Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!

Ładowanie...

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów

Wyniki z zawodów biegowych

Data Zawody Miejsce Dystans Mężczyźni Kobiety Ukończyło
05/02
niedz
I Zimowy Półmaraton / I Zimowa Dycha Zaniemyśl
wielkopolskie
10 km 00:42:50 00:59:51 51
(40 11)
?
04/02
sob
CITY TRAIL Lublin Lublin
lubelskie
5 km 00:15:58 00:19:23 395
(289 106)
?
04/02
sob
II Bieg Karnawałowy Wrocław
dolnośląskie
10 km 00:35:24 00:43:01 615
(392 223)
?
04/02
sob
Przybij Piątkę - 1 edycja Nowy Tomyśl
wielkopolskie
5 km 00:18:01 00:23:26 64
(52 12)
?
29/01
niedz
Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA Świdnica
dolnośląskie
5 km 00:14:11 00:18:57 199
(126 73)
?
29/01
niedz
III Marceliński Bieg Zimowy Poznań
wielkopolskie
10 km 00:36:56 00:44:45 252
(162 90)
?
29/01
niedz
Wieliszewski Crossing - Zima Komornica
mazowieckie
7.5 km 00:25:35 00:31:27 378
(265 113)
?
29/01
niedz
CITY TRAIL Katowice Katowice
śląskie
5 km 00:16:42 00:18:57 466
(295 171)
?
29/01
niedz
I Bieg Wyzwolenia Głębokie
lubuskie
7 km 00:26:03 00:31:17 161
(112 49)
?
29/01
niedz
Ultra Kamieńsk 2017 Kamieńsk
łódzkie
30 km 02:35:16 02:35:16 219
(192 27)
?
29/01
niedz
Ultra Kamieńsk 2017 Kamieńsk
łódzkie
6 km 00:32:21 00:36:23 99
(66 33)
?
29/01
niedz
III Zimowy Maraton Bieszczadzki Cisna
podkarpackie
42.2 km 03:13:48 03:48:35 691
(531 160)
?
29/01
niedz
III Zimowa Bieszczadzka Dycha Cisna
podkarpackie
10 km 00:36:06 00:44:46 273
(154 119)
?
28/01
sob
VIII Grand Prix Lubina - bieg V Nowa Sól
dolnośląskie
8 km 00:22:32 00:29:31 141
(97 44)
?
28/01
sob
CITY TRAIL Wrocław Wrocław
dolnośląskie
5 km 00:15:50 00:18:54 464
(298 166)
?
25/01
śr
Zimowe Mile Górskie 4/6 Koszalin
zachodniopomorskie
1.61 km 00:06:34 00:07:30 80
(57 23)
?
22/01
niedz
III Zimowy Bieg Orzeski Orzesze
śląskie
7 km 00:23:30 00:27:33 153
(112 41)
?
22/01
niedz
Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg 4/6 Szczecin
zachodniopomorskie
10 km 00:38:09 00:42:40 117
(88 29)
?
22/01
niedz
CITY TRAIL Bydgoszcz Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie
5 km 00:15:37 00:16:56 609
(410 199)
?
22/01
niedz
9 Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Pszów Krzyżkowice k.Wodzisławia Śl.
śląskie
12 km 00:46:52 00:54:35 101
(79 22)
?
22/01
niedz
Panewnicki Bieg Dzika Katowice
śląskie
19.5 km 01:26:54 01:39:00 71
(63 8)
?
22/01
niedz
Panewnicki Bieg Dzika Katowice
śląskie
9.76 km 00:40:23 00:54:15 107
(70 37)
?
22/01
niedz
Panewnicki Bieg Dzika Katowice
śląskie
14.6 km 01:08:26 01:24:17 42
(31 11)
?
22/01
niedz
Panewnicki Bieg Dzika Katowice
śląskie
4.88 km 00:20:37 00:24:02 150
(75 75)
?
22/01
niedz
II Bieg Agrobex Piastowska Piątka Pobiedzisla
wielkopolskie
5 km 00:16:28 161
(0 161)
?
21/01
sob
CITY TRAIL Poznań Poznań
wielkopolskie
5 km 00:15:25 00:18:18 983
(617 366)
?
21/01
sob
XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 2 Falenica
mazowieckie
10 km 00:33:51 00:42:43 428
(322 106)
?
21/01
sob
XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 2 Falenica
mazowieckie
6.67 km 00:25:15 00:31:52 108
(59 49)
?
21/01
sob
XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 2 Falenica
mazowieckie
3.33 km 00:12:01 00:17:16 108
(55 53)
?
15/01
niedz
III Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym Mosina
wielkopolskie
10 km 00:37:50 00:44:25 371
(247 124)
?
15/01
niedz
5 Bieg Wielkich Serc Kraków
małopolskie
10 km 00:35:43 00:39:39 325
(221 104)
?
15/01
niedz
Bieg WOŚP - Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy Chełm
lubelskie
5 km 00:16:57 00:20:55 197
(143 54)
?
15/01
niedz
5 Bieg Wielkich Serc Kraków
małopolskie
5 km 00:18:04 00:19:39 368
(193 175)
?
15/01
niedz
V Słupski Bieg Orkiestrowy Słupsk
pomorskie
5 km 00:12:05 00:15:16 145
(83 62)
?
15/01
niedz
III Dycha z Obkładem Daszewice
wielkopolskie
10.4 km 00:42:58 00:45:06 102
(83 19)
?
15/01
niedz
XXXIV Bieg Chomiczówki Warszawa
mazowieckie
15 km 00:48:24 00:53:43 1295
(1029 266)
?
15/01
niedz
V Grand Prix Krakowa 3/5 Kraków
małopolskie
5.7 km 00:24:31 00:29:19 132
(80 52)
?
15/01
niedz
V Grand Prix Krakowa 3/5 Kraków
małopolskie
3.7 km 00:16:25 00:18:58 87
(45 42)
?
15/01
niedz
CITY TRAIL Trójmiasto Trójmiasto
pomorskie
5 km 00:16:47 00:20:02 339
(217 122)
?
15/01
niedz
CITY TRAIL Szczecin Szczecin
zachodniopomorskie
5 km 00:16:36 00:20:54 607
(385 222)
?
15/01
niedz
V Grand Prix Krakowa 3/5 Kraków
małopolskie
11.6 km 00:46:51 00:54:08 268
(208 60)
?
15/01
niedz
V Grand Prix Krakowa 3/5 Kraków
małopolskie
23.2 km 01:38:59 02:07:03 153
(131 22)
?
15/01
niedz
III Biegowe Grand Prix Gorzowa Wielkopolskiego - 4 bieg Gorzów WIelkopolski
lubuskie
5 km 00:15:42 00:18:02 222
(158 64)
?
15/01
niedz
XII Bieg o Puchar Bielan Warszawa
mazowieckie
5 km 00:14:58 00:17:52 846
(592 254)
?
14/01
sob
III Bieg Księżycowy Cross Ozorków
łódzkie
21.1 km 01:24:25 01:39:52 115
(88 27)
?
14/01
sob
III Bieg Księżycowy Cross Ozorków
łódzkie
10 km 00:46:25 00:48:39 134
(90 44)
?
14/01
sob
X Chrustowski Bieg Zimowy Chrustowo
wielkopolskie
12 km 00:43:39 00:50:22 256
(201 55)
?
14/01
sob
Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich Dziewicza Góra
wielkopolskie
5 km 00:21:21 00:27:17 85
(50 35)
?
14/01
sob
III Grand Prix Trzemeszna - Bieg 3 Gołąbki k.Trzemeszna
wielkopolskie
10 km 00:37:00 00:46:38 85
(62 23)
?
14/01
sob
Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich Dziewicza Góra
wielkopolskie
10 km 00:42:19 00:49:00 196
(153 43)
?

