Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów

Wyniki z zawodów biegowych

Data Zawody Miejsce Dystans Mężczyźni Kobiety Ukończyło
04/03
sob
Kaziukowa Piątka Słupsk
pomorskie
6 km 00:23:18 00:27:45 139
(97 42)
?
04/03
sob
II Bieg Dla Hospicjów Wrocław
dolnośląskie
4.2 km 00:14:16 00:16:57 709
(366 343)
?
26/02
niedz
BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH Przemyśl
mazowieckie
6 km 00:27:38 00:31:34 191
(154 37)
?
26/02
niedz
Bieg TROPEM WILCZYM 2017 Wałbrzych Wałbrzych
dolnośląskie
6 km 00:23:18 00:25:19 247
(186 61)
?
26/02
niedz
CITY TRAIL Katowice Katowice
śląskie
5 km 00:16:09 00:18:18 441
(286 155)
?
26/02
niedz
Bieg Tropem Wilczym Poznań
wielkopolskie
5 km 00:18:02 00:21:06 327
(209 118)
?
26/02
niedz
Bieg Tropem Wilczym Poznań
wielkopolskie
10 km 00:35:55 00:40:11 445
(343 102)
?
25/02
sob
Bieg Powstańca Dobra k. Strykowa
łódzkie
10 km 00:35:46 00:42:38 329
(257 72)
?
25/02
sob
II Powstańcze Biegi Przełajowe Krzywiń
wielkopolskie
10 km 00:33:30 00:40:49 118
(99 19)
?
25/02
sob
VI Bieg Twardziela Racibórz
śląskie
5 km 00:23:06 00:26:19 507
(383 124)
?
25/02
sob
CITY TRAIL Wrocław Wrocław
dolnośląskie
5 km 00:14:56 00:18:35 427
(283 144)
?
25/02
sob
XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 5 Falenica
mazowieckie
10 km 00:34:01 00:44:18 344
(261 83)
?
25/02
sob
XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 5 Falenica
mazowieckie
3.33 km 00:10:49 00:14:04 95
(51 44)
?
25/02
sob
XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 5 Falenica
mazowieckie
6.67 km 00:24:00 00:30:43 91
(50 41)
?
25/02
sob
III ADB Ultramaraton Zielonogórski Nowe Granice Zielona Gora
lubuskie
103 km 09:04:32 09:25:55 107
(91 16)
?
19/02
niedz
IV Oleszyce Półmaraton III Oleszyce Nordic Walking Biegniemy Dla Emilki Zabiała k. Oleszyc
podkarpackie
21.1 km 01:23:00 01:30:36 294
(224 70)
?
19/02
niedz
CITY TRAIL Trójmiasto Trójmiasto
pomorskie
5 km 00:17:48 00:20:06 335
(202 133)
?
19/02
niedz
VIII Grand Prix Lubina - bieg VIII Ścinawa k.Lubina
dolnośląskie
6.2 km 00:22:09 00:28:08 133
(96 37)
?
19/02
niedz
VII Wildecka Dziesiątka Poznań
wielkopolskie
10 km 00:34:49 00:39:42 243
(189 54)
?
18/02
sob
III Bieg Walentynkowy Poznań Poznań
wielkopolskie
10 km 00:34:57 00:38:21 252
(144 108)
?
18/02
sob
III Bieg Walentynkowy Poznań Poznań
wielkopolskie
5 km 00:18:56 00:21:00 211
(69 142)
?
18/02
sob
Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich Dziewicza Góra
wielkopolskie
10 km 00:41:26 00:52:01 150
(116 34)
?
18/02
sob
Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich Dziewicza Góra
wielkopolskie
5 km 00:20:46 00:26:40 72
(43 29)
?
18/02
sob
CITY TRAIL Olsztyn Olsztyn
warmińsko-mazurskie
5 km 00:17:18 00:19:51 326
(232 94)
?
12/02
niedz
Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim Gdynia
pomorskie
10 km 00:29:53 00:36:35 4195
(2909 1286)
?
12/02
niedz
4. Zimowa zaDyszka Ostrów Wielkopolski
wielkopolskie
10 km 00:42:00 00:51:11 298
(238 60)
?
12/02
niedz
4. Zimowa zaDyszka Ostrów Wielkopolski
wielkopolskie
5 km 00:21:31 00:23:56 53
(24 29)
?
12/02
niedz
III Bieg Zimowy Łomża
podlaskie
10 km 00:39:26 00:51:35 75
(62 13)
?
12/02
niedz
III Parkowe Hercklekoty Chorzów
śląskie
6.5 km 00:23:54 00:27:45 812
(417 395)
?
12/02
niedz
CITY TRAIL Bydgoszcz Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie
5 km 00:16:40 00:17:05 521
(340 181)
?
12/02
niedz
VIII Grand Prix Lubina - bieg VII Złotoryja
dolnośląskie
3.5 km 00:11:46 00:12:56 146
(109 37)
?
12/02
niedz
CITY TRAIL Łódź Łódź
łódzkie
5 km 00:16:59 00:18:28 369
(233 136)
?
12/02
niedz
V Grand Prix Krakowa 4/5 Kraków
małopolskie
3.7 km 00:16:19 00:19:36 82
(45 37)
?
12/02
niedz
V Grand Prix Krakowa 4/5 Kraków
małopolskie
5.7 km 00:23:59 00:31:39 121
(72 49)
?
12/02
niedz
V Grand Prix Krakowa 4/5 Kraków
małopolskie
11.6 km 00:46:22 01:01:44 229
(182 47)
?
12/02
niedz
V Grand Prix Krakowa 4/5 Kraków
małopolskie
23.2 km 01:46:04 02:18:46 125
(106 19)
?
12/02
niedz
III Bieg Czekoladowy Poznań
wielkopolskie
5 km 00:17:01 00:20:00 768
(297 471)
?
11/02
sob
XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 4 Falenica
mazowieckie
10 km 00:32:22 00:41:19 376
(288 88)
?
11/02
sob
XV Zimowy Bieg Trzech Jezior Trzemeszno
wielkopolskie
15 km 00:47:42 00:54:35 709
(580 129)
?
11/02
sob
CITY TRAIL Poznań Poznań
wielkopolskie
5 km 00:15:30 00:17:46 813
(506 307)
?
11/02
sob
XVIII Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum
pomorskie
9 km 00:29:57 00:36:41 240
(181 59)
?
11/02
sob
XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 4 Falenica
mazowieckie
3.33 km 00:11:12 00:15:07 98
(53 45)
?
11/02
sob
XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 4 Falenica
mazowieckie
6.67 km 00:23:36 00:30:48 103
(56 47)
?
11/02
sob
WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg 4 Biedrusko
wielkopolskie
21.1 km 01:24:09 01:49:40 78
(56 22)
?
11/02
sob
ICEBUG WINTERTRAIL Nowy Targ
małopolskie
17 km 01:13:06 01:23:51 276
(201 75)
?
11/02
sob
WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg 4 Biedrusko
wielkopolskie
42.2 km 03:12:36 04:04:21 28
(23 5)
?
05/02
niedz
Piątka dla Patryka Dobczyce
małopolskie
5 km 00:18:04 00:20:20 392
(257 135)
?
05/02
niedz
I Zimowy Półmaraton / I Zimowa Dycha Zaniemyśl
wielkopolskie
21 km 01:26:48 01:45:00 79
(71 8)
?
05/02
niedz
I Zimowy Półmaraton / I Zimowa Dycha Zaniemyśl
wielkopolskie
10 km 00:42:50 00:59:51 51
(40 11)
?
05/02
niedz
CITY TRAIL Szczecin Szczecin
zachodniopomorskie
5 km 00:17:00 00:20:34 586
(370 216)
?

04 marca 2017 w ramach Kaziukowa Piątka odbył się bieg na 6 km.
Bieg ukończyło 139 zawodników, 42 pań i 97 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz BORYCHOWSKI - 00:23:18
  2. Łukasz BOBRUCKI - 00:24:13
  3. Mateusz MASŁOWSKI - 00:24:25
  4. Krystian GARSKI - 00:24:44
  5. Kamil NAGÓREK - 00:24:56
  6. Damian ROSZKOWSKI - 00:25:28

Kobiety

  1. Marlena BORYCHOWSKA - 00:27:45
  2. Iwona NIERADKA - 00:29:15
  3. Agnieszka KĘSIK - 00:31:27
  4. Ewelina ZAWIEROWSKA - 00:32:00
  5. Joanna GARSKA - 00:32:51
  6. Roksana SOKALSKA-PIZUN - 00:34:32

pomiar czasu: DomTel-Sport

04 marca 2017 w ramach II Bieg Dla Hospicjów odbył się bieg na 4.2 km.
Bieg ukończyło 709 zawodników, 343 pań i 366 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dominik BUK - 00:14:16
  2. Piotr BASIŃSKI - 00:14:30
  3. Marcin ZYŚKO - 00:14:56
  4. Patryk PAWŁOWSKI - 00:14:58
  5. Piotr SKRZYNKOWSKI - 00:15:10
  6. Piotr CHODORSKI - 00:15:12

