Bieg przełajowy

I Mikołajkowy Bieg Charytatywny

I Mikołajkowy Bieg Charytatywny10.12.2022Poznań

Data

10.12.22 (sobota) 4:13pm

Miejsce

Poznań

Poznań, Wielkopolskie

Other Events

Szczegóły biegu

Bieg z sercem. Jeżeli zastanawiasz się, jak sympatycznie i z sercem spędzić sobotnie przedpołudnie 10 grudnia, to mamy dla wszystkich bardzo ciekawą propozycję. Otóż tego dnia, czyli 10 grudnia w Antoninku odbędzie się I Mikołajkowy Bieg Charytatywny pod hasłem "Pokonamy glejaka mózgu". Jest to impreza absolutnie dla wszystkich, podczas której zbierane będą środki na leczenie właśnie glejaka mózgu u Staszka Skrzypczaka, 67-letniego poznaniaka, społecznika, który ponad 25 lat zajmował się terapią uzależnień.

Do wyboru będzie bieg na 5 kilometrów lub marsz na tym samym dystansie. Start planowany jest o godzinie 11-tej w sąsiedztwie starego młyna przy ulicy Browarnej 43 w Poznaniu. Zapisy poprzez stronę https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/bejmy-dla-stasia lub od godziny 10-tej w dniu imprezy w Biurze biegu przy ul. Browarnej 39 w Poznaniu. Wpisowe wynosi minimum 30 złotych od osoby, acz nie ma górnego limitu. Tutaj najważniejszą rolę odegra zdecydowanie nasze serce. Dodatkową atrakcją będzie bieg dla dzieci na dystansie około 400 metrów. Start około godziny 12.15, a zapisy także w Biurze biegu. Wpisowe do tej odsłony imprezy to minimum 15 złotych.

Na wszystkich po biegu lub marszu czekać będzie licytacja fantastycznych przedmiotów podarowanych przez wielu darczyńców, a także wojskowa grochówka i ciepła herbata oraz ognisko, przy którym w razie potrzeby będzie można się ugrzać. Jeżeli chcesz aktywnie spędzić sobotnie przedpołudnie 10 grudnia 2022 roku i włączyć do zbiórki środków finansowych na leczenie Staszka Skrzypczaka w klinice w Kolonii, to widzimy się w Poznaniu przy starym młynie ul. Browarna 43.  Przy okazji zadbasz o swoje serce, bo każda godzina aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, to plus dla Twego zdrowia. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu +48 605 181 810 oraz na stronie https://www.facebook.com/bejmydlastasia

Dystanse

5 kilometrów

Regulamin

Regulamin

Strona biegu

Strona biegu

Ilość uczestników na mecie