05 lutego 2017 w ramach I Zimowy Półmaraton / I Zimowa Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 51 zawodników, 11 pań i 40 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adrian GRACZYK - 00:42:50
  2. Jakub MICHALAK - 00:45:09
  3. Arkadiusz MICHALSKI - 00:46:32
  4. Bartosz SOBCZYK - 00:46:54
  5. Mateusz KAPCIAK - 00:47:37
  6. Andrzej GRZEŚ - 00:48:30

Kobiety

  1. Hanna KAŹMIERCZAK - 00:59:51
  2. Marta ZIELIŃSKA - 01:00:35
  3. Katarzyna CEKIERA - 01:03:01
  4. Magdalena DESPERAK - 01:03:40
  5. Aneta MARCINIAK - 01:04:08
  6. Anita SZYMAŃSKA - 01:05:22

04 lutego 2017 w ramach CITY TRAIL Lublin odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 395 zawodników, 106 pań i 289 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur KERN - 00:15:58
  2. Jarosław BIMKIEWICZ - 00:16:36
  3. Łukasz NESTOROWICZ - 00:16:44
  4. Darek LISTOPAD - 00:17:43
  5. Kamil GRUDZIEŃ - 00:17:50
  6. Mateusz KIEREŚ - 00:18:25

Kobiety

  1. Joanna WASILEWSKA - 00:19:23
  2. Monika KOSZ - 00:20:05
  3. Magda KŁODA - 00:20:15
  4. Magdalena SEKUŁA - 00:20:40
  5. Patrycja GRUSZKOWSKA - 00:21:32
  6. Magdalena ZYCH - 00:21:40

04 lutego 2017 w ramach II Bieg Karnawałowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 615 zawodników, 223 pań i 392 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz GRZYB - 00:35:24
  2. Karol BRYL - 00:36:11
  3. Krzysztof OKRZESIK - 00:36:25
  4. Andrii KUZMINSKYI - 00:36:35
  5. Paweł PELC - 00:37:05
  6. Paweł DROZDOWSKI - 00:37:15

Kobiety

  1. Sylwia RACINOWSKA - 00:43:01
  2. Agnieszka GÓRNIAK-ANTKOWIAK - 00:44:43
  3. Monika WÓJCIK - 00:45:24
  4. Karolina SOBCZAK - 00:45:45
  5. Agnieszka JANKOWICZ - 00:45:50
  6. Kinga GIERAK - 00:45:51

pomiar czasu: Datasport

04 lutego 2017 w ramach Przybij Piątkę - 1 edycja odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 64 zawodników, 12 pań i 52 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sebastian BERESZYŃSKI - 00:18:01
  2. Tomasz BIELAWSKI - 00:19:41
  3. Rafał GRABSKI - 00:20:15
  4. Witold ŁOPATA - 00:20:29
  5. Tomasz CEGLAREK - 00:20:41
  6. Marek MOCEK - 00:20:56

Kobiety

  1. Katarzyna PIETRUSZKA - 00:23:26
  2. Alina LICZNIERSKA - 00:24:23
  3. Agnieszka JARNÓT - 00:26:23
  4. Marzenna PERZ - 00:27:21
  5. Ania TOMIAK - 00:27:46
  6. Ela DOLECKA - 00:28:08

29 stycznia 2017 w ramach Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 199 zawodników, 73 pań i 126 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz DEMCZYSZAK - 00:14:11
  2. Piotr HOLLY - 00:16:06
  3. Krzysztof OKRZESIK - 00:16:15
  4. Bartłomiej WOJSŁAW - 00:16:41
  5. Mariusz FRANCZAK - 00:16:43
  6. Bartek DURMAJ - 00:17:17

Kobiety

  1. Radzikovska SHCHENSNA- - 00:18:57
  2. Bożena MORAWSKA - 00:19:41
  3. Małgorzata MOCZULSKA - 00:20:08
  4. Aneta PĘCZAR - 00:20:08
  5. Magdalena RIDEL - 00:20:15
  6. Sylwia GOŁĘBIEWSKA - 00:20:39

pomiar czasu: Datasport

29 stycznia 2017 w ramach III Marceliński Bieg Zimowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 252 zawodników, 90 pań i 162 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MYŚLAK - 00:36:56
  2. Dariusz JANKOWSKI - 00:38:12
  3. Wojciech GRABIŃSKI - 00:39:38
  4. Dariusz ZYCH - 00:40:16
  5. Tomasz ZAGÓRSKI - 00:40:42
  6. Szymon Antoni MICH - 00:41:14

Kobiety

  1. Alicia DIAGO - 00:44:45
  2. Dominika KŁODA - 00:47:53
  3. Anna DZIEKAN - 00:49:24
  4. Monika LEHMANN - 00:49:25
  5. Beata MUCHA - 00:50:25
  6. Joanna SKĄPSKA - 00:50:30

pomiar czasu: Plus Timing

29 stycznia 2017 w ramach Wieliszewski Crossing - Zima odbył się bieg na 7.5 km.
Bieg ukończyło 378 zawodników, 113 pań i 265 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek DZIĘGIELEWSKI - 00:25:35
  2. Rafał SZYMBORSKI - 00:26:36
  3. Paweł WOJTCZAK - 00:27:43
  4. Rafał BUDNICKI - 00:28:00
  5. Andrzej MIEDZIEJEWSKI - 00:28:30
  6. Radek GOZDEK - 00:28:46

Kobiety

  1. Agnieszka KWIATKOWSKA - 00:31:27
  2. Kinga REDA - 00:32:20
  3. Patrycja BEREZNOWSKA - 00:33:05
  4. Ola PUCEK-MIODUSZEWSKA - 00:34:08
  5. Roksana JAMSKA - 00:35:45
  6. Elżbieta CICHOŃSKA - 00:36:26

pomiar czasu: Czasomierzyk

29 stycznia 2017 w ramach CITY TRAIL Katowice odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 466 zawodników, 171 pań i 295 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon KOTYLA - 00:16:42
  2. Tomasz KAWIK - 00:16:53
  3. Mateusz WŁOSTOWSKI - 00:17:06
  4. Piotr MRACHACZ - 00:17:30
  5. Kamil BEZNER - 00:17:45
  6. Damian DROŻDŻ - 00:17:52

Kobiety

  1. Sylwia ŚLĘZAK - 00:18:57
  2. Agnieszka GORTEL-MACIUK - 00:19:31
  3. Michalina MENDECKA - 00:19:34
  4. Julia SURMAN - 00:21:08
  5. Natalia TOMASIAK - 00:21:42
  6. Weronika BAGIŃSKA - 00:22:17

29 stycznia 2017 w ramach I Bieg Wyzwolenia odbył się bieg na 7 km.
Bieg ukończyło 161 zawodników, 49 pań i 112 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BELGRAU - 00:26:03
  2. Marcin ZAGÓRNY - 00:26:16
  3. Rafał MISJAN - 00:28:23
  4. Tomasz CHAWAWKO - 00:28:55
  5. Jacek GWÓŹDŹ - 00:29:00
  6. Mateusz ŁANGOWSKI - 00:29:36

Kobiety

  1. Malwina DYMEK - 00:31:17
  2. Klaudia KOBYDECKA - 00:33:26
  3. Sylwia KOLECKA - 00:34:08
  4. Monika WALENTYNOWICZ - 00:37:07
  5. Aneta FOTEK - 00:37:16
  6. Lucyna POZNAŃSKA - 00:37:24

29 stycznia 2017 w ramach Ultra Kamieńsk 2017 odbył się bieg na 30 km.
Bieg ukończyło 219 zawodników, 27 pań i 192 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof PIETRZYK - 02:35:33
  2. Krzysztof GRAMS - 02:36:10
  3. Jakub KIMMER - 02:36:45
  4. Piotr JASIŃSKI - 02:38:24
  5. Kamil MIROWSKI - 02:39:22
  6. Miłosz SOCHA - 02:42:05

Kobiety

  1. Dominika STELMACH - 02:35:16
  2. Anna BALICKA - 03:35:03
  3. Agnieszka PIETRUSZCZAK - 03:36:17
  4. Donata FILIPEK - 03:38:14
  5. Paulina KOŁATEK - 03:39:12
  6. Joanna WOJTAKOWSKA - 03:42:41

pomiar czasu: inesSport

29 stycznia 2017 w ramach Ultra Kamieńsk 2017 odbył się bieg na 6 km.
Bieg ukończyło 99 zawodników, 33 pań i 66 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz OWCZAREK - 00:32:21
  2. Mateusz FIJAŁKOWSKI - 00:32:59
  3. Mateusz KOZIARSKI - 00:34:56
  4. Kuba MANIKOWSKI - 00:35:06
  5. Marcin MODLIŃSKI - 00:36:28
  6. Igor LEWANDOWSKI - 00:36:59

Kobiety

  1. Magdalena PIERZCHAŁA - 00:36:23
  2. Monika GLONEK-SIKORA - 00:39:51
  3. Edyta KRASOŃ - 00:41:18
  4. Monika PŁUCIEŃCZAK - 00:44:08
  5. Agnieszka RAJCA - 00:46:37
  6. Judyta MIKSA - 00:46:40

pomiar czasu: inesSport

29 stycznia 2017 w ramach III Zimowy Maraton Bieszczadzki odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 691 zawodników, 160 pań i 531 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz CZYŻ - 03:13:48
  2. Robert FARON - 03:14:32
  3. Artur JENDRYCH - 03:24:10
  4. Sebastian CISZCZONIK - 03:30:31
  5. Kamil KOZIOŁ - 03:33:12
  6. Jakub PLOCH - 03:34:20

Kobiety

  1. Marta BARCEWICZ - 03:48:35
  2. Anna ARSENIUK - 03:49:07
  3. Paulina WYWŁOKA - 03:52:47
  4. Sylwia BONDARA - 04:04:23
  5. Olga MAKOWSKA - 04:12:45
  6. Maria DOMISZEWSKA - 04:15:47

pomiar czasu: B4Sport

29 stycznia 2017 w ramach III Zimowa Bieszczadzka Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 273 zawodników, 119 pań i 154 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Ignacy DOMISZEWSKI - 00:36:06
  2. Wojciech LIPA - 00:42:25
  3. Janusz GAWRON - 00:43:12
  4. Karol PRZEBIROWSKI - 00:44:40
  5. Marcin NOWAK - 00:44:42
  6. Tomasz MAZURKIEWICZ - 00:45:11