Kobiety

  1. Magdalena CHRUSZCZ - 00:16:57
  2. Anna Maria SZYMCZYK - 00:18:07
  3. Joanna DREWNICKA-OGRODNIIK - 00:18:17
  4. Joanna SKRZYNKOWSKA - 00:18:20
  5. Ewa BOĆKO - 00:18:26
  6. Alicja BIAŁOBŁOCKA - 00:18:27

pomiar czasu: Datasport

26 lutego 2017 w ramach BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH odbył się bieg na 6 km.
Bieg ukończyło 191 zawodników, 37 pań i 154 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Damian KIC - 00:27:38
  2. Mieczysław JAŁOCHA - 00:28:49
  3. Marcin KOSTERKIEWICZ - 00:29:06
  4. Patryk MARCZAKIEWICZ - 00:29:20
  5. Robert PREISNER - 00:30:28
  6. Jacek KUŹNIAR - 00:30:34

Kobiety

  1. Paulina WYWŁOKA - 00:31:34
  2. Magdalena WINIARCZYK - 00:37:26
  3. Aleksandra SANOK - 00:38:39
  4. Sylwia BUCZKOWSKA - 00:39:30
  5. Magdalena SZCZUPAK - 00:40:12
  6. Jadwiga LIS - 00:40:23

26 lutego 2017 w ramach Bieg TROPEM WILCZYM 2017 Wałbrzych odbył się bieg na 6 km.
Bieg ukończyło 247 zawodników, 61 pań i 186 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz ZAJĄC - 00:23:18
  2. Maciej KARWACKI - 00:24:12
  3. Michał GULACZ - 00:24:43
  4. Kamil TARNAWSKI - 00:24:48
  5. Artur SŁAPEK - 00:24:56
  6. Daniel KŁOSOWSKI - 00:25:14

Kobiety

  1. Paulina KOTFICA - 00:25:19
  2. Kinga JURCZYK - 00:28:10
  3. Anna GRZEŚKOWIAK - 00:29:02
  4. Agnieszka JANKOWICZ - 00:29:42
  5. Aleksandra ŁAPIAK - 00:30:59
  6. Patrycja PIOTROWSKA - 00:31:12

pomiar czasu: Datasport

26 lutego 2017 w ramach CITY TRAIL Katowice odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 441 zawodników, 155 pań i 286 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Damian PASEK - 00:16:09
  2. Szymon KOTYLA - 00:16:25
  3. Mateusz WŁOSTOWSKI - 00:16:33
  4. Tomasz KAWIK - 00:16:44
  5. Piotr MRACHACZ - 00:16:48
  6. Kamil BEZNER - 00:16:51

Kobiety

  1. Sylwia ŚLĘZAK - 00:18:18
  2. Michalina MENDECKA - 00:18:27
  3. Julia SURMAN - 00:20:54
  4. Daria KUDIO - 00:21:11
  5. Agnieszka JANOCHA - 00:21:14
  6. Ewa NOWAK - 00:21:33

26 lutego 2017 w ramach Bieg Tropem Wilczym odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 327 zawodników, 118 pań i 209 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz KACZMAREK - 00:18:02
  2. Juliusz BYCZYK - 00:18:09
  3. Bartosz BIELEŃ - 00:18:20
  4. Artur CHOJNACKI - 00:18:58
  5. Maciej WARTEL - 00:18:58
  6. Tomasz FELLENBERG - 00:19:07

Kobiety

  1. Dominika KŁODA - 00:21:06
  2. Joanna DAJERLING - 00:21:31
  3. Ilona KOWALCZYK - 00:22:09
  4. Joanna SPICH - 00:22:43
  5. Dorota KRÓLAK - 00:23:22
  6. Natalia CIESIELSKA - 00:23:57

26 lutego 2017 w ramach Bieg Tropem Wilczym odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 445 zawodników, 102 pań i 343 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adrian GRACZYK - 00:35:55
  2. Witek NOWACKI - 00:36:59
  3. Dariusz KONARCZAK - 00:37:04
  4. Damian KALETKA - 00:37:23
  5. Grzegorz Paweł NOWAK - 00:38:31
  6. Dawid ZDANOWSKI - 00:38:38

Kobiety

  1. Justyna OLEJNICZAK - 00:40:11
  2. Weronika HEDZIELSKA - 00:44:00
  3. Agata ABRAM - 00:46:16
  4. Renata WOJTKOWIAK - 00:47:40
  5. Monika OWCZARCZAK - 00:48:41
  6. Agnieszka KANIECKA - 00:49:15

25 lutego 2017 w ramach Bieg Powstańca odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 329 zawodników, 72 pań i 257 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Maurycy OLEKSIEWICZ - 00:35:46
  2. Mateusz JASZCZAK - 00:36:03
  3. Mikolaj BOJKO - 00:36:23
  4. Jarosław CICHOSZ - 00:36:32
  5. Sebastian DUSZYŃSKI - 00:36:38
  6. Michał ADAMKIEWICZ - 00:38:19

Kobiety

  1. Marta BUKOWSKA - 00:42:38
  2. Agata MATEJCZUK - 00:44:13
  3. Katarzyna DĄBROWSKA - 00:46:07
  4. Klaudia GORĄCA - 00:50:24
  5. Dominika WICIŃSKA-REUS - 00:50:43
  6. Magdalena MIŁOSZ - 00:50:44

pomiar czasu: inesSport

25 lutego 2017 w ramach II Powstańcze Biegi Przełajowe odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 118 zawodników, 19 pań i 99 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Damian GLAPIAK - 00:33:30
  2. Dawid MIASKOWSKI - 00:34:06
  3. Piotr MIKOŁAJCZAK - 00:34:27
  4. Damian KAŹMIERCZAK - 00:34:47
  5. Tomasz MUSIAL - 00:36:30
  6. Paweł KOTAS - 00:36:47

Kobiety

  1. Katarzyna PIETRUSZKA - 00:40:49
  2. Milena TOMASZYK - 00:40:58
  3. Gabriela TRZEPACZ - 00:41:56
  4. Angelina WOYCZYŃSKA - 00:43:50
  5. Katarzyna GENDERA - 00:44:50
  6. Martyna ZIELIŃSKA - 00:45:02

25 lutego 2017 w ramach VI Bieg Twardziela odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 507 zawodników, 124 pań i 383 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz WOLNIK - 00:23:06
  2. Robert ANTCZAK - 00:23:27
  3. Łukasz SKWARECKI - 00:23:47
  4. Piotr RACZEK - 00:23:56
  5. Adam KUREK - 00:24:08
  6. Dominik DUZNIAK - 00:24:43

Kobiety

  1. Anna SZYJKA - 00:26:19
  2. Bożena WALASZEK - 00:29:02
  3. Dominika PACAK - 00:29:44
  4. Anna OLANISZYN - 00:29:51
  5. Agnieszka RĘBISZ - 00:29:54
  6. Patrycja RĘBISZ - 00:30:30

pomiar czasu: Personal Best Ewa Górnik

25 lutego 2017 w ramach CITY TRAIL Wrocław odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 427 zawodników, 144 pań i 283 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz DEMCZYSZAK - 00:14:56
  2. Dariusz BORATYŃSKI - 00:15:31
  3. Rafał MROWIŃSKI - 00:15:32
  4. Andrzej WITEK - 00:15:49
  5. Jacek SOBAS - 00:16:05
  6. Filip PAPLA - 00:16:13

Kobiety

  1. Dominika NAPIERAJ - 00:18:35
  2. Katarzyna BIERNACKA - 00:18:42
  3. Anna PRZYJAZNA - 00:19:05
  4. Małgorzata ZIELEŃ - 00:19:13
  5. Magdalena PAWŁOWSKA - 00:19:19
  6. Aleksandra KACZMAREK - 00:19:20

25 lutego 2017 w ramach XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 5 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 344 zawodników, 83 pań i 261 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MIELEWCZYK - 00:34:01
  2. Filip BABIK - 00:34:42
  3. Maksymilian SZATECKI - 00:35:16
  4. Daniel KAROLKIEWICZ - 00:36:16
  5. Łukasz BARANOW - 00:37:08
  6. Bartłomiej PAJĄK - 00:37:12

Kobiety

  1. Sylwia BONDARA - 00:44:18
  2. Paulina PRUGAR-FUKOWSKA - 00:44:40
  3. Monika MOSIOŁEK - 00:44:51
  4. Ola PUCEK-MIODUSZEWSKA - 00:45:05
  5. Ewa MACHUL - 00:46:16
  6. Karolina LEWANDOWSKA - 00:46:33

25 lutego 2017 w ramach XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 5 odbył się bieg na 3.333 km.
Bieg ukończyło 95 zawodników, 44 pań i 51 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz GRABARCZYK - 00:10:49
  2. Marek JENDRYCH - 00:11:08
  3. Jan MICHALSKI - 00:11:18
  4. Łukasz KUKLA - 00:12:47
  5. Krystian IŻYCKI - 00:13:06
  6. Krzysztof POLITOWSKI - 00:13:07

