jacek SOBAS - 00:16:02
  6. Mikołaj CZERONEK - 00:16:13

Kobiety

  1. Dominika NAPIERAJ - 00:18:10
  2. Małgorzata ZIELEŃ - 00:18:15
  3. Anna PRZYJAZNA - 00:18:30
  4. Aleksandra KACZMAREK - 00:19:23
  5. Katarzyna BIERNACKA - 00:19:29
  6. Anna WIĘCEK - 00:19:39

12 marca 2017 w ramach XXXI Międzynarodowy Bieg Zaślubin odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 875 zawodników, 212 pań i 663 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:46:28
  2. Sergii MARCHUK - 00:46:42
  3. Sergii UKRAIŃSKI - 00:49:05
  4. Norbert BORZĘCKI - 00:50:19
  5. Piotr POBŁOCKI - 00:50:19
  6. Volodymyr KNOMENKO - 00:50:57

Kobiety

  1. Katarzyna POBŁOCKA - 00:56:47
  2. Kamila POBŁOCKA-DOBROWOLSKA - 00:57:10
  3. Katarzyna WROTECKA - 01:02:26
  4. Iwona PAPIERSKA - 01:02:39
  5. Anna FELSKA - 01:03:59
  6. Wioletta MURAWSKA - 01:04:29

pomiar czasu: B4Sport

12 marca 2017 w ramach Bieg Zielonych Sznurowadeł odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 266 zawodników, 124 pań i 142 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał KOSIOR - 00:16:56
  2. Michał KĘDRA - 00:17:31
  3. Mateusz ŚLIWIŃSKI - 00:17:44
  4. Karol KLUZIAK - 00:17:46
  5. Łukasz AUGUSTYNIAK - 00:18:06
  6. Rafał WOJTUNIAK - 00:18:15

Kobiety

  1. Joanna SZMIT - 00:18:57
  2. Kinga KACUGA - 00:19:16
  3. Lilianna JAWORSKA - 00:21:42
  4. Kinga TYLUTKI - 00:22:34
  5. Dorota GORCZYCA - 00:22:35
  6. Katarzyna IWANIUK-MROCZEK - 00:22:46

pomiar czasu: STS Timing

12 marca 2017 w ramach Bieg Zielonych Sznurowadeł odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 282 zawodników, 57 pań i 225 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał ORZEŁ - 01:14:29
  2. Paweł LISICKI - 01:16:09
  3. Kamil MŁYNARZ - 01:17:29
  4. Michał JAGIEŁO - 01:18:19
  5. Robert ZYCH - 01:20:37
  6. Krzysztof POLAK - 01:21:11

Kobiety

  1. Karolina WAŚNIEWSKA - 01:24:34
  2. Justyna ŚLIWIAK - 01:26:41
  3. Olga ZARZECZNA - 01:34:32
  4. Paulina GAIK - 01:40:14
  5. Iwona ŚWIERCZ - 01:41:11
  6. Kinga BRZOSZKIEWICZ - 01:42:02

pomiar czasu: STS Timing

12 marca 2017 w ramach II Bieg Żołnierzy Wyklętych odbył się bieg na 8 km.
Bieg ukończyło 193 zawodników, 41 pań i 152 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Hubert WIERDAK - 00:25:04
  2. Ignacy DOMISZEWSKI - 00:26:09
  3. Damian DZIEWIŃSKI - 00:26:46
  4. Konrad DZIEDZIC - 00:27:38
  5. Krzysztof MROZEK - 00:27:36
  6. Bartłomiej OLBRYCH - 00:28:10

Kobiety

  1. Katarzyna ALBRYCHT - 00:29:39
  2. Marta PRAJZNER - 00:30:47
  3. Elżbieta WITEK - 00:32:21
  4. Maria DOMISZEWSKA - 00:33:09
  5. Barbara ŁUCZAK-POKÓJ - 00:34:51
  6. Sylwia KARAŚ - 00:35:58

pomiar czasu: Chronotex

12 marca 2017 w ramach CITY TRAIL Szczecin odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 549 zawodników, 202 pań i 347 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Maciej ŻOŁNOWSKI - 00:17:30
  2. Sebastian FLORCZAK - 00:18:04
  3. Paweł PAWLISIAK - 00:18:20
  4. Tomasz WASZCZUK - 00:18:25
  5. Arkadiusz MINKO - 00:18:28
  6. Bartek BUŁATOWICZ - 00:18:49

Kobiety

  1. Sylwia TELATYŃSKA - 00:21:27
  2. Ania KOMISARCZYK - 00:23:34
  3. Aleksandra MAZAN - 00:23:44
  4. Klaudia MAŚLANKA - 00:23:48
  5. Nikola MURAWSKA - 00:24:04
  6. Anna BAZAN - 00:24:08

12 marca 2017 w ramach CITY TRAIL Warszawa odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 598 zawodników, 228 pań i 370 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil JASTRZĘBSKI - 00:14:48
  2. Łukasz OSKIERKO - 00:14:54
  3. Piotr MIELEWCZYK - 00:15:14
  4. Artur JABŁOŃSKI - 00:15:42
  5. Marcin NAGÓREK - 00:15:46
  6. Radosław GROMEK - 00:16:05

Kobiety

  1. Martyna WIŚNIEWSKA - 00:18:26
  2. Paulina PRUGAR FUKOWSKA - 00:19:15
  3. Agnieszka KOWALCZYK - 00:19:18
  4. Bożena JOSYPENKO - 00:19:26
  5. Paulina LIPSKA - 00:19:45
  6. Iwona REK - 00:19:52

12 marca 2017 w ramach Wrocławska Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 521 zawodników, 140 pań i 381 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jacek SOBAS - 00:33:02
  2. Mariusz ZAREMBA - 00:33:18
  3. Igor ZALEWSKI - 00:33:28
  4. Bartosz ZAJĄC - 00:33:37
  5. Jakub KULESZA - 00:33:57
  6. Dawid SMOLAK - 00:35:13

