Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów

Wyniki z zawodów biegowych

Data Zawody Miejsce Dystans Mężczyźni Kobiety Ukończyło
06/11
niedz
27. Ogólnopolskie Uliczne Biegi Niepodległości Puławy
lubelskie
10 km 00:30:35 00:37:12 75
(57 18)
?
06/11
niedz
VI Bieg Otwocki Otwock
mazowieckie
10 km 00:32:49 00:37:19 435
(294 141)
?
06/11
niedz
XXII Gniewkowski Bieg Uliczny im. Rodziny Milewskich Gniewkowo
kujawsko-pomorskie
10 km 00:31:39 00:36:27 317
(257 60)
?
06/11
niedz
I Zimowe Grand Prix Redy - bieg 2 Reda
pomorskie
5 km 00:17:34 00:21:51 280
(136 144)
?
06/11
niedz
12. Międzynarodowy Kościański Półmaraton im. H.Florkowskiego Kościan
wielkopolskie
21.1 km 01:03:19 01:13:57 1219
(953 266)
?
06/11
niedz
Szczycieński Bieg Niepodległości Szczytno
warmińsko-mazurskie
5.2 km 00:17:10 00:18:09 347
(216 131)
?
06/11
niedz
Chodzimy, biegamy, Kasi pomagamy Szczecin
zachodniopomorskie
6 km 00:22:30 00:27:39 191
(92 99)
?
06/11
niedz
CITY TRAIL Warszawa Warszawa
mazowieckie
5 km 00:15:47 00:17:26 736
(455 281)
?
06/11
niedz
II Bieg Wolności i Solidarności Ostrów Mazowiecka
mazowieckie
21.1 km 01:12:24 01:18:52 91
(75 16)
?
06/11
niedz
10. Wodzisławski Półmaraton Wodzisław Śląski
śląskie
21.1 km 01:11:16 01:20:33 238
(200 38)
?
06/11
niedz
Tarnowska Dyszka Tarnów
małopolskie
10 km 00:33:09 00:38:22 753
(538 215)
?
05/11
sob
II Bieg Niepodległości "Nowosarzyńska Jedenastka" Nowa Sarzyna
podkarpackie
11 km 00:36:45 00:44:47 191
(132 59)
?
05/11
sob
Rogoziński Półmaraton Przemysła II Rogoźno
wielkopolskie
21.1 km 01:14:22 01:24:56 424
(319 105)
?
05/11
sob
XXVI Uliczny Bieg Sambora Tczew
pomorskie
10 km 00:30:21 00:36:34 399
(328 71)
?
05/11
sob
I Półmaraton Przemytnika Aleksandrów Kujawski
kujawsko-pomorskie
21.1 km 01:29:25 01:39:49 136
(92 44)
?
05/11
sob
XI Bieg Sokoli – Niepodległościowy Sanok
podkarpackie
5 km 00:14:55 00:17:22 87
(71 16)
?
05/11
sob
Park Tour edycja III Wejherowo
pomorskie
5 km 00:17:48 00:22:10 78
(45 33)
?
05/11
sob
Bieg Wiewiórki - etap 9 Ruda Śląska
śląskie
4 km 00:18:00 00:23:59 93
(56 37)
?
05/11
sob
Bieg Wiewiórki - etap 9 Ruda Śląska
śląskie
8 km 00:35:18 00:40:46 81
(45 36)
?
05/11
sob
Bieg Wiewiórki - etap 9 Ruda Śląska
śląskie
12 km 00:53:47 01:01:30 44
(30 14)
?
05/11
sob
Bieg Wiewiórki - etap 9 Ruda Śląska
śląskie
16 km 01:03:45 01:12:45 81
(70 11)
?
05/11
sob
CITY TRAIL Lublin Lublin
lubelskie
5 km 00:16:20 00:19:09 426
(307 119)
?
05/11
sob
IV BiegamBoLubię Bez Granic Gubin-Guben Gubin
lubuskie
10 km 00:32:32 00:36:36 353
(244 109)
?
05/11
sob
2 RST Półmaraton Świdnicki Świdnica
dolnośląskie
21.1 km 01:03:37 01:16:39 1152
(887 265)
?
05/11
sob
Leśnicka Piątka Leśnica k. Kędzerzyna-Koźle
opolskie
5 km 00:18:41 00:23:49 97
(65 32)
?
05/11
sob
III Grand Prix Trzemeszna - Bieg 1 Gołąbki k.Trzemeszna
wielkopolskie
10 km 00:37:01 00:45:36 86
(61 25)
?
05/11
sob
Jarosławska Piona #120 Jarosław
podkarpackie
5 km 00:23:11 00:26:41 4
(3 1)
?
04/11
pt
VI Bieg Szwoleżera Leźnica Wielka
łódzkie
8.8 km 00:31:35 00:38:27 179
(178 1)
?
03/11
czw
Czwartkowy Bieg Śledzia Gdynia
pomorskie
10 km 00:40:07 00:42:41 35
(27 8)
?
03/11
czw
ITMBWieczorem #62 Kraków
małopolskie
5 km 00:18:15 00:19:40 13
(8 5)
?
03/11
czw
ITMBWieczorem #62 Kraków
małopolskie
10 km 00:39:10 00:48:32 17
(15 2)
?
30/10
niedz
IV Bieg Budkowicki Stare Budkowice
opolskie
5 km 00:16:08 00:19:08 67
(48 19)
?
30/10
niedz
5. Serocka Dycha o Puchar Burmistrza Serock
mazowieckie
10 km 00:32:10 00:38:37 234
(173 61)
?
30/10
niedz
56 Biegi Ulicami Sieradza Sieradz
łódzkie
10 km 00:31:49 00:38:59 448
(344 104)
?
30/10
niedz
5. Serocka Dycha o Puchar Burmistrza Serock
mazowieckie
5 km 00:17:42 00:19:27 79
(54 25)
?
30/10
niedz
IV MosirGutwinRun 2016 - 6. runda (FINAŁ) Ostrowiec Świętokrzyski
świętokrzyskie
10 km 00:36:32 00:43:49 69
(57 12)
?
30/10
niedz
CITY TRAIL Łódź Łódź
łódzkie
5 km 00:16:17 00:18:34 472
(297 175)
?
30/10
niedz
5. Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły Małe Walichnowy
pomorskie
21.1 km 01:10:50 01:27:05 379
(312 67)
?
30/10
niedz
HalloweenRun Toruń
kujawsko-pomorskie
5 km 00:18:50 00:23:36 62
(44 18)
?
30/10
niedz
IV MosirGutwinRun 2016 - 6. runda (FINAŁ) Ostrowiec Świętokrzyski
świętokrzyskie
5 km 00:17:59 00:20:08 74
(48 26)
?
30/10
niedz
IV Edycja Prusice Biegają etap 10 Prusice
dolnośląskie
5 km 00:17:52 00:21:36 68
(49 19)
?
30/10
niedz
Nocna Ściema 2016 Koszalin
zachodniopomorskie
21.1 km 01:12:26 01:26:19 772
(541 231)
?
30/10
niedz
Nocna Ściema 2016 Koszalin
zachodniopomorskie
42.2 km 02:32:51 03:04:19 174
(146 28)
?
29/10
sob
3 Bieg o Gorącą Dynię Zwoleń
mazowieckie
5 km 00:15:29 00:18:14 272
(174 98)
?
29/10
sob
I Nocny Bieg po Lotnisku w Białej Podlaskiej Biała Podlaska
lubelskie
10 km 00:35:45 00:43:22 153
(120 33)
?
29/10
sob
I Nocny Bieg po Lotnisku w Białej Podlaskiej Biała Podlaska
lubelskie
5 km 00:16:08 00:19:56 132
(83 49)
?
29/10
sob
II Siemianowickie Nocne Marki Siemianowice Śląskie
śląskie
5 km 00:16:22 00:20:37 327
(148 179)
?
29/10
sob
II Siemianowickie Nocne Marki Siemianowice Śląskie
śląskie
9 km 00:31:58 00:38:07 189
(114 75)
?
29/10
sob
CITY TRAIL Olsztyn Olsztyn
warmińsko-mazurskie
5 km 00:16:38 00:17:55 422
(277 145)
?
29/10
sob
VII Bieg św. Huberta Tuchola
kujawsko-pomorskie
15 km 00:46:24 00:57:33 384
(300 84)
?

