Zapomniałeś hasła Zarejestruj się!

Ładowanie...

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ:

Rodzaj zawodów

Wyszukiwarka

Dystans
-
Lokalizacja
Typ

Rodzaj zawodów

Legenda

  • Ultra
  • Bieżnia
  • Hala
  • Górski
  • BNO
  • Schody
  • Do 5km
  • 5km
  • Do 10km
  • 10km
  • do 21km
  • 21km
  • do 42km
  • 42km
  • Transmisja
  • Wydarzenie
  • Trening
  • Ogranicznik czasowy
  • Przeszkody

Szukasz atestowanych biegów na 10 km organizowanych w twojej okolicy? Znajdziesz je w naszym kalendarzu biegowym. Kalendarzbiegowy.pl to zbiór zawodów, treningów i wydarzeń biegowych organizowanych w Polsce i zagranicą.

30 sierpnia 2016 w ramach ITMBWieczorem #49 odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 37 zawodników, 6 pań i 31 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin KRYGIER - 00:18:09
  2. Piotr WAŚNIOWSKI - 00:18:37
  3. Jakub BAL - 00:18:39
  4. Mateusz SZTANDUR - 00:18:45
  5. Bogusław OPRYSZEK - 00:18:58
  6. Jerzy PODGÓRSKI - 00:19:03

Kobiety

  1. Magdalena NABIELEC - 00:21:21
  2. Aneta SZUBA - 00:21:33
  3. Aleksandra WARGACKA - 00:24:37
  4. Jadwiga TARKOWSKA - 00:25:46
  5. Alicja BIELACHOWICZ - 00:26:30
  6. Barbara WOŹNIAK - 00:32:08

30 sierpnia 2016 w ramach Wtorki Biegowe odbył się bieg na 5.5 km.
Bieg ukończyło 102 zawodników, 40 pań i 62 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Damian LAZAR - 00:18:29
  2. Mieszko MALISZEWSKI - 00:19:01
  3. Hubert KULIK - 00:19:10
  4. Bogusław ZGODA - 00:19:33
  5. Grzegorz SKWORC - 00:20:04
  6. Marek MACIEJEWSKI - 00:20:44

Kobiety

  1. Agnieszka PTAŚ - 00:23:12
  2. Ewelina PUCHAŁA - 00:23:24
  3. Agnieszka JANKOWSKA - 00:24:04
  4. Martyna STAJER - 00:25:10
  5. Anna MROCZKA - 00:25:46
  6. Agnieszka RONER - 00:26:18

28 sierpnia 2016 w ramach 24. Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 116 zawodników, 35 pań i 81 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artem KAZBAN - 00:15:21
  2. Volodymir TIMASHOV - 00:15:37
  3. Mateusz MRÓWKA - 00:15:44
  4. Mateusz DRĄG - 00:16:08
  5. Piotr CZAPLA - 00:16:21
  6. Andrzej WŁOCH - 00:16:34

Kobiety

  1. Sylwia ŚLĘZAK - 00:18:00
  2. Katarzyna CZYŻ - 00:18:40
  3. Anna SZYJKA - 00:19:19
  4. Alicja SZCZUREK - 00:19:41
  5. Dagmara DZIUK - 00:20:46
  6. Daria KUDIO - 00:21:01

pomiar czasu: Personal Best Ewa Górnik

28 sierpnia 2016 w ramach II Wieluński Bieg Pokoju i Pojednania odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 293 zawodników, 69 pań i 224 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sergii RYBAK - 00:33:17
  2. Oleksii OBUKHOVSKYI - 00:33:23
  3. Wiktor NERGIZNIAK - 00:35:14
  4. Amytro MUSIIATCHENKO - 00:35:17
  5. Sergii KROULAIDIS - 00:35:17
  6. Piotr MAGIERA - 00:35:18

