Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów

Wyniki z zawodów biegowych

Data Zawody Miejsce Dystans Mężczyźni Kobiety Ukończyło
14/01
sob
Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich Dziewicza Góra
wielkopolskie
5 km 00:21:21 00:27:17 85
(50 35)
?
14/01
sob
Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich Dziewicza Góra
wielkopolskie
10 km 00:42:19 00:49:00 196
(153 43)
?
14/01
sob
WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg 3 Biedrusko
wielkopolskie
21.1 km 01:29:31 01:52:44 72
(53 19)
?
14/01
sob
WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg 3 Biedrusko
wielkopolskie
42.2 km 03:14:47 03:49:29 33
(26 7)
?
14/01
sob
2. Zimowy Górski Maraton Ślężański Sobótka
dolnośląskie
43 km 03:13:00 04:15:55 193
(170 23)
?
14/01
sob
2. Zimowy Górski Maraton Ślężański Sobótka
dolnośląskie
24 km 01:43:40 02:11:51 313
(248 65)
?
11/01
śr
XXIV Bieg do Herbacianego Domku Warszawa
mazowieckie
10 km 00:37:47 00:53:45 24
(18 6)
?
08/01
niedz
VI Karnawałowa Leśna Dziesiątka z BORTEXEM Leśnictwo Kępino k. Wejherowa
pomorskie
10 km 00:38:35 00:45:55 93
(60 33)
?
08/01
niedz
Leśny Zimowy Półmaraton Ducha Lasu Active Nekla Nekielka
wielkopolskie
21.1 km 01:22:31 01:47:41 115
(95 20)
?
08/01
niedz
CITY TRAIL Łódź Łódź
łódzkie
5 km 00:16:57 00:19:00 392
(248 144)
?
08/01
niedz
CITY TRAIL Warszawa Warszawa
mazowieckie
5 km 00:15:45 00:17:44 559
(353 206)
?
08/01
niedz
III Bieg Nadodrzański Racibórz
śląskie
9.6 km 00:35:56 00:41:55 442
(335 107)
?
08/01
niedz
V Bieg Zimowego Dziadka Kuchary Królewskie k.Płońska
mazowieckie
10 km 00:35:20 00:50:53 84
(67 17)
?
07/01
sob
Zimowy Olsztyński Kwartet Biegowy - Bieg Noworoczny Olsztyn
warmińsko-mazurskie
5 km 00:18:12 00:20:06 120
(81 39)
?
07/01
sob
CITY TRAIL Lublin Lublin
lubelskie
5 km 00:16:50 00:20:19 331
(247 84)
?
07/01
sob
XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 1 Falenica
mazowieckie
10 km 00:35:36 00:42:29 405
(314 91)
?
07/01
sob
VIII Grand Prix Lubina - bieg III Chocianów
dolnośląskie
6 km 00:21:13 162
(0 162)
?
07/01
sob
XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 1 Falenica
mazowieckie
6.67 km 00:26:22 00:31:18 89
(50 39)
?
07/01
sob
XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 1 Falenica
mazowieckie
3.33 km 00:12:42 00:18:06 77
(47 30)
?
06/01
pt
I Zimowa Piątka Nocnego Puszczyka Puszcykowo
wielkopolskie
5 km 00:19.41 00:24.04 95
(60 35)
?
06/01
pt
1. Bieg Trzech Króli w Łodzi Łódź
łódzkie
5 km 00:15.45 00:17.53 1306
(867 439)
?
06/01
pt
Bieg Króli - Jamneński Tour Biegowy Koszalin
zachodniopomorskie
7.5 km 00:24:10 00:30:51 293
(199 94)
?
06/01
pt
Bieg Trzech Króli Stołężyn
wielkopolskie
5 km 00:19:58 00:23:52 124
(63 61)
?
06/01
pt
II Bieg Trzech Króli Nowy Folwark k. Wrześni
wielkopolskie
10 km 00:34.49 00:45.46 188
(144 44)
?
06/01
pt
I Bieg Trzech Króli Częstochowa
śląskie
10 km 00:34:50 00:40:09 212
(173 39)
?
04/01
śr
XXIII Bieg do Herbacianego Domku Warszawa
mazowieckie
10 km 00:38.09 29
(0 29)
?
01/01
niedz
III Bieg Noworoczny Warszawa
mazowieckie
5.4 km 00:17.20 00:19.43 440
(241 199)
?
01/01
niedz
Szczeciński Bieg Noworoczny Szczecin
zachodniopomorskie
5 km 00:15.55 00:19.29 414
(261 153)
?
01/01
niedz
Nowy Rok na Sportowo-Noworoczna Piątka Styrzyniec
lubelskie
5 km 00:17.34 00:20.15 75
(55 20)
?
01/01
niedz
II Zakopiański Bieg Noworoczny Zakopane
małopolskie
5 km 00:19.16 00:24.31 63
(35 28)
?
01/01
niedz
Bieg Noworoczny Wronki
wielkopolskie
7 km 00:28.45 145
(145 0)
?
01/01
niedz
II Noworoczny Bieg Tura Bielsk Podlaski
podlaskie
10 km 37:46:00 83
(0 83)
?
31/12
sob
XXXIII Międzynarodowy Bieg Sylwestrowy im. Ryszarda Burgiela Poznań
wielkopolskie
10.8 km 00:35.29 00:42.17 438
(330 108)
?
31/12
sob
XXXIII Międzynarodowy Bieg Sylwestrowy im. Ryszarda Burgiela Poznań
wielkopolskie
5.4 km 00:18.30 00:20.18 337
(178 159)
?
31/12
sob
13. Krakowski Bieg Sylwestrowy Kraków
małopolskie
5 km 00:15.25 00:16.00 936
(453 483)
?
31/12
sob
13. Krakowski Bieg Sylwestrowy Kraków
małopolskie
10 km 00:33.53 00:33.53 1033
(1 1032)
?
31/12
sob
XL Bieg Sylwestrowy Miały
wielkopolskie
10 km 00:32.45 00:39.03 121
(101 20)
?
31/12
sob
32. Uliczny Bieg Sylwestrowy Trzebnica
dolnośląskie
10 km 00:31.36 00:34.58 1502
(1144 358)
?
31/12
sob
X Bieg Sylwestrowy im.Łucjana Różańskiego Brzoza k. Bydgoszczy
kujawsko-pomorskie
10 km 00:30.26 00:35.42 684
(476 208)
?
31/12
sob
XXVI Gorlicki Bieg Sylwestrowy Gorlice
małopolskie
5.1 km 00:15.01 00:17.10 267
(166 101)
?
27/12
wt
Bieg Powstania Wielkopolskiego Poznań
wielkopolskie
10 km 00:33.35 00:43.22 895
(665 230)
?
17/12
sob
CITY TRAIL Wrocław Wrocław
dolnośląskie
5 km 00:15.47 00:17.31 461
(305 156)
?
17/12
sob
parkrun Bydgoszcz Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie
5 km 00:18.03 65
(48 17)
?
16/12
pt
Biegiem dla Hospicjum Bursztynowa Przystań Gdynia
pomorskie
10 km 00:39.28 00:47.25 49
(31 18)
?
15/12
czw
ITMBWieczorem #71 Kraków
małopolskie
5 km 00:17.49 00:18.52 6
(3 3)
?
15/12
czw
ITMBWieczorem #71 Kraków
małopolskie
10 km 00:36.20 00:44.57 17
(14 3)
?
14/12
śr
XX Bieg do Herbacianego Domku Warszawa
mazowieckie
10 km 00:36.09 00:46.47 24
(15 9)
?
13/12
wt
ITMBWieczorem #70 Kraków
małopolskie
5 km 00:15.47 00:17.31 71
(63 8)
?
08/11
wt
ITMBWieczorem #63 Kraków
małopolskie
5 km 00:17:47 00:19:51 30
(23 7)
?
06/11
niedz
27. Ogólnopolskie Uliczne Biegi Niepodległości Puławy
lubelskie
5 km 00:17:23 00:23:01 30
(19 11)
?