06 listopada 2016 w ramach 27. Ogólnopolskie Uliczne Biegi Niepodległości odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 75 zawodników, 18 pań i 57 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:30:35
  2. Sergii OKSENIUK - 00:30:50
  3. Sylwester LEPIARZ - 00:31:22
  4. Adam WAKULUK - 00:31:57
  5. Oleksandr HOLOVNICKIY - 00:33:28
  6. Tomasz ORMAN - 00:36:54

Kobiety

  1. Katerina KARMANENKO - 00:37:12
  2. Oksana RAYTA - 00:37:18
  3. Kinga KACUGA - 00:39:06
  4. Justyna ŚLIWIAK - 00:40:16
  5. Lilianna JAWORSKA - 00:44:49
  6. Sylwia SOBIESZEK - 00:45:56

pomiar czasu: Pulsar Sport

06 listopada 2016 w ramach VI Bieg Otwocki odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 435 zawodników, 141 pań i 294 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dmutro DUDOVODIUK - 00:32:49
  2. Pawel OLIJNYK - 00:33:04
  3. Hryhorii KHOMYCH - 00:36:21
  4. Krzysztof LISAK - 00:37:17
  5. Wojciech SKORY - 00:38:13
  6. Arkadiusz SZELĄG - 00:38:38

Kobiety

  1. Ewa JAGIELSKA - 00:37:19
  2. Volha KRAUTSOVA - 00:37:33
  3. Swietlana OLIJNYK - 00:40:39
  4. Agnieszka WÓJCIK - 00:41:38
  5. Anna STRUSKA-GĄTKOWSKA - 00:43:48
  6. Anna GÓRNICKA-ANTONOWICZ - 00:47:07

pomiar czasu: Chronotex

06 listopada 2016 w ramach XXII Gniewkowski Bieg Uliczny im. Rodziny Milewskich odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 317 zawodników, 60 pań i 257 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artem KAZBAN - 00:31:39
  2. Łukasz WIRKUS - 00:32:25
  3. Kamil NARTOWSKI - 00:32:27
  4. Kamil POCZWARDOWSKI - 00:33:21
  5. Damian KŁOPOTEK - 00:33:37
  6. Bartosz WILIGALSKI - 00:33:58

Kobiety

  1. Marta SZENK - 00:36:27
  2. Andżelika DZIĘGIEL - 00:37:00
  3. Anna ARSENIUK - 00:37:50
  4. Krystyna KUTA - 00:39:02
  5. Marzena RANISZEWSKA - 00:39:06
  6. Anna BLACHOWSKA - 00:40:55

pomiar czasu: STS-Timing

06 listopada 2016 w ramach I Zimowe Grand Prix Redy - bieg 2 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 280 zawodników, 144 pań i 136 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Maciej KUBIAK - 00:17:34
  2. Daniel CHUCHAŁA - 00:18:37
  3. Łukasz BOBRUCKI - 00:19:32
  4. Michał ZAJK - 00:19:45
  5. Mariusz KOTARSKI - 00:20:20
  6. Grzegorz GORCZYCKI - 00:20:37

Kobiety

  1. Bożena MACIJEWSKA - 00:21:51
  2. Martyna NIKEL - 00:22:56
  3. Katarzyna KONKEL - 00:23:07
  4. Paula KOROWAJ - 00:23:45
  5. Lidia KOŁODZIEJCZYK - 00:23:55
  6. Magdalena GAŃSKA - 00:24:17

pomiar czasu: GOOD Time

06 listopada 2016 w ramach 12. Międzynarodowy Kościański Półmaraton im. H.Florkowskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 1219 zawodników, 266 pań i 953 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kimaiyo Hilary KIPTUMI - 01:03:19
  2. Robert Wambua MBITHI - 01:03:32
  3. Mykola IVKHYMCUK - 01:04:29
  4. Nduva Bonifacy WAMBUA - 01:04:36
  5. Henry KEMBOI - 01:04:50
  6. Rop Abel KIBET - 01:07:51

Kobiety

  1. Barsosio Stellah JPENGETICH - 01:13:57
  2. Moraa Oigo CHRISTINE - 01:14:58
  3. Agnes CHEBERT - 01:15:14
  4. Monika VILCINSKAITE - 01:15:40
  5. Valentyna KILIARSKA - 01:16:16
  6. Katsiaryna PTASHUK - 01:20:06

pomiar czasu: STS-Timing

06 listopada 2016 w ramach Szczycieński Bieg Niepodległości odbył się bieg na 5.2 km.
Bieg ukończyło 347 zawodników, 131 pań i 216 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł PSZCZÓŁKOWSKI - 00:17:10
  2. Paweł GRYGO - 00:17:16
  3. Marcin SPUSTEK - 00:17:23
  4. Tomasz FILIPOWICZ - 00:17:43
  5. Przemysław DĄBKOWSKI - 00:17:46
  6. Marcin BRYNDA - 00:17:49

Kobiety

  1. Aleksandra LISOWSKA - 00:18:09
  2. Anna GOSK - 00:18:34
  3. Mariola SUDZIŃSKA - 00:19:23
  4. Monika JACYSZYN - 00:20:10
  5. Emilia WOŁYNIEC - 00:21:54
  6. Alicja PIETRUCZUK - 00:21:56

pomiar czasu: Super Czas

06 listopada 2016 w ramach Chodzimy, biegamy, Kasi pomagamy odbył się bieg na 6 km.
Bieg ukończyło 191 zawodników, 99 pań i 92 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof SAWICKI - 00:22:30
  2. Arkadiusz MINKO - 00:24:38
  3. Tomasz ŁUŻYŃSKI - 00:24:58
  4. Michał SIECZKOWSKI - 00:25:17
  5. Piotr BZDRĘGA - 00:25:34
  6. Kacper JANAS - 00:26:21

Kobiety

  1. Nikolina SZURGOCIŃŚKA - 00:27:39
  2. Paulina GRZEGÓRZEK - 00:31:24
  3. Gabriela MIKULSKA - 00:31:27
  4. Agnieszka KLIMAS - 00:31:46
  5. Klaudia ZIÓŁKOWSKA - 00:33:11
  6. Sandra JAROSŁAWSKA - 00:33:48

pomiar czasu: Sport Time

06 listopada 2016 w ramach CITY TRAIL Warszawa odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 736 zawodników, 281 pań i 455 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MIELEWCZYK - 00:15:47
  2. Mikołaj RACZYŃSKI - 00:15:57
  3. Marcin NAGÓREK - 00:16:10
  4. Filip BABIK - 00:16:18
  5. Robert ZAJĄC - 00:16:34
  6. Piotr PODSTAWKA - 00:16:45

Kobiety

  1. Angelika MACH - 00:17:26
  2. Izabela PARSZCZYŃSKA - 00:18:06
  3. Edyta RYBACKA - 00:18:23
  4. Joanna RYBACKA - 00:19:15
  5. Martyna WIŚNIEWSKA - 00:19:19
  6. Agnieszka KOWALCZYK - 00:19:24

06 listopada 2016 w ramach II Bieg Wolności i Solidarności odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 91 zawodników, 16 pań i 75 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Przemysław DĄBROWSKI - 01:12:24
  2. Tomasz SZYMANSKI - 01:13:06
  3. Dariusz WIECZOREK - 01:13:52
  4. Michal WENDLAND - 01:15:11
  5. Petras PRANCKUNAS - 01:18:40
  6. Krzysztof KRUKOWSKI - 01:19:58

Kobiety

  1. Anna SZYSZKA - 01:18:52
  2. Beata LUPA - 01:20:43
  3. Paulina ŁAPIŃSKA - 01:35:44
  4. Michalina SWATOWSKA - 01:37:16
  5. Karolina KUNDYS - 01:37:56
  6. Olga MALIK - 01:41:49

pomiar czasu: ChipTiming

06 listopada 2016 w ramach 10. Wodzisławski Półmaraton odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 238 zawodników, 38 pań i 200 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Timashov VOLODYMIR - 01:11:16
  2. Dmitro POZEWILOW - 01:11:25
  3. Aleksander ŁABZIUK - 01:11:38
  4. Marcin CIEPŁAK - 01:11:56
  5. Kamil CZAPLA - 01:12:44
  6. Sergii KROVLADIS - 01:14:56

Kobiety

  1. Ewa KUCHARSKA - 01:20:33
  2. Wira OWCZARUK - 01:23:33
  3. Olena KYTYCIA - 01:24:03
  4. Anna SKALSKA - 01:29:53
  5. Małgorzata RENCZ - 01:37:42
  6. Magdalena PATAS - 01:38:38

pomiar czasu: Personal Best Ewa Górnik

06 listopada 2016 w ramach Tarnowska Dyszka odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 753 zawodników, 215 pań i 538 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał GÓRKIEWICZ - 00:33:09
  2. Maciej LUBIENIECKI - 00:33:19
  3. Mateusz BZDYL - 00:33:28
  4. Grzegorz CZYŻ - 00:34:08
  5. Jakub PIECH - 00:34:36
  6. Michał SEDLAK - 00:34:45

Kobiety

  1. Marta PRAJZNER - 00:38:22
  2. Magdalena NABIELEC - 00:39:26
  3. Katarzyna KMIEĆ - 00:40:18
  4. Justyna WOŹNIAK - 00:40:34
  5. Karolina KISZKA - 00:40:53
  6. Katarzyna SZEPIENIEC - 00:41:33

pomiar czasu: JKR Ostrowski

05 listopada 2016 w ramach II Bieg Niepodległości "Nowosarzyńska Jedenastka" odbył się bieg na 11 km.
Bieg ukończyło 191 zawodników, 59 pań i 132 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bogdan DZIUBA - 00:36:45
  2. Paweł SMĘDOWSKI - 00:37:03
  3. Arkadiusz JANICKI - 00:38:30
  4. Mateusz BANAŚ - 00:41:31
  5. Tomasz WÓJCIK - 00:41:39
  6. Maciej KIPER - 00:41:47

