Bieg przełajowy

II Bieg Run Ursynów

II Bieg Run Ursynów20.4.2024Warszawa

Data

20.04.24 (sobota) 11:00am

Miejsce

Warszawa

Warszawa, Mazowiecki

Other Events

Szczegóły biegu

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji biegu na 5 kilometrów „Run Ursynów”, który odbędzie się w sobotę 20 kwietnia o 11.00.

W tym roku zupełnie nowa trasa – dzięki współpracy ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego przebiegać będzie ona przez kampus tej uczelni. Do pokonania są cztery okrążenia. Start usytuowany w pobliżu budynku Wydziału Żywienia Człowieka.

Udział jest bezpłatny, każdy uczestnik otrzyma na mecie medal i wodę. Limit 400 uczestników.

Odbiór pakietów – w dniu biegu w biurze zawodów od 9.00 do 10.30
Kategorie: (oddzielnie kobiet i mężczyzn) dla osób w wieku 13-15 lat, 16-17 lat, oraz kategoria open. Ponadto klasyfikacja drużynowa, w której zsumowane zostaną czasy czterech najszybszych zawodników lub zawodniczek z danej drużyny.

Impreza organizowana jest przez Dzielnicę Ursynów i przy pomocy jej środków finansowych, we współpracy z Młodzieżową Rady Dzielnicy Ursynów, która jest pomysłodawcą biegu. Partnerem zawodów jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego.

Bieg współfinansowany jest również ze środków otrzymanych od Samorządu Mazowieckiego Województwa Mazowieckiego w ramach Instrumentu „Mazowsze dla Młodzieży 2024”.

Partnerami wydarzenia są także: firma Polar, Sklep Trigar i Stowarzyszenie Chorych na Układowe Zapalenia Naczyń „Vasculitis”.

Patronat medialny nad biegiem objął portal Halo Ursynów – www.haloursynow.pl

Dystanse

5 km