14 stycznia 2017 w ramach Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 85 zawodników, 35 pań i 50 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Miłosz CZECHOWICZ - 00:21:21
  2. Robert SIKORA - 00:21:25
  3. Rafał SZEWCZYK - 00:22:12
  4. Piotr STARKOWSKI - 00:22:17
  5. Dariusz ZAWIDZKI - 00:22:54
  6. Paweł ZAREMBA - 00:23:00

Kobiety

  1. Zuzanna RATAJ - 00:27:17
  2. Justyna TOMCZAK - 00:27:35
  3. Marlena STRZELCZYK - 00:28:20
  4. Wiola HARKIEWICZ - 00:28:28
  5. Renata MICHALSKA - 00:28:36
  6. Jowita KRUCZKOWSKA - 00:29:21

14 stycznia 2017 w ramach Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 196 zawodników, 43 pań i 153 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adrian GRACZYK - 00:42:19
  2. Marcin WACKO - 00:42:48
  3. Dawid STEFAŃSKI - 00:43:38
  4. Robert SZCZESZEK - 00:43:47
  5. Wojciech GRABIŃSKI - 00:45:04
  6. Seweryn SOCHA - 00:45:08

Kobiety

  1. Agnieszka STANIEWSKA - 00:49:00
  2. Lucyna WALASZCZYK - 00:52:03
  3. Katarzyna PASTWA - 00:52:13
  4. Hanna WIŚNIEWSKA - 00:52:53
  5. Maria WOLFF-STEFANIAK - 00:58:28
  6. Joanna ADAMCZAK - 01:00:54

14 stycznia 2017 w ramach WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg 3 odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 72 zawodników, 19 pań i 53 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sławomir MARSZAŁEK - 01:29:31
  2. Marek PÓŁTORAK - 01:31:31
  3. Andrzej MARSZAŁEK - 01:34:10
  4. Krzysztof LATAŁA - 01:34:40
  5. Przemysław WELTER - 01:36:24
  6. Cezary KUPIŃSKI - 01:37:34

Kobiety

  1. Justyna KULIK-STAWSKA - 01:52:44
  2. Katarzyna BARTOSZEK - 01:53:48
  3. Karolina KUNDYS - 01:55:44
  4. Maria ADAMSKA - 01:56:51
  5. Natalia WASIELEWSKA - 02:01:01
  6. Anna NIESPODZIANA - 02:05:42

pomiar czasu: GOOD Time

14 stycznia 2017 w ramach WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg 3 odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 33 zawodników, 7 pań i 26 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek RUTKA - 03:14:47
  2. Łukasz WIECZOREK - 03:30:39
  3. Zbigniew ADAMCZAK - 03:32:38
  4. Bartosz BIELEŃ - 03:38:36
  5. Piotr OLEJNICZAK - 03:47:39
  6. Tomasz PEISERT - 03:49:29

Kobiety

  1. Aleksandra PEISERT - 03:49:29
  2. Joanna LORENC - 03:57:30
  3. Jolanta WITCZAK - 04:25:46
  4. Sylwia SILSKA - 04:46:39
  5. Ewa SOBKOWIAK - 04:59:46
  6. Beata BRUDŁO - 05:09:31

pomiar czasu: GOOD Time

14 stycznia 2017 w ramach 2. Zimowy Górski Maraton Ślężański odbył się bieg na 43 km.
Bieg ukończyło 193 zawodników, 23 pań i 170 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Pavel BRYDL - 03:13:00
  2. Robert FARON - 03:23:35
  3. Jacek SOBAS - 03:33:58
  4. Marcin WRÓBEL - 03:38:09
  5. Rafał KOT - 03:40:29
  6. Mariusz KUPCZAK - 03:43:01

Kobiety

  1. Sylwia BONDARA - 04:15:55
  2. Urszula PODOLAK - 04:30:30
  3. Lidia ELING - 04:32:32
  4. Justyna IGNATOWSKA - —
  5. Anna BIENIECKA - —
  6. Anna MAZUR - —

pomiar czasu: Datasport

14 stycznia 2017 w ramach 2. Zimowy Górski Maraton Ślężański odbył się bieg na 24 km.
Bieg ukończyło 313 zawodników, 65 pań i 248 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartłomiej PRZEDWOJEWSKI - 01:43:40
  2. Adrian BEDNAREK - 01:50:47
  3. Daniel KRASULAK - 01:52:06
  4. Sebastian GRODECKI - 01:55:13
  5. Bartłomiej WOJSŁAW - 01:56:22
  6. Dariusz GRASZA - 01:56:24

Kobiety

  1. Karolina SOBCZAK - 02:11:51
  2. Jolanta MIŚTAK - 02:13:55
  3. Natalia BIHUN - 02:14:02
  4. Karolina OBSTÓJ - 02:14:49
  5. Julia HONKISZ - 02:17:56
  6. Malgorzata LABUZ - 02:18:54

pomiar czasu: Datasport

11 stycznia 2017 w ramach XXIV Bieg do Herbacianego Domku odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 24 zawodników, 6 pań i 18 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał ORZEŁ - 00:37:47
  2. Adam ZAJĄC - 00:43:30
  3. Paweł KAMIŃSKI - 00:44:10
  4. Adam MIODUSZEWSKI - 00:44:50
  5. Łukasz KANCIAŁA - 00:45:06
  6. Cezary KMIEĆ - 00:45:33

Kobiety

  1. Joanna BIAŁA - 00:53:45
  2. Monika TURCZYŃSKA - 00:55:04
  3. Grażyna MARCZAK - 00:55:20
  4. Anna DOBKOWSKA - 00:57:20
  5. Ewa WOJCIECHOWSKA - 01:02:01
  6. Magdalena KOLAT - 01:05:34

08 stycznia 2017 w ramach VI Karnawałowa Leśna Dziesiątka z BORTEXEM odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 93 zawodników, 33 pań i 60 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Roman LIŚKIEWICZ - 00:38:35
  2. Jarosław RICHERT - 00:38:42
  3. Roman ELWART - 00:39:40
  4. Witas FICHT - 00:41:33
  5. Wojciech LABUDDA - 00:42:22
  6. Piotr SUCHENIA - 00:43:18

Kobiety

  1. Bożena MACIJEWSKA - 00:45:55
  2. Maria MAJ-ROKSZ - 00:45:57
  3. Lidia KOŁODZIEJCZYK - 00:47:41
  4. Gosia GRZĘBSKA-BUJA - 00:52:39
  5. Maja ROMIRSKA-LEWIOSKA - 00:54:47
  6. Agnieszka REMBACZ - 00:54:47

08 stycznia 2017 w ramach Leśny Zimowy Półmaraton Ducha Lasu Active Nekla odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 115 zawodników, 20 pań i 95 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz WRÓBEL - 01:22:31
  2. Roman KŁOSOWSKI - 01:25:13
  3. Dariusz KOSTRZEWSKI - 01:30:24
  4. Dawid KULTERMAN - 01:30:42
  5. Martin OPACZYK - 01:33:35
  6. Mariusz PRUS - 01:34:35

Kobiety

  1. Kasia ŻEBROWSKA - 01:47:41
  2. Monika POKŁADECKA - 01:48:03
  3. Katarzyna MICHALEWSKA - 01:56:59
  4. Natalia LEC - 01:57:37
  5. Natalia MACIOSZEK - 01:59:43
  6. Małgorzata KOWALCZYK - 02:00:07

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

08 stycznia 2017 w ramach CITY TRAIL Łódź odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 392 zawodników, 144 pań i 248 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Wojciech SOWIK - 00:16:57
  2. Paweł KOPACZEWSKI - 00:17:29
  3. Krzysztof PIETRZYK - 00:17:38
  4. Maurycy OLEKSIEWICZ - 00:17:54
  5. Tomasz KUNIKOWSKI - 00:17:59
  6. Mateusz JASZCZAK - 00:18:19

Kobiety

  1. Monika KACZMAREK - 00:19:00
  2. Zuzanna MOKROS - 00:19:46
  3. Natalia GRZEGORCZYK - 00:20:16
  4. Magdalena PIERZCHAŁA - 00:20:47
  5. Aleksandra DAWIDZIAK - 00:21:06
  6. Daria OGRODOWCZYK - 00:22:03

08 stycznia 2017 w ramach CITY TRAIL Warszawa odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 559 zawodników, 206 pań i 353 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur JABŁOŃSKI - 00:15:45
  2. Piotr MIELEWCZYK - 00:15:50
  3. Łukasz OSKIERKO - 00:15:53
  4. Filip BABIK - 00:16:14
  5. Mikołaj RACZYŃSKI - 00:16:18
  6. Robert ZAJĄC - 00:17:15

Kobiety

  1. Angelika MACH - 00:17:44
  2. Izabela PARSZCZYŃSKA - 00:17:47
  3. Joanna RYBACKA - 00:18:55
  4. Martyna WIŚNIEWSKA - 00:19:30
  5. Agnieszka KWIATKOWSKA - 00:19:32
  6. Joanna TEKIEŃ - 00:19:32

08 stycznia 2017 w ramach III Bieg Nadodrzański odbył się bieg na 9.6 km.
Bieg ukończyło 442 zawodników, 107 pań i 335 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz SKWARECKI - 00:35:56
  2. Robert ANTCZAK - 00:36:14
  3. Mariusz RĘBISZ - 00:36:31
  4. Jakub PLOCH - 00:36:49
  5. Tomasz OLANISZYN - 00:37:03
  6. Paweł IGNAC - 00:37:09