Kobiety

  1. Paulina WYWŁOKA - 00:44:47
  2. Małgorzata SIEMBIDA - 00:45:18
  3. Barbara ŁUCZAK-POKÓJ - 00:48:20
  4. Marta JOP - 00:49:59
  5. Katarzyna KOKOSZKA - 00:50:46
  6. Ewelina KIEŁBOŃ - 00:51:21

pomiar czasu: JKR Ostrowski

05 listopada 2016 w ramach Rogoziński Półmaraton Przemysła II odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 424 zawodników, 105 pań i 319 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz SZYMKOWIAK - 01:14:22
  2. Maciej ŁUCYK - 01:15:29
  3. Adrian GRACZYK - 01:18:50
  4. Grzegorz JEZIERSKI - 01:20:08
  5. Tomasz BIELAWSKI - 01:21:34
  6. Marcin KAPELA - 01:22:10

Kobiety

  1. Justyna OLEJNICZAK - 01:24:56
  2. Aleksandra PEISERT - 01:28:30
  3. Dorota LUTOMSKA - 01:34:36
  4. Kornelia KOZŁOWSKA - 01:35:35
  5. Katarzyna BARTOSZEK - 01:37:40
  6. Katarzyna BESZ-MALINOWSKA - 01:37:55

pomiar czasu: Datasport

05 listopada 2016 w ramach XXVI Uliczny Bieg Sambora odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 399 zawodników, 71 pań i 328 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek KOWALSKI - 00:30:21
  2. Boniface NDUVA - 00:30:40
  3. Artem KAZDAM - 00:31:25
  4. Krzysztof GOSIEWEKI - 00:31:27
  5. Paulo VERETSKYI - 00:33:18
  6. Krzysztof PAWŁOWSKI - 00:34:27

Kobiety

  1. Valentyna KILIAVSKA - 00:36:34
  2. Monika CZAPIEWSKA - 00:36:57
  3. Dominika NOWAKOWSKA - 00:37:15
  4. Małgorzata SZCZERBIŃSKA - 00:39:17
  5. Elżbieta TUWALSKA - 00:40:33
  6. Małgorzata TUWALSKA - 00:40:46

pomiar czasu: GOOD Time

05 listopada 2016 w ramach I Półmaraton Przemytnika odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 136 zawodników, 44 pań i 92 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz KALATA - 01:29:25
  2. Arkadiusz SIKUT - 01:29:33
  3. Patryk HOŁTYN - 01:29:44
  4. Tomasz ROSZKOWSKI - 01:29:48
  5. Radosław WYBORSKI - 01:30:15
  6. Arkadiusz BIENIEK - 01:33:31

Kobiety

  1. Agnieszka ŁĘCKA - 01:39:49
  2. Karolina KUNDYS - 01:43:04
  3. Elzbieta JAROMIRSKA - 01:50:59
  4. Maja JAROMIRSKA-LEWIŃSKA - 01:51:15
  5. Kamila GALA - 01:52:01
  6. Mirosława AUGUSTYNIAK - 01:52:42

pomiar czasu: STS-Timing

05 listopada 2016 w ramach XI Bieg Sokoli – Niepodległościowy odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 87 zawodników, 16 pań i 71 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Michał WOJCIECHOWSKI - 00:14:55
  2. Hubert WIERDAK - 00:15:12
  3. Jakub BURGHARDT - 00:15:30
  4. Tomasz POCIECHA - 00:15:41
  5. Mirosław PABISZ - 00:15:43
  6. Konrad DZIEDZIC - 00:15:48

Kobiety

  1. Katarzyna ALBRYCHT - 00:17:22
  2. Marta PRAJZNER - 00:18:28
  3. Marzena MOSKAL - 00:21:11
  4. Anna ŁUSZCZYC - 00:21:50
  5. Patrycja AMROŻKIEWICZ - 00:22:15
  6. Judyta AMROŻKIEWICZ-GROMEK - 00:23:07

pomiar czasu: JKR Ostrowski

05 listopada 2016 w ramach Park Tour edycja III odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 78 zawodników, 33 pań i 45 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Damian WNUK - 00:17:48
  2. Rafał KOŁODZIK - 00:18:24
  3. Jarosław RICHERT - 00:18:44
  4. Piotr DEMBICKI - 00:18:57
  5. Łukasz BOBRUCKI - 00:19:03
  6. Krystian WOŹNY - 00:19:13

Kobiety

  1. Marta TOPP - 00:22:10
  2. Wioletta KONKOL-KLIMCZAK - 00:22:48
  3. Lidia KOŁODZIEJCZYK - 00:22:51
  4. Iwona SIKORA - 00:23:08
  5. Anna WIECZOREK - 00:23:27
  6. Ewa MAJ-PŁOTKA - 00:23:46

05 listopada 2016 w ramach Bieg Wiewiórki - etap 9 odbył się bieg na 4 km.
Bieg ukończyło 93 zawodników, 37 pań i 56 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Waldemar LOSKA - 00:18:00
  2. Robert BOGDAN - 00:18:49
  3. Krzysztof KOŹLICKI - 00:18:54
  4. Piotr WCISŁO - 00:19:22
  5. Krzysztof MAŁEK - 00:19:34
  6. Krzysztof ŻYCHOŃ - 00:19:35

Kobiety

  1. Paulina CHORZĘPA - 00:23:59
  2. Karolina GNEZA - 00:24:05
  3. Wioletta MÓL - 00:24:40
  4. Anna SMOLORZ - 00:24:43
  5. Martyna PAPESZ - 00:26:21
  6. Olga KOZIOŁEK - 00:26:42

05 listopada 2016 w ramach Bieg Wiewiórki - etap 9 odbył się bieg na 8 km.
Bieg ukończyło 81 zawodników, 36 pań i 45 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Arkadiusz PYKA - 00:35:18
  2. Marek RÓŻAŃSKI - 00:38:35
  3. Łukasz PILARCZYK - 00:38:50
  4. Andrzej KRZON - 00:39:30
  5. Damian NOWAKOWSKI - 00:39:34
  6. Robert ZAMOJSKI - 00:39:45

Kobiety

  1. Izabela KOPYTO - 00:40:46
  2. Monika BOGACZ - 00:42:50
  3. Kinga PODMOSTKO - 00:44:18
  4. Bogubiła GORELL - 00:49:22
  5. Monika JARECKA - 00:50:20
  6. Katarzyna MUSKIETORZ - 00:51:34

05 listopada 2016 w ramach Bieg Wiewiórki - etap 9 odbył się bieg na 12 km.
Bieg ukończyło 44 zawodników, 14 pań i 30 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jan MROCZEK - 00:53:47
  2. Ireneusz KRZON - 00:55:58
  3. Bartłomiej ZBĄSKI - 00:56:07
  4. Robert LEJDY - 00:56:27
  5. Adam LEBIODA - 00:59:06
  6. Tomasz KULPOK - 01:00:01

Kobiety

  1. Beata ANDROSZ - 01:01:30
  2. Anna SZOŁTYSEK-GRZESIKIEWICZ - 01:05:42
  3. Agata SKWIERCZ - 01:08:55
  4. Marlena ROLNIK - 01:10:00
  5. Iwona PROKOP - 01:12:23
  6. Agnieszka DUDEK - 01:15:05

05 listopada 2016 w ramach Bieg Wiewiórki - etap 9 odbył się bieg na 16 km.
Bieg ukończyło 81 zawodników, 11 pań i 70 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MUSKIETORZ - 01:03:45
  2. Norbert JACHYMCZYK - 01:04:59
  3. Paweł TOMASZEWSKI - 01:07:32
  4. Jakub ZIELIŃSKI - 01:12:15
  5. Szymon TOMASZEWSKI - 01:12:21
  6. Zbigniew FIJAŁKOWSKI - 01:12:38

Kobiety

  1. Barbara SOBCZYK - 01:12:45
  2. Urszula SZEWCZYK - 01:25:43
  3. Katarzyna MILBRANT - 01:28:07
  4. Dorota SZESZKO - 01:35:13
  5. Monika WĘGOREK - 01:37:24
  6. Monika PIELA - 01:42:16

05 listopada 2016 w ramach CITY TRAIL Lublin odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 426 zawodników, 119 pań i 307 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jarosław BIMKIEWICZ - 00:16:20
  2. Łukasz NESTOROWICZ - 00:16:22
  3. Artur KERN - 00:16:43
  4. Paweł WYSOCKI - 00:16:50
  5. Cezary BEDNARZ - 00:16:51
  6. Michał ORZEŁ - 00:17:05

Kobiety

  1. Magda KŁODA - 00:19:09
  2. Joanna WASILEWSKA - 00:19:26
  3. Monika KOSZ - 00:19:40
  4. Julia PLESKACZYŃSKA - 00:19:56
  5. Magdalena SEKUŁA - 00:20:42
  6. Marta KLOC - 00:21:03

05 listopada 2016 w ramach IV BiegamBoLubię Bez Granic Gubin-Guben odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 353 zawodników, 109 pań i 244 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Aleksander WOSTAL - 00:32:32
  2. Adam MARYSIAK - 00:33:04
  3. Paweł RACZYŃSKI - 00:34:23
  4. Dominik KRYCA - 00:35:29
  5. Marek SZCZEŚNIAK - 00:36:18
  6. Krzysztof PRZYWORSKI - 00:36:38