Kobiety

  1. Adrianna SZATECKA - 00:14:04
  2. Marta PIEŃKOSZ - 00:14:11
  3. Zuzanna BRELA - 00:14:44
  4. Weronika DOMAGAŁA - 00:15:19
  5. Łucja SZRAJNER - 00:18:37
  6. Milena NYKA - 00:19:17

25 lutego 2017 w ramach XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 5 odbył się bieg na 6.666 km.
Bieg ukończyło 91 zawodników, 41 pań i 50 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof WEREMCZUK - 00:24:00
  2. Karol GALICZ - 00:24:38
  3. Konrad PUSTUŁKA - 00:25:20
  4. Michał GŁODOWSKI - 00:26:30
  5. Tomasz JAWORSKI - 00:26:40
  6. Jarosław SAŁAMACHA - 00:26:54

Kobiety

  1. Monika SIERPIŃSKA - 00:30:43
  2. Monika JAKUBASZEK - 00:32:10
  3. Marta ZALEWSKA - 00:32:23
  4. Eliza FLORCZUK - 00:32:55
  5. Anna JASTER - 00:33:58
  6. Julia MIANOWSKA - 00:34:41

25 lutego 2017 w ramach III ADB Ultramaraton Zielonogórski Nowe Granice odbył się bieg na 103 km.
Bieg ukończyło 107 zawodników, 16 pań i 91 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof JEŻEWSKI - 09:04:32
  2. Jakub ŚLEZIAK - 09:07:33
  3. Dawid PIGŁOWSKI - 09:20:59
  4. Dariusz REWERS - 09:38:51
  5. Rafał BOROWIAK - 09:40:33
  6. Marek RUTKA - 09:50:30

Kobiety

  1. Monika BIEGASIEWICZ - 09:25:55
  2. Joanna LORENC - 11:10:13
  3. Lidia ELING - 11:15:38
  4. Ula PODOLAK - 11:46:40
  5. Krystyna MACIOSZEK - 12:06:37
  6. Anna DZIOPA-KAN - 12:11:52

19 lutego 2017 w ramach IV Oleszyce Półmaraton III Oleszyce Nordic Walking Biegniemy Dla Emilki odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 294 zawodników, 70 pań i 224 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin KRUBA - 01:23:00
  2. Wojciech PIETRZYK - 01:23:01
  3. Stanisław WAŻNY - 01:23:21
  4. Jacek WÓJCIK - 01:23:39
  5. Przemysław OLEKSY - 01:24:43
  6. Damian ŚLĘCZKA - 01:25:05

Kobiety

  1. Katarzyna WINIARSKA - 01:30:36
  2. Beata-Agata LANGE - 01:32:16
  3. Barbara ŁUCZAK-POKÓJ - 01:41:05
  4. Ania TRZEŻWIŃSKA - 01:43:49
  5. Magdalena MUSIALIK - 01:44:00
  6. Agnieszka FARON - 01:44:38

pomiar czasu: JKR Ostrowski

19 lutego 2017 w ramach CITY TRAIL Trójmiasto odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 335 zawodników, 133 pań i 202 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał ROLBIECKI - 00:17:48
  2. Michał CZAPIŃSKI - 00:17:51
  3. Radosław PIOTROWSKI - 00:18:14
  4. Damian SŁAWIŃSKI - 00:18:21
  5. Marcin MISZEWSKI - 00:18:29
  6. Marcin SPUSTEK - 00:18:33

Kobiety

  1. Monika CZAPIEWSKA - 00:20:06
  2. Monika ROLBIECKA - 00:20:54
  3. Julia DIAS - 00:21:16
  4. Aleksandra BARANOWSKA - TRZASKO - 00:21:40
  5. Maria MAJ-ROKSZ - 00:22:00
  6. Agnieszka SZYMANOWSKA - 00:22:26

19 lutego 2017 w ramach VIII Grand Prix Lubina - bieg VIII odbył się bieg na 6.2 km.
Bieg ukończyło 133 zawodników, 37 pań i 96 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam DYMITROCA - 00:22:09
  2. Michał FONAŁ - 00:22:33
  3. Filip ŚMIEIŃSKI - 00:23:09
  4. Tomasz MARUT - 00:23:18
  5. Stanisław MAJDAN - 00:23:33
  6. Dominik KOMENDACKI - 00:23:57

Kobiety

  1. Anna NIEDŹWIEDZKA - 00:28:08
  2. Agnieszka IDCZAK - 00:29:22
  3. Joanna HOŁOWIECKA - 00:30:06
  4. Ewelina LOZOWSKA - 00:30:53
  5. Daria DYM - 00:31:18
  6. Maja SZCZĘŚNIAK - 00:31:52

19 lutego 2017 w ramach VII Wildecka Dziesiątka odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 243 zawodników, 54 pań i 189 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BELGRAU - 00:34:49
  2. Mariusz DEMBOWSKI - 00:35:16
  3. Radosław PLUCIŃSKI - 00:35:44
  4. Adrian GRACZYK - 00:36:30
  5. Artur LORENC - 00:36:36
  6. Dariusz ZAWIDZKI - 00:37:35

Kobiety

  1. Monika BRZOZOWSKA - 00:39:42
  2. Alicia DIAGO - 00:41:29
  3. Justyna OLEJNICZAK - 00:42:23
  4. Marcelina SŁAPA - 00:43:22
  5. Weronika HEDZIELSKA - 00:44:52
  6. Joanna KRAWIEC - 00:45:42

pomiar czasu: Plus Timing

18 lutego 2017 w ramach III Bieg Walentynkowy Poznań odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 252 zawodników, 108 pań i 144 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BYTNIEWSKI - 00:34:57
  2. Jakub MUSIAŁ - 00:37:50
  3. Adam ŚLEDŹ - 00:39:24
  4. Marek MOCEK - 00:39:49
  5. Bartosz BIELEŃ - 00:40:40
  6. Tomasz JAMRUG - 00:42:13

Kobiety

  1. Agnieszka JANASIAK - 00:38:21
  2. Izabela BUDNA - 00:47:53
  3. Monika LEHMANN - 00:48:57
  4. Agnieszka KRZYŻANIAK - 00:48:32
  5. DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ - 00:50:56
  6. Monika OWCZARCZAK - 00:50:18

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

18 lutego 2017 w ramach III Bieg Walentynkowy Poznań odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 211 zawodników, 142 pań i 69 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adrian SZAŁATA - 00:18:56
  2. Artur CHOJNACKI - 00:20:01
  3. Łukasz ROTH - 00:20:29
  4. Piotr WZIĘCH - 00:20:43
  5. Krzysztof NAWROCIK - 00:21:10
  6. Mateusz SIPORZYŃSKI - 00:21:32

Kobiety

  1. Małgorzata WAWRZYNIAK - 00:21:00
  2. Karolina BILAWA - 00:21:16
  3. Karolina SKUBEL - 00:23:39
  4. Katarzyna BUDZISZEWSKA - 00:23:52
  5. Karolina KUJAWA-ŚLIWIŃSKA - 00:24:56
  6. Kasia POLACZYK - 00:24:56

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

18 lutego 2017 w ramach Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 150 zawodników, 34 pań i 116 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adrian GRACZYK - 00:41:26
  2. Marcin WACKO - 00:41:49
  3. Dariusz KONARCZAK - 00:42:24
  4. Seweryn SOCHA - 00:43:16
  5. Łukasz WIECZOREK - 00:45:24
  6. Jarosław SAJNAJ - 00:46:11

Kobiety

  1. Katarzyna PASTWA - 00:52:01
  2. Katarzyna PIETRUSZKA - 00:52:33
  3. Magdalena BIEŃ - 00:58:17
  4. Sandra FALKOWSKA - 00:58:40
  5. Ewelina KOWALCZYK - 00:58:56
  6. Zofia WAWRZYNIAK - 00:59:46

18 lutego 2017 w ramach Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 72 zawodników, 29 pań i 43 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dariusz ZAWIDZKI - 00:20:46
  2. Rafał SZEWCZYK - 00:21:27
  3. Szymon MICH - 00:21:49
  4. Robert SIKORA - 00:22:09
  5. Przemek PAWŁOWSKI - 00:23:31
  6. Paweł ZAREMBA - 00:23:49

Kobiety

  1. Marlena STRZELCZYK - 00:26:40
  2. Joanna DAJERLING - 00:27:06
  3. Jasia WAŁECKA - 00:27:43
  4. Justyna TOMCZAK - 00:28:10
  5. Zuzanna RATAJ - 00:28:13
  6. Agata MASTERNAK - 00:28:24

18 lutego 2017 w ramach CITY TRAIL Olsztyn odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 326 zawodników, 94 pań i 232 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł PSZCZÓŁKOWSKI - 00:17:18
  2. Rafał WIŚNIEWSKI - 00:18:11
  3. Daniel MIKIELSKI - 00:18:53
  4. Kamil WOŁOSZYK - 00:19:02
  5. Przemysław MENZIŃSKI - 00:19:34
  6. Sławomir KALISKI - 00:19:34

Kobiety

  1. Aleksandra LISOWSKA - 00:19:51
  2. Agnieszka LANKOWSKA-KLEMT - 00:23:40
  3. Katarzyna KOTŁOWSKA - 00:23:42
  4. Magdalena BURANDT - 00:23:53
  5. Marzena KARPOWSKA - 00:23:54
  6. Justyna BOGUSZ - 00:23:57