Kobiety

  1. Magdalena PAWLAK - 00:44:46
  2. Elżbieta WITEK - 00:45:46
  3. Agnieszka MERCIK - 00:47:44
  4. Joanna SNOPKIEWICZ - 00:53:37
  5. Agnieszka SOJKA - 00:53:40
  6. Anna ŁUSZCZYC - 00:53:41

pomiar czasu: B4Sport

28 stycznia 2017 w ramach VIII Grand Prix Lubina - bieg V odbył się bieg na 8 km.
Bieg ukończyło 141 zawodników, 44 pań i 97 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam DRACZYŃSKI - 00:22:32
  2. Marcin ŁAWICKI - 00:22:32
  3. Adam DYMITROCA - 00:23:02
  4. Sebastian GRODECKI - 00:23:52
  5. Michał JOKIEL - 00:24:05
  6. Andrzej RYDZ - 00:24:20

Kobiety

  1. Anna NIEDŹWIEDZKA - 00:29:31
  2. Agnieszka BANDUROWSKA - 00:31:48
  3. Ewelina LOZOWSKA - 00:31:53
  4. Natalia CHOROSTKOWSKA - 00:32:27
  5. Elżbieta WITKIEWICZ - 00:32:59
  6. Anna AST - 00:33:42

pomiar czasu: Feniks Timing

28 stycznia 2017 w ramach CITY TRAIL Wrocław odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 464 zawodników, 166 pań i 298 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Rafał MROWIŃSKI - 00:15:50
  2. Dariusz BORATYŃSKI - 00:15:56
  3. Bartłomiej PRZEDWOJEWSKI - 00:15:57
  4. Wojciech KOWALSKI - 00:16:03
  5. Krzysztof JANIK - 00:16:15
  6. Jacek SOBAS - 00:16:22

Kobiety

  1. Małgorzata ZIELEŃ - 00:18:54
  2. Anna PRZYJAZNA - 00:19:23
  3. Justyna GRZYWACZEWSKA - 00:19:59
  4. Emilia ROGOZA - 00:20:08
  5. Karolina MOCZYDLAK - 00:20:22
  6. Hanna WIŚNIEWSKA - 00:20:29

25 stycznia 2017 w ramach Zimowe Mile Górskie 4/6 odbył się bieg na 1.609 km.
Bieg ukończyło 80 zawodników, 23 pań i 57 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil ORZECHOWSKI - 00:06:34
  2. Paweł SZEWCZUK - 00:06:51
  3. Arek SZULC - 00:07:05
  4. Dawid JAŹWIŃSKI - 00:07:07
  5. Robert KOŚCIELNIAK - 00:07:09
  6. Paweł WEBER - 00:07:13

Kobiety

  1. Agnieszka KONKEL - 00:07:30
  2. Martyna CHODOR - 00:08:12
  3. Katarzyna KULCZYK - 00:08:24
  4. Izabela CHODOR - 00:08:33
  5. Magdalena HAŁAJKO - 00:08:47
  6. Małgorzata KRZEWIŃSKA - 00:09:05

pomiar czasu: B4Sport

22 stycznia 2017 w ramach III Zimowy Bieg Orzeski odbył się bieg na 7 km.
Bieg ukończyło 153 zawodników, 41 pań i 112 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz KARON - 00:23:30
  2. Mateusz WOLNIK - 00:24:00
  3. Adrian WOJTACHA - 00:24:15
  4. Tomasz STACHOWICZ - 00:25:15
  5. Marcin GRZEGORZYCA - 00:26:00
  6. Kamil GADOMSKI - 00:26:15

Kobiety

  1. Michalina MENDECKA - 00:27:33
  2. Daria MENDECKA - 00:30:20
  3. Paulina SZPILOWSKA - 00:32:25
  4. Małgorzata RENCZ - 00:32:35
  5. Mariola SMOLL - 00:33:00
  6. Katarzyna PEPEL - 00:34:45

22 stycznia 2017 w ramach Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza - bieg 4/6 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 117 zawodników, 29 pań i 88 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz WASZCZUK - 00:38:09
  2. Bartek BUŁATOWICZ - 00:38:28
  3. Mateusz ŁANGOWSKI - 00:40:12
  4. Bartosz RYCAK - 00:40:24
  5. Piotr PAWLIŃSKI - 00:40:34
  6. Łukasz STEFANIAK - 00:40:41

Kobiety

  1. Nikolina SZURGOCIŃSKA - 00:42:40
  2. Sylwia TELATYŃSKA - 00:45:12
  3. Sabina JACHNIK - 00:48:38
  4. Anna KOTARSKA - 00:51:30
  5. Kasia OTOKA - 00:52:05
  6. Iwona DROZDEK - 00:52:36

22 stycznia 2017 w ramach CITY TRAIL Bydgoszcz odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 609 zawodników, 199 pań i 410 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin BISKUP - 00:15:37
  2. Dawid KLAYBOR - 00:15:48
  3. Pawel OCHAL - 00:15:51
  4. Piotr FRYDRYCHOWSKI - 00:16:27
  5. Jan POCZEWSKI - 00:17:02
  6. Paweł ŚWIĄTKOWSKI - 00:17:04

Kobiety

  1. Aleksandra BRZEZIŃSKA - 00:16:56
  2. Marta SZENK - 00:18:18
  3. Aleksandra KOZICKA - 00:20:15
  4. Mirosława SZWEDA - 00:20:43
  5. Agata WOŹNIAKOWSKA - 00:21:00
  6. Justyna SZCZUTKOWSKA - 00:21:55

22 stycznia 2017 w ramach 9 Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Pszów odbył się bieg na 12 km.
Bieg ukończyło 101 zawodników, 22 pań i 79 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymura GRZEGORZ - 00:46:52
  2. Kubik ARKADIUSZ - 00:47:32
  3. Bednorz KAMIL - 00:47:46
  4. Holona WOJCIECH - 00:48:10
  5. Stefański KAMIL - 00:48:57
  6. Nalepka PAWEŁ - 00:48:59

Kobiety

  1. Wrońska BEATA - 00:54:35
  2. Janowska MICHALINA - 00:54:43
  3. Brychcy WIOLETTA - 00:59:49
  4. Myśliwiec ELŻBIETA - 01:00:28
  5. Goły DAGMARA - 01:01:08
  6. Połomska EDYTA - 01:01:56

22 stycznia 2017 w ramach Panewnicki Bieg Dzika odbył się bieg na 19.528 km.
Bieg ukończyło 71 zawodników, 8 pań i 63 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Rafał URLIK - 01:26:54
  2. Mateusz MALINOWSKI - 01:27:45
  3. Krzysztof LEŚNIKOWSKI - 01:28:45
  4. Janusz PYTEL - 01:29:09
  5. Bogusław ZGODA - 01:30:36
  6. Rafał MYKAŁA - 01:31:47

Kobiety

  1. Magdalena ZARZYCKA-JASIK - 01:39:00
  2. Maria WOJCIECHOWSKA - 01:48:39
  3. Katarzyna SZCZOTKA - 01:50:48
  4. Joanna KARP - 01:52:49
  5. Magdalena PRZYSTOLIK - 01:55:51
  6. Bożena RZEPECKA - 01:57:09

pomiar czasu: Timing4U

22 stycznia 2017 w ramach Panewnicki Bieg Dzika odbył się bieg na 9.764 km.
Bieg ukończyło 107 zawodników, 37 pań i 70 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin BEDNARCZYK - 00:40:23
  2. Mariusz LEŚNIAK - 00:45:35
  3. Krzysztof NOWAK - 00:45:52
  4. Michał RUS - 00:47:39
  5. Radosław MIERZEJEWSKI - 00:48:28
  6. Tomasz WŁODARSKI - 00:48:51

Kobiety

  1. Kaja REKIEĆ - 00:54:15
  2. Katarzyna WOJTYCZKA - 00:55:25
  3. Karolina SKOTNICA - 00:55:40
  4. Bernadeta LOSKOT - 00:56:14
  5. Natalia EICHNER - 00:57:48
  6. Edyta ŁOZIŃSKA - 00:58:14

pomiar czasu: Timing4U

22 stycznia 2017 w ramach Panewnicki Bieg Dzika odbył się bieg na 14.646 km.
Bieg ukończyło 42 zawodników, 11 pań i 31 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tadeusz JASEK - 01:08:26
  2. Janusz SZCZEPAŃSKI - 01:10:18
  3. Krzysztof DUDA - 01:12:41
  4. Rafał SZCZEPAŃSKI - 01:13:58
  5. Wojciech WOJTYCZKA - 01:14:13
  6. Maciej CICHOŃ - 01:15:47

Kobiety

  1. Joanna MENŻYK - 01:24:17
  2. Anna BOGDAŃSKA - 01:25:00
  3. Mariola POWROŹNA - 01:32:11
  4. Justyna KOLONKO - 01:31:58
  5. Karolina HABERKA - 01:33:22
  6. Marta NALEPA - 01:35:42

pomiar czasu: Timing4U

22 stycznia 2017 w ramach Panewnicki Bieg Dzika odbył się bieg na 4.882 km.
Bieg ukończyło 150 zawodników, 75 pań i 75 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Damian DROGOSZ - 00:20:37
  2. Rafał TUREK - 00:22:02
  3. Tomasz FAMUŁA - 00:23:14
  4. Piotr WCISŁO - 00:24:22
  5. Tomasz OPUCHLIK - 00:24:58
  6. Rafał GONIWIECHA - 00:24:55