Kobiety

  1. Anna SZYJKA - 00:41:55
  2. Bożena WALASZEK - 00:41:56
  3. Olaniszyn ANNA - 00:42:08
  4. Agnieszka RĘBISZ - 00:42:12
  5. Oleksandra JADACH - 00:43:21
  6. Dominika PACAK - 00:44:12

08 stycznia 2017 w ramach V Bieg Zimowego Dziadka odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 84 zawodników, 17 pań i 67 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek DZIĘGIELEWSKI - 00:35:20
  2. Andrzej PIECHNA - 00:40:38
  3. Dariusz MURAWSKI - 00:41:38
  4. Mariusz CIEĆWIERZ - 00:42:05
  5. Tomasz KŁUDKIEWICZ - 00:42:10
  6. Jacek BRYŚKIEWICZ - 00:42:17

Kobiety

  1. Aneta GŁOWACKA - 00:50:53
  2. Beata BOGUCKA - 00:52:38
  3. Liwia SŁUPECKA - 00:52:42
  4. Marta MICHALAK - 00:53:58
  5. Anna AKIMOW - 00:54:05
  6. Ania BORAWSKA - 00:54:05

07 stycznia 2017 w ramach Zimowy Olsztyński Kwartet Biegowy - Bieg Noworoczny odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 120 zawodników, 39 pań i 81 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr ILSKI - 00:18:12
  2. Dawid WOROBIEC - 00:18:15
  3. Paweł MOSKAL - 00:18:25
  4. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:18:31
  5. Sebastian NAJMOWICZ - 00:19:37
  6. Kamil WOŁOSZYK - 00:19:42

Kobiety

  1. Aleksandra LISOWSKA - 00:20:06
  2. Mariola SUDZIŃSKA - 00:21:39
  3. Dorota PAWŁOWSKA - 00:22:33
  4. Paulina WIERNICKA - 00:23:37
  5. Krystyna PIECZULIS - 00:24:24
  6. Agata FILIPOWSKA - 00:24:41

pomiar czasu: Projekt Igrzyska

07 stycznia 2017 w ramach CITY TRAIL Lublin odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 331 zawodników, 84 pań i 247 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur KERN - 00:16:50
  2. Jarosław BIMKIEWICZ - 00:16:52
  3. Michał PIRÓG - 00:17:08
  4. Łukasz NESTOROWICZ - 00:17:13
  5. Cezary BEDNARZ - 00:17:41
  6. Paweł WYSOCKI - 00:17:50

Kobiety

  1. Joanna WASILEWSKA - 00:20:19
  2. Monika KOSZ - 00:20:22
  3. Magda KŁODA - 00:20:30
  4. Małgorzata SIEMBIDA - 00:21:37
  5. Patrycja GRUSZKOWSKA - 00:21:37
  6. Joanna SZMIT - 00:21:40

07 stycznia 2017 w ramach XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 1 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 405 zawodników, 91 pań i 314 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Zbigniew LAMPARSKI - 00:35:36
  2. Piotr PARFIANOWICZ - 00:35:51
  3. Krzysztof WOLOWCZYK - 00:37:38
  4. Krzysztof LISAK - 00:37:47
  5. Tomasz LIPIEC - 00:38:08
  6. Ilya MARCHUK - 00:38:12

Kobiety

  1. Agnieszka KWIATKOWSKA - 00:42:29
  2. Justyna ŚLIWIAK - 00:43:33
  3. Patrycja BEREZNOWSKA - 00:44:42
  4. Sylwia BONDARA - 00:46:06
  5. Monika MOSIOŁEK - 00:46:29
  6. Ola PUCEK-MIODUSZEWSKA - 00:48:05

07 stycznia 2017 w ramach VIII Grand Prix Lubina - bieg III odbył się bieg na 6 km.
Bieg ukończyło 162 zawodników, 162 pań i 0 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

pomiar czasu: Feniks Timing

07 stycznia 2017 w ramach XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 1 odbył się bieg na 6.666 km.
Bieg ukończyło 89 zawodników, 39 pań i 50 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Karol GALICZ - 00:26:22
  2. Michał GŁODOWSKI - 00:26:55
  3. Jakub GRZESZAK - 00:27:14
  4. Bogumił FOLAND - 00:27:15
  5. Kamil ONISK - 00:27:33
  6. Tomasz JAWORSKI - 00:27:42

Kobiety

  1. Monika SIERPIŃSKA - 00:31:18
  2. Marta ZALEWSKA - 00:32:22
  3. Lena CHABIERA - 00:32:48
  4. Eliza FLORCZUK - 00:33:15
  5. Katarzyna JONIO - 00:33:26
  6. Anna PIOTROWSKA - 00:34:24

07 stycznia 2017 w ramach XIV Zimowe Biegi Górskie Falenica 2017 - bieg 1 odbył się bieg na 3.333 km.
Bieg ukończyło 77 zawodników, 30 pań i 47 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Miłosz OŚKO - 00:12:42
  2. Łukasz KUREK - 00:12:54
  3. Krzysztof POLITOWSKI - 00:13:36
  4. Marcin DOMURAT - 00:13:45
  5. Tomasz SZOPA - 00:14:07
  6. Mateusz WŁOCZEWSKI - 00:14:23

Kobiety

  1. Urszula KRAJEWSKA - 00:18:06
  2. Alicja KRAJEWSKA - 00:18:17
  3. Łucja SZRAJNER - 00:18:22
  4. Martyna MIŚKIEWICZ - 00:18:51
  5. Milena NYKA - 00:18:56
  6. Diana CHILIMONIUK - 00:18:58

06 stycznia 2017 w ramach I Zimowa Piątka Nocnego Puszczyka odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 95 zawodników, 35 pań i 60 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz WRÓBEL - 00:19.41
  2. Rafał TOMOWIAK - 00:20.16
  3. Wojciech JANUĆ - 00:20.22
  4. Karol JANISZEWSKI - 00:21.13
  5. Grzegorz PAWEŁ NOWAK - 00:21.24
  6. Piotr WALIGÓRA - 00:21.27

Kobiety

  1. Izabela BUDNA - 00:24.04
  2. Emilia BOGUCKA - 00:24.53
  3. Agnieszka ZAŁUSKA-LIPA - 00:25.37
  4. Marta CHMIELEWSKA - 00:26.19
  5. Andżelika KĘDZIERSKA - 00:27.08
  6. Milena ŁODYGA - 00:27.23

pomiar czasu: Plus Timing

06 stycznia 2017 w ramach 1. Bieg Trzech Króli w Łodzi odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 1306 zawodników, 439 pań i 867 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur KOZŁOWSKI - 00:15.45
  2. Norbert PIEKIELNY - 00:16.00
  3. Michał OLEJNIK - 00:16.19
  4. Jan Marian WRÓBLEWSKI - 00:16.57
  5. Rafał PODZIŃSKI - 00:17.05
  6. Przemysław GIŻYŃSKI - 00:17.08

Kobiety

  1. Monika KACZMAREK - 00:17.53
  2. Aleksandra HORNIK - 00:19.28
  3. Michalina WALCZAK-PECYNA - 00:20.04
  4. Agata WALCZAK - 00:20.35
  5. Karolina GIŻYŃSKA - 00:20.59
  6. Małgorzata ZABADEUSZ - 00:21.05

pomiar czasu: Pro Timer

06 stycznia 2017 w ramach Bieg Króli - Jamneński Tour Biegowy odbył się bieg na 7.5 km.
Bieg ukończyło 293 zawodników, 94 pań i 199 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz WITKOWSKI - 00:24:10
  2. Paweł BEDNARZ - 00:24:14
  3. Piotr GAWRON - 00:25:20
  4. Cezary FAMULSKI - 00:26:01
  5. Kamil ORZECHOWSKI - 00:26:04
  6. Kryspin GARSKI - 00:26:24

Kobiety

  1. Martyna DZIWISIŃSKA - 00:30:51
  2. Agnieszka PASIEKA - 00:31:09
  3. Martyna CHODOR - 00:31:21
  4. Julia SZUBERT - 00:31:39
  5. Anka KONIECZNA - 00:32:04
  6. Monika NIECKARZ - 00:32:31

pomiar czasu: B4Sport

06 stycznia 2017 w ramach Bieg Trzech Króli odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 61 pań i 63 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz KACZMAREK - 00:19:58
  2. Martin POZNAŃSKI - 00:20:16
  3. Piotr WZIĘCH - 00:20:27
  4. Tomasz KOEBSCH - 00:20:57
  5. Robert GALICKI - 00:20:57
  6. Kacper MAŁECKI - 00:21:46