Kobiety

  1. Elżbieta KOWALEWSKA - 00:39:20
  2. Emilia ROGOZA - 00:41:08
  3. Agnieszka GÓRNIAK-ANTKOWIAK - 00:41:50
  4. Karolina LEŚNIAK - 00:42:30
  5. Monika WÓJCIK - 00:42:56
  6. Jagoda PETRYNA - 00:43:04

pomiar czasu: Datasport

12 marca 2017 w ramach Bieg Tęczowe Łowisko u Żródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 162 zawodników, 53 pań i 109 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek DZIĘGIELEWSKI - 00:16:07
  2. Paweł MOSKAL - 00:16:16
  3. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:16:24
  4. Rafał WIŚNIEWSKI - 00:16:36
  5. Daniel MIKIELSKI - 00:16:42
  6. Tomasz JEDRASZEK - 00:16:54

Kobiety

  1. Mariola SUDZIŃSKA - 00:18:40
  2. Dorota PAWŁOWSKA - 00:19:38
  3. Ewa LISEK - 00:20:16
  4. Żaneta LUDA - 00:22:05
  5. Anna KIEZIK - 00:22:08
  6. Barbara JESZKO - 00:22:26

12 marca 2017 w ramach Myślenicki Bieg Uliczny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 793 zawodników, 218 pań i 575 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam CZERWIŃSKI - 00:31:01
  2. Michał GĄSIORSKI - 00:31:57
  3. Michał GÓRKIEWICZ - 00:32:45
  4. Maciej LUBIENIECKI - 00:33:03
  5. Adrian WOJTACHA - 00:33:27
  6. Marcin COMBIK - 00:33:28

Kobiety

  1. Michalina MENDECKA - 00:36:38
  2. Daria MENDECKA - 00:39:33
  3. Magdalena NABIELEC - 00:40:34
  4. Justyna WOŹNIAK - 00:41:12
  5. Iwona FLAGA - 00:41:29
  6. Lidia BAJOREK - 00:41:55

pomiar czasu: JKR Ostrowski

12 marca 2017 w ramach III Biegowe Grand Prix Gorzowa Wielkopolskiego - 6 bieg odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 139 zawodników, 39 pań i 100 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin PALCZARSKI - 00:20:50
  2. Mateusz ŁANGOWSKI - 00:21:32
  3. Sebastian PIKUŁA - 00:21:39
  4. Dawid GROBELSKI - 00:22:13
  5. Piotr DUDKA - 00:22:28
  6. Mariusz WAWRZYNIUK - 00:22:29

Kobiety

  1. Alicja WRĘCZYCKA-SIAREK - 00:26:28
  2. Paulina ZASTAWA-SCHODOWSKA - 00:26:28
  3. Iwona ŻURKOWSKA - 00:27:08
  4. Barbara KASPERSKA - 00:27:22
  5. Monika WALENTYNOWICZ - 00:27:37
  6. Anna NOWAK - 00:28:08

pomiar czasu: Sport Time

12 marca 2017 w ramach Bieg Wiosny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 974 zawodników, 289 pań i 685 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KLAYBOR - 00:31:55
  2. Damian POŁEĆ - 00:32:33
  3. Daniel DULSKI - 00:32:58
  4. Piotr CZAPLA - 00:33:03
  5. Mateusz PAWEŁCZAK - 00:33:11
  6. Rafał FORNICKI - 00:33:45

Kobiety

  1. Karolina GIZA - 00:35:57
  2. Agnieszka JANOCHA - 00:41:07
  3. Daria KUDIO - 00:41:27
  4. Karolina SZOJDA - 00:41:45
  5. Paulina SZPILOWSKA - 00:41:57
  6. Beata WROŃSKA - 00:43:00

pomiar czasu: STS Timing

11 marca 2017 w ramach XIII Maniacka Dziesiątka odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 4585 zawodników, 1331 pań i 3254 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Edwin CHERUIYOT MELLY - 00:29:05
  2. Adam NOWICKI - 00:29:21
  3. Vladislav PRAMAV - 00:29:56
  4. Starżyński ANDRZEJ - 00:30:30
  5. Norbert PIEKIELNY - 00:30:42
  6. Kamil MAKOS - 00:30:50

Kobiety

  1. Betty CHEPLETING - 00:33:25
  2. Kellen MUKAMI WAITHIRA - 00:33:54
  3. Monika STEFANOWICZ - 00:34:33
  4. Dominika NOWAKOWSKA - 00:34:48
  5. Agnieszka JERZYK - 00:34:59
  6. Monika KACZMAREK - 00:35:05

pomiar czasu: Plus Timing

11 marca 2017 w ramach Sopocka Wiosna na 5 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 423 zawodników, 160 pań i 263 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał CZAPIŃSKI - 00:15:37
  2. Błażej KRÓL - 00:15:49
  3. Damian WNUK - 00:15:56
  4. Arkadiusz POŁEĆ - 00:16:02
  5. Karol DAMPC - 00:16:25
  6. Szymon GWARDJAK - 00:16:47

Kobiety

  1. Marta ŁAGOWNIK - 00:17:48
  2. Monika ROLBIECKA - 00:18:09
  3. Alicja MISIAK - 00:19:06
  4. Ewa MAJ-PŁOTKA - 00:19:08
  5. Agnieszka SZYMANOWSKA - 00:19:12
  6. Małgorzata TUWALSKA - 00:19:17

pomiar czasu: GOOD Time

11 marca 2017 w ramach Leśne Run Wiosna 2017 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 101 zawodników, 55 pań i 46 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Aleksander ZIĘBA - 00:17:54
  2. Dawid WILK - 00:18:29
  3. Maciej DUCZYŃSKI - 00:19:28
  4. Dawid GUBALA - 00:19:35
  5. Dominik BŁASZCZYK - 00:20:12
  6. Tomasz DWORNICKI - 00:20:27