Kobiety

  1. Aleksandra HANSLIK - 00:24:02
  2. Gosia MIERZEJEWSKA - 00:26:34
  3. Aleksandra OPUCHLIK - 00:28:31
  4. Anna PIOTROWSKA - 00:28:50
  5. Oliwia GIESEL - 00:29:47
  6. Magdalena ULCZOK - 00:29:49

pomiar czasu: Timing4U

22 stycznia 2017 w ramach II Bieg Agrobex Piastowska Piątka odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 161 zawodników, 161 pań i 0 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

pomiar czasu: Plus Timing

21 stycznia 2017 w ramach CITY TRAIL Poznań odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 983 zawodników, 366 pań i 617 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Nikodem DWORCZAK - 00:15:25
  2. Krzysztof HADAS - 00:15:30
  3. Marcin FEHLAU - 00:15:40
  4. Szymon BYTNIEWSKI - 00:15:59
  5. Dawid DWORAK - 00:16:10
  6. Maciej TERKA - 00:16:35

Kobiety

  1. Patrycja TALAR - 00:18:18
  2. Aleksandra HORNIK - 00:18:38
  3. Małgorzata KOŁACKA - 00:18:58
  4. Magdalena LEWANDOWSKA - 00:19:06
  5. Karolina CHABROS - 00:19:11
  6. Magdalena GARASZ - 00:19:23

21 stycznia 2017 w ramach XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 2 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 428 zawodników, 106 pań i 322 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur JABŁOŃSKI - 00:33:51
  2. Piotr PARFIANOWICZ - 00:34:33
  3. Zbigniew LAMPARSKI - 00:34:58
  4. Tomasz LIPIEC - 00:37:20
  5. Krzysztof WOLOWCZYK - 00:37:49
  6. Krzysztof LISAK - 00:38:04

Kobiety

  1. Zuzanna KUBICKA - 00:42:43
  2. Agnieszka KWIATKOWSKA - 00:42:58
  3. Patrycja BEREZNOWSKA - 00:43:35
  4. Justyna ŚLIWIAK - 00:43:38
  5. Monika MOSIOŁEK - 00:44:53
  6. Karolina LEWANDOWSKA - 00:47:13

21 stycznia 2017 w ramach XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 2 odbył się bieg na 6.666 km.
Bieg ukończyło 108 zawodników, 49 pań i 59 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Karol GALICZ - 00:25:15
  2. Tobiasz NOWAKOWSKI - 00:25:39
  3. Tomasz JAWORSKI - 00:26:53
  4. Jarosław SAŁAMACHA - 00:27:02
  5. Gerard DOMAŃSKI - 00:27:34
  6. Piotr OCHMAN - 00:27:37

Kobiety

  1. Lena CHABIERA - 00:31:52
  2. Monika JAKUBASZEK - 00:32:33
  3. Katarzyna JONIO - 00:33:14
  4. Marta ZALEWSKA - 00:33:59
  5. Eliza FLORCZUK - 00:34:12
  6. Anna JASTER - 00:35:21

21 stycznia 2017 w ramach XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 2 odbył się bieg na 3.333 km.
Bieg ukończyło 108 zawodników, 53 pań i 55 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Miłosz OŚKO - 00:12:01
  2. Krzysztof POLITOWSKI - 00:13:08
  3. Przemysław ŁOHUTKO - 00:13:41
  4. Marcin DOMURAT - 00:13:52
  5. Konrad DOMAŃSKI - 00:14:31
  6. Rafał KŁOSIŃSKI - 00:14:41

Kobiety

  1. Alicja KRAJEWSKA - 00:17:16
  2. Łucja SZRAJNER - 00:17:20
  3. Urszula KRAJEWSKA - 00:17:26
  4. Sylwia RADEJ - 00:17:57
  5. Milena NYKA - 00:19:05
  6. Marika JEZIOREK - 00:19:07

15 stycznia 2017 w ramach III Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 371 zawodników, 124 pań i 247 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz FABISIAK - 00:37:50
  2. Adam CHUDZICKI - 00:39:49
  3. Paweł ŁĄCZNY - 00:40:02
  4. Marcin WIECZOREK - 00:42:01
  5. Łukasz KACZMAREK - 00:42:36
  6. Michał SZCZEPANIAK - 00:43:25

Kobiety

  1. Agnieszka KUSTER - 00:44:25
  2. Emilia BOGUCKA - 00:50:53
  3. ZAŁUSKA-LIPA - 00:51:21
  4. Basia NADOLCZAK - 00:51:30
  5. Izabela BUDNA - 00:51:40
  6. Karolina CZESKA - 00:51:59

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

15 stycznia 2017 w ramach 5 Bieg Wielkich Serc odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 325 zawodników, 104 pań i 221 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jarco DOMINIK - 00:35:43
  2. Lothode THIO - 00:36:03
  3. Duda SEWERYN - 00:36:09
  4. Eastwood JAMES - 00:36:13
  5. Kacper UCHACZ - 00:37:46
  6. Gawron JANUSZ - 00:38:39

Kobiety

  1. Jachimczyk ALEKSANDRA - 00:39:39
  2. Konieczny ANNA - 00:45:23
  3. Szklana ANITA - 00:45:29
  4. Cieślak-Sawicka KATARZYNA - 00:45:47
  5. Płaziak-Kowalska MAGDALENA - 00:46:04
  6. Janas KATARZYNA - 00:47:20

pomiar czasu: Datasport

15 stycznia 2017 w ramach Bieg WOŚP - Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 197 zawodników, 54 pań i 143 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz NESTOROWICZ - 00:16:57
  2. Tomasz MYDLAK - 00:17:00
  3. Rafał ROZWAŁKA - 00:19:24
  4. Łukasz PLUTA - 00:19:40
  5. Jacek BAZELA - 00:19:44
  6. Przebirowski KAROL - 00:19:51

Kobiety

  1. Monika KOSZ - 00:20:55
  2. Izabela MALINOWSKA - 00:24:08
  3. Wioletta DRZAZGA - 00:25:06
  4. Irena PAŹDZIOR - 00:25:07
  5. Wiesława KRZYWANOWSKA - 00:25:09
  6. Justyna BOŻYK - 00:25:16

15 stycznia 2017 w ramach 5 Bieg Wielkich Serc odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 368 zawodników, 175 pań i 193 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kornel MACH - 00:18:04
  2. Dominik GURDEK - 00:18:09
  3. Adam RĘBILAS - 00:18:52
  4. Adrian WIECIECH - 00:18:52
  5. Sylwester AUGUSTYŃSKI - 00:19:09
  6. Jacek PAWLIKOWSKI - 00:19:21

Kobiety

  1. Beata POPADIAK - 00:19:39
  2. Martyna ORKISZ - 00:22:10
  3. Magdalena RYCHLIK - 00:22:33
  4. Anna SURDEL-OKRUTNIAK - 00:22:49
  5. Małgorzata LIPOWSKA - 00:23:06
  6. Weronika BRACHUCY - 00:24:42

pomiar czasu: Datasport

15 stycznia 2017 w ramach V Słupski Bieg Orkiestrowy odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 145 zawodników, 62 pań i 83 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Norbert JEFIMCZYK - 00:12:05
  2. Dariusz GUZOWSKI - 00:12:36
  3. Alan WIECZOREK - 00:12:57
  4. Mateusz LIPIŃSKI - 00:12:57
  5. Tomasz SZOPIŃSKI - 00:13:06
  6. Janek KURKUL - 00:13:22

Kobiety

  1. Marlena BORYCHOWSKA - 00:15:16
  2. Gosiunia PAZDA-POZORSKA - 00:16:47
  3. Milena MARZENTA - 00:16:52
  4. Agnieszka KĘSIK - 00:17:05
  5. Oliwia LEWANDOWSKA - 00:18:21
  6. Alicja KURKUL - 00:18:50

pomiar czasu: DomTel-Sport

15 stycznia 2017 w ramach III Dycha z Obkładem odbył się bieg na 10.4 km.
Bieg ukończyło 102 zawodników, 19 pań i 83 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz Paweł NOWAK - 00:42:58
  2. Jacek STACHOWIAK - 00:43:07
  3. Jacek SKODKOWSKI - 00:43:14
  4. Dominik ANDRZEJEWSKI - 00:43:18
  5. Robert WALCZAK - 00:43:31
  6. Stachu WEGNER - 00:44:32