12 lutego 2017 w ramach Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 4195 zawodników, 1286 pań i 2909 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz GRYCKO - 00:29:53
  2. Arkadiusz GARDZIELEWSKI - 00:30:30
  3. Marek KOWALSKI - 00:30:45
  4. Andrzej ROGIEWICZ - 00:31:10
  5. Piotr MIELEWCZYK - 00:31:34
  6. Jacek KRAWCZYK - 00:31:49

Kobiety

  1. Monika CZAPIEWSKA - 00:36:35
  2. Ewelina PAPROCKA - 00:37:03
  3. Kamila POBŁOCKA-DOBROWOLSKA - 00:37:25
  4. Małgorzata SZCZERBIŃSKA - 00:37:38
  5. Monika ROLBIECKA - 00:37:57
  6. Katarzyna POBŁOCKA - 00:38:08

pomiar czasu: STS Timing

12 lutego 2017 w ramach 4. Zimowa zaDyszka odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 298 zawodników, 60 pań i 238 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Damian KLUCZYK - 00:42:00
  2. Gracjan URBAN - 00:42:08
  3. Michał PRZERWA - 00:42:28
  4. Bartosz PAWLACZYK - 00:42:45
  5. Rafał CZARNOJAŃCZYK - 00:43:33
  6. Mateusz GRAJEK - 00:44:14

Kobiety

  1. Karolina SOBCZAK - 00:51:11
  2. Anna GÓRSKA - 00:51:52
  3. Izabela WIERZCHOWSKA - 00:52:03
  4. Agnieszka MICHALSKA - 00:53:36
  5. Małgorzata ZABADEUSZ - 00:53:58
  6. Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN - 00:54:15

pomiar czasu: Time4Run

12 lutego 2017 w ramach 4. Zimowa zaDyszka odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 53 zawodników, 29 pań i 24 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BODYLSKI - 00:21:31
  2. Łukasz SOBERA - 00:21:39
  3. Jan KACZMAREK - 00:21:56
  4. Paweł SIKORA - 00:24:03
  5. Mateusz DELINGER - 00:25:00
  6. Przemysław BILSKI - 00:25:49

Kobiety

  1. Michalina WALCZAK-PECYNA - 00:23:56
  2. Karolina BODYLSKA - 00:27:11
  3. Paulina DUDZIŃSKA - 00:27:38
  4. Katarzyna BURDAJEWICZ - 00:27:47
  5. Iwona WOJCIESZAK - 00:28:58
  6. Agnieszka CZEKAJ - 00:29:14

pomiar czasu: Time4Run

12 lutego 2017 w ramach III Bieg Zimowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 75 zawodników, 13 pań i 62 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł GRYGO - 00:39:26
  2. Andrzej GODLEWSKI - 00:40:12
  3. Adam SZYDLIK - 00:40:30
  4. Daniel BOCHENKO - 00:40:46
  5. Krzysztof STAWARZ - 00:41:06
  6. Daniel PUPEK - 00:41:32

Kobiety

  1. Dominika DUDA - 00:51:35
  2. Magdalena STASIEWICZ - 00:51:40
  3. Iwona RAKOWSKA - 00:56:57
  4. Anna CHARUBIN - 01:00:45
  5. Magdalena DOMURAD - 01:01:52
  6. Magdalena KIERSNOWSKA - 01:01:52

12 lutego 2017 w ramach III Parkowe Hercklekoty odbył się bieg na 6.5 km.
Bieg ukończyło 812 zawodników, 395 pań i 417 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Rafał FORMICKI - 00:23:54
  2. Mateusz WOLNIK - 00:25:38
  3. Paweł GOŚCINIEWICZ - 00:25:46
  4. Mateusz STACHURA - 00:25:54
  5. Damian LAZAR - 00:25:57
  6. Dawid WILK - 00:26:03

Kobiety

  1. Anna KĄCKA - 00:27:45
  2. Julia SURMAN - 00:29:07
  3. Grażyna LAZAR - 00:31:09
  4. Weronika BAGIŃSKA - 00:31:17
  5. Mariola LASSOTA-BUJAK - 00:32:24
  6. Magdalena PRZYSTOLIK - 00:33:28

pomiar czasu: Timing4U

12 lutego 2017 w ramach CITY TRAIL Bydgoszcz odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 521 zawodników, 181 pań i 340 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jan POCZEWSKI - 00:16:40
  2. Jakub FELCZAK - 00:16:48
  3. Krystian SZYMAŃSKI - 00:16:52
  4. Marcin KOŚMIEJA - 00:16:55
  5. Marcin RYŁKO - 00:17:01
  6. Karol JANKOWSKI - 00:17:16

Kobiety

  1. Aleksandra BRZEZIŃSKA - 00:17:05
  2. Aleksandra KOZICKA - 00:20:30
  3. Agata WOŹNIAKOWSKA - 00:21:04
  4. Mirosława SZWEDA - 00:21:27
  5. Justyna SZCZUTKOWSKA - 00:22:17
  6. Aleksandra RADTKE - 00:23:08

12 lutego 2017 w ramach VIII Grand Prix Lubina - bieg VII odbył się bieg na 3.5 km.
Bieg ukończyło 146 zawodników, 37 pań i 109 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Filip ŚMIEIŃSKI - 00:11:46
  2. Adam DYMITROCA - 00:11:51
  3. Michał FONAŁ - 00:12:02
  4. Sebastian GRODECKI - 00:12:13
  5. Michał JOKIEL - 00:12:20
  6. Andrzej RYDZ - 00:12:24

Kobiety

  1. Anna FICNER - 00:12:56
  2. Anna NIEDŹWIEDZKA - 00:14:40
  3. Agnieszka IDCZAK - 00:14:47
  4. Maja SZCZĘŚNIAK - 00:15:12
  5. Martyna IZWORSKA - 00:15:16
  6. Ewelina LOZOWSKA - 00:15:32

12 lutego 2017 w ramach CITY TRAIL Łódź odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 369 zawodników, 136 pań i 233 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jan WYCHOWAŁEK - 00:16:59
  2. Krzysztof PIETRZYK - 00:17:07
  3. Tomasz OWCZAREK - 00:17:08
  4. Maurycy OLEKSIEWICZ - 00:17:13
  5. Paweł KOPACZEWSKI - 00:17:29
  6. Tomasz KUNIKOWSKI - 00:17:36

Kobiety

  1. Monika KACZMAREK - 00:18:28
  2. Zuzanna MOKROS - 00:19:02
  3. Magdalena PIERZCHAŁA - 00:20:15
  4. Aleksandra DAWIDZIAK - 00:20:51
  5. Natalia GRZEGORCZYK - 00:21:06
  6. Marta BUKOWSKA - 00:21:06

12 lutego 2017 w ramach V Grand Prix Krakowa 4/5 odbył się bieg na 3.7 km.
Bieg ukończyło 82 zawodników, 37 pań i 45 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kazimierz KUDRYS - 00:16:19
  2. Marek STEC - 00:16:28
  3. Damian GŁOWNIA - 00:16:28
  4. Wojciech KARŁOWSKI - 00:16:46
  5. Robert MIODOŃSKI - 00:16:54
  6. Jarosław BŁASZCZAK - 00:17:16

Kobiety

  1. Maja WĄSIK - 00:19:36
  2. Magdalena TOPÓR - 00:19:59
  3. Natalia WÓJCIK - 00:20:57
  4. Pola NIESSNER - 00:22:19
  5. Aleksandra POLEWKA - 00:22:39
  6. Julia NYGA - 00:23:06

12 lutego 2017 w ramach V Grand Prix Krakowa 4/5 odbył się bieg na 5.7 km.
Bieg ukończyło 121 zawodników, 49 pań i 72 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin BIEDERMAN - 00:23:59
  2. Jan BARAN - 00:24:31
  3. Przemysław BABULA - 00:25:27
  4. Marcin ZDZIEBŁO - 00:25:34
  5. Piotr ZAJĄC - 00:26:01
  6. Adrian STAROWICZ - 00:26:00

Kobiety

  1. Zoa GALLA - 00:31:39
  2. Magdalena NABIELEC - 00:31:49
  3. Maja GARBACIK - 00:34:07
  4. Barbara WZIĘTEK - 00:34:49
  5. Joanna BOROWIEC - 00:36:04
  6. Małgorzata STĘPIEŃ - 00:36:25

12 lutego 2017 w ramach V Grand Prix Krakowa 4/5 odbył się bieg na 11.6 km.
Bieg ukończyło 229 zawodników, 47 pań i 182 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dominik GRZĄDZIEL - 00:46:22
  2. Krzysztof BODURKA - 00:47:11
  3. Adam BEDNARZ - 00:50:25
  4. Marek KURYJ - 00:51:34
  5. Kamil FERENC - 00:52:02
  6. Łukasz KORDECKI - 00:52:16

Kobiety

  1. Angelika MACIEJEWSKA - 01:01:44
  2. Barbara WIERZGACZ - 01:08:17
  3. Aleksandra BAJOŁEK - 01:10:07
  4. Agnieszka BYDOŃ - 01:10:04
  5. Magdalena KUBIŃSKA - 01:11:55
  6. Paula LOTA - 01:11:45