Kobiety

  1. Maryna NEMCZENKO - 00:37:36
  2. Karolina PÓŁROLA - 00:37:58
  3. Mariola SOJDA - 00:39:11
  4. Agnieszka KUZYK - 00:40:50
  5. Natalia GRZEGORCZYK - 00:41:06
  6. Jolanta LENDA - 00:42:30

pomiar czasu: Ultimasport

28 sierpnia 2016 w ramach Bieg przełajowy PARTYZANT odbył się bieg na 7 km.
Bieg ukończyło 26 zawodników, 11 pań i 15 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr MOŹDZIERZ - 00:38:30
  2. Damian KIC - 00:39:21
  3. Radosław DĄBROWSKI - 00:43:33
  4. Michał SETLAK - 00:43:33
  5. Szymon SALWA - 00:53:08
  6. Adam WIŚNIOWSKI - 00:53:18

Kobiety

  1. Justyna STADNIK - 00:43:06
  2. Katarzyna DUDEK - 00:48:53
  3. Lidia ROJEK - 00:51:15
  4. Anna ŻÓŁTAK - 00:52:33
  5. Katarzyna ZIELIŃSKA - 00:55:42
  6. Karolina DUDEK - 01:05:19

pomiar czasu: Kępa Sport

28 sierpnia 2016 w ramach Jubileuszowa Edycja X Biegu Pożegnanie Lata odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 122 zawodników, 20 pań i 102 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Hubert WIERDAK - 00:34:59
  2. Paweł SMĘDOWSKI - 00:35:26
  3. Konrad DZIEDZIC - 00:36:27
  4. Paweł GŁADYSZ - 00:36:59
  5. Paweł SIKORSKI - 00:38:23
  6. Grzegorz FEDAK - 00:39:56

Kobiety

  1. Katarzyna ALBRYCHT - 00:40:37
  2. Marta PRAJZNER - 00:42:48
  3. Katarzyna SZEPIENIEC - 00:47:44
  4. Maria DONISZEWSKA - 00:47:42
  5. Magdalena MUSIALIK - 00:49:37
  6. Marzena MOSKAL - 00:50:52

pomiar czasu: Chronotex

28 sierpnia 2016 w ramach Bieg przełajowy PARTYZANT odbył się bieg na 23 km.
Bieg ukończyło 69 zawodników, 13 pań i 56 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Grzegorz CZYŻ - 01:45:11
  2. Darek DUDZIŃSKI - 01:54:34
  3. Wojciech GAWLE - 01:58:11
  4. Jacek GUT - 02:01:31
  5. Łukasz KOZIOŁ - 02:04:13
  6. Sławomir PEŁCZYŃSKI - 02:09:27

Kobiety

  1. Joanna TERESZKIEWICZ - 02:14:19
  2. Patrycja OSUCH - 02:36:15
  3. Magdalena KOKOSZKA - 02:36:46
  4. Jolanta MORAWCZYŃSKA - 02:44:07
  5. Anna LOREK - 02:47:12
  6. Anna GÓRZ - 02:47:20

pomiar czasu: Kępa Sport

28 sierpnia 2016 w ramach Jubileuszowa Edycja X Biegu Pożegnanie Lata odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 54 zawodników, 20 pań i 34 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil MEZGLEWSKI - 00:18:11
  2. Bartłomiej RAŚ - 00:18:17
  3. Stanisław JAŻWIECKI - 00:18:42
  4. Dominik KIJOWSKI - 00:19:10
  5. Karol SOKÓŁ - 00:19:12
  6. Michał KĘDRA - 00:20:02

Kobiety

  1. Aleksandra SZEWCZYK - 00:24:35
  2. Urszula FILIP - 00:26:35
  3. Anna MATERNIAK - 00:27:43
  4. Ilona BIESZCZAD - 00:28:17
  5. Marlena FILIP-KLOCEK - 00:28:48
  6. Magdalena ISKRZYCKA - 00:29:01

pomiar czasu: Chronotex

28 sierpnia 2016 w ramach Bieg Pawłowicki odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 227 zawodników, 101 pań i 126 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Szymon OSTROWSKI - 00:16:22
  2. Grzegorz SZULIK - 00:16:42
  3. Przemysław GIBIEC - 00:17:37
  4. Jan MYŚLIWIEC - 00:17:43
  5. Sebastian BARTNIK - 00:17:59
  6. Mateusz SZUBERT - 00:18:47

