33. Bieg Powstania Warszawskiego

33. Bieg Powstania Warszawskiego27.7.2024Warszawa

Data

27.07.24 (sobota) 12:00am - 12:00am

Miejsce

Warszawa

Warszawa, Mazowiecki

Other Events

Szczegóły biegu

Bieg Powstania Warszawskiego to impreza, która zajmuje wyjątkowe miejsce w sercach wielu pasjonatów biegania.

Chętnych do udziału w nim rok w rok nie brakuje. Zawsze towarzyszy mu niezwykła otoczka i podniosła atmosfera. Nie inaczej będzie i w tym roku!

Do wyboru dostępny jest dystans 5 kilometrów ze startem o 20:30 i 10 kilometrów ze startem o 21:15 oraz edycję wirtualną. Dołączcie do wydarzenia, na którym tysiące biegaczy oddaje hołd Bohaterom Powstania Warszawskiego – razem, w niezwykle podniosły sposób i w wyjątkowej atmosferze upamiętniamy to wydarzenie. 27 lipca odbędzie się już 33 edycja biegu! Wspólnie tworzymy tradycję, która upamiętnia naszą historię, wartości i wyraża patriotyzm. 

#BiegamDobrze dla Bohaterów 
Zaraz po tym, jak Wasze nazwisko pojawi się na liście startowej otrzymacie możliwość dołączenia do #BiegamDobrze dla Bohaterów. To będzie trzeci rok, w którym wspólnie pomożemy Powstańcom – podopiecznym Stowarzyszenia Monopol Warszawski. 

W odróżnieniu od standardowych zasad projektu, udział w edycji specjalnej nie jest drogą do zdobycia pakietu startowego. Wirtualną zbiórkę dobroczynną może założyć każda osoba, która ma już nadany numer na 33. Bieg Powstania Warszawskiego. Zalogujcie się na stronie rejestracji, wejdźcie w zakładkę „Twoje Biegi” i w kilka minut załóżcie swoją wirtualną zbiórkę charytatywną, a potem zachęćcie znajomych do wpłat. Jeżeli na swojej zbiórce zgromadzicie co najmniej 300 zł –  otrzymacie w swoim pakiecie startowym niespodziankę będącą naszym podziękowaniem za Twoją pomoc.

Dystanse

5 i 10 km