12 lutego 2017 w ramach V Grand Prix Krakowa 4/5 odbył się bieg na 23.2 km.
Bieg ukończyło 125 zawodników, 19 pań i 106 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur BARAN - 01:46:04
  2. Piotr MAJCHER - 01:48:15
  3. Rafał JURA - 01:50:19
  4. Mirosław BORYCKI - 01:51:29
  5. Jacek MIGACZ - 01:55:28
  6. Paweł STARZAK - 01:57:04

Kobiety

  1. Katarzyna SOLIŃSKA - 02:18:46
  2. Karolina PIECUCH - 02:21:27
  3. Agata MOSZCZYŃSKA - 02:21:46
  4. Alicja GRUSZKO - 02:26:23
  5. Katarzyna GALEWICZ - 02:30:01
  6. Anna CHRZĄŚCIK - 02:31:06

12 lutego 2017 w ramach III Bieg Czekoladowy odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 768 zawodników, 471 pań i 297 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Zbigniew KLEDZIK - 00:17:01
  2. Miłosz POPKO - 00:17:37
  3. Dariusz SANIEWSKI - 00:17:41
  4. Arkadiusz NOWAK - 00:17:42
  5. Piotr WZIĘCH - 00:19:17
  6. Krzysztof PANOWICZ - 00:19:36

Kobiety

  1. Volha NAVAHRODSKAYA - 00:20:00
  2. Małgorzata WAWRZYNIAK - 00:20:12
  3. Agnieszka KUSTER - 00:20:22
  4. Ewa PACHURKA - 00:21:15
  5. Dorota LUTOMSKA - 00:21:25
  6. Beata WILCZYŃSKA - 00:21:40

pomiar czasu: Plus Timing

11 lutego 2017 w ramach XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 4 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 376 zawodników, 88 pań i 288 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz GIŻYŃSKI - 00:32:22
  2. Artur JABŁOŃSKI - 00:33:55
  3. Zbigniew LAMPARSKI - 00:35:44
  4. Maksymilian GZATECKI - 00:36:14
  5. Krzysztof WOLOWCZYK - 00:36:53
  6. Wojciech SKORY - 00:37:02

Kobiety

  1. Patrycja BEREZNOWSKA - 00:41:19
  2. Justyna ŚLIWIAK - 00:41:48
  3. Agnieszka KWIATKOWSKA - 00:42:17
  4. Ewelina PISAREK - 00:42:35
  5. Karolina LEWANDOWSKA - 00:45:49
  6. Paulina PRUGAR-FUKOWSKA - 00:45:50

11 lutego 2017 w ramach XV Zimowy Bieg Trzech Jezior odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 709 zawodników, 129 pań i 580 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andzej STARZINSKIJ - 00:47:42
  2. Marcin ZAGÓRNY - 00:50:47
  3. Kamil NARTOWSKI - 00:51:09
  4. Bartosz WILIGALSKI - 00:53:52
  5. Jakub JUSKOWIAK - 00:54:35
  6. Adrian ŻAKOWSKI - 00:54:46

Kobiety

  1. Olga OCHAL KALENDAROVA - 00:54:35
  2. Wioletta PADUSZYŃSKA - 00:55:47
  3. Dorota PRZYBYSZ - 01:01:53
  4. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 01:02:42
  5. Agnieszka ZAKRZEWICZ-PODLECKA - 01:03:42
  6. Aleksandra KOZICKA - 01:03:54

pomiar czasu: Datasport

11 lutego 2017 w ramach CITY TRAIL Poznań odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 813 zawodników, 307 pań i 506 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin FEHLAU - 00:15:30
  2. Nikodem DWORCZAK - 00:15:36
  3. Dawid DWORAK - 00:16:03
  4. Kamil LEŚNIAK - 00:16:26
  5. Daniel ADAMSKI - 00:16:35
  6. Piotr MIKOŁAJCZAK - 00:16:37

Kobiety

  1. Aneta KONIECZEK - 00:17:46
  2. Patrycja TALAR - 00:17:59
  3. Aleksandra HORNIK - 00:18:27
  4. Karolina CHABROS - 00:19:28
  5. Natalia GRACZ - 00:19:46
  6. Jadwiga WYRWIŃSKA - 00:20:20

11 lutego 2017 w ramach XVIII Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych odbył się bieg na 9 km.
Bieg ukończyło 240 zawodników, 59 pań i 181 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz MAZERSKI - 00:29:57
  2. Andrzej ROGIEWICZ - 00:31:22
  3. Zbigniew JOST - 00:31:22
  4. Daniel TARAS - 00:31:35
  5. Marcin SPUSTEK - 00:31:38
  6. Dariusz NOWAK - 00:31:43

Kobiety

  1. Sara SZYMAŃSKA - 00:36:41
  2. Małgorzata TUWALSKA - 00:37:25
  3. Aleksandra GRABIAS - 00:38:41
  4. Agnieszka DUDEK - 00:39:29
  5. Katarzyna BARANOWSKA - 00:39:51
  6. Mirela JASKULSKA - 00:40:11

pomiar czasu: GOOD Time

11 lutego 2017 w ramach XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 4 odbył się bieg na 3.333 km.
Bieg ukończyło 98 zawodników, 45 pań i 53 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz GRABARCZYK - 00:11:12
  2. Miłosz OŚKO - 00:12:46
  3. Krystian IŻYCKI - 00:13:05
  4. Krzysztof POLITOWSKI - 00:13:26
  5. Marcin DOMURAT - 00:13:39
  6. Przemysław ŁOHUTKO - 00:13:41

Kobiety

  1. Weronika DOMAGAŁA - 00:15:07
  2. Helena KALISIAK - 00:15:08
  3. Natasza CIEPAŁ - 00:17:09
  4. Marysia WITKOWSKA - 00:17:25
  5. Sylwia RADEJ - 00:17:50
  6. Maja DRZEWUCKA - 00:18:27

11 lutego 2017 w ramach XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 4 odbył się bieg na 6.666 km.
Bieg ukończyło 103 zawodników, 47 pań i 56 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof WEREMCZUK - 00:23:36
  2. Jan MICHALSKI - 00:24:55
  3. Karol GALICZ - 00:25:37
  4. Tobiasz NOWAKOWSKI - 00:26:02
  5. Tomasz JAWORSKI - 00:27:12
  6. Grzegorz CHOJNACKI - 00:27:17

Kobiety

  1. Marta PIEŃKOSZ - 00:30:48
  2. Monika JAKUBASZEK - 00:32:07
  3. Aleksandra WICIK-KOWALCZYK - 00:34:18
  4. Monika SOBOTKA - 00:34:34
  5. Anna JASTER - 00:34:55
  6. Agnieszka MARKIEWICZ - 00:35:04

11 lutego 2017 w ramach WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg 4 odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 78 zawodników, 22 pań i 56 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek PÓŁTORAK - 01:24:09
  2. Wojciech GRABIŃSKI - 01:31:03
  3. Nikodem MATUSZEWSKI - 01:31:54
  4. Andrzej MARSZAŁEK - 01:32:24
  5. Marcin NOWAK - 01:34:56
  6. Bartosz WALKOWIAK - 01:38:15

Kobiety

  1. Katarzyna MARTOSZEK - 01:49:40
  2. Ewelina KAMIŃSKA - 01:53:16
  3. Karolina KUNDYS - 01:53:53
  4. Sabina OCIEPA-MENDEL - 01:56:25
  5. Monika SZPAK - 01:59:52
  6. Anna NIESPODZIANA - 01:59:59

pomiar czasu: GOOD Time

11 lutego 2017 w ramach ICEBUG WINTERTRAIL odbył się bieg na 17 km.
Bieg ukończyło 276 zawodników, 75 pań i 201 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kacper PIECH - 01:13:06
  2. Piotr BIERWAWSKI - 01:13:58
  3. Tomasz GAWROŃSKI - 01:14:33
  4. Rafał KLECHA - 01:15:38
  5. Michał SEDLAK - 01:16:31
  6. Patryk MILATA - 01:17:02

Kobiety

  1. Magdalena KOZIELSKA - 01:23:51
  2. Eszter HORTOBAGYIOVA - 01:29:25
  3. Katarzyna GACEK - 01:34:34
  4. Ania HALSKA - 01:36:42
  5. Gabriela ROLKA - 01:38:04
  6. Ola ORKWISZEWSKA - 01:38:34

pomiar czasu: JKR Ostrowski

11 lutego 2017 w ramach WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg 4 odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 28 zawodników, 5 pań i 23 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek RUTKA - 03:12:36
  2. Łukasz WIECZOREK - 03:24:53
  3. Zbigniew ADAMCZAK - 03:31:30
  4. Tomasz SZYNWELSKI - 03:40:40
  5. Bartosz BIELEŃ - 03:46:42
  6. Dariusz DAROWSKI - 03:48:29