Kobiety

  1. Agata HILASZEK - 00:20:58
  2. Gizela MAJEWSKA - 00:24:52
  3. Aleksandra WÓJCIK - 00:25:03
  4. Monika GUBALA - 00:25:33
  5. Małgorzata BOCZEK - 00:25:50
  6. Beata MOCZULSKA - 00:26:01

11 marca 2017 w ramach II Chwaszczyńska 10 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 595 zawodników, 185 pań i 410 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jergii MARCHUL - 00:30:16
  2. Sergii UKRAIRETS - 00:30:36
  3. Robert SADOWSKI - 00:30:45
  4. Knomenko VOLONJMYR - 00:32:30
  5. Marcin MISZEWSKI - 00:32:35
  6. Kamil WŁODARCZYK - 00:32:41

Kobiety

  1. Monika CZAPIEWSKA - 00:37:06
  2. Aleksandra BARANOWSKA-TRZASKO - 00:39:21
  3. Joanna REGLIŃSKA - 00:40:52
  4. Kamila PLICHTA - 00:40:55
  5. Iwona SIKORA - 00:41:56
  6. Aleksandra GRABIAS - 00:42:21

11 marca 2017 w ramach Grand Prix "Biegamy razem w Słupsku" odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 268 zawodników, 95 pań i 173 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Zbigniew KASZEWSKI - 00:16:05
  2. Grzegorz SKOCELAS - 00:16:35
  3. Aleksander BURZYŃSKI - 00:16:55
  4. Przemek KURKUL - 00:17:27
  5. Mateusz LIPIŃSKI - 00:17:35
  6. Kamil NAGÓREK - 00:17:58

Kobiety

  1. Milena MARZENTA - 00:21:15
  2. Kinga RUSZCZYŃSKA-PLUTA - 00:22:06
  3. Agnieszka KESIK - 00:22:12
  4. Weronika ZIELENIEWICZ - 00:22:13
  5. Ewa DAWIDOWSKA - 00:22:27
  6. Joanna GARSKA - 00:22:30

pomiar czasu: DomTel-Sport

11 marca 2017 w ramach CITY TRAIL Lublin odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 352 zawodników, 95 pań i 257 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur KERN - 00:15:55
  2. Michał PIRÓG - 00:16:20
  3. Łukasz NESTOROWICZ - 00:16:25
  4. Paweł WYSOCKI - 00:16:37
  5. Cezary BEDNARZ - 00:16:42
  6. Michał ORZEŁ - 00:17:03

Kobiety

  1. Joanna WASILEWSKA - 00:18:51
  2. Magda KŁODA - 00:19:10
  3. Monika KOSZ - 00:19:19
  4. Joanna SZMIT - 00:19:43
  5. Małgorzata SIEMBIDA - 00:20:25
  6. Magdalena SEKUŁA - 00:20:26

11 marca 2017 w ramach Grand Prix Warszawy 2017 (2) odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 310 zawodników, 81 pań i 229 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sebastian POLAK - 00:33:23
  2. Alexander HOBLEY - 00:34:09
  3. Robert ZAJĄC - 00:34:21
  4. Paweł WOŹNICKI - 00:34:36
  5. Tomasz LIPIEC - 00:35:34
  6. Adam MIELCZAREK - 00:35:48

Kobiety

  1. Barbara MATUSIK - 00:41:23
  2. Marta KAŹMIERCZAK - 00:42:07
  3. Sylwia BONDARA - 00:42:11
  4. Melisa KENNEDY - 00:42:36
  5. Monika GREGORCZYK - 00:44:43
  6. Aleksandra KŁOSOWSKA-JUNKO - 00:44:52

11 marca 2017 w ramach Leśne Run Wiosna 2017 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 66 zawodników, 19 pań i 47 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Norbert JACHYMCZYK - 00:36:08
  2. Adam ŚNIEŻEK - 00:36:57
  3. Piotr RZEPKA - 00:39:21
  4. Marek BUKOWSKI - 00:39:31
  5. Bartosz MAŁKA - 00:40:25
  6. Kazimierz GRYCMAN - 00:40:46

Kobiety

  1. Sabina BINIEK - 00:50:58
  2. Agnieszka PILCH-NANOWSKA - 00:51:17
  3. Katarzyna WOJAKOWSKA - 00:52:19
  4. Maria KMIECIK - 00:52:52
  5. Izabela KRUPA-SZCZĘSNY - 00:53:16
  6. Maria POPIELAWSKA - 00:53:18

05 marca 2017 w ramach 37. Półmaraton Wiązowski odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 703 zawodników, 280 pań i 423 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Damian ROSZKO - 00:14:31
  2. Marek KOWALSKI - 00:14:35
  3. Kamil JASTRZĘBSKI - 00:14:43
  4. Michał KACZMAREK - 00:14:48
  5. Przemysław DĄBROWSKI - 00:15:07
  6. Piotr MIELEWCZYK - 00:15:17

Kobiety

  1. Katarzyna RUTKOWSKA - 00:16:57
  2. Ewa JAGIELSKA - 00:17:08
  3. Dominika STELMACH - 00:17:19
  4. Michalina MENDECKA - 00:17:50
  5. Kamila POBŁOCKA-DOBROWOLSKA - 00:18:03
  6. Alicja BENEDYK - 00:18:05

pomiar czasu: Datasport

05 marca 2017 w ramach 37. Półmaraton Wiązowski odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 1369 zawodników, 248 pań i 1121 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej STARŻYŃSKI - 01:07:17
  2. Ivrii GRYSTAK - 01:07:27
  3. Sergeii UKRAINTES - 01:08:10
  4. Dymitry HRYCHORYCH - 01:08:28
  5. Zbigniew KALINOWSKI - 01:12:07
  6. Kamil MŁYNARZ - 01:13:33