Kobiety

  1. Aneta SUWAJ - 00:18:12
  2. Ewa KUCHARSKA - 00:19:09
  3. Monika APLIKOWSKA-BRILLA - 00:20:38
  4. Sylwia KUCZERA - 00:20:53
  5. Magdalena MARDZYNSKA - 00:22:13
  6. Barbara PIWISZKIS - 00:23:06

pomiar czasu: Pulsar Sport

28 sierpnia 2016 w ramach IV Cross Zapaleńców odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 54 zawodników, 13 pań i 41 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Janusz MAJER - 00:49:55
  2. Mateusz SALAMON - 00:52:19
  3. Arkadiusz WRÓBEL - 00:55:27
  4. Bartosz KUBAT - 00:56:00
  5. Mariusz PALACZ - 00:57:16
  6. Damian BARECKI - 00:57:52

Kobiety

  1. Agata PIETROSZEK - 00:54:27
  2. Katarzyna ZĄBKIEWICZ - 01:01:00
  3. Katarzyna NAGAŚ - 01:07:34
  4. Paulina BARAN - 01:08:47
  5. Anna ZĄBKIEWICZ - 01:12:03
  6. Dominika ŚWIERZKO - 01:17:18

pomiar czasu: Chronosports

28 sierpnia 2016 w ramach Bieg Wakacyjny odbył się bieg na 6 km.
Bieg ukończyło 30 zawodników, 6 pań i 24 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Paweł BEDNARZ - 00:22:45
  2. Adrian KĘPKA - 00:24:12
  3. Przemysław BARAŃSKI - 00:24:55
  4. Arkadiusz KOZAK - 00:25:00
  5. Grzegorz SKIERKA - 00:26:24
  6. Adam BIEDRZYCKI - 00:27:05

Kobiety

  1. Agnieszka KONKEL - 00:28:06
  2. Izabela FRONTCZAK - 00:29:26
  3. Ewelina SZABLA - 00:30:29
  4. Aneta GRABOWSKA-LESISZ - 00:33:30
  5. Julia ROMBALSKA - 00:34:17
  6. Anna SOBALA - 00:34:31

pomiar czasu: B4Sport

28 sierpnia 2016 w ramach IV Cross Zapaleńców odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 33 zawodników, 15 pań i 18 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adrian MALIK - 00:36:15
  2. Piotr BODANKA - 00:36:26
  3. Marek NOCUŃ - 00:36:38
  4. Rafał MACHERA - 00:37:16
  5. Maciej DRÓŻDŻ - 00:42:17
  6. Antoni RYBANIEC - 00:43:27

Kobiety

  1. Karolina SKROBEK - 00:49:36
  2. Izabela ZATORSKA - 00:52:18
  3. Viviana ZATORSKA - 00:53:08
  4. Zuzanna WYPYCH - 00:54:45
  5. Kornelia WILK - 00:54:52
  6. Agnieszka GORZYŃSKA - 00:55:07

pomiar czasu: Chronosports

28 sierpnia 2016 w ramach IV Perły Małopolski - Babiogórski Park Narodowy odbył się bieg na 5.4 km.
Bieg ukończyło 159 zawodników, 86 pań i 73 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dariusz BOROŃ - 00:25:15
  2. Wiktor TOLALA - 00:26:09
  3. Jakub PIECH - 00:26:58
  4. Bogusław OPRYSZEK - 00:27:00
  5. Jakub MIŁKOWSKI - 00:28:59
  6. Kamil TWARÓG - 00:29:01