Kobiety

  1. Joanna LORENC - 04:04:21
  2. Magdalena HANYSZ - 04:17:45
  3. Jolanta WITCZAK - 04:35:55
  4. Beata BRUDŁO - 05:04:58
  5. Lidia SZUMSKA - 05:16:24

pomiar czasu: GOOD Time

05 lutego 2017 w ramach Piątka dla Patryka odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 392 zawodników, 135 pań i 257 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam CZERWIŃSKI - 00:18:04
  2. Mariusz BRATEK - 00:19:01
  3. Adam RĘBILAS - 00:19:18
  4. Tomasz KUPIEC - 00:19:47
  5. Robert CHANEK - 00:19:55
  6. Adrian WIECIEK - 00:19:58

Kobiety

  1. Magdalena NABIELEC - 00:20:20
  2. Joanna NABIELEC - 00:22:38
  3. Julia GÓRNIAK - 00:22:53
  4. Justyna KURCZAB - 00:23:20
  5. Anna DRZYZGA-BŁASZCZYK - 00:23:32
  6. Katarzyna KAPŁONIAK - 00:24:42

pomiar czasu: Personal Best Ewa Górnik

05 lutego 2017 w ramach I Zimowy Półmaraton / I Zimowa Dycha odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 79 zawodników, 8 pań i 71 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Roman KŁOSOWSKI - 01:26:48
  2. Paweł WOJCIECHOWSKI - 01:27:22
  3. Piotr HUMERSKI - 01:32:10
  4. Przemysław LEWANDOWSKI - 01:34:02
  5. Grzegorz NOWAK - 01:34:52
  6. Arek BEDNARSKI - 01:35:39

Kobiety

  1. Gabriela TRZEPACZ - 01:45:00
  2. Małgorzata WAWRZYNIAK - 01:45:32
  3. Monika POKŁADECKA - 01:47:15
  4. Monika JOŃCZAK - 01:48:59
  5. Marlena STRZELCZYK - 01:50:44
  6. Justyna ZIELIŃSKA - 01:57:53

05 lutego 2017 w ramach I Zimowy Półmaraton / I Zimowa Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 51 zawodników, 11 pań i 40 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adrian GRACZYK - 00:42:50
  2. Jakub MICHALAK - 00:45:09
  3. Arkadiusz MICHALSKI - 00:46:32
  4. Bartosz SOBCZYK - 00:46:54
  5. Mateusz KAPCIAK - 00:47:37
  6. Andrzej GRZEŚ - 00:48:30

Kobiety

  1. Hanna KAŹMIERCZAK - 00:59:51
  2. Marta ZIELIŃSKA - 01:00:35
  3. Katarzyna CEKIERA - 01:03:01
  4. Magdalena DESPERAK - 01:03:40
  5. Aneta MARCINIAK - 01:04:08
  6. Anita SZYMAŃSKA - 01:05:22

05 lutego 2017 w ramach CITY TRAIL Szczecin odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 586 zawodników, 216 pań i 370 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur OLEJARZ - 00:17:00
  2. Wojciech PIWOWARCZYK - 00:17:49
  3. Maciej ŻOŁNOWSKI - 00:18:12
  4. Michał OLONA - 00:18:23
  5. Bartek BUŁATOWICZ - 00:18:44
  6. Sebastian FLORCZAK - 00:18:56

Kobiety

  1. Monika JACKIEWICZ - 00:20:34
  2. Nikolina SZURGOCIŃSKA - 00:20:46
  3. Sylwia TELATYŃSKA - 00:23:01
  4. Wioletta MURAWSKA - 00:23:53
  5. Magdalena DROŹDZIEL - 00:24:21
  6. Nikola MURAWSKA - 00:25:02

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Nagrody

Brak nagród

07 maja 2017 w ramach III Drezdenecka Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 309 zawodników, 102 pań i 207 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KLAYBORD - 00:31:44
  2. Paweł TARASIUK - 00:32:49
  3. Karol KAZIKOWSKI - 00:33:56
  4. Jakub WAWRZYNIAK - 00:35:52
  5. Karol HELAK - 00:36:29
  6. Piotr MAJZLIK - 00:36:37

Kobiety

  1. Agnieszka WITCZAK FLAJSZER - 00:38:35
  2. Patrycja KOŁECKA - 00:42:07
  3. Emilia PERZ - 00:42:29
  4. Krystyna ŁUKASZEWICZ - 00:42:49
  5. Kamila KOWALCZYK - 00:44:02
  6. Agnieszka PODLECKA - 00:44:09

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 91 zawodników, 38 pań i 53 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz KOZŁOWSKI - 01:22:05
  2. Jędrzej JOSYPENKO - 01:22:35
  3. Gary BYRNE - 01:30:24
  4. Krzysztof GLAB - 01:33:02
  5. Krzysztof ŚLIWA - 01:34:12
  6. Henryk ŁEPECKI - 01:34:46

Kobiety

  1. Agata TAMBORSKA - 01:41:16
  2. Nina GRABOŚ - 01:47:40
  3. Anna DREJARZ-KACZMAREK - 01:51:11
  4. Angelika APANOWICZ - 01:52:43
  5. Monika STROBIN - 01:52:44
  6. Magdalena RACZYŃSKA - 01:55:17

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach V Bieg Wojciechowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 226 zawodników, 52 pań i 174 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam WAKULUK - 00:33:00
  2. Tomasz GRZYBOWSKI - 00:34:30
  3. Sylwester KUŚMIERZ - 00:35:15
  4. Arkadiusz SZCZOTKA - 00:36:16
  5. Dominik GOSK - 00:36:19
  6. Paweł MACHOWSKI - 00:36:24

Kobiety

  1. Diana DAWIDZIUK - 00:38:12
  2. Katarzyna WESOŁOWSKA - 00:42:37
  3. Monika GRABARCZYK - 00:43:24
  4. Agata ZIEMBICKA - 00:44:10
  5. Joanna RĘBIŚ - 00:44:42
  6. Anna GADOMSKA - 00:44:58

pomiar czasu: Czasomierzyk

07 maja 2017 w ramach II Bieg z zamkiem w tle odbył się bieg na 11 km.
Bieg ukończyło 172 zawodników, 57 pań i 115 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr HOLLY - 00:40:34
  2. Bartosz ZAJĄC - 00:40:36
  3. Krystian GRYCZUK - 00:41:00
  4. Paweł SADOWSKI - 00:41:20
  5. Bartłomiej WALOSZCZYK - 00:42:29
  6. Klaudiusz KOGUT - 00:43:05

Kobiety

  1. Jurczyk KINGA - 00:47:12
  2. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:47:35
  3. Justyna POMARAŃSKA - 00:48:48
  4. Anna ZACZYŃSKA - 00:49:38
  5. Paulina SZABRZYŃSKA - 00:50:01
  6. Ewa KROJCIG - 00:53:11

pomiar czasu: Feniks Timing

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 243 zawodników, 152 pań i 91 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Arkadiusz NOWAK - 00:39:21
  2. Grzegorz WARTAŁOWICZ - 00:41:51
  3. Jacek NOWOCIEŃ - 00:43:15
  4. Bogdan SNARSKI - 00:43:24
  5. Michał MĄCZEWSKI - 00:44:38
  6. Dariusz LISIAK - 00:45:07

Kobiety

  1. Weronika BRZUCHALSKA - 00:45:10
  2. Weronika ZIELIŃSKA - 00:46:04
  3. Marta JASTRZĘBSKA-MAJAK - 00:48:32
  4. Maja KASPERKIEWICZ - 00:50:11
  5. Karolina GAWROŃSKA - 00:50:42
  6. Aleksandra RZESZUTKO - 00:50:48

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach XXVIII Maraton Juranda odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 222 zawodników, 35 pań i 187 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł PIOTRASCHKE - 02:38:07
  2. Sławomir KALISKI - 02:44:27
  3. Przemysław KALIŃSKI - 02:47:54
  4. Krzysztof KRUKOWSKI - 02:52:37
  5. Rafał KOT - 02:58:09
  6. Dariusz WĘDROWSKI - 03:00:36

Kobiety

  1. Marta BARCEWICZ - 03:07:33
  2. Anna KOZIARSKA - 03:17:02
  3. Ewa LISEK - 03:19:19
  4. Renata GINSZT - 03:39:34
  5. Marta WÓDKIEWICZ - 03:45:13
  6. Gabriela GÓRSKA - 03:51:53

pomiar czasu: DomTel-Sport

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 368 zawodników, 251 pań i 117 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz GREGORCZYK - 00:19:09
  2. Daniel GIELO - 00:20:14
  3. Juliusz BORAWSKI - 00:20:32
  4. Andrew MOSSOP - 00:21:06
  5. Marcin BUKAŁA - 00:21:13
  6. Mateusz BARTODZIEJ - 00:21:17

Kobiety

  1. Julita DYBIKOWSKA - 00:19:03
  2. Beata MILEWSKA - 00:20:31
  3. Natalia GAŁĄZKA - 00:22:19
  4. Katarzyna PRZEŹDZIECKA - 00:23:05
  5. Julia ZIÓŁKOWSKA - 00:23:33
  6. Marysia LISIAK - 00:23:35

pomiar czasu: Datasport

06 maja 2017 w ramach Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 3819 zawodników, 1267 pań i 2552 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek KOWALSKI - 00:30:40
  2. Damian PIETERCZYK - 00:30:59
  3. Łukasz OSKIERKO - 00:31:18
  4. Sylwester KUSTER - 00:31:36
  5. Maciej KUBIAK - 00:31:48
  6. Robert SADOWSKI - 00:32:00