Kobiety

  1. Alicia DIAGO - 00:45:06
  2. Agnieszka ZAKRZEWICZ-PODLECKA - 00:46:29
  3. Renata KASICA - 00:50:14
  4. Bożena KUZAK - 00:52:02
  5. Marta CHMIELEWSKA - 00:54:27
  6. Dagmara PIETRASZ - 00:54:49

pomiar czasu: Plus Timing

15 stycznia 2017 w ramach XXXIV Bieg Chomiczówki odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 1295 zawodników, 266 pań i 1029 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Robert GŁOWALA - 00:48:24
  2. Łukasz OSKIERKO - 00:48:37
  3. Patryk STYPUŁKOWSKI - 00:48:38
  4. Siergiej FISKOWICZ - 00:49:43
  5. Krzysztof WASIEWICZ - 00:49:51
  6. Marcin ZAGÓRNY - 00:49:53

Kobiety

  1. Angelika JACH - 00:53:43
  2. Anna SZYSZKA - 00:54:04
  3. Ewa JAGIELSKA - 00:54:30
  4. Anna ŁAPIŃSKA - 00:55:57
  5. Izabela PARSZCZYŃSKA - 00:56:22
  6. Antonina MIŁEK - 00:56:48

pomiar czasu: Datasport

15 stycznia 2017 w ramach V Grand Prix Krakowa 3/5 odbył się bieg na 5.7 km.
Bieg ukończyło 132 zawodników, 52 pań i 80 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jan BARAN - 00:24:31
  2. Michał GARBACIK - 00:24:42
  3. Przemyslaw BABULA - 00:24:58
  4. Kamil JEZIERSKI - 00:25:40
  5. Piotr ZAJĄC - 00:26:01
  6. Mateusz BŁAŻ - 00:27:05

Kobiety

  1. Magdalena NABIELEC - 00:29:19
  2. Anna HRUBY - 00:31:25
  3. Maja GARBACIK - 00:32:11
  4. Małgorzata STĘPIEŃ - 00:33:14
  5. Zoa GALLA - 00:33:15
  6. Martyna WARDA - 00:34:42

15 stycznia 2017 w ramach V Grand Prix Krakowa 3/5 odbył się bieg na 3.7 km.
Bieg ukończyło 87 zawodników, 42 pań i 45 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek STEC - 00:16:25
  2. Adam WIDŁA - 00:16:41
  3. Damian GŁOWNIA - 00:16:57
  4. Kazimierz KUDRYS - 00:17:21
  5. Jarosław BŁASZCZAK - 00:17:30
  6. Wojciech KARŁOWSKI - 00:17:48

Kobiety

  1. Joanna NABIELEC - 00:18:58
  2. Maja WĄSIK - 00:19:23
  3. Magda TOPÓR - 00:20:28
  4. Zoa SŁOŃSKA - 00:20:54
  5. Pola NIESSNER - 00:21:03
  6. Jagoda WĄS - 00:21:50

15 stycznia 2017 w ramach CITY TRAIL Trójmiasto odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 339 zawodników, 122 pań i 217 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz KUJAWSKI - 00:16:47
  2. Michał CZAPIŃSKI - 00:17:34
  3. Radosław PIOTROWSKI - 00:18:44
  4. Jakub RUCIŃSKI - 00:19:10
  5. Jarosław RICHERT - 00:19:15
  6. Piotr DEMBICKI - 00:19:21

Kobiety

  1. Monika CZAPIEWSKA - 00:20:02
  2. Monika ROLBIECKA - 00:20:12
  3. Aleksandra BARANOWSKA - TRZASKO - 00:21:04
  4. Agnieszka SZYMANOWSKA - 00:21:59
  5. Elzbieta TUWALSKA - 00:22:16
  6. Maria MAJ-ROKSZ - 00:22:30

15 stycznia 2017 w ramach CITY TRAIL Szczecin odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 607 zawodników, 222 pań i 385 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur OLEJARZ - 00:16:36
  2. Wojciech PIWOWARCZYK - 00:17:39
  3. Krzysztof SAWICKI - 00:18:07
  4. Sebastian FLORCZAK - 00:18:14
  5. Szymon KARASIEWICZ - 00:18:19
  6. Tomasz WASZCZUK - 00:18:29

Kobiety

  1. Nikolina SZURGOCIŃSKA - 00:20:54
  2. Sylwia TELATYŃSKA - 00:22:09
  3. Wioletta MURAWSKA - 00:23:06
  4. Ewelina KOWALIK - 00:23:07
  5. Sabina JACHNIK - 00:23:45
  6. Magdalena IWASZKIEWICZ - 00:24:08

15 stycznia 2017 w ramach V Grand Prix Krakowa 3/5 odbył się bieg na 11.6 km.
Bieg ukończyło 268 zawodników, 60 pań i 208 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał OLEJNIK - 00:46:51
  2. Krzysztof BODURKA - 00:48:24
  3. Adam BEDNARZ - 00:48:43
  4. Dominik GRZĄDZIEL - 00:48:51
  5. Tomasz KOCZWARA - 00:49:38
  6. Rafał PODZIŃSKI - 00:50:14

Kobiety

  1. Aleksandra HORNIK - 00:54:08
  2. Angelika MACIEJEWSKA - 00:59:40
  3. Justyna FRĄCZEK-BOGACKA - 01:00:04
  4. Agnieszka PUDEŁEK - 01:04:28
  5. Barbara WIERZGACZ - 01:04:56
  6. Małgorzata WICHA - 01:05:17

15 stycznia 2017 w ramach V Grand Prix Krakowa 3/5 odbył się bieg na 23.2 km.
Bieg ukończyło 153 zawodników, 22 pań i 131 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin ŚWIERC - 01:38:59
  2. Artur BARAN - 01:47:22
  3. Rafał JURA - 01:48:12
  4. Michał RDZANEK - 01:49:59
  5. Michał SEDLAK - 01:50:57
  6. Mirosław BORYCKI - 01:52:08

Kobiety

  1. Aleksandra ŁYDKA - 02:07:03
  2. Katarzyna SOLIŃSKA - 02:09:26
  3. Katarzyna GALEWICZ - 02:18:42
  4. Lidia BAJOREK - 02:19:28
  5. Izabella MICHAŁOWSKA - 02:20:44
  6. Karolina PIECUCH - 02:26:16

15 stycznia 2017 w ramach III Biegowe Grand Prix Gorzowa Wielkopolskiego - 4 bieg odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 222 zawodników, 64 pań i 158 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał HULEWICZ - 00:15:42
  2. Rafał MISJAN - 00:15:44
  3. Marcin PALCZARSKI - 00:16:50
  4. Mateusz ŁANGOWSKI - 00:17:04
  5. Grzegorz NADOLSKI - 00:17:09
  6. Rafał PRZYBYSZ - 00:17:14

Kobiety

  1. Malwina DYMEK - 00:18:02
  2. Justyna KORZENIEWSKA - 00:20:33
  3. Alicja WRĘCZYCKA-SIAREK - 00:21:01
  4. Barbara KASPERSKA - 00:21:09
  5. Monika WALENTYNOWICZ - 00:21:16
  6. Paulina ZASTAWA-SCHODOWSKA - 00:21:31

pomiar czasu: Sport Time

15 stycznia 2017 w ramach XII Bieg o Puchar Bielan odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 846 zawodników, 254 pań i 592 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Arkadiusz GARDZIELEWSKI - 00:14:58
  2. Maciej NITKA - 00:15:00
  3. Kamil JASTRZĘBSKI - 00:15:05
  4. Piotr ŁOBODZIŃSKI - 00:15:18
  5. Florian PYSZEL - 00:15:18
  6. Oskar WOJTALIK - 00:15:26

Kobiety

  1. Mariola ŚLUSARCZYK - 00:17:52
  2. Edyta RYBACKA - 00:18:29
  3. Marta JUSIŃSKA - 00:18:44
  4. Elżbieta STYCZYŃSKA - 00:19:10
  5. Monika KACZANOWSKA - 00:19:16
  6. Agnieszka WÓJCIK - 00:19:20

pomiar czasu: Datasport

14 stycznia 2017 w ramach III Bieg Księżycowy Cross odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 115 zawodników, 27 pań i 88 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam ŁUKASIAK - 01:24:25
  2. Mateusz JASZCZAK - 01:25:34
  3. Michał ADAMKIEWICZ - 01:28:43
  4. Bartosz SKRZYPEK - 01:31:53
  5. Adrian Edward MONIK - 01:35:26
  6. Dariusz ANDRZEJCZAK - 01:40:24

Kobiety

  1. Agata MATEJCZUK - 01:39:52
  2. Monika PIECZORA - 01:40:55
  3. Edyta BARTELA - 01:48:30
  4. Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN - 01:51:51
  5. Patrycja BRYSZEWSKA - 02:00:20
  6. Katarzyna MICHALAK - 02:06:41

pomiar czasu: inesSport

14 stycznia 2017 w ramach III Bieg Księżycowy Cross odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 134 zawodników, 44 pań i 90 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Damian BIAŁEK - 00:46:25
  2. Jarosław MATEJCZUK - 00:46:58
  3. Krzysztof ZDOŃCZYK - 00:47:11
  4. Robert PROKOPIUK - 00:47:28
  5. Artur CIEPŁUCHA - 00:47:40
  6. Marcin KREBS - 00:48:17