Kobiety

  1. Angelika MACH - 01:16:49
  2. Kateryn KARMANENKO - 01:17:04
  3. Paulina GOLEC - 01:17:24
  4. Svitlana STANKO - 01:19:59
  5. Anna ŁAPIŃSKA - 01:20:37
  6. Katarzyna POBŁOCKA - 01:23:33

pomiar czasu: Datasport

05 marca 2017 w ramach 4 Dziesiatka WROACTIV odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 1216 zawodników, 307 pań i 909 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Arkadiusz GARDZIELEWSKI - 00:29:29
  2. Tomasz GRYCKO - 00:29:50
  3. Mateusz DEMCZYSZAK - 00:30:18
  4. Kamil KARBOWIAK - 00:31:04
  5. Kamil MAKOŚ - 00:31:06
  6. Łukasz OSKIERKO - 00:31:07

Kobiety

  1. Anna ROSTKOWSKA - 00:36:23
  2. Katsiaryna PTASHUK - 00:37:06
  3. Anna FICNER - 00:37:40
  4. Ewa KUCHARSKA - 00:37:51
  5. Anna WIĘCEK - 00:38:54
  6. Emilia ROGOZA - 00:39:42

pomiar czasu: Datasport

05 marca 2017 w ramach II Bieg Dookoła Jeziora Brzostek odbył się bieg na 9 km.
Bieg ukończyło 58 zawodników, 20 pań i 38 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz RODEWALD - 00:27:59
  2. Paweł REZULAK - 00:29:24
  3. Rafał TOMOWIAK - 00:29:59
  4. Mateusz STAWSKI - 00:30:21
  5. Grzegorz TOMASZEWSKI - 00:31:12
  6. Krzysztof PRZYBYLAK - 00:31:47

Kobiety

  1. Wioleta FRANCZYK - 00:34:19
  2. Marlena STRZELCZYK - 00:34:44
  3. Żaneta OBARA - 00:36:43
  4. Renata MICHALSKA - 00:37:35
  5. Monika HAUSER-GIERS - 00:40:29
  6. Inga KRUGER - 00:41:01

05 marca 2017 w ramach CITY TRAIL Bydgoszcz odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 661 zawodników, 232 pań i 429 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz KALINOWSKI - 00:14:49
  2. Bartosz KOTŁOWSKI - 00:15:33
  3. Piotr FRYDRYCHOWSKI - 00:15:37
  4. Patryk SIERADZKI - 00:16:01
  5. Marcin BISKUP - 00:16:12
  6. Jan POCZEWSKI - 00:16:13

Kobiety

  1. Aleksandra BRZEZIŃSKA - 00:16:59
  2. Daria MAIK - 00:18:23
  3. Aleksandra KOZICKA - 00:19:38
  4. Agata WOŹNIAKOWSKA - 00:20:08
  5. Mirosława SZWEDA - 00:20:09
  6. Justyna SZCZUTKOWSKA - 00:20:49

05 marca 2017 w ramach Wrocławska Trzydziestka odbył się bieg na 30 km.
Bieg ukończyło 166 zawodników, 30 pań i 136 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz REGIMOWICZ - 01:56:38
  2. Piotr WAŚNIEWSKI - 02:00:54
  3. Łukasz KULCZEWSKI - 02:01:24
  4. Marcin LAMPERSKI - 02:03:09
  5. Artur KORZEŃ - 02:03:14
  6. Marcin SICIARZ - 02:03:15

Kobiety

  1. Anna ZAJĄCZKOWSKA - 02:14:20
  2. Magdalena OGŁAZA - 02:27:00
  3. Magdalena ŁOWICKA - 02:30:54
  4. Anna HOTAŁA - 02:31:07
  5. Patrycja SAP - 02:31:20
  6. Magdalena ROT - 02:31:59

04 marca 2017 w ramach VI Zimowy Bieg Dębowy odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 383 zawodników, 69 pań i 314 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 00:48:53
  2. Pavlo VERETSKYI - 00:49:37
  3. Kamil NARTOWSKI - 00:49:42
  4. Mariusz DEMBOWSKI - 00:51:59
  5. Klaudiusz KOZŁOWSKI - 00:52:43
  6. Zbigniew KLEDZIK - 00:52:49

Kobiety

  1. Valentyna KILIARSKA - 01:01:23
  2. Justyna SZCZUTKOWSKA - 01:05:00
  3. Joanna BARTKOWSKA - 01:04:47
  4. Sylwia NAWROCKA - 01:05:53
  5. Mirela JASKULSKA - 01:06:37
  6. Hanna KOTWICA - 01:07:54

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Nagrody

Brak nagród

07 maja 2017 w ramach III Drezdenecka Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 309 zawodników, 102 pań i 207 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KLAYBORD - 00:31:44
  2. Paweł TARASIUK - 00:32:49
  3. Karol KAZIKOWSKI - 00:33:56
  4. Jakub WAWRZYNIAK - 00:35:52
  5. Karol HELAK - 00:36:29
  6. Piotr MAJZLIK - 00:36:37

Kobiety

  1. Agnieszka WITCZAK FLAJSZER - 00:38:35
  2. Patrycja KOŁECKA - 00:42:07
  3. Emilia PERZ - 00:42:29
  4. Krystyna ŁUKASZEWICZ - 00:42:49
  5. Kamila KOWALCZYK - 00:44:02
  6. Agnieszka PODLECKA - 00:44:09

