46. NATIONALE-NEDERLANDEN MARATON WARSZAWSKI

46. NATIONALE-NEDERLANDEN MARATON WARSZAWSKI29.9.2024Warszawa

Data

29.09.24 (niedziela) 12:00am - 12:00am

Miejsce

Warszawa

Warszawa, Mazowiecki

Other Events

Szczegóły biegu

Wyjątkowa historia rok do roku

Maraton Warszawski to rokrocznie prawdziwe święto biegaczy. Jako jeden z nielicznych maratonów na świecie odbywa się nieprzerwanie od 1979 roku! Każda z dotychczasowych edycji Maratonu Warszawskiego ma swoją unikatową historię. Na początku lat 80-tych bieg odbył się pod czujnym okiem wojska i ZOMO, w latach 90-tych pojawiła się pierwsza edycja maratonu ze słowem „Warszawski” w nazwie, a w 2020 roku wydarzenie odbyło się w bezprecedensowej formule przy zachowaniu najwyższego rygoru sanitarnego. 

#BiegamDobrze

Pomagaj biegając! Na bieg – na listę startową można zapisać się nie tylko tradycyjną opłatą, ale także poprzez ścieżkę charytatywną #BiegamDobrze. Zakładając swoją wirtualną zbiórkę pozyskujesz środki na wybrane cele społeczne, a po przekroczeniu kwoty minimalnej (określona w regulaminie) w prezencie od wspieranej organizacji otrzymujesz pakiet startowy na bieg i razem z nim pomarańczowy – wyjątkowy numer startowy.  To znak rozpoznawczy Dobroczynnych Bohaterów.

W słusznej sprawie biegnie się lżej! Chcesz dodać swojemu startowi dodatkowego sensu? Sprawdźcie, jak to zrobić >>>

Twój Wielki Dzień!

Wielki bieg, będący symbolem niezłomności i sportowej tradycji gromadzi na starcie biegaczy pragnących zmierzyć się z królewskim dystansem. Start w Maratonie to wielkie przedsięwzięcie i marzenie wielu biegaczy, to bardzo ważny dzień poprzedzony miesiącami przygotowań.

Tak jak każda odsłona Maratonu jest wyjątkowa, tak samo dla każdego biegacza start to wielkie i niepowtarzalne święto i zwieńczenie długiej drogi.  Dołącz do grona biegaczy, którzy razem z nami piszą maratońską historię i przeżyj swój wyjątkowy dzień w stolicy. Spełnij swoje marzenie — nie odkładaj go, zrealizuj plan i przeżyj przygodę, która uczy i dopełnia każdego biegacza.


W 2024 roku spotkamy się 29 września, jak zwykle w niedzielę – śledźcie nasza stronę i media społecznościowe, aby być na bieżąco ze wszystkimi ogłoszeniami! Zapisy trwają!

Dystanse

42 km i 10km