Kobiety

  1. Małgorzata STĘPIEŃ - 00:32:04
  2. Justyna TRZCIONKA - 00:33:01
  3. Alicja GACEK - 00:33:04
  4. Justyna NOWAK - 00:33:45
  5. Agnieszka TOLALA - 00:33:51
  6. Jola KOLANIAK - 00:34:17

pomiar czasu: Protimer

28 sierpnia 2016 w ramach IV Perły Małopolski - Babiogórski Park Narodowy odbył się bieg na 20.5 km.
Bieg ukończyło 349 zawodników, 68 pań i 281 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kacper PIECH - 01:36:50
  2. Krzysztof FALKOWSKI - 01:41:17
  3. Michał SEDLAK - 01:42:48
  4. Mirosław BORYCKI - 01:44:28
  5. Adrian GRONEK - 01:46:03
  6. Sylwester PÓŁTORAK - 01:46:47

Kobiety

  1. Anna CELIŃSKA - 01:48:14
  2. Gosiunia PAZDA-POZORSKA - 01:53:53
  3. Agata MOSZCZYŃSKA - 02:00:54
  4. Sylwia KALIŃSKA - 02:01:12
  5. Judyta LECH - 02:01:26
  6. Izabela SOCHA - 02:03:49

pomiar czasu: Protimer

28 sierpnia 2016 w ramach VII Bieg Siedleckiego Jacka odbył się bieg na 21.097 km.
Bieg ukończyło 323 zawodników, 66 pań i 257 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Moses Masai KOMON - 01:10:09
  2. Wilson Wambugu KAMAU - 01:10:42
  3. Przemysław DĄBROWSKI - 01:11:25
  4. Dzmitry HRYHORYEU - 01:11:35
  5. Piotr POBŁOCKI - 01:14:19
  6. Bartosz RYNKOWSKI - 01:15:28

Kobiety

  1. Ruth Chemisto MATEBO - 01:20:01
  2. Gladys Jepkurui BIWOTT - 01:20:12
  3. Hellen Jepkosgei KIMUTAI - 01:21:43
  4. Izabela PARSZCZYŃSKA - 01:23:52
  5. Katarzyna POBŁOCKA - 01:29:33
  6. Nataliya HRYHORYEVA - 01:30:56

pomiar czasu: DomTel-Sport

28 sierpnia 2016 w ramach Bieg Przełajowy Przełajowa Ósemka odbył się bieg na 8 km.
Bieg ukończyło 349 zawodników, 74 pań i 275 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Łukasz GRAJCAR - 00:26:50
  2. Cyprian TOMZA - 00:27:44
  3. Karol GRABOWSKI - 00:27:54
  4. Mariusz SCIEBURA - 00:29:20
  5. Jarosław LUBIŃSKI - 00:29:24
  6. Dariusz WILK - 00:29:52

Kobiety

  1. Aneta SZECÓWKA - 00:32:26
  2. Ewa BRYCH-PAJĄK - 00:34:15
  3. Agnieszka JEŻ - 00:35:22
  4. Izabela MAJ-DZIUBAŃSKA - 00:38:48
  5. Tatiana MOROZ - 00:39:15
  6. Patrycja BRZOZOWSKA - 00:41:27

pomiar czasu: Zmierzymy Czas

28 sierpnia 2016 w ramach IV Perły Małopolski - Babiogórski Park Narodowy odbył się bieg na 10.7 km.
Bieg ukończyło 269 zawodników, 92 pań i 177 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Dariusz MAREK - 00:48:33
  2. Grzegorz HAJDA - 00:53:15
  3. Sławomir KUKUŁA - 00:54:23
  4. Mateusz MACIĄŻKA - 00:55:07
  5. Tomasz MOSKALIK - 00:57:40
  6. Grzegorz MARECIK - 00:58:06