Kobiety

  1. Wioletta PADUSZYŃSKA - 00:36:36
  2. Agnieszka PIETSCH-FULBISZEWSKA - 00:38:30
  3. Sandra NOWAK - 00:40:32
  4. Manuela LENK - 00:42:29
  5. Edyta SULIKOWSKA - 00:45:00
  6. Joanna WOŹNIAK-CIEŚLAR - 00:45:20

pomiar czasu: Pulsar Sport

05 listopada 2016 w ramach 2 RST Półmaraton Świdnicki odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 1152 zawodników, 265 pań i 887 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Hillary Kiptum Maiyo KIMAIYO - 01:03:37
  2. Robert Wambua MBITHI - 01:03:53
  3. Henry KEMBOI - 01:06:48
  4. Abel Kibet ROP - 01:06:49
  5. Arkadiusz GARDZIELEWSKI - 01:07:02
  6. Pawel OLIYNYK - 01:09:40

Kobiety

  1. Stellah Jepngetich BARSOSIO - 01:16:39
  2. Christine Moraa OIGO - 01:16:55
  3. Agnes CHEBET - 01:17:06
  4. Agnieszka GORTEL-MACIUK - 01:19:25
  5. Swietlana OLIYNYK - 01:20:44
  6. Tetiana RYBALCHENKO - 01:23:45

pomiar czasu: Datasport

05 listopada 2016 w ramach Leśnicka Piątka odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 97 zawodników, 32 pań i 65 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dominik KLIMEK - 00:18:41
  2. Rafał JANIK - 00:18:57
  3. Andrzej GRZESIK - 00:19:05
  4. Mariusz WRÓBEL - 00:19:22
  5. Dariusz FILIPCZAK - 00:19:36
  6. Krzysztof SYTNIK - 00:19:49

Kobiety

  1. Gabriela KOCIOK - 00:23:49
  2. Katarzyna WEISS-PLOCH - 00:23:58
  3. Aleksandra FRĄCZKIEWICZ - 00:24:07
  4. Kornelia HARMANSA - 00:25:51
  5. Bożena ORŁOWSKA - 00:25:51
  6. Natalia CIECHOMSKA - 00:26:03

05 listopada 2016 w ramach III Grand Prix Trzemeszna - Bieg 1 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 86 zawodników, 25 pań i 61 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej KRZYŚCIN - 00:37:01
  2. Mariusz ADAMCZYK - 00:37:10
  3. Piotr KARASIEWICZ - 00:37:34
  4. Ryszard SZYMAŃSKI - 00:37:44
  5. Paweł REZULAK - 00:37:50
  6. Jacek BOSACKI - 00:39:05

Kobiety

  1. Alicja KAPAŁA - 00:45:36
  2. Aneta BARTKOWSKA - 00:47:14
  3. Violetta MRÓZ - 00:47:46
  4. Bogumiła KAMIŃSKA - 00:49:13
  5. Katarzyna KRYGIER - 00:50:30
  6. Mirosława KRYGIER - 00:51:38

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

05 listopada 2016 w ramach Jarosławska Piona #120 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 4 zawodników, 1 pań i 3 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz TARNOWSKI - 00:23:11
  2. Adam OSIŃSKI - 00:24:06
  3. Roman PIESZKO - 00:25:26

Kobiety

  1. Dorota PRZYBYLSKA - 00:26:41

04 listopada 2016 w ramach VI Bieg Szwoleżera odbył się bieg na 8.8 km.
Bieg ukończyło 179 zawodników, 1 pań i 178 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sebastian DUSZYŃSKI - 00:31:35
  2. Jarosław MATEJCZUK - 00:32:57
  3. Mariusz CHABROS - 00:33:07
  4. Tomasz BARAN - 00:33:25
  5. Kevin NOWAK - 00:33:40
  6. Damian JAGIEŁŁO - 00:34:14

Kobiety

  1. Agata MATEJCZUK - 00:38:27

pomiar czasu: Datasport

03 listopada 2016 w ramach Czwartkowy Bieg Śledzia odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 35 zawodników, 8 pań i 27 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek RUCIŃSKI - 00:40:07
  2. Piotr DEMBICKI - 00:40:27
  3. Łukasz STACHERSKI - 00:41:02
  4. Waldek KOWALSKI - 00:42:00
  5. Wojciech KOZŁÓW - 00:42:16
  6. Leszek GOŹDZIEWICZ - 00:42:53

Kobiety

  1. Elżbieta TUWALSKA - 00:42:41
  2. Kamila SZULC - 00:48:31
  3. Mirosława AUGUSTYNIAK - 00:51:33
  4. Aleksandra BECZEK - 00:51:47
  5. Beata ROMANOWSKA - 00:53:06
  6. Marta JEZIERNA - 00:58:38

03 listopada 2016 w ramach ITMBWieczorem #62 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 13 zawodników, 5 pań i 8 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin KRYGIER - 00:18:15
  2. Maciej LUBIENIECKI - 00:18:17
  3. Andrzej SIBIK - 00:19:51
  4. Rafał PUTAJ - 00:20:08
  5. Mateusz SZTANDUR - 00:20:17
  6. Łukasz NOWAK - 00:20:48

Kobiety

  1. Magdalena NABIELEC - 00:19:40
  2. Emilia STAŃKOWSKA - 00:21:28
  3. Karolina PYZIAK - 00:21:32
  4. Joanna NABIELEC - 00:22:19
  5. Jadwiga TARKOWSKA - 00:25:43

03 listopada 2016 w ramach ITMBWieczorem #62 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 17 zawodników, 2 pań i 15 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr WAŚNIOWSKI - 00:39:10
  2. Bogusław OPRYSZEK - 00:39:44
  3. Michał WIŚNIEWSKI - 00:41:09
  4. Jerzy PODGÓRSKI - 00:41:13
  5. Paweł STRĘKOWSKI - 00:41:48
  6. Krzysztof STUGLIK - 00:44:07

Kobiety

  1. Ewelina KEMPA - 00:48:32
  2. Aneta SZUBA - 00:49:15

30 października 2016 w ramach IV Bieg Budkowicki odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 67 zawodników, 19 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof PACHUTA - 00:16:08
  2. Michalak MATEUSZ - 00:16:19
  3. Hurman PIOTR - 00:16:52
  4. Sobota MARTIN - 00:17:05
  5. Olszewski JAROSŁAW - 00:17:39
  6. Olas KRZYSZTOF - 00:17:43

Kobiety

  1. Polek-Duraj KORNELIA - 00:19:08
  2. Wloczyk ANNA - 00:19:56
  3. Dmowska ANETA - 00:21:26
  4. Pakosz IRENA - 00:22:25
  5. Barańska MAŁGORZATA - 00:22:55
  6. Pachuta SABINA - 00:23:01

30 października 2016 w ramach 5. Serocka Dycha o Puchar Burmistrza odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 234 zawodników, 61 pań i 173 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Przemysław DĄBROWSKI - 00:32:10
  2. Paulo VERETSKYI - 00:32:52
  3. Rafał NORDWING - 00:33:01
  4. Mikołaj RACZYŃSKI - 00:34:37
  5. Robert ZAJĄC - 00:34:39
  6. Dariusz WIECZOREK - 00:34:46

Kobiety

  1. Valentyna KILIARSKA - 00:38:37
  2. Justyna ŚLIWIAK - 00:40:38
  3. Karolina KUNDYS - 00:43:36
  4. Monika GRABARCZYK - 00:44:21
  5. Natalia MIERZLIKIN - 00:44:28
  6. Renata KWIATKOWSKA - 00:46:06

pomiar czasu: Czasomierzyk

30 października 2016 w ramach 56 Biegi Ulicami Sieradza odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 448 zawodników, 104 pań i 344 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz OSMULSKI - 00:31:49
  2. Patryk STYPUŁKOWSKI - 00:31:50
  3. Artur KOZŁOWSKI - 00:31:56
  4. Błażej SKOWROŃSKI - 00:32:18
  5. Tomasz KISIEL - 00:32:26
  6. Maciej NITKA - 00:33:11

Kobiety

  1. Natalia GRZEGORCZYK - 00:38:59
  2. Agnieszkakuzyk - 00:39:26
  3. Katarzyna WERNER - 00:41:19
  4. Tomasz DYGA - 00:43:17
  5. Anna PAULINA - 00:45:07
  6. Małgorzata ZABADEUSZ - 00:45:56

30 października 2016 w ramach 5. Serocka Dycha o Puchar Burmistrza odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 79 zawodników, 25 pań i 54 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr SADŁOWSKI - 00:17:42
  2. Konrad TABER - 00:17:46
  3. Konrad MODLIŃSKI - 00:17:58
  4. Paweł MACHOWSKI - 00:18:08
  5. Rafał GÓRECKI - 00:18:22
  6. Robert WÓJCIK - 00:18:29

Kobiety

  1. Joanna TEKIEŃ - 00:19:27
  2. Agnieszka WÓJCIK - 00:19:45
  3. Kinga REDA - 00:20:28
  4. Paulina CZYŻOWSKA - 00:21:21
  5. Marta CHUDORLINSKA - 00:25:03
  6. Zuzanna BORKOWSKA - 00:25:49

pomiar czasu: Czasomierzyk

30 października 2016 w ramach IV MosirGutwinRun 2016 - 6. runda (FINAŁ) odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 69 zawodników, 12 pań i 57 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sylwester LEPIARZ - 00:36:32
  2. Michał JAGIEŁO - 00:36:47
  3. Michał KARASIŃSKI - 00:36:51
  4. Andrzej LEŚNIEWSKI - 00:39:09
  5. Konrad SULIK - 00:39:19
  6. Przemysław PRONOBIS - 00:39:31

