Triathlon

I Duathlon Ziemi Mieleckiej

I Duathlon Ziemi Mieleckiej14.4.2024Mielec

Data

14.04.24 (niedziela) 11:00am

Szczegóły biegu

14 kwietnia 2024 roku zapraszamy na I Duathlon Ziemi Mieleckiej. Wydarzenie organizowane przez Powiat Mielecki oraz Studio Wizualne.

Zarząd Powiatu Mieleckiego kładzie duży nacisk na profilaktykę zdrowia pośród mieszkańców powiatu mieleckiego. Dlatego od wielu już lat organizowana jest Rundka Rowerowa, która co roku przyciąga kilkuset uczestników wraz z całymi rodzinami. Nowym pomysłem Zarządu Powiatu Mieleckiego, zachęcającym do zdrowego trybu życia jest Duathlon.

Do pokonania będzie dystans sprinterski 2,5 km bieg 10 km rower 2,5 km bieg, a uczestnicy zawodów mogą liczyć na szybką asfaltową trasę ul.  Królowej Jadwigi i ul. Partyzantów. Biuro zwodów oraz start/meta będą znajdować się w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych.  Start zaplanowano na godz. 11:00.

Każdy z uczestników wydarzenia może liczyć na świetny pakiet startowy z profesjonalną koszulką biegową, medalem, wodą, suplementami diety oraz gorącym posiłkiem regeneracyjnym przygotowane przez naszych Partnerów. Organizatorzy zadbali o oryginalne statuetki wykonane przez Producenta Wyrobów Metalowych Firmę NIKMET, dyplomy oraz nagrody finansowe:

- open mężczyźni - I miejsce 500zł, II miejsce 300zł, III miejsce 200zł

- open kobiety - I miejsce 500zł, II miejsce 300zł, III miejsce 200zł

- najlepszy mieszkaniec powiatu mieleckiego - I miejsce 500zł, II miejsce 300zł, III miejsce 200zł

- junior – o nagrodach poinformujemy w dalszych komunikatach

Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu na nasze zawody!

Zapisy na www.studiowizualne.com

Dystanse

2,5 km bieg - 10 km rower - 2,5 km bieg