Bieg górskiBieg przełajowyBieg ultra

VI Biegi Górskie Sanok

VI Biegi Górskie Sanok16.9.2023Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku

Data

16.09.23 (sobota) Cały dzień

Szczegóły biegu

Już 16 września 2023 startuje VI edycja „Biegów Górskich Sanok”, których organizatorem jest Stowarzyszenie „SanOK Biega”. Start i meta biegu zlokalizowane będą w jednym z największych w Europie Muzeum Budownictwa Ludowego, a pierwszy i ostatni kilometr wszystkich dystansów przebiegał będzie przez poszczególne sektory niezwykle urokliwego sanockiego Skansenu.

Po niezwykle udanej V edycji „Biegów Górskich Sanok” znowu zamierzamy to zrobić, tym razem z jeszcze większą głową pomysłów i atrakcji dla biegaczy. Przygotowaliśmy dla was do wyboru cztery trasy:

  • Piątka Gajowego – 5 km !!!! NOWOŚĆ !!!!

  • Pierwsza dycha -10km

  • Orli -25 km

  • Słonny 50 km

W ramach tegorocznej edycji odbędą się także biegi dla najmłodszych, współorganizowane z Nadleśnictwem Brzozów

Poszczególne kilometry tras przebiegają przez niezwykłe miejsca, z których roztaczają się zachwycające widoki na Sanok, Góry Sanocko-Turczańskie oraz Bieszczady. Najciekawsze miejsca na trasie to Orli Kamień oraz szybowisko w Bezmiechowej, gdzie zlokalizowane zostaną punkty żywieniowe na których czekały będą na was regionalne pyszności. Jesteśmy pewni, że zadowolą one nawet najbardziej wybredne podniebienia.

Wszystkie trasy obfitują w niezwykle bogate zasoby fauny i flory, a spotkanie zwierząt na trasie nie będzie należało do rzadkości. Na startujących oraz ich rodziny czeka wiele atrakcji. Podczas imprezy będziecie mieli możliwość porozmawiać m.in. z psychologiem sportu Karoliną Bagińską - o roli treningu mentalnego w przygotowaniach do startu, zrobić analizę składu ciała i dobrać dietę, zobaczyć pokaz sprzętu i broni wojskowej.

O najpiękniejsze wspomnienia zapisane na fotografii zadbają m.in. Kacper Porada specjalizujący się w fotografii sportowej, doskonale wszystkim znana Mała Gośka – Królowa mety, Anna Padamczyk uchwyci was przelatujących pomiędzy chatami Skansenu. Będzie to dla każdego biegacza i wspaniała pamiątka na długie lata. Nie zawiodą się także najmłodsi, dla których przygotowaliśmy liczne atrakcje.

Jeżeli jeszcze nie podjąłeś decyzji o swoim stracie zrób to już teraz i zapisz się – https://competitions.timekeeper.pl/vi-biegi-gorskie-sanok-2023

Dystanse

5 km 10 km 25 km 50 km

Ilość uczestników na mecie