Kobiety

  1. Kinga KACUGA - 00:43:49
  2. Anna BOBER - 00:46:54
  3. Marlena PIĘTA - 00:48:02
  4. Kinga BRZOSZKIEWICZ - 00:50:17
  5. Agnieszka GOŁĘBSKA - 00:51:44
  6. Aleksandra LEŚNIEWSKA - 00:52:47

30 października 2016 w ramach CITY TRAIL Łódź odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 472 zawodników, 175 pań i 297 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Wojciech SOWIK - 00:16:17
  2. Tomasz PIETRZAK - 00:16:41
  3. Jan WYCHOWAŁEK - 00:16:46
  4. Krzysztof PIETRZYK - 00:17:00
  5. Maurycy OLEKSIEWICZ - 00:17:05
  6. Marcin PUSZEWKIEWICZ - 00:17:13

Kobiety

  1. Zuzanna MOKROS - 00:18:34
  2. Patrycja KAPAŁA - 00:19:22
  3. Magdalena PIERZCHAŁA - 00:19:46
  4. Żaneta POWOLNA - 00:21:08
  5. Agata TAMBORSKA - 00:21:09
  6. Magdalena WÓJCICKA - 00:21:13

30 października 2016 w ramach 5. Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 379 zawodników, 67 pań i 312 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Boniface NDUVA - 01:10:50
  2. Andrzej STARŻYNSKI - 01:13:01
  3. Artem KAZBAN - 01:18:43
  4. Sebastan SIKORA - 01:19:19
  5. Krzysztof PAWŁOWSKI - 01:19:41
  6. Wojciech OLIŃSKI - 01:21:33

Kobiety

  1. Natalia NAGIRNIAK - 01:27:05
  2. Tetiana RYBALCHENKO - 01:27:10
  3. Elżbieta TUWALSKA - 01:31:03
  4. Katarzyna KUJAWA - 01:32:34
  5. Małgorzata TUWALSKA - 01:33:01
  6. Aleksandra GRABIAS - 01:37:24

pomiar czasu: GOOD Time

30 października 2016 w ramach HalloweenRun odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 62 zawodników, 18 pań i 44 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Arkadiusz SYKUT - 00:18:50
  2. Mariusz DANIELEWSKI - 00:19:06
  3. Sławomir GORZYCI - 00:19:23
  4. Błażej MARCINKOWSKI - 00:19:38
  5. Przemysław MUZYK - 00:19:42
  6. Bartek GWITT - 00:19:59

Kobiety

  1. Kuba LAKS - 00:23:36
  2. Marta MALISZEWSKA - 00:23:44
  3. Jolanta GOŁASZEWSKA - 00:25:11
  4. Iwona BALEWSKA - 00:25:12
  5. Daria CISKA - 00:27:04
  6. Żaneta BŁASIŃSKA - 00:27:18

30 października 2016 w ramach IV MosirGutwinRun 2016 - 6. runda (FINAŁ) odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 74 zawodników, 26 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sylwester LEPIARZ - 00:17:59
  2. Dawid PIĄTEK - 00:18:05
  3. Michał JAGIEŁO - 00:18:29
  4. Michał KARASIŃSKI - 00:18:36
  5. Konrad SULIK - 00:20:24
  6. Łukasz ŻACZEK - 00:20:30

Kobiety

  1. Kinga KACUGA - 00:20:08
  2. Dominika ŁUKASIEWICZ - 00:21:17
  3. Natalia CHMIEL - 00:23:09
  4. Paulina GLEGOŁA-MADETKO - 00:23:45
  5. Kinga BRZOSZKIEWICZ - 00:24:42
  6. Barbara PULSAKOWSKA - 00:26:25

30 października 2016 w ramach IV Edycja Prusice Biegają etap 10 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 68 zawodników, 19 pań i 49 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz KOZŁOWICZ - 00:17:52
  2. Karol KOMOROWSKI - 00:17:56
  3. Wiktor JANISZEWSKI - 00:18:19
  4. Arkadiusz WIELGUS - 00:18:24
  5. Ireneusz JARECKI - 00:18:30
  6. Mariusz POSŁUSZNY - 00:18:33

Kobiety

  1. Joanna ADAMSKA - 00:21:36
  2. Małgorzata CZAJA - 00:21:50
  3. Aneta KOSARZYCKA - 00:23:23
  4. Dorota TRZASKACZ - 00:23:35
  5. Marta ROMANÓW - 00:23:46
  6. Anna HAZUBSKA - 00:24:16

30 października 2016 w ramach Nocna Ściema 2016 odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 772 zawodników, 231 pań i 541 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Witalii MARYNYCZ - 01:12:26
  2. Mateusz WITKOWSKI - 01:13:50
  3. Bartek OSIOR - 01:14:01
  4. Sylwester SZYMAŃSKI - 01:14:49
  5. Jarosław WOJCIECHOWSKI - 01:15:09
  6. Paweł ZWIĄZEK - 01:15:52

Kobiety

  1. Nikolina SZURGOCIŃSKA - 01:26:19
  2. Kamila ŁAGUTKO - 01:30:40
  3. Beata POKRZYWIŃSKA-OSIOR - 01:30:57
  4. Agnieszka ZAKRZEWICZ-PODLECKA - 01:33:18
  5. Sylwia TELATYŃSKA - 01:34:36
  6. Martyna CHODOR - 01:37:02

pomiar czasu: iNet Technology

30 października 2016 w ramach Nocna Ściema 2016 odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 174 zawodników, 28 pań i 146 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej WITEK - 02:32:51
  2. Dmitro KONONOW - 02:41:53
  3. Jacek KWIECIŃSKI - 02:45:36
  4. Bartosz KRYSKE - 02:47:43
  5. Sebastian FLORCZAK - 02:48:20
  6. Andrzej MAZUR - 02:54:54

Kobiety

  1. Ewa HURYŃ - 03:04:19
  2. Magda WITKIEWICZ - 03:12:33
  3. Ania KOZIARSKA - 03:22:51
  4. Kasia TARNIONEK - 03:42:11
  5. Jolanta WITCZAK - 03:43:07
  6. Małgorzata KASPROWICZ - 03:44:56

pomiar czasu: iNet Technology

29 października 2016 w ramach 3 Bieg o Gorącą Dynię odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 272 zawodników, 98 pań i 174 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz DĘBSKI - 00:15:29
  2. Sylwester LEPIARZ - 00:15:39
  3. Sergii KROVLAIDIS - 00:16:07
  4. Pawel VERETSKY - 00:16:10
  5. Adam ŚWIRGOŃ - 00:17:07
  6. Paweł BIAŁY - 00:17:26

Kobiety

  1. Valentina KILIARSKA - 00:18:14
  2. Karolina WASNIEWSKA - 00:18:20
  3. Antonina MIŁEK - 00:18:26
  4. Anna FIET - 00:19:19
  5. Małgorzata CZARNOTA - 00:20:00
  6. Natalia GOSPODARCZYK - 00:21:33

pomiar czasu: Personal Best Ewa Górnik

29 października 2016 w ramach I Nocny Bieg po Lotnisku w Białej Podlaskiej odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 153 zawodników, 33 pań i 120 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Jakub PIECH - 00:35:45
  2. Sylwester JACIUK - 00:35:53
  3. Leszek STUBIŃSKI - 00:36:22
  4. Jacek CHRUŚCIEL - 00:37:32
  5. Karol OSTAPCZUK - 00:38:02
  6. Dominik GREGER - 00:39:10

Kobiety

  1. Joanna SNOPKIEWICZ - 00:43:22
  2. Magdalena MARTYNIUK - 00:44:17
  3. Dorota ROGOWSKA-BORYS - 00:47:09
  4. Sylwia KOWERDA - 00:48:08
  5. Magda MROZOWSKA - 00:48:38
  6. Monika OSIŃSKA - 00:48:50

pomiar czasu: Time2go

29 października 2016 w ramach I Nocny Bieg po Lotnisku w Białej Podlaskiej odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 132 zawodników, 49 pań i 83 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł WYSOCKI - 00:16:08
  2. Paweł MŁODZIKOWSKI - 00:16:14
  3. Marek JAROSZUK - 00:16:28
  4. Marcin JANIAK - 00:16:36
  5. Bartłomiej WÓJCIK - 00:16:58
  6. Maciej MAŁECKI - 00:17:28

Kobiety

  1. Magdalena PAWLAK - 00:19:56
  2. Julia SZPURA - 00:21:17
  3. Alicja LIPKA - 00:22:00
  4. Wioleta NOWOSIELSKA - 00:23:09
  5. Edyta SZULC-BORKUSEWICZ - 00:23:26
  6. Patrycja SŁUPSKA - 00:23:39

pomiar czasu: Time2go

29 października 2016 w ramach II Siemianowickie Nocne Marki odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 327 zawodników, 179 pań i 148 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Rafał FORMICKI - 00:16:22
  2. Damian LAZAR - 00:17:50
  3. Michał SAWICKI - 00:18:02
  4. Aleksander ZIĘBA - 00:18:24
  5. Mateusz SZUBERT - 00:18:54
  6. Piotr RZEPKA - 00:19:17