Kobiety

  1. Magdalena JAŁOWSKA - 00:23:52
  2. Marika MENDERA - 00:24:45
  3. Katarzyna ŁUCYK - 00:24:48
  4. Monika LEHMANN - 00:25:09
  5. Antonia SIKORA - 00:25:10
  6. Lucyna PAUSZEK-SUBSTYK - 00:26:28

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

06 stycznia 2017 w ramach II Bieg Trzech Króli odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 188 zawodników, 44 pań i 144 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jakub MUSIAŁ - 00:34.49
  2. Roman KŁOSOWSKI - 00:35.33
  3. Błażej PAWLAK - 00:36.36
  4. Jacek KARBOWIAK - 00:37.22
  5. Jerzy URBAŃCZYK - 00:37.26
  6. Dariusz BĄK - 00:38.15

Kobiety

  1. Magdalena PRZESŁAWSKA42 - 00:45.46
  2. Agnieszka CZERNIAK - 00:46.06
  3. Monika POKŁADECKA - 00:46.38
  4. Sylwia ROSZAK-SURKÓW - 00:47.36
  5. Arleta ROGALINSKA - 00:48.43
  6. Dorota LEWANDOWSKA - 00:48.53

pomiar czasu: Time 4 Run

06 stycznia 2017 w ramach I Bieg Trzech Króli odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 212 zawodników, 39 pań i 173 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Karol GRABOWSKI - 00:34:50
  2. Zbigniew KALINOWSKI - 00:35:22
  3. Rafał FORMICKI - 00:35:48
  4. Dominik KLIMEK - 00:38:31
  5. Aleksander ZIĘBA - 00:39:19
  6. Piotr NOWAK - 00:39:33

Kobiety

  1. Mariola SOJDA - 00:40:09
  2. Agnieszka KUZYK - 00:41:02
  3. Ewa BRYCH-PAJĄK - 00:44:00
  4. Justyna ADAMUS-KOWALSKA - 00:45:41
  5. Tamara KOCZUR - 00:46:00
  6. Magdalena WŁODARCZYK - 00:46:20

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

04 stycznia 2017 w ramach XXIII Bieg do Herbacianego Domku odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 29 zawodników, 29 pań i 0 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

01 stycznia 2017 w ramach III Bieg Noworoczny odbył się bieg na 5.4 km.
Bieg ukończyło 440 zawodników, 199 pań i 241 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz DEMBOWSKI - 00:17.20
  2. Dominik GOSK - 00:18.21
  3. Tomasz ROSZKOWSKI - 00:19.06
  4. Patryk KOŚCIELSKI - 00:19.11
  5. Robert MICHALSKI - 00:20.11
  6. Marcin KARPIŃSKI - 00:20.14

Kobiety

  1. Diana DAWIDZIUK - 00:19.43
  2. Agnieszka ŁĘCKA - 00:20.41
  3. Elena SAFONOVA - 00:21.37
  4. Magdalena DOBAJ - ZEREK - 00:22.21
  5. Marta JASTRZĘBSKA-MAJAK - 00:22.24
  6. Weronika KLINGER - 00:22.37

01 stycznia 2017 w ramach Szczeciński Bieg Noworoczny odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 414 zawodników, 153 pań i 261 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł PANKRATOW - 00:15.55
  2. Bartosz NOWICKI - 00:16.33
  3. Dawid NOWACZYK - 00:17.00
  4. Daniel ADAMSKI - 00:17.14
  5. Arkadiusz MINKO - 00:17.14
  6. Tomasz DZIJAK - 00:17.16

Kobiety

  1. Natalia GULCZYŃSKA - 00:19.29
  2. Nikolina SZURGOCIŃSKA - 00:19.51
  3. Joanna WOŹNIAK - 00:19.59
  4. Wioletta MURAWSKA - 00:21.33
  5. Ada SKRZYPCZAK - 00:21.40
  6. Ewa ŻUROWSKA - 00:21.54

pomiar czasu: Domtel Sport

01 stycznia 2017 w ramach Nowy Rok na Sportowo-Noworoczna Piątka odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 75 zawodników, 20 pań i 55 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek JAROSZUK - 00:17.34
  2. Jacek CHRUŚCIEL - 00:18.16
  3. Michał BŁĘDOWSKI - 00:19.17
  4. Rafał PAJDOSZ - 00:19.23
  5. Dominik GREGER - 00:19.43
  6. Dawid SKRABURSKI - 00:20.05

Kobiety

  1. Paulina PRUGAR - 00:20.15
  2. Katarzyna PAJDOSZ - 00:20.53
  3. Julia SZPURA - 00:24.55
  4. Magdalena MANDZIUK - 00:25.44
  5. Małgorzata MAKOSZ - 00:25.47
  6. Anna LASZUK - 00:26.11

pomiar czasu: Time 2 Go

01 stycznia 2017 w ramach II Zakopiański Bieg Noworoczny odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 63 zawodników, 28 pań i 35 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Patryk RYDZIŃSKI - 00:19.16
  2. Jacek DUDEK - 00:20.59
  3. Wojciech SUŁEK - 00:21.09
  4. Adam WINIARSKI - 00:21.18
  5. Franciszek FATLA - 00:21.32
  6. Dariusz ŚLAGA - 00:21.52

Kobiety

  1. Justyna KOSTRZEWSKA - 00:24.31
  2. Marzena MUSIAŁ - 00:24.49
  3. Justyna BOCZKOWSKA - 00:26.15
  4. Marcelina GĄSIENICA-ROJ - 00:26.27
  5. Dorota CZYŻYCKA-KUŹNIAR - 00:26.34
  6. Anna GĄSIENICA-ROJ - 00:26.41

01 stycznia 2017 w ramach Bieg Noworoczny odbył się bieg na 7 km.
Bieg ukończyło 145 zawodników, 0 pań i 145 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek CHOŁOTA - 00:28.45
  2. Michał ZIELSDORF - 00:29.02
  3. Karol MACIĄG - 00:29.15
  4. Sławomir MATYSIAK - 00:29.43
  5. Sławomir KASPRZAK - 00:30.21
  6. Piotr JUDKOWIAK - 00:30.44

pomiar czasu: Maratończyk Pomar Czasu

01 stycznia 2017 w ramach II Noworoczny Bieg Tura odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 83 zawodników, 83 pań i 0 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

pomiar czasu: Elektroniczne Zapisy Pl

31 grudnia 2016 w ramach XXXIII Międzynarodowy Bieg Sylwestrowy im. Ryszarda Burgiela odbył się bieg na 10.8 km.
Bieg ukończyło 438 zawodników, 108 pań i 330 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof HADAS - 00:35.29
  2. Szymon BYTNIEWSKI - 00:37.23
  3. Paweł BAJRAN - 00:38.27
  4. Błażej WYTWER - 00:38.47
  5. Bartosz MAJORCZYK - 00:41.36
  6. Marek SKĄPSKI - 00:42.03

Kobiety

  1. Małgorzata KOŁACKA - 00:42.17
  2. Dorota PRZYBYSZ - 00:43.13
  3. Alicia DIAGO - 00:44.40
  4. Jolanta JEŻ - 00:46.29
  5. Patrycja KOŁECKA - 00:47.18
  6. Iwona ZYDORCZAK - 00:47.57

31 grudnia 2016 w ramach XXXIII Międzynarodowy Bieg Sylwestrowy im. Ryszarda Burgiela odbył się bieg na 5.4 km.
Bieg ukończyło 337 zawodników, 159 pań i 178 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Roch GOSZCZYŃSKI - 00:18.30
  2. Radosław PLUCIŃSKI - 00:18.35
  3. Adam GROBELNY - 00:18.40
  4. Klaudiusz WALASZCZYK - 00:18.45
  5. Sebastian BERESZYŃSKI - 00:18.53
  6. Hubert BORWIŃSKI - 00:19.03

Kobiety

  1. Agnieszka STACHOWIAK - 00:20.18
  2. Dominika KŁODA - 00:23.03
  3. Agnieszka ŚLEBIODA - 00:23.49
  4. Lucyna PAUSZEK-SUBSTYK - 00:24.02
  5. Ewa MAJCHRZAK - 00:24.17
  6. Krystyna GRZEŚ - 00:24.21

31 grudnia 2016 w ramach 13. Krakowski Bieg Sylwestrowy odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 936 zawodników, 483 pań i 453 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam CZERWIŃSKI - 00:15.25
  2. Mateusz WYSZOMIRSKI - 00:15.29
  3. Damian POŁEĆ - 00:15.52
  4. Szymon ZIĘBA - 00:16.13
  5. Kornel MACH - 00:17.08
  6. Dominik GURDEK - 00:17.17

Kobiety

  1. Katarzyna BRONIATOWSKA - 00:16.00
  2. Karolina GIZA - 00:17.21
  3. Sandra MICHALAK - 00:18.08
  4. Agnieszka CADER - 00:18.18
  5. Julia KUDLIŃSKA - 00:19.54
  6. Angelika STĘPIEŃ - 00:20.11