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 91 zawodników, 38 pań i 53 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz KOZŁOWSKI - 01:22:05
  2. Jędrzej JOSYPENKO - 01:22:35
  3. Gary BYRNE - 01:30:24
  4. Krzysztof GLAB - 01:33:02
  5. Krzysztof ŚLIWA - 01:34:12
  6. Henryk ŁEPECKI - 01:34:46

Kobiety

  1. Agata TAMBORSKA - 01:41:16
  2. Nina GRABOŚ - 01:47:40
  3. Anna DREJARZ-KACZMAREK - 01:51:11
  4. Angelika APANOWICZ - 01:52:43
  5. Monika STROBIN - 01:52:44
  6. Magdalena RACZYŃSKA - 01:55:17

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach V Bieg Wojciechowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 226 zawodników, 52 pań i 174 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam WAKULUK - 00:33:00
  2. Tomasz GRZYBOWSKI - 00:34:30
  3. Sylwester KUŚMIERZ - 00:35:15
  4. Arkadiusz SZCZOTKA - 00:36:16
  5. Dominik GOSK - 00:36:19
  6. Paweł MACHOWSKI - 00:36:24

Kobiety

  1. Diana DAWIDZIUK - 00:38:12
  2. Katarzyna WESOŁOWSKA - 00:42:37
  3. Monika GRABARCZYK - 00:43:24
  4. Agata ZIEMBICKA - 00:44:10
  5. Joanna RĘBIŚ - 00:44:42
  6. Anna GADOMSKA - 00:44:58

pomiar czasu: Czasomierzyk

07 maja 2017 w ramach II Bieg z zamkiem w tle odbył się bieg na 11 km.
Bieg ukończyło 172 zawodników, 57 pań i 115 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr HOLLY - 00:40:34
  2. Bartosz ZAJĄC - 00:40:36
  3. Krystian GRYCZUK - 00:41:00
  4. Paweł SADOWSKI - 00:41:20
  5. Bartłomiej WALOSZCZYK - 00:42:29
  6. Klaudiusz KOGUT - 00:43:05

Kobiety

  1. Jurczyk KINGA - 00:47:12
  2. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:47:35
  3. Justyna POMARAŃSKA - 00:48:48
  4. Anna ZACZYŃSKA - 00:49:38
  5. Paulina SZABRZYŃSKA - 00:50:01
  6. Ewa KROJCIG - 00:53:11

pomiar czasu: Feniks Timing

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 243 zawodników, 152 pań i 91 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Arkadiusz NOWAK - 00:39:21
  2. Grzegorz WARTAŁOWICZ - 00:41:51
  3. Jacek NOWOCIEŃ - 00:43:15
  4. Bogdan SNARSKI - 00:43:24
  5. Michał MĄCZEWSKI - 00:44:38
  6. Dariusz LISIAK - 00:45:07

Kobiety

  1. Weronika BRZUCHALSKA - 00:45:10
  2. Weronika ZIELIŃSKA - 00:46:04
  3. Marta JASTRZĘBSKA-MAJAK - 00:48:32
  4. Maja KASPERKIEWICZ - 00:50:11
  5. Karolina GAWROŃSKA - 00:50:42
  6. Aleksandra RZESZUTKO - 00:50:48

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach XXVIII Maraton Juranda odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 222 zawodników, 35 pań i 187 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł PIOTRASCHKE - 02:38:07
  2. Sławomir KALISKI - 02:44:27
  3. Przemysław KALIŃSKI - 02:47:54
  4. Krzysztof KRUKOWSKI - 02:52:37
  5. Rafał KOT - 02:58:09
  6. Dariusz WĘDROWSKI - 03:00:36

Kobiety

  1. Marta BARCEWICZ - 03:07:33
  2. Anna KOZIARSKA - 03:17:02
  3. Ewa LISEK - 03:19:19
  4. Renata GINSZT - 03:39:34
  5. Marta WÓDKIEWICZ - 03:45:13
  6. Gabriela GÓRSKA - 03:51:53

pomiar czasu: DomTel-Sport

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 368 zawodników, 251 pań i 117 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz GREGORCZYK - 00:19:09
  2. Daniel GIELO - 00:20:14
  3. Juliusz BORAWSKI - 00:20:32
  4. Andrew MOSSOP - 00:21:06
  5. Marcin BUKAŁA - 00:21:13
  6. Mateusz BARTODZIEJ - 00:21:17

Kobiety

  1. Julita DYBIKOWSKA - 00:19:03
  2. Beata MILEWSKA - 00:20:31
  3. Natalia GAŁĄZKA - 00:22:19
  4. Katarzyna PRZEŹDZIECKA - 00:23:05
  5. Julia ZIÓŁKOWSKA - 00:23:33
  6. Marysia LISIAK - 00:23:35

pomiar czasu: Datasport

06 maja 2017 w ramach Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 3819 zawodników, 1267 pań i 2552 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek KOWALSKI - 00:30:40
  2. Damian PIETERCZYK - 00:30:59
  3. Łukasz OSKIERKO - 00:31:18
  4. Sylwester KUSTER - 00:31:36
  5. Maciej KUBIAK - 00:31:48
  6. Robert SADOWSKI - 00:32:00

Kobiety

  1. Monika CZAPIEWSKA - 00:36:12
  2. Małgorzata SZCZERBIŃSKA - 00:36:21
  3. Katarzyna POBŁOCKA - 00:36:26
  4. Monika ROLBIECKA - 00:37:00
  5. Kamila POBŁOCKA-DOBROWOLSKA - 00:37:16
  6. Ewa HURYŃ - 00:37:53

pomiar czasu: STS Timing

06 maja 2017 w ramach 35 Bieg Kujawiaka Pamięci Napoleona Dzwonkowskiego i Wiesława Wesołowskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 199 zawodników, 45 pań i 154 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Roman ROMANENKO - 00:33:13
  2. Boniface WAMBUA NDUVA - 00:33:39
  3. Paweł OLEJNIK - 00:33:56
  4. Łukasz PARSZCZYŃSKI - 00:35:55
  5. Marcin RAKOCZY - 00:37:14
  6. Kamil PODOLSKI - 00:40:19

