Bieg przełajowyBieg ultra

Ultras Oliwski 2024

Ultras Oliwski 202421.9.2024Gdańsk

Data

21.09.24 (sobota) 9:00am

Miejsce

Gdańsk

Gdańsk, Pomorskie

Other Events

Szczegóły biegu

Dokładnie 21 września 2024 odbędzie się czwarta edycja imprezy biegowej Ultras Oliwski – Wokół Radości. Po sukcesach trzech edycji, wydarzenie dla fanów biegania i aktywnego wypoczynku powraca w 2024 roku! Jak co roku, celem organizatorów jest popularyzacja aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i integracja lokalnej, aktywnej społeczności Gdańska.

Wzorem poprzednich trzech edycji, trasy biegów będą wyznaczone w Lasach Oliwskich wokół malowniczej Doliny Radości. Bieg główny odbędzie się na dystansie półmaratonu – 21,95 km. Dodatkowo odbędzie się bieg na 10 km oraz biegi krótkie dla dzieci. Miasteczko biegacza będzie tradycyjnie zlokalizowane przy Stawie Młyńskim, gdzie na uczestników i kibiców czekać będzie szereg atrakcji jak rozgrzewka, animacje dla dzieci i młodzieży, strefa gastronomiczna oraz specjalna strefa Garden Party, w której zawodnicy wspólnie z rodzinami i przyjaciółmi będą mogli odpocząć po rywalizacji przy dźwiękach muzyki.

- Zapraszamy wszystkich do udziału w czwartej edycji Ultrasa Oliwskiego. Po udanych trzech edycjach naszej imprezy, wracamy po raz czwarty. Ponownie spotkamy się z entuzjastami biegania na terenie Lasów Oliwskich, gdzie odbędą się biegi na dystansach 21 i 10 kilometrów. Liczymy na kolejny sukces frekwencyjny – mówi Arkadiusz Stolarski, prezes Agencji LIVE, organizator biegu.

Zapisów na bieg można dokonywać już teraz na stronie www.ultrasoliwski.pl. Na początek dostępne są pakiety Early Bird w promocyjnej cenie! Limit uczestników to 250 osób. Wszystkim uczestnikom zapewnione zostanie profesjonalne zaplecze i wsparcie.

Za organizacje biegu odpowiedzialna jest agencja LIVE, znana m.in.: z produkcji takich imprez jak 4 edycje Orlen Warsaw Marathon czy trasa koncertowa Męskie Granie.

Dystanse

21km, 10km, krótkie biegi dziecięce 100-500m

Strona biegu

Ultras Oliwski