Kobiety

  1. Daria OGRODOWCZYK - 00:48:39
  2. Beata GAWROŃSKA - 00:51:11
  3. Agnieszka KOWALSKA - 00:56:30
  4. Julita TITZ-KOZA - 00:58:59
  5. Karolina SIBELSKA - 00:59:48
  6. Małgorzata ZAGDAŃSKA - 01:01:20

pomiar czasu: inesSport

14 stycznia 2017 w ramach X Chrustowski Bieg Zimowy odbył się bieg na 12 km.
Bieg ukończyło 256 zawodników, 55 pań i 201 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Robert GEHRKE - 00:43:39
  2. Tomasz BIELAWSKI - 00:44:28
  3. Mariusz NOWAK - 00:44:45
  4. Damian KALETKA - 00:44:58
  5. Marcin KAPELA - 00:45:05
  6. Michał ZIELSDORF - 00:45:20

Kobiety

  1. Agnieszka ZAKRZEWICZ-PODLECKA - 00:50:22
  2. Dorota LUTOMSKA - 00:51:38
  3. Patrycja KOŁECKA - 00:52:02
  4. Kamila KASPEREK - 00:55:02
  5. Paulina RAKOWSKA - 00:56:37
  6. Magdalena LEWICKA - 00:57:00

pomiar czasu: Plus Timing

14 stycznia 2017 w ramach Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 85 zawodników, 35 pań i 50 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Miłosz CZECHOWICZ - 00:21:21
  2. Robert SIKORA - 00:21:25
  3. Rafał SZEWCZYK - 00:22:12
  4. Piotr STARKOWSKI - 00:22:17
  5. Dariusz ZAWIDZKI - 00:22:54
  6. Paweł ZAREMBA - 00:23:00

Kobiety

  1. Zuzanna RATAJ - 00:27:17
  2. Justyna TOMCZAK - 00:27:35
  3. Marlena STRZELCZYK - 00:28:20
  4. Wiola HARKIEWICZ - 00:28:28
  5. Renata MICHALSKA - 00:28:36
  6. Jowita KRUCZKOWSKA - 00:29:21

14 stycznia 2017 w ramach III Grand Prix Trzemeszna - Bieg 3 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 85 zawodników, 23 pań i 62 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł ŚWIĄTKOWSKI - 00:37:00
  2. Andrzej KRZYŚCIN - 00:37:48
  3. Paweł REZULAK - 00:37:51
  4. Mariusz ADAMCZYK - 00:38:01
  5. Tomasz SZAJDA - 00:39:45
  6. Piotr KARASIEWICZ - 00:39:46

Kobiety

  1. Alicja KAPAŁA - 00:46:38
  2. Agnieszka BARTECKA - 00:49:04
  3. Violetta MRÓZ - 00:49:13
  4. Aneta BARTKOWSKA - 00:49:21
  5. Ewa KRYGIER - 00:52:19
  6. Jacek BRZEWIŃSKI - 00:52:28

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

14 stycznia 2017 w ramach Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 196 zawodników, 43 pań i 153 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adrian GRACZYK - 00:42:19
  2. Marcin WACKO - 00:42:48
  3. Dawid STEFAŃSKI - 00:43:38
  4. Robert SZCZESZEK - 00:43:47
  5. Wojciech GRABIŃSKI - 00:45:04
  6. Seweryn SOCHA - 00:45:08

Kobiety

  1. Agnieszka STANIEWSKA - 00:49:00
  2. Lucyna WALASZCZYK - 00:52:03
  3. Katarzyna PASTWA - 00:52:13
  4. Hanna WIŚNIEWSKA - 00:52:53
  5. Maria WOLFF-STEFANIAK - 00:58:28
  6. Joanna ADAMCZAK - 01:00:54

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Nagrody

Brak nagród

07 maja 2017 w ramach III Drezdenecka Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 309 zawodników, 102 pań i 207 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KLAYBORD - 00:31:44
  2. Paweł TARASIUK - 00:32:49
  3. Karol KAZIKOWSKI - 00:33:56
  4. Jakub WAWRZYNIAK - 00:35:52
  5. Karol HELAK - 00:36:29
  6. Piotr MAJZLIK - 00:36:37

Kobiety

  1. Agnieszka WITCZAK FLAJSZER - 00:38:35
  2. Patrycja KOŁECKA - 00:42:07
  3. Emilia PERZ - 00:42:29
  4. Krystyna ŁUKASZEWICZ - 00:42:49
  5. Kamila KOWALCZYK - 00:44:02
  6. Agnieszka PODLECKA - 00:44:09

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 91 zawodników, 38 pań i 53 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz KOZŁOWSKI - 01:22:05
  2. Jędrzej JOSYPENKO - 01:22:35
  3. Gary BYRNE - 01:30:24
  4. Krzysztof GLAB - 01:33:02
  5. Krzysztof ŚLIWA - 01:34:12
  6. Henryk ŁEPECKI - 01:34:46

Kobiety

  1. Agata TAMBORSKA - 01:41:16
  2. Nina GRABOŚ - 01:47:40
  3. Anna DREJARZ-KACZMAREK - 01:51:11
  4. Angelika APANOWICZ - 01:52:43
  5. Monika STROBIN - 01:52:44
  6. Magdalena RACZYŃSKA - 01:55:17

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach V Bieg Wojciechowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 226 zawodników, 52 pań i 174 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam WAKULUK - 00:33:00
  2. Tomasz GRZYBOWSKI - 00:34:30
  3. Sylwester KUŚMIERZ - 00:35:15
  4. Arkadiusz SZCZOTKA - 00:36:16
  5. Dominik GOSK - 00:36:19
  6. Paweł MACHOWSKI - 00:36:24

Kobiety

  1. Diana DAWIDZIUK - 00:38:12
  2. Katarzyna WESOŁOWSKA - 00:42:37
  3. Monika GRABARCZYK - 00:43:24
  4. Agata ZIEMBICKA - 00:44:10
  5. Joanna RĘBIŚ - 00:44:42
  6. Anna GADOMSKA - 00:44:58

pomiar czasu: Czasomierzyk

07 maja 2017 w ramach II Bieg z zamkiem w tle odbył się bieg na 11 km.
Bieg ukończyło 172 zawodników, 57 pań i 115 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr HOLLY - 00:40:34
  2. Bartosz ZAJĄC - 00:40:36
  3. Krystian GRYCZUK - 00:41:00
  4. Paweł SADOWSKI - 00:41:20
  5. Bartłomiej WALOSZCZYK - 00:42:29
  6. Klaudiusz KOGUT - 00:43:05

Kobiety

  1. Jurczyk KINGA - 00:47:12
  2. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:47:35
  3. Justyna POMARAŃSKA - 00:48:48
  4. Anna ZACZYŃSKA - 00:49:38
  5. Paulina SZABRZYŃSKA - 00:50:01
  6. Ewa KROJCIG - 00:53:11

pomiar czasu: Feniks Timing

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 243 zawodników, 152 pań i 91 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Arkadiusz NOWAK - 00:39:21
  2. Grzegorz WARTAŁOWICZ - 00:41:51
  3. Jacek NOWOCIEŃ - 00:43:15
  4. Bogdan SNARSKI - 00:43:24
  5. Michał MĄCZEWSKI - 00:44:38
  6. Dariusz LISIAK - 00:45:07

Kobiety

  1. Weronika BRZUCHALSKA - 00:45:10
  2. Weronika ZIELIŃSKA - 00:46:04
  3. Marta JASTRZĘBSKA-MAJAK - 00:48:32
  4. Maja KASPERKIEWICZ - 00:50:11
  5. Karolina GAWROŃSKA - 00:50:42
  6. Aleksandra RZESZUTKO - 00:50:48

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach XXVIII Maraton Juranda odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 222 zawodników, 35 pań i 187 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł PIOTRASCHKE - 02:38:07
  2. Sławomir KALISKI - 02:44:27
  3. Przemysław KALIŃSKI - 02:47:54
  4. Krzysztof KRUKOWSKI - 02:52:37
  5. Rafał KOT - 02:58:09
  6. Dariusz WĘDROWSKI - 03:00:36

Kobiety

  1. Marta BARCEWICZ - 03:07:33
  2. Anna KOZIARSKA - 03:17:02
  3. Ewa LISEK - 03:19:19
  4. Renata GINSZT - 03:39:34
  5. Marta WÓDKIEWICZ - 03:45:13
  6. Gabriela GÓRSKA - 03:51:53

pomiar czasu: DomTel-Sport

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 368 zawodników, 251 pań i 117 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz GREGORCZYK - 00:19:09
  2. Daniel GIELO - 00:20:14
  3. Juliusz BORAWSKI - 00:20:32
  4. Andrew MOSSOP - 00:21:06
  5. Marcin BUKAŁA - 00:21:13
  6. Mateusz BARTODZIEJ - 00:21:17