Kobiety

  1. Katarzyna KOWALSKA - 00:38:36
  2. Olesia SMOWCZENKO - 00:39:34
  3. Izabela PARSZCZYŃSKA - 00:41:06
  4. Marta SZENK - 00:42:53
  5. Anna NOWAKOWSKA - 00:45:04
  6. Aneta TURALSKA - 00:45:50

03 maja 2017 w ramach X Bieg bez Granic odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 679 zawodników, 190 pań i 489 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:32:20
  2. Marcin CIEPŁAK - 00:32:48
  3. Szymon WASKIN - 00:33:04
  4. Kamil CZAPLA - 00:33:11
  5. Mateusz WOLNIK - 00:33:41
  6. Mateusz WŁOSTOWSKI - 00:34:22

Kobiety

  1. Michalina MENDECKA - 00:38:19
  2. Anna SZYJKA - 00:40:10
  3. Jadwiga DYBCZYŃSKA - 00:40:29
  4. Daria MENDECKA - 00:40:44
  5. Sylwia KUCZERA - 00:40:48
  6. Michalina JANOWSKA - 00:41:33

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach XXVII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności odbył się bieg na 9.2 km.
Bieg ukończyło 282 zawodników, 69 pań i 213 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 00:28:13
  2. Dawid KLEYBORD - 00:28:14
  3. Elmokhtar BENHARI - 00:29:09
  4. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:31:00
  5. Paweł MOSKAL - 00:31:26
  6. Radosław SADŁOS - 00:31:41

Kobiety

  1. Sara SZYMAŃSKA - 00:36:03
  2. Dorota PAWŁOWSKA - 00:36:18
  3. Małgorzata TUWALSKA - 00:36:34
  4. Anna Ć-KWAPISZEWSKA - 00:38:52
  5. Magdalena WOLF - 00:39:03
  6. Patrycja JAŻDŻEWSKA - 00:40:40

pomiar czasu: GOOD Time

03 maja 2017 w ramach Piaseczyńska Mila Konstytucyjna odbył się bieg na 1 mile.
Bieg ukończyło 169 zawodników, 63 pań i 106 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof WASIEWICZ - 00:04:09
  2. Piotr MIELEWCZYK - 00:04:09
  3. Andrzej WOJTCZAK - 00:04:11
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:04:17
  5. Paweł KOPACZEWSKI - 00:04:17
  6. Michał DĄBROWSKI - 00:04:22

Kobiety

  1. Aleksandra PŁOCIŃSKA - 00:04:52
  2. Oliwia MALMON - 00:04:52
  3. Natalia KOWALSKA - 00:05:18
  4. Anna STRUSKA-GĄTKOWSKA - 00:05:21
  5. Agata ZIEMBICKA - 00:05:50
  6. Aneta SOBIERAJ - 00:05:50

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 229 zawodników, 109 pań i 120 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Robert WILKOWIECKI - 00:16:45
  2. Sebastian TUBEK - 00:17:01
  3. Tomasz DANIELKIEWICZ - 00:17:36
  4. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:17:38
  5. Dawid BANAŚ - 00:17:41
  6. Rafał TOMOWIAK - 00:17:59

Kobiety

  1. Katarzyna WERNER - 00:20:04
  2. Monika WÓJCIK - 00:21:32
  3. Dagmara OWCZAREK - 00:21:42
  4. Magdalena ŁOWICKA - 00:21:45
  5. Katarzyna BUDZIEWSKA - 00:22:09
  6. Alicja BUĆKO - 00:22:12

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 355 zawodników, 93 pań i 262 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam PUTYRA - 00:33:22
  2. Paweł MATNER - 00:33:27
  3. Filip SMIEINSKI - 00:35:30
  4. Sławomir BIAŁOBRZESKI - 00:35:37
  5. Przemysław STEMPNIK - 00:37:22
  6. Wojciech DURCZYŃSKI - 00:37:47

Kobiety

  1. Małgorzata ZIELEŃ - 00:39:06
  2. Emilia ROGOZA - 00:40:15
  3. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:29
  4. Sonia ROZUMKIEWICZ - 00:42:22
  5. Zuzanna MAREK - 00:42:51
  6. Ewelina ŁOZOWSKA - 00:43:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach II Bieg Konstytucji 3 Maja – Międzyrzecz odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 135 zawodników, 50 pań i 85 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BELGRAU - 00:15:43
  2. Maciej GRABEK - 00:15:48
  3. Dominik KRYCA - 00:16:09
  4. Edwin KUSZCZYK - 00:17:15
  5. Cezary WALKOWSKI - 00:17:15
  6. Tomasz CHAWAWKO - 00:17:34

Kobiety

  1. Karolina BILAWA - 00:19:00
  2. Klaudia KOBYDECKA - 00:19:10
  3. Klaudia GREDKA - 00:20:21
  4. Kamila KOWALCZYK - 00:20:26
  5. Magdalena KIEWLUK - 00:21:03
  6. Agnieszka WOCH - 00:21:11

03 maja 2017 w ramach 27. Bieg Konstytucji 3 Maja z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 4142 zawodników, 1627 pań i 2515 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil JASTRZĘBSKI - 00:14:48
  2. Maciej BADUREK - 00:15:11
  3. Norbert PIEKIELNY - 00:15:15
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:15:24
  5. Sławomir PTAK - 00:15:34
  6. Michał BERNARDELLI - 00:15:34