Kobiety

  1. Gabriela ROLKA - 01:06:22
  2. Katarzyna GALEWICZ - 01:07:26
  3. Karina SUROWIEC - 01:12:07
  4. Iwona BRĄSZEWSKA - 01:12:43
  5. Malgorzata KESSLER - 01:13:02
  6. Jolanta SZEWCZYK (1981) - 01:13:08

pomiar czasu: Protimer

28 sierpnia 2016 w ramach I Jednaczewska Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 75 zawodników, 16 pań i 59 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Adam WAKULUK - 00:33:54
  2. Andrzej LEOŃCZUK - 00:35:58
  3. Paweł GRYGO - 00:36:42
  4. Andrzej GODLEWSKI - 00:37:22
  5. Karol KRZYŻANOWSKI - 00:37:33
  6. Marcin GETEK - 00:38:05

Kobiety

  1. Anna GOSK - 00:38:43
  2. Sylwia BONDARA - 00:45:05
  3. Dominika DUDA - 00:49:07
  4. Julita ROSZKOWSKA - 00:52:52
  5. Marta SOKOŁOWSKA - 00:52:53
  6. Emilia OLĘDZKA - 00:54:04

28 sierpnia 2016 w ramach II Murowana Dycha odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 310 zawodników, 109 pań i 201 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Piotr KSIĄŻKIEWICZ - 00:35:23
  2. Krzysztof RUDNIK - 00:35:55
  3. Radosław LUDZKOWSKI - 00:37:48
  4. Tomasz KOEBSCH - 00:38:37
  5. Jakub GEPPERT - 00:39:52
  6. Michał STAWIŃSKI - 00:39:59

Kobiety

  1. Justyna GRZYWACZEWSKA - 00:42:09
  2. Katarzyna ŁATYSZEW - 00:46:32
  3. Izabela BUDNA - 00:46:51
  4. Lucyna PAUSZEK-SUBSTYK - 00:47:04
  5. Natalia SICIARZ - 00:48:50
  6. Katarzyna BARTOSZEK - 00:48:52

pomiar czasu: Plus Timing

28 sierpnia 2016 w ramach II Bieg Pamięci Górników odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 39 zawodników, 14 pań i 25 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Rafał FORMICKI - 00:16:52
  2. Arkadiusz POŁEĆ - 00:17:02
  3. Maciej DUCZYŃSKI - 00:19:01
  4. Michał SZARY - 00:19:24
  5. Piotr RZEPKA - 00:20:00
  6. Jerzy POŁEĆ - 00:20:22

Kobiety

  1. Bożena GRELA - 00:25:00
  2. Dorota KĘDZIOR - 00:28:46
  3. Małgorzata WOJDANOWSKA - 00:30:43
  4. Agnieszka TRELA - 00:31:08
  5. Beata FILIPIAK - 00:31:38
  6. Bożena KOZŁOWSKA - 00:31:47

28 sierpnia 2016 w ramach 13 Bieg Namysłowian odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 206 zawodników, 46 pań i 160 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Kamil KARBOWIAK - 00:33:19
  2. Jan WYCHOWAŁEK - 00:34:55
  3. Adam PIEGOWSKI - 00:36:46
  4. Martin SOBOTA - 00:38:08
  5. Rafał CZARNOJAŃCZYK - 00:38:30
  6. Łukasz KARASOWSKI - 00:38:57

Kobiety

  1. Kornelia POLEK-DURAJ - 00:43:38
  2. Emilia ROGOZA - 00:45:12
  3. Paulina ŁAMBUCKA - 00:45:32
  4. Izabela WOJTASIK - 00:46:00
  5. Dominika KOWALSKA - 00:46:45
  6. Katarzyna BARAN - 00:47:39

pomiar czasu: Czasomierzyk

28 sierpnia 2016 w ramach II Murowana Dycha odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 107 zawodników, 63 pań i 44 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Patryk SOBCZYK - 00:17:14
  2. Mariusz NOWAK - 00:17:55
  3. Adrian DREWS - 00:18:29
  4. Damian KACZMAREK - 00:18:59
  5. Jarosław SAJNAJ - 00:19:17
  6. Łukasz CIEĆMIEROWSKI - 00:20:04