31 grudnia 2016 w ramach 13. Krakowski Bieg Sylwestrowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 1033 zawodników, 1032 pań i 1 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrii MURAN - 00:40.31

Kobiety

  1. Maciej LUBIENIECKI - 00:33.53
  2. Roman PRZYBYLSKI - 00:33.56
  3. Andrzej LACHOWSKI - 00:34.07
  4. Paweł NAWROT - 00:34.08
  5. James KEVAN - 00:34.28
  6. Łukasz KAPŁON - 00:34.55

31 grudnia 2016 w ramach XL Bieg Sylwestrowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 121 zawodników, 20 pań i 101 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin ZAGÓRNY - 00:32.45
  2. Rafał MISJAN - 00:34.24
  3. Tomasz SOMMER - 00:34.50
  4. Sławomir NASKRĘT - 00:35.56
  5. Patryk SOPATA - 00:36.57
  6. Karol HELAK - 00:37.06

Kobiety

  1. Patrycja TALAR - 00:39.03
  2. Malwina DYMEK - 00:39.27
  3. Karolina CHABROS - 00:39.57
  4. Agnieszka GOLAK - 00:41.26
  5. Katarzyna KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK - 00:41.32
  6. Agnieszka HABER - 00:41.38

31 grudnia 2016 w ramach 32. Uliczny Bieg Sylwestrowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 1502 zawodników, 358 pań i 1144 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Norbert PIEKIELNY - 00:31.36
  2. Wojciech KOWALSKI - 00:31.58
  3. Bartłomiej STAJNIAK - 00:32.12
  4. Marek SZEWCZYK - 00:32.25
  5. Paweł MATNER - 00:32.49
  6. Jacek SOBAS - 00:33.07

Kobiety

  1. Agnieszka JERZYK - 00:34.58
  2. Anna WIĘCEK - 00:39.53
  3. Justyna OLEJNICZAK - 00:40.09
  4. Katarzyna CHRYCZYK - 00:40.39
  5. Barbara SOBCZYK - 00:40.41
  6. Karolina OBSTÓJ - 00:41.27

31 grudnia 2016 w ramach X Bieg Sylwestrowy im.Łucjana Różańskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 684 zawodników, 208 pań i 476 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek KOWALSKI - 00:30.26
  2. Andrzej ROGIEWICZ - 00:31.16
  3. Bartosz KOTŁOWSKI - 00:32.31
  4. Bartosz PAWLAK - 00:32.45
  5. Wiktor WITKOWSKI - 00:33.06
  6. Mateusz WITKOWSKI - 00:33.20

Kobiety

  1. Dominika NOWAKOWSKA - 00:35.42
  2. Marta SZENK - 00:37.37
  3. Patrycja WŁODARCZYK - 00:38.04
  4. Sylwia NAWROCLA - 00:41.17
  5. Aleksandra GRABIAS - 00:41.52
  6. Agnieszka DUDEK - 00:42.56

pomiar czasu: B4SPORT

31 grudnia 2016 w ramach XXVI Gorlicki Bieg Sylwestrowy odbył się bieg na 5.1 km.
Bieg ukończyło 267 zawodników, 101 pań i 166 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin CIEPŁAK - 00:15.01
  2. Dmytro DIDOUDIUC - 00:15.05
  3. Patryk MARMON - 00:15.35
  4. Marcin KULIGA - 00:15.35
  5. Tomasz POCIECHA - 00:15.51
  6. Dariusz JAMRO - 00:16.56

Kobiety

  1. Olesia DIDOVODIUK - 00:17.10
  2. Katarzyna ALBRYCHT - 00:17.12
  3. Marina NEMCHENKO - 00:17.24
  4. Anna WÓJCIK - 00:18.10
  5. Marta PRAJZNER - 00:18.14
  6. Agnieszka CHORZĘPA - 00:19.37

pomiar czasu: JKR OSTRWSKI

27 grudnia 2016 w ramach Bieg Powstania Wielkopolskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 895 zawodników, 230 pań i 665 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin KĘSY - 00:33.35
  2. Jakub MUSIAŁ - 00:35.02
  3. Mirosław MASTYK - 00:37.17
  4. Paweł REZULAK - 00:37.23
  5. Kamil SÓJKA - 00:37.22
  6. Wojciech PAJOR - 00:38.00

Kobiety

  1. Patrycja KOŁECKA - 00:43.22
  2. Magdalena JAŁOWSKA - 00:44.20
  3. Dominika KŁODA - 00:44.25
  4. Agata HAŁAS - 00:45.39
  5. Joanna PAWLIK - 00:45.46
  6. Katarzyna MIELNIK - 00:46.30

17 grudnia 2016 w ramach CITY TRAIL Wrocław odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 461 zawodników, 156 pań i 305 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dariusz BORATYŃSKI - 00:15.47
  2. Rafał MROWIŃSKI - 00:15.50
  3. Bartłomiej PRZEDWOJEWSKI - 00:15.57
  4. Jacek SOBAS - 00:16.01
  5. Filip PAPLA - 00:16.08
  6. Krzysztof JANIK - 00:16.14

Kobiety

  1. Dominika NAPIERAJ - 00:17.31
  2. Małgorzata ZIELEŃ - 00:19.08
  3. Anna PRZYJAZNA - 00:19.13
  4. Katarzyna BIERNACKA - 00:19.45
  5. Ewa SAMBORSKA-WCISŁO - 00:19.49
  6. Justyna GRZYWACZEWSKA - 00:19.50

17 grudnia 2016 w ramach parkrun Bydgoszcz odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 65 zawodników, 17 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz MRUK - 00:18.03
  2. Sylwester LEON - 00:18.49
  3. Mariusz DANIELEWSKI - 00:19.12
  4. Mateusz JAGODZIŃSKI - 00:19.26
  5. Przemysław ŚLUSARSKI - 00:19.51
  6. Przemysław WARSZAWSKI - 00:20.02

16 grudnia 2016 w ramach Biegiem dla Hospicjum Bursztynowa Przystań odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 49 zawodników, 18 pań i 31 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek RUCIŃSKI - 00:39.28
  2. Jacek PAWŁOWSKI - 00:39.45
  3. Marcin NEUFELD - 00:40.09
  4. Jacek PIETRZAK - 00:40.57
  5. Tomasz RUTKOWSKI - 00:41.17
  6. Tomasz CHYŁA - 00:42.30

Kobiety

  1. Karolina PAWEŁCZAK - 00:47.25
  2. Katarzyna ŚLIWIŃSKA - 00:50.37
  3. Liliana WINDORPSKA - 00:54.54
  4. Sylwia MORZUCH - 00:55.32
  5. Aleksandra DĄBROWSKA - 00:58.55
  6. Aleksandra MAŁEK - 00:58.56

15 grudnia 2016 w ramach ITMBWieczorem #71 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 6 zawodników, 3 pań i 3 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin KRYGIER - 00:17.49
  2. Andrii MURAN - 00:19.27
  3. Michał TARGOSZ - 00:20.34

Kobiety

  1. Magdalena NABIELEC - 00:18.52
  2. Joanna NABIELEC - 00:21.59
  3. Izabella MICHAŁOWSKA - 00:23.32

15 grudnia 2016 w ramach ITMBWieczorem #71 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 17 zawodników, 3 pań i 14 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Maciej LUBIENIECKI - 00:36.20
  2. Bogusław OPRYSZEK - 00:39.16
  3. Jerzy PODGÓRSKI - 00:40.17
  4. Przemysław MURAWSKI - 00:42.46
  5. Mateusz SZTANDUR - 00:43.04
  6. Tomasz NOWAK - 00:47.26

Kobiety

  1. Emilia STAŃKOWSKA - 00:44.57
  2. Ewelina KEMPA - 00:48.36
  3. Jadwiga TARKOWSKA - 00:52.58

14 grudnia 2016 w ramach XX Bieg do Herbacianego Domku odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 24 zawodników, 9 pań i 15 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Daniel MIKIELSKI - 00:36.09
  2. Michał ORZEŁ - 00:38.50
  3. Jacek DŁUGOSZ - 00:39.09
  4. Marcin PIETRASZEK - 00:41.50
  5. Łukasz KLAŚ - 00:44.00
  6. Sebastian KARPIŃSKI - 00:44.14

Kobiety

  1. Karolina KUNDYS - 00:46.47
  2. Agata BRUZI - 00:52.53
  3. Małgorzata GARGAS-MARUT - 00:52.58
  4. Monika TURCZYŃSKA - 00:53.56
  5. Mariola SIKORSKA - 00:53.56
  6. Grażyna MARCZAK - 00:54.35

