Bieg uliczny

Bieg Lotnika z okazji 85-lecia Przemysłu Lotniczego w Mielcu

Bieg Lotnika z okazji 85-lecia Przemysłu Lotniczego w Mielcu21.5.2023Mielec

Data

21.05.23 (niedziela) 11:00am

Szczegóły biegu

W tym roku przypada 85. rocznica przemysłu lotniczego w Mielcu. W tym roku Studio Wizualne we współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. Oddział w Mielcu zorganizuje „Bieg Lotnika z okazji 85. lecia przemysłu lotniczego w Mielcu”, zaplanowany na 21 maja 2023 (niedziela).

Sponsorami biegu zostali: PZL Mielec, Euro-Eko Sp. z o.o., Euro-Eko Media, Energia Euro-Park Mielec oraz Gardner Aerospace.

Patronat honorowy nad biegiem objął Fryderyk Kapinos Poseł na Sejm RP.

Partnerem biegu jest Jednostka KSRG Jaślany.

Po raz pierwszy w Mielcu trasa biegu będzie przebiegać ulicami Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC (zarządzanej przez ARP S.A.) w sąsiedztwie zabudowań Polskich Zakładów Lotniczych. 3 pętle w sumie dadzą 10 km, a start i metę zaplanowaliśmy na odcinku Bramy Głównej SSE (ARP) oraz bramy PZL Mielec.

Warto wpisać to wydarzenie do swojego kalendarza biegowego i razem z nami, w ten wyjątkowy sposób, uczcić doniosłą rocznicę Profesjonalna organizacja biegu to zapewnienie elektronicznego pomiaru czasu, zaplecze sanitarne i medyczne, medale, numery, startowe, pakiet startowy, ale przede wszystkim oryginalne i jedyne w swoim rodzaju koszulki biegowe.

Kategoria OPEN Kategorie wiekowe (1-3 miejsce kobiety i 1-3 miejsce mężczyźni) K i M ..-20 K i M 21-30 K i M 31-40 K i M 41-50 K i M 51-60 K i M 60

Oraz kategoria z największą liczbą uczestników z jednej grupy biegowej.

Zapraszamy!

Zapisy na www.studiowizualne.com

Dystanse

10 km