Kobiety

  1. Maria WENGIEREK - 00:22:18
  2. Magdalena LEWICKA - 00:22:31
  3. Magdalena GRALEWICZ - 00:23:58
  4. Iza DĄBROWSKA - 00:24:28
  5. Aneta BEDNAREK - 00:24:44
  6. Magdalena BINIĘDA - 00:25:28

pomiar czasu: Plus Timing

28 sierpnia 2016 w ramach Krośnieńska Dziesiątka odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 383 zawodników, 104 pań i 279 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Marcin ZAGÓRNY - 00:33:38
  2. Adam MARYSIAK - 00:33:48
  3. Szymon BELGRAN - 00:34:08
  4. Jacek STADNIK - 00:34:22
  5. Aleksander WOSTAL - 00:35:33
  6. Radosław PIASECKI - 00:36:00

Kobiety

  1. Olena KYTYCIA - 00:40:11
  2. Barbara POCHRANOWICZ - 00:42:56
  3. Sandra NOWAK - 00:44:09
  4. Justyna KOŁARZYK - 00:44:27
  5. Katarzyna DURZYŃSKA - 00:47:02
  6. Mariola BIALIC - 00:47:08

pomiar czasu: Super-Sport

28 sierpnia 2016 w ramach IV MosirGutwinRun 2016 - 4. runda odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 56 zawodników, 8 pań i 48 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sylwester LEPIARZ - 00:35:26
  2. Michał JAGIEŁO - 00:39:35
  3. Przemysław PRONOBIS - 00:40:06
  4. Piotr DASIOS - 00:41:18
  5. Tomasz DRÓŻDŻ - 00:41:25
  6. Jarosław JASIŃSKI - 00:41:30

Kobiety

  1. Kinga BRZOSZKIEWICZ - 00:50:05
  2. Agnieszka GAŁUCHA - 00:54:55
  3. Justyna WIDERSKA-CURYŁO - 00:58:14
  4. Urszula PYSZKOWSKA - 00:59:04
  5. Monika SWACIAK - 00:59:24
  6. Sylwia WÓJCIK - 01:01:12

28 sierpnia 2016 w ramach IV Bieg o Puchar Kruka odbył się bieg na 11 km.
Bieg ukończyło 88 zawodników, 18 pań i 70 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Karol GRABDA - 00.42:13
  2. Michał BĄK - 00.43:13
  3. Kamil CZARNECKI - 00.44:26
  4. Przemysław BODO - 00.45:58
  5. Jacek CIEŚLIK - 00.46:14
  6. Paweł JAKUBCZYK - 00.46:48

Kobiety

  1. Ewa WZOREK - 00.52:32
  2. Anna GROMADZKA - 00.54:26
  3. Anna ORDYŃSKA - 00.54:27
  4. Agnieszka BROGOWICZ STĘPNIEWSKA - 00.56:53
  5. Monika IZBIŃSKA - 00.57:30
  6. Marta MAJCHRZYK - 00.57:53

pomiar czasu: Festiwal Biegowy

28 sierpnia 2016 w ramach IV Bieg o Puchar Kruka odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 55 zawodników, 25 pań i 30 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Zbigniew DULEMBA - 00.17:24
  2. Piotr CHMIEL - 00.17:44
  3. Dariusz WYSOCKI - 00.18:07
  4. Michał CHRZĘSZCZYK - 00.18:31
  5. Patryk WYPYCH - 00.19:07
  6. Krzysztof PTAK - 00.19:27

Kobiety

  1. Olga PIETRZAK - 00.22:33
  2. Renata SIECZKA - 00.23:30
  3. Agata RAK - 00.23:38
  4. Justyna FRANKOWICZ - 00.24:42
  5. Karolina FRONCZYK - 00.25:25
  6. Ewelina MAGDZIARZ - 00.25:25

pomiar czasu: Festiwal Biegowy

28 sierpnia 2016 w ramach Olsztyn Biega! odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 147 zawodników, 46 pań i 101 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Zbigniew ROGOWSKI - 00:37:59
  2. Przemysław FLAGA - 00:38:12
  3. Krzysztof BRĄGIEL - 00:39:29
  4. Kamil WOŁOSZYK - 00:40:34
  5. Łukasz SZWAJ - 00:41:41
  6. Franciszek BRZOZOWSKI - 00:42:34