Kobiety

  1. Karolina JANKO - 00:20:37
  2. Marzena MUSIAŁ - 00:21:35
  3. Barbara PIWISZKIS - 00:22:51
  4. Agnieszka DYGACZ - 00:23:07
  5. Agata PANEK - 00:23:16
  6. Maja KRAWCZYK - 00:23:08

pomiar czasu: Timing4U

29 października 2016 w ramach II Siemianowickie Nocne Marki odbył się bieg na 9 km.
Bieg ukończyło 189 zawodników, 75 pań i 114 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr WIŚNIEWSKI - 00:31:58
  2. Mirosław ADAMCZYK - 00:34:36
  3. Rafał MIKOŁAJCZYK - 00:34:57
  4. Adrian NOWAKOWSKI - 00:36:18
  5. Mateusz KOŚMIDER - 00:36:32
  6. Dariusz FURICH - 00:36:34

Kobiety

  1. Marta RUS - 00:38:07
  2. Alicja DEPCZYOSKA - 00:38:08
  3. Julia SURMAN - 00:38:25
  4. Ewelina PUCHAŁA - 00:39:21
  5. Magdalena JĄCZYK - 00:39:39
  6. Marta SZCZĘSNA - 00:41:38

pomiar czasu: Timing4U

29 października 2016 w ramach CITY TRAIL Olsztyn odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 422 zawodników, 145 pań i 277 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł PSZCZÓŁKOWSKI - 00:16:38
  2. Konrad NOSARZEWSKI - 00:16:45
  3. Michał MISIEWICZ - 00:16:54
  4. Dawid WOROBIEC - 00:16:58
  5. Mateusz KRAWIECKI - 00:17:39
  6. Rafał WRONOWSKI - 00:17:40

Kobiety

  1. Aleksandra LISOWSKA - 00:17:55
  2. Monika JACKIEWICZ - 00:19:03
  3. Mariola SUDZIŃSKA - 00:19:39
  4. Marta BARCEWICZ - 00:20:28
  5. Katarzyna KOTŁOWSKA - 00:21:58
  6. Katarzyna LIPNICKA - 00:22:17

29 października 2016 w ramach VII Bieg św. Huberta odbył się bieg na 15 km.
Bieg ukończyło 384 zawodników, 84 pań i 300 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Roberts MAMBUA - 00:46:24
  2. Artem KAZBAN - 00:49:58
  3. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:49:59
  4. Kamil NARTOWSKI - 00:51:48
  5. Kamil POCZWARDOWSKI - 00:51:48
  6. Damian KŁOPOTEK - 00:53:00

Kobiety

  1. Natalia NAGIRNIAK - 00:57:33
  2. Marta SZENK - 00:57:59
  3. Andżelika DZIĘGIEL - 01:00:03
  4. Krystyna KUTA - 01:01:40
  5. Marzena RANISZEWSKA - 01:02:27
  6. Magdalena ŻUREK - 01:03:16

pomiar czasu: GOOD Time

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Nagrody

Brak nagród

07 maja 2017 w ramach III Drezdenecka Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 309 zawodników, 102 pań i 207 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dawid KLAYBORD - 00:31:44
  2. Paweł TARASIUK - 00:32:49
  3. Karol KAZIKOWSKI - 00:33:56
  4. Jakub WAWRZYNIAK - 00:35:52
  5. Karol HELAK - 00:36:29
  6. Piotr MAJZLIK - 00:36:37

Kobiety

  1. Agnieszka WITCZAK FLAJSZER - 00:38:35
  2. Patrycja KOŁECKA - 00:42:07
  3. Emilia PERZ - 00:42:29
  4. Krystyna ŁUKASZEWICZ - 00:42:49
  5. Kamila KOWALCZYK - 00:44:02
  6. Agnieszka PODLECKA - 00:44:09

pomiar czasu: Maratończyk Pomiar Czasu

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 21 km.
Bieg ukończyło 91 zawodników, 38 pań i 53 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz KOZŁOWSKI - 01:22:05
  2. Jędrzej JOSYPENKO - 01:22:35
  3. Gary BYRNE - 01:30:24
  4. Krzysztof GLAB - 01:33:02
  5. Krzysztof ŚLIWA - 01:34:12
  6. Henryk ŁEPECKI - 01:34:46

Kobiety

  1. Agata TAMBORSKA - 01:41:16
  2. Nina GRABOŚ - 01:47:40
  3. Anna DREJARZ-KACZMAREK - 01:51:11
  4. Angelika APANOWICZ - 01:52:43
  5. Monika STROBIN - 01:52:44
  6. Magdalena RACZYŃSKA - 01:55:17

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach V Bieg Wojciechowy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 226 zawodników, 52 pań i 174 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam WAKULUK - 00:33:00
  2. Tomasz GRZYBOWSKI - 00:34:30
  3. Sylwester KUŚMIERZ - 00:35:15
  4. Arkadiusz SZCZOTKA - 00:36:16
  5. Dominik GOSK - 00:36:19
  6. Paweł MACHOWSKI - 00:36:24

Kobiety

  1. Diana DAWIDZIUK - 00:38:12
  2. Katarzyna WESOŁOWSKA - 00:42:37
  3. Monika GRABARCZYK - 00:43:24
  4. Agata ZIEMBICKA - 00:44:10
  5. Joanna RĘBIŚ - 00:44:42
  6. Anna GADOMSKA - 00:44:58

pomiar czasu: Czasomierzyk

07 maja 2017 w ramach II Bieg z zamkiem w tle odbył się bieg na 11 km.
Bieg ukończyło 172 zawodników, 57 pań i 115 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr HOLLY - 00:40:34
  2. Bartosz ZAJĄC - 00:40:36
  3. Krystian GRYCZUK - 00:41:00
  4. Paweł SADOWSKI - 00:41:20
  5. Bartłomiej WALOSZCZYK - 00:42:29
  6. Klaudiusz KOGUT - 00:43:05

Kobiety

  1. Jurczyk KINGA - 00:47:12
  2. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:47:35
  3. Justyna POMARAŃSKA - 00:48:48
  4. Anna ZACZYŃSKA - 00:49:38
  5. Paulina SZABRZYŃSKA - 00:50:01
  6. Ewa KROJCIG - 00:53:11

pomiar czasu: Feniks Timing

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 243 zawodników, 152 pań i 91 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Arkadiusz NOWAK - 00:39:21
  2. Grzegorz WARTAŁOWICZ - 00:41:51
  3. Jacek NOWOCIEŃ - 00:43:15
  4. Bogdan SNARSKI - 00:43:24
  5. Michał MĄCZEWSKI - 00:44:38
  6. Dariusz LISIAK - 00:45:07

Kobiety

  1. Weronika BRZUCHALSKA - 00:45:10
  2. Weronika ZIELIŃSKA - 00:46:04
  3. Marta JASTRZĘBSKA-MAJAK - 00:48:32
  4. Maja KASPERKIEWICZ - 00:50:11
  5. Karolina GAWROŃSKA - 00:50:42
  6. Aleksandra RZESZUTKO - 00:50:48

pomiar czasu: Datasport

07 maja 2017 w ramach XXVIII Maraton Juranda odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 222 zawodników, 35 pań i 187 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł PIOTRASCHKE - 02:38:07
  2. Sławomir KALISKI - 02:44:27
  3. Przemysław KALIŃSKI - 02:47:54
  4. Krzysztof KRUKOWSKI - 02:52:37
  5. Rafał KOT - 02:58:09
  6. Dariusz WĘDROWSKI - 03:00:36

Kobiety

  1. Marta BARCEWICZ - 03:07:33
  2. Anna KOZIARSKA - 03:17:02
  3. Ewa LISEK - 03:19:19
  4. Renata GINSZT - 03:39:34
  5. Marta WÓDKIEWICZ - 03:45:13
  6. Gabriela GÓRSKA - 03:51:53

pomiar czasu: DomTel-Sport

07 maja 2017 w ramach 6. Bieg Wegański odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 368 zawodników, 251 pań i 117 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz GREGORCZYK - 00:19:09
  2. Daniel GIELO - 00:20:14
  3. Juliusz BORAWSKI - 00:20:32
  4. Andrew MOSSOP - 00:21:06
  5. Marcin BUKAŁA - 00:21:13
  6. Mateusz BARTODZIEJ - 00:21:17

Kobiety

  1. Julita DYBIKOWSKA - 00:19:03
  2. Beata MILEWSKA - 00:20:31
  3. Natalia GAŁĄZKA - 00:22:19
  4. Katarzyna PRZEŹDZIECKA - 00:23:05
  5. Julia ZIÓŁKOWSKA - 00:23:33
  6. Marysia LISIAK - 00:23:35

pomiar czasu: Datasport

06 maja 2017 w ramach Bieg Europejski z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 3819 zawodników, 1267 pań i 2552 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marek KOWALSKI - 00:30:40
  2. Damian PIETERCZYK - 00:30:59
  3. Łukasz OSKIERKO - 00:31:18
  4. Sylwester KUSTER - 00:31:36
  5. Maciej KUBIAK - 00:31:48
  6. Robert SADOWSKI - 00:32:00