Kobiety

  1. Iwona BERNARDELLI - 00:16:24
  2. Anna ŁAPIŃSKA - 00:17:39
  3. Alicia DIAGO - 00:18:50
  4. Monika KACZANOWSKA - 00:18:53
  5. Justyna KOSTRZEWSKA - 00:19:53
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:19:54

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach XXVI Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 347 zawodników, 53 pań i 294 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Boniface Wambua NDUVA - 01:11:13
  2. Maciej ŁUCYK - 01:13:57
  3. Yuriy BLAHODIR - 01:13:58
  4. Piotr HUMERSKI - 01:15:39
  5. Dariusz JANKOWSKI - 01:17:15
  6. Daniel BOSY - 01:18:00

Kobiety

  1. Julia DIAŁLOWA - 01:26:54
  2. Katarzyna BESZ-MALINOWSKA - 01:35:46
  3. Iwona MACIĄG - 01:36:37
  4. Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN - 01:37:23
  5. Magdalena PAKULSKA - 01:42:05
  6. Katarzyna ŻARNOWSKA - 01:42:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg Konstytucji 3 Maja odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 231 zawodników, 64 pań i 167 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz KACZOR - 00:14:58
  2. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:16:02
  3. Kolodumyk KNOMENKO - 00:16:36
  4. Krzysztof KRYGIER - 00:16:44
  5. Michał JAMIOŁ - 00:16:56
  6. Kuba GAŁASIEWICZ - 00:17:03

Kobiety

  1. Karolina WAŚNIEWSKA - 00:18:06
  2. Natalia KWIECIEN - 00:20:38
  3. Agnieszka MAŁYSEK - 00:21:10
  4. Ewelina PŁATOS - 00:21:36
  5. Maja DĘBSKA - 00:22:07
  6. Barbara KACZMARZYK - 00:22:19

pomiar czasu: Crono Chip

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 93 zawodników, 45 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Józef ZABIELSKI - 00:16:53
  2. Tomasz WASZCZUK - 00:17:24
  3. Kuba MURAWSKI - 00:17:35
  4. Sebastnian KUKASZEWSKI - 00:17:38
  5. Grzegorz BRAUN - 00:17:53
  6. Daniel POGORZELSKI - 00:17:58

Kobiety

  1. Nikola MURAWSKA - 00:21:08
  2. Ania KOMISACZYK - 00:21:57
  3. Zuzanna KAWCZYŃSKA - 00:24:09
  4. Karolina KIJANA - 00:24:24
  5. Jolanta SZYMAŃSKA - 00:24:32
  6. Dorota NOWAK - 00:25:07

pomiar czasu: Protiming24

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 146 zawodników, 49 pań i 97 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz JURGIEWICZ - 00:32:46
  2. Artur OLEJARZ - 00:33:17
  3. Piotr TOMCZYK - 00:33:18
  4. Zbigniew MURAWSKI - 00:33:59
  5. Mateusz RODEWALD - 00:34:26
  6. Dawid NOWACZYK - 00:34:34

Kobiety

  1. Paulina KOTFICA - 00:37:38
  2. Monika JACKIEWICZ - 00:38:17
  3. Paulina GRZEGÓRZEK - 00:38:21
  4. Wioletta MURAWSKA - 00:41:46
  5. Natalia ŚLUSARCZYK - 00:45:02
  6. Joanna GŁUSZYK - 00:45:19

pomiar czasu: Protiming24

02 maja 2017 w ramach V Bieg Flagi odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 677 zawodników, 168 pań i 509 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz KUJAWSKI - 00:31:49
  2. Łukasz ŚWIESIULSKI - 00:32:06
  3. Sebastian POLAK - 00:32:37
  4. Daniel DULSKI - 00:33:21
  5. Tomasz SZALA - 00:33:56
  6. Jarosław BŁASZCZYK - 00:34:02

Kobiety

  1. Maria CZEŚNIK - 00:37:07
  2. Monika CZAPIEWSKA - 00:37:59
  3. Aleksandra TORZ - 00:38:23
  4. Adrianna KALA - 00:40:54
  5. Anna SZEWCZYKOWSKA - 00:41:14
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:41:17

pomiar czasu: ENTRE Timing

02 maja 2017 w ramach XIII Półmaraton Węgorza odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 442 zawodników, 83 pań i 359 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 01:13:07
  2. Bogusław ANDRZEJUK - 01:13:32
  3. Piotr SZPIGIEL - 01:14:44
  4. Michał MAKOWSKI - 01:14:49
  5. Łukasz NESTROWICZ - 01:15:51
  6. Paweł MŁODZIKOWSKI - 01:16:13

Kobiety

  1. Anna GOSK - 01:22:57
  2. Marzena RANISZEWSKA - 01:31:15
  3. Sylwia BONDARA - 01:31:43
  4. Anna KOZIARSKA - 01:32:23
  5. Ewa RUSINOWICZ - 01:41:17
  6. Kamila ZALEWSKA - 01:41:22

pomiar czasu: DomTel-Sport

01 maja 2017 w ramach IV Bieg o Strzałę Widanta Resko 2017 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 250 zawodników, 72 pań i 178 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł OLIJNYK - 00:31:54
  2. Damian KABAT - 00:32:40
  3. Marcin ZAGÓRNY - 00:33:19
  4. Michał HULEWICZ - 00:33:31
  5. Norbert BORZĘCKI - 00:33:45
  6. Sylwester SZYMAŃSKI - 00:35:17