Kobiety

  1. Julita DYBIKOWSKA - 00:19:03
  2. Beata MILEWSKA - 00:20:31
  3. Natalia GAŁĄZKA - 00:22:19
  4. Katarzyna PRZEŹDZIECKA - 00:23:05
  5. Julia ZIÓŁKOWSKA - 00:23:33
  6. Marysia LISIAK - 00:23:35

pomiar czasu: Datasport

06 maja 2017 w ramach Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 3819 zawodników, 1267 pań i 2552 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek KOWALSKI - 00:30:40
  2. Damian PIETERCZYK - 00:30:59
  3. Łukasz OSKIERKO - 00:31:18
  4. Sylwester KUSTER - 00:31:36
  5. Maciej KUBIAK - 00:31:48
  6. Robert SADOWSKI - 00:32:00

Kobiety

  1. Monika CZAPIEWSKA - 00:36:12
  2. Małgorzata SZCZERBIŃSKA - 00:36:21
  3. Katarzyna POBŁOCKA - 00:36:26
  4. Monika ROLBIECKA - 00:37:00
  5. Kamila POBŁOCKA-DOBROWOLSKA - 00:37:16
  6. Ewa HURYŃ - 00:37:53

pomiar czasu: STS Timing

06 maja 2017 w ramach 35 Bieg Kujawiaka Pamięci Napoleona Dzwonkowskiego i Wiesława Wesołowskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 199 zawodników, 45 pań i 154 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Roman ROMANENKO - 00:33:13
  2. Boniface WAMBUA NDUVA - 00:33:39
  3. Paweł OLEJNIK - 00:33:56
  4. Łukasz PARSZCZYŃSKI - 00:35:55
  5. Marcin RAKOCZY - 00:37:14
  6. Kamil PODOLSKI - 00:40:19

Kobiety

  1. Katarzyna KOWALSKA - 00:38:36
  2. Olesia SMOWCZENKO - 00:39:34
  3. Izabela PARSZCZYŃSKA - 00:41:06
  4. Marta SZENK - 00:42:53
  5. Anna NOWAKOWSKA - 00:45:04
  6. Aneta TURALSKA - 00:45:50

03 maja 2017 w ramach X Bieg bez Granic odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 679 zawodników, 190 pań i 489 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:32:20
  2. Marcin CIEPŁAK - 00:32:48
  3. Szymon WASKIN - 00:33:04
  4. Kamil CZAPLA - 00:33:11
  5. Mateusz WOLNIK - 00:33:41
  6. Mateusz WŁOSTOWSKI - 00:34:22

Kobiety

  1. Michalina MENDECKA - 00:38:19
  2. Anna SZYJKA - 00:40:10
  3. Jadwiga DYBCZYŃSKA - 00:40:29
  4. Daria MENDECKA - 00:40:44
  5. Sylwia KUCZERA - 00:40:48
  6. Michalina JANOWSKA - 00:41:33

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach XXVII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności odbył się bieg na 9.2 km.
Bieg ukończyło 282 zawodników, 69 pań i 213 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 00:28:13
  2. Dawid KLEYBORD - 00:28:14
  3. Elmokhtar BENHARI - 00:29:09
  4. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:31:00
  5. Paweł MOSKAL - 00:31:26
  6. Radosław SADŁOS - 00:31:41

Kobiety

  1. Sara SZYMAŃSKA - 00:36:03
  2. Dorota PAWŁOWSKA - 00:36:18
  3. Małgorzata TUWALSKA - 00:36:34
  4. Anna Ć-KWAPISZEWSKA - 00:38:52
  5. Magdalena WOLF - 00:39:03
  6. Patrycja JAŻDŻEWSKA - 00:40:40

pomiar czasu: GOOD Time

03 maja 2017 w ramach Piaseczyńska Mila Konstytucyjna odbył się bieg na 1 mile.
Bieg ukończyło 169 zawodników, 63 pań i 106 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof WASIEWICZ - 00:04:09
  2. Piotr MIELEWCZYK - 00:04:09
  3. Andrzej WOJTCZAK - 00:04:11
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:04:17
  5. Paweł KOPACZEWSKI - 00:04:17
  6. Michał DĄBROWSKI - 00:04:22

Kobiety

  1. Aleksandra PŁOCIŃSKA - 00:04:52
  2. Oliwia MALMON - 00:04:52
  3. Natalia KOWALSKA - 00:05:18
  4. Anna STRUSKA-GĄTKOWSKA - 00:05:21
  5. Agata ZIEMBICKA - 00:05:50
  6. Aneta SOBIERAJ - 00:05:50

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 229 zawodników, 109 pań i 120 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Robert WILKOWIECKI - 00:16:45
  2. Sebastian TUBEK - 00:17:01
  3. Tomasz DANIELKIEWICZ - 00:17:36
  4. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:17:38
  5. Dawid BANAŚ - 00:17:41
  6. Rafał TOMOWIAK - 00:17:59

Kobiety

  1. Katarzyna WERNER - 00:20:04
  2. Monika WÓJCIK - 00:21:32
  3. Dagmara OWCZAREK - 00:21:42
  4. Magdalena ŁOWICKA - 00:21:45
  5. Katarzyna BUDZIEWSKA - 00:22:09
  6. Alicja BUĆKO - 00:22:12

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 355 zawodników, 93 pań i 262 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam PUTYRA - 00:33:22
  2. Paweł MATNER - 00:33:27
  3. Filip SMIEINSKI - 00:35:30
  4. Sławomir BIAŁOBRZESKI - 00:35:37
  5. Przemysław STEMPNIK - 00:37:22
  6. Wojciech DURCZYŃSKI - 00:37:47

Kobiety

  1. Małgorzata ZIELEŃ - 00:39:06
  2. Emilia ROGOZA - 00:40:15
  3. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:29
  4. Sonia ROZUMKIEWICZ - 00:42:22
  5. Zuzanna MAREK - 00:42:51
  6. Ewelina ŁOZOWSKA - 00:43:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach II Bieg Konstytucji 3 Maja – Międzyrzecz odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 135 zawodników, 50 pań i 85 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BELGRAU - 00:15:43
  2. Maciej GRABEK - 00:15:48
  3. Dominik KRYCA - 00:16:09
  4. Edwin KUSZCZYK - 00:17:15
  5. Cezary WALKOWSKI - 00:17:15
  6. Tomasz CHAWAWKO - 00:17:34

Kobiety

  1. Karolina BILAWA - 00:19:00
  2. Klaudia KOBYDECKA - 00:19:10
  3. Klaudia GREDKA - 00:20:21
  4. Kamila KOWALCZYK - 00:20:26
  5. Magdalena KIEWLUK - 00:21:03
  6. Agnieszka WOCH - 00:21:11

03 maja 2017 w ramach 27. Bieg Konstytucji 3 Maja z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 4142 zawodników, 1627 pań i 2515 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil JASTRZĘBSKI - 00:14:48
  2. Maciej BADUREK - 00:15:11
  3. Norbert PIEKIELNY - 00:15:15
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:15:24
  5. Sławomir PTAK - 00:15:34
  6. Michał BERNARDELLI - 00:15:34

Kobiety

  1. Iwona BERNARDELLI - 00:16:24
  2. Anna ŁAPIŃSKA - 00:17:39
  3. Alicia DIAGO - 00:18:50
  4. Monika KACZANOWSKA - 00:18:53
  5. Justyna KOSTRZEWSKA - 00:19:53
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:19:54

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach XXVI Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 347 zawodników, 53 pań i 294 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Boniface Wambua NDUVA - 01:11:13
  2. Maciej ŁUCYK - 01:13:57
  3. Yuriy BLAHODIR - 01:13:58
  4. Piotr HUMERSKI - 01:15:39
  5. Dariusz JANKOWSKI - 01:17:15
  6. Daniel BOSY - 01:18:00

Kobiety

  1. Julia DIAŁLOWA - 01:26:54
  2. Katarzyna BESZ-MALINOWSKA - 01:35:46
  3. Iwona MACIĄG - 01:36:37
  4. Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN - 01:37:23
  5. Magdalena PAKULSKA - 01:42:05
  6. Katarzyna ŻARNOWSKA - 01:42:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg Konstytucji 3 Maja odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 231 zawodników, 64 pań i 167 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz KACZOR - 00:14:58
  2. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:16:02
  3. Kolodumyk KNOMENKO - 00:16:36
  4. Krzysztof KRYGIER - 00:16:44
  5. Michał JAMIOŁ - 00:16:56
  6. Kuba GAŁASIEWICZ - 00:17:03

Kobiety

  1. Karolina WAŚNIEWSKA - 00:18:06
  2. Natalia KWIECIEN - 00:20:38
  3. Agnieszka MAŁYSEK - 00:21:10
  4. Ewelina PŁATOS - 00:21:36
  5. Maja DĘBSKA - 00:22:07
  6. Barbara KACZMARZYK - 00:22:19

pomiar czasu: Crono Chip

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 93 zawodników, 45 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Józef ZABIELSKI - 00:16:53
  2. Tomasz WASZCZUK - 00:17:24
  3. Kuba MURAWSKI - 00:17:35
  4. Sebastnian KUKASZEWSKI - 00:17:38
  5. Grzegorz BRAUN - 00:17:53
  6. Daniel POGORZELSKI - 00:17:58