Kobiety

  1. Monika CZAPIEWSKA - 00:36:12
  2. Małgorzata SZCZERBIŃSKA - 00:36:21
  3. Katarzyna POBŁOCKA - 00:36:26
  4. Monika ROLBIECKA - 00:37:00
  5. Kamila POBŁOCKA-DOBROWOLSKA - 00:37:16
  6. Ewa HURYŃ - 00:37:53

pomiar czasu: STS Timing

06 maja 2017 w ramach 35 Bieg Kujawiaka Pamięci Napoleona Dzwonkowskiego i Wiesława Wesołowskiego odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 199 zawodników, 45 pań i 154 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Roman ROMANENKO - 00:33:13
  2. Boniface WAMBUA NDUVA - 00:33:39
  3. Paweł OLEJNIK - 00:33:56
  4. Łukasz PARSZCZYŃSKI - 00:35:55
  5. Marcin RAKOCZY - 00:37:14
  6. Kamil PODOLSKI - 00:40:19

Kobiety

  1. Katarzyna KOWALSKA - 00:38:36
  2. Olesia SMOWCZENKO - 00:39:34
  3. Izabela PARSZCZYŃSKA - 00:41:06
  4. Marta SZENK - 00:42:53
  5. Anna NOWAKOWSKA - 00:45:04
  6. Aneta TURALSKA - 00:45:50

03 maja 2017 w ramach XXVII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności odbył się bieg na 9.2 km.
Bieg ukończyło 282 zawodników, 69 pań i 213 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 00:28:13
  2. Dawid KLEYBORD - 00:28:14
  3. Elmokhtar BENHARI - 00:29:09
  4. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:31:00
  5. Paweł MOSKAL - 00:31:26
  6. Radosław SADŁOS - 00:31:41

Kobiety

  1. Sara SZYMAŃSKA - 00:36:03
  2. Dorota PAWŁOWSKA - 00:36:18
  3. Małgorzata TUWALSKA - 00:36:34
  4. Anna Ć-KWAPISZEWSKA - 00:38:52
  5. Magdalena WOLF - 00:39:03
  6. Patrycja JAŻDŻEWSKA - 00:40:40

pomiar czasu: GOOD Time

03 maja 2017 w ramach X Bieg bez Granic odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 679 zawodników, 190 pań i 489 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:32:20
  2. Marcin CIEPŁAK - 00:32:48
  3. Szymon WASKIN - 00:33:04
  4. Kamil CZAPLA - 00:33:11
  5. Mateusz WOLNIK - 00:33:41
  6. Mateusz WŁOSTOWSKI - 00:34:22

Kobiety

  1. Michalina MENDECKA - 00:38:19
  2. Anna SZYJKA - 00:40:10
  3. Jadwiga DYBCZYŃSKA - 00:40:29
  4. Daria MENDECKA - 00:40:44
  5. Sylwia KUCZERA - 00:40:48
  6. Michalina JANOWSKA - 00:41:33

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Piaseczyńska Mila Konstytucyjna odbył się bieg na 1 mile.
Bieg ukończyło 169 zawodników, 63 pań i 106 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Krzysztof WASIEWICZ - 00:04:09
  2. Piotr MIELEWCZYK - 00:04:09
  3. Andrzej WOJTCZAK - 00:04:11
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:04:17
  5. Paweł KOPACZEWSKI - 00:04:17
  6. Michał DĄBROWSKI - 00:04:22

Kobiety

  1. Aleksandra PŁOCIŃSKA - 00:04:52
  2. Oliwia MALMON - 00:04:52
  3. Natalia KOWALSKA - 00:05:18
  4. Anna STRUSKA-GĄTKOWSKA - 00:05:21
  5. Agata ZIEMBICKA - 00:05:50
  6. Aneta SOBIERAJ - 00:05:50

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 229 zawodników, 109 pań i 120 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Robert WILKOWIECKI - 00:16:45
  2. Sebastian TUBEK - 00:17:01
  3. Tomasz DANIELKIEWICZ - 00:17:36
  4. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:17:38
  5. Dawid BANAŚ - 00:17:41
  6. Rafał TOMOWIAK - 00:17:59

Kobiety

  1. Katarzyna WERNER - 00:20:04
  2. Monika WÓJCIK - 00:21:32
  3. Dagmara OWCZAREK - 00:21:42
  4. Magdalena ŁOWICKA - 00:21:45
  5. Katarzyna BUDZIEWSKA - 00:22:09
  6. Alicja BUĆKO - 00:22:12

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg z Konstytucją odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 355 zawodników, 93 pań i 262 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam PUTYRA - 00:33:22
  2. Paweł MATNER - 00:33:27
  3. Filip SMIEINSKI - 00:35:30
  4. Sławomir BIAŁOBRZESKI - 00:35:37
  5. Przemysław STEMPNIK - 00:37:22
  6. Wojciech DURCZYŃSKI - 00:37:47

Kobiety

  1. Małgorzata ZIELEŃ - 00:39:06
  2. Emilia ROGOZA - 00:40:15
  3. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:29
  4. Sonia ROZUMKIEWICZ - 00:42:22
  5. Zuzanna MAREK - 00:42:51
  6. Ewelina ŁOZOWSKA - 00:43:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach 27. Bieg Konstytucji 3 Maja z PKO Bankiem Polskim odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 4142 zawodników, 1627 pań i 2515 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil JASTRZĘBSKI - 00:14:48
  2. Maciej BADUREK - 00:15:11
  3. Norbert PIEKIELNY - 00:15:15
  4. Wojciech KOPEĆ - 00:15:24
  5. Sławomir PTAK - 00:15:34
  6. Michał BERNARDELLI - 00:15:34

Kobiety

  1. Iwona BERNARDELLI - 00:16:24
  2. Anna ŁAPIŃSKA - 00:17:39
  3. Alicia DIAGO - 00:18:50
  4. Monika KACZANOWSKA - 00:18:53
  5. Justyna KOSTRZEWSKA - 00:19:53
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:19:54

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach II Bieg Konstytucji 3 Maja – Międzyrzecz odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 135 zawodników, 50 pań i 85 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon BELGRAU - 00:15:43
  2. Maciej GRABEK - 00:15:48
  3. Dominik KRYCA - 00:16:09
  4. Edwin KUSZCZYK - 00:17:15
  5. Cezary WALKOWSKI - 00:17:15
  6. Tomasz CHAWAWKO - 00:17:34

Kobiety

  1. Karolina BILAWA - 00:19:00
  2. Klaudia KOBYDECKA - 00:19:10
  3. Klaudia GREDKA - 00:20:21
  4. Kamila KOWALCZYK - 00:20:26
  5. Magdalena KIEWLUK - 00:21:03
  6. Agnieszka WOCH - 00:21:11

03 maja 2017 w ramach XXVI Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 347 zawodników, 53 pań i 294 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Boniface Wambua NDUVA - 01:11:13
  2. Maciej ŁUCYK - 01:13:57
  3. Yuriy BLAHODIR - 01:13:58
  4. Piotr HUMERSKI - 01:15:39
  5. Dariusz JANKOWSKI - 01:17:15
  6. Daniel BOSY - 01:18:00

Kobiety

  1. Julia DIAŁLOWA - 01:26:54
  2. Katarzyna BESZ-MALINOWSKA - 01:35:46
  3. Iwona MACIĄG - 01:36:37
  4. Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN - 01:37:23
  5. Magdalena PAKULSKA - 01:42:05
  6. Katarzyna ŻARNOWSKA - 01:42:26

pomiar czasu: Datasport

03 maja 2017 w ramach Bieg Konstytucji 3 Maja odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 231 zawodników, 64 pań i 167 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz KACZOR - 00:14:58
  2. Andrzej STARŻYŃSKI - 00:16:02
  3. Kolodumyk KNOMENKO - 00:16:36
  4. Krzysztof KRYGIER - 00:16:44
  5. Michał JAMIOŁ - 00:16:56
  6. Kuba GAŁASIEWICZ - 00:17:03

Kobiety

  1. Karolina WAŚNIEWSKA - 00:18:06
  2. Natalia KWIECIEN - 00:20:38
  3. Agnieszka MAŁYSEK - 00:21:10
  4. Ewelina PŁATOS - 00:21:36
  5. Maja DĘBSKA - 00:22:07
  6. Barbara KACZMARZYK - 00:22:19

pomiar czasu: Crono Chip

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 93 zawodników, 45 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Józef ZABIELSKI - 00:16:53
  2. Tomasz WASZCZUK - 00:17:24
  3. Kuba MURAWSKI - 00:17:35
  4. Sebastnian KUKASZEWSKI - 00:17:38
  5. Grzegorz BRAUN - 00:17:53
  6. Daniel POGORZELSKI - 00:17:58

Kobiety

  1. Nikola MURAWSKA - 00:21:08
  2. Ania KOMISACZYK - 00:21:57
  3. Zuzanna KAWCZYŃSKA - 00:24:09
  4. Karolina KIJANA - 00:24:24
  5. Jolanta SZYMAŃSKA - 00:24:32
  6. Dorota NOWAK - 00:25:07

pomiar czasu: Protiming24

03 maja 2017 w ramach Biegnij do Dni Otwartych Funduszy Europejskich – Bieg na 5km i 10km odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 146 zawodników, 49 pań i 97 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Bartosz JURGIEWICZ - 00:32:46
  2. Artur OLEJARZ - 00:33:17
  3. Piotr TOMCZYK - 00:33:18
  4. Zbigniew MURAWSKI - 00:33:59
  5. Mateusz RODEWALD - 00:34:26
  6. Dawid NOWACZYK - 00:34:34