Kobiety

  1. Monika CZAPIEWSKA - 00:36:12
  2. Małgorzata SZCZERBIŃSKA - 00:36:21
  3. Katarzyna POBŁOCKA - 00:36:26
  4. Monika ROLBIECKA - 00:37:00
  5. Kamila POBŁOCKA-DOBROWOLSKA - 00:37:16
  6. Ewa HURYŃ - 00:37:53

pomiar czasu: STS Timing

06 maja 2017 w ramach 35 Bieg Kujawiaka Pamięci Napoleona Dzwonkowskiego i Wiesława Wesołowskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 199 zawodników, 45 pań i 154 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Roman ROMANENKO - 00:33:13
  2. Boniface WAMBUA NDUVA - 00:33:39
  3. Paweł OLEJNIK - 00:33:56
  4. Łukasz PARSZCZYŃSKI - 00:35:55
  5. Marcin RAKOCZY - 00:37:14
  6. Kamil PODOLSKI - 00:40:19

Kobiety

  1. Katarzyna KOWALSKA - 00:38:36
  2. Olesia SMOWCZENKO - 00:39:34
  3. Izabela PARSZCZYŃSKA - 00:41:06
  4. Marta SZENK - 00:42:53
  5. Anna NOWAKOWSKA - 00:45:04
  6. Aneta TURALSKA - 00:45:50

03 maja 2017 w ramach X Bieg bez Granic odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 679 zawodników, 190 pań i 489 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:32:20
  2. Marcin CIEPŁAK - 00:32:48
  3. Szymon WASKIN - 00:33:04
  4. Kamil CZAPLA - 00:33:11
  5. Mateusz WOLNIK - 00:33:41
  6. Mateusz WŁOSTOWSKI - 00:34:22

Kobiety

  1. Michalina MENDECKA - 00:38:19
  2. Anna SZYJKA - 00:40:10
  3. Jadwiga DYBCZYŃSKA - 00:40:29
  4. Daria MENDECKA - 00:40:44
  5. Sylwia KUCZERA - 00:40:48
  6. Michalina JANOWSKA - 00:41:33

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach XXVII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności odbył się bieg na 9.2 km.
Bieg ukończyło 282 zawodników, 69 pań i 213 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 00:28:13
  2. Dawid KLEYBORD - 00:28:14
  3. Elmokhtar BENHARI - 00:29:09
  4. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:31:00
  5. Paweł MOSKAL - 00:31:26
  6. Radosław SADŁOS - 00:31:41

Kobiety

  1. Sara SZYMAŃSKA - 00:36:03
  2. Dorota PAWŁOWSKA - 00:36:18
  3. Małgorzata TUWALSKA - 00:36:34
  4. Anna Ć-KWAPISZEWSKA - 00:38:52
  5. Magdalena WOLF - 00:39:03
  6. Patrycja JAŻDŻEWSKA - 00:40:40

pomiar czasu: GOOD Time

03 maja 2017 w ramach Piaseczyńska Mila Konstytucyjna odbył się bieg na 1 mile.
Bieg ukończyło 169 zawodników, 63 pań i 106 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof WASIEWICZ - 00:04:09
  2. Piotr MIELEWCZYK - 00:04:09
  3. Andrzej WOJTCZAK - 00:04:11
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:04:17
  5. Paweł KOPACZEWSKI - 00:04:17
  6. Michał DĄBROWSKI - 00:04:22

Kobiety

  1. Aleksandra PŁOCIŃSKA - 00:04:52
  2. Oliwia MALMON - 00:04:52
  3. Natalia KOWALSKA - 00:05:18
  4. Anna STRUSKA-GĄTKOWSKA - 00:05:21
  5. Agata ZIEMBICKA - 00:05:50
  6. Aneta SOBIERAJ - 00:05:50

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 229 zawodników, 109 pań i 120 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Robert WILKOWIECKI - 00:16:45
  2. Sebastian TUBEK - 00:17:01
  3. Tomasz DANIELKIEWICZ - 00:17:36
  4. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:17:38
  5. Dawid BANAŚ - 00:17:41
  6. Rafał TOMOWIAK - 00:17:59

Kobiety

  1. Katarzyna WERNER - 00:20:04
  2. Monika WÓJCIK - 00:21:32
  3. Dagmara OWCZAREK - 00:21:42
  4. Magdalena ŁOWICKA - 00:21:45
  5. Katarzyna BUDZIEWSKA - 00:22:09
  6. Alicja BUĆKO - 00:22:12

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 355 zawodników, 93 pań i 262 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam PUTYRA - 00:33:22
  2. Paweł MATNER - 00:33:27
  3. Filip SMIEINSKI - 00:35:30
  4. Sławomir BIAŁOBRZESKI - 00:35:37
  5. Przemysław STEMPNIK - 00:37:22
  6. Wojciech DURCZYŃSKI - 00:37:47

Kobiety

  1. Małgorzata ZIELEŃ - 00:39:06
  2. Emilia ROGOZA - 00:40:15
  3. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:29
  4. Sonia ROZUMKIEWICZ - 00:42:22
  5. Zuzanna MAREK - 00:42:51
  6. Ewelina ŁOZOWSKA - 00:43:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach 27. Bieg Konstytucji 3 Maja z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 4142 zawodników, 1627 pań i 2515 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil JASTRZĘBSKI - 00:14:48
  2. Maciej BADUREK - 00:15:11
  3. Norbert PIEKIELNY - 00:15:15
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:15:24
  5. Sławomir PTAK - 00:15:34
  6. Michał BERNARDELLI - 00:15:34

Kobiety

  1. Iwona BERNARDELLI - 00:16:24
  2. Anna ŁAPIŃSKA - 00:17:39
  3. Alicia DIAGO - 00:18:50
  4. Monika KACZANOWSKA - 00:18:53
  5. Justyna KOSTRZEWSKA - 00:19:53
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:19:54

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach II Bieg Konstytucji 3 Maja – Międzyrzecz odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 135 zawodników, 50 pań i 85 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BELGRAU - 00:15:43
  2. Maciej GRABEK - 00:15:48
  3. Dominik KRYCA - 00:16:09
  4. Edwin KUSZCZYK - 00:17:15
  5. Cezary WALKOWSKI - 00:17:15
  6. Tomasz CHAWAWKO - 00:17:34

Kobiety

  1. Karolina BILAWA - 00:19:00
  2. Klaudia KOBYDECKA - 00:19:10
  3. Klaudia GREDKA - 00:20:21
  4. Kamila KOWALCZYK - 00:20:26
  5. Magdalena KIEWLUK - 00:21:03
  6. Agnieszka WOCH - 00:21:11

03 maja 2017 w ramach XXVI Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 347 zawodników, 53 pań i 294 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Boniface Wambua NDUVA - 01:11:13
  2. Maciej ŁUCYK - 01:13:57
  3. Yuriy BLAHODIR - 01:13:58
  4. Piotr HUMERSKI - 01:15:39
  5. Dariusz JANKOWSKI - 01:17:15
  6. Daniel BOSY - 01:18:00

Kobiety

  1. Julia DIAŁLOWA - 01:26:54
  2. Katarzyna BESZ-MALINOWSKA - 01:35:46
  3. Iwona MACIĄG - 01:36:37
  4. Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN - 01:37:23
  5. Magdalena PAKULSKA - 01:42:05
  6. Katarzyna ŻARNOWSKA - 01:42:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg Konstytucji 3 Maja odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 231 zawodników, 64 pań i 167 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz KACZOR - 00:14:58
  2. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:16:02
  3. Kolodumyk KNOMENKO - 00:16:36
  4. Krzysztof KRYGIER - 00:16:44
  5. Michał JAMIOŁ - 00:16:56
  6. Kuba GAŁASIEWICZ - 00:17:03

Kobiety

  1. Karolina WAŚNIEWSKA - 00:18:06
  2. Natalia KWIECIEN - 00:20:38
  3. Agnieszka MAŁYSEK - 00:21:10
  4. Ewelina PŁATOS - 00:21:36
  5. Maja DĘBSKA - 00:22:07
  6. Barbara KACZMARZYK - 00:22:19

pomiar czasu: Crono Chip

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 93 zawodników, 45 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Józef ZABIELSKI - 00:16:53
  2. Tomasz WASZCZUK - 00:17:24
  3. Kuba MURAWSKI - 00:17:35
  4. Sebastnian KUKASZEWSKI - 00:17:38
  5. Grzegorz BRAUN - 00:17:53
  6. Daniel POGORZELSKI - 00:17:58