Kobiety

  1. Nikola MURAWSKA - 00:21:08
  2. Ania KOMISACZYK - 00:21:57
  3. Zuzanna KAWCZYŃSKA - 00:24:09
  4. Karolina KIJANA - 00:24:24
  5. Jolanta SZYMAŃSKA - 00:24:32
  6. Dorota NOWAK - 00:25:07

pomiar czasu: Protiming24

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 146 zawodników, 49 pań i 97 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz JURGIEWICZ - 00:32:46
  2. Artur OLEJARZ - 00:33:17
  3. Piotr TOMCZYK - 00:33:18
  4. Zbigniew MURAWSKI - 00:33:59
  5. Mateusz RODEWALD - 00:34:26
  6. Dawid NOWACZYK - 00:34:34

Kobiety

  1. Paulina KOTFICA - 00:37:38
  2. Monika JACKIEWICZ - 00:38:17
  3. Paulina GRZEGÓRZEK - 00:38:21
  4. Wioletta MURAWSKA - 00:41:46
  5. Natalia ŚLUSARCZYK - 00:45:02
  6. Joanna GŁUSZYK - 00:45:19

pomiar czasu: Protiming24

02 maja 2017 w ramach V Bieg Flagi odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 677 zawodników, 168 pań i 509 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz KUJAWSKI - 00:31:49
  2. Łukasz ŚWIESIULSKI - 00:32:06
  3. Sebastian POLAK - 00:32:37
  4. Daniel DULSKI - 00:33:21
  5. Tomasz SZALA - 00:33:56
  6. Jarosław BŁASZCZYK - 00:34:02

Kobiety

  1. Maria CZEŚNIK - 00:37:07
  2. Monika CZAPIEWSKA - 00:37:59
  3. Aleksandra TORZ - 00:38:23
  4. Adrianna KALA - 00:40:54
  5. Anna SZEWCZYKOWSKA - 00:41:14
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:41:17

pomiar czasu: ENTRE Timing

02 maja 2017 w ramach XIII Półmaraton Węgorza odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 442 zawodników, 83 pań i 359 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 01:13:07
  2. Bogusław ANDRZEJUK - 01:13:32
  3. Piotr SZPIGIEL - 01:14:44
  4. Michał MAKOWSKI - 01:14:49
  5. Łukasz NESTROWICZ - 01:15:51
  6. Paweł MŁODZIKOWSKI - 01:16:13

Kobiety

  1. Anna GOSK - 01:22:57
  2. Marzena RANISZEWSKA - 01:31:15
  3. Sylwia BONDARA - 01:31:43
  4. Anna KOZIARSKA - 01:32:23
  5. Ewa RUSINOWICZ - 01:41:17
  6. Kamila ZALEWSKA - 01:41:22

pomiar czasu: DomTel-Sport

01 maja 2017 w ramach IV Bieg o Strzałę Widanta Resko 2017 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 250 zawodników, 72 pań i 178 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł OLIJNYK - 00:31:54
  2. Damian KABAT - 00:32:40
  3. Marcin ZAGÓRNY - 00:33:19
  4. Michał HULEWICZ - 00:33:31
  5. Norbert BORZĘCKI - 00:33:45
  6. Sylwester SZYMAŃSKI - 00:35:17

Kobiety

  1. Paulina KACZYŃSKA - 00:37:24
  2. Swietlana OLIJNYK - 00:38:59
  3. Monika ANDRZEJCZAK - 00:40:55
  4. Barbara POCHRANOWICZ - 00:41:46
  5. Magdalena WITKIEWICZ - 00:42:02
  6. Wioletta MURAWSKA - 00:42:31

pomiar czasu: Sport Time

01 maja 2017 w ramach IV Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 335 zawodników, 64 pań i 271 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil MAKOS - 00:32:21
  2. Sergii KROULAIDIS - 00:32:45
  3. Krzysztof WIŚNIOWSKI - 00:32:58
  4. Mateusz WOLNIK - 00:33:16
  5. Yuriy BLAHODIR - 00:33:18
  6. Mateusz GARCZAREK - 00:33:41

Kobiety

  1. Julia DIATLOWA - 00:39:13
  2. Olga KAZIMINOVA - 00:40:51
  3. Dominika DUCZMAL - 00:42:06
  4. Dorota USTIANOWSKA - 00:42:31
  5. Izabela WIERZCHOWSKA - 00:42:41
  6. Paulina WALCZAK - 00:42:39

pomiar czasu: Pulsar Sport

01 maja 2017 w ramach 35. Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 675 zawodników, 182 pań i 493 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:31:29
  2. Pavlo VERETSKYI - 00:31:31
  3. Sylwester KUSTER - 00:31:44
  4. Piotr DROBNIK - 00:32:29
  5. Andrzej NOWAK - 00:32:32
  6. Paweł MATNER - 00:33:52

Kobiety

  1. Olga OCHAL - 00:34:18
  2. Valentyna KILIARSKA - 00:36:48
  3. Ewa KUCHARSKA - 00:37:22
  4. Aleksandra JACHIMCZYK - 00:39:53
  5. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:37
  6. Anna RYGUULA - 00:41:05

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach V Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 705 zawodników, 179 pań i 526 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz GIŻYŃSKI - 01:06:54
  2. Maciej GÓRNY - 01:16:45
  3. Mariusz ZIÓŁKOWSKI - 01:17:56
  4. Klaudiusz WALENDZIAK - 01:19:33
  5. Wojciech OLIŃSKI - 01:20:05
  6. Mariusz WOJDYŁO - 01:20:21

Kobiety

  1. Arleta MELOCH - 01:23:00
  2. Barbara BĄCZEK-MOTAŁA - 01:28:54
  3. Karolina GIŻYŃSKA - 01:32:12
  4. Julita ŻUKOTYŃSKA - 01:34:03
  5. Joanna DEPUTAT - 01:34:16
  6. Grażyna JASZCZERSKA - 01:36:47

pomiar czasu: Datasport

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 24 pań i 100 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MYŚLAK - 01:17:46
  2. Marek KOWALCZYK - 01:20:08
  3. Mirosław GOLECKI - 01:21:18
  4. Piotr SZTOLCMAN - 01:23:00
  5. Marcin KLONOWSKI - 01:23:17
  6. Damian CHOJNICKI - 01:23:33

Kobiety

  1. Joanna BARTKOWSKA - 01:33:27
  2. Agnieszka ZAKRZEWICZ-PODLECKA - 01:39:13
  3. Beata JAROCKA - 01:44:28
  4. Aleksandra GALCZAK - 01:44:43
  5. Wioletta PALACZ - 01:45:14
  6. Elżbieta STAWARSKA - 01:46:06

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 75 zawodników, 27 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:34:28
  2. Andrzej JARANOWSKI - 00:35:20
  3. Marcin GÓRALSKI - 00:35:42
  4. Paweł ZIĘGIELEWSKI - 00:36:03
  5. Paweł DZIERLIŃSKI - 00:37:10
  6. Krzysztof RETECKI - 00:39:31

Kobiety

  1. Dorota PAWŁOWSKA - 00:41:33
  2. Dorota SZTUCKA - 00:48:16
  3. Monika ADAMCZYK - 00:49:13
  4. Adrianna STYKAŁA - 00:50:14
  5. Magdalena STYKAŁA - 00:50:14
  6. Monika HODUKIEWICZ - 00:51:28

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 14 pań i 110 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł KOSEK - 02:39:06
  2. Adam MANIAK - 02:53:07
  3. Łukasz DZIĄDZIAK - 02:56:23
  4. Tomasz JABŁOŃSKI - 03:03:06
  5. Jerzy STEC - 03:03:31
  6. Marek BEDNORZ - 03:06:54

Kobiety

  1. Anna ZACZYŃSKA - 03:27:13
  2. Ola ŻELAZOWSKA - 03:52:35
  3. Joanna BANACH - 03:55:10
  4. Ewa PASTUSZEŃKO - 03:56:43
  5. Jadwiga SOWIŃSKA - 04:00:32
  6. Magdalena BŁOCHOWIAK - 04:08:20

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 10.5 km.
Bieg ukończyło 267 zawodników, 104 pań i 163 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz SOBCZYK - 00:34:47
  2. Bartosz ROSKOSZ - 00:35:59
  3. Adam AMBROZIK - 00:36:17
  4. Leszek KONONOWICZ - 00:36:21
  5. Daniel DANIELECKI - 00:36:38
  6. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:36:44

Kobiety

  1. Anna WIĘCEK - 00:40:35
  2. Marzanna BARYŁA - 00:43:26
  3. Aneta KOSARZYCKA - 00:45:26
  4. Ewa ZENDWALEWICZ - 00:47:12
  5. Helena GAWRYLUK - 00:47:22
  6. Anna SALETA - 00:48:58

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów

  • Dyles ocenił VIII Zimowy Bieg Dębowy
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 4
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 5
    Organizacja: 6
    Dla początkujących: 10

  • anwaro ocenił Etapowa Triada - edycja zimowa
    Ocena ogólna: 9
    Sceneria: 9
    Atmosfera: 9
    Wartość: 8
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 7
    Organizacja: 9
    Dla początkujących: 7

  • Sawiusz ocenił I Żniński Bieg Powstańczy
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 4
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 10
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 10