Kobiety

  1. Mariola SUDZIŃSKA - 00:43:37
  2. Miłosława WASIAK - 00:47:04
  3. Milena KĘDZIA - 00:47:12
  4. Dorota BRONAKOWSKA - 00:47:19
  5. Kasia GAWRYŚ - 00:48:41
  6. Emilia KOSACKA - 00:49:14

pomiar czasu: Super Czas

28 sierpnia 2016 w ramach II Bieg Pamięci Górników odbył się bieg na 10 km.
Bieg ukończyło 63 zawodników, 16 pań i 47 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Artur ROSIŃSKI - 00:35:05
  2. Przemysław KOZIARZ - 00:37:40
  3. Rafał ZIELIŃSKI - 00:37:49
  4. Wojciech OCHWAT - 00:38:26
  5. Przemysław BASA - 00:38:50
  6. Piotr KLIMCZAK - 00:41:45

Kobiety

  1. Beata ANDROSZ - 00:46:28
  2. Katarzyna MILBRANT - 00:49:15
  3. Dorota CHODAWSKA - 00:51:13
  4. Katarzyna KRYPCZYK - 00:53:14
  5. Olga LOTKA - 00:53:58
  6. Iwona PROKOP - 00:54:38

28 sierpnia 2016 w ramach VII Bieg Siedleckiego Jacka odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 520 zawodników, 195 pań i 325 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Mateusz KACZOR - 00:15:26
  2. Krzysiek ŻEBROWSKI - 00:15:33
  3. Marek MITROFANIUK - 00:16:06
  4. Rafał WYSOCKI - 00:16:20
  5. Paweł WYSOCKI - 00:16:34
  6. Robert ŚWIECAK - 00:16:55

Kobiety

  1. Izabela TRZASKALSKA - 00:16:00
  2. Beata LUPA - 00:17:35
  3. Mariola STASIEWICZ - 00:17:39
  4. Kamila POBŁOCKA - 00:18:32
  5. Paulina PAWŁOWSKA - 00:18:50
  6. Joanna HAPUNOWICZ - 00:21:29

pomiar czasu: DomTel-Sport

28 sierpnia 2016 w ramach IV MosirGutwinRun 2016 - 4. runda odbył się bieg na 5 km.
Bieg ukończyło 81 zawodników, 31 pań i 50 panów.

Poniżej wyniki pierwszych szóstek:

Mężczyźni

  1. Sylwester LEPIARZ - 00:19:01
  2. Michał JAGIEŁO - 00:19:05
  3. Michał KARASIŃSKI - 00:19:19
  4. Piotr KISZKA - 00:20:07
  5. Sławomir MAJCHRZAK - 00:20:32
  6. Eryk SZCZEŚNIAK - 00:20:57

Kobiety

  1. Wiktoria ZAWOLIK - 00:22:54
  2. Kinga BRZOSZKIEWICZ - 00:24:17
  3. Natalia GĘBKA - 00:25:07
  4. Natalia CHMIEL - 00:25:09
  5. Paulina GLEGOŁA-MADETKO - 00:25:55
  6. Barbara PULSAKOWSKA - 00:26:31

źródło: kalendarzbiegowy.pl

Ostatnie dyskusje

Ocena zawodów

  • wiazu ocenił 4. Maraton Wigry
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 3
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 2

  • Bartoslaw ocenił II Bodzanowski Bieg
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 8
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 3
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 10

    Organizacja pierwsza klasa.

  • Janum ocenił 4. Bieg o Breńskie Kierpce
    Ocena ogólna: 10
    Sceneria: 10
    Atmosfera: 10
    Wartość: 10
    Czy wystartujesz znowu: 10
    Szanse na życiówkę: 3
    Organizacja: 10
    Dla początkujących: 2

    Trudna i wymagająca trasa, ale dająca