Kobiety

  1. Paulina KOTFICA - 00:37:38
  2. Monika JACKIEWICZ - 00:38:17
  3. Paulina GRZEGÓRZEK - 00:38:21
  4. Wioletta MURAWSKA - 00:41:46
  5. Natalia ŚLUSARCZYK - 00:45:02
  6. Joanna GŁUSZYK - 00:45:19

pomiar czasu: Protiming24

02 maja 2017 w ramach V Bieg Flagi odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 677 zawodników, 168 pań i 509 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz KUJAWSKI - 00:31:49
  2. Łukasz ŚWIESIULSKI - 00:32:06
  3. Sebastian POLAK - 00:32:37
  4. Daniel DULSKI - 00:33:21
  5. Tomasz SZALA - 00:33:56
  6. Jarosław BŁASZCZYK - 00:34:02

Kobiety

  1. Maria CZEŚNIK - 00:37:07
  2. Monika CZAPIEWSKA - 00:37:59
  3. Aleksandra TORZ - 00:38:23
  4. Adrianna KALA - 00:40:54
  5. Anna SZEWCZYKOWSKA - 00:41:14
  6. Weronika BRZUCHALSKA - 00:41:17

pomiar czasu: ENTRE Timing

02 maja 2017 w ramach XIII Półmaraton Węgorza odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 442 zawodników, 83 pań i 359 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Andrzej ROGIEWICZ - 01:13:07
  2. Bogusław ANDRZEJUK - 01:13:32
  3. Piotr SZPIGIEL - 01:14:44
  4. Michał MAKOWSKI - 01:14:49
  5. Łukasz NESTROWICZ - 01:15:51
  6. Paweł MŁODZIKOWSKI - 01:16:13

Kobiety

  1. Anna GOSK - 01:22:57
  2. Marzena RANISZEWSKA - 01:31:15
  3. Sylwia BONDARA - 01:31:43
  4. Anna KOZIARSKA - 01:32:23
  5. Ewa RUSINOWICZ - 01:41:17
  6. Kamila ZALEWSKA - 01:41:22

pomiar czasu: DomTel-Sport

01 maja 2017 w ramach IV Bieg o Strzałę Widanta Resko 2017 odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 250 zawodników, 72 pań i 178 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł OLIJNYK - 00:31:54
  2. Damian KABAT - 00:32:40
  3. Marcin ZAGÓRNY - 00:33:19
  4. Michał HULEWICZ - 00:33:31
  5. Norbert BORZĘCKI - 00:33:45
  6. Sylwester SZYMAŃSKI - 00:35:17

Kobiety

  1. Paulina KACZYŃSKA - 00:37:24
  2. Swietlana OLIJNYK - 00:38:59
  3. Monika ANDRZEJCZAK - 00:40:55
  4. Barbara POCHRANOWICZ - 00:41:46
  5. Magdalena WITKIEWICZ - 00:42:02
  6. Wioletta MURAWSKA - 00:42:31

pomiar czasu: Sport Time

01 maja 2017 w ramach IV Kępiński Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 335 zawodników, 64 pań i 271 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil MAKOS - 00:32:21
  2. Sergii KROULAIDIS - 00:32:45
  3. Krzysztof WIŚNIOWSKI - 00:32:58
  4. Mateusz WOLNIK - 00:33:16
  5. Yuriy BLAHODIR - 00:33:18
  6. Mateusz GARCZAREK - 00:33:41

Kobiety

  1. Julia DIATLOWA - 00:39:13
  2. Olga KAZIMINOVA - 00:40:51
  3. Dominika DUCZMAL - 00:42:06
  4. Dorota USTIANOWSKA - 00:42:31
  5. Izabela WIERZCHOWSKA - 00:42:41
  6. Paulina WALCZAK - 00:42:39

pomiar czasu: Pulsar Sport

01 maja 2017 w ramach V Półmaraton Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 705 zawodników, 179 pań i 526 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz GIŻYŃSKI - 01:06:54
  2. Maciej GÓRNY - 01:16:45
  3. Mariusz ZIÓŁKOWSKI - 01:17:56
  4. Klaudiusz WALENDZIAK - 01:19:33
  5. Wojciech OLIŃSKI - 01:20:05
  6. Mariusz WOJDYŁO - 01:20:21

Kobiety

  1. Arleta MELOCH - 01:23:00
  2. Barbara BĄCZEK-MOTAŁA - 01:28:54
  3. Karolina GIŻYŃSKA - 01:32:12
  4. Julita ŻUKOTYŃSKA - 01:34:03
  5. Joanna DEPUTAT - 01:34:16
  6. Grażyna JASZCZERSKA - 01:36:47

pomiar czasu: Datasport

01 maja 2017 w ramach 35. Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 675 zawodników, 182 pań i 493 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:31:29
  2. Pavlo VERETSKYI - 00:31:31
  3. Sylwester KUSTER - 00:31:44
  4. Piotr DROBNIK - 00:32:29
  5. Andrzej NOWAK - 00:32:32
  6. Paweł MATNER - 00:33:52

Kobiety

  1. Olga OCHAL - 00:34:18
  2. Valentyna KILIARSKA - 00:36:48
  3. Ewa KUCHARSKA - 00:37:22
  4. Aleksandra JACHIMCZYK - 00:39:53
  5. Halyna SHCHENSNA-RADZIKOVSKA - 00:40:37
  6. Anna RYGUULA - 00:41:05

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 24 pań i 100 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MYŚLAK - 01:17:46
  2. Marek KOWALCZYK - 01:20:08
  3. Mirosław GOLECKI - 01:21:18
  4. Piotr SZTOLCMAN - 01:23:00
  5. Marcin KLONOWSKI - 01:23:17
  6. Damian CHOJNICKI - 01:23:33

Kobiety

  1. Joanna BARTKOWSKA - 01:33:27
  2. Agnieszka ZAKRZEWICZ-PODLECKA - 01:39:13
  3. Beata JAROCKA - 01:44:28
  4. Aleksandra GALCZAK - 01:44:43
  5. Wioletta PALACZ - 01:45:14
  6. Elżbieta STAWARSKA - 01:46:06

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach XV Półmaraton Chełmżyński o Puchar Burmistrza Miasta - odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 75 zawodników, 27 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mariusz PAWŁOWSKI - 00:34:28
  2. Andrzej JARANOWSKI - 00:35:20
  3. Marcin GÓRALSKI - 00:35:42
  4. Paweł ZIĘGIELEWSKI - 00:36:03
  5. Paweł DZIERLIŃSKI - 00:37:10
  6. Krzysztof RETECKI - 00:39:31

Kobiety

  1. Dorota PAWŁOWSKA - 00:41:33
  2. Dorota SZTUCKA - 00:48:16
  3. Monika ADAMCZYK - 00:49:13
  4. Adrianna STYKAŁA - 00:50:14
  5. Magdalena STYKAŁA - 00:50:14
  6. Monika HODUKIEWICZ - 00:51:28

pomiar czasu: GOOD Time

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 42.195 km.
Bieg ukończyło 124 zawodników, 14 pań i 110 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł KOSEK - 02:39:06
  2. Adam MANIAK - 02:53:07
  3. Łukasz DZIĄDZIAK - 02:56:23
  4. Tomasz JABŁOŃSKI - 03:03:06
  5. Jerzy STEC - 03:03:31
  6. Marek BEDNORZ - 03:06:54

Kobiety

  1. Anna ZACZYŃSKA - 03:27:13
  2. Ola ŻELAZOWSKA - 03:52:35
  3. Joanna BANACH - 03:55:10
  4. Ewa PASTUSZEŃKO - 03:56:43
  5. Jadwiga SOWIŃSKA - 04:00:32
  6. Magdalena BŁOCHOWIAK - 04:08:20

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

01 maja 2017 w ramach 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI odbył się bieg na 10.5 km.
Bieg ukończyło 267 zawodników, 104 pań i 163 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Tomasz SOBCZYK - 00:34:47
  2. Bartosz ROSKOSZ - 00:35:59
  3. Adam AMBROZIK - 00:36:17
  4. Leszek KONONOWICZ - 00:36:21
  5. Daniel DANIELECKI - 00:36:38
  6. Adam WIECZORKIEWICZ - 00:36:44

Kobiety

  1. Anna WIĘCEK - 00:40:35
  2. Marzanna BARYŁA - 00:43:26
  3. Aneta KOSARZYCKA - 00:45:26
  4. Ewa ZENDWALEWICZ - 00:47:12
  5. Helena GAWRYLUK - 00:47:22
  6. Anna SALETA - 00:48:58

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów

  • Max96 ocenił 6. Bieg Wegański
    Ocena ogólna: 8
    Sceneria: 7
    Atmosfera: 8
    Wartość: 5
    Czy wystartujesz znowu: 8
    Szanse na życiówkę: 5
    Organizacja: 6
    Dla początkujących: 4

  • kasia.bezko@wp.pl ocenił I Bieg Cysterski
    Ocena ogólna: 8
    Sceneria: 8
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 1
    Organizacja: 8
    Dla początkujących: 3

    Super fajnie było za rok jestem

  • XXXXXX ocenił Bieg Zbója
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 10
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 10