13 grudnia 2016 w ramach ITMBWieczorem #70 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 71 zawodników, 8 pań i 63 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dariusz BORATYŃSKI - 00:15.47
  2. Rafał MROWIŃSKI - 00:15.50
  3. Bartłomiej PRZEDWOJEWSKI - 00:15.57
  4. Jacek SOBAS - 00:16.01
  5. Filip PAPLA - 00:16.08
  6. Krzysztof JANIK - 00:16.14

Kobiety

  1. Dominika NAPIERAJ - 00:17.31
  2. Małgorzata ZIELEŃ - 00:19.08
  3. Anna PRZYJAZNA - 00:19.13
  4. Katarzyna BIERNACKA - 00:19.45
  5. Ewa SAMBORSKA-WCISŁO - 00:19.49
  6. Justyna GRZYWACZEWSKA - 00:19.50

08 listopada 2016 w ramach ITMBWieczorem #63 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 30 zawodników, 7 pań i 23 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin KRYGIER - 00:17:47
  2. Mateusz SZTANDUR - 00:18:32
  3. Michał TARGOSZ - 00:19:25
  4. Piotr WAŚNIOWSKI - 00:19:26
  5. Mirosław URBAN - 00:20:01
  6. Paweł STRĘKOWSKI - 00:20:12

Kobiety

  1. Magdalena NABIELEC - 00:19:51
  2. Aneta SZUBA - 00:21:35
  3. Joanna NABIELEC - 00:21:44
  4. Dominika IZDEBSKA - 00:22:54
  5. Jadwiga TARKOWSKA - 00:25:33
  6. Edyta KOSIOROWSKA - 00:29:59

06 listopada 2016 w ramach 27. Ogólnopolskie Uliczne Biegi Niepodległości odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 30 zawodników, 11 pań i 19 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof POLAK - 00:17:23
  2. Piotr KAJDA - 00:17:29
  3. Jan BOCHNIAK - 00:18:44
  4. Krzysztof CYWKA - 00:19:39
  5. Damian GAJOWIAK - 00:19:53
  6. Piotr JEDZINIAK - 00:20:45

Kobiety

  1. Julita BUKALSKA - 00:23:01
  2. Patrycja SANDOMIERSKA - 00:24:05
  3. Barbara KOSOBUCKA - 00:24:09
  4. Katarzyna DOMAGAŁA - 00:25:51
  5. Jolanta ŻEBROWSKA - 00:26:01
  6. Monika GNIECIAK - 00:27:44

pomiar czasu: Pulsar Sport

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Nagrody

Brak nagród

07 maja 2017 w ramach III Drezdenecka Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 309 zawodników, 102 pań i 207 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KLAYBORD - 00:31:44
  2. Paweł TARASIUK - 00:32:49
  3. Karol KAZIKOWSKI - 00:33:56
  4. Jakub WAWRZYNIAK - 00:35:52
  5. Karol HELAK - 00:36:29
  6. Piotr MAJZLIK - 00:36:37

Kobiety

  1. Agnieszka WITCZAK FLAJSZER - 00:38:35
  2. Patrycja KOŁECKA - 00:42:07
  3. Emilia PERZ - 00:42:29
  4. Krystyna ŁUKASZEWICZ - 00:42:49
  5. Kamila KOWALCZYK - 00:44:02
  6. Agnieszka PODLECKA - 00:44:09

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 91 zawodników, 38 pań i 53 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz KOZŁOWSKI - 01:22:05
  2. Jędrzej JOSYPENKO - 01:22:35
  3. Gary BYRNE - 01:30:24
  4. Krzysztof GLAB - 01:33:02
  5. Krzysztof ŚLIWA - 01:34:12
  6. Henryk ŁEPECKI - 01:34:46

Kobiety

  1. Agata TAMBORSKA - 01:41:16
  2. Nina GRABOŚ - 01:47:40
  3. Anna DREJARZ-KACZMAREK - 01:51:11
  4. Angelika APANOWICZ - 01:52:43
  5. Monika STROBIN - 01:52:44
  6. Magdalena RACZYŃSKA - 01:55:17

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach V Bieg Wojciechowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 226 zawodników, 52 pań i 174 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam WAKULUK - 00:33:00
  2. Tomasz GRZYBOWSKI - 00:34:30
  3. Sylwester KUŚMIERZ - 00:35:15
  4. Arkadiusz SZCZOTKA - 00:36:16
  5. Dominik GOSK - 00:36:19
  6. Paweł MACHOWSKI - 00:36:24

Kobiety

  1. Diana DAWIDZIUK - 00:38:12
  2. Katarzyna WESOŁOWSKA - 00:42:37
  3. Monika GRABARCZYK - 00:43:24
  4. Agata ZIEMBICKA - 00:44:10
  5. Joanna RĘBIŚ - 00:44:42
  6. Anna GADOMSKA - 00:44:58

pomiar czasu: Czasomierzyk

07 maja 2017 w ramach II Bieg z zamkiem w tle odbył się bieg na 11 km.
Bieg ukończyło 172 zawodników, 57 pań i 115 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr HOLLY - 00:40:34
  2. Bartosz ZAJĄC - 00:40:36
  3. Krystian GRYCZUK - 00:41:00
  4. Paweł SADOWSKI - 00:41:20
  5. Bartłomiej WALOSZCZYK - 00:42:29
  6. Klaudiusz KOGUT - 00:43:05

Kobiety

  1. Jurczyk KINGA - 00:47:12
  2. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:47:35
  3. Justyna POMARAŃSKA - 00:48:48
  4. Anna ZACZYŃSKA - 00:49:38
  5. Paulina SZABRZYŃSKA - 00:50:01
  6. Ewa KROJCIG - 00:53:11

pomiar czasu: Feniks Timing

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 243 zawodników, 152 pań i 91 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Arkadiusz NOWAK - 00:39:21
  2. Grzegorz WARTAŁOWICZ - 00:41:51
  3. Jacek NOWOCIEŃ - 00:43:15
  4. Bogdan SNARSKI - 00:43:24
  5. Michał MĄCZEWSKI - 00:44:38
  6. Dariusz LISIAK - 00:45:07

Kobiety

  1. Weronika BRZUCHALSKA - 00:45:10
  2. Weronika ZIELIŃSKA - 00:46:04
  3. Marta JASTRZĘBSKA-MAJAK - 00:48:32
  4. Maja KASPERKIEWICZ - 00:50:11
  5. Karolina GAWROŃSKA - 00:50:42
  6. Aleksandra RZESZUTKO - 00:50:48

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach XXVIII Maraton Juranda odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 222 zawodników, 35 pań i 187 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł PIOTRASCHKE - 02:38:07
  2. Sławomir KALISKI - 02:44:27
  3. Przemysław KALIŃSKI - 02:47:54
  4. Krzysztof KRUKOWSKI - 02:52:37
  5. Rafał KOT - 02:58:09
  6. Dariusz WĘDROWSKI - 03:00:36

Kobiety

  1. Marta BARCEWICZ - 03:07:33
  2. Anna KOZIARSKA - 03:17:02
  3. Ewa LISEK - 03:19:19
  4. Renata GINSZT - 03:39:34
  5. Marta WÓDKIEWICZ - 03:45:13
  6. Gabriela GÓRSKA - 03:51:53

pomiar czasu: DomTel-Sport

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 368 zawodników, 251 pań i 117 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz GREGORCZYK - 00:19:09
  2. Daniel GIELO - 00:20:14
  3. Juliusz BORAWSKI - 00:20:32
  4. Andrew MOSSOP - 00:21:06
  5. Marcin BUKAŁA - 00:21:13
  6. Mateusz BARTODZIEJ - 00:21:17

Kobiety

  1. Julita DYBIKOWSKA - 00:19:03
  2. Beata MILEWSKA - 00:20:31
  3. Natalia GAŁĄZKA - 00:22:19
  4. Katarzyna PRZEŹDZIECKA - 00:23:05
  5. Julia ZIÓŁKOWSKA - 00:23:33
  6. Marysia LISIAK - 00:23:35

pomiar czasu: Datasport

06 maja 2017 w ramach Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 3819 zawodników, 1267 pań i 2552 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek KOWALSKI - 00:30:40
  2. Damian PIETERCZYK - 00:30:59
  3. Łukasz OSKIERKO - 00:31:18
  4. Sylwester KUSTER - 00:31:36
  5. Maciej KUBIAK - 00:31:48
  6. Robert SADOWSKI - 00:32:00