Kobiety

  1. Paulina KACZYŃSKA - 00:37:24
  2. Swietlana OLIJNYK - 00:38:59
  3. Monika ANDRZEJCZAK - 00:40:55
  4. Barbara POCHRANOWICZ - 00:41:46
  5. Magdalena WITKIEWICZ - 00:42:02
  6. Wioletta MURAWSKA - 00:42:31

pomiar czasu: Sport Time

01 maja 2017 w ramach IV Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 335 zawodników, 64 pań i 271 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil MAKOS - 00:32:21
  2. Sergii KROULAIDIS - 00:32:45
  3. Krzysztof WIŚNIOWSKI - 00:32:58
  4. Mateusz WOLNIK - 00:33:16
  5. Yuriy BLAHODIR - 00:33:18
  6. Mateusz GARCZAREK - 00:33:41

Kobiety

  1. Julia DIATLOWA - 00:39:13
  2. Olga KAZIMINOVA - 00:40:51
  3. Dominika DUCZMAL - 00:42:06
  4. Dorota USTIANOWSKA - 00:42:31
  5. Izabela WIERZCHOWSKA - 00:42:41
  6. Paulina WALCZAK - 00:42:39

pomiar czasu: Pulsar Sport

01 maja 2017 w ramach 35. Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 675 zawodników, 182 pań i 493 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:31:29
  2. Pavlo VERETSKYI - 00:31:31
  3. Sylwester KUSTER - 00:31:44
  4. Piotr DROBNIK - 00:32:29
  5. Andrzej NOWAK - 00:32:32
  6. Paweł MATNER - 00:33:52

Kobiety

  1. Olga OCHAL - 00:34:18
  2. Valentyna KILIARSKA - 00:36:48
  3. Ewa KUCHARSKA - 00:37:22
  4. Aleksandra JACHIMCZYK - 00:39:53
  5. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:37
  6. Anna RYGUULA - 00:41:05

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach V Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 705 zawodników, 179 pań i 526 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz GIŻYŃSKI - 01:06:54
  2. Maciej GÓRNY - 01:16:45
  3. Mariusz ZIÓŁKOWSKI - 01:17:56
  4. Klaudiusz WALENDZIAK - 01:19:33
  5. Wojciech OLIŃSKI - 01:20:05
  6. Mariusz WOJDYŁO - 01:20:21

Kobiety

  1. Arleta MELOCH - 01:23:00
  2. Barbara BĄCZEK-MOTAŁA - 01:28:54
  3. Karolina GIŻYŃSKA - 01:32:12
  4. Julita ŻUKOTYŃSKA - 01:34:03
  5. Joanna DEPUTAT - 01:34:16
  6. Grażyna JASZCZERSKA - 01:36:47

pomiar czasu: Datasport

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 24 pań i 100 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MYŚLAK - 01:17:46
  2. Marek KOWALCZYK - 01:20:08
  3. Mirosław GOLECKI - 01:21:18
  4. Piotr SZTOLCMAN - 01:23:00
  5. Marcin KLONOWSKI - 01:23:17
  6. Damian CHOJNICKI - 01:23:33

Kobiety

  1. Joanna BARTKOWSKA - 01:33:27
  2. Agnieszka ZAKRZEWICZ-PODLECKA - 01:39:13
  3. Beata JAROCKA - 01:44:28
  4. Aleksandra GALCZAK - 01:44:43
  5. Wioletta PALACZ - 01:45:14
  6. Elżbieta STAWARSKA - 01:46:06

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 75 zawodników, 27 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:34:28
  2. Andrzej JARANOWSKI - 00:35:20
  3. Marcin GÓRALSKI - 00:35:42
  4. Paweł ZIĘGIELEWSKI - 00:36:03
  5. Paweł DZIERLIŃSKI - 00:37:10
  6. Krzysztof RETECKI - 00:39:31

Kobiety

  1. Dorota PAWŁOWSKA - 00:41:33
  2. Dorota SZTUCKA - 00:48:16
  3. Monika ADAMCZYK - 00:49:13
  4. Adrianna STYKAŁA - 00:50:14
  5. Magdalena STYKAŁA - 00:50:14
  6. Monika HODUKIEWICZ - 00:51:28

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 14 pań i 110 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł KOSEK - 02:39:06
  2. Adam MANIAK - 02:53:07
  3. Łukasz DZIĄDZIAK - 02:56:23
  4. Tomasz JABŁOŃSKI - 03:03:06
  5. Jerzy STEC - 03:03:31
  6. Marek BEDNORZ - 03:06:54

Kobiety

  1. Anna ZACZYŃSKA - 03:27:13
  2. Ola ŻELAZOWSKA - 03:52:35
  3. Joanna BANACH - 03:55:10
  4. Ewa PASTUSZEŃKO - 03:56:43
  5. Jadwiga SOWIŃSKA - 04:00:32
  6. Magdalena BŁOCHOWIAK - 04:08:20

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 10.5 km.
Bieg ukończyło 267 zawodników, 104 pań i 163 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz SOBCZYK - 00:34:47
  2. Bartosz ROSKOSZ - 00:35:59
  3. Adam AMBROZIK - 00:36:17
  4. Leszek KONONOWICZ - 00:36:21
  5. Daniel DANIELECKI - 00:36:38
  6. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:36:44

Kobiety

  1. Anna WIĘCEK - 00:40:35
  2. Marzanna BARYŁA - 00:43:26
  3. Aneta KOSARZYCKA - 00:45:26
  4. Ewa ZENDWALEWICZ - 00:47:12
  5. Helena GAWRYLUK - 00:47:22
  6. Anna SALETA - 00:48:58

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów

  • Dyles ocenił VIII Zimowy Bieg Dębowy
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 4
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 5
    Organizacja: 6
    Dla początkujących: 10

  • anwaro ocenił Etapowa Triada - edycja zimowa
    Ocena ogólna: 9
    Sceneria: 9
    Atmosfera: 9
    Wartość: 8
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 7
    Organizacja: 9
    Dla początkujących: 7

  • Sawiusz ocenił I Żniński Bieg Powstańczy
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 4
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 10
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 10