Kobiety

  1. Nikola MURAWSKA - 00:21:08
  2. Ania KOMISACZYK - 00:21:57
  3. Zuzanna KAWCZYŃSKA - 00:24:09
  4. Karolina KIJANA - 00:24:24
  5. Jolanta SZYMAŃSKA - 00:24:32
  6. Dorota NOWAK - 00:25:07

pomiar czasu: Protiming24

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 146 zawodników, 49 pań i 97 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz JURGIEWICZ - 00:32:46
  2. Artur OLEJARZ - 00:33:17
  3. Piotr TOMCZYK - 00:33:18
  4. Zbigniew MURAWSKI - 00:33:59
  5. Mateusz RODEWALD - 00:34:26
  6. Dawid NOWACZYK - 00:34:34

Kobiety

  1. Paulina KOTFICA - 00:37:38
  2. Monika JACKIEWICZ - 00:38:17
  3. Paulina GRZEGÓRZEK - 00:38:21
  4. Wioletta MURAWSKA - 00:41:46
  5. Natalia ŚLUSARCZYK - 00:45:02
  6. Joanna GŁUSZYK - 00:45:19

pomiar czasu: Protiming24

02 maja 2017 w ramach V Bieg Flagi odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 677 zawodników, 168 pań i 509 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz KUJAWSKI - 00:31:49
  2. Łukasz ŚWIESIULSKI - 00:32:06
  3. Sebastian POLAK - 00:32:37
  4. Daniel DULSKI - 00:33:21
  5. Tomasz SZALA - 00:33:56
  6. Jarosław BŁASZCZYK - 00:34:02

Kobiety

  1. Maria CZEŚNIK - 00:37:07
  2. Monika CZAPIEWSKA - 00:37:59
  3. Aleksandra TORZ - 00:38:23
  4. Adrianna KALA - 00:40:54
  5. Anna SZEWCZYKOWSKA - 00:41:14
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:41:17

pomiar czasu: ENTRE Timing

02 maja 2017 w ramach XIII Półmaraton Węgorza odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 442 zawodników, 83 pań i 359 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 01:13:07
  2. Bogusław ANDRZEJUK - 01:13:32
  3. Piotr SZPIGIEL - 01:14:44
  4. Michał MAKOWSKI - 01:14:49
  5. Łukasz NESTROWICZ - 01:15:51
  6. Paweł MŁODZIKOWSKI - 01:16:13

Kobiety

  1. Anna GOSK - 01:22:57
  2. Marzena RANISZEWSKA - 01:31:15
  3. Sylwia BONDARA - 01:31:43
  4. Anna KOZIARSKA - 01:32:23
  5. Ewa RUSINOWICZ - 01:41:17
  6. Kamila ZALEWSKA - 01:41:22

pomiar czasu: DomTel-Sport

01 maja 2017 w ramach IV Bieg o Strzałę Widanta Resko 2017 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 250 zawodników, 72 pań i 178 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł OLIJNYK - 00:31:54
  2. Damian KABAT - 00:32:40
  3. Marcin ZAGÓRNY - 00:33:19
  4. Michał HULEWICZ - 00:33:31
  5. Norbert BORZĘCKI - 00:33:45
  6. Sylwester SZYMAŃSKI - 00:35:17

Kobiety

  1. Paulina KACZYŃSKA - 00:37:24
  2. Swietlana OLIJNYK - 00:38:59
  3. Monika ANDRZEJCZAK - 00:40:55
  4. Barbara POCHRANOWICZ - 00:41:46
  5. Magdalena WITKIEWICZ - 00:42:02
  6. Wioletta MURAWSKA - 00:42:31

pomiar czasu: Sport Time

01 maja 2017 w ramach IV Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 335 zawodników, 64 pań i 271 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil MAKOS - 00:32:21
  2. Sergii KROULAIDIS - 00:32:45
  3. Krzysztof WIŚNIOWSKI - 00:32:58
  4. Mateusz WOLNIK - 00:33:16
  5. Yuriy BLAHODIR - 00:33:18
  6. Mateusz GARCZAREK - 00:33:41

Kobiety

  1. Julia DIATLOWA - 00:39:13
  2. Olga KAZIMINOVA - 00:40:51
  3. Dominika DUCZMAL - 00:42:06
  4. Dorota USTIANOWSKA - 00:42:31
  5. Izabela WIERZCHOWSKA - 00:42:41
  6. Paulina WALCZAK - 00:42:39

pomiar czasu: Pulsar Sport

01 maja 2017 w ramach 35. Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 675 zawodników, 182 pań i 493 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:31:29
  2. Pavlo VERETSKYI - 00:31:31
  3. Sylwester KUSTER - 00:31:44
  4. Piotr DROBNIK - 00:32:29
  5. Andrzej NOWAK - 00:32:32
  6. Paweł MATNER - 00:33:52

Kobiety

  1. Olga OCHAL - 00:34:18
  2. Valentyna KILIARSKA - 00:36:48
  3. Ewa KUCHARSKA - 00:37:22
  4. Aleksandra JACHIMCZYK - 00:39:53
  5. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:37
  6. Anna RYGUULA - 00:41:05

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach V Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 705 zawodników, 179 pań i 526 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz GIŻYŃSKI - 01:06:54
  2. Maciej GÓRNY - 01:16:45
  3. Mariusz ZIÓŁKOWSKI - 01:17:56
  4. Klaudiusz WALENDZIAK - 01:19:33
  5. Wojciech OLIŃSKI - 01:20:05
  6. Mariusz WOJDYŁO - 01:20:21

Kobiety

  1. Arleta MELOCH - 01:23:00
  2. Barbara BĄCZEK-MOTAŁA - 01:28:54
  3. Karolina GIŻYŃSKA - 01:32:12
  4. Julita ŻUKOTYŃSKA - 01:34:03
  5. Joanna DEPUTAT - 01:34:16
  6. Grażyna JASZCZERSKA - 01:36:47

pomiar czasu: Datasport

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 24 pań i 100 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MYŚLAK - 01:17:46
  2. Marek KOWALCZYK - 01:20:08
  3. Mirosław GOLECKI - 01:21:18
  4. Piotr SZTOLCMAN - 01:23:00
  5. Marcin KLONOWSKI - 01:23:17
  6. Damian CHOJNICKI - 01:23:33

Kobiety

  1. Joanna BARTKOWSKA - 01:33:27
  2. Agnieszka ZAKRZEWICZ-PODLECKA - 01:39:13
  3. Beata JAROCKA - 01:44:28
  4. Aleksandra GALCZAK - 01:44:43
  5. Wioletta PALACZ - 01:45:14
  6. Elżbieta STAWARSKA - 01:46:06

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 75 zawodników, 27 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:34:28
  2. Andrzej JARANOWSKI - 00:35:20
  3. Marcin GÓRALSKI - 00:35:42
  4. Paweł ZIĘGIELEWSKI - 00:36:03
  5. Paweł DZIERLIŃSKI - 00:37:10
  6. Krzysztof RETECKI - 00:39:31

Kobiety

  1. Dorota PAWŁOWSKA - 00:41:33
  2. Dorota SZTUCKA - 00:48:16
  3. Monika ADAMCZYK - 00:49:13
  4. Adrianna STYKAŁA - 00:50:14
  5. Magdalena STYKAŁA - 00:50:14
  6. Monika HODUKIEWICZ - 00:51:28

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 14 pań i 110 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł KOSEK - 02:39:06
  2. Adam MANIAK - 02:53:07
  3. Łukasz DZIĄDZIAK - 02:56:23
  4. Tomasz JABŁOŃSKI - 03:03:06
  5. Jerzy STEC - 03:03:31
  6. Marek BEDNORZ - 03:06:54

Kobiety

  1. Anna ZACZYŃSKA - 03:27:13
  2. Ola ŻELAZOWSKA - 03:52:35
  3. Joanna BANACH - 03:55:10
  4. Ewa PASTUSZEŃKO - 03:56:43
  5. Jadwiga SOWIŃSKA - 04:00:32
  6. Magdalena BŁOCHOWIAK - 04:08:20

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 10.5 km.
Bieg ukończyło 267 zawodników, 104 pań i 163 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz SOBCZYK - 00:34:47
  2. Bartosz ROSKOSZ - 00:35:59
  3. Adam AMBROZIK - 00:36:17
  4. Leszek KONONOWICZ - 00:36:21
  5. Daniel DANIELECKI - 00:36:38
  6. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:36:44

Kobiety

  1. Anna WIĘCEK - 00:40:35
  2. Marzanna BARYŁA - 00:43:26
  3. Aneta KOSARZYCKA - 00:45:26
  4. Ewa ZENDWALEWICZ - 00:47:12
  5. Helena GAWRYLUK - 00:47:22
  6. Anna SALETA - 00:48:58

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów

  • Erwud ocenił 6. Bieg i 2. Marsz NW ku czci bł. ks. E. Grzymały
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 5
    Organizacja: 9
    Dla początkujących: 5

  • Seba998 ocenił ADAMED - III Bieg Orła w Czosnowie
    Ocena ogólna: 8
    Sceneria: 7
    Atmosfera: 7
    Wartość: 9
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 5
    Organizacja: 7
    Dla początkujących: 7

  • wooda ocenił Bieg Fair Play
    Ocena ogólna: 9
    Sceneria: 7
    Atmosfera: 9
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 3
    Organizacja: 8
    Dla początkujących: 8