Kobiety

  1. Monika CZAPIEWSKA - 00:36:12
  2. Małgorzata SZCZERBIŃSKA - 00:36:21
  3. Katarzyna POBŁOCKA - 00:36:26
  4. Monika ROLBIECKA - 00:37:00
  5. Kamila POBŁOCKA-DOBROWOLSKA - 00:37:16
  6. Ewa HURYŃ - 00:37:53

pomiar czasu: STS Timing

06 maja 2017 w ramach 35 Bieg Kujawiaka Pamięci Napoleona Dzwonkowskiego i Wiesława Wesołowskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 199 zawodników, 45 pań i 154 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Roman ROMANENKO - 00:33:13
  2. Boniface WAMBUA NDUVA - 00:33:39
  3. Paweł OLEJNIK - 00:33:56
  4. Łukasz PARSZCZYŃSKI - 00:35:55
  5. Marcin RAKOCZY - 00:37:14
  6. Kamil PODOLSKI - 00:40:19

Kobiety

  1. Katarzyna KOWALSKA - 00:38:36
  2. Olesia SMOWCZENKO - 00:39:34
  3. Izabela PARSZCZYŃSKA - 00:41:06
  4. Marta SZENK - 00:42:53
  5. Anna NOWAKOWSKA - 00:45:04
  6. Aneta TURALSKA - 00:45:50

03 maja 2017 w ramach XXVII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności odbył się bieg na 9.2 km.
Bieg ukończyło 282 zawodników, 69 pań i 213 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 00:28:13
  2. Dawid KLEYBORD - 00:28:14
  3. Elmokhtar BENHARI - 00:29:09
  4. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:31:00
  5. Paweł MOSKAL - 00:31:26
  6. Radosław SADŁOS - 00:31:41

Kobiety

  1. Sara SZYMAŃSKA - 00:36:03
  2. Dorota PAWŁOWSKA - 00:36:18
  3. Małgorzata TUWALSKA - 00:36:34
  4. Anna Ć-KWAPISZEWSKA - 00:38:52
  5. Magdalena WOLF - 00:39:03
  6. Patrycja JAŻDŻEWSKA - 00:40:40

pomiar czasu: GOOD Time

03 maja 2017 w ramach X Bieg bez Granic odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 679 zawodników, 190 pań i 489 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:32:20
  2. Marcin CIEPŁAK - 00:32:48
  3. Szymon WASKIN - 00:33:04
  4. Kamil CZAPLA - 00:33:11
  5. Mateusz WOLNIK - 00:33:41
  6. Mateusz WŁOSTOWSKI - 00:34:22

Kobiety

  1. Michalina MENDECKA - 00:38:19
  2. Anna SZYJKA - 00:40:10
  3. Jadwiga DYBCZYŃSKA - 00:40:29
  4. Daria MENDECKA - 00:40:44
  5. Sylwia KUCZERA - 00:40:48
  6. Michalina JANOWSKA - 00:41:33

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Piaseczyńska Mila Konstytucyjna odbył się bieg na 1 mile.
Bieg ukończyło 169 zawodników, 63 pań i 106 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof WASIEWICZ - 00:04:09
  2. Piotr MIELEWCZYK - 00:04:09
  3. Andrzej WOJTCZAK - 00:04:11
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:04:17
  5. Paweł KOPACZEWSKI - 00:04:17
  6. Michał DĄBROWSKI - 00:04:22

Kobiety

  1. Aleksandra PŁOCIŃSKA - 00:04:52
  2. Oliwia MALMON - 00:04:52
  3. Natalia KOWALSKA - 00:05:18
  4. Anna STRUSKA-GĄTKOWSKA - 00:05:21
  5. Agata ZIEMBICKA - 00:05:50
  6. Aneta SOBIERAJ - 00:05:50

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 229 zawodników, 109 pań i 120 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Robert WILKOWIECKI - 00:16:45
  2. Sebastian TUBEK - 00:17:01
  3. Tomasz DANIELKIEWICZ - 00:17:36
  4. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:17:38
  5. Dawid BANAŚ - 00:17:41
  6. Rafał TOMOWIAK - 00:17:59

Kobiety

  1. Katarzyna WERNER - 00:20:04
  2. Monika WÓJCIK - 00:21:32
  3. Dagmara OWCZAREK - 00:21:42
  4. Magdalena ŁOWICKA - 00:21:45
  5. Katarzyna BUDZIEWSKA - 00:22:09
  6. Alicja BUĆKO - 00:22:12

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 355 zawodników, 93 pań i 262 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam PUTYRA - 00:33:22
  2. Paweł MATNER - 00:33:27
  3. Filip SMIEINSKI - 00:35:30
  4. Sławomir BIAŁOBRZESKI - 00:35:37
  5. Przemysław STEMPNIK - 00:37:22
  6. Wojciech DURCZYŃSKI - 00:37:47

Kobiety

  1. Małgorzata ZIELEŃ - 00:39:06
  2. Emilia ROGOZA - 00:40:15
  3. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:29
  4. Sonia ROZUMKIEWICZ - 00:42:22
  5. Zuzanna MAREK - 00:42:51
  6. Ewelina ŁOZOWSKA - 00:43:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach 27. Bieg Konstytucji 3 Maja z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 4142 zawodników, 1627 pań i 2515 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil JASTRZĘBSKI - 00:14:48
  2. Maciej BADUREK - 00:15:11
  3. Norbert PIEKIELNY - 00:15:15
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:15:24
  5. Sławomir PTAK - 00:15:34
  6. Michał BERNARDELLI - 00:15:34

Kobiety

  1. Iwona BERNARDELLI - 00:16:24
  2. Anna ŁAPIŃSKA - 00:17:39
  3. Alicia DIAGO - 00:18:50
  4. Monika KACZANOWSKA - 00:18:53
  5. Justyna KOSTRZEWSKA - 00:19:53
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:19:54

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach II Bieg Konstytucji 3 Maja – Międzyrzecz odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 135 zawodników, 50 pań i 85 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BELGRAU - 00:15:43
  2. Maciej GRABEK - 00:15:48
  3. Dominik KRYCA - 00:16:09
  4. Edwin KUSZCZYK - 00:17:15
  5. Cezary WALKOWSKI - 00:17:15
  6. Tomasz CHAWAWKO - 00:17:34

Kobiety

  1. Karolina BILAWA - 00:19:00
  2. Klaudia KOBYDECKA - 00:19:10
  3. Klaudia GREDKA - 00:20:21
  4. Kamila KOWALCZYK - 00:20:26
  5. Magdalena KIEWLUK - 00:21:03
  6. Agnieszka WOCH - 00:21:11

03 maja 2017 w ramach XXVI Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 347 zawodników, 53 pań i 294 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Boniface Wambua NDUVA - 01:11:13
  2. Maciej ŁUCYK - 01:13:57
  3. Yuriy BLAHODIR - 01:13:58
  4. Piotr HUMERSKI - 01:15:39
  5. Dariusz JANKOWSKI - 01:17:15
  6. Daniel BOSY - 01:18:00

Kobiety

  1. Julia DIAŁLOWA - 01:26:54
  2. Katarzyna BESZ-MALINOWSKA - 01:35:46
  3. Iwona MACIĄG - 01:36:37
  4. Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN - 01:37:23
  5. Magdalena PAKULSKA - 01:42:05
  6. Katarzyna ŻARNOWSKA - 01:42:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg Konstytucji 3 Maja odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 231 zawodników, 64 pań i 167 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz KACZOR - 00:14:58
  2. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:16:02
  3. Kolodumyk KNOMENKO - 00:16:36
  4. Krzysztof KRYGIER - 00:16:44
  5. Michał JAMIOŁ - 00:16:56
  6. Kuba GAŁASIEWICZ - 00:17:03

Kobiety

  1. Karolina WAŚNIEWSKA - 00:18:06
  2. Natalia KWIECIEN - 00:20:38
  3. Agnieszka MAŁYSEK - 00:21:10
  4. Ewelina PŁATOS - 00:21:36
  5. Maja DĘBSKA - 00:22:07
  6. Barbara KACZMARZYK - 00:22:19

pomiar czasu: Crono Chip

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 93 zawodników, 45 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Józef ZABIELSKI - 00:16:53
  2. Tomasz WASZCZUK - 00:17:24
  3. Kuba MURAWSKI - 00:17:35
  4. Sebastnian KUKASZEWSKI - 00:17:38
  5. Grzegorz BRAUN - 00:17:53
  6. Daniel POGORZELSKI - 00:17:58

Kobiety

  1. Nikola MURAWSKA - 00:21:08
  2. Ania KOMISACZYK - 00:21:57
  3. Zuzanna KAWCZYŃSKA - 00:24:09
  4. Karolina KIJANA - 00:24:24
  5. Jolanta SZYMAŃSKA - 00:24:32
  6. Dorota NOWAK - 00:25:07

pomiar czasu: Protiming24

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 146 zawodników, 49 pań i 97 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz JURGIEWICZ - 00:32:46
  2. Artur OLEJARZ - 00:33:17
  3. Piotr TOMCZYK - 00:33:18
  4. Zbigniew MURAWSKI - 00:33:59
  5. Mateusz RODEWALD - 00:34:26
  6. Dawid NOWACZYK - 00:34:34

Kobiety

  1. Paulina KOTFICA - 00:37:38
  2. Monika JACKIEWICZ - 00:38:17
  3. Paulina GRZEGÓRZEK - 00:38:21
  4. Wioletta MURAWSKA - 00:41:46
  5. Natalia ŚLUSARCZYK - 00:45:02
  6. Joanna GŁUSZYK - 00:45:19

pomiar czasu: Protiming24

02 maja 2017 w ramach V Bieg Flagi odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 677 zawodników, 168 pań i 509 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz KUJAWSKI - 00:31:49
  2. Łukasz ŚWIESIULSKI - 00:32:06
  3. Sebastian POLAK - 00:32:37
  4. Daniel DULSKI - 00:33:21
  5. Tomasz SZALA - 00:33:56
  6. Jarosław BŁASZCZYK - 00:34:02

Kobiety

  1. Maria CZEŚNIK - 00:37:07
  2. Monika CZAPIEWSKA - 00:37:59
  3. Aleksandra TORZ - 00:38:23
  4. Adrianna KALA - 00:40:54
  5. Anna SZEWCZYKOWSKA - 00:41:14
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:41:17

pomiar czasu: ENTRE Timing

02 maja 2017 w ramach XIII Półmaraton Węgorza odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 442 zawodników, 83 pań i 359 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 01:13:07
  2. Bogusław ANDRZEJUK - 01:13:32
  3. Piotr SZPIGIEL - 01:14:44
  4. Michał MAKOWSKI - 01:14:49
  5. Łukasz NESTROWICZ - 01:15:51
  6. Paweł MŁODZIKOWSKI - 01:16:13

Kobiety

  1. Anna GOSK - 01:22:57
  2. Marzena RANISZEWSKA - 01:31:15
  3. Sylwia BONDARA - 01:31:43
  4. Anna KOZIARSKA - 01:32:23
  5. Ewa RUSINOWICZ - 01:41:17
  6. Kamila ZALEWSKA - 01:41:22

pomiar czasu: DomTel-Sport

01 maja 2017 w ramach IV Bieg o Strzałę Widanta Resko 2017 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 250 zawodników, 72 pań i 178 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł OLIJNYK - 00:31:54
  2. Damian KABAT - 00:32:40
  3. Marcin ZAGÓRNY - 00:33:19
  4. Michał HULEWICZ - 00:33:31
  5. Norbert BORZĘCKI - 00:33:45
  6. Sylwester SZYMAŃSKI - 00:35:17

Kobiety

  1. Paulina KACZYŃSKA - 00:37:24
  2. Swietlana OLIJNYK - 00:38:59
  3. Monika ANDRZEJCZAK - 00:40:55
  4. Barbara POCHRANOWICZ - 00:41:46
  5. Magdalena WITKIEWICZ - 00:42:02
  6. Wioletta MURAWSKA - 00:42:31

pomiar czasu: Sport Time

01 maja 2017 w ramach IV Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 335 zawodników, 64 pań i 271 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil MAKOS - 00:32:21
  2. Sergii KROULAIDIS - 00:32:45
  3. Krzysztof WIŚNIOWSKI - 00:32:58
  4. Mateusz WOLNIK - 00:33:16
  5. Yuriy BLAHODIR - 00:33:18
  6. Mateusz GARCZAREK - 00:33:41

Kobiety

  1. Julia DIATLOWA - 00:39:13
  2. Olga KAZIMINOVA - 00:40:51
  3. Dominika DUCZMAL - 00:42:06
  4. Dorota USTIANOWSKA - 00:42:31
  5. Izabela WIERZCHOWSKA - 00:42:41
  6. Paulina WALCZAK - 00:42:39

pomiar czasu: Pulsar Sport

01 maja 2017 w ramach V Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 705 zawodników, 179 pań i 526 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz GIŻYŃSKI - 01:06:54
  2. Maciej GÓRNY - 01:16:45
  3. Mariusz ZIÓŁKOWSKI - 01:17:56
  4. Klaudiusz WALENDZIAK - 01:19:33
  5. Wojciech OLIŃSKI - 01:20:05
  6. Mariusz WOJDYŁO - 01:20:21

Kobiety

  1. Arleta MELOCH - 01:23:00
  2. Barbara BĄCZEK-MOTAŁA - 01:28:54
  3. Karolina GIŻYŃSKA - 01:32:12
  4. Julita ŻUKOTYŃSKA - 01:34:03
  5. Joanna DEPUTAT - 01:34:16
  6. Grażyna JASZCZERSKA - 01:36:47

pomiar czasu: Datasport

01 maja 2017 w ramach 35. Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 675 zawodników, 182 pań i 493 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:31:29
  2. Pavlo VERETSKYI - 00:31:31
  3. Sylwester KUSTER - 00:31:44
  4. Piotr DROBNIK - 00:32:29
  5. Andrzej NOWAK - 00:32:32
  6. Paweł MATNER - 00:33:52

Kobiety

  1. Olga OCHAL - 00:34:18
  2. Valentyna KILIARSKA - 00:36:48
  3. Ewa KUCHARSKA - 00:37:22
  4. Aleksandra JACHIMCZYK - 00:39:53
  5. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:37
  6. Anna RYGUULA - 00:41:05

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 24 pań i 100 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MYŚLAK - 01:17:46
  2. Marek KOWALCZYK - 01:20:08
  3. Mirosław GOLECKI - 01:21:18
  4. Piotr SZTOLCMAN - 01:23:00
  5. Marcin KLONOWSKI - 01:23:17
  6. Damian CHOJNICKI - 01:23:33

Kobiety

  1. Joanna BARTKOWSKA - 01:33:27
  2. Agnieszka ZAKRZEWICZ-PODLECKA - 01:39:13
  3. Beata JAROCKA - 01:44:28
  4. Aleksandra GALCZAK - 01:44:43
  5. Wioletta PALACZ - 01:45:14
  6. Elżbieta STAWARSKA - 01:46:06

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 75 zawodników, 27 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:34:28
  2. Andrzej JARANOWSKI - 00:35:20
  3. Marcin GÓRALSKI - 00:35:42
  4. Paweł ZIĘGIELEWSKI - 00:36:03
  5. Paweł DZIERLIŃSKI - 00:37:10
  6. Krzysztof RETECKI - 00:39:31

Kobiety

  1. Dorota PAWŁOWSKA - 00:41:33
  2. Dorota SZTUCKA - 00:48:16
  3. Monika ADAMCZYK - 00:49:13
  4. Adrianna STYKAŁA - 00:50:14
  5. Magdalena STYKAŁA - 00:50:14
  6. Monika HODUKIEWICZ - 00:51:28

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 14 pań i 110 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł KOSEK - 02:39:06
  2. Adam MANIAK - 02:53:07
  3. Łukasz DZIĄDZIAK - 02:56:23
  4. Tomasz JABŁOŃSKI - 03:03:06
  5. Jerzy STEC - 03:03:31
  6. Marek BEDNORZ - 03:06:54

Kobiety

  1. Anna ZACZYŃSKA - 03:27:13
  2. Ola ŻELAZOWSKA - 03:52:35
  3. Joanna BANACH - 03:55:10
  4. Ewa PASTUSZEŃKO - 03:56:43
  5. Jadwiga SOWIŃSKA - 04:00:32
  6. Magdalena BŁOCHOWIAK - 04:08:20

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 10.5 km.
Bieg ukończyło 267 zawodników, 104 pań i 163 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz SOBCZYK - 00:34:47
  2. Bartosz ROSKOSZ - 00:35:59
  3. Adam AMBROZIK - 00:36:17
  4. Leszek KONONOWICZ - 00:36:21
  5. Daniel DANIELECKI - 00:36:38
  6. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:36:44

Kobiety

  1. Anna WIĘCEK - 00:40:35
  2. Marzanna BARYŁA - 00:43:26
  3. Aneta KOSARZYCKA - 00:45:26
  4. Ewa ZENDWALEWICZ - 00:47:12
  5. Helena GAWRYLUK - 00:47:22
  6. Anna SALETA - 00:48:58

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów

  • Max96 ocenił 6. Bieg Wegański
    Ocena ogólna: 8
    Sceneria: 7
    Atmosfera: 8
    Wartość: 5
    Czy wystartujesz znowu: 8
    Szanse na życiówkę: 5
    Organizacja: 6
    Dla początkujących: 4

  • kasia.bezko@wp.pl ocenił I Bieg Cysterski
    Ocena ogólna: 8
    Sceneria: 8
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 1
    Organizacja: 8
    Dla początkujących: 3

    Super fajnie było za rok jestem

  • XXXXXX ocenił Bieg Zbója
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 10
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 10